BIGGEN 5 Packaging Associates j 1 Production Supervisor.^ 2 Production Coordinators 1 Uitdaging Flexconsultant MA/ O MANPOWER Techniek B.V. PLC programmeur/electro monteur www.biogen.p IATA HOOFD ADMINISTRATIE (m/v) SALES ASSISTANT (m/v) ZATERDAG 7 DECEMBER 2002 Manpower is met 3900 vestigingen in 61 landen één van de grootste werkgevers ter wereld op bet gebied van flexibele arbeid. In onze visie beeft ieder mens een unieke mix van eigenschap pen. behoeften en talenten Van onze eigen mede werkers verwachten we dat ze op maat gesne den oplossingen aandragen. Wie bij Manpower wil werken, moet dus in de eerste plaats met mensen kunnen omgaan Als jij dat kunt, en als je bet leuk vindt om binnen een wereUhiijdeorgatHsatie car rière te maken, dan beb je nu de kans We bebben op Schiphol en in Amsterdam de volgende vacature: Jc werft en selecteert flexmedewerkers en onderhoudt relaties met opdrachtgevers en flexmedewerkers. Je belangrijkste taak is het samen brengen van vraag en aanbod. Verder houd je je bezig met (telefonische) acquisitie en ben je verantwoordelijk voor de administratieve afhande ling van het ui tz endproces. Wat vraagt Manpower? HBO werk-/denkniveau Uitstekende contactuele eigenschappen Een commerciële instelling Zelfstandig en resultaat gericht Een eer lijke open en daadkrachtige persoonlijkheid Je hebt enkele jaren erva ring in commerciële functies Je bent in het bezit van je rijbewijs B Je vindt het prettig te werken in een hectische omgeving. Wat biedt Manpower? •Je gaat werken binnen het team "Administratief", "Industrie" of "Luchtvaart" Een open en zelfstandig werkklimaat Prima doorgroeimogelijkheden Zeer goede arbeidsvoorwaarden Een flexibele pensioenregeling Een aantrekkelijke aandelen- regeling Een prettige werksfeer Een praktijkgerichte opleiding De know-how van één van 's werelds grootste uitzendorganisaties. Iets voor jou? Aarzel dan niet en stuur binnen 14 dagen een monvariebrief met CV naar Mevr. J. Rovers (txv.v. referentienummer 122/125A) naar onderstaand adres. Een psycho logische test maakt in een later stadium deel uit van de sollicitatieprocedure. Manpower Uitzendorganisatie b.v. Postbus 12150, 1100 AD Amsterdam Telefoon (020) 660 22 22, fax (020) 600 21 36 Het leukste wat Je kunt worden, Is jezelf. Gespecialiseerd in transport en verpakkingslijnen aan boord van trawlers. Ons team van medewerkers ontwikkelt en fabriceert alles zelf in de fabriek in Katwijk op het industriegebied 't Heen. Deze installaties worden getest en daarna geïnstalleerd aan boord van nieuwbouw trawlers op diverse scheepswerven binnen Europa. Tevens verrichten wij wekelijks service aan deze installaties in LImuiden en Scheveningen. maar ook ver buiten onze landsgrenzen zijn onze monteurs werkzaam. Mede door het aantal met succes gerealiseerde projecten in de afgelopen jaren en daardoor steeds toenemende orderportefeuille, hebben wij volop ruimte voor de volgende vacature. 40 uur/week voor een nieuw op te zetten afdeling. Functie omschrijving: - Maken van elektrische schema's. - Het maken van elektrakasten en bekabeling. - Service en installatiewerkzaamheden. Verder wordt gevraagd: - Bereidheid onregelmatig over te werken. - Werken op buitenlandse locatie. - Goede contactuele eigenschappen. - Een gezonde werkmentaliteit. Functie eisen: - Opleidingen MBO of ervaring in onze branche. - Bekendheid met PLC programm«ringstechniek. - In het bezit van rijbewijs B. Geboden wordt: - Uitstekend 4 weken salaris. - Wat kan worden verhoogd met overuren toeslag. - CAO Kleinmetaal. spaarloonregeling, vakantiefonds - Prettige werksfeer in een Katwijks no-nonsens bednjf. Geïnteresseerden, die menen aan de gestelde functie-eisen te kunnen voldoen, nodigen wij uit om voor 22 december te solliciteren. U kunt uw brief met CV nchten aan Afak Techniek B.V., La.v. Dhr. B. van Velzen, Steenbakkerstraat 12, 2222 AT Katwijk aan Zee. Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Qravendiik. tel. 023 5 150 137 De packaging associate neemt deel in alle routinematige labeling en verpakkings activiteiten, zoals het voorbereiden van de activiteiten en alle handelingen die noodzake* lijk zijn om de labeling -en/of verpakkingslijn te bedienen. Tevens wordt verwacht dat hij/zij in staat zal zijn om relatief onafhankelijk gedelegeerde (productie) taken uit te voeren.' Key Responsibilities and tasks: Neemt deel in alle routine matige productie aktiviteiten (voorbereiden van de produc tielijn, verpakking van farmaceutische producten labelen van vials/syringes, assembleren van kit componenten, verpakken van product, completeren van documentatie, schoonma ken van de verpakkingsruimten) en rapporteert alle uitgevoerde werkzaamheden aan de betrokken "line leader" Onderhoud van het cGMP nivo binnen de afdeling en rapporteert tekortkomingen aan de betrokken "line leader". Tevens wordt verwacht dat gedurende productie aktiviteit^ men zijn/haar ervaring en GMP kennis toepast om product kwaliteit van het eindproduj te garanderen. j Het correct invullen van logboeken en batch protocollen op aanwijzing van de betrokk^ "line leader". j De «productie supervisor« geeft leiding aan het team op de »shopfloor« en is eerste verantwoordelijke voor de planning, organisatie en uitvoering van de dagelijkse productie akti-' viteiten gebaseerd op het productie schema. Hij/zij zorgt ervoor dat alle aktiviteiten volgens cGMP en ARBO/safety standaards wordt uitgevoerd. Tevens is het de verantwoordelij-' kheid van de "productie supervisor" om te zorgen voor voldoende capaciteit in personeel en correct functionerende apparatuur om te kunnen voldoen aan het productie schema. 1 Key Responsibilities and Tasks: Verzekert dat eindproducten op tijd worden geproduceerd volgens de daartoe horende kwaliteits en kwantiteits standaard eh zoals vastgelegd in het productie schema. Onderhoud cGMP en veiligheidsregels binnen het team en rapporteerd eventuele afwij kingen van de procedures via de daarvoor bestemde kanalen aan de betrokken personen en aan de "manufacturing manager" Onderhoud goede relaties en open communicatie met QA/QC, de "de line leaders" en de "materials nandler/coordinator" en Planning om productie continuïteit te verzekeren. Is verantwoordelijk voor de planning organisatie en uitvoering van de dagelijkse pro ductie aktiviteiten en het bijhouden, periodiek presenteren van de bijbehorende "metrics". Verzekert dat batch protocollen, logboeken en andere productie documenten correl zijn/worden ingevuld en dat documentatie op tijd (en regelmatig) wordt gereviewed. Schrijven/ reviseren/reviewen van logboeken, SOP's, batch protocollen. Is verantwoordelijk voor het creeren van een positieve werk atmosfeer en een hoge mal van motivatie en efficiency binnen het team door middel van coaching en het houden va afdelingsvergaderingen. Is verantwoordelijk dat (nieuwe) medewerkers binnen het team de benodigde kenni ervaring bezitten om productie taken goed uit te. voeren, door middel van coachinq an training. ref: CS/PC De "production coordinator" is specialist mbt de toegewezen produktie apparatuur. Hij of zij is in staat 1ste lijns troubleshooting op de betrokken apparatuur uit te voeren (iom de supervisor) en eventuele SOP's, logboeken, protcollen te schrijven/reviseren. Tevens is hij/zij betrokken bij de onderhoud, calibratie en validatie van (nieuwe) apparatuur. Ook wordt verwacht dat hij/zij in staat zal zijn om relatief onafhankelijk gedele- geerde (productie) taken uit te voeren. De "production coordinator" geeft leiding aan een team in de uitvoering van de productie aktiviteiten op de toegewezen produktie apparatuur gebaseerd op het productie schema. De "production coordinator" coördineert alle routinematige labeling en verpakkings activiteiten op de aan hem/haar toegewezen produktie apparatuur, zoals het voorbereide van de activiteiten en alle handelingen die noodzakelijk zijn om de labeling -en/of verpakkingsrun op te starten. Verder neemt hij/zij deel in alle routinematige labeling en verpakkings activiteiten op andere, dan de aan hem of haar toegewezen, produktieapparatuur. Key Responsibilities and tasks: De "production coordinator" is specialist en verantwoordelijk voor een bepaald stuk produktie apparatuur, hij of zij is in staat 1ste lijns troubleshooting op de betrokken appa ratuur uit te voeren (iom de supervisor) en eventuele SOP's, logboeken, protocollen te schrijven/reviseren. Verzekert dat het eind product op tijd wordt geproduceerd volgens de daartoe horende kwaliteits en kwantiteits standaard en zoals vastgelegd in het productie schema. Is betrokken bij onderhoud, calibratie en (her) validatie van de betrokken apparatuur i.s.m. de productie supervisor en de "validation maintenance specialist" Onderhoud goede relaties en open communicatie met QA/QC, de «production supervi sor» en de «materials handler« om productie continuiteit te verzekeren. Organiseert/coördineert en neemt deel in alle routine matige productie aktiviteiten (voorbereiden van de productielijn, verpakking van farmaceutische producten: labelen van vials/syringes, assembleren van kit componenten, verpakken van product, completer! van documentatie, schoonmaken van de verpakkingsruimten) en rapporteert alle uitgi voerde werkzaamheden aan de "productie supervisor". Verzekert dat batch protocollen, logboeken en andere productie documenten corre zijn/worden ingevuld. Schrijven/ reviseren/reviewen van logboeken, SOP's, batch protocollen op aanwijzir van de "productie supervisor". Is verantwoordelijk voor het creeren van een positieve werk atmosfeer en een hoge ma van motivatie en efficiency binnen het team. Verzekert (door training en begeleiding) dat (nieuwe) medewerkers binnen het team d benodigde kennis, ervaring en training hebben om productie taken goed uit te voerei If you are interested in these challenging positions please send your CV with the appropriate reference by the 31st December 2002: by email to Cindy_Schouten@biogen. com or by post to Cindy Schouten, Biogen BV/International BV, Robijnlaan 8, 2132 WX Hoofddorp International Air Transport Association (IATA), het overkoepelend orgaan van de luchtvaartindustrie, vertegenwoordigt meer dan 260 lijndienstmaatschappijen. IATA biedt een grote verscheidenheid aan producten en diensten aan Luchtvaartmaatschappijen, reisorganisaties en andere bedrijven in de luchtvaartindustrie. IATA Netherlands Data Publications, een divisie van IATA, is een onderneming die de luchtvaart- en reisindustrie voorziet van informatie (tarieven en regelgeving) op het gebied van pas .agiers- en vrachtvervoer. Dit gebeurt in gedrukte en elektronische vorm. De onderneming is gevestigcfin Lijnden (nabij Badhoeved rp) en telt ruim vijftig medewerkers. Voor de Passenger Air Tariff (één van de producten binne onze internationaal geörienteerde organisatie) zijn wij op zoek naar: De functie Je bent verantwoordelijk voor de gehele administratie van het product Passenger AirTariff. Naast de dagelijkse boekhoudkundige activiteiten betreft dit het opstellen van rapportages, budget, I'aarrekening en het analyseren van de financiële gegevens, e rapporteert aan de (Engelstalige) General Manager die in .onden is gestationeerd. De functie-eisen Opleiding op HBO-niveau: SPD of HEAO-BE/BA Enkele jaren werkervaring, bij voorkeur in een internationale omgeving Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Uitstekende computervaardigheden in Exact en Excel Affiniteit met automatisering Initiatiefrijk, onafhankelijke werkstijl, ervaring met eindverantwoordelijkheid De functie Je assisteert de Sales Manager bij internationale sales en marketing activiteiten. De taken bestaan o.a. uit contact leggen met bestaande en potentiële klanten, uitvoeren van promotionele acties, voorbereiden van beursbezoeken en bijhouden van sales statistieken. De functie-eisen Opleiding op MBO-niveau Enkele jaren werkervaring in een commerciële functie Computerervaring in Word, Excel Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Goede organisatorische vaardigheden Hands-on mentaliteit IATA Netherlands biedt een vierdaagse werkweek van 36 uur en andere interessante arbeidsvoorwaarden zoals 13e maand, pensioenregeling, spaarloon etc. Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, kun je binnen 8 dagen na verschijning richten aan: IATA Netherlands Data Publications t.a.v. Mw. D. Kalverla Postbus 49 I I70AA Badhoevedorp telefoon 020 - 403 7903 E-mail kalverlad@iata.org Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij weten wat we willen, werkt u daaraan n Stichting Zorgnet Groenwoude Stichting Zorgnet Groenwoude beheert drie verzorgingshuizen: Driehof te Hazerswoude- dorp, Rhijndael te Koudekerk a/d Rijn en Emmaus te Zoeterwoude. Onze verzorgingshuizen bieden aan 192 bewoners 24 uur per dag zorg, daar naast wordt ook extramu raal zorg geleverd. Per locatie worden per dag ca. 100 maaltijden bereid. Tevens verzorgen wij diverse diensten voor de ouderen uit de betreffende dorpen zoals: tijdelijke opvang, tafeltje dekje, ontspanning, senioren restaurant, dagopvang. Wij op zoek naar een Coördinerend Medewerker Technische 0, voor 36 uur per week) Vacaturenummer: 001 I Functie-inhoud: j Naast het verachten van onderhoud en reparaties aan gebouwi inventaris op de drie locaties is de coördinerend medewerker delijk voor het coördineren van werkzaamheden vallende onderj technische dienst. Wij zoeken een collega die: een technische opleiding heeft afgerond op MBO-niveau; ervaring heeft in het coördineren van verschillende werkzaant het aansturen van een groep medewerkers; helder en open communiceert; i initiatiefrijk en inspirerend is; beschikt over een groot relativeringsvermogen en gevoel vool Wij bieden: dynamisch en afwisselend werk; een collegiaal team; ondersteuning en begeleiding in de uitvoering van de functie;\ arbeidsvoorwaarden en salaris overeenkomstig de CAO verplt verzorgingshuizen, FG 40; groeimogelijkheden naar FG 45. Informatie en sollicitatie: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Simoi telefoon: 071 - 580 92 03. U kunt uw sollicitatie met een uitgebreid curriculum vitae richten aan Stichting Zorgnet Groenwoude, t.a.v. afdeling P&O, Bennebroekweg 1, 2381 BS Zoeterwoude. Vermeld duidelijk het vacaturenummer in de brief. Sollicitaties zijn welkom tot 18 december 200i

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30