TtJcaJurss YAMAHA Tijd. voor iets anders! Tijd voor iets anders! nu Customer Service Coordinators M/F Webredacteur MEDEWERKER BALIE B (m/v) administratief medewerk(st)ers secretarieel medewerkster Bouwkundigen en civieltechnici opgelet! Filiaalmanager m/v 01OS& Yamaha Mot j Distribution BV, bj Schiphol-Rijk en j 160 employees. information aboi world of Yamaha found on www.ya motor-europe.i ZATERDAG 7 DECEMBER 2002 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u belten met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Gemeente Hillegom Hillegom is een aantrekkelijke gemeente in de Bollenstreek, gunstig gelegen ten opzichte van steden als Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag. De omgeving is rijk aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier afdelingen: Gemeentewinkel. Middelen. Openbare Werken. Beleid Ontwikkeling, daarnaast is er een Bestuur- en Managementsecretariaat. De afdeling Middelen, waar de functie onder valt. bestaat uit de onderdelen Informatie. Communicatie en Techniek, Financiën, Facilitair en Personeel Organisatie. Wij zijn op zoek naar een: (32 uur per week In deze functie verzorg je de inhoud van de website. Dat wil zeggen dat je informatie verzamelt bij de diverse afdelingen, het zo nodig herschrijven en geschikt maken van teksten voor de site en het plaatsen daarvan op de website. Je houdt de site up-to- date en gaat hiervoor actief "de boer op" bij de verschillende afdelingen binnen de organisatie. Daarnaast beheer je de structuur van de site en geeft je beleidsadviezen aan het bestuur en de ambtelijke organisatie op het gebied van de website. Wij verwachten minimaal een HBO werk- en denkniveau, waarbij de afstudeerrichting communicatie een pré is. Wij vinden het belangrijk dat je kennis hebt van en ervaring hebt met inter- en intranet en de daarvoor benodigde computerprogramma's. Daarnaast heb je de redactie gevoerd en onderhoud van websites gedaan. Je hebt uitstekende communicatieve, contactuele en redactionele vaardigheden en je hebt een sterk gevoel voor het product voor wat betreft actualiteit, juistheid van gegevens etc. Tenslotte heb je een klantgerichte, dienstverlenende, flexibele en initiatiefrijke instelling. Wij bieden je, afhankelijk van opleiding en ervaring, een maximum salaris van 3.102.00 bruto per maand (functieschaal 9) bij een 36-urige werkweek. Daarnaast kent de gemeente Hillegom een groot aantal goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een fiets- en pc-project. kinderopvangmogelijkheden, flexibele werktijden. Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere informatie kun je je richten tot de heer H. Deul, telefoon 0252-537250. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties kun je tot uiterlijk 3 januari 2003 sturen aan: het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het afdelingshoofd Middelen H. Deul, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. Degememze Oegstgeest is per direct voor de afdeling Burgertaken Centrale Balie op roek naar een enthousiaste (schaal 5,24 uur per week) Uw uitdaging: De werkzaamheden worden verricht aan de frontoffice in de hal van het gemeentehuis van Oegstgeest. Als medewerker balie B verstrekt u informatie en producten van de afdeling Burgerzaken aan de burgers van Oegstgeest U kunt hierbij denken aan het vervaardigen van rijbewijzen, paspoorten en diverse uittreksels en verklaringen.Voor sommige producten verzorgt u alleen de intake en indien nodig verwijst u burgers door naar de backoffice.Tevens verwerkt u mutaties in de Gemeentelijke Basisadministratie Persoonsgegevens (GBA). Ook bent u belast met het innen van leges, het beheer van de legeskas en de voorraadadministratie. Wij zoeken: U hebt een opleiding op mbo-niveau en beschikt over de ambitie en capaciteiten om binnen de frontoffice door te groeien naar medewerker balie A. U bent representatief en in staat om op een correcte, klantgerichte manier burgers mondeling te woord te staan. Kennis van de producten van de afdeling Burgerzaken is wenselijk maar niet noodzakelijk. U hebt uiteraard gevoel voor verhoudingen binnen een team en collegialiteit en flexibiliteit staan hoog in uw vaandel. Tevens bent u bereid tot het volgen Wij bieden: Wij bieden een prettige werksfeer in een team van en thousiaste professionals waarbij dienstverlening en kwaliteit voorop staan. De cultuur binnen de gemeente Oegstgeest is informeel. Snel en doelmatig werken vormt het uitgangs punt. Uw moderne werkplek ligt in het prachtige gereno veerde gemeentehuis. Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 1.403,— schaal 5 bruto per maand op basis van een 24-urige werk week. Doorgroei naar een hoger functieniveau (medewerkers balie A) is mogelijk. De gemeente Oegstgeest biedt haar medewerkers een uitstekend pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden aan zoals een pc-privéproject, een fietsenplan, ouderschaps verlof, een persoonlijk opleidingsplan (POP) en een regeling kinderopvang, die het werken bij de gemeente Oegstgeest nog aantrekkelijker maken. Uw reactie: Uw sollicitatie met curriculum vitae (CV) stuurt u binnen twee weken naar: Gemeente Oegstgeest, sectie Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer S.A. Karthaus, Postbus 1270,2340 BG Oegstgeest.Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer V. van der Veen, tel. (071519 17 71afdelings hoofd Burgerzaken/Centrale Balie. U kunt elektronisch reageren via e-mailadres: P&0@oegstgeest.nl. Stuur dan ook uw CV mee. De Van Spronsen Partners Groep is een snel groeiende, op de horeca georiënteerde, organisatie. Wij zi jn actief op het gebied van horeca-advies, personeel- salarissyste men. administratieve dienstverlening, trainingen en werving selectie, detachering. 1SO-9002 gecertificeerd. Wegens uitbreiding van de activiteiten op de afdeling administratieve dienstverlening zoeken wij per direct: (parttime fulltime) (fulltime) Administratief medewerk(st)er(s) >- Enkele jaren ervaring op administratief gebied Kunnen werken met MS Office pakketten Kunnen werken met Omegon is een pré Engels en Duits kunnen spreken, Frans is een pré Secretarieel medewerkster Enige jaren ervaring in een administratieve/ secretariële functie Alle communicatie met en naar een van onze klanten Ondersteuning van directiesecretaresse >- MAVO/HAVO met aanvullend een secretariële opleiding Kunnen werken met MS Office pakketten Aan 1 woord genoeg hebben Engels en Duits kunnen spreken, Frans is een pré Ben jij: Accuraat Communicatief vaardig Heb jij: Ambitie Humor >- Teamspirit Lef Stuur je motivatiebrief en curriculum vitae binnen 10 dagen naar: Van Spronsen Partners Groep Postbus 289 2350 AG Leiderdorp tel. 071 - 541 88 67 e-mail: info(S spronsen.com Richt je brief voor de functie van administratief medewerk(st)er aan Marjolein van Spronsen en voor de functie van secretarieel medewerkster aan Saskia Bouman. engineering dé intermediair op de bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden bouwkundigen en civiel technici bij het vinden van een nieuwe baan. Het matchen van vraag en aanbod op de bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt is de kernactiviteit Momenteel zijn wij o.a. op zoek naar een: Calculator/Kostendeskundige Onze opdrachtgever is een jong en dynamisch ontwikkelend bouwbedrijf, actief in uitdagende woning- en U-bouwprojecten. U gaat zich o.a. bezighouden met het beoordelen van ontwerpen, budgetteringen en ramingen, opstellen van elementen-, inschrijf- en werk- begrotingen, kostenadvies, aandragen van bouwmetbodieken en alternatieven. Het betreft een zeer uitdagende functie voor een calculator die graag betrokken wil worden in het voortraject Uiteraard worden zeer goede arbeidsvoorwaarden geboden waaronder een auto of motor van de zaak. Inlichtingen: Edwin Hogenelst (Hoofd) Constructeur Uitdagende functie bij toonaangevend en multidisciplinair ingenieursbureau, regio Leiden. Vanuit een architectonisch oogpunt wordt hier de omslag gemaakt naar een hoogstaand constructief ontwerp. U maakt zelfstandig berekeningen en principe details. Daarnaast geeft u constructief advies aan diverse externe partijen. Een afgeronde HTI-opieiding en minimaal vijf jaar constructieve werkervaring is vereist. Inlichtingen: Mathijs van der Most Voor meer informatie belt u 0182 - 56 01 10. Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. tot 19.00 uur. Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. i* u.n,** Schrijven of e-mailen kan ook: Hanzeweg 19,2803 MC Gouda, e-mail: gouda@continu.nl Burg. Stramanweg 102c, 1101 AA Amsterdam, e-mail: amsterdam@continu.i Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Continu engineering is iso soto&certificeerd Vacatures in bouw en civiel! www.continu.nl Rose slaapcomfort is een dynamische slaapkamer formule met diverse filialen. Voor ons nieuw te openen filiaal in Katwijk, zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Wij bieden u: - een verantwoordelijke, afwisselende baan in onze formule - een gespecialiseerde opleiding, indien u geen branche-ervaring heeft. Wij zoeken: - leeftijd 25 jaar, opleiding: M.D.S. of M.B.O. Of vergelijkbaar - een collega met een positieve instelling, die goede contactuele eigenschappen bezit en uiteraard klantvriendelijk en commercieel denkend is. - collegialiteit staat hoog in het vaandel bij Rose en hij of zij is mede verantwoordelijk voor het optimaal bijhouden van de showroom. Interesse Schrijf dan een brief met uw C.V. naar onderstaand adres: Rose Slaapcomfort t.a.v. Dhr J.v.Tellegen Postbus 122, 2665 ZJ Bleiswijk. vestigingen in: Breda - Delft - Enschede - Naaldwijk - Sliedrecht - Vlaardingen Den Bosch (dec. 2002) - Katwijk (Maart.2003) www.roseslaapcomfort.nl YAMAHA MOTOR DISTRIBUTION .B.V. Yamaha Motor Distribution BV, is the European Distribution Center for spare parts and accessories, covering Yamaha's full range of motorized products sold in Europe, such as motorcycles, scooters, outboard engines, golf cars, all-terrain vehicles and snowmobiles. In our Distribution Center, 120,000 different items are currently stocked and 30,000 sales order lines are processed daily, using advanced automated systems. We ship our goods directly to 6,500 dealers all over Europe mostly on a next-day delivery basis. For the Customer Service Et Sales Administration Department, we are looking for two: One position is for the period of one year, the other position has the pros pect of a permanent contract. In the team of Customer Service Et Sales Administration, the Customer Service Coordinator is jointly respon sible for the maintenance of positive relationships with distributors, responding to their needs and ensuring customer satisfaction. Principal accountabilities: Provide administrative/sales support and advise on all kind of admini strative/sales related questions and requests, customer targets and sales opportunities in order to reach and maintain customer satisfaction. Follow up on administrative pro blems, complaints and requests and enable decision making if necessary. Process distributors' orders and take care of the follow up of these orders. Requirements: Education to MB0 level. 2~3 years experience in a similar position. Good knowledge of the Dutch and English language, both spoken and written. Experienced with standard MS Office applications, experience with Access is an advantage. Service minded attitude, strong communication skills, accurate, solid personality and team player. Knowledge of or affinity with Yamaha Motor products is an advantage. Procedure: Besides several interviews, the selec tion procedure can contain a psycho- logical test. For information about the position you can contact the Department Manager Customer Service Et Sales Administration, Mrs. Ingrid de Vries on phonenumber: 020 - 6546532. Please send your application for December 20th 2002 to: Yamaha Motor Distribution B.V. Attn. Esmée Hulshof, Human Resources Officer P.O. Box 75175, 1117 ZS Schiphol E-mail: esmee_hulshof@ymd.yamaha-motor.nl Wij weten wat we willen, werkt u daaraan mej Stichting Zorgnet Groenwoude Stichting Zorgnet Groenwoude beheert drie verzorgingshuizen: Driehof te Hazerswoude- dorp, Rhijndael te Koudekerk a/d Rijn en Emmaus te Zoeterwoude. Onze verzorgingshuizen bieden aan 192 bewoners 24 uur per dag zorg, daar naast wordt ook extramu raal zorg geleverd. Per locatie worden per dag ca, 100 maaltijden bereid. Tevens verzorgen wij diverse diensten voor de ouderen uit de betreffende dorpen zoals: tijdelijke opvang, tafeltje dekje, ontspanning, senioren restaurant, dagopvang. Voor de locatie Emmaus te Zoeterwoude zijn wij op zoek naar eeji 'Locatiemanager m/v (voor ±28 - 32 uur per week) Vacaturenummer: 002 Functie-inhoud: e Vanwege de specifieke hulpvragen en de omvang van de locatie f van belang om over voldoende kennis van de doelgroep en over i| leidinggevende ervaring te beschikken. to De locatiemanager geeft direct leiding aan drie coördinatoren (zorg, welzijn en voe en geeft indirect leiding aan 60 personeelsleden: neemt deel aan het managementteam; onderhoudt waar nodig externe betrekkingen, zoals bijvoorbeeld aanbieders, zorgkantoren, woningbouwverenigingen, leverancier levert een belangrijke bijdrage aan beleidsontwikkeling en veranót processen, niet alleen in de eigen locatie maar t.b.v. de gehele st v rapporteert aan en ontvangt leiding van de algemeen directeuie Wij zoeken een collega die: een relevante opleiding heeft afgerond op HBO-niveau; inzicht heeft in eigen leiderschaps- en coachingsstijl: helder en open communiceert: initiatiefrijk en inspirerend is: beschikt over een groot relativeringsvermogen en gevoel voor I Wij bieden: dynamisch en afwisselend werk; een collegiaal managementteam: ondersteuning en begeleiding in de uitvoering van de functie, arbeidsvoorwaarden en salaris overeenkomstig de CAO verpleï1 verzorgingshuizen, FG 60: een aanstelling voor een jaar, waarna bij gebleken geschikthei 1( aanstelling volgt voor onbepaalde tijd. Informatie en sollicitatie: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevr. de Valk (directeur), telefoon: 071 - 580 92 03. U kunt uw sollicitatie met een uitgebreid curricului richten aan: Stichting Zorgnet Groenwoude, t.a.v. afdeling P&O, Bennebroekweg 1, 2381 BS Zoeter Vermeld duidelijk het vacaturenummer in de brief. Sollicitaties zijn welkom tot 18 december 2001 Oegstgeest is een mooie groene gemeente met bijna 22.000 inwoners. Oegstgeest ligt vlakbij Leiden en dicht bij de kust. Het voorzieningenniveau in Oegst geest is hoog en dat willen we graag zo houden. De gemeente is ambitieus. De milieuwijk Poel geest wordt de komende jaren voltooid en ook is Oegstgeest bezig met de ontwikkeling van Rijnfront. Rijnfront is het gebied ten westen van de A44. Het is de bedoeling dat hier in de toekomst zowel woningen als bedrijven worden gebouwd. Oegstgeest is niet alleen een mooie gemeente om te wonen, maar ook om te werken. Bij de gemeente werken momenteel zo'n 130 mensen, verspreid over de sectoren Grondgebiedzaken, Middelen, Inwonerszaken en een Staf bureau. Oe gemeente kent een open en informele cultuur. We werken efficiënt, houden de kosten goed in de gaten en vinden een goede service aan onze inwoners heel belangrijk. Onlangs hebben wij onze identi teit bekrachtigd met een nieuwe huisstijl. Deze huisstijl is vanzelf sprekend ook doorgevoerd in onze vernieuwde website: www.oegstgeest.nl Neemt u hier als mogelijk toekomstig medewerker van Oegstgeest eens een kijkje. Oegstgeest staat niet alleen in de regio. Sterker nog, op steeds meer beleidsterreinen vindt regionale samenwerking plaats. De komende jaren zal de samen werking met de omliggende gemeentes steeds intensiever worden. Dit heeft in de toekomst beslist ook gevolgen voor regel geving, het voorbereiden van beleid en de tijd ei. aandacht die het ambtelijk apparaat aan deze samenwerkingsverbanden zal moeten schenken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE OEGSTGEEST

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24