TDCCJutss INTROS PMSI ASSISTENTE JL Hotel Supplies R.K. Zorgcentrum ROOM B URGH Actuele informatie over files Donatello 's Leraar (m/v) Leerkracht (m/v) Credit Controller (20 ut www.leidschdagblad.nl ZATERDAG 9 NOVEMBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 025 5 150 157 is Europa's meest complete leverancier op het gebied van hotelartikelen. Internationale hotelketens als Hilton, Golden Tulip, Six Continents, Marriott, Hyatt en Holiday Inn kunnen wij tot onze afnemers rekenen. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een Administratief Medewerker Export Binnendienst (HAVO-niveau MBO opleiding) De administratie van de export afdeling is veelzijdig en afwisselend. Jij zai de afdeling administratief ondersteunen door o.a. offertes uit te werken, orders in te voeren en de door jou geregelde verzending van de goederen te faktureren. Hierover zul je intern overleg hebben met de inkoop en het magazijn. Deze functie is uitermate geschikt voor iemand met een enthousiaste werkinstelling die zich prettig voelt in een dynamische en informele werkomgeving. Accuratesse en efficiëntie zijn "key-words" en zijn voor jou vanzelfsprekend. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is essentieel net als een goede kennis van MS Office. Daarnaast beschik je over administratief en commercieel inzicht. een magazijn medewerker (fulltime) De werkzaamheden bestaan uit o.a.: pakken van te verzenden goederen laden en lossen van vrachtwagens(heftruck) bezorgen van goederen in Randstad schoonhouden van magazijn Wij zoeken een enthousiaste collega, het liefst in het bezit van een rijbewijs B en een heftruck rijbewijs. Wij bieden je een afwisselende baan in een jong en enthousiast team met een prettige informele werksfeer. Ben je geïnteresseerd in een van bovenstaande vacatures, stuur dan een gemotiveerde sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen naar: Intros B. V. Hotel Supplies T.a.v. Stan Uljee Hub van Doorneweg 10 2171 KZ SASSENHEIM E-mail: stan@intros.nl Acquisitie naar aanleiding van deze functie wordt niet op prijs gesteld. O Hof van Roomburgh 46 2314 ZC Leiden Tel. 071 5892200 Fax 071 5410173 Roomburgh is een prachtig aan het Rijn-Schiekanaal gelegen R.K. zorgcentrum met 113 zorgplaatsen en 2 tijdelijke opname plaatsen. Tot het complex behoren tevens 36 aanleunwoningen, waar verzorgingshuiszorg thuis gegeven kan worden, een medisch centrum en een apotheek. Wegens uitbreiding van het takenpakket van de zorgmanager zijn wij op zoek naar een Voor 12 uur per week (drie dagdelen van 4 uur, niet in het weekend) die een aantal taken van haar kan overnemen. Wij denken hierbij o.a. aan: - het maken van de dienstlijst; - het houden van werkbesprekingen; - het introduceren van nieuwe medewerkers; - het houden van functioneringsgesprekken; - het mede registreren en plannen van de tijdelijke opnamen; - het deelnemen aan de kwaliteitsprojectgroepen; - het mede schonen van het archief; - het mede begeleiden van vakantiehulpen; - het eventueel verrichten van bereikbaarheidsdiensten. De assistente die wij zoeken: - heeft een diploma ziekenverzorgende; - is in staat zelfstandig te werken; - heeft bij voorkeur ervaring met het werk in een verzorgingshuis; - respecteert bij de uitvoering van de werkzaamheden de identiteit en de levens beschouwelijke grondslag van de instelling Wij bieden: - een gezellige werksfeer; - regelmatig werkoverleg; - salaris volgens CAO verpleeg- en verzorgingshuizen; - secundaire arbeidsvoorwaarden, spaarloonregeling; - deelname personeelsvereniging Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de adjunct directeur, mevrouw W. M. Oosterhof-Weststeijn, bij wie u ook informatie kunt inwinnen. Montessorischool Elckerlyc Klimopzoom 41 2353 RE Leiderdorp Montessorischool Elckerlyc is een neutraal- bijzondere basisschool met 8 Nederlandstalige Montessorigroepen en 7 Internationale groepen. Met ingang van 1-1-03 zoekt het bestuur een enthousiaste groepsleerkracht voor groep 6/7/8 Het gaat om een baan met wtf 0,6217 (ma/di/woe), maar ook fulltimers worden van harte uitgenodigd te solliciteren. Het bestuur zoekt per direct een vakleerkracht muziek en een vakleerkracht gymnastiek Bij beide is sprake van een parttime aanstelling op zowel de Nederlandse als de Internationale afdeling en mogelijke uitbreiding van uren op één van de andere scholen van ons bestuur. Verder zoeken wij voor de middagen een administratief medewerker op onze school, waarbij ook geldt dat uitbreiding van uren mogelijk is op één van de andere scholen van het bestuur. Heb je belangstelling? Informatie wordt gaarne verstrekt door de directeur, mevrouw Jolanda Speelman, tel. 071-5892945 (werk) of 06-44542167. Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag op bovenstaand adres. Ristorante Donatello's, gelegen in het centrum van Leiden, zoekt een: Zelfstandig werkend kok (m/v) (leeftijd tot 25 jaar) Ben je flexibel, heb je kennis van inkopen en beschik je over enige leidinggevende capaciteiten? Dan hebben we voor jou een leuke baan binnen een jong en dynamisch team! Uiteraard is hier ook een leuk salaris aan verbonden. Nieuwsgierig? Neem contact op met Wiene Wennekes, te bereiken op tel: 071 - 514 79 38 (na 15.00 uur) of 06 - 558 741 06 Stichting Openbaar Onderwijs Duin Bollenstreek Algemeen: De afzonderlijke schoolbesturen van acht gemeenten in de Duin- Bollenstreek hebben in maart van dit jaar het besluit genomen tot een bestuurlijke fusie van het openbaar basis onderwijs in de regio. Per 1 januari 2003 is de fusie formeel een feit en bestuurt het nieuwe bevoegd gezag, een stichting, elf openbare basisscholen. Dit stichtingsbestuur zal de scholen op afstand gaan besturen; d.w.z. de hoofdlijnen van beleid en op doelstellingen met betrekking tot kwaliteit en resultaat. De voorbereiding en de uitvoering van dit beleid en de samenwerking bij boven schoolse activiteiten worden gemandateerd aan een binnenkort aan te stellen "Bestuursgemandateerde Manager". De scholen behouden na de fusie alle hun eigen identiteit. Op deze scholen wordt onderwijs gegeven aan circa 3000 leerlingen. Het aantal (onderwijs) medewerkers bedraagt circa 250. Op een aantal van deze scholen ontstaan op korte termijn de volgende vacatures; OBS de Tweemaster te Lisse zoekt wegens vervanging van zwangerschapsverlof m.i.v. 03-03-2003 een: Functieomschrijving: groep 6 Bijzonderheden: - ervaring bovenbouwgroepen gewenst Betrekkingsomvang: 0.4639 wtf Inzet: donderdag en vrijdag Schaal: LA 9 (schaal 9) Schriftelijke reacties naar OBS de Tweemaster t.a.v. mevr. M. Kleijhorst, directeur Postbus 107 2160 AC Lisse Inlichtingen bij mevr. M. Kleijhorst: 0252-410304 of 0252-412955 OBS de Dubbelburg (Valkenburg/Rijnsburg Z-H) zoekt m.i.v. 25-11-2002 of z.s.m. voor onze vestiging te Rijnsburg een groep 1/2 Betrekkingsomvang: 1.0 wtf (deeltijd mogelijk) Schaal: max. LA (schaal 9) Bijzonderheden: De functie begint in zwangerschapsverlof en kan doorlopen in een aanstelling. Wij zoeken iemand die: - wil werken met het jonge kind - enthousiast wil werken binnen een klein, hecht team Wij bieden: - een gezellige overzichtelijke school - een goede en aantrekkelijke onderwijssituatie - prettige secundaire arbeidsvoorwaarden - uitstekende collegiale ondersteuning Zie voor meer informatie: www.dubbelburg.nl Schriftelijke reacties naar OBS de Dubbelburg t.a.v. dhr. B. Willers, directeur Postbus 138, 2230 AC Rijnsburg, of E-mailadrcs: obsdubbclburgrb@zonnet.nl Inlichtingen in te winnen bij Ben Willers of Inge Star (locatiecoördinator): 071-4025244 Ben jij technisch ingesteld, open, eerlijk, communicatief, creatief en kun je goed organiseren, qu je bij ons als een vis in het water voelen Leidinggeven aan circa 18 medewerkers, die verantwoorijg voor 65 productiemachines en kennis overdragen aan je collega's zijn slechts twee van de vele belar aspecten die deze aantrekkelijke, afwisselende en zelfstandige baan te bieden heeft. Wij bieden je een aantrekkelijk salaris en de gelegenheid om te werken binnen een dynamisch bedrijf, een HBO werk- en denkniveau, eventueel verkregen door een MBO opleiding aangevuld met relevante opj en ervaring, dan willen wij heel graag uitgebreid kennis met je maken Interesse? Stuur je sollicitatie binnen 14 dagen naar: Klerk's Flexible Packaging BV T.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 23, 2210 AA NOORDWIJKERHOUT Telefoon (0252) 41 90 19, E-mail: pz@klerks.nl, Web-site: www.klerks.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Samenwerkingsverband VO/SVO Duin- en Bollenstreek Het samenwerkingsverband VO/SVO wordt gevormd door 7 scholengemeenschappen uit de Duin- en Bollenstreek. Door samenwerking willen de scholen de begeleidingsmogelijkheden voor hun leerlingen vergroten. In verband met uitbreiding van de ondersteuning zoekt het bestuur van het samenwerkingsverband een REMEDIAL TEACHER M/V (8 uur per week) Waar gaat het allemaal om? U begeleidt docenten op verschillende vmbo-locaties. Eenmaal per twee weken bent u een dagdeel op één van de locaties om de interne zorgcoördinator en de docenten te adviseren over de pedagogisch- didactische aanpak op het gebied van begrijpend lezen, spelling, rekenen/wiskunde, moderne vreemde talen en NT2. Daarnaast geeft u ondersteuning bij het opstellen, uitvoeren en evalueren van handelingsplannen. In uitzonderingsgevallen richt de RT-er zijn/haar werkzaamheden direct op leerlingen. Aan welke eisen moet u voldoen? - Een afgeronde opleiding als remedial teacher; - Enthousiasme uitstralen; - Op prettige en deskundige wijze docenten begeleiden; - Praktische adviezen geven; - Methoden in relatie tot de leermogelijkheden en -problemen van leerlingen kunnen analyseren. Wat kunt u bij ons verdienen? Het salaris wordt met inachtneming van uw opleiding en ervaring overeenkomstig de CAO Voortgezet Onderwijs vastgesteld. Wilt u meer weten over de functie? Neem dan contact op met drs. B. Wiggers, coördinator van het samenwerkingsverband, tel.nr. 0252 - 51 71 90. Is uw interesse gewekt? Solliciteer dan!!! U kunt uw sollicitatiebrief tot uiterlijk 19 oktober richten aan het bestuur van het samenwerkingsverband VO/SVO Duin- en Bollenstreek, Garbialaan 24, 2181 LA Hillegom. E-mailadres: b.wiaaers@fioretti.nl Locatie Voorschoten Mexx is een bruisend modebedrijf in casual en city kleding met vestigingen in meer dan 40 landen over de hele wereld. Een bedrijf met een global view en behoorlijk wat lef. Mexx zoekt daaromcollega's met pit die van een dynamische werkomgeving houden. Mexx International is gevestigd in Voorschoten en voor de afdeling Credit Control zoeken wij een part-time Credit Controller Werkzaamheden: Ondersteunen van de Credit Manager Northern Europe op het gebied van uitvoering van credit risk management, contacten onderhouden met krediet verzekerings-/ factormaatschappij, uitvoeren van controle werkzaamheden en het maken van analyses. Werkzaamheden worden verricht voor het verkoopkantoor Mexx Nederland. Wij vragen: Een afgeronde MBO-opi Bij voorkeur een financiéG achtergrond, ervaring op i gebied van Credit Contr is een pré Goede communicatieve vaardigheden Een flexibele instelling kunnen werken onder d Accuratesse Goede beheersing van Nederlandse en Engels taal in woord en geschr - Ben jij geïnteresseerd ir bovenstaande vacature' 'J! Stuur dan je sollicitatieb en cv naar: Mexx International b.v. Industrieweg 15c 2254 AE Voorschoten Credit Control Departmf t.a.v. Peter Zwarts of mail naar: p.zwarts@i' MACHINEFABRIEK NOORDWYKERHOUT DMN is een sterk groeiende inter nationaal georiënteerde onderneming. Onze hoofdactiviteit is het produceren van hoogwaardige componenten voor de stortgoedindustrie onder de merk naam DMN-WESTINGHOUSE DMN is ISO 9001 gecertificeerd en heeft diverse werkmaatschappijen in binnen- en buitenland ihet circa 150 medewerkers Internet: www.dmn.info Wij zijn per direct op zoek naar een enthousiaste, internationaal georiënteerde TECHNISCH INKOPER (MA/) je taken Aanvragen van offertes bij (potentiële) leveranciers in binnen- en buitenland (Europa) Adviseren over de keuze van leveranciers Voeren van contractsbesprekingen en afsluiten van raamcontracten Bestellen van goederen en diensten Optimaliseren van het inkoop- en logistieke proces, conform de ISO 9001 richtlijnen Ti|dig signaleren en oplossen van levertijdvertragingen Onderhouden van contacten met de afdelingen Verkoop, Planning, Productie en Magazijn In teamverband opstellen en beoordelen van 'Make or Buy'-vraagstukken Wij vragen HBO werk-en denkniveau, bij voorkeur HTS WTB Opleiding NEVI I en NEVI 2 Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie Sterk analytisch vermogen en een goed cijfermatig inzicht Een gedreven, resultaatgerichte teamspeler Goede spreek- en schrijfvaardigheid in het Engels en Duits Bereidheid tot reizen Wil je werken bij een internationaal en daadkrachtig bedrijf met goede arbeidsvoorwaarden, prima salariëring, opleidingsmogelijkheden en leuke collega'sKom dan ons team versterken. Interesse? Ben je geïnteresseerd in een baan met toekomst? Schrijf dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 daj DMN Machinefabriek Noordwykerhout B.V. ter attentie van mevrouw J.W. Bergman, Postbus 6.2210 AA Noordwijl Per E-mail mag ook: Bergman@dmn-nwh.nl Voor meer informatie kun je ons bellen: telefoon 0252 - 361 800 Acquisitie nur aanleiding van dexe advertentie wordt niet op prijs gesteld. 0 in ?rs Va

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24