ToeoJursa r cijfers p Vester Zn B.V. Schilderwerken Word vriend vluchteling van een El vluchteling [iTiTil Baan met zingeving 7 A mensen tellen 0031-(0)77 - 3547349 of 0031-(0)6 - 53666851 Flexibele finishing touch Voor binnen en buiten loveel warmte oor zo weinig 2 Schoolleider Basisonderwijs Secretaresse voor de afdeling Onderhoud Secretaresse voor het Algemene Secretariaat L Wie bouwt mee? Secretaresse voor de afdeling Planning Control Secretaresse voor de afdeling Woondiensten ZATERDAG 7 DECEMBER 2002 Weer of geen weer Binnen Buiten schilderwerk. Bel vrijblijvend De juiste man op de juiste plaats. Voor een helder en kleurrijk resultaat De juiste man levert u: Continue Vakmanschap 25 jaar ervaring Klantgerichtheid Klantvriendelijkheid Flexibiliteit Van wanddecoraties tot onderhoud, Van binnenschilderwerk tot buitenschilderwerk Tevens verzorgen wij een variant aan spuittechniek Van radiatoren tot Keukens Wij leveren maatwerk, dus alles is mogelijk in goed overleg Kortom: Wij verzorgen in uw opdracht, particulier of bedrijf een: - - - C T 1 r H T 1 N R www.vluchteling.org 1 s slimme Laser SRE 710 ff AA 1 649,-nü slechts VERPLAATSBARE KACHELS Zibro Kamin brengt warmte in je leven. In huis, kantoor of caravan, maar ook in de hobbyruimte of op je terras! www.zibro.com V De va Leiden Noordwijk Zoeterwoude Ni Fix Ja :olaas bv, Morsstraat 31 :et van der Loo, Molenstraat 45 :htbouw Tïjssen bv, Hoge Rijndijk 143 Nieuw perspectief in 2003 Uw kennis, ervaring en ambitie richten op de toekomst. In een duaal traject (landelijk) wordt u opgeleid tot Wij zoeken werkzoekenden met HBO-niveau en leidinggevende capaciteiten, die hun energie willen inzetten voor een perspectief- en zinvolle toekomst als Schoolleider Basisonderwijs. De opleiding wordt verzorgd in samenwerking met landelijk erkende opleidingscentra voor schoolmanagement. Stageplaatsen worden gegarandeerd. Start: februari 2003. Voor meer informatie: Academie Groep, Postbus 40178, 8004 DD Zwolle Contactpersoon: Herma Slotman Telefoon: 038-4542430 E-mail: zwolle@dao.nl iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Vereisten voor deze functies zijn: Secretariële opleiding Enige jaren relevante werkervaring Goede kennis van de Nederlandse taal Secuur en efficiënt Teamplayer Organisatorisch sterk Prettige collega Kritisch en pro-actief Trias Woondiensten biedt uitstekende salarissen en een vooruitstrevend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. WOONDIENSTEN Voor 20-28 uur per week Je ondersteunt het hoofd van de afdeling Onderhoud bij allerlei zaken. Je pikt (technische) zaken snel op en houdt ervan de handen uit de mouwen te steken. Je bent snel en doortastend en vindt het leuk met veel dingen tegelijkertijd bezig te zijn. Ondertussen houd je de touwtjes stevig in handen en weet je de dingen voor elkaar te krijgen. Een uitdagende functie voor een echte doener. Voor 36 uur per week Voor het algemeen secretariaat zoeken we een collega die ons team van secretaresses komt aanvullen. Een collega met vakkennis, die ervaring heeft met notuleren, brieven opnemen en alle andere voorkomende werkzaamheden voor het ManagementTeam. Je helpt ook mee met het organiseren van allerhande evenementen. Ben jij iemand die doortastend optreedt en adequaat reageert? We ontvangen je met open armen. Wie bouwt mee aan onze organisatie? Ben je geïnteresseerd in één of meer van bovenstaande vacatures? Je kunt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie reageren door een brief, voorzien van korte motivatie en curriculum vitae, testuren naar: Trias Woondiensten, t.a.v. Irene van Kester, Postbus 126.2160 AC Lisse Voor meer informatie kun je contact opnemen met Irene van Kester of Martme Geerlings, op telefoonnummer (0252) 430 534. fax (0252)430 515. e mail, m.geerlings wbvtrias.nl Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden Tel.: (071) 512 63 41 V Het bestuur van de PCS te Leiden vraagt per direct leerkrachten voor de volgende scholen. De Schakel - een parttime groepsleerkracht Storm Buysingstraat 18a - betrekkingsomvang 23 uur 2332 VW Leiden - groep 5 - werkdagen in overleg Inlichtingen bij dhr. J. Folkers tel. 071-5761246 (school) tel. 071-5216247 (privé) De Sleutelbloem J - een groepsleerkracht voor de locatie Kennedylaan 1 Boshuizerkade in groep 1 2324 ER Leiden - volledige betrekking Inlichtingen bij dhr. K. G. Aalbers tel. 071-5763314/5722141 (school) tel. 06-55794441 (privé) Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het bestuur van de Prot. Chr. School vereniging, Burggravenlaan 11, 2313 HM Leiden. E-mail: DCsburo@cistron.nl Driebergen Driebergen driebergen JNTANTS ts BEL drieberger STINGADVISEU s w i Dat cliënten er wel bij varen als ook ónze mede werkers met veel plezier naar hun werk gaan, weten we bij Driebergen Driebergen maar al te goed. Niet voor niets vormen de onderlinge verhoudingen en de korte lijnen al meer dan 30 jaar de basis voor het succes van ons kantoor. We doen er dan ook alles aan om de werksfeer optimaal te houden. Van 'gebakken lucht' houden we niet; van prettige omgangsvormen én goede arbeidsvoorwaarden des te meer... Ons kantoor maakt momenteel een forse groei doo voornamelijk binnen de driehoek Amsterdam - Alphen aan den Rijn - Westland. Vandaar dat we I team van ruim 30 collega's graag willen uitbreidei met een enthousiaste loonadministrateur m/v De loonadministrateur die we zoeken, is - net als collega's - een door de wol geverfde vraagbaak als om personele en salariële kwesties bij onze cliënte gaat. Samen met het team verzorgt hij of zij bovei hun salarisadministraties. Ben je geïnteresseerd? Schrijf dan zo spoedig mogelijk een sollicitatiebrie t.a.v. Piet van Houten (071 402 16 21), bij wie je terechtkunt als je eerst nadere informatie wilt. Ons adres: De Ruijterstraat 2, 2231 RV Rijnsburg; e-mail: algemeen@driebergendriebergen.nl Trias Woondiensten is een vooruitstrevende organisatie, die continu in ontwikkeling is. Onze medewerkers vormen een hecht team, ze geloven in wat ze doen en staan achter het innovatieve karakter van onze organisatie. Voor 20-28 uur per week Op de afdeling waar met cijfers gewerkt wordt, ben jij verantwoordelijk voor alles wat met teksten (redigeren, notuleren, huisstijlbewaking) te maken heeft. Je bent de rechterhand van het hoofd van de afdeling Planning Control. Het gaat hier om een nieuwe functie, daarom zoeken we een ervaren kracht die de secretariële werkzaamheden op een afdeling overziet en zelfweet uit te bouwen. Een welkome bijdrage aan deze afdeling. Voor 20-28 uur per week Je ondersteunt de coördinator van de afdeling Woondiensten en daarmee ben je de spil van de hele afdeling. Als teamlidkan men op je bouwen en dat wordt gewaardeerd. Tot jetaken behoren bijvoorbeeld het notuleren van vergaderingen en het voorbereiden en versturen van mailingen. Ook de correspondentie en huisstijlbewaking zijn bij jou in goede handen. Houd je van pionieren en kun je je eigen taak vormgeven? Dan zitje hier helemaal op je plek. Trias Woondiensten is een jonge, ambitieuze woningcorporatie, ontstaan uiteen fusie tussen drie woningcorporaties uit Lisse en Voorhout. Met meer dan 6o medewerkers werken we aan het realiseren van een prettig woon- en leefklimaat voor ongeveer 3.500 huishoudens. Centraal staat de zorg voor huurders die een kwetsbare positie innemen op de woning markt. Daarnaast richten wij ons op de verdere ontwikkeling van innovatieve woonproducten In samenwerking met andere partijen willen we een zo breed mogelijk pakket aan woondiensten aanbieden. Voor verschillende afdelingen zijn wij op zoek naar enthousiaste secretaresses die mee willen groeien met onze organisatie. Wie helpt ons om onze organisatie verder uit te bouwen, denkt met ons mee en zet organisatorisch de puntjes op de i?

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18