Wegschool tSpatje Gemeente Zoeterwoude t Bits Brains Automatisering BV ZWEMONDERWIJZERES medewerker cultuurtechniek (groen) m/v TEAMSECRETARESSE CREATIEVE MEDEWERKST| p1 r van (jerneru^y ■rl Voor informatie over het adverteren op de vacature pagi kunt u belten met Tilly 's Gravendijk. tel. 0255_150J37 ZATERDAG 9 NOVEMBER 2002 Bits Brains Automatisering BV is een jong, dynamisch en snelgroeiend bedrijf dat specifieke software ontwikkelt voor de woninginrichting. Wij zijn op zoek naar een aantal nieuwe collega's om ons team te versterken, t.w.: Full-time of Part-time Secretariaat Medewerkster Voor de administratie en verkoopondersteuning Goed kunnen werken in Goede beheersing van de teamverband Nederlandse taal in woord Goede communicatieve en schrift vaardigheden Basis kennis van Office Full-time Servicemedewerker Consultant Voor service en consultancy aan gebruikers van onze software Goed kunnen werken in teamverband Service gerichtheid 1 Goede beheersing van de Nederlandse taal Minimaal MTS niveau Enige ervaring in applicatie programmering Goede kennis van Office Wij bieden een Informele en prettige werksfeer, een goed team van leuke collega's en een goed salaris. Denk je dat jij de nieuwe collega bent die wij zoeken, stuur dan je CV op, bel voor een afspraak en vraag naar Coby Brandenburg. Hoge Rijndijk 201A, 2382 AK Zoeterwoude Telefoon: 071-5722210, E-mail: info@bitsandbrains.nl Om ons team te versterken zoeken wi): voor 2,5 dag per week (maandag en woensdag de hele dag en vrijdagmiddag). Functie-eisen: - diploma zwemonderwijzer KNZB, NCS of NRZ - goed met jonge kinderen kunnen omgaan Geboden wordt: - goed salaris - werken in een leuk, enthousiast team - aaneengesloten werktijden Voor algemene informatie: www.spatje.nl Inlichtingen bij sollicitaties richten aan: Mevr. J. M. A. Koek-Caspers Leeuwenhorstlaan 16, 2203 BK Noordwijk Telefoon 071 - 36 10 887 De gemeente Zoeterwoude is met 8.700 inwoners een aantrekkelijke groene gemeente aan de rand van Het Groene Hart van de Randstad. Bij de sector Grondgebied, team Civiele en Cultuurtechniek (CCT) is een vacature voor 36 uren per week Het team CCT heeft: een boeiend en gevarieerd takenpakket, dat onder meer bestaat uit de aanleg en het beheer van de openbare ruimte (wegen, fiets-/voetpaden, riolering, water gangen, verkeerszaken, openbare verlichting, wegmeubilair, groenvoorziening en sportterreinen). De voorbereiding van deze werkzaamheden en de uitvoering van projecten wordt door zeven medewerkers (inclusief de teamleider) verricht. De te benoemen medewerker: is belast met de beleidsontwikkeling, uitvoering en het beheer van hef open baar groen alsmede van sportterreinen, speelvoorzieningen, bermen en watergangen; is verantwoordelijk voor de totstandkoming van cultuurtechnische projecten, is belast met (educatieve) voorlichtingsactiviteiten voor openbaar groen; is applicatiebeheerder van groenbeheer; is verantwoordelijk voor de totstandkoming en bewaking van toegewezen budgetten; verricht zo nodig andere werkzaamheden binnen het team; neemt deel aan interne en externe overlegsituaties Kortom, een zeer gevarieerd takenpakket. Wat vragen wij? hbo-opleiding groen (Larenstein) of cultuurtechniek; ervaring met genoemde werkzaamheden; kennis van en ervaring met geautomatiseerde (groen)beheersystemen; affiniteit met civiele techniek; goede communicatieve vaardigheden; een zakelijke, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris voor de functie maximaal 3.102,-- bruto per maand bedragen (niveau 9, salarispeil 1 oktober 2002). Wat hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikkelingsmogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijd regeling, een collegiale en informele werksfeer, een doorlopend pc-privé- en fiets- projecf, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren en een regeling kinderopvang. Wii hanteren een voorkeursbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minder heden en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit een van déze groepen voorrang op andere kandidaten. Geïnteresseerd? Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer TJ. van Houten, teamleider CCT, tel. (071) 580 63 70 of de heer D.H.P de Ruiter, hoofd sector Grondgebied, tel. (071) 580 63 60. Algemene informatie over de gemeente Zoeterwoude kunt u vinden op www.zoeterwoude.nl. Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatie brief aan het College van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude, onder vermelding van "medewerker cultuur techniek" in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan c.h j.strijk@zoeterwoude.nl. Acquisitie stellen wij niet op prijs. KENNIS CENTRUM leiden Als professionele organisatie zijn wij ingericht op dienstverlening aan Vereniging VACO, Bedrijfstakorganisatie voor de Banden- en Wielenbranche, waarin de industrie, handel, distributie en recycling vertegenwoordigd zijn. Voor de afdeling Opleidingen en zorgsystemen zijn wij op zoek naar een De functie De werkzaamheden voor deze fulltime functie bestaan onder meer uit administratieve werkzaamheden met betrekking tot de cursistenadministratie en examens organisatorische werkzaamheden met betrekking tot cursussen, trainingen en examens overige secretariaatswerkzaamheden in het bijzonder voor opleidingen en zorgsystemen Je profiel HAVO/MBO niveau met enige werkervaring goede beheersing van Word en kennis van de overige MS-Office programma's affiniteit met registratiesystemen goede beheersing van de Nederlandse taal uitstekende contactuele eigenschappen accuraat, collegiaal en enthousiast Wii bieden In een goede werkomgeving vind je binnen een informele en collegiale werksfeer bij KCL de ruimte om )e talenten verder te ontwikkelen. Je kunt rekenen op een bij de functie passend salaris met een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Je sollicitatie Heb |e interesse voor deze functie stuur dan je schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen twee weken naar Stichting KCL, t.a.v. mevrouw H Hogenberg, office manager, Postbus 33, 2300 AA LEIDEN. Wil \e eerst meer informatie? Neem dan contact met haar op via telefoon (071568 69 23. Je kunt je sollicitatie ook per e-mail versturen naar algemeen@kcleiden.nl Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij voor onze juwelierszal goudsmederij een werktijden in overleg vast te stellen Wij denken aan een enthousiaste dame, die onze cliënten kan I adviseren. Minimum-eisen: - middelbare of gelijkwaardige vooropleiding - uitstekende contactuele eigenschappen - flexibele instelling Bij uw belangstelling ontvangen wij gaarne uw schriftelijke toelifcg aan onderstaand adres, waarna wij vrijblijvend in een persoonlij gesprek onze ideeën verder kunnen uitwisselen De andere juwelier tor rist [La [eg rkii kni Centrum Leiden, 2311 EE Maarsmansteeg 21 (naast V&D) jwii Duizenden passagiers en medewerkers krioelen door elkaar. Allemaal verwachten ze dat elke vlucht veilig op zijn bestemming komt. Die veiligheid begint op de grond, bij jou. Jij ziet in één oogopslag of een passagier zich normaal gedraagt. Jij hoort in een paar woorden of iemand goede bedoelingen heeft. Je kijkt door tassen en koffers. Je controleert bij de detectiepoortjes. En je communiceert correct met iedereen, ook nerveuze of boze mensen. Je kunt direct beginnen als Baggage Screening Agent. Daarvoor krijg je van ons een gedegen opleiding. Met een ABM-diploma en aanvullende opleidingen kun je doorgroeien naar een I GROUP4 I FALCK specialistenfunctie zoals High Risk Flight Agent of een leidinggevende positie. Ben jij klaar voor woordelijke werk? Of ben je al professional? Doe de www.securityjobtest.nl en geef antwoord op tigtad Vragen over situaties, mensen en jezelf. Slaag je voor de test dan word je uitgenodigd voor selectiedagen op Schiphol. Je praat met de medewerkers van ons selectieteam en je hoort *rs d hap het werk, de opleiding, je carrièrekansen en de arbeidsvoorwaarden. En binnen een paar ui^rv of je de baan krijgt. Bij Seceurop, op Schiphol. Check www.securityjobtest.nl of bel (020) 31® Je [en 1 be; ad Seceurop Nederland is onderdeel van Group 4 Falck, actief op het gebied van beveiliging in meer dan 80 landen met meer dan 230.000 medewerkers. SECEUf NEDERI

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 12