Real Madrid bijt tanden stuk op Milan SPORT Kafelnikov aast nog op één ding Warm welkom voor Ronald Koeman en Ajax in Valencia Nederlandse internationals op dreef in Champions League 'Spelen in Nederland broodje aap' Angenent mijdt alternatieve Elfstedentocht Van Gils Business suit aktie 114,- CjiLi h Open golf oktober woensdag 27 november 2002 Het Dutch Open jiolgend jaar niet in juli, 1 1 oktober gespeeld op de ■H* umsche Golfclub. Dit is 1 door de directie van de e an PGA Tour. Het ge- n een royale hoofdspon- aanleiding voor dit be- j^insor TNT was dit jaar dities onder de naam >en aan het einde van itract. Het prijzengeld le g 1,8 miljoen euro. Een óe titelsponsor was giste- het bekendmaken van nder niet voorhanden bij atiebureau Reved Inter- il in Amsterdam. Het >i is nu van 9 tot en met ber. ebier terug Winterstop r dam - Feyenoord-trainer V 1 Marwijk kan waar- jk pas na de winterstop »n beroep doen op doel- Iwin Zoetebier. De Vo- imer raakte eind oktober de laatste training voor tedstrijd in de Cham- I «ague tegen Juventus r(j eerd aan zijn linkerknie t voorlopig rust houden. Lodewijks heeft voor de training hervat. De doelman van Feyen- rstelt van een ham- essure en heeft ook nog gekneusde ribben. k de Boer niet nil Leverkusen ïna - Barcelona kan van- tijdens de eerste wed- gen Bayer Leverkusen in e; ide ronde van de Cham- a eague geen beroep doen ik de Boer. De verdedi- gisterochtend tijdens te training voor het ver- j ir Duitsland een spier- 3V e op en is waarschijnlijk «ken uitgeschakeld. Louis van Gaal kan 1 beschikken over Luis en Patrik Andersson. 'Ld lel do in Idorf -PORF - De Europese kam- Chappen judo 2003 wor- If mei in Düsseldorf ge- -kp. De Duitse metropool J organisatie over van De Grieken zien nood- ïgen van het evenement f enovatie van de sporthal fcus is niet op tijd klaar, keldorf strijden de judo- uwen en mannen, van met 18 mei om de Eu- itels. beu ÜU\ jnr •rente k veld Masters >tterdam etAM - Het LSI Tennis cl i in Rotterdam van 9-15 )er krijgt een sterk deel- e veld. Voor de afsluiting v tennisseizoen hebben 1 j de mannen, veel spe- stpield die enkele weken ispk in het Australian Open s ourne zullen uitkomen, roprouwen maakt Miriam is, die internationaal al w d nam, haar opwach- t ag beslissing en softbal stad - De 114de sessie oÉ Internationaal Olym- .omité beslist vrijdag in Stad of de sporten softbal en de moderne gehandhaafd blijven irogramma van de ;che Spelen van 2008 in dan wel dat ze worden erd. De programmacom- ~~Van het IOC deed eerder irstel om deze sporten te pen. Ondanks meerdere ■en om deze beslissing ■ellen tot de Spelen van geeft voorzitter Jacques iet zijn bestuursleden paald nu al een stern- houden. ar ontslaat Lauda - De Formule 1-renstal leeft teamchef Niki Lau- lagen. De drievoudig lampioen was sinds j de renstal in dienst. Ms volgde hij Bobby Rahal Jseizoen sprokkelde Ja- Echts acht punten bijeen. Litmanen diepste spits, Stekelenburg vermoedelijk weer in doel door André Hoogeboom Valencia - Hij had nog maar net voet gezet op Spaanse bodem of Ronald Koeman werd belaagd door cameraploegen en journa listen. Professioneel en geduldig sloeg de trainer van Ajax zich door de gebruikelijke plichtple gingen, voorafgaand aan een grote wedstrijd, charmeerde de media met complimenten en in vloeiend Spaans. Hij zei niets; niets schokkends in ieder geval. „Ik ben altijd blij als ik Spanje binnenkom. Het is een fantas tisch land.'' Natuurlijk kwamen de onver mijdelijke vragen. Over zijn toe komst bij Barcelona wellicht. Koeman glimlachte minzaam. „Dat zijn leuke spelletjes voor de pers, maar daar doe ik niet aan mee. En volgens mij spelen we tegen Valencia. Hij is nu trainer in Amsterdam en voelt dat het respect voor zijn ploeg groeit. „De belangstelling hier geldt niet alleen mij, maar ook Ajax. We hebben wat terrein gewonnen in Europa en deze ploeg raakt al aardig bekend; ook in Spanje." Wat voor herinneringen hij per soonlijk heeft aan het Mestalla- stadion? „Ik geloof dat ik hier gewonnen, verloren en gelijkge speeld heb", charmeert hij de Spanjaarden. Onberispelijk; niets op aan te merken. Maar ook nietszeggend. Hij speelde nog een ander spel letje: verstoppertje. Zoals altijd en nu bijna traditioneel aan de vooravond van een Champions League-wedstrijd liet de trainer zich niet in de kaart kijken. De laatste keer dat Koeman een training als een generale repeti tie in een wedstrijdsamenstel ling afwerkte, was in Trond- heim, voor het duel tegen Ro senborg. Sindsdien tovert de coach bij dé trainingen de ene na de andere variant uit de hoge hoed en valt er geen peil op te trekken. Gisteren bleef er ook weer veel te raden over en werd er hevig gespeculeerd over de strategie. De spelers weten het wel, maar de buitenwacht wordt er niet wijzer van. Jari Litmanen gaat in elk geval een cruciale rol spelen bij de aanvang van het gevecht. In een stadion - dat overigens vanwege de hoge toegangsprijzen nog steeds niet is uitverkocht - stond de Fin centraal bij alle beschou wingen. In de spits wel te ver staan. Andy van der Meyde op rechts en Mido op links is een voor de hand liggende variatie. Galasek als verdedigende mid denvelder op een van de spit sen, waarschijnlijk Mista, terwijl Bergdolmo voor de bewaking van John Carew wordt aange steld. Van der Vaart en Pienaar voor balvaste zekerheid op het middenveld. Trabelsi, Chivu en Maxwell zijn de overige man schappen voor de doelman. En dat kan best wel eens weer de fitte Stekelenburg zijn. Sikora is geen optie. De aanval ler heeft nog te veel last van een hamstringblessure om in de overpeinzingen van Koeman te kunnen worden opgenomen. skybox issing ruzie De rel tussen NAC- Select Totaal Bouw OZ zorgverzekeringen tluids) overlast uit de jbox in het voetbalstadi- q Breda is gesust. De voet- heeft de gemeente Bre- J teens houder van een Ireid gevonden haar bu rnt te ruilen met die van ït bouwbedrijf verkast ?ct van de zijlijn naar de Lbij middenstip. „Een >lek en we krijgen nog 'turen ook: links zit onze rancier Oranjeboom, ïuisbankier Rabobank", irecteur J. Nuyten. door Harry Arts Milaan - Het affiche was prach tig. AC Milan en Real Madrid heb ben samen veertien exemplaren van de cup met de grote oren in de prijzenkast staan. Gelukkig maakten de twee sterrenensem bles hun grote reputatie gister avond waar. In het hoogstaande duel deed een fraaie treffer van Sjevtsjenko de balans naar Mila nese kant doorslaan: 1-0. De twee bevriende grootmach ten, in 1958 stonden ze al eens tegenover elkaar in een Europe se finale, misten gisteravond een aantal belangrijke steunpilaren. Bij Milan was international Ales- sandro Nesta de voornaamste afwezige. Bovendien hield trai ner Ancelotti spits Filippo In- zaghi in eerste instantie op de bank. De frêle goaltjesdief, in de eerste ronde van de Champions Lea gue al goed voor acht goals, diende plaats te maken voor An drei Sjevtsjenko, pas terug na een langdurige blessure. Real was zwaarder gehavend. Met Ronaldo, Hierro en Makele- le ontbraken drie vaste waarden. Daar stond tegenover dat trainer Del Bosque weer een beroep kon doen op vormgever Zinedi- ne Zidane, afgelopen zaterdag tegen Barcelona nog geveld door spit. Ondanks de absentie van een handvol grote namen kregen de 80.000 toeschouwers in San Siro gisteravond alle kans zich te ver gapen aan enkele van de beste voetballers ter wereld. Rivaldo en Rui Costa bij de thuisclub, Figo, Raul, Roberto Carlos en Zi dane bij de bezoekers, het zijn stuk voor stuk spelers voor wie de liefhebber graag naar het sta dion komt. Maar niet alleen de vedetten, ook de waterdragers en zelfs de reservespelers bij Mi lan en Real zijn zonder uitzon dering gevestigde toppers. Gelukkig bleken al die raspaard- jes gisteravond bereid er een echte wedstrijd van te maken. Vaak ontaarden ontmoetingen tussen Europese topteams in ri sicoloos geschuif, waarbij niet verliezen voorop staat. Milan en Madrid gooiden het tactische keurslijf echter meteen van zich af. Waarbij de Italianen het best uit de startblokken kwamen. Clarence Seedorf, tegen zijn ou de werkgever weer ouderwets (over)ijverig, kreeg de eerste kans, maar stuitte op doelman Casillas. Nadat ook Sjevtsjenko het Spaanse doel gemist had, greep Real het initiatief. De Ma- drilenen vonden elkaar steeds makkelijker, kregen via Morien- tes en Zidane ook twee aardige mogelijkheden. Maar juist in de fase dat een Spaanse voor sprong in de lucht hing, viel het doelpunt aan de overkant Sjevtsjenko liep slim weg bij zijn bewaker Pavon en werd op maat bediend door uitblinker Rui Costa. De Oekraïner, vanwe ge zijn snelheid verkozen boven Inzaghi, liep ook Helguera emit en scoorde beheerst: 1-0. Met de vlak voor rust verkregen voorsprong in de mg was AC Milan na de hervatting de betere ploeg. Op het veld dat almaar drassiger werd - in Noord-Italië regent het al dagenlang pijpen stelen - waren het ook de Mila- nezen die via Rui Costa en Ka- ladze de beste mogelijkheden kregen. Maar net als voor de pauze was het de onderliggende partij die doel trof. Na een kop bal van Zidane was het Raul die de bal over de doellijn frommel de. De treffer vond echter geen genade in de ogen van de Zwit serse scheidsrechter Urs Meier die gezien had dat Raul buiten spel stond. Naast Seedorf deden ook andere Nederlandse internationals gis teren van zich spreken in de eerste wedstrijden van de twee de ronde Champions League. Makaay scoorde voor Deportivo La Coruna, Van Nistelrooy voor Manchester United zelfs twee keer en Davids was opvallend bij Juventus. Deportivo La Comna startte flit send tegen Juventus, een wed strijd van groep D. Binnen elf minuten scoorde de Spaanse vi- ce-kampioen twee keer. Eerst Clarence Seedorf duelleert met Zinedine Zidane. Foto: AP/Luca Bruno klopte Tristan doelman Buffon met een kopbal, vervolgens ko gelde Makaay van tien meter af stand in, 2-0. Juventus had in zes duels van de eerste ronde slechts drie doelpunten tegen gekregen, nu binnen elf minu ten al twee. De Turijnse club, met een ijveri ge Davids in de basis, kwam voor mst temg door een magni fiek afstandsschot van Birindelli. Davids kreeg geel na een over treding tegen collega-Oranje-in- temational Makaay. Na mst zorgde Nedved voor de gelijk maker, 2-2. Gimenez van FC Basel kwam hoog in het klassement van snelle goals in de Champions League door al na 31 seconden te scoren tegen Manchester United; zesde plaats. Basel was, ook voor groep D, een uur lang sterker en beter dan Manchester United. Ook Van Nistelrooy kreeg toen wei nig ruimte. Hij werd voor bui tenspel afgevlagd en bij een doorbraak aan het shirt terugge trokken. Na het uur brandde de Nederlandse spits los. Hij scoor de binnen anderhalve minuut twee keer. Eerst met een kopbal op een voorzet van Solskjaer en vervolgens met een schot uit een moeilijke hoek. Basel was gelijk verslagen. Solskjaer maak te 1-3, wat ook de eindstand was. Rus wil met Davis Cup in zijn handen carrière afsluiten CHAMPIONS LEAGUE door Gertjan van Geen parijs - Als Rusland komend weekeinde de Davis Cup wint, heeft Yevgeni Kafelnikov zijn laatste wedstrijden gespeeld. Tenminste, dat belooft hij al ja ren. De Davis Cup is de enige motivatie die de 28-jarige Rus nog heeft Weinig mensen zul len een traan laten als Kafelni kov zich terugtrekt in de verge telheid. Maar vooruit, het win nen van de Davis Cup is iets wat de Marathon Man met de impo sante carrière wel verdient. Hij was de eerste Rus die een Grand Slam-titel bemachtigde, speelde jarenlang de meeste partijen van iedereen in het cir cuit, won het olympisch goud in Sydney, pakte 26 enkelspeltitels, 25 dubbeltitels en was in 1999 zes weken lang 's werelds beste tennisser. Maar die Davis Cup mocht hij nooit in ontvangst ne men. Twee eerdere finales in '94 (Zweden) en '95 (Verenigde Sta ten) ten spijt. Het achtervolgt hem al een paar jaar. Maar 2002 moet het jaar van de grote oogst worden. Zijn eigen prestaties mogen daarbij niet als graadmeter genomen worden. Kafelnikov beleeft het beroerd ste seizoen sinds zijn doorbraak in 1994, toen hij doorstootte naar de elfde plaats op de we reldranglijst. De man uit Sotsji nabij de Zwarte Zee sloot 2002 af als 27ste. De motivatie om voor eigen succes te gaan is voor een groot deel weg. Het overkwam hem eerder, vier jaar geleden. Het meest hilari sche moment in dat jaar was Yevgeni Kafelnikov: „Ik denk dat er momenten in mijn loopbaan zijn geweest dat het me alle maal niets meer kon schelen." Foto: Reuters wel dat hij tijdens de kantwisse ling in een partij in Halle met zijn mobiele telefoon zijn aan staande vrouw belde. „Ik denk dat er momenten in mijn loop baan zijn geweest dat het me al lemaal niets meer kon schelen", zei hij ooit over die periode. Het vele geld dat hij verdiend had, ver boven de 20 miljoen euro, boeide hem niet meer. En dat voor een tennisser die ervan verdacht werd te vaak slechts de hoge startgelden bij toernooien op te halen zonder daar enige prestaties tegenover te zetten. Bij een toernooi in Tsjechië werd het hem eens niet uitbe taald. Reden was zijn gebrek aan inzet. Het maakte hem er niet popu lairder op, terwijl hij ooit beken de dat het zijn taak was om het publiek plezier te verschaffen met zijn spel en niet om weer een miljoen op zijn bankreke ning bij te schrijven. En hij was al helemaal niet van plan de media te plezieren. Tijdens de Australian Open van 2000 - een jaar eerder won hij daar zijn tweede Grand Slam-titel na Ro land Garros in 1996 - werd hem de vraag gesteld of het hem iets uitmaakte of hij aardig gevon den werd of niet. Kafelnikov nam tien seconden pauze. „In teressante vraag", antwoordde hij. „Dat is de eerste keer dat die me gesteld wordt." Na nog een kleine pauze volgde de rest. „Ja, dat maakt me wel iets uit." De interpretatie van dat antwoord werd aan het gevolg overgela ten. Sympathiek was het in ieder ge val niet, terwijl hij toch zijn goe de kanten heeft. Vorig jaar stel de hij na zijn toernooiwinst in Moskou het prijzengeld be schikbaar voor de nabestaanden van de vliegramp met de Toepo- lev nabij zijn geboortedorp. Dit jaar deed hij iets soortgelijks na het gijzeldrama in een theater in Moskou. Coach Larri Stefanki, met wie hij medio 2001 weer brak, kreeg hem na zijn ineenstorting in '98 weer op de been. „Door hem ben ik herboren", zei hij daar over. Anders had Kafelnikov toen al zijn rackets definitief op geborgen en had hij nooit meer in de gelegenheid geweest zijn ultieme droom werkelijkheid te laten worden. Ook zijn huwelijk en de geboorte van zijn dochter maakten van hem een ander mens. Het verdreef de eenzaam heid van zijn bestaan op de ATP Tour. Hij nam vrouw en kind mee naar de toernooien in een privé- vliegtuig. In augustus van dit jaar kwam er overigens een ein de aan het sprookje en scheidde het echtpaar van elkaar. Het zal de motivatie van Kafelnikov niet ten goede komen. Maar als hij voor zijn land uitkomt, staat er een andere Kafelnikov. Tijdens de Olympische Spelen van Syd ney ontbrak de stimulans van prijzen- of startgeld, maar won hij wel de gouden plak. Het is voor hem te hopen dat zijn maat in de Davis Cup-ploeg dat zelfde gevoel kan oproepen. Marat Safin is in tegenstelling tot workaholic Kafelnikov een losbol, die behept is met veel meer talent maar tot dusverre zijn potentieel nooit ten volle benut heeft. Ook al stond ook Safin ooit eerste op de wereld ranglijst. Met Safin - de overige teamle den Mikhail Joetsjni en Andrei Stoljarov zijn slechts opvulling - moet Kafelnikov in staat zijn in Parijs Bercy de Davis Cup op ti telverdediger Frankrijk te ver overen. Het zou hem een stuk gelukkiger maken en zijn plaats in de tennishistorie nog promi nenter maken. En dat is iets wat hem wel gegund is. Of hij nou aardig is of niet. TWEEDE RONDE GROEP C AC Milan (Ita) - Real Madrid (Spa) 1-0 (1-0). 40. Sjevtsjenko 1-0. Scheids rechter: Meijer (Zwi). Toeschouwers: 75.360 Gele kaart: Gattuso (AC Milan) Pavon, Helguera (Real Madrid) Lokomotiv Moskou (Rus) - Borussia Dortmund (Dui) 1-2 (1-2). 31. Ignasje- vitsj 1-0, 33. Frings 1-1, 43. Koller 1- 2. Scheidsrechter: Temmink (Ned). Toeschouwers: 17.000. Gele kaart: Sennikov (Lokomotiv), Koller (Borussia Dortmund). Dortmund 1 1 0 0 3 2-1 AC Milan 1 1 0 0 3 1-0 L. Moskou 10 0 10 1-2 R. Madrid 1 0 0 1 0 0-1 GROEP D FC Basel (Zwi) - Manchester United (Eng) 1-3 (1-0). 1. Gimenez 1-0, 62 Van Nistelrooy 1-1, 63. Van Nistelrooy 1- 2, 68. Solksjaer 1-3. Scheidsrechter: Ivanov (Bul). Toeschouwers: 29.501 Gele kaart: Zwyssig, Atouba (FC Basel), Scholes, Fortune, Veron (Manchester United). Deportivo La Coruna (Spa) - Juventus (Ita) 2-2 (2-1). 9. Tristan 1-0, 11. Makaay 2-0, 38. Birindelli 2-1, 57. Ned ved 2-2. Scheidsrechter: Fandel (Dui). Toeschouwers: 30.000. Gele kaart: Ce sar Martin, Capdevilla (Deportivo), Da vids, Montero, Tacchinardi (Juventus). Man.United 1 1 0 0 3 3-1 Juventus 10 10 1 2-2 Deportivo 10 10 1 2-2 Basel 10 0 1 0 1-3 SPORTUITSLAGEN BASKETBAL PRIJSVRAGEN New York. NBA. Cleveland Cavaliers - Sacramento Kings 85 - 91, Washington Wizards - Indiana Pacers 84- 88, Atlanta Hawks - Seattle Supersonics 119- 116 n.v., Miami Heat - Los Angeles Lakers 97- 85. Denver Nuggets - San Antonio Spurs 85- 81, Portland Trail Blazers - Houston Rockets 71-77. Los Angeles Clippers - Utah Jazz 94- 99. GEWICHTHEFFEN Warschau. WK. Mannen, superzwaargewichten (+105 kg), tweekamp: 1. Rezazadeh (Irn) 472,5 kg (trek ken 210/stoten 263/WR), 2. Damjanov (Bul) 450 (205/245), 3. Oedatsjin (Oek) 440 (200/240), 4. Klescz (Pol) 425 (190/235), 5 Hamman (VSt) 425 (197.5/227,5), 6. Mesjt- sjerjakov (Rus) 417,5 (192,5/225). Trekken: 1 Rezazadeh 210, 2. Damjanov 205, 3. Oedatsjin 200. Stoten: 1 Rezazadeh 263/WR, 2. Damjanov 245, 3. Oedatsjin 240. Uitslag Lucky Day 2957, d.d. 26.11.2002 2.3.10.17.18.26.28.42.43 47. 50.51 53.54.57 65.70.71.72.76 Onder voorbehoud van typefouten TENNIS VOETBAL HOCKEY Perth. WK, vrouwen. Groep A, tweede speelronde: Nieuw-Zeeland - Rusland 3-1 (1-0), Schotland - China 0-3 (0- 2), Duitsland - Zuid-Korea 1-3 (0-1), Argenti nië - Oekraïne 5-1 (2-0). Stand: 1. Argentinië 2-6, 2 China 2-4, 3 Zuid-Korea 2-4. 4 Duitsland 2-3, 5 Nieuw- Zeeland 2-3, 6. Oekraïne 2-3, 7. Schotland 2- 0, 8. Rusland 2-0. arnhem/gpd - Het onlangs ge opperde plan om in Rotterdam en Antwerpen de Olympische Spelen van 2012 of 2016 te orga niseren is gisteravond door NOC *NSF-voorzitter Hans Blankert vierkant onder de grond ge schoffeld. Hij noemde het idee van WD-Tweede kamerlid Jan Rijpstra een 'jaarlijks terugke rend broodje aap-verhaal'. „Iedereen die iets weet van planning weet dat dit plan on haalbaar is", aldus Blankert in zijn openingswoord van de alge mene ledenvergadering van 's lands koepelorganisatie voor sportbonden op nationaal sportcentrum Papendal in Am- hem. De tijdspanne tot de geop perde jaren is volgens hem veel te kort. Hij herhaalde het al in Sydney voorgestelde plan om in 2028 de Olympische Spelen weer in Nederland te laten plaatshebben. NOC'NSF werkt wel mee aan de studie naar de mogelijkheid om in 2009 of 2011 de Universiade (Olympische Spelen voor stu denten) of het Europees jeugd Olympisch festival te organise ren. Het slepende conflict tussen NOC*NSF-voorzitter Hans Blan kert en het Nederlands IOC-lid Anton Geesink is uit de wereld. Bij de algemene vergadering van de sportkoepel presenteerde Blankert een ondertekende overeenkomst. „Het heeft tijd gekost, maar alles is nu bijge legd", zei de topman op de bij eenkomst NOC'NSF mag de eerste con crete stappen zetten in de rich ting van de vorming van het Olympisch Trainings Centrum op Papendal. De Algemene Ver gadering, ofwel de bonden, gin gen daarmee gisteravond schoorvoetend akkoord. Twijfels waren er over de financiële haalbaarheid van het project. den haag - Henk Angenent zal in aanloop naar het WK afstan den (14-16 maart in Berlijn) wel licht zelfs zijn grote liefde aan de kant zetten. Wanneer de Neder lands kampioen op de tien kilo meter bij het WK afstanden mag starten, zal hij niet meedoen met de alternatieve Elfsteden tocht in Kuopio (Finland). De wedstrijd in Kuopio vindt twee weken voor het WK afstan den plaats. „Een race over 200 kilometer is natuurlijk niet de meest ideale voorbereiding", zegt Pascal Vergeer, coach van Angenent. „Hij heeft de volledi ge vrijheid zich voor te berei den." In overleg met de KNSB wordt ook gekeken of Angenent kan deelnemen aan een wereldbe kerwedstrijd over vijf kilometer. De rijder van TVM wil - in aan loop naar het WK afstanden - graag starten bij de WB-wed strijd in Heerenveen of Baselga. „Wanneer de KNSB als voor waarde stelt dat Angenent het NK allround moet rijden, zal hij ook in Assen schaatsen", zei een woordvoerder van TVM. Angenent werkt wel volgens schema de marathonkalender af. „Hij zal ook niet weglopen voor het natuurijs", stelt Ver geer. „Maar je krijgt niet ieder jaar de kans deel te nemen aan een WK afstanden. Daarom laat hij in die periode de tien kilo meter prevaleren." (advertentie) Yokohama. Challenger, 25.000 euro. Eerste ronde: Van Scheppingen (Ned/4) - Niel sen (NZe) 6-3 6-1, Wessels (Ned) - Andersson (Zwe) 6-3 6-4, Chiudinelli (Zwi) - Wassen (Ned) 7-5'6-4, Van Lottum (Ned/2) - Terachi (Jap) 6-3 3-6 6-1. Tweede ronde: Van Scheppingen - Vinck (Dui), Wessels - Karlovic (Kro), Van Lottum - Onoda (Jap). UEFA-beker, derde ronde, eerste wedstrijd. Hertha BSC (Dui) - Fulham (Eng) 2-1 (1-0). 26. Beinlich 1-0. 53. Marlet 1-1, 68 Sava 2- 1 (eigen doel). Scheidsrechter: Van Egmond (Ned). Toeschouwers: 18.000 Gele kaart: Preetz, Dardai (Hertha BSC). Paris Saint-Germain (Fra) - Boavista (Por) 2-1 (2-0). 17. Nyarko 1-0, 45. Fiorese 2-0, 75. Claudio 2-1. Scheidsrechter: De Santis (Ita). Toeschouwers: 20.000. Rode kaart: 32. Dehu (Paris Saint-Germain) 2x geel Gele kaart: Avalos, Eder, Rui Oscar (Boavista). Eerste divisie A, reserves: Volendam - FC Zwol le 1 - 1 Straften betaald voetbal: Eén wedstrijd ge schorst: Claessens (Vitesse), Sibum (Emmen), Hese (Eindhoven), Prommayon (Eindhoven). Van der Bergh (Sparta). i Bij aankoop van een kostuum GRATIS shirt en das Ter waarde van Van Gils Stores: Alkmaar, Houttil 58, 072-5208064 Den Haag, Plaats 14, 070-3927951 Haarlem, Grote Houtstraat 125-127 Info 023-5329568

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 19