ytieaiuiss Orassisnd Scsd Verzorgenden IG Rode Kruis ANGORA. 3e kerstdag open huis pickéstraat te Noordwijk 0 V Leythenrode: Hart voor zorg HOOFD DEBITEURENADMINISTRATIE m/v Te koop! De raad Vastgoed Waar staan de flitspalen? Kustpark Text recreëren op topnii ZATERDAG 21 DECEMBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Huizen Verzekeringen Financieren Leythenrode is een ver pleeghuis en reactiverings- centrum met een capaciteit van 120 somatische en 75 psychogeriatrische bedden en een gecombineerde afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Leythenrode is gelegen aan de rand van Leiderdorp en is goed bereikbaar met eigen of openbaar vervoer. Er wer ken circa 450 medewerkers. Er wordt gestreefd naar een fusie in juli 2003 met verpleeghuis Oudshoorn in Alphen a/d Rijn en het Rijnland Ziekennuis in Leiderdorp. Leythenrode werkt hard aan een nieuwe organisatiestructuur waar de medewerkers die het echte werk doen het ook voor het zeggen hebben. Verzorgenden, verpleegkundigen, artsen, fysiotherapeuten en andere behandelaars zijn samen verantwoordelijk voor de zorg en de begeleiding voor de bewoners en zij zullen samen in kleine teams de zorg met elkaar afstemmen en uitvoeren. Ook denken wij dat leidinggeven anders moet en dat je degenen die het hart van je bedrijf vormen meer ruimte en zeggenschap moet geven. Met deze opzet zal Leythenrode in februari 2003 gaan starten. Graag willen we jou als ervaren verzorgende bij dit proces betrekken en hopen wij met jou in gesprek te komen over de mogelijkheden van werken bij Leythenrode. Er valt met ons te praten over part- en fulltime werken, over voorkeur voor bepaalde diensten en afdelingen. Wil je hierover eens praten met een manager, leidinggevende of collega? Bel, mail of schrijf dan. Doe dit naar onderstaand adres t.a.v. de afdeling P&O. Mailen kan naar leythenrode.pno@planet.nl. Ons telefoonnummer is (071) 581 78 00. Sinds jaar en dag siert dit kleurrijke kunstwerk van Lucebert de ingang van het Rode Kruis Ziekenhuis. Het geeft een beeld van de hectiek die ons ziekenhuis typeert. Maar de fiere zuil zegt ook iets over de mentaliteit van onze medewer kers: krachtig, dynamisch en inspirerend om mee samen te werken. Herkent u zichzelf in dit veelzijdige beeld? Kom dan werken bij het RKZ als Hoofd Debiteurenadministratie van het cluster Administratie Informatie. Respecten aandacht voor patiënt en medewerker. Dat typeert het Rode Kruis Ziekenhuis in Beverwijk, het atgemeen ziekenhuis voor de regio Midden- Kennemerland. Met een opnamecapaciteit van 375 bedden en een scala aan specialismen, onderzoeks mogelijkheden en voorzieningen is het RKZ synoniem voor goede patiëntenzorg. Ons beleid is gericht op voortdurende verbetering van onze zorgverlening, waarbij toegankelijkheid en continuïteit centraal staan. Dit vraagt veel van onze 1200 medewerkers, zowel van hen die een actieve rol spelen in het directe zorgverleningsproces als van degenen met een zorg- ondersteunende of facilitaire functie binnen het RKZ. Buiten de regio staat het Rode Kruis Ziekenhuis bekend als het Brandwondencentrum van Beverwijk. Op het gebied van brandwondenzorg nemen we natio naal en internationaal een vooraanstaande positie in. Wij zijn het eerste ISO-gecertificeerde ziekenhuis in Nederland. Het Rode Kruis Ziekenhuis is uitstekend bereikbaar met openbaar of eigen vervoer; geen last van files, goede parkeergelegenheid, NS-station op 5 minuten loopafstand, linksom de grote winkel straat, rechtsaf de weg naar het strand. Ideaal gelegen dus en een werkplek waar je meer kanten op kunt. fulltime (gemiddeld 36 uur per week) Beeld van de functie Als Hoofd Debiteurenadministratie valt u onder de clustermanager Administratie Informatie en bent u verantwoordelijk voor het zelfstandig uit (laten) voeren van werkzaamheden ten behoeve van de debiteuren- en patiëntenadministratie. Het doel hierbij is het realiseren van een betrouwbare debiteurenadministratie en een minimaal debiteurensaldo. U stuurt op cijfers en coacht op kwaliteiten van de medewerkers. Wij bieden U komt in een zelfstandige functie waarin u volop ruimte krijgt om u verder te ontplooien. Het betreft een fulltime dienstverband van gemiddeld 36 uur per week. De functie is binnen FWG 3.0 ingedeeld in functiegroep 50 en kent een minimumsalaris van 2.100,= en een maximum van 2.820,= bruto per maand, uitgaande van de salaristabel die geldt vanaf januari 2003. Het RKZ kent een goede regeling kinder opvang en een pakket flexibele arbeidsvoorwaarden staat in de steigers. Wij vragen Uw vakkennis is op meao-niveau en u heeft minimaal vier jaar ervaring. Daarnaast is kennis van geautomatiseerde systemen (SAP) belangrijk. Het leiding geven is u niet vreemd en u vindt het ook een leuk onderdeel van uw functie. U beschikt over overtuigingskracht, bent sociaal vaardig en heeft affiniteit met de zorg. Interesse gewekt? Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met dhr. V.J. Krul, adjunct directeur, telefoon (0251) 26 54 90. Uw schriftelijke solliritatie kunt u vóór 6 januari a.s. richten aan het Rode Kruis Ziekenhuis, t.a.v. Mw. P.L. Hentzen, personeelsfunctionaris, Postbus 1074,1940 EB Beverwijk. Per e-mail kan ook: posec@rkz.nl. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 4 en 5. RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK MAKELAARDIJ Berkenlaan 10 Katwijk zli In een uniek stukje Katwijk gelegen, halfvrij- staande semi-bungalow Heerlijk rustig in een heel mooi en groen gedeelte van Katwijk zh en toch alle voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer nabij Dit pand ligt op een ruim bemeten kavel van 510 m2 eigen grond, heeft een tuinhuisje en 3 terrassen. Dit jaar nog werd een massief houten keuken, voorzien van een hardstenen werkblad en inbouwapparatuur geplaatst. Dc indeling is als volgt: Souterrain: hobby kamer, badkamer met douche en toilet, 2 slaapkamers en een stookruimte (hetelucht verwarming en warm water d.m.v een nieuwe badgeiser) Woonlaag: woonkamer met marmeren schouw voorzien van gashaard en een balkon, keuken, studeer/werkkamer, ouderslaapkamer en een badkamer (2002!!) voorzien van tweepersoons douche/stoomcabine, wastafelmeubel, badka mermeubel en wandcloset. Het platte dak van de woning is in 1997 vernieuwd en het buitenschil derwerk wordt in het voorjaar nog uitgevoerd. Oplevering: voorjaar 2003 Vraagprijs: 629.000,- k.k. Baron S. de L. Wyborghstraat I - 2225 TD Katwijk pMl Postbus 230 - 2220 AE Kans ijk Tel.: (071)401 65 45 LHJ Fav .0711401 6550 www.ancora.nl M mailbox^ ancora.nl NVM Vinkenweg 52 te Rijnsburg Oase van rust in de randstad Op maar liefst ruim 2000 m2 eigen grond treft U hier een karakteristieke pyramidewoning met garage en volière. Zeer goede verbinding rich ting Den Haag en Amsterdam en ook dc dorps kernen van Rijnsburg en Ocgstgecst zijn zeer snel bereikbaar. De indeling is als volgt: Begane grond: doorzonkamer van 46 m2. slaap kamer met badkamer, deels open keuken met apparatuur, bijkeuken, hal/entree, toilet Ie Etage: 3 slaapkamers. 2e badkamer met dou che en wastafel en veel bergruimte. Via een vli- zotrap is de 2e verdieping te bereiken met daar op een grote bergzolder Lange oprit voor meer dere auto's en brede garage. Rondom mooi aangelegde tuin. Oplevering: januari 2U03 Vraagprijs: 649.000,- k.k. Open huis open huis open huis Op vrijdag 27 december a.s. houden wij open huis in onze nieuwbouwwoningen aan de Pickéstraat te Noordwijk (huisnummer 60, 62 en 62a) van 10.30 uur - 14.00 uur. Wij heten u van harte welkom!!!! Nog enkele Herenhuizen in de Pickéstraat te Noordwijk. De perceelsgrootte van de woningen variëren tussen 167 en 286 m2. De woningen zijn casco per direct beschikbaar!!!!. Koopsom v.a. 569.495,- v.o.n. Voor een uitgebreid informatiepakket kunt u contact opnemen met een van onze medewerkers, te bereiken onder telefoonnummer 071-4051414 of per e-mail: info@deraad.nl. Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk Telefoon 071 - 4051414 Fax 071 -4051404 internet: www.deraad.nl. email: contact@deraad.nl Open huis open huis open huis www.leidschdagblad.nl TE HUUR Vrijstaande villa aan het water op Kaageiland. Julianalaan 54/a, 2159 LL KAAG Op een werkelijk unieke locatie, met adembei uitzicht over de Kagerplassen. landerijen, eigeJ "levend goed", gelegen villa met diverse terras! parkeermogelijkheid voor meerdere auto's, tui haven (met royale ligplaats en aanlegsteigersj rassend royale en sfeervolle villa die zijn huidl komstige bewoners luxe. wooncomfort, privacj sport voor eigen deur biedt (met directe verbil Kagerplassen). Kaageiland ligt zeer centraal in de Randstad en zelfsprekend vele watersportmogelijkheden, al 1 wonen, diverse restaurants, een basisschool goed bereikbaar middels de 24-uurs pontverbii Indeling: begane grond: entree, ruime hal, tr let. slaap-/kantoor-/studeerkamer met aangrenz mer. keuken, bijkeuken en grote living met fnfl open haard en openslaande deur naar zonneteT 1' etage: Ouderslaapkamer met een schitterend (kinder)slaapkamers. badkamer, keuken, toilet voorzien van isolatie en thermopane beglazing! Vraaghuurprijs: 2.100,- excl./p.mnd. I Aanvaarding in overleg. Bel voor meer informatie of bezichtigin) dhr. A. de Witte 071-4072776 Aannemersbedrijf/Timmedabriek C. J. de Boer b.v. Renovatie - restauratie - nieuwbo verbouw - onderhoud Kozijnen, ramen, binnen- en buitendeuren, schuifpuien en trappen in elke gewenste uit onze eigen timmerfabriek Ramen, kozijnen en schuifpuien desgewenst in kunststof of aluminium Bel voor info en vrijblijvende offerte ft71 K 00 00 17 ENERGIEWEG 24 Uf lBü.09.94.l/ ZOETERWOUDE Kijken naar de vogels in onze i; 4 natuur wo'dt nog '""id leuker met het boekje 'Vogels Kijken' Vol tekeningen en wetenswaardigheden Bel 030-6937777, dan krijgt u het gratis thuisgestuurd. Vogelbescherming N h I) E R L A N D www.vogelbescherming.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36