7DCOÏUTS3 Hcollege Gemeente E Wassenaar Intergemeentelijke Sociale Dienst "De Rijnstreek" Controller/administrateur <m/v) zv-ers, spw-ers en z-verpleegkundigen (m/v) co[ 1 Consulent uitstroom en activering /Fioretti C> GROEPSLEERKRACHTEN (m/v) DOCENT WOONBEGELEIDING/METHODIEK j) NOVEMBER 2002 —jrste gemeenschappelijke Sociale Dienst in Zuid-Holland. Daar wil jij toch werken! Sinds 1 januari Svoert deze dienst taken uit op het beleidsterrein van sociale zaken voor de gemeenten Jacobswoude, eer, Nieuwkoop en Ter Aar (samen ongeveer 38.000 inwoners) en heeft de thuishaven in het «entehuis van Jacobswoude te Rijnsaterwoude. jonge organisatie zoekt nog een voor 36 uur per week \inctie bevat de volgende taken: jjrdinatie: joördineert de werkzaamheden van de mede werkers binnen de administratie; s lid van het managementteam, coördineert jaardoor mede afstemming van de werkzaam- ïeden binnen de gehele dienst, groting van de dienst: jriiaakt jaarlijks de conceptbegroting; naakt tussentijds financiële rapportages. r tening van de dienst: naakt jaarlijks de rekening; aakt conclusies en analyses van de jaar- «kening. rtaal- en jaarwerk ten behoeve van het Rijk: aakt de declaraties en de jaaropgaven ten behoeve van het Ministerie van Sociale Zaken Jfen Werkgelegenheid, anciële verhouding deelnemende gemeenten: houdt de financiële bijdragen van de gemeenten Dij. ekhouding: verzorgt de boekingen in het grootboek, plicatiebeheer van het boekhoudprogramma act. ni Voor deze functie zoeken wij een collega met een vakgerichte hbo-opleiding en ervaring met het Exact boekhoudprogramma. Wie zijn talent en energie in onze organisatie steekt wordt natuurlijk beloond. De controller/administrateur kan in functieschaal 9 maximaal 3.102,-- bruto per maand verdienen. Meer informatie? De heer Jos Schild, directeur, tel. (0172) 50 31 91. Wil je gegevens toegestuurd krijgen, bel dan de heer Gerard de Jong, personeelsfunctionaris, tel. (0172) 50 31 18. Een sollicitatiebrief, gericht aan het dagelijks bestuur, zien wij graag uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van dit blad in de brievenbus aan Herenweg 165, 2465 AH Rijnsaterwoude of Postbus 24, 2450 AA Leimuiden. Per e-mail reageren mag ook binnen de genoemde 10 dagen: info@isdr.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 hel Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Voomeningen- ccntrum en het Rijnlands Revalidatiecentrum/ Centrum voor Hart- en Longrevalidatie. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op mant en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de gehandicaptenzorg en de revalidatie. Hel Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt ten behoeve van de sector Wonen voor De Strandjutter, Het Roefje en Het Anker Algemene informatie: Het Rijnlands Voomeningencentrum (RVC) biedt 124 mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap de mogelijkheid te wonen, te werken en deel te nemen aan dagactiviteiten en biedt zorg en ondersteuning. Het RVC bestaat uit een sector Wonen, een sector Zorg en Ondersteuning en een sector Dagbesteding. Het RVC heeft een proces van deconcentratie en vraagsturing in gang gezet en ontwikkelt diensten voor interne en c cliënten. voor 32-36 uur per weck De Strandjutter, Het Roefje en Het Anker zijn woningen waar elk 12 mensen wonen met een meervoudige handicap. Zij zijn grotendeels- ADL-afhankelijk en hebben ook gedurende de rest van de dag begeleiding nodig. Overdag gaan ze naar verschillende activiteiten, afgestemd op hun mogelijkheden. Bij de invulling van de vrije tijd zijn ze begeleidings- afhankelijk. wat inzicht en creativiteit vraagt. Wij zoeken enthousiaste en gemotiveerde collega's om samen met de bewoners inhoud te geven aan een woon- en leefklimaat gericht op hun wensen en mogelijkheden. Initiatieven nemen, flexibiliteit, uitdaging aandurven, collegialiteit en assertiviteit zijn sleutelwoorden, die passen bij de mensen die wij zoeken. Herken je jezelf hierin? Durf je iets nieuws aan te pakken? Aarzel dan niet en solliciteer! Wij vragen: - affiniteit met het begeleiden en verzorgen van mensen met een meer voudige handicap; - diploma ziekenverzorgende (niveau 3) of spw (niveau 4) met ervaring in de gehandicaptenzorg; of diploma z-verpleegkundige; - invulling kunnen geven aan het begrip vraaggestuurd werken; - zowel zelfstandig als in een multidisciplinair team kunnen werken. Wij bieden: - een gemotiveerd team; - opleidings- en doorgroeimogelijkheden; - salaris conform de CAO-Gehandicaptenzorg; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, bcdrijfs- fietsenpian). Sollicitaties: - voor meer informatie over deze functies kan contact worden opgenomen met mevrouw A. Kooien, teamleider De Strandjutter, telefoon .(071) 40 60 100. piepernummer 83. of mevrouw P. Pont. teamleider Het Roefje en Het Anker, telefoon (071) 40 60 100, picpernummer 81; - je schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kan binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacaturenummer 200264, worden gericht aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling PO&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs lth« 3SS. leibear is een aantrek- Iroon- en werk- ite met ruim 26.000 (s, gelegen vlakbij en aan de rand bollenstreek, eente is gunstig ten opzichte van Den Haag, in eving die rijk is ïiurschoon. «4 eentelijke etie, waarin circa nsen werkzaam jeipgebouwd uit de e dienstonderde- •ector Ruimtelijke g en Openbare de sector Maat- j eelijke Zaken, de ^Middelen en Burger- H Ie Brandweer en feenheid Bestuurs- Jeuning en over de ite Wassenaar vindt Ize int De gemeentelijke organisatie is volop in ontwikkeling: de behoeften van burgers en bedrijven dienen daarbij steeds als uitgangspunt. Klantgericht heid, doelgerichtheid, efficiëntie en kwaliteit is voortdurend het streven. Instrumenten bij dit organisatie-ontwikkelingsproces zijn onder meer integraal management, interactieve beleidsvorming, projectmatig werken, het lager in de organisatie leggen van verantwoordelijkheden, cultuurverandering en management development. Deze veranderende organisatie vraagt om medewerkers die over de grenzen van hun eigen vakgebied kunnen kijken, samenwerkingsgericht zijn en op een open wijze communiceren. Bij de afdeling Sociale Zaken en Huisvesting van de sector Maatschappelijke Zaken is in verband met het vertrek van één van de consulenten een vacature ontstaan. Wij zijn daarom op zoek naar een enthousiaste: voor 32 uur per week De functie: - u bevordert de uitstroom van onze cliënten naar de arbeidsmarkt en u voert werkzaamheden uit in het kader van sociale activering, om het sociaal isole ment van onze cliënten te voorkomen of op te heffen; - u stelt trajectplannen op en u vervult de regiefunctie voor cliënten waarvoor een activeringstraject is opgesteld; - u onderhoudt intensief contact met andere instellingen, welke betrokken zijn bij de uitvoering van de trajecten, gericht op sociale activering en/of werk; - u verzorgt in het kader van de Wet Inschakeling Werkzoekenden subsidies en premies ten behoeve van de cliënt en u verricht acquisitie voor WIW detacheringen en I D banen; - u houdt overzicht over alle lopende en/of nog op te starten activeringstra jecten met name t.b.v. Abw cliënten fase 3 en 4 en legt hierover periodiek verantwoording af aan het hoofd van de afdeling; - u verricht werkzaamheden met betrekking tot uitvoering van de Wet Inburge ring Nieuwkomers en u bent contactpersoon voor het vluchtelingenwerk in Wassenaar; - zonodig verricht u op de afdeling overige voorkomende werkzaamheden op grond van de Algemene bijstandswet en de Wet voorzieningen gehan dicapten. Uw profiel: - u heeft een afgeronde opleiding op HBO-niveau, aangevuld met specifieke vakkennis op het gebied van de arbeidsmarkt en arbeidsmarkttoeleidings- trajecten; - u beschikt over goede diagnostische en analytische vaardigheden"om de cliënt situatie goed in beeld te brengen; - u heeft brede belangstelling voor de doelgroepen (langdurig moeilijk bemiddelbare werklozen en vluchtelingen) en dient te beschikken over een groot doorzettingsvermogen; - u heeft een resultaatgerichte instelling, u bent flexibel en stressbestendig; - u heeft goede contactuele eigenschappen en een prima mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - enige jaren relevante werkervaring bij een sociale dienst met kennis van de Algemene bijstandswet is een pre. Wat bieden wij: Een afwisselende en veelzijdige functie in een prettige en collegiale sfeer. Voor deze functie geldt, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maximaal 3.102,00 bruto per maand (schaal 9), exclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering. De gemeente Wassenaar heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden met keuzemogelijkheden binnen een cafetariamodel, zoals ruime opleidingsmoge lijkheden, kinderopvang, variabele werktijden, PC-privé regeling, fietsregeling, spaarloonregeling, collectieve verzekeringen en een gunstige hypotheek regeling. Informatie: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.M.A. Schouwenaars, hoofd van de afdeling Sociale Zaken en Huisvesting, telefoon 070 - 512 23 11 of met mevrouw R. Wamelink, consulent uitstroom en activering bij de afdeling Sociale Zaken en Huisvesting, telefoon 070 - 512 24 06. Werving voor deze functie vindt gelijktijdig intern plaats. Een assessment onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze functie wordt u uitgenodigd uw sollicitatie brief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: het College van burgemeester en wethouders van Wassenaar, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. U kunt ook reageren via e-mail: vacatures@wassenaar.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op 'prijs gesteld. COLLEGE Gevraagd: Docent Metaaltechniek SCHOLENGEMEENSCHAP met 5 locaties in Lisse en Hillegom voor LWOO-VMBO-HAVO- ATHENEUM en GYMNASIUM wtf 1.0 Docent Gezondheidskunde/ Huishoudkunde wtf 0,4 Lesassistent, projectaanstelling Leerwerktraject, schaal 6 voor 10 klokuren per week. Conciërge, inzetbaar op meerdere locaties in een parttime dienstverband. Administratief medewerker (schaal 4) ter vervanging in de periode dec.-mrt. Een voortdurende aanstelling behoort tot de mogelijkheden. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heer H. A. W. Storm, tel. 0252-435025. Sollicitaties voor 18 november richten aan H. A. W. Storm, directeur P&O vmbo, Achterweg 7, 2161 GA Lisse of per e-mail: h.Storm@florgtti.nl De Burcht De Burcht, school voor VSO-ZMOK, verbonden aan Forensisch Centrum Teylingereind te Sassenheim is op zoek naar een enthousiaste (bevoegde of onbevoegde) LEERKRACHT INFORMATICA COMMUNICATIE TECHNIEK FULLTIME (1 FTE.) op vervangingsbasis met uitzicht op een vast dienstverband voor wie het belangrijk is om iets te betekenen voor jongens met zeer ernstige problemen De leerlingen krijgen onderwijs in groepjes van maximaal zes leerlingen. Het onderwijs kenmerkt zich door individuele, gestructureerde, korte, praktische en uitnodigende programma's Wij zoeken een collega die naast vakdeskundigheid (o a beheren van Windows 2000 NT en bekend met het Officepakket) ook de volgende eigenschappen in zijn haar bagage heeft creativiteit, flexibiliteit, stressbestendigheid, zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken, kunnen werken in de geslotenheid van een justitiële inrichting, gevoel voor humor en kunnen relativeren Ben je geïnteresseerd? Dan nodigen wij je uit te solliciteren (rechtspositie volgens CAO-PO) Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Wim Rijssemus, locatie-directeur, tel 071-3055591 Sollicitaties met een uitvoerig curriculum vitae kunnen binnen 10 dagen gericht worden aan de directie Postbus 193 2170 AD Sassenheim informatie ook op het internet home.wanadoo.nl deburcht.sassenheim www.teylingereind nl Forensisch Centrum Teylingereind is een particuliere gesloten justitiële opvanginrichting voor 72 jongens in de leeftijd van 12 tot 18 jaar, ressorterend onder Stichting Frentrop Teylingereind Het primaire doel van de inrichting is, naast een veilige bewaring, het bevorderen van een beter sociaal functioneren van de jeugdige Naast het jjedagogisch programma, gaat elke jongen naar school In Forensisch Centrum Teylingereind is een VSO-ZMOK-school (De Burcht) aanwezig, ressorterend onder de Aloysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure Bij de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs "Zuid-Kennemerland" horen 14 basisscholen en drie speciale basisscholen. De Vereniging werkt nauw samen met de Stichting voor Interconfessioneel Onderwijs Haarlem en Omstreken. Bij deze Stichting horen twee basisscholen. Voor twee van onze scholen zijn wij op zoek naar enthousiaste Prinses Beatrixschool De Prinses Beatrixschool is een christelijke basis school in Heemstede. De school telt 230 leerlingen, verdeeld over acht groepen. We zijn een school met een brede christelijke identiteit. Respect voor elkaar en de omgeving staan hoog in het vaandel. Tussen de ouders, het team en de kinderen bestaat een grote onderlinge saamhorigheid. We werken volgens het jaarklassensysteem, met extra aandacht voor kinderen die meer en voor kinderen die minder aan kunnen. Zelfstandig werken krijgt steeds meer aan dacht. Enthousiaste ouders, kinderen en leerkrachten zorgen ervoor dat er op school een sfeer van rust en gezelligheid heerst. Er ontstaat een vacature in: Groep 1 WTF 0,5238 (woensdag t/m vrijdag ochtend) Wij verwachten van u dat u de identiteit van de school onderschrijft en dat u het leuk vindt om in de onderbouw te werken. Inlichtingen: dhr. J.V. van Marken (directeur), telefoon 023-5471931 (school) of 023-5313060 (privé) Uw schriftelijke reactie kunt u vóór 25 november 2002 sturen naar: de Prinses Beatrixschool, t.a.v. de heer J.V. van Marken, V. Brücken Focklaan 2, 2102 XC Heemstede Koningin Wilhelminaschool De Koningin Wilhelminaschool is een christelijke basisschool in Overveen. De school telt 140 leerlin gen, verdeeld over zeven groepen. De school maakt deel uit van het cluster Bloemendaal; andere scholen uit dit cluster zijn de Bos en Duinschool in Bloemen daal en de Tyo H. van Eeghenschool in Aerdenhout. De scholen van het cluster hebben elk een locatie leider met daarboven de clusterdirecteur. De Koningin Wilhelminaschool werkt volgens het leerstofjaarklassensysteem, met daarbij de nodige aandacht voor zorgverbreding binnen en buiten de groep. De leerkrachten stellen zich ten doel kwalita tief, hoogwaardig onderwijs te bieden in een goede, opbouwende en geborgen sfeer. Er is een vacature in: Groep 1 WTF 1,0000 - voor de periode van 01-01-2003 t/m 25-04-2003 (vanwege zwanger schapsverlof van de huidige juf van groep 1) Groep 1/2 WTF 0,5238 - met ingang van 01 -02-2003 (woensdag, donderdag en vrijdag morgen) Wij gaan ervan uit dat u er voor kiest om in het christelijk onderwijs te werken en dat u de identiteit van de school wilt uitdragen. Inlichtingen: dhr. M. Hazekamp (clusterdirecteur), telefoon 023-5256266 (school) Uw schriftelijke reactie graag vóór 25 november 2002 naar: de Koningin Wilhelminaschool. t.a.v. de heer M. Hazekamp, Dompvloedslaan 114, 2051 NG Overveen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Regionaal Opleidingen Centrum 0 Het ID College is een regionaal opleidingen centrum waar ruim 12.000 studenten beroepsonderwijs, educatie en contractonderwijs volgen. Het ID College heeft vestigingen In Alphen aan den Rijn, Gouda, Katwijk, Leiden, Leidschendam, Lisse, Woerden en Zoetermeer. Het bestuursbureau van het ID College is gevestigd in Zoetermeer. De letters ID staan voor individu en identiteit. Studenten leren bij ons niet alleen een vak, maar ontwikkelen zich ook persoonlijk en leren hun weg te vinden in de maatschappij. Wij hechten aan een goede samenwerking en kennisuit wisseling met bedrijven, overheden en maatschappelijke instellingen in de regio en willen een bijdrage leveren aan de regionale economische en maatschappelijke ontwikkeling. ID College Lelden zoekt voor de unit Welzijn: 0.6 - 1.0 fte Functie-eisen: SPH of lerarenopleiding Ervaring in de woonbegeleiding/sociaal pedagogisch werk Ervaring in het onderwijs is een pré Wij.bieden Een afwissellende baan; Een plezierige werkomgeving; Betrokken en enthousiaste collega's. Arbeidsvoorwaarden: De CAO-BVE is van toepassing. Salaris: maximaal schaal B (max. 3.285,- bij een volledige betrekking) Informatie: Inlichtingen worden verstrekt door Gert Jan Steenwoerd, unit directeur Welzijn. Tel. (071) 535 33 11 Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 7 werkdagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar: Mariëlle Verreck, adviseur P&O, Postbus 656, 2300 AR Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld ID College Lelden Rapenburg 23 2311 GE Leiden tel. (071-) 535 33 11 www.idcollege.nl kies voor ontwikkeling

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 19