"VücsJuraa -Timing- reisadviseur m/v Ook in deze feestelijke periode hebben we vacatures!! Ervaren werkvoorbereider TUI Reisbureau Middelhoek allround medewerkster Robert-Fleury Stichting Taakgroepcoördinator m/v JfVte zorgt voor de achter de mens\ ntaris ZATERDAG 21 DECEMBER 2002 Voor informatie ove. hei adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Tilly s Gravendijk. tet. 023 5 150 137 Schoonmakers: Vanaf 6 januari zoeken we Nederlands sprekende mensen die 2.5 of 4 uur in de ochtend of 2 uur per avond willen werken. Je moet van maandag t/m vrijdag beschikbaar zijn. Winkelmedewerker drogist: Voor een bekende drogist in Leiden zoeken we een vlotte en klantvrien delijke medewerker. Je moet fulltime beschikbaar zijn en naast de verkoop draag je zorg voor het schoonhouden van de winkel. Automonteurs: Voor diverse opdrachtgevers zoeken we automonteurs met een afgeronde LTS of MTS opleiding. Als je fulltime beschikbaar bent en hard op zoek naar werk, moet je zeker reageren!! Sta je sog nkt bq bjis ingeschtevea, bet daa voer meet «Bfenwtie. Vow alle fuacöes §elc8 m!v. Kort Rapenburg 2 Leiden tel: (071) 5121617 E-mail: leiden@timing.nl Internet: www.timing.nl De organisatie: Aanneming+laatschappij Panagro bv is een middelgroot bouwbedrijf, gevestigd te Leidschendam. dat werken realiseert in woning- en utiliteitsbouw, zowel in nieuwbouw als in renovatie/poot onderhoud voor externe opdracht gevers en als eigen ontwikkeling. De onderneming bestaat reeds 65 jaar en is met name actief in de grote Randstad. Voor onze werken zoeken wij een Uw kerntaken: Vanuit uw expertise maakt u deel uit van het projectteam en bent u nauw betrokken bij inkoop/budgettering en het uitwerken en controleren van tekeningen van alle disci plines. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de gehele werkvoorbereiding van het benodigde materiaal. U heeft veelvuldig contact met de projectleider, uitvoerder, onder aannemers/leveranciers en de opdrachtgevers. Uw profiel: U heeft een relevante technische opleiding gevolgd en ruime ervaring als werkvoorbereider Automatiseringskennis is bij u eveneens aanwezig. U kunt zowel in teamverband alsook zelfstandig werken. Voor verdere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met- de adjunct directeur financiën, de heer A.J. Driesprong, tel. 070-357 06 70 en 's avonds onder nummer 06-54 60 45 IZ Uw sollicitatie kunt u richten aan: Aanneming-Maatschappij Panagro bv, afdeling personeelszaken. Postbus 452.2260 MC Leidschendam of per e-mail aan adriesprong@panagro.nl "bouwen enzovoort" panagro Aanneming- Maatschappij Panagro bv Postbus 452 2260 MC Leidschendam Tel. 070-357 06 70 Fax 070-357 06 92 www.panagro.nl Heembouw Groep, gevestigd in Roelofarendsveen is een middelgrote, in de randstad opererende, onderneming die het gehele terrein van de bouw bestrijkt. De aannemersvestigingen Heembouw Bergschenhoek, Heembouw Noordwijkerhout, Heembouw Roelofarendsveen en Heembouw Higler Soest richten zich op nieuwbouw, restauratie, renovatie en verbouw. Binnen de Groep is Heembouw Vastgoed actief op het gebied van project ontwikkeling en tekent Habeon Architecten voor het ontwerp van een breed scala van projecten, veelal op tum-key basis. Heembouw Groep is met 210 medewerkers en een omzet van ruim 60 miljoen m alle opzichten een gezonde onderneming met de ambitie een duurzame groei te realiseren. Heembouw Roelofarendsveen, De Lasso-Zuid 22, Postbus 30,2370 AA Roelofarendsveen. Tel.: 071-3320050 Heembouw Voor onze stafafdeling Financiële Administratie zoeken wij een fulltime FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER DEBITEUREN/CREDITEUREN (m/v) Taken Verantwoordelijkheden: Het zelfstandig verzorgen van de debiteurenadministratie; Het opstellen van verkoopfacturen en het boeken van de betalingen; Contact onderhouden met debiteuren en interne communicatie omtrent debiteuren; Het aansturen van de medewerker crediteurenadministratie; Het verwerken van inkomende facturen en/of controleren van crediteurenbetalingen; Opstellen van rapportages naar Hoofd Financiële Administratie; Algehele ondersteuning van de afdeling bij-dagelijks voorkomende administratieve werkzaamheden. Kennis Kunde: MBO diploma c.q. werk en denkniveau (MEAO. MBA of vergelijkbaar) of aantoonbaar vergelijkbaar niveau verkregen middels ervaring; Enkele jaren ervaring met financiële administratie; Accurate, zelfstandige werkwijze en een dienstverlenende, pro-actieve instelling; Kennis van automatiseringsprogrammatuur (wij werken met Word, Excel, Lotus Notes en BMS). Vraag Aanbod: Zelfstandige functie met daarbij behorende verantwoordelijkheden; Gedegen begeleiding en coaching; Volop ontplooiingskansen in een groeiende organisatie; Prettige werksfeer in klein team met enthousiaste collega's; Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Actie Reactie: Interesse? Verstuur je sollicitatiebrief met CV per e-mail aan: personeelszaken@heembouw.nl of per post aan Heembouw Roelofarendsveen, ta.v. Birgite Kasten-Lips. Personeelsfunctionaris, Postbus 30,2370 AA Roelofarendsveen. Voor nadere informatie kan je ons bellen op telefoonnummer: 071-3320050. N.B. Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt NIET op prijs gesteld Jongeneel Zn. Transport B.V. is een succesvol bedrijf. We zijn o.a. gespecialiseerd in het vervoer van gevaarlijke stoffen, stukgoed en versproducten en sinds 1992 gecertificeerd volgens de NEN ISO-9002 norm. Ons wagenpark bestaat momenteel uit circa 65 trekkende eenheden. Wij zoeken nieuwe collega's om verder te kunnen groeien. Mocht je geïnteresseerd zijn in een baan bij ons bedrijf verwijzen wij je graag naar de verdere inhoud van deze advertentie. Meer informatie over onze organisatie kan je vinden op onze website: www.jongtra.com Is het tijd voor iets anders! Dan is dit misschien wel iets voor jou? We zoeken een enthousiaste: Receptioniste Administratief medewerk(st)er voor 40 uur per week. De functie omvat de volgende taken: O Bedienen van de telefooncentrale O Baliewerkzaamheden O Administratieve werkzaamheden (o.a. facturatie) Voor deze functie denken wij aan iemand die: O Een middelbaar opleidingsniveau heeft O Klantvriendelijk is en een representatief voorkomen heeft O Computerervaring heeft Wij stellen daar tegenover: O Een aantrekkelijke en afwisselende baan bij een dynamisch bedrijf O Een prettige werksfeer O Salaris volgens de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer en O Verdere opleidingsmogelijkheden Voor meer informatie kan je contact opnemen met Ard Jongeneel, tel. 071 - 5322530. Natuurlijk kan je ook schriftelijk reageren. Een reactie, samen met je CV kan gericht worden aan: AJ. Jongeneel Zn. Transport B.V. t.a.v. dhr. A. Jongeneel Voorschoterweg 52a 2235 SH VALKENBURG (ZH) Tot ziens bij Jongeneel! Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld zoekt een Opleiding in de reisbranche gewenst, en het liefst SEPR 1-2.3, voor 36 Vz uur in de week. Bel voor meer informatie 071-5140641. De Heer H.P. Metaal Koornbrugsteeg 3 2311 EK Leiden Jac. Uittenbogaard Zonen B.V. is een groeiend bloembollenkwekerij- en handels bedrijf te Noordwijkerhout. Ter versterking van de administratie zoeken wij een De taken zullen o.a. bestaan uit: Telefoon aannemen Uitwerken van offertes Inkoopadministratie Verwerking van de binnenkomende post Invoeren verkooporders Controleren van de ingevoerde orders Spreekvaardigheid in de Engelse taal is een vereiste. Primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor Bloembollenbedrijven. Schriftelijke sollicitaties: kunt u sturen naar Jaap-Jan Uittenbogaard, Robijnslaan 23, 2211 TG Noordwijkerhout. Uw gegevens zullen vertrouwelijk worden behandeld. Telefonische informatie: 06-50210935 Gratis boekje voor iedereen dfe ze riet vliegen Kijken naar de vogels in onze natuur k wordt nog leuker met het boekje 'Vogels ^iy Kijken'. Vol tekeningen en wetens- Vogelbescherming waardigheden. Bel 030-6937777. Nederland dan krijgt u het gratis thuisgestuurd, www.vogelbeschermlng.nl Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam, tel. 070 - 444 10 00 De Robert-Fleury Stichting biedt eigentijdse en deskundige zorg aan mensen met psychiatrische problemen. Met de inzet van 900 professionele medewerkers. Gericht op ieders optimaal functioneren In de maatschappij, met respect voor iedere cliënt. Als Algemeen psychiatrisch Ziekenhuis heeft de Robert-Fleury Stichting locaties in Leidschendam. Zoetermeer en Gouda. Vanuit deze locaties wordt korter en langer durende psychiatrische zorg geboden aan volwassenen en ouderen. De behandelingen zijn poliklinisch, in deeltijd en klinisch. Tot de verzorgingsgebieden be horen de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden- Holland. In Leidschendam wordt landelijk bovendien specialistische zorg geboden aan mensen met ernstige eetstoornissen, mensen met niet- aangeboren hersenletsel en dove psychiatrische cliënten. De Robert- Fleury Stichting is erkend als landelijk kennis- en behandel centrum voor eetstoornissen en heeft de A-opleiding tot psychiater. Zorg op maat, continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn de uitgangspunten. Dankzij een innovatieve en ambitieuze aanpak heeft dit in vijfjaar geresulteerd in een opvallende verschuiving naar meer ambulant werken binnen het zorgaanbod. Het aandeel klinische behandelingen is met eenderde afgenomen, terwijl de behandelin gen in deeltijd zijn verdubbeld en de poliklinische behandelingen zelfs zijn verviervoudigd. I Binnen de locatie Langerdurende Zorg (Leidschendam I) ontstaat als g van het vertrek van de taakgroepcoördinator bij het SPRC (Sociaal Psj trisch Rehabilitatie Centrum), kliniek, de kortdurende opnameafd l met ingang van 1 februari 2003 een vacature voor een inspirerende 80-100% dienstverband Informatie taakgroep: De taakgroep kliniek SPRC, gesloten (10 bedden) en open setting (14 bed neemt patiënten op met een langdurige en terugkerende psychiatij aandoening, die veelal problematisch gedrag kunnen vertonen. Doelstelling van de kliniek is onze patiënten, voor wie een klinische on geïndiceerd is, een veilige en gestructureerde omgeving te bieden dj vorderlijk is voor het verbeteren en/of stabiliseren van de situatie v patiënt. Om dit te kunnen laten gebeuren wordt er nauw samengewerlj anderen (behandelaars en casemanagers) binnen en buiten de Robert Ij Stichting. Functie-informatie: De taakgroepcoördinator coördineert binnen de taakgroep en onder v woordelijkheid van het locatiemanagement, het gehele proces van verlening wat betreft de operationele, logistieke en beheersmatige asp Binnen de beleidslijnen van de locatie draagt de taakgroepcoördinat verantwoordelijkheid voor de ontwikkeling en doelmatige uitvoerin het taakgroepbeleid en adviseert het locatiemanagement. Hij wordt inhoudelijk ondersteunt door een aandachtspsychiater. Functie-eisen: - minimaal een relevante HBO-opleiding; - verpleegkundige achtergrond; - kennis van het primair proces en ruime kennis van de binnen de taak voorkomende vakgebieden; - kennis van managementtechnieken en enig financieel-economisch is vereist, evenals een ruime ervaring in leidinggeven; - hoge eisen worden gesteld aan het vermogen tot organiseren, besluitvaj heid, analytisch vermogen, overtuigingskracht en aan sociale vaardija en een gezonde dosis humor. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-GGZ. Het bedraagt op fulltime basis minimaal 1.994,- en maximaal 3.225,- per maand conform FWG functiegroep 55. Een assessment zal ond uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen over deze functie en taakgroep is te verkrijgen bij dhr. N. K locatiemanager, telefoonnummer 070 - 444 11 00. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief met C.V., o.v.v. vac nummer 2002-23LI, binnen twee weken na verschijnen van dit richten aan de Robert-Fleury Stichting, t.a.v. mevrouw HJ. Veldhi Adviseur PO&O. Postbus 422, 2260 AK Leidschendam of per e-ma Internet: www.robertfleury.nl, e-mail; h.veldhuyzen@robertfleury.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Antaris biedt huisvesting, zorg en weizijn aan ouderen in Amsterdam Nieuw-West en omvat de locaties: De Drie Hoven. Leo Polakhuis, A.H. Gerhardhuis, Joannes de Deo en Korte Water. De helft van deze ouderen woont zelfstandig, de overigen in een verzorgings- of verpleeghuis. Wij denken dat onze cliënten zelf het beste weten wat ze nodig hebben. Onze zorg- en dienstverlening richt zich dus op hun behoeften, in aanvulling op zelfredzaamheid en eventuele mantelzorg. Teamgeest, een goede werksfeer en scholingsmogelijkheden staan hoog in ons vaandel. Doorgroeien naar andere functies, ervaring opdoen op verschillende afde lingen en met diverse doel groepen: het behoort allemaal tot de mogelijkheden. Verder kent Antaris een actieve personeels vereniging en volop parkeer gelegenheid bij alle locaties. IGjk ook op www.antaris.nl De Stichting Antaris staat de komende tijd voor grote c kelingen in het kader van het proces van intramurale zó?<! extramurale zorg. Een boeiend en bruisend proces dat vet en energie zal vragen. Ook de dienst Administratie en Infom wil klaar zijn om haar steentje bij te dragen aan deze om De afgelopen periode is er naar de opbouw van de finan administratie en de salarisadministratie gekeken en hebbi verschuivingen in functies plaatsgevonden. Met het ni( organisatiemodel is de dienst Administratie en Informatie* voor de toekomst! Per 1 februari 2003 zoeken wij kandidaten voor de volg functies: 1e Medewerker financiële administrati De functie: Als 1e medewerker financiële administratie ben je verantwoordelijk vol realiseren, in stand houden en ontwikkelen van een effectief functionerend verantwod en informatieproces ten behoeve van tijdige managementinformatie en ondersteut van het lijnmanagement. Je geeft adequaat functionele begeleiding aan de medey van de afdeling Financiële Administratie. Je vervangt het hoofd Financiële Adminisj bij afwezigheid. Wij vragen: Een relevante beroepsopleiding (HEAO of SPD), aangevuld met kennis! ervaring binnen de gezondheidszorg. Je beschikt over goede organisatorische kwaLL en je bent ervaren in het begeleiden en motiveren van medewerkers. L 1e Medewerker salarisadministratie De functie: Als 1e medewerker salarisadministratie draag je zorg voor de realisatie) maandelijkse salarisproductie en de daaruit voortvloeiende professionele onderstel en advisering van het lijnmanagement en de medewerkers van Antaris. Je geeft ad functionele begeleiding aan de medewerkers van de salarisadministratie en je vervj het hoofd salarisadministratie bij afwezigheid. Wij vragen: Een relevante beroepsopleiding op minimaal MEAO-niveau en het diploj aangevuld met kennis en ervaring binnen de gezondheidszorg. Je beschikt over goei nisatorische kwaliteiten en je bent ervaren in het begeleiden en motiveren van mede) Medewerker crediteurenadministratie De functie: Als medewerker crediteurenadministratie ben je verantwoordelijk voor H en juist verwerken van inkomende facturen. Betrouwbaarheid staat voorop bij de I aan crediteuren en de interne en externe verslaglegging. Ook lever je een positieve j ten aanzien van ontwikkelingen en werkklimaat op de afdeling. Wij vragen: Vakkennis op MBO-niveau, MEAO-BE of PD boekhouden, aangevuld nï kennis en ervaring binnen de gezondheidszorg. Een zekere stressbestendigheid is I met betrekking tot het werken met deadlines. Wij bieden: Wij bieden voor alle functies een vast dienstverband van 32 tot 36 uur pi De functies van 1e medewerker zijn ingeschaald in FWG 45, maximaal 2.488,72 b< maand bij een volledig dienstverband. De functie van medewerker crediteurenadmit is ingeschaald in FWG 35, maximaal 2.106,00 bruto per maand bij een volledig di verband. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshl Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie en een uitgebreide taakfunctieomsl kun je contact opnemen met mevrouw Ciska Riezenkamp, hoofd financiële admini of de heer Sjaak Zonneveld, hoofd salarisadministratie, telefoon 020 - 6177405. Je schriftelijke sollicitatie kun je voor 4 januari 2003 richten aan PO&O, t.a.v. mevr» Hennie Lasschuit, personeelsadviseur, Postbus 9225, 1006 AE Amsterda) er 4 e-mail: hlasschuit@antaris.nl onder vermelding van vacaturenummer 4 ZORG VOOR ELKAAR y. deze adveaentie wordt niet op prijs

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 34