/DCOJUTSS 1 Restauratie-architect Stedenbouwkundige Rijnland Civieltechnisch/ Bouwkundig Medewerker m/v Senior Medewerker secretaresse (m/v) Leide Rijnland Medewerker Planning Contro^ (Investeringen) ZATERDAG 21 DECEMBER 2002 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 •yO Hoogheemraadschap van Het hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap. Het gebied waarin Rijnland werkt aan het water strekt zich uit van Wassenaar tot Amsterdam en van IJmuiden tot Gouda, een groot gedeelte van de provincies Noord en Zuid-Holland. Het gebied is ruim 1.100 vierkante kilometer groot en er wonen, werken, reizen en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen. In deze streek, die aan de westkant wordt begrensd door de Noordzee, liggen ongeveer tweehonderd pol ders, plassen, meren en vaarten Rijnland zorgt met bijna 500 medewerkers voor droge voeten en schoon water en het houdt de zee buiten de deur! Op 1 januari 2005 gaat het hoogheemraadschap van Rijnland samen met de waterschap pen Groot-Haarlemmermeer, De Oude Rijnstromen en Wilck Wiericke. De voorbereidingen voor deze fusie vinden al plaats. Rijnland kenmerkt zich door een werkklimaat waarin je je optimaal kcmt ontwikkelen. Werken vinden we belangrijk maar het moet altijd te combineren zijn met je persoon lijke situatie. Rijnland kent dan ook een flexibele werkweek van 34 tot 40 uur, waarbij ook werken op flexibele tijden mogelijk is. Daarnaast hebben we een collectieve ziektekostenregeling en een rege ling voor de vergoeding van de kosten van kinderopvang. We hebben een actieve personeels vereniging en je komt terecht in een prettige werksfeer. Rijnland ontwikkelt zich dagelijks. Zo gebruiken we moderne midde len voor het waterbeheer en voor zuiveringstechniek. Techniek of niet het is en blijft mensenwerk. Daarom bieden wij goede moge lijkheden voor het volgen van cursussen en opleidingen, zodat ook jij je kunt blijven ontwikkelen. Bij het team Projecten Civiele Techniek zijn twee vacatures ontstaan vacaturenummer 1-PCT-2002 Wat ga je doen: Je gaat nieuwbouw-, verbeterings- en onderhouds werken voorbereiden, bestek gereedmaken en detailleren. Je vervaardigt voorlopige en definitieve ontwerptekeningen en controleert de tekeningen van derden. Je coördineert als opzichter in de uitvoeringsfase alle werkzaamheden van kleine multi- en monodisciplinaire projecten (civiel, werk tuigbouw. elektrotechniek, beheer en derden). Je voert het dagelijks toezicht op de werkzaamheden en ondersteunt de vaktechnici. Je bereidt kleine onderhoudswerkzaamheden voor en houdt toezicht op de uitvoering ervan. Je stelt jaarlijks het beno digd budget op en bewaakt het toegewezen budget. Je verzamelt de KLIC-meldingen, verstrekt gegevens over de leidingen van Rijnland en je houdt toezicht op werkzaamheden in de nabijheid van deze leidingen. Wat wij vragen: Je beschikt over een MBO-opleiding civiele techniek en/of bouwkunde of je hebt een gelijkwaardig werk- en denkniveau. AutoCad kent voor jou geen geheimen. Bekendheid met het ontwerpen van zuiveringstechnische werken is mooi meegenomen. Je pakt zelfstandig klussen op en laat ze ook uitvoe ren. Projectmatig werken is voor jou gesneden koek en ook voor het dagelijks toezicht op de uitvoering van werken draai je je hand niet om. Wat wij bieden: Je verdient in deze functie, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, minimaal 1.554,00 (schaal 6) en maximaal 2.708,00 (schaal 8) op basis van een volledige, 37-urige werkweek. De definitieve fgnctie(her-)waardering moet nog plaatsvinden. (Civieltechnisch Opzichter) m/v vacaturenummer 2-PCT-2002 Wat ga je doen: Je coördineert als opzichter in de uitvoeringsfase alle werkzaamheden van grote, complexe projecten (civiel, werktuigbouw, elektrotechniek, beheer) en je ondersteunt de projectleider. Je voert het dage lijks toezicht op de bouwkundige en civieltechnische werkzaamheden. Verder bereid je kleine monodis ciplinaire projecten voor, voornamelijk op het gebied van groot onderhoud en kleine modificaties, en je voert deze zelfstandig uit. Je draagt bij aan de vakinhoudelijke begeleiding van de medewerkers. Ten slotte verricht je ontwerp- en tekenwerkzaam heden ten behoeve van door Rijnland getrokken projecten Wat wij vragen: Je beschikt over een MBO-opleiding civiele techniek en/of bouwkunde of je hebt een gelijkwaardig werk- en denkniveau. Voor het dagelijks toezicht op de uitvoering van werken draai je je hand niet om. Je pakt zelfstandig klussen op en laat ze ook uit voeren. Projectmatig werken is voor jou gesneden koek. Bekendheid met zuiveringstechnische werken en AutoCad is mooi meegenomen. Wat wij bieden: De functie van Senior Medewerker is nieuw bij de afdeling Projecten en Vastgoedbeheer en moet nog worden gewaardeerd. Totdat deze waardering is afgerond (planning medio 2003) word je aangeno men in de functie van Civieltechnisch/Bouwkundig Medewerker. Je verdient daarom in deze functie, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, voor alsnog minimaal 1.554,00 (schaal 6) en maximaal 2.708,00 (schaal 8) op basis van een volledige, 37-urige werkweek. Inlichtingen: Inlichtingen over beide functies kun je tijdens kantooruren inwinnen bij Cees de Booy, hoofd van het team Projecten Civiele Techniek, tel. (071) 516 89 02 of bij Theo Teeuwen, hoofd van de afdeling Projecten en Vastgoedbeheer, tel. (071) 516 89 30. Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Je reactie: Die zien we graag! Stuur vóór 6 januari 2003 een sollicitatiebrief naar de afdeling Personeel en Organisatie van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en envelop) van het desbetreffende vacaturenummer. Digitaal solliciteren kan bij Rijnland ook! Surf naar www.rijnland.net en klik op vacatures of stuur je sollicitatiebrief naar vacature@rijnland.net. www.rijnland.net In-i Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Vooraeningcn- centrum cn het Rijnlands Revalidatiecentrum/ Centrum voor Hart- en Longrevalidatie. Het Rjjniands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de revalidatie en de gehandicaptenzorg. Voor het Informatie Transfer Punt (ITP), een samenwerkingsverband tussen RZH, SPD en OGL, zoekt de projectleider voor spoedige indiensttreding een mor 8 uur per week Het takenpakket omvat de volgende werkzaamheden: - het bieden van secretariële ondersteuning aan de projectleider ITP; - het verrichten van alle voorkomende secretariële en administratieve werkzaamheden ten behoeve van de projectleider ITP; - het voorbereiden en notuleren van vergaderingen en besprekingen en het uirwerken van verslagen; - het verzorgen van de projectcorrcspondcntie. Functie-eisen: - afgeronde opleiding op havo-/vwo-niveau, aangevuld met een secretaresse opleiding: - ervaring als secretaresse, bij voorkeur met projecten; - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; - stressbestendig; - goede contactuele eigenschappen; - organisatievermogen; - initiatiefrijk, representatief; - accurate, flexibele en servicegerichte instelling; - ruime ervaring met tekstverwerking (WP 7-0/Word), Powerpoint, Excel, internet en e-mail. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Gchandicaptenzorg. Dienstverband en werktijden: - het betreft vooralsnog een aanstelling voor 3 maanden; - de werktijden worden in overleg vastgesteld. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer A.J. van der Zon, telefoon (071) 406 02 52/06 - 41 48 17 71; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitac kunt u voor 6 januari 2003, onder vermelding van vacaturenummer 200274, richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling PO&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De commissie vergadert in de openbaarheid, op maandagavond: twee maal per maand regulier en een keer per specifiek over ambtelijk voorbereide beleidsplannen. Een vast secretariaat binnen de dienst Bouwen en Wonen zq voor de administratieve ondersteuning. De opdracht Een belangrijke taak voor de ARK is het adviseren op beleidsvoornemens die betrekking hebben op de inrichting openbare ruimte. Zaken als bestemmingsplannen, structuurvisies, inrichtingsplannen en ruimtelijke kwaliteit onderwerp van discussie en advies. Ook adviseert de ARK over kunst in de openbare ruimte, welstand en monumen zorg. De commissie heeft met ingang van 1 februari 2003 vacatures voor een: Uw profiel U bent een deskundige in een van de genoemde vakgebieden. Vanuit uw deskundigheid levert u een bijdrage aan de totstandkoming van de integrale adviezen aan het College van Burgemeester Wethouders. U bent goed in staat uw deskundigheid tot uitdrukking te brengen binnen een gevarieerd team van specialisten. Uw honorering De honorering vindt plaats per bijgewoonde vergadering, overeenkomstig de vergoeding voor commissieleden. De vergaderingen en de voorbereiding ervan beslaan voor u ongeveer 150 uren op jaarbasis. Informatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Wim de Wolf, secretaris van de ARK, telefoon (071) 516 57 57. U kunt dan tevens een informatiepakket opvragen. De selectieprocedure De selectiecommissie bestaat uit het hoofd van de afdeling Beleid en Projecten en twee leden van de ARK. Zij bereiden de voordracht voor aan het College van Burgemeester Wethouders. Uw reactie kunt u tot en met 10 januari 2003 richten aan het Secretariaat van de Adviescommissie Ruimtelijke Kwaliteit, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Adviescomissie Ruimtelijke Kwaliteit Hoogheemraadschap van Het hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap. Het gebied waarin Rijnland werkt aan het water strekt zich uit van Wassenaar tot Amsterdam en van Umuiden tot Gouda, een groot gedeelte van de provincies Noord- en Zuid-Holland. Het gebied is ruim 1.100 vierkante kilometer groot en er wonen, werken, reizen en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen. In deze streek, die aan de westkant wordt begrensd door de Noordzee, liggen ongeveer tweehonderd polders, plassen, meren en vaarten Rijnland zorgt met bijna 500 medewerkers voor droge voeten en schoon water en het houdt de zee buiten de deur! Op 1 januari 2005 gaat het hoogheemraadschap van Rijnland samen met de waterschappen Groot- Haarlemmermeer, De Oude Rijnstromen en Wilck Wiericke. De voorbereidingen voor deze fusie vinden al plaats. De afdeling Financiële Planning Control, onderdeel van de sector Financiële en Economische Zaket bestaat uit negen medewerkers en is verantwoordelijk voor de bedrijfseconomische advisering, ondt steuning en analyse van de organisatie. De afdeling is volop bezig met de ontwikkeling van een niei productgericht planning control instrumentarium en is direct verantwoordelijk voor het opstellen de meerjarenraming, de begroting, tussentijdse managementrapportages en bedrijfsvergelijkingen. Als gevolg van interne promotie van e Financiële Planning Control een n medewerker naar elders in de organisatie, vraagt de afdeli\ m/v Vacaturenummer 3-FPC-2002 Wat ga je doen: Rijnland bevindt zich momenteel in een omvangrijk verandertraject: de traditionele inputbegroting maakt plaats voor sturing op basis van productge- richte (meerjaren)plannen en tussenrapportages, waarin doelstelling, prestaties en middelen zijn geïntegreerd. Als medewerker investeringen word je ingezet bij de implementatie en het beheer van een deel van dit planning control instrumentarium. Specifiek ben je belast met de coördinatie van de projecten/ investeringsadministratie, investeringsprognoses (ind. liquiditeitsprognose), de administratie van reserves en voorzieningen en de balansfinanciering. Samen met een collega ben je verantwoordelijk voor het (applicatie)beheer van het vaste activa systeem. Ook ben je de financiële steun en toeverlaat van enkele afdelingen in de organisatie bij investerings- voorstellen en bij begrotings- en budgetzaken. Wat wij vragen: Minimaal MBO+ werk- en denkniveau (bijv. MEAO en gevorderd met studie voor SPD-modules), blijkend uit opleiding en enige jaren ervaring in een soort gelijke of andere financiële functie Je bent vertrouwd met geautomatiseerde financiële syste men en bent bedreven in Excel en Word. Een flexibele instelling en goede contactuele en communi catieve eigenschappen zijn eveneens een vereiste. Ook ben je in staat om je gedachten op heldere wijze aan het papier toe te vertrouwen. Wat wij bieden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring dien je in deze functie minimaal 1.766,00 (sch en maximaal 3.063,00 (schaal 9) bruto per m op basis van een volledige, 37-urige werkwee Rijnland kenmerkt zich door een werkkliB waarin je je optimaal kunt ontwikkelen. wJ vinden we belangrijk maar het moet altijd teP bineren zijn met je persoonlijke situatie. Rijrfci kent dan ook een flexibele werkweek van 341 uur, waarbij ook werken op flexibele tijden moj is. Daarnaast hebben we een collectieve ziekt) tenregeling en een regeling vöor de vergoï van de kosten van kinderopvang. We hebber actieve personeelsvereniging en je komt tered een prettige werksfeer. Rijnland ontwikkelt zich dagelijks. Zo gebruiké moderne middelen voor het waterbeheer en zuiveringstechniek. Techniek of niet, het is en mensenwerk. Daarom bieden wij goede mogell den voor het volgen van cursussen en opleidil zodat ook jij je kunt blijven ontwikkelen. Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie kun je tijdens kan uren inwinnen bij Ferdinand Ketel, waarnel Hoofd Financiële Planning Control, tel. (071) 516 83 41. www.rijnland.net Je reactie: Die zien we graag! Stuur vóór 6 januari 2003 een sollicitatiebrief naar de afdeling Personeel en Organisatie van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermeil (op brief en envelop) van vacaturenummer 3-FPC-2002. Digitaal solliciteren kan bij Rijnland ook! Surf naar www.rijnland.net en klik op vacatures of stuur je sollicitatiebrief naar vacature@rijnland.i f*. - fö "aw!: wwur- - j ialtfn I Rijnlands afdeling Projecten en Vastgoedbeheer maakt deel uit van de sector Werken. De afdeling werkt als intern ingenieursbureau en is verantwoordelijk voor de voorbereiding, het onderhoud en (de begeleiding van) de uitvoering van nieuwbouwwerken, grote verbeteringswerken en baggerwerken in het gebied. Zowel in eigen beheer als in samenwerking met externe adviesbureaus ontwerpt de afdeling zuiveringsinstallaties voor afvalwater, riooleindgemalen, persleidingen, polder- en boezemgemalen en overige waterstaatswerken. Onderdeel van de afdeling is het team Projecten Civiele Techniek. Dit team bestaat uit 15 medewerkers (vaktechnisch projectleiders, ontwerpers/tekenaars, toezichthouders, constructeurs en een gebouwen- en leidingenbeheerder). Leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd open zet: gastvrij en gezellk tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad uitstraalt, gaat samen met moderne zakelijktI Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaardige kennis en innovJ Het veelkleurige Leidse publiek (117.000 inwoners) geniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en alle ander voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, c en creatief. De vijf diensten werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk personeel, informatie, communicatie, organisatie en financiën. De gemeente Leiden De gemeente Leiden wil de ruimtelijke kwaliteit van de stad nieuwe impulsen geven. Om mee te denken en te advis en de Adviescommissie over de toekomst van de stad, is in 2001 de Adviescommissie Ruimtelijke Ordening (ARK) in het leven geroepen. Ruimtelijke Kwaliteit deze commissie worden allerlei disciplines vertegenwoordigd: Landschapsarchitectuur, Stedenbouw, Architectuui Bouwhistorie en Restauratie, Kunsthistorie en Beeldende Kunst. Alle leden zijn onafhankelijke professionele deskund die het ais een uitdaging zien om op integrale wijze te adviseren.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 32