Jl Spring in de toekomst, □D Warmond Zee, strand en duinen en nog betaald krijgen ook? leerling verzorgende ig (m/v) Twee enthousiaste groepleid(st)ers en word RVS adviseur Gemeentelijk opsporingsambtena openbare ruimte v/m Leidel I beleidsmedewerker Belastingen/ 1 WOZ m/v tiegemee ZATERDAG 21 DECEMBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 L Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Voorzieningen- centrum en het Rijnlands Revalidatiecentrum. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de gehandicaptenzorg en de revalidatie. Algemene informatie: Het Rijnlands Voorzieningencentrum (RVC) biedt 124 mensen met een lichamelijke ol meervoudige handicap de mogelijkheid te wonen, te werken en deel te nemen aan dagactiviteiten en biedt zorg en ondersteuning. Het RVC bestaat uit een sector Wonen, een sector Zorg en Ondersteuning en een sector Dagbesteding. Het Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt ten behoeve van de sector Wonen (niveau J) De meeste'bewoners hebben een meervoudige handicap. Ze zijn grotendeels van zorg afhankelijk en hebben gedurende de rest van de dag begeleiding nodig. Overdag gaan ze naar verschillende activiteiten, afgestemd op hun mogelijkheden. Bij de invulling van de vrije tijd zijn ze bcgeleidings- athankelijk wat inzicht en creativiteit vraagt. Wat hier allemaal bij komt kijken kun je leren als je de opleiding tot ver zorgende IG (individuele gezondheidszorg) bij ons gaat volgen. Dc opleiding biedt dc mogelijkheid leren en werken te combineren. Dit noemen we een opleiding volgen volgens de beroepsbegeleidende leerweg (BBL). Omdat je op deze manier al werkend leert krijg je salaris. De opleiding duurt 3 jaar. Tijdens je opleiding werk je op verschillende groepen van bewoners, zodat je voor het beroep noodzakelijke kennis en vaardigheden opdoet. Hierbij moet je denken aan het bicden van lichamelijke zorg, het commu niceren met bewoners die al dan niet gebruik maken van communicatie hulpmiddelen, het zorgen voor een goede woon- en leefomgeving. Dit alles doe je in overleg met dc bewoners. Wij vragen: - affiniteit met het begeleiden en verzorgen van mensen met een meervoudige handicap: - diploma vmbo, vbo (twee vakken c-niveau. waaronder Nederlands) of mavo. voor leerlingen van 25 jaar of ouder gelden afwijkende eisen. Wij bieden: - begeleiding bij het leren en werken in de praktijk; - volledige vergoeding van school- en boekengeld; - contract van minimaal 27 en maximaal 36 uur per week (inclusief minimaal 3 tot maximaal 6 uur lestijdvergoeding). Sollicitaties: - voor meer informatie over dc opleiding kan contact worden opgeno men met de afdeling opleiding, tel. (071) 40 60 134; - je sollicitatiebrief, eventueel voorzien van een curriculum vitae (CV), kun je voor 11 januari a.s. onder vermelding van vacaturenummer 200272 sturen aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling PO&O. Postbus 599. 2220 AN Katwijk. Wij starten bij voldoende aanmeldingen de opleiding twee keer per jaar (februari en september 2003). Acquisitie naar aanleiding van dele advertentie wordt niet op prijs gesteld. OtgStgMSt Stichting Kinderopvang Oegstgeest (SKO) is een professionele kinderopvangorganisatie. Onze organisatie bestaat momenteel uit drie kindercentra voor dagopvang aan 0-4 jarigen, een centrum voor buitenschoolse opvang aan 4-t2 jarigen, een tienercentmm voor 11-16 jarigen, een peuterspeelzaal en gastouderbureau. Kindercentrum de Kindertuin is een kindercentrum met drie verticale groepen dagopvang voor 0-4 jarigen. Wij zijn op zoek naar: voor 24 en 32 uur per week Wij zijn een enthousiast en zelfstandig team die ontwikkeling en collegialiteit belangrijk vinden. Wij willen graag samenwerken met iemand die: Inzicht heeft in het werken in een verticale groep Contacten weet te onderhouden met ouders Een positieve werkhouding heeft Goede samenwerking weet te waarderen en creèren Een op de werksoort toegesneden MBO-opleiding heeft Wat bieden wij? Arbeidsvoorwaarden volgens dé CAO Kinderopvang met daarnaast goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals spaarloonregeling, studiefaciliteiten, reiskosten, kinderopvangmogelijkheden, fietsplan etc. Begeleiding en deskundigheidsbevordering op maat Meer informatie: Als je meer wilt weten over de inhoud van deze functie, dan kan je contact opnemen met Wilma Schenk, hoofd kindercentrum telefoon 071-565 12 87 Geïnteresseerd? Stuur dan vóór vóór 1 januari 2003 je sollicitatie brief aan: Stichting Kinderopvang Oegstgeest, t.a.v. de sollicitatiecommissie Kindertuin, J. P. Thijssenlaan 84d, 2343 PD Oegstgeest r Wat ga je doen? Je werkt vanuit huis, geeft persoonlek advies bij klanten thuis over onder meer schade- en levensverzekeringen, pensioenen en hypotheken, hebt je eigen klantenbestand en biedt complete service. Onder leiding van een salesmanager werk je samen met zo'n 15 collega's in een regio. Je bent verantwoordelijk voor het halen van de doelstellingen die je in overleg met je salesmanager vaststelt. Wie zoekeo «we? Zelfstandige mensen in (de omgeving van) Leiden met initiatief en aantoonbare commerciële ervaring In de Anandële dienstverlening. Je signaleert commerciële kansen, hebt geen probleem met werken in de avonduren, gaat voor resultaat en hebt minimaal HBO werk- en denkniveau. Wat bieden «we? Een uitdagende functie met een goed inkomen, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals kortingen op financiële i producten, een premievrij pensioen en een aantrekkelijke autoregeling. h;-. RVS is samen met onder meer Postbank en ING Bank onderdeel van ING, koploper op het gebied van financiële dienstverlening. De kracht van RVS is persoonlijk advies. RVS heeft zo'n 1,2 miljoen klanten en circa 2000 medewerkers, waarvan ruim 800 adviseurs. RVS adviseur worden? Stuur een brief met cv naar RVS, afdeling Personeelszaken, t.a.v. A. Nieuwburg, postbus 225, 6710 DA Ede of mail naar aad.nieuwbur9@mail.rvs.nl. Voor meer informatie kun je ook bellen met salesmanager Dick van der Zalm, (0318) 66 71 84. onderdeel van ingSü Onze organisatie De werkplek Wat gaat u doen? Wie zoeken wij? Wat bieden wij u? Meer informatie? Solliciteren? Wilt u in het nieuwe jaar ook een bijdrage leveren aan handhai en toezicht op straat? Dan is Stadstoezicht Leiden op zoek naar Bij de sector Stadstoezicht van de dienst Milieu en Beheer van de gemeente Leiden zijn wij op zoek naar een nieuwe collega's voor de functie van: voor 36 uur per week De Dienst Milieu en Beheer is één van de vijf diensten van de gemeente Leiden. De dienst zorgt voor de kwaliti de stedelijke omgeving en het beheer van de openbare ruimte. De dienst is opgebouwd uit vier sectoren; Stedelijk Stadstoezicht, Wijkbeheer en Ondersteuning/Financiën, Planning Control. De sector Stadstoezicht bestaat uit de afdeling Toezicht en Handhaving, de Afdeling Publieksdiensten en een staf) De gemeentelijk opsporingsambtenaar maakt deel uit van de afdeling Toezicht en Handhaving. Als gemeentelijk opsporingsambtenaar heeft u de status van buitengewoon opsporingsambtenaar en voert u toezicht- en handhavingstaken uit op het gebied van parkeren, milieu, ambulante handel en evenementen. Samen met een team van ruim 30 collega's wordt u ingezet om de kwaliteit, leefbaarheid en veiligheid op strai beteren. U wordt in eerste instantie ingezet als parkeercontroleur. In een 'groeipad' zult u zich verder ontwikkc een breed inzetbare controleur. U volgt daarvoor opleidingen op het gebied van milieu en de andere onderdelei functie. De werkzaamheden worden verricht in uniform en er wordt in onregelmatige dienst (dag en avor maandag tot en met zondag gewerkt. Een collega die voldoet aan onder andere de volgende functie-eisen: - HAVO; - in bezit van tenminste rijbewijs B; - leeftijd, bij voorkeur ouder dan 23 jaar; - in bezit zijn van het diploma Buitengewoon Opsporingsambtenaar of bereid zijn hiervoor de opleiding te gaan - bereid zijn andere voor de functie relevante opleidingen te volgen; - goede contactuele eigenschappen: - stressbestendig, doortastend en dienstverlenend. Een psychologisch- en een medisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Een goede collegiale en informele werksfeer. Inschaling vindt plaats tot het maximum van schaal 6 indicatief bruto per maand bij een 36-urige werkweek). De nieuwe functie moet nog nader beschreven en gewaardeerd v Voor het werken in onregelmatige diensten ontvangt u een toeslag. Aangezien de gemeente Leiden de mobilite haar ambtenaren wil bevorderen krijgt u een aanstelling in algemene dienst. De gemeente Leiden vindt dat haar personeelsbestand een afspiegeling moet zijn van de verschillende groepen samenleving. Vandaar dat vrouwen en leden van etnische minderheden uitdrukkelijk uitgenodigd worden te soil Neem dan contact op met één van de teamleiders van de afdeling Toezicht en Handhaving, telefoonnummer 071 - 516 46 50 of 071 - 516 46 76. Stuur uw sollicitatiebrief vóór 4 januari 2003 aan; de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisa Admiraal Banckertweg 15,2315 SR Leiden of per e-mail naar: mosp@rakctnet.nl, onder vermelding van vacati nummer MB02.27. Selectiegesprekken zullen plaatsvinden in week 2 en 3 van 2003. Wellicht tot ziens bij Stadstoezicht Leiden in het nieuwe jaar. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dienst Milieu en Beheer 00 twgemi 1 Warmond is een ge meente die ambiti eus is op het gebied van bestuurlijke ver nieuwing en bet ei gentijds vormgeven van de ambtelijke- en bestuurlijke organi satie. Samenwerken en inspireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specialisten maar generalisten. Begrip pen als creativiteit, verantwoordelijk- beid, flexibiliteit en communicatie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. De gemeente Warmond beeft zo'n 5.000 f ners en is rijk aan natuurschoon. Door A kende Kagerplassen heeft Warmond veel t den aan recreatie en watersport. De gemeenfl in de Bollenstreek en gunstig ten opziebti Amsterdam, Leiden en Den Haag. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd volgens het sectorenmodel en kent de sectoren E zaken, Grondzaken en Middelen. Qnder de staf vallen de afdelingen Juridische Zaken en Personeels] Als gevolg van formatie-uitbreiding zijn wij voor de sector Middelen op zoek naar een nieuwe be£ medewerker Belastingen. Als u zich voelt aangesproken tot de doelstellingen van de organisatie en voldoet aan de functiejs verzoeken wij u te reageren op onze vacature van f' SI voor 20 uur per week Functie-informatie - ontwikkelt en adviseert over het gemeentelijk belastingbeleid - is belast met het opstellen en aanpassen van belastingvorderingen - houdt toezicht op de afhandeling van bezwaar schriften en handelt complexe bezwaarschrif ten af - stelt verweerschriften op - vertegenwoordigt de gemeente bij beroeps zaken - vertaalt de wet WOZ (Wet Waardering Onroe rende Zaken) in instructies voor de taakuitvoe ring - coördineert de hertaxatie WOZ en onderhoudt contacten met de taxatiebureaus - is eerste aanspreekpunt voor de Waarderingskamer - toetst marktanalyses voor de herwaarder) - neemt deel aan het regionale overleg beid ambtenaren - verricht zonodig overig voorkomende zaamheden binnen de sector. Functie-eisen Voor deze functie zoeken wij naar een kanq met: - een afgeronde hbo-opleiding of stude hiervoor (bij voorkeur HALO) - goede contactuele en redactionele vaardigl - een klantgerichte en flexibele houding j - gevoel voor bestuurlijke verhoudingen - (gemeentelijke) ervaring in het vakgebied! pre. fn Salaris Voor deze functie bieden wij, afhankelijk van kennis en ervaring, een salaris in schaal 8 (ma>$ 2.747,- op fulltime basis). Informatie en sollicitatie Nadere informatie kunt u inwinnen bij de sectorhoofden Middelen, mevrouw S. de Lange, tel (071) 3061131 of de heer C. van den Berg, telefoon (071) 3061130. Wij nodigen belangstellenden uit binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advei^ hun sollicitatie te richten aan het College van Burgemeester en wethouders van Warrig postbus 42, 2360 AA Warmond. r{. Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aan te stellen die tot een achterstandsgroep i arbeidsmarkt behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschil genieten zij de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Dc diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Sociale Zaken en Arl marktbeleid, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28