n aan het Spaarne Meteropnemei verpleegkundige orthopedie/7 kleine specialismen m/v verpleegkundige chirurgie Jv veelzijdig trial-medewerkerm/v WIJ JIJ WIJ JIJ WIJ JIJ Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk OFFICE MANAGER (m/v) een enthousiaste collega m/v Start het streven de start het profiel het leven het hart de ziel Salarisadministrateur n< Trainee Salarisadministrati BDO*; ZATERDAG 21 DECEMBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden Tel.: (071) 512 63 41 Het bestuur van de PCS te Leiden vraagt met ingang van 6 januari 2003 een leerkracht voor de volgende school. p.c.b. Zijlwijk Schaduwpad 1 2317 VX Leiden Inlichtingen bij dhr. T. Wiegersma - een parttime groepsleerkracht voor de middenbouw - werkdagen in overleg - prima begeleiding - 'afstuderenden' kunnen reageren tel. 071-5233424 (school) tel. 071-5425220 (privé) Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij bewust een keuze maken voor het Prot. Chr. Onderwijs. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het bestuur van de Prot. Chr. School vereniging, Burggravenlaan 11, 2313 HM Leiden. E-mail: DCsburo@cistron.nl De beide vestigingen van het regionale interconfessionele Spaarne Ziekenhuis staan aan de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam. maar er zit nog meer achter. Een rivier is vol leven, voortdurend vernieuwend, stromend door een steeds veran- landschap. Precies wat wij als eigentijdse zorginstelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen. Samenwerkend zorg op maat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en ervaring. Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. De inzet van elke medewerker is daarbij essentieel. Iedereen levert vanuit zijn/haar functie een bijdrage aan de geïntegreerde zorg verlening. Waar nodig ondersteund door kwaliteitsopleidingen. Samen moeten we het doen. Dankzij de ongedwongen sfeer in het Spaarne Ziekenhuis is de communicatie direct en open. Zo is een professionele en goed geoutilleerde werkomgeving ontstaan met betrokken en gemotiveerde collega's die je met open armen ontvangen. De arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard volgens de CAO Ziekenhuizen. Spaarne Ziekenhuis vergoedt een deel van de kosten voor kinderopvang en ook op andere manieren bieden we extra's, zoals bijvoorbeeld het fietsenplan en spaarloonregeling. Zo is werken in de gezondheidszorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. In 2004 verhuizen we naar een nieuw ziekenhuis in Hoofddorp met Heemstede als buitenpoliklinische locatie. Op de afdeling orthopedie en kleine specialismen van het Spaarne Ziekenhuis, locatie Heemstede, bestaat een vacature voor een minimaal 32 uur per week bieden je een boeiende en uitdagende werkomgeving binnen de zorgeenheid. Hier komen zeven specialismen voor, namelijk orthopedie, cardiologie, neuro-chirurgie, plastische chirurgie, dermatologie, oogheelkunde en KNO-chirurgie. Je gaat aan de slag in een team waar sleutelbegrippen zoals samenwerking, kwaliteit, open communicatie en eigen verantwoordelijkheid cen traal staan. We doen er alles aan om je je prettig te laten voelen, waardoor je je optimaal verder kunt ontwikkelen. Je salaris bedraagt op FWG-niveau 45 minimaal 1.527,- en maximaal 2.482,- bruto per maand (op fulltime basis). Info: Hester Plomp en Nienke Miedema, unit-coördinatoren, telefoon (023) 514 12 60. zoekt een uitdaging of avontuur en bent een enthousiaste ver pleegkundige die interesse heeft in de genoemde specialismen. Je bent gemotiveerd om leerlingen en stagiaires te begeleiden en om klinische lessen te geven. Je bent verder in staat om een actie ve en positieve bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van de afdeling. Reactie: sollicitatiebrief en c v. met vacaturenummer ORTKLPZ/0235/MK vóór dinsdag 31 december 2002 naar Paula Grapendaal, personeelsadviseur, pgrapendaal@spaarneziekenhuis.nl of naar opderstaand postadres. Binnen de zorgeenheid chirurgie van het Spaarne Ziekenhuis, locatie Haarlem, ontstaat per 1 maart 2003 een vacature voor een 32-36 uur per week bieden je een dynamische baan op de zorgeenheid Chirurgie met in totaal 82 bedden, waarvan drie bedden gebruikt worden door de orthopeden en drie bedden gesepareerd zijn voor special care De zorgeenheid wordt als dynamisch ervaren, vanwege de wisse lende chirurgische patiënten die er verpleegd worden. Tussen beide afdelingen bestaat reeds een nauwe samenwerking. Voor de gene rale repetitie als voorbereiding op de verhuizing naar de nieuw- bouwlocatie te Hoofddorp zijn er al vier geïntegreerde teams samengesteld. Je salaris bedraagt op FWG-niveau 45 minimaal 1.527,- en maximaal 2.482,- bruto per maand (op fulltime basis). Info: Joke van Diemen, hoofd zorgeenheid, telefoon (023) 514 15 16, sein 4190. bent als gediplomeerd verpleegkundige in staat om de verant woordelijkheden te dragen voor de zorg van en om een profes sionele relatie aan te gaan met je patiënten. Je stelt je hierbij flexibel op zowel voor wat het verlenen van de zorg betreft, als de samenwerking met je collega's. In deze functie werk je ook mee aan innovatie. Er is voor jou binnen de zorgeenheid ruim voldoende gelegenheid voor scholing en bijscholing binnen het specialisme chirurgie Daarnaast word je in de gelegenheid gesteld de opleiding special care te volgen. Reactie: sollicitatiebrief en c.v. met vacaturenummer GEBHA/0209/WB vóór dinsdag 31 december 2002 naar Paula Grapendaal, personeelsadviseur, pgrapendaal@spaarneziekenhuis.nl of naar onderstaand postadres. Binnen de polikliniek interne geneeskunde van het Spaarne Ziekenhuis is een vacature voor een 15 uur per week bieden je een afwisselende baan op de polikliniek interne genees kunde. Hier werken negen internisten, 14 polikliniek-assistentes, twee verpleegkundig specialisten diabeteszorg, twee verpleegkundig specialisten oncologie en twee verpleegkundigen oncologie. In je functie bied je de medisch ethische commissie trial-protocollen aan en begeleid en informeer je patiënten die deelnemen aan trials Daarnaast verwerk je de trial-gegevens administratief en onder houd je contacten met instituten die trials uitzetten zoals Integrale Kanker centra en de farmaceutische industrie. Je salaris bedraagt op FWG-niveau 35 minimaal 1.448,- en maximaal 2.100,- bruto per maand (op fulltime basis). Voor personen tot 22 jaar is een jeugdschaal van toepassing. De functie wordt nog beschreven in het kader van de FWG 3.0. Info: Dr. C.A.M. de Swart, internist haemato-oncoloog, telefoon (023) 514 15 16, sein 4116. bent servicegericht, enthousiast en accuraat en werkt graag zelfstandig. Je vindt administratief Werk. leuk, beheerst de Engelse taal redelijk en je bent goed in staat uitleg te geven aan patiënten. Reactie: sollicitatiebrief en c.v. met vacaturenummer INEPIMW/0242/WB vóór dinsdag 31 december 2002 naar Irene Staats, personeelsadviseur, istaats@spaarneziekenhuis.nl of naar onderstaand postadres. Spaarne Ziekenhuis, Stafafdeling Personeel, Organisatie Opleiding, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. li Projectbureau WESP voor communicatietraining en onderzoek zoekt op korte termijn een ervaren secretaresse als 32 - 40 uur per week Taken zijn: opzetten en beheren van de kantoorfunctie van ons trainingscentrum; plannen en organiseren van trainingen, workshops en andere activiteiten; lay-outen en verzorgen van trainingsmateriaal; ondersteunen van externe trainers; aansturen van typistes; alle voorkomende secretariële werkzaamheden (mailings, typewerk, agendabeheer etc.) Kun je goed uit de voeten met WordPerfect en databestanden; zelfstandig werken én samenwerken; creatief, zorgvuldig en doortastend deze uitdaging vormgeven? Neem dan contact met ons op! Stuur je CV voor 10 januari 2003 naar: WESP Componistenlaan 79-81 (tegenover station) 2215 SP VOORHOUT e-mail: wesp.cvw@wxs.nl Voor meer informatie: tel. 0252 - 218521*. Wesp is gesloten van 20 december 2002 tot 6 januari 2003. Heb je zin in een leuke en afwisselende baan en heb je voldoende vertrouwen in jezelf en in kinderen... reageer dan onmiddellijk, want het bestuur van de Stichting Katholieke Scholen Oegstgeest zoekt met spoed voor de R.K. Jenaplanschool De Kring: voor een bovenbouw Algemeen: De Kring is een Jenaplanschool met een open sfeer en een goede teamgeest. Samen met de ouders zorgen wij voor zo'n 440 kinderen verdeeld over twee locaties. In totaal zijn er 15 stamgroepen: 5 kleuter-, 5 middenbouw- en 5 bovenbouwgroepen verdeeld over 2 locaties. Aan de school is een zorgcoördinator verbonden, die samen met het team de zorg vorm geeft. Functie-informatie: Het gaat om een duo-baan in één van de bovenbouw stamgroepen. Je duo-partner werkt nu op de woensdag. Je komt te werken op de hoofdlocatie aan de Rembrandt van Rijnlaan, waar 9 stamgroepen zitten in een mooi, ruim en pas gerenoveerd gebouw Functie-eisen: volledig bevoegd voor het geven van onderwijs bij voorkeur ervaring met Jenaplanonderwijs of de bereidheid om daarvoor scholing te gaan volgen een positieve houding hebben t.a.v. de katholieke signatuur van de school ervaring hebben met de leeftijdsgroep waar je voor solliciteert het werken met kinderen zien als een plezierige uitdaging goed kunnen en willen samenwerken met collega's en ouders flexibel zijn en gevoel voor humor hebben goed je eigen grenzen weten en durven aan te geven duidelijk willen en durven zijn naar kinderen, ouders en collega's goede contactuele eigenschappen hebben. Als je meer wilt weten, bel dan met: Ernst Weijzen, directeur: Privé 5283554, fax 071 - 56511309. Als je wilt reageren doe dat dan schriftelijk en wel binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie bij de personeelsfunctionaris van het bestuur Wouter van Willigen, Kleijn Proffijtlaan 31, 2343 DB, Oegstgeest, 071 - 5152388 of mail naar W_van_Willigen@hotmail.com HUIS TER DUIN Aan strand en zee werken met sterren? Ter versterking van ons enthousiaste team zijn wij op zoek naar dames en heren die in hét luxueuze vijfsterren hotel direct gelegen aan strand en zee willen werken. Bent u iemand die in alles een uitdaging ziet en weet u hoe service te verlenen op top niveau? Sluit u dan aan bij ons team! De volgende functies staan o.a. bij ons open: Medewerker Financiële Administratie Medewerker Food Beverage Hotel onderhoudsmonteur Kamerdame heer Floorsupervisor Bagagist De functies zijn zowel parttime als fulltime in te vullen. Mocht u vragen hebben over bovenstaande of andere functies, neemt u dan gerust contact op met Heieen van Gorkom. Reacties kunt u richten aan onderstaand adres: Grand Hotel Huis ter Duin Koningin Astrid Boulevard 5 2202 BK NOORDWLJK Tel: 071 -365 12 66/Fax: 071 -365 12 71 http://www.huisterduin.com E-mail: h.vangorkom@huisterduin.com Voor een van onze opdrachtgevers, een van de grote energie- ei waterconcerns in Nederland, zijn wij op zoek naar Als meteropnemer ben je verantwoordelijk voor het opnemen v water- en elektriciteitsstanden. Je hebt een goede beheersing Nederlandse taal, een middelbaar opleidingsniveau en goede municatieve vaardigheden. Je bent in het bezit van het rijbewij; hebt een auto. Daarnaast ben je klantvriendelijk en heb je een sentatief voorkomen. Je bent minimaal een half jaar beschikbaar en je bent bereid o 10.30 uur tot 19.00 uur te werken. Jouw werkgebied is de Leiden en Bollenstreek. Wij bieden je een goed salaris en een arbeidscontract voor et jaar. Daarnaast ontvang je een kilometervergoeding. Geïnteresseerd? Wil je meer informatie over bovenstaande vacature? Neei contact op met Start Techniek, Erwin Kant (kanterw@start kijk op www.starttechniek.nl Start Techniek Breestraat 51 2311 CJ Leiden (071) 521 11 15 Werkt Als je geluk kunt vinden in je baan, hoef je eigenlijk nooit mee werk. Bij meer dan 30 BDO-vestigmgen komen de ruim 200i werk(st)ers dan ook altijd thuis. BDO Accountants Advi Nederlands marktleider voor het middenbedrijf. Internationaal bijna 100 landen. Een solide bedrijf dus, met vele mogelijkht zichzelf niets nieuws. Tóch is er iets dat BDO daadwerkelijk unie haar cultuur. Waarin ruim baan is voor creativiteit, zelfstand misschien wel het belangrijkste: ambitie. Dét is BDO. Een ondt waar je jezelf kunt zijn. In een omgeving waar werken leven w< Voor onze vestiging te Leiden zijn we op zoek naar een enthousiasteR (fulltime) In deze functie ben je. samen met een ervaren collega, verantwoorde de geautomatiseerde salarisadministraties van onze cliënten. Hierdo inzicht in veel verschillende branches en bedrijven. Ie verzorgt zeLfst; salarisadministratie van cliënten en daaraan gerelateerde werkzaam! zoals aangiften loonheffing. de opgaven sociale lasten en de afdrach premies. Verder verstrek je cliënten informatie over onder meer wet geving op het gebied van lonen, sociale verzekeringen en CAO-bepal Ie bent in het bezit van het Praktijk Diploma Loonadministratie (PDl beschikt over relevante werkervaring b (fulltime) In deze functie krijg je de kans om breed opgeleid te worden tot salari administrateur. Naast de praktijk waarin je werkt, heb je de mogelijkhi studie te volgen, zoals PDL. MBA of SPD. Ie bedient zelfstandig, onder I van een Senior Salarisadministrateur, cliënten met relatief eenvoudig* administraties. Tevens controleer je de in- en output van de te verwer salarisgegevens Hierdoor is het werk afwisselend en krijg je alle ruim te ontplooien. Je hebt een HAVO- of MBO-opleiding met succes afgene Ons aanbod Wij bieden je een interessante functie in een open, collegiale wërksfjj een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, zoals een prima salaris, pensioen. PC-regeling én volop ruimte om jouw persoonlijke kwalite te ontwikkelen a Interesse? a Ben jij de collega die wij zoeken? Herken jij jezelf in één van de bovi1 de omschrijvingen? Stuur dan je sollicitatie met een uitgebreid C V h twee weken naar: BDO Accountants Adviseurs, t.a.v Charlotte Grif Postbus 16128, 2301 GC Leiden, e-mail charlottegriffioen@bdo.nl Tc meer informatie? Neem dan contact op met Peter van der Noll. Sen|e Accountant, tel: (071579 44 44 of raadpleeg onze internetsite wwwj F WWW.bdo.nl Kom werken bij BDO De andere kant iitl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 26