o r Beleidsmedewerker^Onderwijs Welzijn m/v V ICT werkplekbeheerder v/m s VOORSCHOTEN O O De tuin van de Randstad Administratief-juridisch medewerker (m/v) die graag de puntjes op de i zet! Duyn Rhyn Gezocht: daadkrachtige adviseurs met groeipotentieel personeelsfunctionaris m/v Leiden tandartsassistente VRIJE 5CH00L- WmEEnSCHflP RUDOLf STEIMER GROEPSWERKERS M/V -O DECEMBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u betten met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 157 n t Voorscholen (bijna 24.000 inwoners) is een woongemeente aan de Vliet met veel ruimte, groen en water, gelegen tussen Den Haag en Leiden. PAREL AAN DE VLIET De organisatie bevindt zich in een vernieuwingsproces waarbij een optimale dienstverlening aan de burgers het uiteindelijke doel is. Belangrijke instrumenten hierbij zijn integraal management, vernieuwing van de beleids- en beheerscyclus en cultuurveran dering. De organisatie telt circa 200 medewerkers en kent de sectoren Ruimte, Welzijn en Middelen. AMBITIE EN DAADKRACHT? Kom dan onze organisatie versterken als (28-30 uur per week) De sector Welzijn bestaat uit drie afdelingen: Onderwijs, Cultuur en Sport (OCS), Sociale Dienstverlening en Zorg (SDZ) en Burgerzaken (BZ). Voor de afdeling OCS zijn wij op zoek naar een enthousiaste, breed inzetbare beleids medewerker. De functie: Je ontwikkelt beleid op meerdere beleids terreinen van de afdeling. Je speciale aandacht gaat vooral uit naar het onderwijsbeleid onderwijshuisvesting. Daar naast vervul je taken op het beleidsterrein Cultuur. Je onderhoudt in- en externe contacten die voor de functie vervulling belangrijk zijn. Een aanstelling tot maximaal 30 uur per week behoort tot de mogelijkheden. Profiel: Je hebt een opleiding op tenminste HBO- niveau en beschikt daarnaast over aanvullende opleiding ervaring op het terrein van onderwijs. Je hebt bij voorkeur ervaring opgedaan bij een andere gemeente met onderwijs beleid onderwijshuisvesting. Je pakt graag onderwerpen op en nieuw verworven kennis kun je snel vertalen in kern achtige beleidsadviezen. Je hebt zowel richting collega's als naar het bestuur een goede luisterhouding. Zij zien in jou een vraagbaak die geen pasklare antwoorden geeft maar oplossingen aandraagt. Ons aanbod: Wij bieden je een afwisselende functie als beleidsmedewerker en honoreren dat met een goed salaris, schaal 8 met een maximum van 2.747,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Een arbeidsmarkttoelage behoort tot de mogelijkheden. We hebben goede secundaire arbeidsvoorwaarden, die de komende jaren verder uitge bouwd zullen worden. Informatie: Voor nadere informatie kun je bellen naar Marga Harinck, hoofd afdeling OCS (071) 560 06 86. Op verzoek zenden wij je het bedrijfsplan van de sector Welzijn toe. De eerste gesprekken vinden plaats op 10 januari en eventueel 13 januari 2003. Sollicitatie: Je sollicitatie, onder vermelding van vaca turenummer 2002.23, kun je voor 21 december 2002 richten aan M.J. Breunesse, directeur van de sector Welzijn, Postbus 393, 2250 AJ, Voorschoten. Mailen kan ook: Gemeente@Voorschoten.nl. (vergeet niet het vacature nummer te vermelden). Een psychologisch onderzoek of assessment kan deel uit maken van de procedure. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. A.u.b. geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie ieente Rijnwoude bestaat ernen Benthuizen, voude en Koudekerk aan n en telt circa 20.000 rs. Week in week uit ruim 130 medewerkers gemeente Rijnwoude ■n optimale dienst ig aan burgers, pn en organisaties, neente met ambitie, toe- erspectief en ruimte ïtwikkeling. Kwaliteit, irk, kennis, flexibiliteit en tcht zijn sleutelwoorden onze organisatie. 18 uur per week Het stafbureau Bestuursondersteuning ondersteunt de gemeentesecretaris en het bestuur van de gemeente. Het bureau is verantwoordelijk voor de algemene bestuurlijke en juridische zaken, het secretariaat van de commissie voor de bezwaarschriften, vergunningverlening op basis van de a.p.v. en voor de voorlichting en communicatie. Functie-inhoud: adviseren over aanvragen voor vergunningen en ontheffingen inzake bijzondere wetten, zoals de Wet op de Kansspelen, de Drank- en Horecawet en de Winkelsluitingswet adviseren over aanvragen en vergunningen en ontheffingen in het kader van de gemeentelijke verordeningen zoals de APV adviseren over aangelegenheden betreffende de markten en standplaatsen assisteren bij- en notuleren van vergaderingen Functie-eisen: mbo (juridische richting) goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid een flexibele en creatieve houding ervaring in een soortgelijke functie is een pré Ons aanbod: Het salaris is afhankelijk van opleiding en werkervaring en bedraagt, exclusief 8% vakantietoeslag, maximaal 2.424,00 per maand (schaal 7) bij een volledige werkweek. Daarnaast bieden wij u een uitstekend, eigentijds pakket van aanvullende arbeidsvoorwaarden a la carte, vergoedingen voor reis kosten en kinderopvang. Ook gelden er ruime opleidingsfaciliteiten. Overige informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Marius Keij, hoofd van het bureau Bestuursondersteuning a.i., tel. (071) - 342 82 30. Als u zichzelf herkent in deze functie, nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie voor 16 december 2002 te zenden aan: College van Burgemeester en Wethouders van Rijnwoude. Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. U kunt ook reageren via e-mail (gemeente@rijnwoude.nl.). Bij interne sollicitatie op de envelop vertrouwelijk vermelden of afgeven bij P&O. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 23 december 2002. Eventuele vervolggesprekken staan gepland voor week I in 2003. Acquisitie wordt met op prijs gesteld. Kijk ook op: www.rijnwoude.nl Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn is een dynamische organisatie en telt 400 bewoners en circa 770 mede werkers verspreid over drie locaties. De organisatie is ontstaan uit het samen gaan van Overduin te Katwijk, een psycho geriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling, gespecialiseerd in de ziek te van Huntington, en woonzorgcentrum Haagwijk te Leiden. Sinds eind 2000 is de stichting uitgebreid met het verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn te Leiden. De zorgverlening van Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn gaat verder dan de drie Incalies Gezamenlijk werken we aan een zorgconcept dat het aanbieden van een compleet pakket aan zorgvra gende» met name ouderen mogelijk maakt. Tevens werken we nauw samen met een aantal collega-instellingen uit onze regio onder andere aan het leveren van naadloze zorg aan mensen in de thuissituatie. Teamgeest en een goede werksfeer staan hoog in ons vaandel. Overduin participeert in het samen werkingsverband "Sorgsaem stichting verpleeg- en zorgcentra Bij onze sterk in beweging zijnde organisatie werken momenteel ca. 800 medewerkenden verdeeld over twee verpleeghuislocaties en een verzorgingshuis. De stafdienst Personeel en Opleiding bestaat momenteel uit een manager, twee personeelsfunctionarissen, een assistent, arbo-coördinator, twee secretariaatsmedewerkenden, hoofd opleidingen en een vijftal praktijk begeleiders. De dienst staat aan de vooravond van de uitvoering van het jaarplan 2003 en de daaropvolgende jaren. Aandachtsgebieden betreffen o.a. flexibilisering arbeidsvoorwaarden, verzuimbeheersbeleid, actualisatie en verdere ontwikkeling personeelsinstrumenten en het structureren van externe P/O-dienstverlening. Door een toename van aandachtsgebieden, waaronder een zestal verzorgingshuizen in de regio Duin- en Bollenstreek, zijn wij op zoek naar een enthousiaste voor 24-30 uur per week vacaturenummer: DR.04.11 Wilt u meer weten? Kijk op onze website: www.duyn-en-rhyn.nl e-mailadres: pz.opl@duyn-en-rhyn.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De functie Profiel De gemeente Leiden is onderverdeeld in vijf diensten: Milieu Beheer, Cultuur Educatie, Sociale Zaken en Arbeidsmarktbeleid, de Bestuursdienst en Bouwen Wonen. De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf en een stafafdeling PICOF. Binnen de stafafdeling zijn wij op zoek naar een: voor 34 uur per week Als ICT werkplekbeheerder ben je het centrale meldpunt van gebruikers voor vragen en/of problemen over ICT- apparatuur, het netwerk en diverse applicaties (o.a. standaard kantoorapplicaties). Je beantwoordt vragen en lost storingen en problemen op. Hierbij werk je samen met de 2e4ijns specialisten. Ook installeer je software bij de gebruikers en coördineer je de verhuizing van apparatuur (inclusief voor- en nazorg)Natuurlijk zorg je ervoor dat de administratie van apparatuur- en gebruikersgegevens up-to-date is. Tot slot coördineer en bewaak je de afhandeling van de over gedragen problemen en informeer je de gebruikers over de voortgang. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die beschikt over: - een IT-opleiding op MBO-niveau; - gedegen kennis van Microsoft Office (Word, Excel, Outlook); - kennis en ervaring met Novell en Windows NT; - praktische kennis van PC's en randapparatuur; - kennis en ervaring met ITIL beheerprocessen; - een klantgerichte en flexibele instelling; - een accurate werkhouding. Het salaris Informatie Reactie Het bruto maandsalaris, afhankelijk van leeftijd e: 2.747,- (schaal 8) bij een 36-urige werkweek. i ervaring, bedraagt minimaal 1.643,- (schaal 7) en maximaal Marten Alberts, coördinator ICT, kan je nadere informatie over de functie geven. Je kan hem bereiken op telefoon nummer 071 - 516 5410. Je kan vóór 23 december 2002 een schriftelijke reactie richten aan het stafbureau PICOF van de Bestuursdienst, ter attentie van Marian Brandt, Postbus 9100,2300 PC Leiden onder vermelding van vacaturenummer 0240. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Bestuursdienst Gezocht: m/z ervaring Gedurende een zwangerschapsverlof ingaande half februari 2003 Voor de duur van min. 4 maanden 4 dagen/week Reacties schriftelijk aan: mw. M. Fokke Hof van Roomburgh 4-6 2314 ZB Leiden Stichting Vrije Scholen Zuidwest Nederland, Vestiging Leiden. Voorgezet Vrije School onderwijs voor VMBO-T, HAVO en VWO Surinamestraat 1, 2315 XC Leiden. Voor onze school zoeken wij op korte termijn een: Docent(e) Aardrijkskunde 7 lessen Docent(e) Natuurkunde 4 lessen Wij werken vanuit een antroposofisch mensbeeld. Dit betekent dat wij streven naar een evenwichtige ontwikkeling van denken, voelen en willen, door het aanbieden van cognitieve, kunstzinnige en ambachtelijke vakken. Nadere informatie: Mw. M. Visser of dhr. Van Dam, Tel. 071 - 5227333 e-mail: directie vrijeschool-leiden.nl STICHTING ff DE BINNEI BINNENVEST Stichting De Binnenvest is een instelling voor maatschappelijke opvang in de regio ondersteuning en begeleiding, gericht op het zo zelfstandig mogelijk functioneren van de dienten. Zij worden gestimu- minst ingrijpende begeleiding. Niemand hoeft aan de kant te staan. Mensen die zijn vastgelopen moeten de kans krijgen hun even wicht te hervinden zodat zij een nieuwe BUITENGEWOON IN MAATSCHAPPELIJKE OPVANG Een van de afdelingen van De Binnenvest is Het Slaaphuis. Dit is een laagdrempelige nachtopvang in Leiden. De voorzien ing is geopend van 20.00 uur tot de volgende morgen 9.00 uur. De doelgroep is dak- en thuislozen die geen gebruik (kunnen of willen) maken van overige voorzieningen. Voor Het SLAAPHUIS zoeken wij maximaal 32 uur (vac.nummer 02.600.03) Kerntaken verantwoordelijk voor een goede opvang van passanten in het Slaaphuis, verantwoordelijk voor een goede sfeer in de voorziening en naleving van de huisregels, het bieden van praktische begeleiding en advies, signaleren en rapporteren, deelname aan overlegsituaties, het onderhouden van contacten met collega's binnen en buiten de instelling, het verrichten van licht huishoudelijk werk. Kwaliteiten relevante beroepsopleiding MBO-niveauen/of relevante werkervaring in een vergelijkbare functie, affiniteit met de doelgroep, luisteren en terugkoppelen, zelfstandigheid en samenwerken, flexibel inzetbaar, minimum leeftijd 25 jaar, stevige persoonlijkheid, woonachtig in Leiden of omgeving. Wij bieden: een zelfstandige functie waarbij eigen inbreng en initi atieven welkom zijn, inschaling volgens CAO-Welzijn (regel 12 tot 23) inclusief 15,5 onregelmatigheidstoeslag, werkbegeleiding en deskundigheidsbevordering, een goede inwerkperiode. Reageren Schriftelijke reacties tot en met 22 december richten aan de directeur, de heer W. Brandhorst, postbus 11085,2301 EB Leiden onder vermelding van het vacaturenummer.Telefonische infor matie is te verkrijgen bij Mart Meeuwsen, 071-5147040. Een informatiepakket is op aanvraag verkrijgbaar op het Centraal Bureau, 071-5147040.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 19