Orasaiand Sö3d BEUKERING MAKELAARS MaxSedelaar eva kamerverhuurpanden Re Gemeente Nieuwkoop A. stafRmdonaris planning control m/v B. juridisch beleidsmedewerker ruimtelijke ordening m/v La Calera A van Te koop gevraagd: in Leiden-Centrum tel.06-53 23 15 65 EXECUTORIALE VEIU DOOR BESLAGLEGGI van GROENIGEN W makelaardij MAKELAARS NVJS ZATERDAG f DECEMBER 2002 Huizen Verzekeringen Financieren v\° or cr. Nieuwkoop heeft co. 11.000 inwoners, is 3.837 hectare groot en ligt in hel groene hort von Nederland, centrool ten opzichte van de vier grote steden. In dit mooie natuurgebied, dot vooral beleend is om zijn Nieuwkoopse plossen, is hel schitterend om te wonen en te recreëren, moor zeker ook om te werken. Als je noar Nieuwkoop rijdt, zol hel je beslist opvollen hoe mooi het hier is: kom gerust eens kijken! Binnen de gemeente Nieuwkoop wordt sinds drie joor gewerkt met Planning Control instrumenten. Om dit goed Ie begeleiden en te coördineren zijn op de stafafdeling Bestuurs- en Monogementadvisering (BMA) twee staffunctionarissen Planning Control werkzaom. In verbond met het vertrek von één von hen zijn wij op zoek noor een voor 36 uur per week Je werk Je adviseert leidinggevenden en budgethouders over de toepossing von Planning Control instrumenten en het finoncieel beleid. Je ontwikkelt, implementeert en evolueert de Planning Control cyclus en ondersteunt en adviseert de betreffende afdelingen bij de invulling hiervan. Je coördineert samen met je collega's het opstellen van (tussentijdse) rapportages voor het college en het management (bestuursropportoge en managementrapportage). Je maakt voorcolculoties door kostprijsbe rekeningen en je ondersteunt de afdelingsmonogers bij het opstellen van een ofdelingsbegroting. Je stelt capaciteitsberekeningen op en adviseert met betrekking tol bijstunng. Je levert bijdragen oan het opstellen von de productbegroting inclusief meerjarenperspectief Je profiel Je beschikt over een hbo- of academische opleiding op finoncieel of bedrijfseconomisch gebied of hebt een door werkervaring verkregen vergelijkbaar werk- en denkniveau. Je hebt ervaring met hel werken in een gemeente. Je stoot open voor anderen én voor nieuwe ontwikkelin gen. Je hebt ideeën over en kan een bijdrage leveren aon de verdere ontwikkelingen op het gebied van Planning Control. Je bent enthou siast, betrokken, flexibel, hulpvoardig en collegiaal en beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. N.euwkoop Heeft flink wot werk in uitvoering. Het Nieuwkoopse dorpscentrum wordt in fosen vernieuwd, en op tol von ondere plaatsen in de gemeente vinden herontwikkelingen plaots. Daomoasl zijn we zijn nog bezig met de uitbreiding von een woonwijk en een bedrijventerrein. Er is veel oandocht voor de kwaliteit von de bebouwde omgeving en de handhoving van de woorden in het buitengebied. Tegelijkertijd wordt gewerkt oan het economische toeristisch beleid voor de komende joren. Nieuwkoop stoot in het Groene Hart centraal als hel gaat om de ontwikkeling van nieuwe natuur. Er is een nationaal strategisch groenproject in uitvoering en tegelijkertijd spelen zoken als hel behoud von de londbouw en het zoeken naar oplossingen voor wonen en werken binnen een beperkte ruimte. Voor de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week De organisatie Onze organisatie bestaat per I januari 2001 uil vier afdelingen, te weten: Openbare Werken, VROM, Maatschappelijke Zaken en Facilitaire zaken. Daarnaast i.< er de stafafdeling Bestuurs- en Manage men t-ad viseri iig De (stafjafdelingsmanagers vormen samen met de gemeentesecretaris de enige leidinggevende laag Deze platte structuur heeft tot gevolg dat Je medewerkers veel verantwoordelijkheden hebben en zelfstandig bezig zijn om beleidsplannen om te zetten naar concrete acties. Nieuwkoop heeft een bedrijfsvoering met een compleet planning control instrumentarium inclusief een meerjaren- beleidsplanning. Ons doel is een organisatie te ziju waar: iedereen bij wil horen, iedereen mee samen wil werken, klanten het fijn vinden om klant te zijn. De cultuur Hoeuvl onze medewerkers op een zeer professionele wijze werken, is de sfeer juist informeel en gemoedelijk. We streven naar een open en eerlijke communicatie en werken graag samen aan het leveren van een goed product en uiteraard aan het verbeteren daarvan Wie zoeken wij? Wij zijn op zoek naar mensen die samen met ons iets neer willen zetten waar ze trots op kunnen zijn en die niet terugschrikken voor een grote hoeveelheid interne en externe (ontwikkel)projectcn. Verder weet je een goed evenwicht te vinden tussen kwaliteit en kwantiteit. Bij gebleken geschiktheid geven wij de voorkeur oan hen die m hel arbeids proces ondervertegenwoordigd zijn, zoals vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Je functie In deze dynamische ruimtelijke omgeving houd jij je ols juridisch geweten von een team van drie personen voornamelijk bezig met handhaving, bezwaar- en beroepschriften en zelfstandige projectprocedures. Vanuil je juridische vokkennis lever je een creotieve bijdrage aan het beoorde len van bouwwensen en het actualiseren von bestemmingsplannen. Je profiel Je bezit minimaol een hbo-diploma op het gebied van VROM (bijvoor beeld hbdo-VROM). Je hebt ruime werkervaring in dit vakgebied opge- doan bij gemeenten. Je werkt nauwkeurig en accuraat. Doomoast beschik je over een flexibele instelling, je bent gedreven en werkt graag oplossingsgericht. Wij bieden Interessante en afwisselende functies in een plezierige, informele werk sfeer met gemotiveerde, collega's. Er is voldoende ruimte om je te ontwikkelen. Een brutosalaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, van maximool €3.692,- (school 10A) (functie A) en €3.087,- (school 9) (functie B) per maand bij een volledige werkweek von 36 uur. Voor zeer ervaren kondidaten is een hogere inschaling of arbeidsmorkttoeslag onderhandelbaar (functie B). Voorts uitstekende arbeidsvoorwaarden, waoronder flexibele werktijden, bedrijfsfitness, spoarloonregeling, studiefaciliteiten, een goede pen sioenvoorziening en kinderopvang. Informatie en sollicitatie Meer informotie kun je verkrijgen, voor functie A bij Korien Aordema, stafofdelingsmonager Bestuurs- en Managementodvisering, telefoon (0172) 521133 of bij Ilse van den Helder, personeelsmanagement adviseur, telefoon (0172) 521173 en voor functie B bij Sjoerd Dijkstra, ofdelingsmanager VROM, telefoon (0172) 521179) of bij Veronique Jurgens, telefoon (0172) 521113. Zie |e deze functies als een uitdaging en wil je een bijdrage leveren aon de verdere ontwikkeling von onze orgonisatie, stuur don binnen twee weken je sollicitatie met cv aon burgemeester en wethouders van Nieuwkoop, t.o.v. de stafafdeling BMA/P&O, postbus 17, 2420 AA Nieuwkoop, onder vermelding van vacaturenummer 02/22 (functie A) en nummer 02/21 (functie B) op de brief. Het kon ook per e-moil: lvdhelder@aemeente-nieuwkooo.nl (functie A) en vjuroens@oemeente- Nieuwkooa.nl (functie B). bruise^ O^ dyn<"»,- è'1 «V 3e LOOSTERWEG HILLEGOM Op unieke locatie aan de rand van het dorp, in het landelijk gebied, wordt een plan gerealiseerd van 2 luxe villa's met garage, beide aan het water gelegen en ieder op een kavel van ruim 1.800 nv'. De villa's hebben een stijlvolle architectuur en worden gebouwd met hoogwaardige materialen. Verkoopprijs vanaf 790.000,- VO.N. Inlichtingen: Heemskerk Makelaardij, tel. 0252-375736 IÜDEN BUIZERDHORST 107 LEIDEN 071 -521 4 521 LEIDERDORP STATENDAALDER 48-SO NVM LEDERKARPER I Royaal en prima onderhouden modern hoekherenhuls, uitstekend geïsoleerd (dak, ramen, gevels en vloer) en voorzien van c.v.gas. Het huis heeft een inpandige garage die nu door de huidige bewoners wordt gebruikt als bijkeuken en berging. De zonnige brede achtertuin met aparte houten berging en achterom is gelegen op het N.W. en de Indeling van het huis is als volgt: part: entree en hal met toilet trap naar de Ie verdieping en entree tot de bijkeuken/berging. Ruime L-vormige woonkamer met schuifpui naar de tuin en aansluitend de open keuken met diverse inbouwapparatuur. Ie verd.:overloop,VIER slaapkamers waarvan I slaapkamer met dakterras,badkamer met ligbad, 2 wastafels, douche en 2e toilet 2e verd.: overloop, 2 slaap/studeerkamers, aparte waskamer met opstelling c.v./ketel en aansluitpunt wasapparatuur. 3e verd.: bergzolder toegankelijk met vlizotrap. Heerlijk ruim huls, goed gelegen nabij scholen, wijkpark en winkelcentrum. Div. sportaccommodaties (golf, tennis en watersport) in de naaste omgeving. Internet site: http://www.beukerlng.nl/lederkarper. I ^VRAAGPRIJS 432.500,- K.K- LEIDEN MAGNOLIADAL I Royale hoekwoning met voor- en zonnige (Z.O.) achtertuin gelegen in de gewilde Merenwijk met vrij uitzicht over polderweggetje met knotwilgen en op geringe loopafstand een watermolen, polderlandschap, Kagerplassen, golfbaan, winkels en scholen. De indeling van de woning is als volgt: Part.: entree en hal met toilet, lichte woonkamer met open haard en schuifpui naar het zonnige terras en tuin. vaste kast onder de trap. Aansluitend aan de woonkamer de open keuken met inbouwapparatuur. I e verd.: overloop. 3 grote slaapkamers, recente 'sfeervolle' badkamer met royaal tegelwerk, ligbad, douche, design wastafelmeubel met twee waskommen, hangend toilet 2e verd.: overloop/voorzolder met dakraam, c.v. ruimte waarin aanwezig de AGPO HR-ketel (2002) en een zonneboiler, riante slaapkamer met veel bergruimte achter de knieschotten, groot dakkapel voor en dakvenster achter. Perfect huis in kindvriendelijke omgeving met station Leiden en het oude centrum op ca. 10 fietsminiuten afstand. Internet site: http://www.beukering.nl/magnoliadal. I VRAAGPRIJS 285.000,- K.K. ons actuele aanbod op internet met volledige informatie plattegronden www.beukering.nl LEIDERDORP WAGENMAKER 38 Op de 5e verdieping van een modern verzorgd appartementencomplex 1992) ligt dit royale 3- kamer appartement met heerlijk vrij en groen uitzicht over Leiderdorp en polderlandschap. Het appartement Is uitstekend geïsoleerd en beschikt over een ruim balkon en een Inpandige berging. De indeling is als volgt: Entree, hal voorzien van laminaat en bergkast, toilet, inbouwkast met opstelling wasmachine en droger, royale woonkamer met laminaatvloer en aansluitend de open, lichte keuken, 2 ruime slaapkamers waarvan een met balkon, badkamer met ligbad en wastafelmeubel. De servicekosten bedragen 85.- per maand. Het appartement is goed gelegen nabij uitvalswegen (A4 en NU), het winkelcentrum "De Winkelhof" en diverse sportfaciliteiten. Bij het appartement hoort een eigen parkeerplaats op het parkeerterrein. Internet site: http://www.beukering.nl/wagenmaker.38 VRAAGPRIJS 225.000,- K.K. HOOGMADE KERKSTRAAT 62 In het geliefde dorpje Hoogmade is in het centrum van het dorp te koop een perceel grond met opstallen. Het perceel is uitermate geschikt is voor het bouwen van een of twee woningen. Algemeen: Het perceel is gelegen in het vigerend bestemmingsplaan "Kom Hoogmade", bij een Raadsbesluit van 19-2-1987 vastgesteld. Volgens het bestemmingsplan is de bouw van een of twee woningen onder bepaalde voorwaarden na sloop van de huidige bebouwing toegestaan. Een sloop/bouwvergunning dient door de koper zelf aangevraagd te worden. Internet site: http://www.beukering.nl/kerkstraat.62 VRAAGPRIJS 350.000,- K.K. Bij inzet op 8 januari 2003 en bij afslag op 1, 2003 in Hotel "Den Hollander", Sandtlaan 21 (2231 CB) Rijnsburg telkenmale om 14.00 u overstaan van mr. E. I. Kortlang, notaris te U EXECUTORIALE VERKOOP door de beslaj van het navolgende in executoriaal beslag g registergoed: het woonhuis met schuur, erf, tuin, onder en verder toebehoren aan de Brouwerst te (2231 HS) Rijnsburg, kadastraal beke gemeente Rijsnburg, sectie B, nummer 4 groot een are drieënvijftig centiare. Voor het te veilen registergoed geldt het nay Veilingvoorwaarden: De veiling zal plaatsvinden onder de Algem Veilingvoorwaarden registergoed 1993 (A 1993), voorzover daarvan door de opdrachtg Bijzondere Veilingvoorwaarden niet wordt ai De veilingvoorwaarden liggen vanaf 24 dec« 2002 ter inzage ten kantore van genoemde (Hoge Rijndijk 306, Leiden). Zakelijke lasten: Onroerende zaakbelasting Brouwerstraat 7? te Rijnsburg; - aanslag eigenaarsdeel onroerende zaakbelasting 2003 is nog niet bekend, doch over 2002 was verschuldigd een bedrag ad Hoogheemrgadschap Rijnland Brcuwerstraat 72 te Rijnsburg - omslag Hoogheemraadschap Rijnland 2003 is nog niet bekend, doch over 2002, was verschuldigd een bedrag ad Kosten: In afwijking van Artikel 9 Algemene Veilingw den registergoed 1993 (AW 1993) zijn alle n kosten en belastingen voor rekening van kq Bieders moeten van hun financiële gegi nen-doen blijken en moeten zich kunnen Bezichtiging is uitsluitend mogelijk voorzove eigenaar dit toelaat, op tijdstippen in overle( eigenaar. Onderhandse verkoop: Met betrekkkuing tot de veiling van bovener registergoed zullen geen onderhandse bied worden geaccepteerd. Mededeling beslaglegger: De beslaglegger aanvaardt geen enkele a; kelijkheid voor onjuiste en/of onvolledige Nadere inlichtingen De Clercq, advocaten, notaris, belastingadv afdeling notariaat Hoge Rijndijk 306 Postbus 11051 2301 EB LEIDEN tel. 071 - 5 81 53 23 fax: 071 - 5 81 53 25 Dank u wel voor uw steu| Mensen in Nood De n Giro 667 Den Haag NIEUW-VENNEP, Wemmingen 44 Een aantrekkelijk aan de rand van een woonwijk gelegen VRIJ STAAND WOONHUIS met 10 meter diepe en binnendoor bereikba re GARAGE. P-geleg. op eigen terrein. Royale tuin (Z.W.). B'jaar 1976. 429 m' eigen grond. V.v. dubbel glas. IND.: hal, toilet, royale tuinger. L-vormige woonkamer (45 m1) met schuifpui en open haard en woonkeuken (12.5 mJ).v.v. inb.app. 1e VERD.: 3 ruime slpkmrs., keurige in lichte kleuren uitgev. badka mer met ligbad, douche, toilet en wastafel met ombouw. 2e VERD.: ruime slaapkamer v.v. dakkapel, bergkmr., cv-/bergruim- te en zolderberging. Begane grond is v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming. Aanvaarding: in overleg Vraagprijs 429.500,- k.k. i/an (ff-oe/r/pe-K - zaa£ Van Groenigen Makelaardij Hoofdweg 714 Hoofddorp Telefoon 023 561 2341 Telefax 023 563 91 01 Homepa kit#(VA nomepage:www.vangroenigen.nl. n VIVI e-mail: makgroen@nvmmakelaar.com ZATERDAG 14 DECEMBER A.S. VAN 12.00 UUR TOT 14.00 UUR DIJKWACHT 21 te LEIDERDORP Aan de Dwarswetering met schitterend uitzicht over water en polderlandschap in luxe kleinschalig appar tementencomplex gelegen drie-kamer hoekapparte- ment op de 3e verdieping met lift berging in de onderbouw en 2 parkeerplaatsen op eigen terrein. Indeling: hal, ruime woonkamer met open keuken (totale oppervlakte ca. 50 m2) met balkon op het Zuiden, twee slaapkamers (resp. 4.48 x 2.95 m. en 4.48 x 2.71 m.). badkamer, apart toilet Bwjr. 2002, opp. ca. 90 m2. Het appartement wordt opgeleverd zonder keuken inrichting. sanitair in badkamer en toilet Vraagprijs 317.500,-- k.k. Aanvaarding in overleg. LOBEUUSLAAN 164 te OEGSTGEE Met schitterend uitzicht op waterpartij en park gelegen royaal nagenoeg nieuw drie-kamerapp tement op de begane grond met parkeerplaats' berging in de parkeerkelder. Indeling: hal met eiken parketvloer, royale wol kamer met eiken parketvloer en deur naar zoif ge terras (Zuidwest) met schitterend uitzicht, open witte greeploze keuken met koelkast, vrii zer, vaatwasser, keramische kookplaat, afzuigk? en combi-magnetron, ruime slaapkamer, slaapk mer met laminaatvloer. wasruimte met aansluit wasmachine en droger, badkamer met vloerven warming, ligbad, douche scherm en wastafel toilet met fonteintje Bwjr. 2000, oppervlakte ca. 100 m2. Bijdrage V.v.E. 93.- per maand. Vraagprijs 262.500,-- k.k. Oplevering in overleg.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 40