DROGIST M/V gz-h flora holland VQsahjrss (Beleids)Medewerker Kwaliteitszorg Financial Administrator Logistics Administrator (Re)creatieve horeca ondernemer gezocht BEEK CONTAI TECH CHAUFFEURS BIJRIJDERS CHAUFFEURS BIJRIJDERS Bouwkundig medewerker m/v fulltime I4DL Filiaalmanagers <m/v> en Assistent filiaalmanagers (m/v) Filiaalmedewerkers (m/v> I Uw Kan SCHLECKER BIEDT CARRIERE MOGELIJKHI Wormer SCHLECKER b.V.^1 ts> Ben jij een klantenbinder fc ZATERDAG 21 DECEMBER 2002 Basisadministratie Persoonsgegevens en Reisdocumenten Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Tilly 's Gravendijk tel 023 5 150 137 Het agentschap Basisadministratie persoonsgegevens en Reisdocumenten (Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties) is voor veel gemeenten een begrip. Met de vele veranderingen van de gemeentelijke Basisadministratie (GBA) van de laatste jaren en de succesvolle invoering van een nieuw paspoort staat dit agentschap de gebruikers - naast de gemeenten ook andere grote organisaties - bij in de uitvoering van de taken. Daarbij streven alle medewerkers naar een continue kwaliteitsverbetering. Uitdagingen zijn de politieke kwetsbaarheid van het systeem, privacy voor de burger maar ook publieksvriendelijkheid. Het agentschap is gevestigd in Den Haag. Eén van de onderdelen is de Infodesk met ongeveer 12 medewerkers. Vanuit de zogenaamde telefonische helpdesk beantwoorden enkele medewerkers direct vragen van gemeenten en andere afnemers van de basisadministratie (de 'klanten'). Vier medewerkers kwaliteitszorg beantwoorden de zwaardere inhoudelijke vragen. De vergroting van de kwaliteit van de werkzaamheden bij de afnemers is de primaire taak. Wij zoeken voor deze Infodesk een man of vrouw als: voor Basisadministratie en Reisdocumenten DE FUNCTIE Je zorgt met drie collega's voor het beantwoorden van complexe inhoudelijke vragen van gemeenten en andere afnemers. Je hebt als materiedeskundige een belangrijke rol in het up- to-date houden van alle vakgerichte informatie en je geeft gevraagd en ongevraagd advies. Je wordt specialist voor de beoordeling van veilig heidsaspecten rond de verwerking van de reis documenten. Je overlegt met specialisten en beleidsmedewerkers over mogelijke aanpassingen ter verbetering van het gebruik van de GBA en de routering van de reisdocumenten. Enkele dagde len per maand draai je mee bij de telefonische helpdesk voor de directe beantwoording van vragen. JOUW PROFIEL Je bent bekend met GBA en de regelgeving rond de reisdocumenten, bijvoorbeeld als beleidsmedewerker Burgerzaken. Je vindt het leuk je te verdiepen in mogelijke kwaliteitsver beteringen voor gebruikers van de systemen. Je werkt zorgvuldig in de beantwoording van complexe vragen en weet regelgeving en beleid praktisch te vertalen Je hebt minimaal een HBO-opleiding, met een degelijke ondergrond in bestuursrecht en/of bestuurskunde, dan wel het diploma BABZ, aangevuld met vakgerichte opleidingen. Kennis van veiligheidsvoorschriften op het terrein van bij voorbeeld documentbeveiliging is een pre. Kennis van ICT-toepassingen eveneens. BPR BIEDT Een informele en collegiale werk sfeer, waar hard maar vooral ook zorgvuldig gewerkt wordt. De betrokkenheid bij aangesloten instanties (met name gemeenten en de uitvoer ders daar) is groot. Veel in- en externe contacten en een zelfstandige functie, in een prettig team. www.mercuriurval.com Een werkgebied dat zorgvuldigheid eist. en poli tiek stevig in de belangstelling staat. Een unieke werkplek aan de Lange Vijverberg in Den Haag (hartje centrum, tegenover het Binnenhof). Schaal 11 BBRA 3.935,93 max. bruto per maand), en uitstekende rijksregelingen op het gebied van flexibele werktijden, spaarregelingen, kinderop vang en dergelijke. GEÏNTERESSEERD IN DEZE FUNCTIE? Schrijf of mail dan een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr.: 230.21883-H aan: Mercuri Urval B.V., Parkstraat 83, 2514 JG Den Haag. E-mail: sol-dhg.nl@mercuriurval.com. Voor meer infor matie over deze functie kunt u contact opnemen met mevr. drs. I.C.H. Koopman, consultant Mercuri Urval, tel.nr.: 070 -311 72 50. Meer informatie over BPR kunt u vinden op de website www.bprbzk.nl. Muziekschool Leiden en Omstreken geeft muziekonderwijs aan ca. 2800 kinderen, jongeren en volwassenen in Leiden, Oegstgeest, Voorschoten en Wassenaar. Bij de muziekschool zijn ca. 85 medewerkers (docenten en niet onderwijzend personeel) werkzaam. De muziekschool zoekt per z.s.m. een P&O-functionaris voor 14,4 uur per week Informatie: - het betreft hier een functie op HBO-niveau - het betreft hier een arbeidsovereenkomst tot 1.08.2004 met daarna de mogelijkheid tot omzetting voor onbepaalde tijd. - de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-KV - opname in het ABP - functiebeschrijving/profielschets worden op aanvraag aan u toegestuurd. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u tot 15 januari 2003 richten aan de Muziekschool Leiden en Omstreken, t.a.v. de directeur, de heer W. J. C. van Moort, Postbus 11288, 2301 EG Leiden of per e-mail: vanmoort@muziekschoolleiden.nl De inuziekschool is in de periode van 21-12-2002 t/m 05-01-2003 gesloten. Informatie over deze functie is vanaf 06-01-2003 verkrijgbaar bij de heer J. van Kooperen, operationeel manager, telefoon: 071-5141041 Advanced Machines Distribution b.v. (ASBIS Group), Hoofddorp, a distributor of computer components, is seeking to fill the full-time vacancies detailed below in its Financial Department and Logistics Department. Responsibilities: Financial administration, including creditors' invoices checking, filing and booking, creditor statement checks: creditor data consolidation and internal reporting; preparation of payment plans. Requirements: At least 3 years working experience in bookkeeping; Fluency in English and Dutch; Skilled in use of computer (MS Office, experience with any ERP system is preferable); Team-orientated player with excellent communication skills; Age indication: between 25 - 40 years. Responsibilities: Co-coordinating daily stock (cycle) counts for local Distribution Center; Inventory control and follow up on discrepancies; Maintain export control administration and follow-up on discrepancies internally, with vendors and customers if required; Assist in inventory insurance claims reporting administration in co-operation with company headquarters; Assist in periodic vendor inventory audits; Provide on-going analysis and reporting in these areas. Requirements: At least 2 years experience in international office environment; Skilled in use of computer (MS Office, experience with any ERP system is preferable); Fluency in English and Dutch; Preferably experience in administration keeping and/or international distribution; Team player with good communication and analytical skills. Age indication: between 23 - 30 years. The positions offer good prospects for career progression within one of the biggest distributor of computer components in Europe. To apply, please send a covering letter and your detailed curriculum vitae in English to Advanced Machines Distribution b.v.. Human Resources Unit by January 03, 2003. Fax: 020-6556090 E-mail: HRA@AMDBV.nl /T De Klinkenbergerpias is een veel bezocht recreatiegebied voor randstadbewoners. Het 58 ha. grote gebied ligt ingeklemd tussen drie steden vlakbij de A 44 en is voorzien van strandjes, goede parkeervoorziening, fietsenstalling etc. G.Z-H is op zoek naar ondernemers die het gebied verder kunnen complementeren. Bent u die ondernemer met gevoel voor recreatie die een commerciële voorziening wil opzetten dat goed aansluit bij het karakter van de Klinkenbergerpias? De Klinkenbergerpias is met name bij wandelaars en duikers zeer populair. Voor deze laatste groep dienen voorzieningen te worden opgenomen in het ondernemersplan zoals een douchegelegenheid en een kleedruimte. Eventuele extra voorzieningen zijn mogelijk. Verder dient het een laagdrempelige horecagelegenheid te zijn met een max. bebouwing van 750 m2 incl. terras. Het terrein wordt in erfpacht uitgegeven. Dit houdt in dat er jaarlijks aan de Provincie een erfpachtsom betaald dient te worden. Gegadigden dienen daarom over voldoende financiële middelen te beschikken. U kunt uw ondernemingsplan voor 12 februari opsturen o.v.v. commerciële voorziening Klinkenbergerpias. Vragen/ aanmeldingen/ informatiebrochure 10) mw. N. Sukel tel. 010 - 298 1068 G.Z-H. G.Z-H Postbus 341 3100 AH Schiedam tel. 010 - 298 1010 www.gzh.nl Ontwikkeling, inrichting en beheer ven recreatie en natuur Beek Container Techniek Nederland is een snelgroeiend bedrijf dat zich volledig toelegt op het plaatsen, onderhouden, repareren en verhelpen van storingen van alle soorten boven- en ondergrondse afvalinzamelingssystemen in opdracht van gemeentelijke overheden door Nederland en België. Voor ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar (rijbewijs B/C chauffeursdiploma) Je wordt verantwoordelijk voor de werkzaamheden met een vacuümwagen (met een autolaadkraan). Tevens zijn wij op zoek voor onze afdeling REINIGING op zoek naar: in het bezit van rijbewijs B/C en chauffeursdiploma Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en heeft deze advertentie je interesse gewekt, stuur dan een sollicitatiebrief of bel even. Een e-mail sturen kan natuurlijk ook. BEEK CONTAINER TECHNIEK NEDERLAND t.a.v. de heer P. Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden «Tel. (071) 523 23 65 E-mail: pzonderop@beekcontainercleaning.nl De afdeling De Technische Dienst zorgt voor het onderhoud van het 250.000 m2 grote gebouwencomplex van FloraHolland vestiging Rijnsburg en de daarin opgenomen technische installaties. Het onderhoud is van bouwkundige, elektrotechnische en mechanische aard. Momenteel bestaat deze dienst uit vijftien medewerkers. Je taken Als bouwkundig medewerker draag je zorg voor het bouwkundig onderhoud van de gebouwen, de inventaris en de terreinen. Je verleent technische ondersteuning buiten het bouwkundige vakgebied en bent bereid mee te werken aan de storingsdienst buiten de normale daguren. Wij zoeken Je bent in het bezit van een afgeronde MTS-opleiding en je beschikt over enige jaren ervaring met bouwkundig onderhoud. Je kunt zelfstandig werken, hebt inzicht in meerdere takken van de techniek en je kunt goed functioneren in teamverband. Daarnaast ben je enthousiast en servicegericht en rond de 25 jaar oud. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jan de Bruin, chef technische dienst, telefoonnummer (071) 409 4850. Je kunt je schriftelijke sollicitatie met CV tot 14 dagen na publicatie sturen naar FloraHolland t.a.v. Hilco de Roode, personeelsconsulent, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. Je kunt ook maile.hilco.de.roode@flora.nl FloraHolland is - met vier veilingen en een landelijk opererend bemiddelingsbureau - toonaangevend in de wereld van bloemen en planten. Een dynamische en inter nationale marktplaats: vanuit onze vestigingen gaan de producten van onze leden de hele wereld over. FloraHolland is een innovatief en veelzijdig bedrijf met een diversiteit aan functies. Ruim 2600 betrokken en enthousiaste collega's werken samen aan een omzet van 1,8 miljard euro per jaar en een marktaandeel van 52%. Vestiging Rijnsburg Vestiging Rijnsburg is een complete marktplaats met een breed en diep snijbloemenassortiment, heeft een grote afzetpotentie met nadruk op handelsdynamiek en koopkracht. Door slimme oplossingen en geavanceerde techniek heeft Rijnsburg een snelle en flexibele interne logistiek. De cultuur kenmerkt zich door korte lijnen en informeel contact. Ons succes Uw carrii Lidl Nederland is een onderdeel van een grote Europese supermarktketen. Met zenden vestigingen in 14 Europese landen behoort Lidl tot de grootste retail] Europa. Sinds oktober 1997 is Lidl actief op de Nederlandse markt. Vanuit 156 kels, een distributiecentrum in Heerenveen en het hoofdkantoor in Huizen w door zo'n 3.400 medewerkers enthousiast gewerkt aan de verdere explosieve i van de onderneming en haar marktpositie. Lidl onderscheidt zich door een ui kende prijs/prestatie- en kwaliteitsverhouding van al haar producten. Voor onze vestigingen in Leiden, Katwijk en Haarlem zijn wij op zoek naar: De flllaalmanaqer en assistent flliaalmanager: Hebben de verzorging van de winkel hoog in het vaandel staan Geven leiding aan een team van 8 tot 20 winkelmedewerkers Voeren samen met het team alle voor komende werkzaamheden uit Zorgen voor een optimale personeels- inzetplanning Zorgen voor een correct goederen- en geldstroombeheer Zijn verantwoordelijk voor de resultaten van het filiaal P« flllaalnwdewerfcer: Is verantwoordelijk voor het helpen van onze klanten op een vriendelijke en correcte manier Maakt onderdeel uit van een klein team Verricht alle voorkomende winkel werkzaamheden, zoals: - het bedienen van de kassa (door middel van scannen) - zorgen dat de winkelpresentatie optimaal is - zorgen dat de winkel opgeruimd en schoon blijft Wij zoeken kandidaten n de volgende kenmerken: Klantgerichtheid Enthousiasme De capaciteit om mensen te motiveren en aan zich te binden] Leidinggevende en organisatorisd capaciteiten, ervaring is een pré Flexibele instelling Opleiding op MBO-niveau Wij toeken kandidaten n| de volgende kenmerken: Correcte en klantvriendelijke hoii Enthousiaste uitstraling Praktische en zelfstandige persoonlijkheid Flexibele instelling Opleiding op minimaal LBO-nivei Uw sollicitatie: Wil Uitstekende (concurrerende) salariëring Goede overige arbeidsvoorwaarden Een gedegen opleiding in eigen bedrijf Afwisselende werkzaamheden Doorgroeimogelijkheden 1 Eigen verantwoordelijkheden binnen een klein team Een unieke kans om vanuit uw filiaal mee te bouwen aan de groei van Lidl in Nederland Uw sollicitatiebrief met curriculq vitae kunt u richten aan ondersta» adres. Vermeldt in uw sollicitatiebrj a.u.b. de functie en de vestigi plaats waar uw voorkeur naar gaat. Lidl Nederland GmbH 1 Afd. Personeelszaken Postbus 740, 8440 AS Heerenve? E-mail: vacature®lidl.nl Kandidaten voor de functie van filiaalmedewerker kunnen ook telefonisch een l sollicitatieformulier opvragen: tel. 0513-619805, op werkdagen van 9:00 - 17:0C Wij zijn een toonaangevende drogisterij keten in Europa met ons hoofdkantoor gevestigd in Duitsland en nevenvesti gingen in Nederland, Oostenrijk, Frankrijk, Spanje Italië en Luxemburg. Wij zoeken voor onze winkel in Een consequente ondernemP tegie en gekwalificeerde med# zijn de basis van ons r(t Wij breiden verder uit en vi onze verkoopdienst. Wanneer u zich herkent in onderstaand profiel, bent u de aangewezen p» u wilt graag een verantwoordelijke job u bent stressbestendig en u kunt in teamverband werken f ipheeft enkele jaren ervaring in de detailhandel branche-affiniteit is verplicht Het diploma voor drogist/ assistent-drogist is een pré. e Indien nodig bieden wij u de mogelijkheid tot het volgen van deze ofi Wij bieden u een zelfstandige job, met goede voorwaardenjj Heeft U interesse stuur dan binnen 1 week een sollicitatiel met een uitgëbreid CV naar: T.a.v. De heer J. Rouschop. Hertog Karelweg 21. 4175 LS topa verpakking bv Dan hebben wij een uitdaging voor je! Topa Verpakking BV is onderdeel van de Topa-groep, bestaande uit: Dopak, leverancier van hoogwaardige golfkarton nen verpakkingen en het Topa Instituut, research ontwikkeling. Als groot handel in transportverpak kingen biedt Topa Verpakking haar klanten een uitgebreide keus aan innovatieve verpakkings oplossingen. Onze verkooporganisatie bestaat uit vier verschillende Klantenservicegroepen, elk met hun eigen specialisatie. Ons aanbod: Als commercieel medewerker versterk je pi Klantenservicegroep. Samen met je collet je een enthousiast, jong en daadkrachtig Je werkt 36 uur per week voor een dyna#' bedrijf met uitstekende arbeidsvoorwaai Na een gedegen training heb je veel telt contacten met de klanten van deze groe| adviseert hen over onze verpakkingsprol en ons dienstenpakket. Op onze websitej topa.nl) zie je wat dat inhoudt. Jij biedt ons: Commercieel instinct en - doorzettingsvermogen L Een absoluut gevoel voor service j Een uitstekend communicatievermog Een afgeronde HAVO of MBO-opleid Affiniteit met automatisering Innerlijke rust Een gezonde dosis humor Pf Schrijf je brief met CV aan Hans Hoppenfcp Manager Klantenservicegroepen (0252 2{a Topa Verpakking BV s Torenlaan 10, 2215 RW Voorhout - Acquisitie naar aanleiding van deze advertp wordt niet op prijs gesteld. |a

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24