SPORT financieel in zwaar weer Snoei hekelt mentaliteit van Vitesse-spelers Ruud van Nistelrooij vlijmscherp tegen Deportivo FC Utrecht Schaatsers draaien hun hand niet om voor een prikkie Formule 1-kansen voor Albers verkeken Club komt miljoenen te kort donderdag 12 DECEMBER 2002 nk manager ïet jaar )e lezers van World gazine hebben Guus litgeroepen tot mana- ^t jaar. Hiddink be lt Zuid-Korea de laat- p het WK voetbal. De fa PSV krijgt de voor- en Felipe Scolari, ach van wereldkampi- rejlië, en Arsene Wenger, U ran Arsenal. Hiddink 3 procent van de Scolari 16,68, Wen- "verder in a«l Cup itT i |ai - Tegen Eindho- (Ivolle en Excelsior !pP in drie voorgaande ïdiran het nationale be- s^oi een vroege dood. ^id plaatsten de Bred- Ch voor de achtste fi- (de beker na een 3-1 osendaal op RBC. Dit werd eerder wegens ast. In de achtste fina- NAC begin februari in fegen Vitesse. l}el Reiziger rt spier - Michael Reiziger 13 ;t Champions Lea- net Newcastle United ravond een spier- Tin het dijbeen opge- ÏJederlandse verdedi- celona moest al na cr op een brancard 1 ld worden gereden. 10 ten minste een a geschakeld. Phillip de het einde ook niet. 'e ivelder kreeg weer jFijn enkel. éurvoetbal _j» - Het hele program- let amateurvoetbal is imend weekeinde it maar de profclubs •1 mogelijk aan de in. De KNVB wil dat idivisie en in de eer- jewoon wordt ge- 'oor vijftien eredivi- loet het geen moeite in goede grasmat te £|p FC Zwolle, RBC en na beschikken alle be- lalclubs op het hoog- nover veldverwar- is: Üse Michaud narathon uv, - „Weer die deksel- ïrVlriep iemand in k. De Fransman won ïn d ook de tweede 'P|n de Greenery Six, de 31 esdaagse. Cedric Mi- n ft daarmee een flinke '°hg de eindzege gesla- 18 et begin van het sei- ;e j al dat de Zesdaagse rijkste doel voor hem lasman, die onlangs 1 ten verhuisde, liet ^d in Thialf duidelijk et j op dit moment de n n het schaatspeloton ient bij cjround cAngenent zal bij ound in Assen star- rijf en tien kilometer, iten mededinging jAngenent, Neder- pioen op de tien kilo- et NK aangewezen oment met het oog afstanden in Berlijn Welke prestatie de rack uit Woubrugge december in Assen et leveren, is echter Daarvoor is het WK ^nog te ver weg. jempen loor het ijs ^e - Richard van J gistermiddag door '%kt op de Nannewij- jegleider van Nuon j» met zijn ploeg aan sen op het meertje ire en Sneek. Na een (hielden de jongens "lezien; zij hadden nog rijd in Heerenveen Van Kempen aatsen zo lekker ij besloot nog een te maken. Op een reed de schaatser te Krajicek ederlaag *>n am arlberg - !Wken en Richard Kra- en gisteravond in °bn am Arlberg hun liswedstrijden van stratietoernooi ver- )uitser Nicolas Kiefer dan de Nederlandse in de beslissende su- Ftktot tien punten: 10- ,'n Krajicek maakte in arijkse wintersport entree sinds diieën- id met een nederlaag ostenrijker Stefan 7 5-7. Nederlander helpt Manchester persoonlijk langs Spanjaarden: 2-0 door Harry Arts manchester - Aan het begin van het seizoen was de vorm even weg. Maar intussen is Ruud van Nistelrooij weer helemaal terug aan de Europese top. Met twee treffers loodste hij Manchester United gisteravond hoogstper soonlijk naar de winst in het prestigeduel met Deportivo La Coruna: 2-0. De twee opponenten op Old Trafford kennen elkaar van ha ver tot gort, ze stonden immers het vorig seizoen al vier keer te genover elkaar. In de groepsfase van de Champions League trok ken de Spanjaarden twee keer aan het langste eind (2-1 en 3-2) Maar in de kwartfinale, toen het er echt op aan kwam, waren de Engelsen tweemaal superieur (2-0 en 3-2). Bij La Coruna verspeelde David Beckham destijds bijna zijn deelname aan het WK. Door een dolle tackle van Duscher brak de Engelsman zijn voet. Hoewel Duscher zich later telefonisch verontschuldigde, liet coach Irureta de Argentijn uit angst voor een hetze thuis. Collega Ferguson toonde zich solidair door Beckham lang aan de kant te houden, ook al was de 'Spice Boy' na een blessure weer fit. Beckham was niet de enige top per die niet aan de aftrap stond. Bij de thuisclub ontbraken ook Blanc, Ferdinand, Keane en Butt, terwijl de Galiciërs vooral aanvoerder Fran misten. Coach Irureta, vooral in uitwedstrijden zeer behoudend, liet aanvaller Tristan voor de rust op de bank, waardoor Roy Makaay het voor in weer helemaal in zijn uppie moest zien te rooien. Aan de overkant was ook Ruud van Nistelrooij een eenzame voorpost. Toch wist de spits in Engelse dienst de krachtmeting- op-afstand met zijn Oranje-col lega op indrukwekkende wijze in zijn voordeel te beslissen. De twee internationals strijden in het Nederlands elftal om de tweede plek in de aanval - de positie van Kluivert is uiteraard onomstreden. Na zijn gala-optreden gister avond heeft Van Nistelrooij waarschijnlijk weer een streepje voor bij bondscoach Dick Advo caat. De aanvaller van Manchester United was tot zijn applauswis- sel in de 89ste minuut een on ophoudelijke plaag voor de tra ge Spaanse defensie. Nog geen zeven minuten had de 26-jarige Brabander nodig om zijn naam op het scoreformulier te krijgen, nadat een eerste inzet nog met moeite was gekeerd door doel- Ruud van Nistelrooij viert zijn tweede treffer. Ryan Ciggs en Ole Gunnar Solksjaer komen hem feliciteren. Foto: Reuters/Ian Hodgson man Juanmi. Even later was er voor de Spaanse goalie echter geen houden aan toen Van Ni stelrooij een mooie 'Beckham- voorzet' van Scholes op het voorhoofd nam: 1-0. Hoewel bij Manchester het in gespeelde centrale duo Blanc- Ferguson ontbrak, bleef Makaay tamelijk bleek. Zeker in vergelij king met zijn Oranje-rivaal die als een hongerig roofdier loerde op zijn tweede doelpunt. Twee maal voorkwam de Noorse scheidsrechter Hauge een nieu we treffer van de Nederlander. Eerst omdat deze een overtre ding beging op Juanmi en kort na rust omdat hij buitenspel stond toen een schot van Giggs terugkwam van de paal. In de 55ste minuut kon Van Nistel rooij toch zijn tweede van de avond (en zijn achtste in het toernooi) laten noteren. Na voorbereidend werk van Solsk- jaer joeg hij de bal van dichtbij in de touwen: 2-0. Mede dankzij een treffer van Pa trick Kluivert won FC Barcelona van Newcastle United (3-1). Cruciaal voor Barcelona wordt de competitiewedstrijd van ko mend weekeinde tegen Sevüla. Louis van Gaal weet dat hij die wedstrijd niet mag verliezen, om ontslag te voorkomen. Zijn ploeg is bezig aan een dramati sche serie in de Primera Divi sion en is maar vijf punten ver wijderd van de degradatiezone. In de zevende minuut kwam Barcelona tegen Newcastle al op voorsprong via Dani Garcia Newcastle kwam in de 24e mi nuut op 1-1 door Ameobi, maar Barca was de gevaarlijkste ploeg. Kluivert maakte de 2-1 na een assist van Overmars. Dat was zijn honderdste treffer voor de Spaanse club. Motta maakte de 3-1. Even daarvoor had New castle een enorme kans gekre gen. De ploeg van Robson maakte verder een machteloze indruk. Juventus blijft in groep D in het spoor van Manchester. De Itali anen hadden geen moeite met de Zwitserse ploeg Basel. Treze- guet, Montero, Tacchinardi en Del Piero zorgden voor de 4-0 score. In groep C won AC Milan van Borussia Dortmund (1-0, goal van Inzaghi), maar opval lender was dat Real Madrid, vo rig seizoen winnaar van de Champions League, in eigen stadion bleef steken op een ge lijkspel (2-2) tegen Lokomotiv Moskou, de Russische kampi- Trainer kan zich vinden in kritiek van Stefanovic liverpool/gpd - Mike Snoei is ontstemd over de mentaliteit van een deel van de Vitesse-spe- lersgroep. De trainer zei dat gis teravond op Anfield Road, waar Vitesse vandaag de tweede UEFA Cup-wedstrijd tegen Li verpool speelt na het 1-0 verlies in de thuiswedstrijd. „De mentaliteit is al langer een probleem bij deze spelersgroep. Eerdere trainers hadden er ook al mee te maken. Vorig seizoen maakte het sommige spelers op de laatste speeldag ook niet uit of ze vierde of vijfde werden. Ik kan dat niet één, twee, drie weg poetsen." Snoei reageerde op uitspraken van Dejan Stefanovic, na afloop van het verloren duel met NEC. De aanvoerder sprak openlijk zijn ergernis uit over het gebrek aan mentaliteit en de absolute wil om te winnen. Snoei zei niet gelukkig te zijn met die uitspra ken, maar nam geen afstand van de inhoud van de kritiek. „Ste fanovic had zijn kritiek beter in tern kunnen houden, maar ik kan mij er een heel eind in vin den. Ik begrijp zijn frustratie, die leeft ook bij ons. Er is vaker over gesproken, maar onze mogelijk heden zijn beperkt. We hebben een kleine groep. Als ik conse quent moet zijn, hadden we met twaalf spelers naar Liverpool moeten gaan en dat kan dus niet", aldus Snoei. Hij sprak gisteravond nog tij dens de training met zijn aan voerder. Inmiddels is ook duide lijk dat de kritiek van Stefanovic binnen de groep tot wrevel heeft geleid. Theo Janssen, reserve aanvoerder van Vitesse, zegt niet blij te zijn met de publiekelijke kritiek van Stefanovic. „Het is geen item in de groep, maar wel een slechte zaak dat Stefanovic deze dingen roept. Het gaat al minder met de club. Hij creëert zo een klein bommetje. Boven dien moet hij namen noemen. Nu vragen jonge spelers zich af of zich aangesproken moeten voelen." Dejan Stefanovic overlegt met Vitesse-coach Mike Snoei. Foto: ANP/Vincent Jannink Bloedcontroles voor marathonzesdaagse anoniem, maar met handtekening heerenveen/gpd - Nog geen minuutje, dan staan ze weer buiten. Band om de bovenarm, prikje, watje erop, pleister en klaar. René Ruitenberg vindt de schaats- foto die in het prikkamertje in Thialf hangt interessanter dan de zuster met naald. Broer Henri is iets minder ont spannen. „Doet het zeer?", vraagt hij rijn broer als deze naar buiten komt. Een paar minuten later rit ook Henri Rui tenberg met opgestroopte mouw aan een tafeltje om bloed af te geven. Meer dan 130 marathonschaatsers deden gister avond mee aan een vrijwillige bloedcon- trole. De test kwam er op initiatief van de KNSB. Omdat de ISU in de toekomst der gelijke controles verplicht wil stellen aan nationale sportbonden, wil de sectie ma- rathonschaatsen vast wat uitproberen. „Om te kijken hoe we dergelijke contro les het best kunnen aanpakken en welke problemen we daarbij tegenkomen", licht voorzitter Heinze Bakker toe. De controle was niet verplicht en ano niem. „Nou ja, anoniem", zegt Jan Maar ten Heideman. „Ik heb wel mijn handte kening gezet. Maar dat maakt mij niet uit. Ik had het liefst ook dat het niet ano niem was. Ik gebruik niet, dus van mij mogen ze het weten." Of hij vermoedt dat er binnen het marathonschaatsen ge bruikt wordt? „Ik ga er van uit dat onze sport clean is. Maar om het ook clean te houden vind ik het heel goed om bloed te blijven controleren." De schaatsers rijn het daar allemaal wel over eens. „Maar ze moeten dan wel re gelmatig controleren, een paar keer per jaar", vindt Henri Ruitenberg. De Olde- broeker loopt al een tijdje mee in de sport. Hij is nooit eerder op bloed getest. „Urine wel, dat hebben we een paar keer moeten inleveren", zegt broer René. „Maar bij DSB wordt ook om de zoveel tijd ons bloed getest op ijzergebrek en dat soort dingen. Bij de meeste ploegen gebeurt dat, ook bij Hercules, de oplei- dingsploeg van TVM. Frank Woltman wist dus precies wat hem te wachten stond en hij bedankte vriendelijk voor de naald en het buisje. „Ik val altijd flauw met bloedprikken. Normaal begin ik een week van tevoren alweer te denken: Oh shit, ik moet dadelijk weer. Dus zo vlak voor een wedstrijd leek me dat geen goed plan." TVM'er Henk Angenent ging ook niet. Maar dat had een andere reden. ,,Ik ben drie weken geleden nog geprikt bij de wereldbeker. Ik vind het wel heel goed dat het gebeurt. Je kunt alle schijn maar beter wegnemen. Maar ik ben er voor 99 procent zeker van dat er niet gebruikt wordt in de marathon. En voor mezelf? Honderd procent natuurlijk." André Klompmaker staat wat met rijn arm te zwaaien voor het prikkamertje. Hij is zojuist geweest. „Ik had eerst mijn twij fels, maar als iedereen gaat, waarom niet." De schaatser van de Vadesto-ploeg weet precies wat er te koop is op de pil- lenmarkt. Hij werkt bij een farmaceutisch bedrijf. „Ik gebruik vrij veel pillen. Ik slik er wel zes, zeven per dag", vertelt hij enthousi ast. „Maar allemaal homeopathisch, hoor. Ik heb ook een bijdrage geleverd aan een boek over natuurlijke doping." Bang dat ze iets bij hem vinden is Klompmaker niet. Henri Ruitenberg ook niet. „Ik heb nog nooit iets geslikt. Ja, pepermuntjes, een stuk of tien per dag. Ik heb een grote pot in de keuken staan. Dat heb ik van Dries van Wijhe, die had altijd een zak peper munt in de auto liggen. Kan geen kwaad." utrecht/gpd - FC Utrecht ver keert financieeMn zwaar weer. Dat zegt voorzitter Erik-Jan Vis ser. „We hebben met vuur ge speeld en achteraf kun je conclu deren dat we onze vingers heb ben gebrand. Daar wil ik niet om heen draaien." Bedragen noemt Visser niet, maar het lijdt geen twijfel dat FC Utrecht over het seizoen 2001-2002 op een begro ting van 12 miljoen euro een ne gatief resultaat van 5 miljoen eu ro heeft gehaald. Als niet snel maatregelen wor den getroffen, valt er dit seizoen weer een enorm gat: 4,5 miljoen op een begroting van 14 mil joen. FC Utrecht streeft voor het seizoen 2003-2004 naar een slui tende begroting. Het jaar daarna gaat de KNVB een nieuw, stren ger licentiesysteem hanteren. In de voorstellen van de voet balbond, die nog aangepast zul len worden, is sprake van pun tenaftrek, verplichte degradatie, ontzegging van deelname aan Europees voetbal en het intrek ken van de licentie. Volgens KNVB-directeur Kesler hebben slechts twaalf van de 36 ploegen het vorige seizoen met een posi tief saldo afgesloten. De totale schuld vorig seizoen bedroeg 80 miljoen euro. Utrecht-voorzitter Visser is be zorgd, maar houdt moed. „We zullen het tij moeten keren. Dat kan met bezuinigingen in de or ganisatie en met leningen. In geen geval doen we spelers in de uitverkoop. We willen die struc turele subtopper blijven, want anders komen we in een neer waartse spiraal. We moeten snij den in het vet, niet in de spie ren." FC Utrecht worstelt al jaren met tekorten, maar dit keer loopt het de spuigaten uit. Daarbij bleef compensatie uit. In het verleden dichtten spelers Harry Dechei- ver, Michael Mols en John de Jong met hun vertrek de gaten, maar afgelopen zomer lag de transfermarkt op rijn gat. Visser: „De economische terugval treft ons op een wel bijzonder onge lukkig moment. FC Utrecht zit in een groeifase en de uitbrei ding van het stadion is nog niet voltooid. Een exceptionele pe riode, waarin kosten meestal hoger uitvallen dan voorzien." HMG-groep steunt Verstappen laren/gpd - De kans dat Chris- tijan Albers volgend seizoen in de Formule 1 rijdt is verkeken. Het management van de cou reur uit Laren heeft rijn hand overspeeld. De kansen van Jos Verstappen om terug te keren zijn deze week juist vergroot. Hij kreeg financiële steun van de Holland Media Groep (RTL en Yorin) en daarmee is rijn ren tree in de eredivisie van de auto sport aanstaande. Het heeft veel weg van een soap, de verhalen rond de twee Ne derlandse coureurs. Vooral de rol van TCC, het managements- bureau van Albers, is twijfelach tig. Manager Lodewijk Varossie- au zou zonder overleg met Team Verstappen het verhaal de wereld in geholpen hebben van de 'Double Dutch' bij Minardi. Het effect was averechts. Omdat Verstappen en Rothengatter de suggestie van twee Nederlandse coureurs in één renstal totaal niet zagen ritten. Op de website van Verstappen reageert de ma nager onthutst op alle sugges ties: „Hoe dat verhaal de wereld in is gekomen, dat is werkelijk ongelooflijk." De sponsors trok ken vervolgens de steun aan TCC in en vertrokken naar Ver stappen. Varossieau erkent dat rijn plan mislukt is: „Het leek me een aar dig marketingverhaal, maar als Verstappen er niets voor voelt, is dat jammer. Het leek me wel een stunt, twee Nederlandse coureurs in één team." Inmid dels zou Paul Stoddart, de eige naar van Minardi, al wel een contract hebben afgesloten met een jonge talentvolle rijder. Sto ddart wil de naam nog niet naar buiten brengen, maar de Brit Justin Wilson lijkt ervoor in aan merking te komen. Het andere ritje is nog vacant, maar nu Ver stappen een aardig sponsorbe drag kan ophoesten - Stoddart vraagt vijf miljoen dollar - is hij een serieuze kandidaat. CHAMPIONS LEAGUE GROEP A FC Barcelona (Spa) - Newcastle United (GBr) 3-1 (2-1). 7. Dani 1-0, 24. Ameo bi 1-1, 35. Kluivert 2-1, 58. Motta 3-1. Scheidsrechter: De Bleeckere (Bel). Toeschouwers: 40.000. Inter 2 2 0 0 6 7-3 Barcelona 2 2 0 0 6 5-2 Leverkusen 2 0 0 2 0 3-5 Newcastle 2 0 0 2 0 2-7 AC Milan 2 2 0 0 6 2-0 Dortmund 2 10 13 2-2 L. Moskou 2 0 1113-4 R.Madrid 2 0 1112-3 GROEP D GROEP C Borussia Dortmund (Dui) - AC Milan (Ita) 0-1 (0-0). 49. Inzaghi 0-1. Scheidsrech ter: Frisk (Zwe). Toeschouwers: 52.000 (uitverkocht). Real Madrid (Spa) Lokomotiv Moskou (Rus) 2-2 (1-0). 21. Raul 1-0, 47. Obio- rah 1-1, 74. Mnguni 1-2, 76. Raul 2-2. Scheidsrechter: Barber (Eng). Toeschou wers: 55.000. Gele kaart: Evsejev, Los- kov (Lokomotiv). Juventus - FC Basel (Zwi) 4-0 (3-0). 3. Trezeguet 1-0, 34. Montero 2-0, 43. Tacchinardi 3-0, 51. Del Piero 4-0 (strafschop). Scheidsrechter: Cardoso Cortez Batista (Por). Toeschouwers: 22.639. Gele kaart: luliano (Juventus), Esposito, Yakm (Basel). Manchester United (Eng) - Deportivo la Coruna (Spa) 2-0 (1-0). 7. Van Nistel rooij 1-0, 55. Van Nistelrooij 2-0. Scheidsrechter: Hauge (Noo). Toeschou wers: 67.014. Gele kaart: Veron, Solsk- jaer (Manchester), Capdevilla (Deportivo) Man.United 2 2 0 0 6 5-1 Juventus 2 1 1 0 4 6-2 Deportivo 2 0 11 12-4 Basel 2 0 0 2 0 1-7 SPORTUITSLAGEN DAMMEN TENNIS Zoutelande. NK dames. Negende en laatste ronde: Hoekman - Dou- mesh 3-0, Kamyshleeva - Quant 3-0, Wanders - Lunenborg 3-0, Lemmen - Fung 1-1, Poepjes - Chub 0-3. HANDBAL Denemarken. EK vrouwen. Groep 1: Joegoslavië - Oekraïne 39-24 (19-8), Frankrijk - Roemenië 29-26 (15-12), Dene marken - Oostenrijk 26-20 (13-13). Stand: 1 Denemarken 4-8, 2. Joegoslavië 4-6, 3. Frank rijk 4-6, 4 Roemenië 4-2, 5. Oostenrijk 4-2, 6. Oekraïne 4-0. Groep 2: Hongarije - Duitsland 30-25 (15-14), Noorwegen - Slovenië 34-24 (13-9), Rusland - Tsjechië 29-19 (12-10) Stand: 1. Noorwegen 4-8. 2 Rusland 4-6, 3. Hongarije 4-6, 4. Slo venië 4-2, 5. Tsjechië 4-2, 6. Duitsland 4-0. PRIJSVRAGEN Lucky Day 2970. 3 9.10.12.13.14.34 35.38 45.46.49.53.55. 58.60.61.67.70.72. (Onder voorbehoud van typefouten). Rotterdam. Tennis Masters, 16.000 euro. Derde dag, mannen poule B: Van Scheppingen (Wilms/3) - Kempes (Monnickendam/6) 6-3 3- 6 6-2. Stand: 1. Wessels (Amsterdam), Van Scheppingen 1-2, 3. Kempes 2-0. Poule D: Verkerk (Alphen a/d Rijn/2) - Smit (Volen- dam/7) 5-7 7-6 6-2 Stand: 1 Verkerk, Bok (Amsterdam) 1-2, 3. Smit 2-0. Vrouwen pou le A: Oremans (Berlicum/1) - Trik (Wormer) 6- 2 6-3. Stand: 1. Aemans, De Weille (Uit- hoorn/8) 1-2, 3. TraT2-0. Poule C: Gomperts (Enschede/4) - Van den Hurk (Heemstede) 6-3 6-3. Stand: 1. Seelen (Enschede/6), Gomperts 1-2, 3. Van den Hurk 2-0 VOETBAL Amstel Cup, tweede ronde. RBC Roosendaal - NAC 1-3 (1-1). 23. Den Ou den 1-0, 26 Engelaar 1-1, 52. Engelaar 1-2, 85. Slot 1-3 Rode kaart: 62 Schenning (NAC). Gele kaart Tininho (RBC), Penders (NAC). VOLLEYBAL SCHAATSEN Heerenveen. Marathon, Greenery-zesdaagse. Tweede wedstrijd: 1 Michaud (Frankrijk), 2 Lissenberg (Almere), 3. Heideman (Oldebroek) 4. Angenent (Woubrugge), 5. Borst (Sint Ni- colaasga). 6. Boutiette (VS). 7 Huizebosch (Gramsbergen), 8. Van Meggelen (Amsterdam) 9. Van der Veen (Joure), 10 Landman (Am sterdam), 11. Lars Hoogenboom (Roelof- arendsveen) Klassement: 1. Michaud 65,2 pnt, 2. Lissenberg 54; 3. Angenent 47, 15. Lars Hoogenboom 18. Top Teams Cup. Mannen groep 1: Kommunalnik Grodno (WRu) - VC Omniworld (Ned) 3-1 (25-21 23-25 25- 15 25-22), Calci Kamnik (Slv) - Lokomotiv Charkov (Oek) 3-2. Stand: 1. Charkov 2-2 (5- 4). 2 Omniworld 2-2 (4-4), 3. Grodno 2-2 (4- 4). 4 Kamnik 2-2 (4-5) Groep 2: Piet Zoomers/Dynamo (Ned) - Rabotnicki Fersped Skopje (Mac) 3-0 (25-17 25-15 25-20), SCC Berlin (Dui) - Dunaferr Dunaujvaros (Hon) 3-0. Stand: 1. Dynamo 2-4 (6-0), 2. Skopje 2-2 (3- 3), 3. Berlin 2-2 (3-3), 4. Dunaujvaros 2-0 (0- 6) Vrouwen groep 2: Arke Pollux (Ned) - Slavia Bratislava (Slw) 3-1 (25-18 23-25 25-20 25- 22), Kralovo Brno (Tsj) - Kuoni Wien (Oos) 1-3. Stand: 1. Pollux 2-4 (6-3), 2 Wien 2-2 (5-4). 3. Bratislava 2-2 (4-4), 4. Brno 2-0 (2-6)

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 23