Propop k LET VOUR CAR DO THE TALKING -klndezw VOORDEEL EXCLUSIEF VOOR LEZERS _2 '0 2 Help <le Sint 'n handje... giro 404040 Dev< .LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL -LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL .LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL .LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL -LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Leidsch Dagblad DONDERDAG 14 NOVEMBER 2002 HDC904 Kasteel Oud-Poelgeest organiseert 'De Donkere Dagen...' nostalgische voorstellingen met de Magische Toverlantaarn De Laterna Magica Galantee Show o.l.v. de heer Herman Bollaert uit België is er in geslaagd om de klok terug te draaien en een voorstelling te brengen die een hedendaags publiek nog kan verbazen. Bij de voor stellingen wordt gebruik gemaakt van authentiek uniek toverlantaarn materiaal: een drievoudige lantaarn en originele handbeschilderde platen, bij elkaar verzameld door de jaren heen. Het spektakel wordt door live muziek begeleid. Het twee uur durende programma (incl. pauze) is geschikt voor een publiek van alle leeftijden. Een ieder zal ongetwijfeld in vervoering raken door deze blik in het verleden, door de betovering van de lantaarn en door de unieke beleving van licht, kleur, beweging en muziek. Datum: zondag 24 november 2002. Locatie: Kasteel Oud-Poelgeest, Boerhaave Zaal, Koetshuis, Poelgeesterweg 1Oegstgeest. De zaal is 15 minuten voor aanvang geopend. Avondvoorstelling: Kosten: aanvang 20.00 uur tot 22.00 uur (incl. pauze) avondvoorstelling 8,00 incl. glas wijn Kaarten vanaf 1 november verkrijgbaar bij de receptie van Kasteel Oud-Poelgeest en het Leidsch Dagblad (Rposeveltstraat 82, Leiden). 2^=- I Bij inlevering van deze bon bij de beide I verkoopadressen krijgt u een korting van I 1,50 op de reguliere prijs van 8,00. I I Maximaal 4 personen per bon. Inlichtingen: Kasteel Oud-Poelgeest 071 - 517.42.24 of Stelling Projecten 071 - 512.75.68. n Leidsch Dagblad Aanbieding: Met €12,50 korting naar de musical Copacabana! "Her name was Lola, she was a showgirl is de onvergetelijke openingszin van Barry Manilow's Grammy Award winnende hit "Copacabana". De musical Copacabana Deze opwindende musical speelt zich af in de tropische sferen van de swingende nachtclubscène uit de jaren '40. Vanuit een exotische wereld, wordt u meegevoerd in een verhaal vol liefde, romantiek, jaloezie en intri ges, te midden van spectaculaire kostuums, decors en een wervelende choreografie. De muziek is Zuid Amerikaans, Samba en Salsa en swingt als een trein! Copacabana's top cast! Melody Musical Productions presenteert i.s.m. Joop van den Ende Theaterproducties de musical Copacabana met een top cast. In de hoofd rollen Danny de Munk, Cystine Carreon, John Leddy, Sophia Wezer/Sonja Silva, Jacqueline Aronson en Edwin Jonker. Tournee Na het enorme succes van Copacabana in Amerika en Engeland is Copacabana dit seizoen te zien in meer dan 50 theaters in heel Nederland van oktober t/m mei 2003! Een tropische avond of middag uit met kerst? Reserveer nu en krijg 12,50 korting per 2 kaarten* Normale prijs is 35,- voor de 1e rang, dus mooi voordeel! Deze aanbieding is geldig voor de voorstellingen van: •25 (matinee), 26 (matinee avond) en 29 (matinee avond) december 2002 in het Lucent Danstheater in Den Haag Bel 0900 - 300 5000 (45 cpm) o.v.v. "Leidsch Dagblad Copacabana Kerst aanbieding". Voor meer informatie over deze musical kijk op www.musicals.nl Algemene informatie Deze aanbieding is niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen. Kaartprijs is excl. res.kosten. Geen restitutie op reeds gemaakte reserve ringen. Reserveringen (max. 8 krten) enkel telefonisch en op basis van beschikbaarheid. Verzoek om de kaarten 1 uur voor aanvang op te halen aan de kassa. Een zestiger jarenfeest zonder opsmuk! Datum: Locatie: Aanvang: Zaal open: Toegangsprijs: zaterdag 30 november 2002 Stadsgehoorzaal in Leiden 20.45 uur 20.00 uur 12,50 Presentator deze avond is Teun de Reede, de volgende artiesten treden op: The Moon Piepers (Leiden) The Crazy Rockets (Indo Rock) Mariska Veres met Shocking Blue The Shoes (Leiden) Lezers van het Leidsch Dagblad krijgen tegen inlevering van onderstaan de bon bij één van de voorverkoopadressen een korting van 2,50 en betalen slechts 10,00. Mariska Veres Kaarten zijn vanaf vandaag verkrijgbaar bij de volgende verkoopadressen: T. Fielemon, Bevrijdingsplein 1 in Leiden Henny's Rits, Janvossensteeg 56/60 in Leiden Receptie Leidsch Dagblad, Rooseveltstraat 82 in Leiden (ma t/m vrij 8.30-17.00 uur) LEIDSCH DAGBLAD KORTINGSBON Tegen inlevering van deze bon 2,50 korting op een kaart voor Propop, i.p.v. 12,50 betaalt u slechts 10,00 Maximaal 1 kaart per bon. Geldig bij één van de verkoopadressen. Landal GreenParks Nog even voor de feestdagen er zorgeloos tussenuit met hetl||« met z'n tweetjes. Heerlijk frisse lucht opsnuiven. Lange maken en genieten van een comfortabele bungalow met op£)p natuurlijk wilt u dat kinderen kunnen ravotten met vriendjes netjes. Dat ze kunnen zwemmen, stoeien, rennen en spelenteit voor ogen heeft, dan is een bungalow op Landal Aelderho n Coldenhove de plek om een weekend of midweek te vertoevii. Landal Coldenhove ligt centraal op de Veluwe en is een uits ra valsbasis voor fikse wandelingen en fietstochten. Maar wat een dagje shoppen in Apeldoorn of Arnhem. Vanuit uw bungalow op Landal Aelderholt loopt u zo het D e 1 schap in. Breng een bezoek aan het Noorder Dierenpark Era heerlijk uw Kerstinkopen doen in Assen of Emmen. Speciale prijzen voor de lezers van het Leidsch Dagblad November Weekend (vr-ma) 15. 22. 29 november 155.- 4-pers.bungalow Midweek (ma-vr) 18. 25 november December Weekend (vr-ma) 6.13.20 december Midweek (ma-vr) 2. 9. 16 december 125.- 120.- 140.- Voorwaarden Prijzen zijn exclusief reserveringskosten 16,-, bedlinnen per verblijf en toeristenbelasting 0,90 p.p.p.n. De aanbieding geldt alleen voor nieuwe reserveringen. Deze aanbieding is niet geldig in combinatie met andere kcfr spaarprogramma's, all-in arrangementen of acties. De beschikbaarheid van bungalows voor deze korting kan per type en/of aankomstdatum verschillen en is beperkt. Bel voor informatie en reserveringen: Landal GreenParks 090C 0,20 p. min.) Reserveren onder vermelding van Leidsch Dagblad. Kijk voor algemene informatie op www.landal.nl. In de Chrysler Sebring ervaart u het Amerikaanse limogevoel in optima forma. Daarvoor staat iedereen in de rij. Deze luxueuze zespitter least u al voor 585,- per maand. Hebt u een belastingpercentage van 42% en rijdt u meer dan 8000 km per jaar, dan betaalt u slechts 222,- bijtelling per maand. Een uitzonderlijk tarief voor een uitzonderlijk complete auto. Ga naar onderstaande Chrysler dealer voor een gratis proefrit. HOLLANDSE AUTO IMPORTMIJ B.V. Floralaan 2, Rijnsburg. Telefoon 071 - 402 92 24. Openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00 -18.00 uur. Zaterdag 10.00 -16.00 uur. Chrysler Sebring vanal 25.150,-. Afgebeeld model Sebring 2.7i V6 LX vanaf 34.470,- incl. BTW/BPM excl. kosten rijklaar maken www.chrysler.nl of 0347 - 36 34 00 lease/finance 030 - 605 98 71 Gem. verbr: 8.4 - 10,6 l/100km. 11,9 - 9,4 km/I. C02 196 - 249 g/km Bij talloze kinderen in Nederland komt Sinterklaas nooit op bezoek. Deze kinderen kunnen niet bij hun ouders wonen en zijn bijvoorbeeld in een tehuis geplaatst. Daar vinden ze een liefdevol thuis, maar geld voor extraatjes is er vaak niet. Kinderhulp helpt de Sint 'n handje. Helpt u mee? Met een 'noot'bijdrage van 15,- op giro 404040 bezorgt u een kind voor goede doelen al 'n heerlijk avondje! Wilt u eerst meer informatie, bel ons dan even. Als u dit vóór 5 december doet, maakt u bovendien kans op een prachtige ballonvaart in de Kinderhulpballon! Brinkpoortstraat 32,7411 HS Deventer, Tel.:« Internet: www.kinderhulp.nl e-mail: info(5 Als lezer van dit dagblad kunt u tegen gereduceerd tarief een Sprinter m plaatsen. U kunt van dit tarief gebruik maken als u niet namens een bedrijf of instelling adverteert en geen onder- L nemer bent. Ook is het mogelijk om uw particuliere advertentie telefonisch, per fax, via onze website of e-mailadres op te geven. U kunt uw tekst op de bon invullen door per letter of leesteken eén hokje te gebruiken. De kern van uw advertentie zal onmiddellijk opvallen als u maximaal één woord in HOOFD LETTERS schrijft. Voor een juiste verwerking van uw Sprinter is het noodzakelijk dat de bon ten minste twee dagen voor plaatsing in ons bezit is. U kunt belangstellenden via dit dagblad laten reageren door in uw advertentie tekst 'brief onder nr.' op te nemen. Voor die service berekenen wij een advertentieregel extra plus 5,- (incl. BTW) aan administratiekosten. De binnengekomen brieven worden op dinsdag en vrijdag aan u doorgestuurd. Als u een zakelijke adverteerder bent kunt u contact opnemen met onze medewerkers. Zij informeren u graag over alle mogelijkheden. Tel. 072-519 68 68, fax 072±r i Sprinters, Postbus 2, 1800 AA Alkma; www.plaatseensprinter.nl sprinters@hdc.nl Met een rubrieksadvertentie in het Leidsch Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant bereikt u ruim 267.000 lezers. *Omcirkel un Rubrieksadvertentie voor plaatsing in het Leidsch Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant of in combinatie met Witte Weekbladen binnen deze regio* Dag bladen 25, **Tevens plaatsing op internet. Plaatsingsdatum Prijzen zijn incl. Ifchi Idr Naam Adres Postcode/Woonplaats Tel. E-mail adres Handtekening Een aantal rubrieken kan uitsluitend worden geplaatst tegen vooruitbetaling. Onze advertentievopu den en een overzicht van rubrieken kunt u vinden in de colofon elders op de pagina of in deze krf

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18