APS-PIJNTHERAPIE medisch centrum alkmaar mijn ziekenhuis WIJ NEMEN UW ZORG UIT HANDEN BEL: 075 - 681 36 36 Als het gaat om personeelsadvertenties HOLLANDSE DAGBLADCOMBINATIE 13 REGIONALE DAGBLADEN IN NOORD- EN ZUID-HOLLAND walmeer zorg nc Wij zoeken... Samen op wegnaar een betere kwaliteit van leven. Informatieavond met demonstratie: 20 november van 20.00 tot 22.00 uur Plaats: Adventkerk Gerbrandysingel 1, Bunschoten-Spakenburg APS therapie voor: acute en chronische pijn betere doorbloeding wondgenezing slaapproblemen o.a. burn out depressie fibromyalgie ME MS* reuma blessures fantoom pijn RSI rugpijn capaal tunnel syndroom whiplash migraine Voor meer informatie en afspraak: Mevr. G. P. van de Vuurst-de Graaf, Plevier 49, 3752 PA Bunschoten, tel: 033-299 68 70. mob.: 06-22 531 658, e-mail: h.vuurst@tref.nl esdégé-reigersdaal Een handicap mag niemand verhinderen te leven naar eigen keus. Cliënten hebben zo veel mogelijk de regie over hun eigen leven en de benodigde ondersteuning, behandeling en/of verzorging. Daarom kan de dienstverlening van Esdégé-Reigersdaal overal en in veel vormen plaatsvinden. Bij mensen thuis, op hun werk, op school, bij hun club of bij een kleinschalige woon-, werk- of dagbestedingsvoorziening. Variërend van ambulante ondersteuning tot 24-uurs verzorging. De dienstverlening vindt plaats in de bovenste helft van Noord-Holland. Ondanks de grootte van de organisatie staat kleinschaligheid voorop. Samen zorgen we voor een mensgerichte, respectvolle, open, vernieuwende en ondernemende werksfeer. ESDÉGÉ-REIGERSDAAL HEEFT DE VOLGENDE VACATURES ►BEGELEIDERS (M/V) Qe bent verantwoordelijk voorde uitvoering van individuele ondersteuningsplannen) ►VACATURENUMMER: LU1-2/02-115 LBO+/MBO niveau, 24-32 uur per week, met een salaris van maximaal bruto 2.051,- bij een fulltime dienstverband. Ervaring in dienstverlening aan mensen met een verstandelijke handicap is gewenst. Locaties: Luif 1, 2, Reigersdaal, Heerhugowaard Taken: o.a. het geven van ondersteuning aan de acht cliënten op Luif 1 (mannen van 55-74 jaar, ambulant), met name gericht op algemeen dagelijkse levensverrichtingen bij afnemende functies. Daarnaast voor de acht cliënten van Luif 2 (33-61 jaar), met ondersteuningsvraag gericht op zelfstandig keuzes maken en vergroten netwerk. Info: bij de heer R. Vollaard, clustermanager, tel. (072) 5752419. ►VACATURENUMMER: BERG-END/02-118 Verzorgende of verpleegkundige (stage-)ervaring, drie vacatures van 6-9 uur per week voor avonddiensten. Salaris maximaal bruto 2.051,- bij een fulltime dienstverband. Goed kunnen "luisteren" (kleine signalen begrijpen), zodat cliënten invloed kunnen uitoefenen op hun omgeving. Locaties: Berg 3,4 en 5, Reigersdaal, Heerhugowaard Taken: o.a. het verlenen van goede basiszorg aan cliënten met meervoudige handicap en complexe zorgvraag. Info: bij mevrouw M. Glandorf, clustermanager, tel. (072) 5752470, of mevrouw A. Goldsteen, senior cliëntbegeleiders of de heer J. Veldman via (072) 5752475/474- ►CLIËNTBEGELEIDERS (M/V) Ce bent verantwoordelijk voor het opstellen en uitvoeren van ondersteunings plannen en de coördinatie van de daaruit voortvloeiende actviteiten) ►VACATURENUMMER: MM/02-79B MBO/MBO+ niveau (met BIG registratie), 20 uur per week met een salaris van maximaal bruto 2.207,- bij een fulltime dienstverband. Locaties: Woonvoorziening de Mantelmeeuw in Heerhugowaard Taken: o.a. het ondersteunen van cliënten raet een lichamelijke handicap die zowel op de hoofdlocatie wonen als individueel in appartementen in het plan Belvedere. Info: bij de heer J. Groenhof, clustermanager, tel. (072) 5764509, of mevrouw A. Smolders, senior cliëntbegeleider, tel. (072) 5763081 ►VACATURENUMMER: LU6/02-82A MBO/MBO+ niveau, 24-32 uur per week, met een salaris van maximaal bruto 2.207,- bij een fulltime dienstverband. Ervaring in dienstverlening aan mensen met een verstandelijke handicap is een pré. Locaties: Luif 6, Reigersdaal, Heerhugowaard Taken: o.a. het geven van ondersteuning bij gedragsproblematiek, sociale interacties, algemeen dagelijkse levensverrichtingen en het overzichtelijk maken van de prikkels uit de omgeving. Info: bij de heer R. Vollaard, clustermanager, tel. (072) 5752419, of de overige medewerkers van Luif 6 via tel. (072) 5752416. ►VACATURENUMMERS: BERG-END/02-116 EN 02/117 MBO+ niveau met BIG-registratie, twee vacatures van 16-20 uur per week (vac. nr. 02-116) en een vacature voor gemiddeld 30 uur per week (vac. nr. 02-117). Salaris maximaal bruto 2.207,- bij een fulltime dienstverband. Bekend met principes van totaal-communicatie en/of alternatieve communicatiesystemen. Locaties: Cluster Berg-end, Reigersdaal, Heerhugowaard Taken: o.a. het verlenen van zorg aan cliënten met meervoudige handicap en complexe zorgvraag. Info: bij mevrouw M. Glandorf, clustermanager, tel. (072) 5752470, of over vacature 02-116 de senior cliëntbegeleiders mevrouw A. Goldsteen of de heer J. Veldman via (072) 5752475/474, voor vacature 02-117 bij de heer P. Tijhaarvia (072) 5752473. Wil.je meer weten over een van de functies? Surf dan naar www.esdege-reigersdaal.nl. Je kunt ook een uitgebreide advertentietekst opvragen bij afd. Personeel Organisatie 8l Opleiding tel. (0226) 332332. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, kun je voor 26 november o.v.v. het vacaturenummer sturen aan Esdégé-Reigersdaal, t.a.v. Personeel Organisatie 81 Opleiding, Postbus 35, 1720 AA Broek op Langedijk of per e-mail naar poo@esdege-reigersdaal.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. stichting voor dienstverlening aan mensen met een handicap ZATERDAG 16 NOVEMBER 2002 "Werken in het medisch centrum alkmaar doe je voor je plezier. Het is een inspirerende werkomgeving met ruimte voor talent en dat is duidelijk merkbaar. Onze ziekenhuiszorg is dan ook hoogspecialistisch én patiëntgericht. Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel; we gaan naar betere zorg voor meer patiënten en naar kortere wachtlijsten. Daarnaast bieden we als topklinisch ziekenhuis een volledig pakket voor Noord-Holland Noord, waarbij de samen werking met omringende zorg intensief wordt benut. Collega's die kwalitatief en kwantitatief goed werk willen verrich ten, en daarbij een actieve bijdrage leveren aan verbetering, vernieuwing en verandering kunnen wij goed gebruiken. Want bij het mca kun je actief werken aan je eigen ontwikkeling en aan die van anderen. Ook arbeidsvoorwaardelijk is het hier goed geregeld; uiteraard hanteren we de cao ziekenhuizen, maar daarbuiten hebben we een fietsproject, een pc-privéregeling, kortingsafspraken met de ns en een prima kinderopvangregeling. Al met al een werkomgeving door medewerkers en voor medewerkers. We zeggen dan ook niet voor niets: mensen maken het mca!" medisch maatschappelijk werker (m/v), 24 uur, max. 3.165,- p.m. (fwg 55) De vacature voor deze functie is op de polikliniek kindergeneeskunde. Binnen dit team willen we een start maken met het gestructureerd vormgeven van de psychosociale zorg voor chronisch zieke kinderen en hun ouders waarin pre ventieve zorg, naast curatieve zorg, een duidelijke plaats inneemt. Vacaturenummer zgs 02.152. logopedist/akoepedist (m/v), 24 uur, max. 3.165,- p.m. (fwg 55) Een uitdagende functie met een gevarieerde patiëntengroep, waarin je zelfstandig werkt binnen een team van vier logopedisten en zes kno-artsen. Daarnaast is de afdeling hoorrevalidatie binnen kno recentelijk uitgebreid met de nieuwste apparatuur op het gebied van audiometrie en het aanpassen en controleren van hoortoestellen. Vacature nummer zgs 02.144. operatieassistenten (m/v), 18-36 uur, max. 3.165,- p.m. Het klinisch operatiekamercomplex bestaat uit 11 operatiekamers. Alle specialismen, behalve hartchirurgie, zijn vertegenwoordigd. Onze ok-organisatie werkt gericht aan de toekomst. Wij gaan onder andere werken in kleinere teams (ongeveer 30 collega's) uitgaande van een beheersbare complexiteit voor de individuele collega. Vacature nummer cob 02.151 anesthesieassistenten (m/v), 18-36 uur, max. 3.165,- p.m. (fwg 55) Je gaat deel uitmaken van een enthousiast team. De uitoefening van je vak vindt op hoog niveau plaats, in een prettig werkklimaat. Naast het werken op de ok, participeer je ook in werkzaamheden daarbuiten (o.a. mri, ct, ccu, seh en pijnpolikliniek). Vacaturenummer cob 02.159. Z: applicatiebeheerder radiotherapie (m/v), 20 uur, max. 2.820,- p.m. (fwg 50) Binnen deze dynamische afdeling, met ruimte voor vindingrijkheid en persoonlijke initiatieven, is plaats voor een ervaren applicatiebeheerder ten behoeve van het afdelingsinformatiesysteem. Eisen aan de functie zijn onder andere een relevante mbo/hbo-opleiding, aangevuld met pdi/ambi-modules en kennis van de uitvoering van automati seringswerkzaamheden. Vacaturenummer rt 02.133. radiotherapeutisch laboranten (m/v), 32-36 uur, max. 2.820,- p.m. (fwg 50) Binnenkort wordt op onze afdeling radiotherapie gestart met uitbreiding door een 3e versneller en een ct/sim te plaat sen. Door het rouleren op alle systemen binnen de afdeling zijn de werkzaamheden afwisselend en kan er goede en volledige zorg* aan de patiënten worden geboden. Voor collega's met een bewijs van bevoegdheid, ervaring en ruime kennis van de uitvoering van radiotherapeutische werkzaamheden biedt deze functie vele mogelijkheden. Vacaturenummer rt 02.099. radiotherapeutisch basislaboranten (m/v), 16-36 uur, max. 2.482,- p.m. (fwg 45) Dit jonge en dynamische team, met oog voor ondernemerschap, heeft plaats voor collega's met goede sociale vaardigheden, met name gericht op de zorgverlening van kankerpatiënten. Ook als je in de loop van het jaar het bewijs van bevoegdheid gaat halen ben je nu al welkom om te solliciteren. Vacaturenummer rt 02.099. radiodiagnostisch laboranten (m/v), 24-36 uur, max. 2.820,- p.m. (fwg 50) Onze geheel gemoderniseerde afdeling radiologie, waar continu enthousiast gewerkt wordt aan verdere professiona lisering, heeft plaats voor verschillende sociaal ingestelde laboranten. Met je (bijna) afgeronde mbrt-opleiding en mogelijk ook werkervaring ben je meer dan welkom! Vacaturenummer rt 02.060. secretaresse-polikliniekassistent (m/v), 36 uur, max. 2.100,- p.m. (fwg 35) Een boeiende functie op de afdeling revalidatie, waarin je te maken hebt met artsen, paramedici, psychosociale medewer kers en natuurlijk patiënten. In ons team kunnen we een stressbestendige, communicatief en organisatorisch vaardige medisch secretaresse goed gebruiken! Werken in deeltijd behoort ook tot de mogelijkheden. Vacaturenummer zgk 02.098. apothekersassistenten (m/v), 36 uur, max. 2.260,- p.m. (fwg 40) Onze ziekenhuisapotheek beoefent de ziekenhuisfarmacie in al haar facetten en weet een marktgerichte instelling met een hoge kwaliteit en een grote klantgerichtheid te combineren. De functie is eventueel ook in deeltijd te vervullen. Vacaturenummer za 02.132. Solliciteren? Stuur je brief binnen 14 dagen naar de afdeling p&o (o.v.v. het betreffende vacaturenummer linksboven in je brief). Of kijk op onze website voor een uitgebreide vacatureomschrijving. Bezoek ook onze stand op de banen beurs in de Grote Kerk te Alkmaar op 21 en 22 november aanstaande." Het MCA is een van de 16 Samenwerkende Topklinische opleidingsziekenhuizen. mca, postbus 501, 1800 am alkmaar, www.mca.nl 1 DS Verzorgende m/v Wil je werken als verzorgende in de ouderenzorg! thuiszorg? Wij hebben verschillende mogelijkhedi je. Je kunt aan de slag op somatische of psycho-g trische afdelingen in een verpleeghuis of in een w thuiszorg. Via Randstad Gezondheidszorg kun je die uren werken die jou het beste uitkomen. Infa ons naar jouw kansen in de gezondheidszorg. ge Informatie bij Harriet Duif, tel. (072) 527 57 16, Alkmaar, Paternosterstraat 4. A-verpleegkundige m/v Voor diverse algemene ziekenhuizen in Haarlem omgeving zijn we op zoek naar A-verpleegkundi( Werktijden in overleg. Diverse afdelingen zoeken U bepaalt zelf wanneer u wilt werken. Nachtdiens dagdiensten, avonddiensten...zegt u het maar! Maatschappelijk werker Een revalidatiecentrum zoekt per direct een ma pelijk werker. Het gaat om het begeleiden van patiënten met een niet aangeboren hersenletsf begeleiden van hun familie. Werktijden in overt uur per week voor ongeveer 3 maanden. Diplo maatschappelijk werk is vereist. Fysiotherapeut m/v Een praktijk in Heemstede is voor ongeveer 2 n op zoek naar een fysiotherapeut voor 24 tot 3( week. Wilt u minder werken? Aarzelt u dan nit neem zo snel mogelijk contact met ons op! Informatie bij Caroline de Wilde, tel. (023) 516 Haarlem, Gedempte Oude Gracht 20. Groepsleiders in Amstelveer Voor diverse kinderdagverblijven en de naschools in Amstelveen zoeken wij groepsleiders. Ben je ge meerd of volg je momenteel een gerichte opleidii dan bij ons langs of bel voor een afspraak! Wij he zowel fulltime als parttime mogelijkheden. Informatie bij Nicolien Witte, tel. (020) 543 10 Amstelveen, Rembrandtweg 161a. Verpleegkundige m/v Voor een ziekenhuis in Almere zoeken wij verp digen! Je zult in wisselende diensten op divers afdelingen worden ingezet. Het is dan ook eei wanneer je flexibel inzetbaar bent. Eventueel k werken op basis van een contract bij ons tot d mogelijkheden. Wanneer je toe bent aan een i uitdaging of naast je vaste baan wat extra u werken, nodigen wij je uit voor een gesprek op| vestiging. Bel ons of loop even binnen! Informatie bij Susan Heijman, tel. (0320) 28 55| Lelystad, Stadhuisplein 61 Verpleegkundige m/v Je hebt een relevante opleiding of werkervaring id gehandicaptenzorg. Je bent enthousiast, flexibel I interesse ligt bij het werken met mensen met eenl delijke en/of lichamelijke handicap. Reageer dan ij zoeken mensen die zowel parttime als fulltime b zijn en in de omgeving van Hilversum, 't Gooi v werken. Bel meteen om een afspraak te maken. I Groepsleider omgeving Hilversum m/v Je hebt een diploma SPW of een andere relevante Je bent creatief, geduldig en flexibel. En het werker kinderopvang spreekt jou aan. Kom dan nu langs voor meer informatie! Er zijn zowel fulltime als pari mogelijkheden in de omgeving van Hilversum, 't G Informatie bij Sylvia Veen, tel. (035) 671 11 60, Hilversum, 's-Gravelandseweg 42. Ziekenverzorgende m/v Wij bieden werk in diverse verpleeg- en verzort huizen in de regio's Zaanstreek en Waterland, gediplomeerd en wil je zelf bepalen waar, wam hoeveel je werkt. Reageer dan snel! Informatie bij Jan Kuil, tel (075) 655 57 06, Zaandam, Peperstraat 208. Ziekenverzorgende m/v Ben je ziekenverzorgende of heb je veel ervarin ouderenzorg, dan kun je direct aan de slag. Je wisselende diensten in een leuk verzorgingshui Mijdrecht of omgeving en bepaalt zelf hoeveel week je beschikbaar bent. Informatie bij Pauline Blom, tel. (0172) 42 84 8 Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Verpleegkundige m/v Voor verschillende instellingen in Leiden en om zijn wij op zoek naar verpleegkundigen. Wij hel mogelijkheden voor een langere tijd of voor los diensten. Verpleegkundigen die nachtdiensten1 werken zijn zeker welkom. Informatie bij Jacqueline Quist, tel. (071) 524 9 Leiden, Schuttersveld 9. www.randstad.nl voor meer vac nr randstad gezondheid:

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 38