L M U C weglopen! Dist ...daarvoor 'Cs Gedragswetenschappelijk begeleider m/v Verpleegkundig teamlid m/v Medewerker Huishouding m/v mogen wij niet. giro 70703 HUIP beu* touringc COMMERCIEEL- MEDEWERK(ST)E m/v Medewerker verkoop binnendienst ZATERDAG 7 DECEMBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (I230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde. Pathologie. Huidziekten. Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie. Verloskunde. Gynaecologie. Neurologie. Neurochirurgie. Huisarts geneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde. het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Verpleegkundige Basisopleidingen (BVB). Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde In de Huisartsopleiding worden (basis)artsen opgeleid tot huisarts. Deze specialisatie duurt drie jaar en wordt georganiseerd door de afdeling Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde. Gedu rende de gehele opleiding is de huisarts-in-opleiding vier dagen per week in de (huisarts)praktijk en volgt hij/zij één dag per week groeps- onderwijs op de afdeling. Deze scholing wordt gegeven door huisarts- begeleiders en gedragswetenschappelijk begeleiders. Bij de Huisartsopleiding is plaats voor een: (gemiddeld 16 uur per week) Vac.nr C.02.JK.26.49.LD Functie-inhoud: De gedragswetenschappelijk begeleider verzorgt, in nauwe samenwer king met een huisartsbegeleider de begeleiding van een groep huisart- sen-in-opleiding. Dit houdt o.a in: het voorbereiden, organiseren en geven van groepsonderwijs. het begeleiden en evalueren van het indi viduele leerproces van de huisartsen-in-opleiding en het afstemmen van het theoretisch onderwijs met de opleiding in de praktijk. Het onderwijs van de gedragswetenschappelijk begeleider is het geven van leer-supervisie aan één of meer groepjes huisartsen-in-opleiding. Daarnaast treedt de gedragswetenschappelijk begeleider op als docent in andere opleidmgsgroepen en levert een bijdrage aan de training en scholing van (huisarts)opleiders. Ook wordt enthousiaste deelname verwacht aan de continue ontwik keling van curriculumonderdelen, onderwijsprogramma's, toetsing en onderzoek in de huisartsopleiding. De gedragswetenschappelijk begeleider participeert als actief lid van de staf van de afdeling Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde en verleent zonodig medewerking aan andere taken van de afdeling op het gebied van onderwijs en onderzoek Functie-eisen: - doctoraal examen Psychologie of vergelijkbaar vakgebied: - volledige erkenning/registratie als supervisor; - goede communicatieve eigenschappen en goed kunnen samenwer ken; - werkervaring met (psychologische) hulpverlening, bij voorkeur op dit moment praktiserend; - bekend met het veld van de huisartsgeneeskunde, bij voorkeur werk ervaring met de eerstelijns gezondheidszorg; - ervaring met (groeps)onderwijs. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 3.942. - bruto per maand (schaal 11 CAO AZ) bij een volledige aanstelling afhankelijk van opleiding en erva ring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar; met uitzicht op een vast dienstverband. Tijdstip van indiensttreding bij voorkeur per februari 2003. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M. Langendoen-Roel, huisarts en waarnemend hoofd Huisartsopleiding en de heer G.TJ.M. Essers, gedragswetenschappelijk begeleider (071 - 527 53 00). Voor algemene informatie over het LUMC kunt u onze website bezoe ken: www.lumc.nl Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Beheer Divisie 3. J0-R ta.v. de heer J. Koenhein. P&O-adviseur Psychiatrie De afdeling Psychiatrie van het LUMC is een open afdeling. De afdeling is momenteel volop in ontwikkeling en is gespecialiseerd in de biologi sche psychiatrie. Om die reden worden onder andere therapieresis- tente depressieve en angstige patiënten, opgenomen. Een andere doel groep vormt patiënten die verslaafd zijn aan geneesmiddelen. Daarnaast bieden we ook een kleine groep patiënten een kortduren de opname aan na een suïcidepoging. Ook heeft de afdeling een dienst verlenende functie ta.v. de overige klinische opgenomen patiënten van het LUMC en de patiëntenpopulatie van de polikliniek psychiatrie. Alle activiteiten worden zoveel mogelijk multidisciplinair benaderd. Wij richten ons op topreferente en topklinische zorg. Wetenschappelijk onderzoek, in de toekomst ook op verpleegkundig gebied, staat bij alle ontwikkelingen hoog in het vaandel. Voor deze afdeling die momenteel volop in ontwikkeling is zoeken wij zo spoedig mogelijk een enthousiast en ervaren: (36 uur per week. alle diensten) Vac.nr C.02.MH.I5.49.LD Functie-inhoud: - verplegen en verzorgen van de patiënten aan de hand van de indivi duele zorgvraag; - bijdragen aan het onderhoud en actueel houden van de afdelingsspe- cifieke kennis; - verplegen en verzorgen van patiënten met zowel somatische als psy chiatrische ziekten; - begeleiding van de zorgvraag; - bijdragen aan de ontwikkeling van de afdeling. Functie-eisen: - HBO-V of A- en B-verpleegkunde; - werkervaring in de psychiatrie; - werkervaring in een ziekenhuis is een pré; - innoverende, zelfstandige en flexibele houding. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.404,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ) bij een volledige aanstelling afhankelijk van opleiding en erva ring of maximaal 2.179,- bruto per maand (schaal 6 CAO AZ) indien de werkervaring minder is dan drie jaar. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A.W. Ouwehand. verpleegkundig hoofd afdeling Psychiatrie of mevrouw B.A. Romsom (071 - 526 37 06). Voor algemene informatie over het LUMC kunt u onze website bezoe ken: www.lumc.nl Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Beheer Divisie 3. J0-R tav. mevrouw M.H.M.M. Hooymans, hoofd P&O. FACILITAIR BEDRIJF Het Facilitair Bedrijf blijft in beweging. Wij streven naar continue verbe tering en willen onze dienstverlening op tijd aanpassen aan de wijzi gende vraag, waarbij ons kwaliteitsniveau nog verder verbetert tegen een acceptabel kostenniveau. Wij werken met 345 fte. ongeveer 430 mensen, aan de ondersteuning van het primaire proces van het LUMC door het leveren van de volgende diensten met hulp van het service punt Beveiliging (beveiliging en parkeerbeheer). Inkoop en Logistiek (goederenontvangst transport voorraadbeheer en inkoop). Voeding (restaurant keukens en cateringservice), Infra (onderhoud en instand houding van gebouwen en installaties, nieuwbouw), Interne Zaken (schoonmaak, kleding en textielbeheer en stoffeerderij. postzaken, afval beheer; beddencentrale, gebouwbeheer, huisdrukkerij en collegezalen- beheer) en Instrumentele Ondersteuning. Interne Zaken De afdeling Interne Zaken bestaat uit gebouwbeheer, huishouding en interne diensten. Onder de subafdeling huishouding vallen de stoffeer- denj, kleding en textiel en de schoonmaak. Interne diensten bestaat uit de huisdrukkerij, postzaken, collegezalenbeheen afval en beddencentrale. Wij zoeken een: (36 uur per week) Vac.nr F.02.IS. 16.49.LD Functie-inhoud: - het controleren c.q. toezicht houden op de uitbestede werkzaamhe den tb.v. de schoonmaak kleding en textieluitgifte en glasbewassing; - signaleren van knelpunten en gerichte voorstellen doen; - aanspreekpunt voor interne klanten; - kennis van apparaten en technieken met betrekking tot het werkveld; - toetsen van offertes; - voorlichting geven omtrent procedures en werkwijzen; - bestelling, verstrekking en administratie van dienstkleding, schoeisel en veiligheidsmiddelen. Functie-eisen: MBO-Facilitaire Dienstverlening of vergelijkbaar, te denken valt aan middenkader van de stichting SVS (Scholing en Vorming Schoonmaak bedrijven en diensten) aangevuld met cursussen op het gebied van kle ding en textiel en schoonmaak kwaliteitsinspecteur gezondheidszorg voor de schoonmaak Ervaring in een middenkader functie in een schoonmaakbedrijf is een pré. Salaris: Afhankelijk van de nog af te ronden reorganisatie. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar Informatie: Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw G. Swets, manager Huishouding (071 - 526 40 92). Voor algemene informatie over het LUMC kunt u onze website bezoe ken: www.lumc.nl Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Facilitair Bedrijf, ta.v. mevrouw C.J. Slootweg, P&O-adviseur. DI -R. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepas sing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de P&O-afdeling en/of -adviseur die in de vaca ture staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden AFGHANISTAN noodhulp Het Afghaanse volk vlucht massaal. Al jaren kampt het land met een ernstig voedselte kort en nu ontvluchten duizenden mensen hun huizen voor de naderende dreiging. Er is een schrijnend tekort aan eten, onderdak en medische zorg. De winter is in aantocht. Dorcas, ICS en World Vision helpen de slacht offers te overleven. Helpt u mee? Stort uw bijdrage op: Giro 70703 - ICS, Hilversum W o.v.v. Noodhulp Afghanistan. go^Siun ill; Dorcas NUtOLUffl World Vision 033-4643444 noordwijk den haag amsterdam hilversum Een begrip op het gebied van personenvervoer, z4 haar activiteiten op het hoofdkantoor in Noordwi voor de afdeling verhuur (fulltii Functie-inhoud: op commerciële wijze verrichten van touringcj) zelfstandig uitbrengen van offertes onderhouden van contacten met klanten en verj van after-sales coördineren van grote projecten evenementenvé Wij vragen: commerciële ervaring in een soortgelijke fum een flexibele en klantgerichte instelling goede talenkennis en topografische kennis vanc Nederland minimaal een opleiding op MBO-niveau woonachtig in de directe omgeving van Noordf1 a Zin in een zelfstandige, verantwoordelijke baanj, een jong team in een dynamisch bedrijf? Stuur d sollicitatie met C.V. naar Beuk Touringcars B.Vf Afdeling P&O, postbus 150, 2200 AD Noordwi)| Voor nadere informatie bel 071-3656565 of kijk op www.beuk.net ictp kilTEIT IN MEDIA OlSTRIBUTiE IBUTIE DistriQ, verspreider van o.a. Dagblad en Telegraaf zoekt in:,! OEGSTGEEST LEID, (ASSSISTENT) AGEN 1 k op freelance basis 11 voor het Leidsch dagblaf De taak van een agent omvat de volgende werkzaamheden - het aannemen en controleren van bi - het goed en tijdig laten distribueren verspreidopdrachten g - het verzorgen van de daarbij behorem administratie f - het aftellen van de kranten - het voorkomen van bezorgklachten De werkzaamheden worden verricht opt onze eigen uitdeelposten op werkdagei' van 14.00 uur t/m 17.00 uur en op zaterdag van 06.00 uur tot 09.00 Daarnaast zijn er vacatures voor de fui van assistent agent voor de verspreidir de Telegraaf in de ochtend. Wij bieden een bijzonder aantrekkelijke vergo Bel voor meer Info naar: 023 - 53C U kunt ook schrijven naar: DistriQ t.a.v. dhr. N. van Geldro Prof. Eykmanlaan 4a, 2035 XB Haa G+G HOLLAND te Katwijk is importeur/distrib kunststof bevestigingsartikelen. Ter versterking jonge, dynamische team zijn wij op zoek néfar e Profiel: - Je hebt een commerciële, verkoopgerichte in je ziet telefonische verkoop als een uitdaging - Je hebt een klantgerichte instelling. - Je vindt het leuk om in een kleine ondernemi werken. - Je hebt minimaal een opleiding op MBO niveL, nodige verkoopervaring en administratieve en - Je hebt interesse in techniek. - Je hebt een gezellige, positieve instelling en 0c je wilt van deze baan een succes maken. jj - Je bent woonachtig in de omgeving Katwijk. Wij bieden: - Een uitdagende functie in een groeiende ondf - Een goede salariëring met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Een zeer enthousiast, gezellig en hardwerken van collega's. Voor telefonische inlichtingen kun je contact opf)j met de afdeling Verkoop, tel. 071 - 4035 441 Schriftelijke sollicitaties met C.V. richten aan: G+G HOLLAND int. Katwijkerbroek 83 2223 XN Katwijk

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 22