L M U Vakantie Recreatie 3.900.1 Coördinator pre-klinisch Onderwijs m/v Medisch Secretaresses A m/v Medisch Secretaresse A m/v ZATERDAG 16 NOVEMBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met TiUy 's Gravendljk. tel. 025 5 150 157 c Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap- pén van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht Onderwijscentrum Inwendige Geneeskunde Het Onderwijscentrum Inwendige Geneeskunde is het service- en expertisecentrum van Divisie 2 op het gebied van medisch onderwijs. Het centrum coördineert en implementeert onderwijsactiviteiten, ont wikkelt nieuwe onderwijsonderdelen en concepten en evalueert gébruikte onderwijstechnieken. Binnen het Onderwijscentrum wordt mede op basis van incidentele formatie uitvoering gegeven aan diverse projecten op decentraal en centraal niveau. Binnen het Onderwijscentrum zijn stafleden werkzaam met ieder een eigen deelgebied: het pre-klinisch. klinisch, computerondersteund, far macotherapie en keuzeonderwijs. Het Onderwijscentrum is op korte termijn op zoek naar een: 18 uur per week) Vac.nr B.02.MR.24.46.LD voor het ondersteunen en begeleiden van docenten uit Divisie 2 bij het uitvoeren van hun onderwijstaken voor de studierichting Biomedische Wetenschappen en voor de pre-klinische fase van de studierichting Geneeskunde. Functie-inhoud: - algemeen onderwijskundig ondersteunen van docenten bij het ont wikkelen. uitvoeren en evalueren van hun onderwijsblok (methoden, technieken, theorie): - coördineren van een aantal organisatorische activiteiten in het kader van de blokken: - in voorkomende gevallen in overleg met de docent ontwikkelen van specifieke innovatieve onderwijsonderdelen binnen een onderwijs blok; - adviseren bij het opzetten en samenstellen van het blokboek; - de reguliere blokevaluaties beoordelen en de docent begeleiden bij het nemen van initiatieven ter verbetering van het onderwijs; - actief betrekken van de overige expertises binnen het Onderwijs centrum bij de ontwikkeling van het onderwijsblok; - bewaken van de aansluiting van de blokken op en de eenheid met de ovenge onderdelen in het curriculum; - verzorgen van docentinstructie; - vertegenwoordigen van het Onderwijscentrum in commissies en overlegstructuren binnen het LUMC op het gebied van onderwijs en curriculumontwikkeling. Functie-eisen: - onderwijskundige, bij voorkeur met enige jaren ervaring; - affiniteit met medisch onderwijs en onderwijsontwikkeling; - capaciteiten tot het zelfstandig en in samenspraak met docenten uit voeren van coördinerende werkzaamheden. - goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden. Salaris: Het sal.aris bedraagt maximaal 3.379,- bruto per maand (schaal 10 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling. Inschaling is afhankelijk van oplei ding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar; met uitzicht op een vast dienstverband. Bijzonderheden: Spreiding van de werkuren over 3 of 4 dagen is gewenst.Voor de func tie is secretariële ondersteuning aanwezig. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door dr ir. PG.M, de Jong. Manager Onderwijscentrum IG (071 - 526 19 95) of prof. dr.J.H. Bolk, voorzitter Onderwijscentrum IG (071 - 526 35 71 Voor algemene informatie over het LUMC kunt u onze website bezoe ken: www.lumc.nl Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Personeel Organisatie Divisie 2, K5-S-37. Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde. Anesthesiologie.Thoraxchirurgie. Orthopedie. Urologie. Revalidatie en Intensive Care. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten het Centrum Eerste Hulp. het Operatiekamer-cen trum. alsmede de tot de divisie behorende klinieken, poliklinieken en het laboratorium voor bewegingsanalyse. Voor de poliklinieken Orthopedie en Urologie zijn we op zoek naar enthousiaste collega's. Urologie (36 uur per week, maandag t/m donderdag van 08.00 - 16.30 uur en vrijdag van 08.00 - 12.00 uur of van 09.00 - 13.00 uur) Orthopedie (24 uur per week. maandag, woensdag, vrijdag of dinsdag, woensdag, vrijdag) (of 32 uur per week. dinsdag t/m vrijdag) Vac.nr A.02.KC.55.46.LD Functie-inhoud: - voorbereiden en afwerken van spreekuren en het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het verzorgen van medische correspondentie; - bijwerken van medische dossiers; - beantwoorden van de telefoon. Functie-eisen: - MAVO-/HAVO-diploma; - cursus medische administratie/NAMS diploma; - bij voorkeur ervaring als (medisch) secretaresse. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.079.- bruto per maand (schaal 5 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A.M.G. van der Werf-Visser hoofd medisch secretariaat A polikliniek Urologie (071 - 526 23 04), of mevrouw K.J. Schrama-v.d. Niet. hoofd medisch secretariaat A polikliniek Orthopedie a.i. (071 - 526 20 60) of mevrouw P.F. van der Hilst, accountmanager Urologie en Orthopedie (071 - 526 37 99). Voor algemene informatie over het LUMC kunt u onze website bezoe ken: www.lumc.nl Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Personeel Organisatie Divisie I. tav. mevrouw K. Curvers. P&O-adviseur. K-06-Q. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers 1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde. Pathologie. Huidziekten. Oog heelkunde. Keel-, Neus- en Oorheelkunde. Psychiatrie. Verloskunde. Gynaecologie, Neurologie. Neurochirurgie. Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Verpleegkundige Basisopleidingen (BVB). Afdeling Klinische Genetica van het Centrum voor Humane en Klinische Genetica Binnen de afdeling worden de volgende activiteiten gebundeld: - erfelijkheidsadvisering; - patiëntgebonden chromosomaal onderzoek; - patiëntgebonden DNA-onderzoek; - biochemische basis- en enzymdiagnostiek; - prenatale diagnostiek en intra-uteriene behandeling; - hemoglobinopathieën-onderzoek. De sectie Erfelijkheidsadvisering van de afdeling Klinische Genetica bestaat ondermeer uit 8 klinisch genetici. 4 genetisch consulenten. 4 arts-assistenten en 2 psychologen, een staf-, en een patiëntenzorg secretariaat. Binnen het patiëntenzorgsecretariaat is een vacature voor een: (36 uur per week) Vac.nr C.02.GN.20.46.LD die met enthousiasme mee wil helpen het secretariaat verder uit te bouwen, stressbestendig is en wil werken in teamverband. Functie-inhoud: - voorbereiden en begeleiden van poliklinische spreekuren, waaronder het maken van afspraken, administratief voorbereiden van het spreek uur (medische dossiers, foto's, etc.), ontvangen, begeleiden en verwij zen van adviesvragers, te woord staan van artsen; - medisch administratieve ondersteuning, waaronder invoer van patiëntgegevens in geautomatiseerde bestanden, administratieve en financiële afhandeling van spreekuren, verzorgen van medische corre spondentie: - overige secretariële werkzaamheden, zoals agendabeheer, verzorging van inkomende en uitgaande post archiefbeheer Functie-eisen: - een opleiding op MBO-niveau/secretaresseopleiding; - kennis van medische terminologie; - goede contactuele eigenschappen; - affiniteit met de (familie-) problematiek binnen de klinische genetica; - ervaring met PC-gebruik (ZIS, Windows 98 en Word). Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.079,- bruto per maand (schaal 5 CAO AZ) bij een volledige aanstelling afhankelijk van opleiding en erva ring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar; met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M.A.A. Verdel-van Velzen, hoofd van het patiëntenzorg-, en stafsecreta riaat (071 - 526 60 90). Voor algemene informatie over het LUMC kunt u onze website bezoe ken: www.lumc.nl Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan P&O Divisie 3^ t.a.v. de heer G. Nieuwenhuijzen, J0-P Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepas sing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de P&O-afdeling en/of -adviseur die in de vaca ture staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden RDP Vakantie Recreatie is Nederlands grootste dagbladcombinatie op het gebied van toerisme en recreatie. Met een effectieve oplage van ruim 1.5 miljoen exemplaren, goed voor een bereik van 3,9 miljoen reislustige Nederlanders 072 5 196 596, Fax 072 5 196 484

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 34