iV Secretaresse Senior HR-adviseur iUSplÉi SRI mam' Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Wü zün De Jong's Autobedrüf, officieel Citroën dealer voor Leiden, Duin- en Bollenstreek, onderdeel van De Jong Holding. De Jong Holding bestaat naast de autobedrijven uit een taxi- bedrüf, een autoverhuurbedrüf, een schadebedrüf en brand stofstations. In totaal werken er bü onze gehele groep zo'n 110 personen. Wü zün geen doorsnee bedrüf, maar wü zün ook geen büzonder autobedrüf... Wü zün een bedrüf dat gewoon doet wat er van ons wordt verwacht... Wü komen onze afspraken na... Wü bellen wél terug... In onze visie op dienstverlening staat persoonlüke aandacht steeds voorop, of dat nu gaat om de klant of om een van onze medewerkers. En onze visie slaat aan, dat biykt uit de gestage groei van onze onderneming. Wü verwachten van al onze medewerkers de nodige inbreng en bieden alle mogelükheden tot ontplooiing. Werken bü De Jong's Autobedrüf betekent een grote mate van zelfstandigheid, doorgroeimogelükheden en vooral werken in een uitstekende, informele sfeer. Welke vakmensen bouwen mee aan het succes van Citroën in Leiden, Duin- en Bollenstreek Door de groei van onze onderneming zijn wij voor onze vestiging in Katwijk op zoek naar een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Naast het uitvoeren van afwisselende administratieve werkzaam heden, behoort het aannemen van de telefoon tot het taken pakket. Voor deze functie is ervaring op een financiële administratie een vereiste. Daarnaast vragen wij Praktijkdiploma Boekhouden (of bereidheid dit te gaan halen) en een flexibele instelling. Daarnaast zijn wij op zoek naar een: MAGAZIJNMEDEWERKER M/V De werkzaamheden worden verricht op verschillende vestigingen. Daarom is voor deze baan een flexibele instelling een vereiste, evenals ervaring in het autovak. Voor ons schadebedrijf zoeken wij: AUTOSPUITER M/V Ervaring is voor deze functie geen vereiste. Wij leiden nieuw komers in het vak (intern) graag op. Heb je interesse in een van de bovenstaande functies? Stuur dan je sollicitatie aan: De Jong's Autobedrijven t.a.v. de heer H.J. de Jong Postbus 42, 2220 AA Katwijk aan: h.dejong@citroendejong.nl De Jong's Autobedrijven Autobedrijf Schoonderbeek De Jong Autoschade www.dejong.citroen.nl Koningin Julianalaan 1 2224 EW Katwijk Kennedylaan 118 2324 EZ Leiden Olivier van Noortstraat 8 2182 AE Hillegom Hoofdstraat 104-106 2235 CK Valkenburg Citroën Altijd dichterbij dan u denkt! 071 - 402 85 54 071 - 579 69 69 0252-51 82 53 071- 4073196 De Pensioen- en Uitkeringsraad (PUR) is een zelfstandig bestuursorgaan, gevestigd in Leiden. Dit overheids orgaan is belast met de uitvoering van de wetten voor oorlogsgetroffenen. De Raad verzorgt de aanvragen voor inkomensaanvullende uitkeringen en voorzieningen en beheert een groot aantal toelagen. De Raad heeft momenteel 360 medewerkers in dienst. Meer over onze achtergrond en werkzaamheden is te vinden op www.pur.nl. Op ons directiesecretariaat is per 1 januari 2003 plaats voor een: (m/v) ■24 tot 28 uur per week De afdeling Het directiesecretariaat wordt georganiseerd en aangestuurd door de directiesecretaresse en verzorgt de secretariële en administratieve ondersteuning van de algemeen directeur, andere directieleden en de directiesecretaris. Er bestaat een nauwe samenwerking met het secretariaat Uitkeringen en Voorzieningen en indien nodig vindt onderlinge ondersteuning plaats. Verder vervang je de directiesecretaresse bij haar afwezigheid. Je taken Je taken zijn algemene secretariaatswerkzaamheden zoals het bijhouden van diverse agenda's van de directieleden en/of afdelingshoofden, ontvangen van bezoekers, beantwoorden van de telefoon, het behandelen van fax en e-mail, registreren en distribueren van binnengekomen correspondentie en het verzorgen en verspreiden van vergaderstukken. Het uitwerken van brieven, memo's en notities en werkzaamheden voor intranet en internet behoren eveneens tot je taken. Tot slot draag je zorg voor archivering en notuleer je incidenteel vergaderingen. Het profiel Wij zoeken iemand die: - een secretariële opleiding op tenminste MBO-niveau heeft of minimaal vijf jaar relevante werkervaring, - gedegen en aantoonbare kennis van het pakket MS Office bezit (Word, Excel, Powerpoint, Access, Outlook); - communicatieve vaardigheden heeft en een goede kennis van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk; - beschikt over een dienstverlenende instelling ten opzichte van zowel cliënten als collega's, - er geen moeite mee heeft om onder hectische omstandigheden productief te zijn; - kan organiseren en waar nodig zelfstandig zaken kan oppakken en regelen, - zorgvuldig, flexibel, integer is en die betrokkenheid toont bij de uitvoering van de werkzaamheden. De werktijden Wij verwachten dat je per week minimaal drie hele dagen inzetbaar bent waarvan de maandag en de vrijdag. Overige werktijden kunt je in overleg vaststellen. Ons aanbod Het gaat om een afwisselende en deels zelfstandige parttime-functie binnen teamverband voor maximaal zes maanden. Bij gebleken geschiktheid volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.166,24 bruto per maand (schaal 6) bij een volledige werkweek van 36 uur. De Raad kent uitstekende arbeidsvoorwaarden, onder meer op het terrein van opleidingen. Je reactie Je schriftelijke sollicitatie kun je tot 20 november aanstaande richten aan Corry Rietdijk van de afdeling P&O, of per e-mail sturen naar pno@pur.nl. Voor meer informatie over de functie kun je van maandag tot en met donderdag bellen naar Marianne Broeken, directiesecretaresse, telefoonnummer (071) 535 67 47. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. PENSIOEN UITKER/N Postbus 9575 2300 RB Leiden Kanaalpark 140 2321 JV Leiden De Pensioen- en Uitkeringsraad (PUR) is een zelfstandig bestuursorgaan, gevestigd in Leiden. Dit orgaan is belast met de uitvoering van de wetten voor oorlogsgetroffenen. De Raad verzorgt dq I voor inkomensaanvullende uitkeringen en voorzieningen en beheert een groot aantal toelage heeft momenteel 360 medewerkers in dienst. Meer over onze achtergrond en werkzaamh vinden op www.pur.nl. Voor het ondersteunen van leidinggevenden en waar nodig overnemen van hun HRM-takf gemeenschappelijk doel het ontwikkelen en optimaal inzetten van de medewerkers, zijn we op zo (m/v) 36 uur per week -V V, '?yk'~A Uw taken Uw taken zijn onder te veruelen in twee resultaatgebieden: peoplemanagement en proie Peoplemanagement - Assisteren en coachen van het lijnmanagement bij de uitvoering van het HR-beleid. in het bijzo op het bevorderen van de functionele kwaliteit, brede inzetbaarheid en persoonlijke ontwikkel^ werkers. jp - Optreden ais sparringpartner of coach van de afdelingshoofden bij het verbeteren van de cc| binnen de eenheid en van hun persoonlijke effectiviteit Zorg dragen voor de ontwikkeling van werkplannen en begeleidingstrajecten voor (nieuwe) mei - Stimuleren van de toepassing van personeelsinstrumenten, zoals het voeren van functi< beoordelingsgesprekken, het opstellen van persoonlijke ontwikkelingsplannen, individuele oplej loopbaantrajecten Zo nodig draagt u bij aan de praktische uitwerking daarvan. Ondersteunen van de afdelingshoofden bij de realisatie van een (kwalitatief en kwantitatief personeelsbezetting, mede op grond van prognoses van de werklastontwikkeling voor de korts lange termijn. .Projectuitvoering - Initiëren van de uitvoering van projecten en onderzoek, bijvoorbeeld op het gebied van ziektj 1 -,i 'Ouinyyt - ervaring 11ia/ rnmri werkplekinrichting. U draagt zorg voor de uitvoering en schakelt zo nod'g medewerkers van der HR in voor advisering, ondersteuning en/of coördinatie van de activiteiten Tevens bent u act iet Onderzoeken - op projectmatige basis - van voorkomende belemmeringen in de uitvoerf HR-beleid en formuleert oplossingsvoorstellen voor de sectorleidmg aan de directie De functie-eisen U voldoet aan de volgende functie-eisen: - academisch werk- en denkniveau; ii Uw - leidinggevende werkervaring, tevens op HR-gebied, I met coaching van leidinggevenden. a Uw competenties Naast bovengenoemde functie-eisen stellen we hoge eisen aan de volgende ca resultaatgerichtheid, samenwerken, management dentificatie. initiatief, professionele integriteit? probleemanalyse en creativiteit/«nven: viteit 1 Ons aanbod Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt deze functie gewaardeerd in schaal 11 salaris van maximaal 4.363,48 per maand De Raad kent uitstekende arbeidsvoorwaarden, on| terrein van opleidingen i reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 20 november richten aan Bart Luttik. hoofd staf of per e-mail sturen naar pno@pur nl Voor meer informatie over de functie kunt u eveneens Bart Lu| op telefoonnummer (071) 535 67 19. De selectiegesprekken zullen plaatsvinden in week 48. Een F G kan deel uitmaken van procedure Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet opi M b F r ir l< if Postbus 9575 2300 RB Leiden Kanaalpark 140 2321 JV Leiden HlHll t Hl Protestants-Christelijke Stichting Woonzorgcentra Duinrand Salem de Vlietstede Voor de locatie Salem zijn wij op zoek naar'iemand voor de functie van: Waarnemend Teamleider afd. meerzorg en groepsverzorging/ Coördinator dagverzorging (m/v) 32 tot 36 uur per week De Protestants Christelijke Stichting Woonzorgcentra DSV bestaat uit twee woonzorgcentra in Katwijk, Duinrand en Salem, en een woonzorgcentrum in Rijnsburg, de Vlietstede. In totaal wonen 293 mensen in de woonzorgcentra van DSV. DSV heeft zich ten doel gesteld zorg op maat te bieden. Dit betekent dat de geboden zorg is afgestemd op de zorgvraag van de cliënt. Aan de geboden zorg ligt een Christelijke levensovertuiging ten grondslag. Om een breed zorgaanbod te kunnen garanderen werkt DSV samen met drie woonzorgcentra en één verpleeghuis in de Zorggroep Sorgsaem. Het betreft een gecombineerde functie Wanneer je: Een diploma verzorgende MDGO-VZ, ziekenverzorgende of verzorgende OVDB hebt; Op enthousiaste, stimulerende en coachende wijze leiding geeft; Een goed inzicht hebt in veranderingsprocessen op het gebied van ouderenzorg; Beschikt over goede communicatieve en organisatorische vaardigheden; Een Protestants Christelijke levensovertuiging hebt. Dan bieden wij je een functie waarbij je: Bewoners begeleidt en verzorgt; De teamleider meerzorg/groepsverzorging waarneemt bij afwezigheid; De dagverzorging, met een capaciteit van 8 plaatsen, zelfstandig coördineert; Ruime mogelijkheden krijgt om mee te denken in het afdelings- en kwaliteitsbeleid; Werkt volgens een regelmatig rooster, waarbij je alleen incidenteel weekenden werkt; Contacten met relaties van ouderen en externe hulpverleners onderhoudt. Verder bieden wij je: Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen; Een aanstelling voor één jaar, met het vooruitzicht op een vaste aanstelling; PGGM-pensioenregeling en spaarloonregeling; Mogelijkheid tot deelname collectieve autoverzekering en ziekenfondsverzekering. Voor verdere informatie over de functie kan je tijdens kantooruren contact opnemen met Barbara de Haan, zorgmanager, telefoonnummer 071-4015641. Je schriftelijke sollicitatie, inclusief curriculum vitae, kan je binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Protestants Christelijke Stichting Woonzorgcentra DSV, locatie Salem, t.a.v. mevrouw W.M. Noort, Duindoomlaan 34, 2225 RT KATWIJK.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 22