Vöcolura® MANGO 1e autoschadehersteller en leerling-spuiter/voorbewerker Receptionist Telefonist (m Justitie Hoofd Financieel Economische Zaken wn,*™ Medewerker Begroting en Budgettering *,nxwa Welke financiële professional stapt in de dynamische wereld van een internationaal bedrijf? Medewerk(st)er financiële administratie m/v SWETS De tuin van de iH tt Randstad die mensen met elkaar verbind' ZATERDAG l6 NOVEMBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Ministerie van Justitie www.justitie.nl Pen itentia ire In richtingen Midden-Holland De PI Midden-Holland, met de locaties Haarlem en Alphen aan den Rijn. ressorteert onder de Dienst Justitiële Inrichtingen van het Ministerie van Justitie. De inrichting heeft de zorg voor en de beveiliging van ongeveer 600 gedetineerde mannen. Naast deze zorg heeft de inrichting de taak waar mogelijk en gewenst aan de gedetineerden de kans te bieden een maatschappelijk aanvaardbaar bestaan op te bouwen. De organisatie streeft naar professionaliteit en taakvolwassenheid en voor al onze medewerkers zowel cultureel als fysiek een prettig werkklimaat te scheppen. Van alle medewerkers wordt verwacht dat men open, integer, initiatiefrijk en flexibel is. De afdeling Financieel Economische Zaken [FEZ] is verantwoordelijk voor het financiële beleid en de uitvoering van de inrichting. Voor deze afdeling zijn we op zoek naar een enthousiast Hoofd Financieel Economische Zaken en een enthousiaste Medewerker Begroting en Budgettering. Taken U formuleert financieel-economisch beleid binnen de gestelde kaders van het clusterbeleid; maakt heldere afspraken over de uitvoering van dit beleid; volgt en coördineert de uitvoering en draagt zorg voor tijj bijsturing van processen en de medewerkers; geeft leiding aan de medewerkers van de afdeling; stemt de processen binnen de afdeling FEZ af met relevante bedrijfsprocessen binnen de cluster; draagt zorg voor het pen van boekingen; signaleert tekorten of overschotten en draagt mogelijke oplossingen aan; adviseert de Directeur Ondersteunende Diensten over de implicaties op het gebied van financieel-economische zaken en anticipi waargenomen relevante ontwikkelingen. Functie-eisen U heeft een aantoonbaar HBO/WO denk- en werkniveau; kennis van het inrichten van financiële administraties; kent de relevante wet- en regelgeving; in het meedenken over integraal organisatiebeleid; heeft oog voor de behoeften van de verschillende locaties; bent vaardig in het analyseren, beoordelen en presenteren van informatie betreffende FEZ; kunt schakelen ti en uitvoering; bent open en overtuigend in uw communicatie; heeft een coachende stijl van leidinggeven. Competenties Justitiebrede kerncompetenties voor de functie zijn: samenbindend leiderschap, omgeving ontwikkelen van medewerkers en integriteit. Salaris Salaris bedraagt minimaal 2.468,59 en maximaal 4.363,48 bruto per maand op basis van 36 uur [schaal 12 BBRA], exclusief 8% vakantietoeslag. Bijzonderheden Het betreft een Management Development functie. Een assessment maakt deel uit van de procedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heen E.M. Heesterman, telefoon [0172] 461 461 Sollicitïlticwijze Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van het vacaturenummer DJI 5247 010/2002 richten aan de Dienst Justitiële Inrichtingen, ter alter de heerT. Biessels, MD Adviseur. Postbus 30132, 2500 GC Den Haag. Uw sollicitatie dient uiterlijk woensdag 30 november 2002 in het bezit te zijn van de heer Biessels. Taken U bent verantwoordelijk voor het beleid en het opstellen van diverse [concept] jaarplannen binnen de afdeling FEZ; verzorgt rapportages en levert informatie voor het lijnmanagement; verricht beleidsonderstel financieel-economisch onderzoek en stelt adviezen en prognoses hierover op; adviseert het Hoofd Financieel Economische Zaken over de financiële implicaties van voorgenomen beleidsalternatieven. Functie-eisen HEAO/SPD of MBA met werk- en denkervaring op HBO-niveau; goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid evenals communicatieve vaardigheden; affiniteit met SAP 4.6; kennis van budgetten begrotingssystematiek binnen de overheid is een pré. U heeft goede contactuele eigenschappen. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Salaris Het salaris bedraagt minimaal 1.957,36 en maximaal bruto per maand op basis van 36 uur [schaal 9 BBRA], exclusief 8% vakantietoeslag. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer E.M. Heesterman, telefoon [0172] 461 461 Sollicitatiewijze Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer DJI 5247 011/2002, richten aan Penitentiaire Inrichting Midden-Holland, afdeling Personeel Organisatie, ter attentie va' D.R. Hankers, P&O Adviseur a.i., Postbus 762, 2400 AT Alphen aan den Rijn. Uw sollicitatie dient uiterlijk vrijdag 30 november 2002 in ons bezit te zijn. Voor beide functies geldt: Standplaats Alphen aan den Rijn. Voorkeursgroepen Justitie wil de samenstelling van haar personeelsbestand in overeenstemming brengen met die van de samenleving. Bent u vrouw, allochtotj arbeidsgehandicapt, dan wordt u nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op Werken bij hetVtffil Als je verd Swets Zeitlinger is een innovatief en professioneel uitgeef- en informatie concern met ruim 1.350 medewerkers en vestigingen in 21 landen. Het hoofdkantoor bevindt zich in lisse. Het bedrijf bestaat uit de volgende vijf divisies: Extenza levert outsourcing diensten aan de uitgeefwereld. Swets Backsets Service levert anti quarische wetenschappelijke uitgaven. Swets Blackwell verzorgt het volledige beheer en verwerking van abonnementen op gedrukte en elektronische publicaties. Swets Farrington Document Systems opereert op de markt van document informatiesystemen en -diensten. Swets Test Publishers is uitgever van psychologische tests en levert eonsultaneydiensten en trainingen. Swets Zeitlinger Publishers publiceert wetenschappelijke tijdschriften en Nederlands- en Engelstalige boeken. Swets Test Publishers, onderdeel van Swets Test International, is een sterk groei ende uitgeverij van psychologisch testmateriaal en daaraan gerelateerde diensten. Met een veertigtal enthousiaste medewerkers richt zij zich primair op testgebruik binnen de gezondheidszorg, human resources management en het onderwijs. De organisatie kent een hoge dynamiek, de groei zal de komende jaren versterkt worden door een vergaande digitalisering van onze producten en diensten (onder andere via de Swets Test Manager). Door verdere uitbreiding van onze financiële administratie is er behoefte ontstaan aan een nieuwe Fulltime, 40 uur per week De functie Je zult werkzaam zijn op de afdeling Finance Administration, waar je zorg draagt voor alle voorkomende administratieve werkzaamheden: het boeken van inkoop facturen, het boeken van bankafschriften en het het verwerken van de overige dagboeken. Daarnaast zul je je bezig houden met het telefonisch en schriftelijk onderhouden van contacten met debiteuren en crediteuren. Tevens ben je betrokken bij de royalty administratie. Tenslotte, op het gebied van voorraadbeheer houd je je bezig met de invoer/wijziging van artikelen, in- en verkoopprijzen, het bijhouden van voorraden en het verstrekken van besteladviezen. Jouw profiel Je hebt een afgeronde MBO-opleiding (bijvoorkeur MEAO, MBA of vergelijkbaar niveau) en je hebt kennis van Exact en Excel. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Je bent klantgericht en nauwkeurig. Belangstelling? Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met Edward Oomen, telefoon 0252 435920. Een schriftelijke sollicitatie bestaande uit een gemotiveerde brief en een CV kun je sturen naar: Swets Test Publishers T.a.v. Betty Molt, Office Manager Haven 3A, 2161 KS Lisse E-mail: bmolt@swets.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TEST PUBLISHERS Buntsma zoekt Geïnteresseerd? Bel de heer W. Verheul of A. Buntsma op telefoonnummer (0172) 47 10 00. Of kom langs: Buntsma Autoschade, A. van Leeuwenhoekweg 43,2408 AK Alphen aan den Rijn. BUNTSMA AUTOSCHADE zoekt per direkt een: enthousiaste ervaren fulltime visual mechandiser m/v Hoofdstraat 83 - Noordwijk tel. 071 - 3623035 7 dagen per week geopend De gemeente Rijnwoude bestaat uit de kernen Benthuizen. Hazerswoude en Koudekerk aan den Rijn en telt circa 20.000 inwoners. Week in week uit zorgen ruim 130 medewerkers van de gemeente Rijnwoude voor een optimale dienst verlening aan burgers, bedrijven en organisaties. Een gemeente met ambitie, toe komstperspectief en ruimte voor ontwikkeling. Kwaliteit, teamwork, kennis, flexibiliteit en daadkracht zijn sleutelwoorden binnen onze organisatie. 18,5 uur per week Bureau Interne Zaken is onderdeel van de sector Middelen en heeft een ondersteunende en facilitaire functie binnen de organisatie. Een van de taken van het bureau is het verzorgen van receptiewerkzaamheden. Het te woord staan van klanten en het aannemen van de telefoon v een klantgerichte en correcte houding. In een enthousiast klein team worden deze werkzaamh uitgevoerd.Tevens worden er administratieve werkzaamheden uitgevoerd. Werkzaamheden: beantwoorden van binnenkomende gesprekken ontvangen van bezoekers agendabeheer en plannen van vergaderruimten invoeren van tijdregistratie en het telefoonbeheerpakket in de computer verder voorkomende lichte administratieve handelingen Profiel: opleiding VMBO Administratie niveau: relevante werkervaring is gewenst service- en klantgericht, correct en stressbestendig het kunnen werken met de PC gebruikmakend van diverse computerprogramma's werken in een vooraf vastgesteld rooster; afwisselend in ochtenden of middagen flexibele werkhouding om bij ziekte e.d. de continuïteit van de bezetting te waarborgen Ons aanbod: Het salaris is afhankelijk van opleiding en werkervaring en bedraagt, exclusief 8% vakantietoesl maximaal 1.998,00 (schaal 4) bij een volledige werkweek. Daarnaast bieden wij uitstekendi arbeidsvoorwaarden a la carte en vergoedingen voor reiskosten en kinderopvang. Ook gelden ruime opleidingsfaciliteiten. Overige informatie en sollicitatie-adres: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Jan Visser, bureauhoofd Interne! (tel. 071 - 342 82 20). Lijkt u dit een interessante functie dan nodigen'wij u uit uw sollicitatiebrief voor 25 november! te sturen naar het College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk, e-mailen kan ook naar gemeente@rijnwoude.nl De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 3 en 6 december 2002. Eventuele vervolggesprekkf staan gepland voor week 5 I Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Kijk ook op: www.rijnwoude.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18