ünrssrsru] Scstl EEN GOED DOORDACHTE HYPOTHEEK IS BETER VOOR U giro 55 2000 bV GOEDHART URrt s Bax k Partners TE KOOP www.marwijk.nl kamerverhuurpanden De NSGK geeft vakantiepret... [--SS»» Sorgeloos sjacirdema Verzekeringen Pensioenen Hypotheken Te koop gevraagd: in Leiden-Centrum tel.06- 53 23 15 65 gehandicapte kind ZATERDAG l6 NOVEMBER 2002 Huizen Verzekeringen Financieren Alphen aan den Rijn Wielingen 25 In rustige en kindvriendelijke woonomgeving aan de rand van Alphen, nabij diverse uitvalswegen, scholen en winkels. Staat deze goed onderhou den woning 3-onder-1-kap met Garage. Indeling: Begane grond: Royale ontvangstruimte, garderobekast, toilet met fonteintje, meterkast met. krachtstroom. Woonkeuken 580x570cm met L-vor- mige keukenopstelling met o.a. vaatwasmachine. combi-magnetron, koelkast, vriezer, gaskookplaat. afzuigkap, dubbele spoelbakken Woonkamer 580x570cm met tuindeur naar tuin op het zuiden met optimale privacy, zonnescherm en achter om. Garage van 590x285cm, geïsoleerd met betonvloer, roldeur en deur naar de tuin, stroom aanwezig. 1 e Etage: Overloop, vernieuwde en geheel betegelde bad kamer met hoekdouche met scherm, toilet, mechanische afzuiging en 2 wastafels in badkamermeubel. 3 Slaapkamers van 440x325/365x325/350x255cm. 2e Etage: Overloop met aansluiting voor wasmachi ne en droger, bergruimte en 4e Slaapkamer van 400x370cm. Bijzonderheden: - Ankerloze spouwmuren. - Geheel op tracfitionele wijze gebouwde woning. - Optimaal geïsoleerd, vloer, muren, glas en dak - CV-gas combiketel - Op begane grond 22mm dikke eiken vloer m.u.v. ged. keuken, - Oplevering in overleg. VRAAGPRIJS: 269.000,- k.k. Oude Wetering Googstraat 13 Zo goed als vrijstaande woning met carport, in zeer rustige, kleinschalige woonomgeving bij Ring vaart tussen Raag en Braassem. Bouwjaar 1991 en gebouwd met 1e klas bouwmaterialen. Zeer centraal gelegen met vrij uitzicht. Indeling: Begane grond: Ontvangstruimte, royale toi letruimte met fonteintje, woonkamer van 635x440cm met schouw/open haard, zijkamer direct grenzend aan de woonkamer van 460x320cm met openslaande tuin deuren naar de op het zuiden gelegen tuin. Gedeelte lijk open keuken van 280x230cm met L-vormige keu kenopstelling welke o.a. voorzien is van oven. gas kookplaat. afzuigkap, koelkast en vaatwasser Bijkeu ken met plavuizenvloer met diverse aansluitingen, uit- stortbak en buitendeur naar parkeerplaats/bergruimte. 1 e Etage: Overloop met 2 slaapkamers (origineel 3 slaapkamers) van 200x280cm en 540x350cm. Geheel betegelde badkamer van 232x360cm met lig bad. douche, toilet en 2 wastafels. 2e Etage: Via vlizotrap naar zolder. Algemeen: Eventuele uitbreiding 1 e en 2e etage mogelijk. Vloer op de begane grond voorzien van eiken parket in visgraatmotief gelegd CV combiketel. Het geheel is optimaal geïsoleerd. Vèntilatie-systeem in de woning. Goed onderhouden staat. Oplevering in overleg. VRAAGPRIJS: 359.500,- K.K. Rijnsaterwoude Suyderbon 36 Royale uitgebouwde en gemoderniseerde hoek woning met ankerloze spouwmuur. Gelegen op 192 m2 eigen grond. Bouwjaar 1992 en recen telijk uitgebreid en gemoderniseerd. In kind vriendelijke woonwijk gelegen nabij Braassemer- meer en natuurgebieden midden in het Groene hart doch centraal in de Randstad. Begane grond: Hal. toilet met fonteintje. Uitge bouwde woonkamer welke is voorzien van plavuizen met vloerverwarming, schuifpui en convectorput. Gedeeltelijk open keuken met L-vormige keukenop stelling uit bouwjaar 1997 welke onder andere voorzien is van combi-magnetron, koelkast vaatwasma chine. afzuigkap. keramische kookplaat, vriezer, marmeren keukenblad en zijraam in de buitengevel Zon nige tuin met diverse terrassen, stroompunten. waterafvoer en stenen en houten berging. Deze tuin is 1040 cm diep en gemiddeld 900 cm breed. Ie Etage: Overloop. 3 slaapkamers 405x270/ 338x303/303x235 cm. vanuit de voorslaapkamer prachtig uitzicht oxer het meer Badkamer voorzien van douche, toilet, wastafel en eventueel ruimte voor een ligbad. 2e Etage: Overloop met diverse aansluitin gen. HobbyTuimte en slaapkamer 720x315cm met eveneens uitzicht over het meer. Algemeen: CV-gas HR combiketel 100% geïsoleerd, vloer, muren, glas en dak met uitzondering van 2 ramen aan achter zijde - Zeer rustige ligging - Oplevering in overleg. - Het geheel is afgewerkt met Ie klas bouwmateria len. VRAAGPRIJS 267.000,- K.K. Suyderbon 22 Zeer verrassende woning in rustige en kind vriendelijke woonomgeving nabij het Braasse- mermeer en natuurgebieden, doch centraal ge legen in het Groene Hart. Op loopafstand van scholen en sportmogelijkheden wordt aangebo den deze uitgebouwde en gemoderniseerde wo ning. Bouwjaar 1992. Indeling: Begane grond: Hal. meterkast met 8 groepen, garderobekast. Woonkamer met erker en trapkast. Woonkeuken met nieuwe keukenopstelling welke is voorzien van vaatwasser, 5-pits gaskook plaat. oven. afzuigkap, dubbele spoelbakken, con vectorput en schuifpui naar tuin. Tussenhal met voorraadkast, toilet met fonteintje en mechanische ventilatie. Door de uitbouw is de begane grond circa 1156 cm diep geworden. Tuin op ZAV welke smaakvol is aangelegd met stenen schuur en achterom. Ie Etage: Overloop. 3 slaapkamers 338x302/405x270/306x235 cm. Geheel betegelde badkamer voorzien van ligbad/douche, toilet, aparte douche en wastafel. 2e Etage: Bijzondere, ruime zolder werk-/slaapka- mer'580x510 cm met 2 dakkapellen. Waskamer met aanrechtblok met aansluitingen voor wasmachine en droger, beide op eigen stroomgroep. tuimelraam Bijzonderheden: - Ankerloze spouwmuren. - Optimale isolatie, vloer. glas. muren en dak. - Schitterend uitzicht vanaf de 2e etage over het Braassemermeer. - Wandelpad aan het Braassemermeer op loopafstand. - Woon- en slaapkamers zijn voorzien van houten vloeren. - Inclusief rolgordijnen en luxaflex - CV-gas combiketel. - Oplevering in overleg. VRAAGPRIJS 242.500,- K.K. Rijnsaterwoude Leiden Raamstraat 10 Nabij centrum gelegen, in rustige woonomgeving nabij uitvalswegen, geheel gerenoveerde en ge moderniseerde woning. Totaal 1500cm diepe be bouwing. op gedeeltelijk erfpachtgrond 348.00 per jaar (fiscaal aftrekbaar), en ge deeltelijk op eigen grond. Indeling: Begane grond: Ontvangsthal. woonkamer 850x390cm met plavuizenvloer en open haard, eet kamer: tussenhal naar toilet met fonteintje, nieuwe uitgebouwde keuken met U-vormige opstelling met o.a. koelkast, oven. vaatwasmachine, keramische kookplaat, afzuigkap en close-in boiler, tuin, naar binnentuin van 500x400 cm op het Zuiden met op timale privacy. 1 e Etage: Ruime overloop. Vernieuwde en geheel betegelde badkamer met 2 wastafels in badkamermeubel, hoekdouche met scherm, toilet en aansluiting voor wasmachine. Dakterras op het Zui den. 2 slaapkamers van 310x190cm en 390x315 cm 2e Etage: Via vlizotrap naar bergzolder Algemeen: - Oorspronkelijk bouwjaar 1910. - Renovatie 1997: stroom, riool. gas. keuken, uitbouw, toilet, badkamer, dakkapel, voorgevel met knipvoeg. algehele afwerking. - CV-gas en boiler - Inhoud circa 410 m2. Opleve ring in overleg. VRAAGPRIJS 199.000,- K.K. MAKELAARS TAXATEURS VBO Sedert 1975 Herenweg 32, 2465 AD Rijnsaterwoude, ["Ij tel: 0172 - 509973 xvww.goedhartvastgoed.nl. info@goedhartvastgoed.nl MAKELAAR Wij koersen op de laagste maandlasten Voor een hypotheek waarin leven, wonen en welzijn optimaal op elkaar zijn afgestemd gaat u naar Sorgeloos. Bel voor een afspraak: 071 - 36 23 452 Of ga naar www.sorgeloos.nl en kies voor Leiden. NU lager® 'j^ntbonus HYPOTHEEK- EN PENSIOENMANAGEMENT Uw eigen villa op een unieke locatie in Haarlemmermeer vlakbij de Flöriade. Een Tuim opgezette woonomgeving middenin de groene Haarlemmermeer. Et zijn nog enkele vrijstaande, halfvrijstaande en geschakelde woningen in unieke architectuur beschikbaar. Voor alle gegevens - en de luchtfoto - bent u welkom in het Infocentrum. Ook op www.stellinghof-vijfhuizen.nl Stellinghof Vijfhuizen biedt u: Schitterende locatie vlakbij het natuurgebied de Floriade Uitstekend bereikbaar over snelwegen A4. de A5 en de Aio Zeer luxe uitgevoerde woningen Genoeg parkeergelegenheid Basisscholen, peuterspeelzaal en veel speelruimte Sportvoorzieningen zoals een golfbaan die uitgebreid woTdt Verkoopprijs vanaf 392.000,- v.o.n. Bezoek de verschillende woningtypen en het Infocentrum Stellinghof, Vesting 41 in Vijfhuizen. Openingstijden infocentrum: ma. t/m za. van 10.00 tot 17.00 uur. Routebeschrijving: N 205, afslag Vijfhuizen, bij de rotonde 3 kwart rond dan bevindt u zich op de Vesting. www.Stellinghof-Vijfhuizen.nl Oase tussen kust en stad. Verkopende makelaars: Vlieg Makelaars OG 023 - 564 00 04 Van De Steeoe Makelaars Groep 023 - 554 39 99 "Persoonlijke aandacht is de fundering van een succesvolle transactie" LEIDSEWEG 53 TE VOORSCHOTEN Klassieke vrijstaande villa op 1.135 M2 eigen grond. Het pand is bijzonder goed onder houden en kenmerkt zich door het behoud van vrijwel alle originele details. Indeling: Begane grond: entree met vestibule, hal met modem toilet, separate studeerka mer (eveneens te gebruiken als slaapkamer), woonkeuken met toegang tot de kelder, woonkamers en suite met de originele plafonds, zwart marmeren schouwen en open slaande deuren, die via de open serre toegang geven tot de fraai aangelegde tuin met groot terras, fruitbomen en een broeikas. De ruime garage is voorzien van elektra. De oor spronkelijke bordestrap geeft toegang tot de eerste verdieping met drie slaapkamers, een moderne badkamer met ligbad, vaste wastafel, separate douche en tweede toilet en een mogelijkheid om op eenvoudige wijze een vierde slaapkamer te maken. In de kap bevindt zich een vliering met de CV-gasketel. De woning is op loopafstand gelegen van artsen, scholen, apotheek en van het oude cen trum van Voorschoten met zijn winkels. Aanvaarding: per direct Vraagprijs: 995.000,- k.k. KOOLMEESLAAN 24 TE VOORSCHOTEN VOOR DE WATERSPORTLIEFHEBBER!!! Aan de voorzijde aan een leuk parkje en aan de achterzijde aan het water gelegen woning met terras aanlegplaats voor een boot. De straat is rustig en doodlopend voor autoverkeer, maar biedt goede parkeermogelijk- heden. Nabij het centrum, scholen en openbaar vervoer. Indeling: Voortuin, zij-entree woning, toegang tot de aangebouwde, ruime stenen garage v.v. opstelling extra vriezer koelkast, w.m.a., bergvliering en zijdeur. Hal, meterkast (7 gr.+ aardl.), modem toilet met fonteintje, moderne dichte keuken v.v. koelkast vries vak, dubbele spoelbak, keramische kookplaat, afzuigkap en combi-magnetron. Zeer lichte, watergerichte woonkamer met open haard en deur naar "overhangend" terras aan het water. Ie etage: overloop, zeer ruime ouderslaapkamer (voorheen 2 kmrs) met grote ingeb. kast, kinderslaapkamer, moderne luxe badkamer v.v. ligbad, sep. douche, zwevend toilet, hand doekradiator en vaste wastafel. 2e etage: ruime overloop, lichte slaapkamer met wastafel. Berging, opstelling wasmachi ne droger, cv-ketel. Aanvaarding: in overleg Vraagprijs: 310.000,- k.k BACHSTRAAT 119 TE LEIDEN Aan een rustige straat, in een groene omgeving, nabij diverse scholen, winkelcentra en uitvalswegen gelegen, luxe hoekappartement met ruim balkon, op de eerste verdieping van een in 1999 gebouwd complex met lift. Zowel het appartement als het complex zijn aangepast aan de vereisten voor rolstoelge- bruik (geen drempels en elektrische bedienbare deuren). Begane grond: achtertuin met gesloten entree en bellentableau, trap of lift naar eerste verdieping, hal en galerij naar het appartement. Ie verdieping: entree, zeer ruime Z-vormige hal, bergruimte met opstelling c.v., zonne boiler en mechanische ventilatie, ruime ouderslaapkamer, 2e slaap/studeerkamer, zeer luxe afgewerkte badkamer v.v. whirlpool, separate douche, vaste wastafel, zwevend toi let en handdoekradiator, berging met opstelling wasmachine en droger, ruime 3e slaap kamer, ruime en zeer lichte woonkamer met luxe open keuken en openslaande deuren naar het terras (6.30x 2.40m). Parkeergarage met eigen parkeerplaats en eigen berging de kelder. Aanvaarding: in overleg Vraagprijs: 287.500,- Mocht u nadere informatie wensen m.b.t. een of meerdere van de hierboven gepresen teerde woningen of een afspraak willen maken voor een bezichtiging, kunt u contact op nemen met ons kantoor. Voor een uitgebreid overzicht van ons woningaanbod alsmede een fotopresentatie verwijzen wij u naar onze up-to-date internet Site: WWW.BAX-PARTNERS.Nl Hier wordt eveneens de mogelijkheid geboden een oriëntatie opdracht te verstrekken, welke uiteraard zeer discreet wordt behandeld. Voor ons uitgebreide zoekersbestand zoeken wij naar woningen en appartementen in di verse prijsklassen vanaf 80.000,-- tot en diverse regio's: Leiden, Voorschoten, Oegstgeest, Voorburg, Leidschendam, Rijnsburg, Zoeterwoude Mocht u overwegen uw woning te verkopen of verhuren, komen de heren Felix Bax en/of Hak. Walenkamp geheel vrijblijvend langs voor een kennismakingsgesprek en prijsevalu- Voorstraat 1 2251 BL Voorschoten tel. 071-5618975/Fax 071-5614506 e-mail: info@bax-partners.nl rrHtrrrtrtt SUMATRASTRAAT 102 VRAAGPRIJS 159.000,- PateiTewoning met extra kamers op verdieping en grote besloten tuin op w. met schuur. Begane grond: entree, gang, toilet, kamer en suite 9.50 x 3.15), keuken 3.77 x 1.90), slaap kamer 4.03 x 2.21). Ie etage sik 3.08 x 2.21). 2e etage badkamer. Geheel c.v. (1999). Bij volledige hypotheek netto lasten v/a 560.- p.m. BACHSTRAAT 440 VRAAGPRIJS 155.000.- Op de 3e etage gelegen 3- (voorheen 4) kamerflat, die recent geheel gemoderniseerd is. Werkelijk een plaatje om te zien en zeker een bezichtiging waard. O.a. nieuwe badkamer en keuken. HIER KUNT U ZO IN! Bij 100% hypotheek zijn de netto lasten v/a 550,- p.m. Inlichtingen en/of informatie VASTGOED, Nieuwe Beestenmarkt 28, 2312 CH te Leiden. Telefoon: 071-5148851 b.g.g. J. Sjaardema jr. 06-53144670 De andere kijk op, «"MARWIJK Partners Tel.: 071 - 5162462 Harry Mulischstraat 16 te Leiderdorp Koopsom 265.000,- k.k. Hoekhuis met zonnige tuin in rustige woonwijk, bij scholen en winkelcentrum. Ind.: entree, toi let, ruime woonkamer met houten vloer en open keuken v.z.v. div. inbouwapp. Kamer heeft nieuwe rolluiken. 1e verd.: overloop, 2 slaap kamers en nieuwe badkamer (juli 2001). 2e verd.: sl.kamer, bergruimte en ruimte voor wasmachine. Groot dakkapel. Tel.: 071-5412559 EXECUTORIALE VERKOOP ex artikel 3:268 BW Ten overstaan van notaris mr. W. van den Eijkel Ie Rijnsburg ol diens waarne mer zal op woensdag 4 december 2002 bij opbod, en op woensdag 11 de cember 2002 bij almijmng. telkens om 14 00 uur. in Romantik Hotel Restau rant 'Hol van Holland". Voorstraal 79. 2201 HP Noordwi|k. op grond van artikel 268 van boek 3 van hel Burgerlijk Wetboek openbaar worden verkocht Het appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend gebruik v de gemeenschap bestaande uit een perceel grond met de zich daarop bevindende zevenenveertig (47) bungalows, een en ander met toebeho ren, plaatselijk bekend Duindamseweg 10-A, 2204 AS Noordwijk, bij splitsing in appartementsrechten kadastraal bekend gemeente Noord- wijk, sectie C nummer 1091, groot twee hectare elf are vijftig centiare, belast met een zakelijk recht als bedoeld in artikel S lid 3 sub b van de Belemmeringenwet Privaatrecht, inhoudende een gedoogverplichting voor de eigenaar van het registergoed tot het leggen, gebruiken en in standhouden -I--"—' n rioolleiding. Volgens opgave van de eigenaar betreft het hier kale grond waar atieoungalow op heeft gestaan, doch welke is verwilderd Bijzondere Veitingvoorwaarden (onder andere): - De achterstallige zakelijke lasten komen voor rekening van de kopier - De waarborgsom len bedrage van tien procent (10%) van de koopsom dient binnen vijf (5) dagen na de gunning te worden voldaan aan de notaris. - Aan koper wordt €1.000,- in rekening gebracht als buitengerechtelijke in cassokosten. - Onderhandse biedingen worden geacht te zi|n uitgebracht op basis van de bepalingen en voorwaarden opgenomen in de door de execulererde hypo theekhouder aangeleverde en bij de notans verkrijgbare model koopover eenkomst. - De verkoper kan gebruik maken van het recht van beraad. - Bij de betaling van de koopsom dient gelijktijdig door de koper ie worden vol daan een bedrag aan rente berekend over de koopsom op basis van de wet telijke rente over de periode welke verstrijkt tussen de datum van gunning en de dag van betaling. - De kopier aanvaardt het registergoed ii de feitelijke levering blijkt te bevinden - De koper kan ontruiming bewerkstelligen, op vertoon (artikel 525 lid 3 van het wetboek van Burgenijke Rechtsvordering) van de grosse van de akten van veiling. - Het is de hypotheekhouder niet gebleken dal hel apipartemenisrechi aan der den in huur of gebruik is afgestaan Voor hef geval daar toch sprake van mocht zijn zal de hypotheekhouder niet aansprakelijk zijn voor het bestaan van zo'n overeenkomst en voor de daaruit vloeiende gevolgen. - Iedere bieder is gehouden op eerste verzoek stukken van de bank (bank garantie) te overleggen waaruit blijkt van zijn gegoedheid voor het door hem geboden bedrag Zakelijke lasten: - onroerende zaakbelasllng: 39,71 per jaar - waterschapslasten: 8,12 per jaar Bezichtiging van de woning: Het appartementsrecht kan worden bezichtigd. Onderhandse executie: Tot veertien (14) dagen voor de verkoop bij opbod kan onderhands op de fe executeren onroerende zaak een bod gedaan worden bij een aan de notaris gericht schrijven. Onderhandse biedingen via e-mail worden niet geaccep teerd. Inlichtingen bij: Notariskantoor van den Eijkel/Maruk voor meer info kijk op www.nsgk.nl nederlandse stichting voor het ik-

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 48