oorschoten '97 onderschat hekkensluiter AMATEURVOETBAL tsing in stijlen ert kleine derby £n winnaar op Toubrugge mist een 'killer', Lugdunum mist veel meer Docos houdt koploper op 1-1 Katwijk 2 verslaat na penalty's Valken '68 S5 maandag 2 DECEMBER 2002 van der Hulst 14-4. H2 9 2 erard Désar wordt niet snel ligt niet in zijn aard. Waar Iner in de rust met enkele lb iien fel van leer was gesto- ne 11 5ner(^e °ésar zijn voetballers Lumicjieens aan de eerder gemaakte - oz/pc; Voorschoten '97 leefde te rts op en scoorde in de ne- H minuut de gelijkmaker (1-1), avijn j^g mocht daarmee zijn chtknijpen. Niemand zou zich e als Lyra in de eerste helft met een doelpunt afstand had ge- IS 10-7,1 1- Sassei Fu,enrak van een klassieke partij, r van Voorschoten '97 haalde s de woorden aan van Louis Een van zijn topploegen ver met 5-0 van een veel lager spelend elftal. De tegenstander werd, zoals Voorschoten '97 dat zaterdag deed, schromelijk onderschat. De ver klaring voor de smadelijke 1-1 tegen Lyra was dan ook snel gevonden, maar een excuus was het allerminst. Désar maakte zijn elftal dan ook de nodige verwijten. „In de voorbespre king hebben we tegen elkaar dingen gezegd. En dan zie je een houding van 'trainer dat weten we allemaal wel', terwijl ze zich van binnen juist had den moeten opladen." Voorschoten '97 had ook beter moe ten weten. Lyra mag in de eerste com petitiehelft enkele malen acht tellen rust hebben gehad, de ploeg uit De Lier is zeker niet het lelijke eendje van de eerste klasse B. Lyra was vorig sei zoen nog een degelijke middenmoter en leeft met vier punten uit elf duels ver beneden zijn stand. De oorzaken moeten vooral in de personele bezet ting worden gezocht. Lyra kon in de zomer twaalf nieuwe spelers aan de ledenlijst toevoegen, maar telkens vie len er voetballers af. Drie Brazilianen gingen terug naar hun vaderland, en Elden de Getrouwe (ex-Sparta) werd om disciplinaire redenen terzijde ge schoven. Alleen de van VUC overge komen Dennis Appiah stond zaterdag in het elftal. Hij zag, door tal van bles sures, spelers om zich heen die vorig seizoen niet in de basis stonden. Zo verving Ramon van 't Wout in het doel Pim van der Hoorn. Van 't Wout zal zich hebben voorbereid op een druk middagje, maar echt getest werd hij pas in de slotfase. In de openingsfase stichtten Tim Klui vers en Maurice Franssen enig gevaar in het strafschopgebied van Lyra, maar Kluivers verzandde in solistisch optreden en Franssen schoot uit moeilijke posities naast. De voorhoe despelers kwamen er al snel niet meer aan te pas, doordat de meeste andere Voorschotenaren schrikbarend veel balverlies leden. „Ze moeten dan voor zichzelf de rekening opmaken. Als je de bal verspeelt, mag dat niet een tweede keer gebeuren. Je moet dan simpeler voetballen", aldus Désar. Lyra liet zien hoe. Schoten uit de tweede lijn kunnen ook effect hebben. Keeper Marijn Mokveld kon eerst met zijn vuist redding brengen op een vol ley van Alexander van der Bol. Op het afstandsschot van Bart Koudijs was hij kansloos. De lat voorkwam nog een doelpunt, maar in de rebound klaarde Marc van Haaren de klus alsnog. Koert Touw raakte daardoor geïnspi reerd. Zijn geplaatste schuiver stuitte tegen de paal en even later schoot hij oog in oog met Mokveld te gehaast. De bal ging over. Ook Leon Delhez liet een goede mogelijkheid liggen. Désar zag zijn gedachten bevestigd: „Lyra is zo slecht nog niet." Dat bleek ook na rust. Opnieuw Touw stuitte in kansrijke positie op Mok veld. Tot dan toe had Eelke van Dijken met een krachteloze kopbal voor het eerste Voorschotense gevaar gezorgd. Désar liet zijn ploeg daarom opportu- nistischer spelen. Gerry Jansen nam op het middenveld de plek in van Frank Buizer, die op zijn beurt Klui vers in de spits verving. Ook de boom lange verdediger Jan Bouwe Blankert werd naar voren gestuurd. De werklust en kansen in de voorhoe de namen toe. Zo werd eerst Jansen in stelling gebracht, maar hij schoot naast. Vervolgens kon Stefan Roodak- kers een door Blankert ingekopte cor- 9-4. S! Wilskf Otters- an Leefmans derby tussen FC Lisse Leede uit Sassenheim 12, Hei«el los in beide gemeen- 885De kleine versie tus- londagtak van Lisse en h speelt zich weliswaar *iger niveau af, maar de 2-10. nde editie van gisteren jRap'd'e meer dan de tachtig twers die erop afkwa- spannende strijd tus- rangrenzende gemeen - issen twee verschillende en leverde geen win- 2-2. voor beide ploegen thuisploeg zag een 2-0 mg smelten als sneeuw B<Zon terwijl de bezoekers ji). 4 1 te horen kregen dat jniores Lugdunum had verlo- houren de Sassenheimers bij 1 4 L,*g kans hadden gemaakt periodetitel. Beide trai- 5 (Beib van den Wijngaard en BronktorP konden zich deson- oom (ftel vinden in het resul- t (Bel) dankt de hoge positie nes: nnglijst aan puur oppor- iten (Nh spel. Drie rappe en land. 6e aanvallers, Aram Ali, 2 Êlhoussie en Erwin Vink ;nt4 (%r Rik van der Krogt was scher jerd) vormen het doelwit 0 minje passes en de verre uit- gng ^jvan keeper Hans Edink. ngerdi bouwt op van achter st (Hofujjrt de vleugels en heeft de^fk Hoogkamer een sta- De ijna massief maar bal- aanspeelpunt in de verhfde. Het was dan ook io wonderlijk dat de thuis ploeg aandrong en de bezoekers op snelle tegenstoten loerden. Lissenaar Jasper Slagboom was in de eerste drie kwartier de ge vierde man. Na een kwartier verraste hij Edink door vanaf de zijkant geen voorzet te geven, maar direct op doel te schieten. Vijftien minuten later loste de doelman van Teylingen een door Hoogkamer genomen vrije trap en Slagboom kopte van dichtbij binnen. „Meestal heb je een probleem als drie a vier spe lers afwezig zijn", zei Van den Wijngaard. „Het voordeel is dat spelers uit het tweede elftal zich willen bewijzen. Slagboom is er daar een van. Hij maakte zijn debuut en zeker niet onverdien stelijk." Er leek geen vuiltje aan de lucht voor FC Lisse. De verdedigers van Teylingen waren te gehaast en dus onzorgvuldig in het ge ven van passes. De Sassenhei mers oogden onzeker, getuige de lange reeks aan onnodige te rugspeelballen die doelman Edink te verwerken kreeg. Geen moment werd duidelijk waarom Teylingen zo veel hoger op de ranglijst staat dan FC Lisse. Tot de 33ste minuut. Eén keer ver keek de blauwgele verdediging zich op een verre breedtepass en meteen was het raak. Erwin Vink liep om zijn bewaker heen en schoot geplaatst in de verste hoek. Ook de gelijkmaker, een paar minuten na de pauze, kwam op typische Teylingen-wijze tot stand. Edink trapte ver uit, twee Lisse-verdedigers weifelden bij het neerkomen en Ait Elhoussi Maarten Heyker van Teylingen lijkt zijn nek uit te schuiven in een poging de bal weg te koppen voor de voeten van Lissenaar Jasper Slag boom. Foto: Taco van der Eb punterde raak: 2-2. „Ik geef toe, oogstrelend is het niet", veront schuldigde Suttorp. „Maar vorig jaar speelden we beter, ver zorgder ook, maar verloren we dit soort wedstrijden." Terwijl de regen na de gelijkma ker met bakken neerkwam en het spelpeil op het natte veld zienderogen daalde, bleef de strijdlust aan beide kanten ver boven NAP. Zowel FC Lisse als Teylingen kreeg in het restant van het vierdeklasse-duel nog twee kansen om het treffen te beslissen, maar de punten wer den broederlijk over de rivalise rende buurgemeenten verdeeld. FC Lisse-Teylingen 2-2 (2-1). 16. Slag boom 1-0, 30. Slagboom 2-0, 33. Vink 2-1, 52. Ait Elhoussi 2-2. Toeschou wers: 80. Scheidsrechten Nering Bogel. FC Lisse: Van Rooiien: Van Hensber- gen, Duivenvoorden, Peereboom, Schaap; Slagboom. Van Kampen, Doeswijk; De Greef, Van der Voort, Hoogkamer. Teylingen: Edink; Duriex (36. M. van der Vlugt), Van de Berg, E. van der Vlugt, Heyker; Bon. Vink, Zeestraten; Ait Elhoussi (67. Verwer), Goldenberg, Ali. }$js Jaski HZ 2 - Lugdunum begon dit seizoen L Er werd vaak gewonnen en de hoep was nagenoeg blessure- 1jt zestien punten uit zeven wed- als resultaat. Kansen op een ■^RH6ering leken aanwezig, tot het >c gTt dat er iets knakte bij het zater- |n van de Leidse club. Basisspe- ten geblesseerd, de motivatie 1 langzaam en zaterdag werd :e punt uit vier wedstrijden ge- 'egen Woubrugge bleef het 0-0. "Irussee, trainer van Lugdunum: a „ssen vijf belangrijke spelers en m je tijdens de wedstrijden. We hebben geen gelijkwaardige vervangers klaar staan zoals elk ander team. De passing is op dit moment abominabel en er wordt niet achter ballen aan ge jaagd. Ik dacht vorige week dat de gif beker leeg was, maar zo te zien zit er nog een beetje in." Tegen Forum Sport speelde Brussee noodgedwongen al mee als laatste man. „Volgens mij speelde ik nog best een aardige wedstrijd." Brussee hoopt zo snel mogelijk de rentree te vieren van de nu uitgeschakelde teamgenoten. „Het is een heerlijk elftal, maar we zijn nu al een maand aan het kneuzen." Brussee was blij met het behaalde punt tegen Woubrugge, dat ongeveer negen tig minuten lang de dienst uitmaakte. Dat terwijl Woubrugge vier plaatsen la ger staan op de ranglijst. Trainer Bram Buntsma weet wel waar het aan ligt. „De verdediging en het middenveld van mijn team staan wel. We missen al leen de scherpte voorin. Een echte kil ler kan een hoop veranderen voor ons. Je ziet het vandaag. We domineren de hele wedstrijd, maar komen niet tot scoren. Voor de wedstrijd hoopte ik dat we met een punt het veld konden ver laten. Maar eigenlijk hebben we er van daag twee verloren." Lugdunum mocht zich gelukkig prijzen met de onscherpe aanvalslinie van Woubrugge, want kansen waren er ge noeg. In de eerste helft eindigden twee schoten tegen de lat en een tegen de paal. Na rust omspeelde Danny Schijf de Lugdunum-keeper, maar hij miste de kracht om af te werken. Buntsma: „Die twee ballen tegen de onderkant van de lat zaten er gewoon in." In de slotminuten waren er nog enkele hectische momenten voor het doel van Lugdunum. Keeper Martijn Goddijn liet hoge ballen meer dan eens los, maar de Woubrugse spitsen reageer den niet alert genoeg. De nul werd ge houden en de thuisploeg kwam even eens niet meer tot scoren. Het spel van Lugdunum kenmerkte zich vooral door slordigheid. De eind- pass werd niet of niet goed gegeven en in de onderlinge duels toonden de spe lers van Woubrugge zich sterker en bo venal overtuigender. „We missen spe lers die met hun fanatisme de hele ploeg op sleeptouw kunnen nemen", aldus Brussee. Lugdunum - Woubrugge 0-0. Toeschouwers: 150. Scheidsrechten Theuns. Lugdunum: Goddijn; De Geus, Kraayenbrink (78. Van der Water), Groeneveld, De Best; De Koning (54. Danilovich), Bok, De Vos (60. Terpsma); Van der Kroon, De Jonge, Fraser. Woubrugge: De Manke; De Vries, Van de Meer, Van de Weiden, Van de Broek; P.Buntsma (70. Lamers), R. Buntsma, Molenkamp (82. Van Vliet), Loos, Pranges (56. Van de Neut), Schijf. 91 DERDE KLASSE ZONDAG 4 gis speelde met 1-1 gelijk tegen koploper Trainer Nico van der Salm was desondanks reden. „Er had meer ingezeten. De tweede p. ofhadden we een groot veldoverwicht." Ook irste twintig minuten waren voor Docos. In se scoorde Peter Nas. Delft kwam terug uit rije trap: 1-1. Na rust kwam Docos weer op- l De ploeg appelleerde een paar keer voor lenalty en miste een handvol kansen. Van ialm: „Nu zijn er nog mogelijkheden om sw( te achterhalen." krac burg boekte een 4-1 overwinning bij Nieuw- De thuisploeg kwam na twintig minuten lorsprong. Meerburg kwam terug in de race een lob van Loean Kameri. Vlak voor rust t Nieuwkoop met tien man verder toen Sven 1 Joer z'n tweede gele kaart kreeg. Meerburg «teerde: Gert-Jan Bosman kopte de 1-2 in. 8 na kregen de Rijndijkers het moeilijk. Ge ld door de wind ging de thuisploeg de lange ideii anteren. Meerburg kreeg kansen in de coun- n Kameri scoorde weer met een lob. „Die o mogelijk nog mooier dan de eerste", oor- jö- Ie Meerburg-trainer Paul van der Zwaan, co van Rijn zorgde voor de 1-4 eindstand. VIERDE KLASSE ZONDAG hebben gehad." VIERDE KLASSE ZATERDAG C '79 versloeg titelpretendent Lugdunum 8 3-1. Ondanks de nederlaag pakten de Leide- 9 s de eerste periodetitel. „Een titel zonder 8 s", zei Lugdunum-trainer Ronald Rosdorff. ROAC startte agressief en kreeg een penalty die benut werd door Ramon Borst Na rust liep de thuisploeg uit naar 3-0 door Michel van der Star en Tom Borst. In de slotminuut maakte Matthew Deijn 3-1. Leidsche Boys - FC Rijnland werd bij de stand 0- 0 vlak voor rust gestaakt wegens verslechterende terreinomstandigheden. Roodenburg pakte een puntje tegen ASC: 2-2. De Leidenaars namen een 0-2 voorsprong door Jose Monfils en Jeroen Huis. Na rust zette ASC alles op alles. Het resulteerde in treffers van Lart Braaksma en Niels Buikema. MMO won met 2-0 van NSV '46. MMO begon goed aan het restant van de wedstrijd, die eerder wegens storm na tien minuten werd gestaakt. Al na een minuut was Albert van de Hoorn succes vol. Klaas Uitenbogaard tekende voor de 2-0, zonder dat de tegenstander uit Noorden gevaar lijk was geweest. Alphen verloor met 3-1 van Nicolaas Boys. Door een doelpunt van Donovan Rompies kwamen de Alphenaren aan de leiding, maar daarna ging het mis. Met Kickers '69 gaat het crescendo, getuige de 5-2 overwinning op GSV. Bij rust stonden de Leimuidenaren door Thijs Mollers en Peter Koot op een 2-0 voorsprong. Kickers speelde al na tien minuten met een man meer omdat een van de spelers van GSV na een elleboogstoot het veld moest verlaten. Een penalty na dertig seconden in de tweede helft dreigde nog roet in het eten te gooien (2-1) maar daarna stelden Edwin van Wittmarschen, Dion van de Meer en opnieuw Mollers de ruime zege veilig. VIJFDE KLASSE ZONDAG GOL Sport verloor met 3-1 bij Forum Sport. Groot Oost Leiden opende de score door Hayder Bayrak. In de tweede helft moest de thuisploeg met tien man verder na een rode kaart wegens natrappen. Desondanks scoorden de Voorbur gers driemaal. Het treffen tussen VNA en LFC eindigde voortijdig bij 1-1. Het duel werd in de rust gestaakt door het slechte weer. VNA scoorde via Danny van den Hoom. Michel Mejri trok de stand gelijk. Stompwijk '92 ging hard onderuit tegen Duindorp: 5-0. DERDE KLASSE ZATERDAG De Sleutels pakte de tweede zege op rij. De Lei denaars versloegen SEV met 3-2. In de eerste helft nam de ploeg van trainer Eelco Fielemon ruim afstand door een schitterend doelpunt van Cor Varkevisser en twee treffers van Matthijs Noppe. Via een rake vrije trap en een strafschop kwam SEV nog angstig dichtbij. Fielemon is optimis tisch: „Ik denk dat we de diepste krater nu wel Koudekerk won van het laaggeplaatste Linscho- ten: 0-1. De jeugdige invaller Jeroen Koot maakte het Koudekerkse doelpunt. TAW speelde met 1-1 gelijk tegen Moerkapelle. Stefan Bader schoot de openingstreffer voor een sterker TAW binnen. Vlak voor tijd kwam Moerkapelle langszij. VIJFDE KLASSE ZATERDAG SVOW en Marine voetbalden de laatste 24 minu ten uit van de op 7 september wegens een vecht partij gestaakte wedstrijd. Het bleef 2-0 voor de ploeg uit Weteringbrug. UVS verloor nipt met 0-1 van koploper LFC. Anwar Sanhaji mikte raak. Roodenburg won met 3-1 van Foreholte. Ri chard Muilwijk zette de Voorhouters op voor sprong. Leidenaar Christiaan Teske maakte gelijk. Richard Vreeken en Patrick Iterson maakten in de laatste tien minuten namens Roodenburg het verschil duidelijk. VROUWEN TWEEDE DERDE KLASSE Tweedeklasser Bernardus is na de 1-0 winst op Alkmania 2 de rode lantaarn kwijt. Katie Pont maakte het winnende doelpunt. Iduna verloor met 0-3 van RVC '33. De vrouwen uit Ter Aar misten acht kansen. In de derde klasse ging UDO met 3-1 het schip in tegen Juventas. Coba de Vreugd maakte de eretreffer. HOOFDKLASSE A: Capelle - Kozakken Boys 3-1 (1-0). 15 Molen dijk 1 - 0. 90. Van Assendelft 2-0, 93. Maz- lum 1-2, 96. Van Assendelft 3-1 Scheids rechter: Boonman Toeschouwers: 350. ner niet van het juiste zetje voorzien. De rechtsback deed het daarom maar zelf. Hij knalde een voorzet van Jansen via de onderkant van de lat snoeihard binnen. Daarmee redde hij nog een punt voor zijn ploeg. Désar besefte dat Voorschoten spek- koper was: „Als je heel scherp en fel bent en een winnaarsmentaliteit toont, dan dek je kort. Dan kan de te genpartij niet zo makkelijk en mooi voetbal spelen. Kennelijk bezitten we nog niet de volwassenheid om tegen de onderste er alles uit te halen." Lyra-Voorschoten '97 1-1 (1-0). 29. Van Haar en 1-0, 90. Blankert 1-1. Scheidsrechten Aar den. Toeschouwers: 400. Voorschoten '97: Mokveld; Blankert, Roodak- kers, Buizer, Luykx; Borsboom, Roest, Van Delft (70. Lamanj; Franssen, Kluivers (59. Jan sen). Van Dijken (78. Nolet). Hoek Quick Boys Ter Leede Lisse Noordwijk Rijnsb. B. Excelsior M. Kloetinge Capelle Marken Katwijk Schevening. Volendam Kozakken B 13 1 4 2 31 25-18 1 28 31-19 3 24 30-18 4 21 23-17 4 19 26-17 4 19 22-18 5 18 23-27 4 17 28-31 5 14 17-17 5 14 22-24 5 12 13-18 5 12 12-20 8 9 15-30 8 7 19-32 amstel cup - Katwijk 2 plaatste zich ten koste van Valken '68 en via strafschoppen voor de vol gende ronde van de Amstel Cup. In de reguliere speeltijd werd niet gescoord. In de barrage miste alleen Valkenburger Cas per van Iterson vanaf elf meter. Karim Hajji schoot daarop de beslissende strafschop binnen. Johan Star van Valken ontving vlak voor tijd de rode kaart we gens het neerhalen van Hajji. ARC werd met 0-3 geklopt door Vitesse Delft. Na rust kwamen de Delftenaren uit een straf schop en een misrekening van invaller-doelman Bas van der Jagt op 0-2. De Alphenaren gooiden daarop alles op de aan val en Vitesse benutte de ruimte om een derde goal te maken. Het eerste elftal van Katwijk had aan een helft genoeg om het Vlaardingse CION uit het toernooi te knikkeren: 0-3. San- der Molenaar en Chris de Bie profiteerden beiden van voor zetten van Martin Aanhane. Het derde doelpunt kwam op naam van Mohammed Bougrine. Eer steklasser 's Gravenzandse SV was geen partij voor Noordwijk: 1-5. Voor de Noordwijk scoor den Florencio Cornelia (2x), Pa trick van Dam, Peter Bos en Maurice Bartels. Quick Boys veegde derdeklasser Maasdijk met 6-0 van het veld. Glen van Dam, Maarten Bak, Derek van der Plas (2x), Remco Torken en Jan Schaap gaven het eenzijdige duel wat glans. Rijns- burgse Boys ging onderuit bij Deltasport: 3-2. De Vlaardingse hoofdklasser kwam met 0-1 achter door Berry Charité. Nog voor rust kwam Deltasport op gelijke hoogte. Door een fout van Michael de Roode en een doeltreffende vrije trap liepen de Vlaardingers uit naar 3-1. Tus sen de bedrijven door miste Deltasport ook een strafschop. Peter Freke maakte de nederlaag voor de Rijnsburgers iets drage lijker. FC Lisse speelde tegen Spijkenisse met een mix van het eerste en het tweede elftal en verloor met 1-2. Via de vingers van Lisse-doelman Loek Hen driks gin de bal over de lijn: 1-0. Jerrel Linger bracht FC Lisse naast de bezoekers. In de laatste minuut pakte Spijkenisse de winst. Zondag UVS ging met 4-3 onderuit bij ONA. Tien minuten voor het einde leidde de Leidse eerste klasser nog met 3-2 door goals van Raymond van Es (2x) en Majid Darazzi. In de slotfase sloeg de Goudse tweedeklasser twee keer toe. SJC kreeg door een 'dramatische inzet', zoals assistent-trainer Edwin Otte het noemde, met 5-0 op de broek van derdeklasser DWO uit Zoe- termeer. Derdeklasser Voorschoten '97 verloor op eigen veld met 4-2 van HBS, koploper in de tweede klasse. Bij een 3-0 achterstand kwam de thuisploeg terug door treffers van Vincent van Veen en Alex Meier, maar een vierde Haagse goal maakte aan alle Voorschotense illusies een ein de. Het duel tussen de derde klassers DWO en Foreholte ein digde in 2-2. Voor de Voorhou ters, die een 2-0 achterstand goedmaakten, scoorden Oscar van Dam en Mariano Blanken- daal. De strafschoppenserie werd door de ploeg uit Zoeter- meer met 13-12 gewonnen. DOSR stond bij rust met 2-1 voor tegen TOGR, maar de Ve- ners konden het in de tweede helft met de wind tegen niet bolwerken tegen de ploeg uit Berkel en Rodenrijs: 4-3. Leon Kerkvliet (2x) en Edwin van Heek maakten de doelpunten voor DOSR tweede periode 3-7 Hoek 3-7 Quick Boys 3-7 Excelsior M. 3-6 Programma volgende week: FC Lisse - Kozakken Boys, Volendam - Quick Boys, Noordwijk - Hoek, Kloetinge - Scheveningen, Katwijk - Mar ken, Rijnsburgse Boys - Ter Leede, Excelsior M - Capelle EERSTE KLASSE B LYRA-Voorschoten'97 1-1 DOTO 11-25 WGZ 10-14 ARC 11-23 NSW 11-14 JAC 11-20 HV0 11-11 Voorschoten'97 11-20 Rijnm Hoog 10-10 's-Gravenz SV 10-18 A'veen Heemr 10- 6 RWH 11-18 LYRA 11- 4 tweede periode DOTO 3-9 JAC 3-5 Voorschoten'97 3-7 RWH 3-5 DERDE KLASSE A Lugdunum-Woubrugge 0-0, De Sleutels-SEV 3- Valken'68 11-28 Oegstgeest 11-12 DSVP 11-27 De Sleutels 11-12 Forum Sport 11-23 Woubrugge 11-10 SEV 11-22 Leiden 11- 9 Lugdunum 11-17 BlauwZwart 11- 7 MVKV 11-13 BSC'68 11- 4 tweede periode Valken'68 3-9 De Sleutels 3-7 DSVP 3-9 Leiden 3-4 VIERDE KLASSE A Sportief-Kamerik 0-0 gestTAW-Moerkapelle 1-1, Linschoten-Koudekerk 0-1. LSW'70 11-22 TAW 11-16 Alphia 11-20 Moerkapelle 10-13 Hazersw. Boys 11-19 Sportief 10-12 Koudekerk 11-19 WSB 11-11 Kamerik 10-17 Linschoten 10-10 Kagia 11-17 Abbenes 11- 2 tweede periode Hazersw. Boys 3-9 Kagia 3-7 TAW 3-7 Moerkapelle 3-5 VIJFDE KLASSE A LFC 11-25 RAS 10-15 DuinoordJJ 11-20 Leidsche Boys 11-10 Roodenburg 10-19 GWS 11- 9 SJC 10-19 UVS 11-8 Marine 11-17 Foreholte 11-7 Aarlanderveen 10-16 SVOW 9- 6 tweede periode LFC 3-9 Marine 3-5 Duinoord/Jagers 3-6 Roodenburg 2-4 VIERDE KLASSE B DWO 11-29 DZS 10-13 DUNO 11-25 KSD 11-11 De Postduiven 11-22 HPSV 11-10 Haagse Hout 11-20 Te Werve 10-9 Wassenaar 11-19 GDA 11- 7 HS Texas DHB 11-16 Quick Steps 11- 2 tweede periode DWO 3-7 De Postduiven 3-6 DUNO 3-6 DZS 2-4 Zondag EERSTE KLASSE B RKAW-SWSMC 0-4, Leonidas-DHC 2-1 EB0H 10-24 SC Feyenoord 10-13 SWSMC 11-23 Sparta (AV) 10-13 Leonidas 9-15 SJC 9-10 RKAW 10-15 Wilhelmus 9- 7 UVS 11-15 VCS 9- 7 WSB 10-13 DHC 10- 4 RKAW tweede periode 3-9 EB0H 2-6 SWSMC 3-9 UVS 3-4 TWEEDE KLASSE D VUC-Quick 4-3. HBS 11-29 Laakkwartier 11-13 Alphense Boys 10-21 GONA 10-10 VUC 9-19 GDA 10-10 Excelsior'20 9-18 HMSH 9- 9 Concordia 9-15 Quick 10- 4 VEL0 11-14 RVC/Rijswijk 9- 2 tweede periode HBS 3-9 Alphense Boys 3-9 Excelsior'20 3-9 VUC 3-6 DERDE KLASSE A Docos-Delft 1-1, Nieuwkoop-Meerburg 1-4. Delft 10-22 DOSR 10-15 Foreholte 10-17 Altior 10-14 Meerburg 10-17 Blauw Zwart 8-11 Voorschoten'97 11-17 Alkmania 10-11 HW 11-16 Van Nispen 10- 7 Docos 11-16 Nieuwkoop 11- 4 eerste jeriode Delft 7-15 Foreholte 7-12 Meerburg 7-13 Docos 8-12 VIERDE KLASSE A DONK-Woerden 1-0, WSE-Floreant 1-2, MMO- NSV '46 2-0, Nicolaas Boys-Alphen 3-1, Kic- kers'69-GSV 5-2 DONK 11-23 Floreant 11-15 Woerden 11-22 Kickers'69 11-14 Bodegraven 11-21 MMO 10-11 Nicolaas Boys 10-18 WSE 11-11 NSV'46 11-16 GSV 11-10 Bernardus 11-16 Alphen 11- 6 tweede periode DONK 3-9 Benffdus 3-6 NSV'46 3-6 GS^ 3-6 VIERDE KLASSE B Lisse-Teylingen 2-2, ROAC'79-Lugdunum 3-1, ASC-Roodenburg 2-2, Leidsche Boys-Rijnland 0-0 gest. Lugdunum 11-26 Lisse 11-13 Teylingen 9-17 Rijnland 9-12 UOWS 11-17 Roodenburg 11-12 ASC 10-14 Leidsche Boys 9-11 ROAC'79 11-14 SJZ 10-11 UDO 11-13 Warmunda 11- 5 tweede periode Lugdunum 3-9 Teylingen 2-4 Roodenburg 3-5 UDWS 3-4 VIJFDE KLASSE A Graaf W II VAC-Erasmus 2-3. VNA-LFC 1-1 gest.. Stompwijk'92-Duindorp SV 0-5, Forum Sport-GOL Sport 3-1. Forum Sport 11-22 GOL Sport 9-14 Erasmus 11-21 LFC 7- 8 Duindorp SV 8-16 Graaf W II VAC 10- 6 Stompwijk '92 11-15 VNA 8- 3 Quintus 9-14 tweede periode Stompwijk '92 3-6 GOL Sport 1-3 Graaf W II VAC 1-3 Forum Sport 1-3

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 21