SCOREBORD
1
«L
ft
m ;rs*
HOC 986
maandag 4 novembe
PRIJSVRAGEN
Lotto: 651, d.d. 02/11/2002: 1, 2, 8. 32, 41,
42 bonusgetal 44, kleur geel
Euroloterij: 651, d.d. 02/11/2002: 188857
Lucky Day 2937, d.d. 02-11-2002: 1-4-7-12
16-19-24-26-27-30-37-39-45-52-56-66-70-
76-77-79
AMATEURVOETBAL
ZATERDAG
Hoofdklasse B: Barendrecht-Heerjansdam 0-2,
IJsselmeerv-D0V0 afg., Spijkemsse-Delta
Sport 2-4, Bennekom-ASWH 1-0, GVW-TOGR
2-2, SHO-Spakenburg 1-1. Zwart Wit'28-Hui-
zen 0-5
Spakenburg
10-23
Bennekom
9-12
Huizen
10-20
E
X
10-12
ASWH
9-17
DOVO
9-11
IJsselmeerv.
9-15
GVW
10-11
Delta Sport
10-15
TOGR
10-10
SHO
10-13
Spijkenisse
10- 7
Zwart Wit'28
10-13
Barendrecht
10- 3
Hoofdklasse C: ACV-Urk 3-1, Hark Boys-Gene
muiden 3-1, Be Quick'28-Nunspeet 1-0,
WHC-Apeldoorn 3-1, WOG-SDC Putten 0-0,
Flevo Boys-Drachtster Boys 0-1, DVS'33-Dron-
ten 2-0
Hark. Boys 9-20 Genemuiden 10-13
SDC Putten 10-20 Drachtster Boys 9-12
WHC 10-18 Nunspeet 10-12
Be Quick'28 10-16 DVS'33 9- 9
WOG 9-15 Flevo Boys 10- 9
ACV 10-14 Apeldoorn 10- 9
Urk 10-14 Dronten 10- 7
Reserve-elftallen
Hoofdklasse A: Katwijk 2-Excelsior M 2 4-3,
Lisse 2-Vitesse Delft 2 0-0, Rijns Boys 2-Ca-
pelle 2 3-1, Schevenmg 2-Voorschoten'97 2
1-1, Ter Leede 2-ARC 2 3-0, SHO 2-Quick
Boys 2 2-1 Stand: Quick Boys 2 8-18, Voor
schoten'97 2 8-17, Katwijk 2 8-15, Rijns
Boys 2 8-15, Lisse 2 8-13, SHO 2 8-12, Ter
Leede 2 8-10, Capelle 2 8-9. Excelsior M 2 8-
8. Schevemng 2 8-6, ARC 2 8-6, Vitesse Delft
2 8-3
le klasse A: Noordwijk 2-Sportlust"46 2 1-1,
KRV 2-Zevenhoven 2 2-4, LYRA 2-Spirit 2 3-
2, Forum Sport 2-'s-Gravenzandse SV 2 0-2,
Katwijk 3-JAC 2 3-3, Ter Leede 3-Rijns Boys 3
4-4
2e klasse A: RCL 3-Valken'68 2 0-6, ARC 3-
Noordwijk 4 1-2, Quick Boys 5-Forum Sport 3
3-4, SV'35 2-Die Haghe 2 2-3, Semper Altius
2-Voorschoten'97 3 2-2, DSO 2-Rijns Boys 4
4-2.
2e klasse B: DSVP 2-Honselersdijk 2 0-1, Gra-
venzande W 2-Monster 2 4-0, KMD 2-Quick
Boys 4 0-3, HVO 2-RCL 2 1-1. MW27 2-LY-
RA 3 3-7, Noordwi|k 3-Maasdijk 2 6-1
2e klasse C: WOR 2-Smitshoek 2 2-4. Leoni-
das 2-De Jodan Boys 2 4-3, PPSC 2-YW De
Zwervers 2 4-1, Rohda'76 2-Capelle 3 2-1,
Quick Boys 3-Soccer Boys 2 7-1, RWH 3-Flo-
reant 2 0-1.
3e klasse A: Leiden 2-Voorschoten'97 4 4-2,
Alphia 2-SEV 2 1-4, Hazerswoudse Boys 2-
Koudekerk 2 0-0, Ter Leede 4-BSC68 2 3-3,
Be Fair 2-0egstgeest 2 0-1, Katwijk 4-Rijns
Boys 5 7-0
3e klasse B: Vitesse Delft 3-'s-Gravenzandse
SV 3 2-1, Naaldwijk 2-DUN0 2 4-4, Loosdui
nen 2-Hoekse Boys 2 0-1, Die Haghe 3-Rozen-
burg 3 2-3, Monster 3-Nootdorp 2 6-3, Maas
dijk 3-RVC/Rijswi|k 2 2-3
4e klasse C: Woubrugge 2-Forum Sport 4 4-0,
SEV 4-Zwammerdam 2 1-1. Valken'68 4-
Haagse Hout 2 10-0, JAC 4-TAW 2 1-3, RV-
C/Ri|swijk 4-ARC 4 5-4, Zevenhoven 3-Duin-
oord/Jagers 2 9-2.
5e klasse A: Rijns 8oys 7-Ter Leede 5 6-3,
RCL 5-SV35 3 3-2, Noordwijk 5-Quick Boys 7
4-2. Valken'68 5-JAC 5 5-2, Lisse 3-Alphia 3
6-3, Katwijk 6-Hazerswoudse Boys 3 4-0.
5e klasse B: Wassenaar 2-Van Nispen 1-4,
Rijns Boys 8-Lisse 4 2-1, Roodenburg 2-UVS'
2 7-0, Kagia 3-Blauw Zwart 2 1-4, Noordwi|k
6-LSW70 2 1-0.
5e klasse C: JAC 7-Valken'68 6 2-4, Duinoord-
Magers 3-Katwijk 7 1-4, UVS 3-Lisse 5 6-2,
SEV 5-MVKV 3 2-2, Noordwijk 7-Rijns Boys 9
2-1Oegstgeest 4-SV35 4 2-1
5e klasse O: Aarlanderveen 2-ARC 5 1-1,
SVOW 2-DWO 5 0-3, DSO 4-Alphia 4 5-1, TA-
W 3-Be Fair 5 1-0, Hazerswoudse Boys 4-SJZ
2-4, Woubrugge 3-Oosterheem 3 3-3
6e klasse A: Katwijk 8-Quick Boys 8 3-4, ARC
8-0egstgeest 5 5-1, Lugdunum 2-Ter Leede 6
3-3, Voorschoten'97 5-JAC 8 2-1, SEV 6-KRV
5 0-2, RCL 6-Valken'68 7 3-5
6e klasse B: SEV 7-Lisse 6 5-5, Quick Boys
10-Katwi|k 9 1-6, Rijns Boys 11-Noordwijk 8
2-2, Ter Leede 7-0egstgeest 6 2-0, Quick Boys
9-Valken'68 8 3-3.
6e klasse C: LSW 3-Katwijk 10 2-5, Leiden 3-
Katwijk 12 1-2, Oegstgeest 7-Quick Boys 11
0-8, -DoCos-RCL 7 2-1, Lugdunum 3-T0NEGI-
DO 1-2.
6e klasse O: Koudekerk 3-Alphia 5 7-0, Zwam-
merdam 4-ARC 7 1-6, BSC'68 3-HVZ 5-2,
Sportief 2-Quick Boys 12 3-2, DSO 5-ARC 6
3-1, Katwijk 11-Aarlanderveen 3 12-1.
6e klasse E: De Jodan Boys 6-Zoetermeer 2-4,
Koudekerk 4-Oosterheem 4 2-1, BVCB 8-AI-
phia 6 2-3, Moerkapelle 3-Quick Boys 13 2-0,
Sportlust'46 7-ARC 10 1-5, ARC 9-DS0 6 2-
3
6e klasse F: MVKV 6-Gouda 4 5-4, BVCB 4-AI-
phia 7 3-0, DWO 6-DSO 7 0-1, ARC 12-ARC
11 0-3, CVC Reeuwijk 4-Moerkapelle 4 3-4,
Alphia 8-De Jodan Boys 7 2-11
6e klasse VA: Rijns Boys 10-Rijns Boys 12 6-
2, De Sleutels 3-Voorschoten'97 8 2-0, TAW
4-JAG 1-3, 8lauw Zwart 3-Vitesse Delft 6 7-3.
TAW 5-Koudekerk 5 6-1
7e klasse A: GWS 2-SEV 8 3-3, Quick Boys
14-Lisse 7 2-3, SJC 2-WSB 2 1-2, Voorscho
ten'97 9-Valken'68 9 4-3, Katwijk 14-Forum
Sport 7 4-1.
7e klasse B: KSD 2-JAC 9 3-1, Oegstgeest 9-
Katwi|k 13 12-2, Forum Sport 8-SJC 3 afg.,
Wassenaar 4-Quick Boys 15 3-3, Blauw Zwart
4-Ter Leede 8 0-7, SEV 9-Rijns Boys 15 1-8.
7e klasse C: Alphia 9-RCL 12 5-0, Zevenhoven
4-ARC 13 2-3, Bernardus-DSO 9 7-1, Zwam-
merdam 5-Woubrugge 4 6-8, Zoetermeer 2-
Nieuwkoop 3-1, SJZ 2-DWO 7 0-1.
7e klasse D: DSO 10-Spirit 7 1-3, Woubrugge
5-Zoetermeer 3 4-1, ARC 14-BVCB 5 4-5, Be
Fair 7-RCL 11 3-5, DONK-WDS 5 0-7, Soccer
Boys 5-Berkel 6 2-3.
7e klasse E: Voorschoten'97 10-GWS 3 1-2,
Leiden 5-GOL Sport 4-10, Oegstgeest 1 O-Do-
Cos 2 4-2, WSB 3-Katwijk 15 0-3, Valken'68
10-SEV 10 6-3
8e klasse A: Alphia 11-HVZ 2 3-2, ARC 17
ARC 15 3-3, RCL 14-Koudekerk 6 3-0, Wad-
dmxveen 3-Zeveqhoven 5 2-3, DWO 8-Wou-
brugge 6 3-9, BSC 4-DSO 11 afg.
8e klasse B: DSO 13-Rijns Böys 16 5-1, ARC
16-Rijnland 0-2, Koudekerk 7-Quick Boys 18
2-6, De Sleutels 4-SEV 11 3-3.
8e klasse C: SEV 12-Leiden 9 2-7, Duinoord-
Magers 6-RKDEO 2 0-4, Voorschoten'97 14-
Graaf W II VAC 2-5, Forum Sport 9-JAC 10 1-
0, TONEGIDO 2-SV35 6 7-7
8e klasse D: SEV 13- Leiden 6 2-1, Katwijk 17
Noordwi|k 10 3-4, SV'35 7-Ter Leede 10 1-3,
Lisse 8-WSB 4 3-2.
8e klasse E: Valken'68 12-Rijns Boys 17 0-3,
WSB 5-KRV 9 3-3, Lisse 9-MVKV 5 3-5,
Noordwijk 12-Oegstgeest 12 10-1
8e klasse F: SV'35 8-Valken'68 14 1-2, Fore
holte 2 Kagia 4 2-1, Quick Boys 19-Noordwijk
13 1-6, Rijns Boys 18-Lisse 10 0-1, Leiden 7-
Oegslgeest 13 3-2.
8e klasse VC: Abbenes 2-Teylingen 1-5, De
Sleutels 6-GWS 4 5-0, Noordwi|k 11-Leiden
10 4-2, Ter Leede 9-Wassenaar 6 7-4, Van
Nispen 2-Voorschoten'97 11 5-7, RCL 13-
Voorschoten'97 12 uitg.
8e klasse VD: Leiden 8-Aarlanderveen 4 3-4,
Alphia 10-DS0 12 2-7, Ter Leede 11-Hazers
woudse Boys 6 2-4, Valken'68 13-Koudekerk
8 10-3, Hazerswoudse Boys 7-BSC68 5 1-4.
ZONDAG
Hoofdklasse A: Hilversum Kranenburg 1-1, To-
negido-Argon 1-6, Elinkwi|k-Turkiyemspor 0-
1, Baronie Hollandia 3-1, overige duels afg.
Baronie
9-24 Ommworld
7-10
Turkiyemspor
9-20 Argon
8-10
Westlandia
8-13 ADO '20
8- 9
AFC
8-12 Tonegido
9- 9
Nieuwenh
8-12 Elinkwijk
9- 8
Hilversum
9-11 Hollandia
9- 6
Kranenburg
9-11 KBV
8- 5
Reserve-elftallen
Hoofdklasse A: DHC 2-T0NEGID0 2 afg
Quick 2-Westlandia 2 afg UVS 2-Leonidas 2
afg Excelsior'20 2-VEL0 2 afg Wilhelmus 2
WSB 2 afg Spartaan'20 2-SWSMC 2 afg.
Stand: TONEGIDO 2 6-15, SWSMC 2 6-15,
DHC 2 6-12, Excelsior'20 2 7-12, WSB 2 7
12, VELO 2 6-8, Wesllandia 2 7-8, Quick 2 6
7, Spartaan'20 2 6-7, UVS 2 6-6. Leomdas 2
6-5, Wilhelmus 2 7 3
le klasse A: SJC 2-HBS 2 3-3, RVC/Rijswijk 2-
HMSH 2 afg., Kranenburg 2-DWO 2 afg., Al-
phense Boys 2-RKAW 2 3-0, VUC 2-VCS 2
afg., GDA 2-Wilhelmus 3 afg..
2e klasse A: DoCos 2-ESTO 2 afg., Concordia
2-Blauw Zwart 2 afg., WSB 3-HW 2 afg.,
DOSR 2-UNIO 2 afg, ONA 2-Lisse 2 afg.
Woerden 2-Voorschoten'97 2 2-2.
2e klasse B: Vredenburch 2-VELO 3 afg., VIOS
2-DoCos 3 uitg TONEGIDO 3-LENS 2 afg.,
HBS 3-Laakkwartier 2 afg., HMSH 3-RKDEO 2
afg
3e klasse A: Lugdunum 2-VUC 3 afg., Forehol-
te 2-Roodenburg 2 2-2, Van Nispen 2-Alkma-
nia 2 afg Altior 2-Voorschoten'97 3 1-3, Lis
se 3-NSV46 2 afg., Blauw Zwart 3-Meerburg
2 afg..
4e klasse A: RKAW 3-ASC 2 afg., HW 3-SJZ
2 afg.. Blauw Zwart 4-Teylingen 2 afg., R0-
AC'79 2-VUC 4 0-4, TONEGIDO 4-UDO 2 afg.,
Wilhelmus 4-Forum Sport 2 afg
4e klasse B: Rijnland 2-MMO 2 afg Alphen 2-
Nieuwkoop 2 3-1, SJZ 3-Meerburg 3 afg.,
Olympia 3-Bernardus 2 afg., Nicolaas Boys 2-
DOSR 3 4-2, ROAC'79 3-Zoetermeer 2 1-2
5e klasse A: Teylingen 3-Forum Sport 3 afg.,
Warmunda 2-Foreholte 3 2-3, Graaf W II VAC
2-HBS 6 afg., Lisse 4-ASC 3 afg., SJC 3-RKA-
W 4 3-8, HW 4-UVS 3 afg..
5e klasse 8: Rijnland 3-Graaf W II VAC 3 afg
SJZ 4-Alkmania 3 afg UDWS 2-Leidse Boys 2
afg Kickers'69 2-LSW70 afg., UDO 4-DSO
2 afg.Bernardus 3-G0L Sport 2 afg
5e klasse C: SJZ 5-DSO 3 afg HW 5-Kic-
kers'69 3 afg Stompwijk'92 2-Zoetermeer 5
afg., UDWS 3-Graaf W II VAC 4 afg., Bernar
dus 4-MMO 3 afg..
6e klasse A: Van Nispen 3-DoCos 4 afg., UDO
3-SJC 4 afgHW 6-KRV afg Teylingen 4-
Warmunda 3 afg., ASC 4-DOSR 4 afg,, Lugdu
num 3-UVS 4 afg..
6e klasse B: Roodenburg 3-Nieuwkoop 3 afg.,
SJC 5-Altior 3 2-1, DoCos 5-VCL 2 afg., DWO
3-Leidse Boys 4 afg., LSW'70 2-HW 7 4-1,
DOSR 5-Nicolaas Boys 3 afg..
6e klasse C: SJC 6-Altior 4 afg MMO 4-Kic-
kers'69 4 afg Nicolaas Boys 4-SJZ 6 afg
DWO 4-DOSR 6,afg., Bernardus 5-Alkmania 4
afg., Nieuwkoop 4-Duinoord/Jagersafg..
6e klasse D: ESTO 4-Alphense Boys 7 afg
NSV'46 3-ONA 4 afg., Groeneweg 5-Cabauw 3
afg DWO 5-Floreant 3 afg., RVC'33 3-Stol-
wijk 6 9-3.
6e klasse VA: RKAW 6-Voorschoten'97 4 afg..
Meerburg 4-SJZ 7 afg Leidse Boys 3-Alphen-
se Boys 5 afg VUC 5-RKAW 5 afg., Alphense
Boys 6-Delft 5 3-1, Graaf W II VAC 5-Kic-
kers'69 5 afg..
7e klasse A: UVS 5-Lisse 5 afg., GOL Sport 3-
VNA 2 afg., Roodenburg 6-Roodenburg 4 2-7,
SJC 7-ROAC79 5 1-4, Foreholte 4-DoCos 6 2-
0, ASC 5-Teylmgen 5 afg
7e klasse B: DOSR 7-R0AC79 4 afg., Forehol
te 6-Bernardus 6 3-6, ASC 6-Lugdunum 4
afg Roodenburg 5-TONEGIDO 7 2-7, Alphen
se Boys 8-SJC 8 afg..
7e klasse C: Bernardus 7-DOSR 8 afg., Zoeter
meer 7-Stompwijk'92 5 afg., DWO 6-Alphen 4
afg., TONEGIDO 5-Nicolaas Boys 5 afg., Al
phense Boys 9-Altior 6 2-3, Bernardus 8-DSO
4 afg..
7e klasse VA: VCL 4-Foreholte 5 4-1, Voor
schoten'97 5-Graaf W II VAC 7 afg Graaf W II
VAC 6-VUC 6 afg., Forum Sport 4-Wassenaar
afg., Blauw Zwart 5-UDWS 4 afg., Lisse 11-
Haagse Hout 4 afg..
7e klasse VB: GSV 4-Bernardus 9 afg., Leidse
Boys 5-DONK 4 afg., Alkmama 5-ONA 5 5-2,
Leidse Boys 6-Gouda 4 2-4, Woerden 4-
Stompwijk'92 4 3-2, Altior 5-Alphen 3 1-5.
7e klasse VC: Delft 7-ADS 4 afg., VUC 8-Eras-
mus 6 afg., RAVA 7-De Postduiven 4 afg
Duindorp SV 3-Naaldwijk 5 afg Voorscho
ten'97 6-Spoorwijk 5 2-7j TEDO 5-RVC/Rijs-
wijk 5 afg..
8e klasse A: DoCos 8-Warmunda 4 afg., Fore
holte 7-Lugdunum 5 afg WSB 4-Foreholte
10 afg., LFC 4-SJC 9 2-2, Lisse 6-LSW70 3
afg., GOL Sport 4-Teylingen 6 afg.
8e klasse B: VCL 7-HW 8 1-3, GOL Sport 6-
SJC 11 afg., Warmunda 5-DoCos 9 1-2, WSB
5-Rijnland 4 afg., RKAW 7-Teylingen 8 afg
Forum Sport 6-Foreholte 8 afg..
8e klasse C: Alkmama 7-DoCos 10 6-0, DoCos
11-Alphense Boys 13 afg., WSB 6-Lisse 9
afg., MMO 5-Meerburg 7 afg., Lisse 8-Forehol-
te 9 afg..
8e klasse D: Nicolaas Boys 6-Alphense Boys
12 3-0, DOSR 9-Zoetermeer 9 afg., Kic-
kers'69 6-Meerburg 10 afg., Alphen 5-DSO 6
3-3, MMO 6-Alkmama 8 afg., DoCos 12-Ber-
nardus 10 afg
8e klasse VA: Lugdunum 6-UVS 7 afg., Rijn
land 5-UDO 6 afg., Teylingen 7-ASC 7 afg
RKAW 9-SJC 10 afg., Graaf W II VAC 10-
BlauwZwartöafg..
8e klasse VB: Gouda 5-Waddmxveen 3 2-4,
ASC 8-NSV46 5 afg DONK 5-Alphen 6 1-3,
ONA 7-Altior 8 afg DWO 7-Meerburg 9 afg.,
Kickers'69 7-Olympia 8 afg
8e klasse VP: Alkmama 6-KRV 2 5-2, Forum
Sport 5-Meerburg 6 afg., Stompwijk'92 6-GOL
Sport 5 afg UDO 5-VCL 6 afg., Meerburg 8-
Graaf W II VAC 9 afg ROAC'79 6-Wassenaar
JEUGDVOETBAL
A-JUNIOREN
Tweede divisie B: Sparta-VCS 3-1, SC Feyen-
oord 2-Excelsior M 1-1, Katwijk-Alphense Boys
3-2, RVC/Rijswijk-Barendrecht 4-0, SHO-
Quick Boys 2-1, Spartaan'20-Westlandia 1-0.
RVC/Rijswijk
7-19 Sparta
7-9
Alphense Boys
7-14 Barendrecht
7-8
Quick Boys
7-13 SHO
7-8
Spartaan'20
7-10 SC Feyenoord
7-7
Excelsior M
7-9 Katwijk
7-6
VCS
7- 9 Westlandia
7-4
Hoofddorp
7-16
HBC
7-9
UVS
7-16
Elinkwijk
6-6
Abcoude
7-16
Lisse
7-6
ARC
7-15
HW
7-6
DCG
7-13
Voorschoten'97
6-3
Noordwijk
7-12
UW
7-0
Tweede klasse A (zaterdag): RKDEO- Tricht 2-
1, Kloetinge- Lisse 2-1, De Meeuwen- Stedoco
2 3-2, WRW- Wieldrecht 0-0, Zwaluwen- Ber-
kel 3-2.
Berkel 7-18 De Meeuwen 7-7
Zwaluwen 7-18 Stedoco 2 6-5
Lisse 7-15 WRW 6-5
Jodan Boys 6-13 Tricht 7-4
RKDEO 7-11 Wieldrecht 7-4
Kloetinge 7-10 Spijkenisse 6-3
Tweede klasse A (zondag): RVC'33- VEP 2-1,
DEH- Iduna 0-4, Donk- SJC 5-3, Oliveo- GDA
5-1, Floreant- DWO 0-3, Bernardus- Alkmama
2 afg.
Oliveo 8-21 DEH 7-8
UVS 7-16 Donk 6-7
SJC 7-15 GDA 6-6
DWO 7-13 Alkmama 2 5-4
RVC'33 6-10 Bernardus 7-4
VEP 6- 9 Floreant 7-2
Iduna 7- 8
Derde klasse A (zaterdag): RKAW- Die Haghe
8-0, Schevemngen- Lisse 2 7-0, Oegstgeest-
Rijnsb. Boys 7-0, Ter Leede 3- SVOW 2-0,
Maasdijk- RCL 2 3-2.
Oegstgeest 7-15 SVOW 7-10
Schevemngen 7-14 Duinoord 4- 9
Quick Boys 6-13 Maasdijk 6- 6
RCL 2 6-13 Die Haghe 7- 3
RKAW 7-13 Rijnsb Boys 6- 1
Ter Leede 3 7-11 Lisse 2 6- 1
BUITENLANDS VOETBAL
Bergen-Brugge 1-2, Gent-Lommei 3-1, Moes-
kroen-Lokeren 1-1, Charleroi-St. Truiden 2-2,
Standard Luik-La Louvière 1-0, Antwerp FC-
Germinal 5-3, K V. Mechelen-Beveren 0-2, RC
Genk-Westerlo 1-1.
Brugge
10-28
Bergen
11-13
Lokeren
11-24
Antwerp FC
11-12
Lierse
10-23
Gent
11-11
RC Genk
11-22
Lommei
11-11
St Truiden
10-21
Beveren
11-10
Anderlecht
9-20
Standard Luik
11- 9
Moeskroen
10-15
K V. Mechelen
11- 9
Germinal
11-14
Westerlo
11- 7
La Louvière
11-13
Charleroi
11- 4
DUITSLAND
Energie Cottbus - Schalke'04 0-1 (0-0). 79
Möller 0-1.
FC Nürnberg - Borussia Mönchengladbach 2-1
(2-0). 8. Nikl 1-0, 22. Ciric 2-0 (strafschop),
75. Strasser 2-1. Rode kaart: 89. Stassin
(Borussia MGB).
1860 München - Arminia Bielefeld 3-1 (3-1).
14 Suker 1-0, 15. Wichmarek 1-1, 30. Lauth
2-1,38. Lauth 3-1.
Hannover'96 - VfL Wolfsburg 3-1 (2-0). 23.
Stendel 1-0, 28. Bobic 2-0, 76. Munteanu 2-
1,82. Konstantimdis 3-1.
Hansa Rostock - FC Kaiserslautern 2-2 (1-1).
17. Rydlewicz 1-0, 22. Lokvenc 1-1, 71 Vor-
beck 2-1, 78. Mifsud 2-2
Leverkusen - VfB Stuttgart 0-1 (0-1). 19. Mei
aner0-1
Borussia Dortmund - Hamburger SV 1-1 (0-0).
67. Rosicky 1-0, 89. Christensen 1-1 Rode
kaart: 90. Meijer (HSV).
Werder Bremen - Bayern München 2-0 (1-0).
17. Daun 1-0, 80. Krstajic 2-0.
VfL Bochum - Hertha BSC 3-0 (0-0). 49. Wosz
1-0, 79. Freier 2-0, 90. Gudjonsson 3-0.
Bayern Mün.
Dortmund
1860 Münch
Bremen
Schalke '04
VfL. Bochum
VfB Stuttgart
Hertha BSC
Wolfsburg
11-23
11-21
11-20
11-20
11-19
10-17
11-17
11-16
11-16
ENGELAND
Liverpool
Arsenal
Man. United
Chelsea
Tottenham
Everton
Blackburn R.
Middlesbor.
Newcastle
Southampton
12-30 Fulham
12-26 Birmingham
12-22 Leeds
12-20 Man. City
12-20 Aston V.
12-20 Charlton
12-19 West Ham
11-18 Sunderland
10-16 West Bromw.
12-16 Bolton
FRANKRIJK
Derde divisie B: HBC-DCG 2-2, Elinkwijk 2-
Noordwijk 0-1, ARC-UW 7-0, HW-Lisse 0-2,
Voorschoten'97-Hoofddorp 1-3, UVS-Abcoude
Tweede divisie B: UVS-ADO Den Haag 2 gest.,
SC Feyenoord-Sparta 7-2, Leonidas-Sliedrecht
3-0, Den Bosch 2-Quick Boys 1-3, SVVSMC-
Alexandna'66 1-0, DHC-Barendrecht 0-1.
SC Feyenoord 7-21 Den Bosch 7-9
Quick Boys 7-16 DHC 7-9
Barendrecht 7-13 UVS 6-7
Alexandria'66 7-12 SWSMC 7-7
ADO Den Haag 6-11 Leonidas 7-3
Sparta 7-10 Sliedrecht 7-0
Derde divisie B: Roodenburg-A'veen Heemraad
0-2, ARC-SV Zandvoort 3-0, Haarlem 2-Hoofd-
dorp 2-3, Lisse-VCS 0-3, RKAW-DWS 2 4-2,
Zeeburgia-Neerlandia/SLTO afg..
A'veen Heemr 7-21 VCS 8-10
Haarlem 8-19 Hoofddorp 8-10
RKAW 8-15 ARC 8-10
Neerlan/SLTO 7-14 DWS 8-7
Lisse 7-13 Roodenburg 8-3
Zeeburgia 7-10 SV Zandvoort 8-0
VROUWENVOETBAL
Hoofdklasse: Wartburgia- Be Quick 4-2,
Braakh - Seastum 1-1, Reiger B - Stedoco 1-3,
Ter Leede- WFC 3-1, NEC- Buitenv 1-2, Or
Nassau- Klarenbeek afg.
Ter Leede 8-21 Klarenb 7-9
Saestum 8-17 Wartburgia 7-8
Braakh 8-16 Stedoco 8-7
Or. Nassau 7-15 Be Quick 8-6
WFC 7-11 NEC 7 5
Buitenv. 8-11 Reiger B. 7-0
Eerste klasse B: CSW- Pancratius 3-0, KRV-
DZSV 3-2, ASC'62- RCL 0-4, HZW- Muiden
0-1, Kmckerb.- Heino afg., RWF- Heerenv: B.
afg.
Muiden 8-19 CSW 7-10
Heerenv. B 7-18 Pancratius 8-10
HZW 8-18 Kmckerb 7- 5
RCL 8-16 Heino 7- 4
KRV 8-13 DZSV 7- 3.
ASC'62 8-13 RWF 7- 1
Eerste klasse C: KFC- Rijsoord 2-2, Zw
Wit'28- Alkmama 1-4, ODC- RWH 4-0. Oost
kapelle- Nootdorp 2-1, Ter Leede 2- TYBB 2-
1. KFC'71-Buitenv 2 unb
Ter Leede 2 8-16 KFC 7-7
ODC 7-15 Nootdorp 7-7
Oostkapelle 7-15 Zw Wit'28 6-6
Rijsoord 7-14 TYBB 7-6
RWH 8-11 Alkmania 7-6
KFC'71 6-10 Buitenv 2 5-4
Auxerre
13-24
L'ille
13-17
Paris S.G.
13-23
Bastia
13-17
Nice
13-23
Bordeaux
12-16
Marseille
13-23
Sedan
13-16
Lyon
13-22
Ajaccio
13-14
Sochaux
13-22
Nantes
12-12
Lens
13-21
Le Havre
13-12
Monaco
13-20
Montpellier
13-10
Strasbourg
13-19
Rennes
13- 9
Guingamp
13-18
Troyes
13- 8
Roma).
Inter
7-19
Modena
7-9
AC Milan
7-16
Brescia
7-8
Juventus
7-15
Perugia
7-8
Lazio
7-14
Udinese
7-8
Bologna
7-12
Piacenza
7-7
Roma
7-11
Reggina
7-5
Empoli
7-10
Como
7-4
Parma
6-9
Atalanta
7-4
Chievo
6-9
Torino
7-3
SCHOTLAND
Dundee - Glasgow Rangers 0-3 (0-1). 30. Mal
colm 0-1, 50. Lovenkrands 0-2, 79. Moore 0-
3 Rode kaart: 45. Khisamsjvili (Dundee).
Kilmarnock - Dundee United 1-2 (1-1). 7
Thompson 0-1, 24. Fulton 1-1, 90. Mclntyre
1-2.
Livingston - Dunfermline 1-1 (0-0). 47. Brew
ster 0-1, 79, Toure-Maman 1-1.
Patrick Thistle - Motherwell 2-0 (1-0). 30.
Hardie 1-0, 52. Burns 2-0. Rode kaart: 72
Leish (Motherwell).
Celtic - Aberdeen 7-0 (3-0). 26 Hartson 1-0,
35. Hartson 2-0, 43 Larsson 3-0, 51 Hartson
4-0. 71 Balde 5-0, 81. Hartson 6-0, 86.
Maloney 7-0.
Hibernian - Hearts 1-2 (1-0). 36. Paatelainen
1-0, 86 McKenna 1-1, 89. Stamp 1-2. Rode
kaart: 90. Stamp (Hearts)
Glasg. Rangers
13-35
Aberdeen
13-15
Punch
7-14
Arnh, Eagles
7-6
Celtic
13-34
Kilmarnock
13-13
E. Tigers
7-12
Cady
7-6
Hearts of Midi.
13-20
Livingston
13-12
EBBC 2
6-10
Leiden
7-6
Dunferml.
13-20
Partick Thistle
13-12
Omniworld 2
7-10
Voorburg
7-6
Hibernian
13-18
Dundee Utd.
13-10
St Attacus
7-10
Jugglers
6-2
Dundee
13-17
Motherwell
13- 9
Dunckers
7- 8
Beverwijk
6-2
US
7- 8
Bouncers
6-0
Quo Vadis
5- 6
Donar 2
7-0
Atletico Madrid - Rayo Vallecano 2-0 (1-0). 5.
Calvo 1-0, 55. Torres 2-0 (strafschop).
Valladolid - Real Mallorca 1-3 (1-1). 25 Marcos
1-0, 26 Pandiani 1-1, 52. Pandiam 1-2, 68
Pandiani 1-3.
Deportivo la Coruiia - Real Madrid 0-0.
Athletic Bilbao - Celta de Vigo 2-1 (0-1). 33.
Edu 0-1, 80. Etxeberia 1-1 (strafschop), 90. Ur-
zaiz 2-1.
Espanyol - Valencia 0-1 (0-0). 74 AurelioO-1.
Betis Sevilla - Malaga 3-0 (0-0). 49. Arzu 1-0,
57. Fernando 2-0, 80. Fernando 3-0 (straf
schop).
Villareal - Real Sociedad 0-1 (0-1). 36. Nihat 0-
1.
Real Sociedad
8-20
Santander
7-10
Valencia
8-17
Valladolid
8-10
Mallorca
8-15
Sevilla
8- 8
Celta de Vigo
8-14
R. Vallecano
8- 8
Real Betis
8-13
Atl. Bilbao
8- 8
Real Madrid
8-13
Villareal
8- 7
Deportivo
8-13
Espanyol
8- 7
MSIaga
8-12
Alavés
8- 6
FC Barcelona
7-11
Osasuna
8- 5
Atl. Madrid
8-11
Recreativo
8- 5
ZAALVOETBAL
Maasstad
9-24
Koos Alb
9-12
Volend. 2
9-20
West St. 2
9-11
ATC
9-18
AORC
9-10
Sparta'67
8-17
Paal'29
9- 9
Scagha'66
8-16
Hovocubo
9- 8
NBHW Boys
9-13
•Zandvoort
7- 3
Lutjebroek
9-12
Bax 2
9- 0
R'damse Studs
8-19
Simeko
7-10
Noordzee
8-16
Rozet
8-10
Jai Swadesh
8-15
Westlandia
8- 9
Groenoord
7-14
Semper Alt.
7- 7
Wippolder
7-12
Sprint
8- 7
BVP
8-12
ZWL
8- 6
ZVOB
8-11
Bakkenes
8- 6
Rostock 11-14
Bielefeld 11-14
FC Nürnberg 11-13
HSV Hamburg 11-13
B. Leverkusen 11-12
Hannover 96 11-12
Borussia M 11-11
Kaiserslautern 10- 7
E. Cottbus 11-5
Birmingham City - Bolton Wanderers 3-1 (0-0).
61. Purse 1-0, 72. Okocha 1-1, 73. Savage 2-
1, 83. Horsfield 3-1. Rode kaart: 67. Gardner
(Bolton).
Liverpool - West Ham United 2-0 (1-0). 28.
Owen 1-0, 55. Owen 2-0.
Manchester United - Southampton 2-1 (1-1).
15 Phil Neville 1-0, 18. Fernandes 1-1, 85
Forlan 2-1.
West Bromwich Albion - Manchester City 1-2
(0-0). 51. Anelka 0-1, 62 Clement 1-1, 71.
Goater 1-2.
Fulham - Arsenal 0-1 (0-1). 31. Marlet 0-1
(e.d
Tottenham Hotspur - Chelsea 0-0.
Blackburn Rovers - Aston Villa 0-0.
Leeds United - Everton 0-1 (0-0). 80 Rooney
0-1.
Charlton Athletic - Sunderland 1-1 (0-1). 15.
Flo 0-1, 77. Rowett 1-1.
12-15
12-15
12-14
12-14
12-12
12-11
12-11
12-10
12-10
11- 8
Lyon-Nice 2-2, Sochaux-Strasbourg 2-0, Troy-
es-Gumgamp 0-2, Rennes-Ajaccio 0-0, Bastia-
Lille 1-0, Lens-Auxerre 3-1, Marseille-Mont-
jjellier 2-0, Monaco-Le Havre 1-1, Sedan-Paris
S.G. 3-1
Udinese - Bologna 0-0.
Torino - Brescia 0-2 (0-1). 31. Tare 0-1, 86
Appiah 0-2.
Atalanta - Piacenza 2-0 (0-0). 77 Sala 1-0,
87 Comandim 2-0.
Como - Inter Milaan 0-2 (0-0). 57. Vieri 0-1,
65. RecobaO-2
Empoli - Lazio 1-2 (1-1). 44 Corradi 0-1, 45.
Atzori 1-1,80 Stankovic 1-2.
AC Milan - Reggina 2-0 (1-0). 20. Inzaghi 1-0,
63. Rivaldo 2-0. Rode kaart: 18. Vargas (Reg
gina).
Modena - Juventus 0-1 (0-0). 74 Del Piero 0-
1 Rode kaart: 83 Milanetto (Modena)
AS Roma - Perugia 2-2 (0-2). 39 Ze Maria 0-1
(strafschop), 43. Miccoli 0-2, 67. Panucci 1-
2, 71. Totti 2-2 Rode kaart: 37 Antonioli (AS
BASKETBAL
Vrouwen
Eredivisie: Shooters- Lely 45-68, 3ES- Celeritu-
do 90-77, Noordkop- Utrecht 71-51, Binnen
land- Jolly j. 61-54, Landslake Lions - BV Lei
derdorp 76-56.
Bmnenland 6-10 Grasshop. 5-4
Lely 5- 8 Celeritudo 6-4
Noordkop 5- 8 Utrecht 6-4
Jolly J. 6- 8 BVL 5-2
Landslake L 5-6 Shooters 5-0
3ES 4- 4
Junioren: Onze Gez - Utrecht 35-73, Sharklets-
Perik 44-73, Hoofddorp- GIBO Groep 53-68,
Shooters- Wildcats 70-100, Twente- PSV 71-
80, Bourgondie- Voorburg 63-83, Celeritudo-
Noordkop 62-77, Bartelsr DAS 55-107.
PSV
6-12
Celeritudo
6-2
Noordkop
6-12
Bourgondie
6-2
Utrecht
6-12
Hoofddorp
6-2
Wildcats
5-10
Shooters
6-2
Perik
5-10
Onze Gez.
6-2
GIBO Groep
6-10
Battels
4-0
Voorburg
5- 8
Sharklets
5-0
DAS
6- 6
Twente
6-0
New York. NBA.
New Jersey Nets -
Indiana
Mannen
Eerste divisie A: Heerenveen- Bax 7-4, HZV
Aqua- WMC 5-3, Utrecht- Estudiantes 2-2, Arn
hem- Inter Dako 4-9, Jong Eagles- ZSW 3-2,
Urk- ZVU'95 5-4.
Heerenveen 8-21 ZVU'95 8-9
Urk 6-15 ZSW 8-8
Kronenburg 7-15 Estudiantes 8-8
Utrecht 9-14 Bax 8-8
Jong Eagles 7-12 Arnhem 7-6
Inter Dako 7-11 WMC 8-4
HZV Aqua 9-10
Eerste divisie B: Hovocubo- Sparta'67 4-5, ATC-
Lutjebroek 7-4, Koos Alb - Paal'29 2-3, AORC-
Maasstad 8-5, West St. 2- Bax 2 10-2, Volend.
2- NBHW Boys 7-3, Scagha'66- Zandvoort afg
Hoofdklasse: Simeko- Rozet 5-1, Wippolder-
Sprint 4-3, Groenoord- Jai Swadesh 4-2, BVP-
Semper Alt 3-4, Westlandia- R'damse Studs 5-
8, ZVOB- Bakkenes 5-5, Noordzee- ZWL 15-3.
Pacers 102-91, Minnesota Timberwolves - Or
lando Magic 111-105, Detroit Pistons - Mem
phis Grizzlies 109-86, Philadelphia Sixers -
New York Kmcks 98-86, San Antonio Spurs -
Toronto Raptors 91-72, Chicago Bulls - New Or
leans Hornets 84-79, Denver Nuggets - Houston
Rockets 74-83, Phoenix Suns - Cleveland Cava
liers 78-74, Golden State Warriors - Seattle Su-
perSonics 93-106, Los Angeles Clippers - Los
Angeles Lakers 93-108
Atlanta Hawks - Chicago Bulls 98-92, Indiana
Pacers - Minnesota Tiwberwolves 87-80, Was
hington Wizards - New Jersey nets 79-87, New
York Knicks - Boston Celtics 107-117, Memphis
Grizzlies - Sacramento Kings 99-116, Utah Jazz
- Golden State Warriors 101-92, Dallas Mave
ricks - Phoenix Suns 97-83, Houston Rockets -
Toronto Raptors 88-76, Milwaukee Bucks - Or
lando Magic 90-100, New Orleans Hornets -
Miami Heat 100-95, Portland Trail Blazers -
Denver Nuggets 79-96.
BILJARTEN
Ronchin (Fra). EK 71/2. Poule A, eindstand: 1
Niessen (Bel) 3-5, 2. Carrer (Fra) 3-3, 3. Tille-
man (Ned) 3-2 (moyenne 36,62), 4. Remond
(Fra) 3-2 (28,21) Poule B, eindstand: 1 Kao-
her (Oos) 3-6, 2. Van Silfhout (Ned) 3-4, 3 Der-
aes (Bel) 3-2, 4 Faus (Tsj) 3-0. Halve finales:
Niessen - Van Silfhout 250-59 (8 beurten),
Kahofer - Carrer 250-40 (7). Finale: Niessen
(Bel) - Kahofer (Oos) 250-237 (5 beurten).
Eindstand: 1. Niessen, 2 Kahofer, 3. Van Silf
hout (Ned), Carrer (Fra). 5. Tilleman (Ned), 6.
Deraes (Bel). 6 Remond (Fra), 8. Faus (Tsj).
BRIDGE
Vrouwen
Hoofdklasse: SEV- Westland. 2 4-6, Westland.
1- UVS 4-2, DONK- GDA 14-4, VCS- Tutor 4-2,
Activitas- Blijdorp 12-0, RKDEO- Simeko 1 4-3.
Activitas 8-22 Simeko 1 9-11
Westland. 1 9-21 VCS 8-10
RKDEO 8-19 GDA 8- 9
Simeko 2 8-16 SEV 8- 9
UVS 9-16 Tutor 8- 6
DONK 9-14 Blijdorp 9- 3
Westland. 2 8-13 Zw. Wit'28 7- 0
New York. Marathon. Mannen: 1. Rop (Ken)
2.08.07, 2. Cheboiboch (Ken) 2.08.17, 3. Kip-
kemboi (Ken) 2.08.39. Vrouwen: 1. Chepchum-
ba (Ken) 2.25.56, 2 Demsova (Rus) 2 26.17,
3. Jevtic (Joe) 2.26.44.
Athene. Marathon. Mannen: 1 Saina (Ken)
2.18.17, 2. Moiben (Ken) 2.18.42, 3. Konr
(Ken) 2.18.52. Vrouwen: 1. Krolik (Dui)
2.37 27, 2. Abatzidou (Gri) 2.47.18, 3. Zueva
(Rus) 2.49.21.
Mol (Bel). Wegwedstrijd. Mannen, 10 km: 1
Philipsen (Ned) 32.20, 2. Verrydt (Bel) 32.32,
3. Dillen 33.49 Vrouwen, 10 km: 1. Van der
Hei|den (Ned) 35.21, 2 Beckers (Bel) 36.09,
3. Verschuren (Bel) 40.01
26ste Flora Cross, Boskoop
9.000 meter: 1. Jaco Luijendijk (Leiden Atle
tiek) 30.46,1. 2. Joost Blokland (AV Gouda)
31 26,2, 3. Hans Wubben (AAV '36) 31.49,3,
4. Joost la Lau (Leiden Atletiek) 32 55, 4, 6
Leon van der Meijden (AAV) 33.49,6; sprint-
cross 2.000 meter: 1. Geert-jan Wassink (Rot
terdam Atletiek) 6.18,1, 6. Pascal Noorl (Lei
den Atletiek) 7 05,6, 9. Maikel Stolwijk (Leiden
Atletiek) 7.13,9; jongens A 6.000 meter: 1. Ro
bert Ton (AV Gouda) 20.45,1, 2. Richard Pleeth
(Leiden Atletiek) 22.25,2, 3. Dave Klink (llion)
22.53,3, 4. Vincent Anker (Leiden Atletiek)
23 16,4
Vrouwen 4.500 meter: 1 Petra Sloots (Spark)
18 29,1; sprintcross 2.000 meter: 1. Sabine
Gorter (Leiden Atletiek) 8.29,1, 2 Annemieke
Peet (Leiden Atletiek) 9.08,2, 5. Lenie van der
Broek (Leiden Atletiek) 10.48,5; meisjes A
3.000 meter: 1 Mirjam Huijgen (Leiden Atle
tiek) 14.51,1. 2. Sandra van der Broek (Leiden
Atletiek) 16 57,2,3. Dagmar Aarts (Leiden Atle
tiek) 17.37,3
Clingendaelcross Wassenaar
7.000 meter1 Ramses Bekkenk (Leiden Atle
tiek) 22.42, 2 Pieter van der Luijt (Leiden Atle
tiek) 23.00, 3. Vincent Trinthamer (Sparta)
0.23.13, 4. Edgard Creemers (Leiden Atletiek)
23.22, 5 Jaap van Duijvenvoorde (Leiden Atle
tiek) 23.25,13. Paul Barnhoorn (Leiden Atle
tiek, veteraan 40+) 24.47, 19. Henk van Velzen
(Leiden Atletiek, veteraan 50+) 25 13, 25. Fred
Regeer (Leiden Atletiek, veteraan 40+) 25.54,
26 Pieter Westers (Leiden Atletiek) 26.01
Vrouwen: 1 Wendy van der Spijker (Haag Atle
tiek) 29.11, 6. Sylvia de Vries (Leiden Atletiek)
31 48
BADMINTON
Derde klasse 3: BCR '91 5 - Flying Shuttle '57
2 3-5; Refoba - 8C Oosterhout 7-1Flair Alphen
2 - Nieuwerkerk-IJ 6-2; Boomgaardshoek - Ve-
glo 5-3
Derde klasse 4: Van Zijderveld 5 - Conservatrix-
/Velo 3 1-7; ZIGO Alphen - BC Lisse 5-3; Flair
Alphen - Huizen '96 6-2; Slotermeer 5- De Ritte
3 4-4
Kopenhagen. Open Deense kampioenschappen,
finales. Mannen: Chen Hong (Chn) - Jonassen
(Den) 15-9 9-15 15-6; dubbelspel: Ha Tae
Kwo/Kim Dong Moon (ZKo) - Chan Chong Mmg-
/Chew Choon Eng (Mal) 15-4 15-8. Vrouwen:
Martin (Den) - Gong Ruina (Chn) 11-5 3-11 11-
7; dubbelspel, halve finale Audina/Jonathans
(Ned) - Chen Lin/Jiang Xuelian (Chn) 11-8 11-
5; finale Wei Yili/Zhao Tingtmg (Chn) - Audina-
/Jonathans 11-3 6-11 119 Gemengd dubbel:
Kim Dong Moon/Hwang Yu Min (Zko) - Widianto-
/Vita(lno) 11-6 4-11 11-7.
NBB-competitie, Meesterklasse, Ronden 4 t/m
8:
De Lombard-Crash 6-24; Crash 2-Pegasus 24-6;
Het Buitenhof-Crash 18-12, Crash 2-De Lom
bard 5-25; Star-Crash 5-25; Crash 2-'t Onstein
2 13-17; Crash-Pegasus 14-16; Star-Crash 2
21-9;
Onstein 1 8-151 Star 8-115
Crash 1 8-143 Modalfa 8-114
Buitenhof 8-132 Onstein 2 8-114
Pegasus 8-131 Hok 8-111
Hok 2 8-122 Crash 2 8- 93
Lombard 8-119 Continental 8- 80
DAMMEN
Ereklasse CEMA/OVZ-Meurs/DeZ 9-18; Apel-
doorn-Van Stigt Thans 7-16; Wolter&Dros/ADG-
Angarde Informatica 15-9; Heijting Huissen-
Witte van Moort 12-12, Tomahaök/Westland-
Maas van 't Hoog 12-15; Hiltex-Vorden 20-5;
Van Stigt 4-8 Maasv'tH. 4-5
Hiltex 4-6 CEMA/DVZ 4-3
Meurs/DeZ 4-6 Angarde I. 4-2
Heijting H 4-5 Vorden 4-2
Witte v. M. 4-5 Apeldoorn 4-1
W&D/ADG 4-5 Tomahaok 4-1
Hoofdklasse Rinsumageest-Het Noorden 16-
10; DES Lunteren-Beter/Dordrecht 13-10, Nij-
verdal-De Oldehove 8-17; RDC Rijnsburg-Heij-
mans Excelsior 7-16; PWG 's-Gravenpolder-Doe-
tinchem 14-11; Hijken DTC-RDG/DIO 16-7;
Hijken DTC 4-8 B/Dordrecht 4-4
PWG 4-7 Doetmchem 4-4
Rinsumag. 4-5 De Oldehove 4-2
RDC 4-5 Het Noorden 4-2
DES 4-4 RDG/DIO 4-2
Excelsior 4-4 Nijverdal 4-1
Eerste Klasse B Constant-Charlois-Source+
NDG 13-13; Constant-Charlois I I-Van Stigt
Thans II 9-15, PSV Dammen-VAD 6-21; SNA-
CAB Holland/DEZ 10-10; IJmuiden-Samen
Sterk 13-13; Hiltex ll-TDV 13-10;
VAD 4-6
Const/Charl. 4-6 Samen Sterk 4-3
Van Stigt II 4-6 PSV 4-3
Hiltex II 4-6 S+/NDG 4-2
IJmuiden 4-5 SNA 4-1
CAB Holt. 4-5 Const/Ch. II 4-1
TDV
4-4
GOLF
Mannen
Promotiedivisie: Battels- Ricoh 2 77-50, Akri
des- MSV 57-69, Utrecht- Challengers 58-92,
Red Giants- E Towers 2 72-91, WGW- BCA
95-57, Rowic- Gr Uilen 74-91, Landstede 2-
PSV 68-43, Aris- ASVU 76-88.
Challengers 7-12 WGW 7-6
Towers 2 7-12 PSV 7-6
Battels 7-12 Akrides 7-6
Gr. Uilen 7-10 Aris 7-4
ASVU 7-10 BCA 6-2
Ricoh 2 7-10 Red Giants 7 -2
MSV 6- 8 Utrecht 5-0
Landstede 2 7- 8 Rowic 7-0
Eerste divisie: Jugglers- Donar 2 95-89, E. Ti
gers- Dunckers 62-42, US- Cady 83-69, St.
Attacus- Voorburg 62-53, Arnh. Eagles- Punch
80-93, Bouncers- Beverwqk 72-82, Omm-
world 2- Leiden 93-62, EBBC 2 - Quo Vadis
Mannen
Eerste klasse A: Roomburg- DSHC 4-2, Shinty-
Gouda 1-1, Cartouche- Forescate 7-1, A'veen-
Bennebroek 4-3, Gouda- Alliance 2-2, Alecto-
Pollux 1-1, Pollux- Myra 2-2, DSHC- A'veen 2-
l.Myra-Shinty 2-4.
Shinty 8-17 Cartouche 7-11
Myra 8-14 Bennebroek 7- 9
Roomburg 7-13 Alliance 7- 8
A'veen 8-13 Gouda 8- 8
Alecto 7-12 Pollux 8- 8
DSHC 8-12 Forescate 7- O
Eerste klasse B: LOHC- Asvion 4-0, Doorn-
Westland 3-4, Derby- Capelle 1-3, Dopie-
Leidse St 3-2, Asvion- HIC 2-1, Capelle-
Doorn 4-3, Overbos- Nieuwegein 4-0, HIC- VW
afg
Cajielle 8-22 Overbos 8-12
LOHC 7-17 Westland 7-10
WV 6-16 Dopie 7- 9
Nieuwegein 7-12 Derby 7- 3
HIC 7-12 Doorn 8- 1
Asvion 8-12 Leidse St. 8- 1
Derde klasse A: Maarssen- Catwijck 4-4, Zoe
termeer- Montfoort 4-0, Spijkenisse- Rijswijk
2-3, Nieuwkoop- Ommoord 2-3, Berkel Rod -
Tempo'34 1-1.
Ommoord 7-19 Maarssen 6-6
Nieuwkoop 7-14 Tempo'34 8-6
Zoetermeer 6-13 Berkel Rod. 6-5
Catwijck 7-13 Spijkenisse 7-4
Rijswijk 6-10 Alphen 6-3
Montfoort 8-10
Vierde klasse A: Alkemadfe- Voorhout 4-3, Hi-
salis- Bleiswijk 1-7.
Vrouwen
Overgangsklasse A: Wageningen- EHV 2-0,
Groningen- Gooische 0-2, Venlo- HIC 0-2, Hur
ley- Amersfoort 6-1, Victoria-Alecto 3-1, MEP-
Zwart-Wit 1-0.
Hurley 8-24 Groningen 8-10
Victoria 7-21 Wageningen 8-10
Alecto 8-12 MEP 8- 9
Gooische 8-12 Venlo 8- 6
Amersfoort 8-12 Zwart-Wit 8- 3
HIC 7-11 EHV 8- 3
Eerste klasse A: LOHC- DSHC 1-3, Souburgh-
Forescate 2-4, Craeyenht- Voorne 4-2, Gouda-
Groen Geel 3-1, Dopie- Hudito 3-0, Room
burg- Cartouche 4-0, Groen Geel- Souburgh
gest. (2-1), Cartouche- Gouda gest (0-0)
Forescate 8-24 Voorne 7-9
DSHC 8-21 Groen Geel 7-8
Gouda 7-15 Souburgh 7-6
Dopie 7-13 LOHC 8-5
Roomburg 8-13 Cartouche 7-4
Craeyenht 8-13 Hudito 8-0
Tweede klasse B: Vianen- Alphen 2-2, Straw-
ber - Bennebroek 1-0, Haarlem- VW 1-4,
Leusden- Myra 5-0, Voordaan- Almere 2-2,
Soest- Nieuwegein 3-0.
VW 7-19 Almere 8-10
Voordaan 7-12 Leusden 7- 8
Alphen 7-11 Haarlem 7- 8
Myra 8-11 Bennebroek 7- 7
Soest 8-11 Strawber 8- 7
Vianen 7-10 Nieuwegein 7- 5
Derde klasse A: Asvion- Leidse Studs 1-4, Ber
kel Rod.- Spijkenisse 1-0, Spirit- Capelle 2-0,
Forcial- Hoeksche W. 3-1, Aeolus- Baren
drecht 1-1.
Aeolus 7-17 Spijkenisse 7-8
Leidse Studs 7-16 Berkel Rod. 7-6
Rijswijk 7-13 Hoeksche W. 6-4
Forcial 7-13 Capelle 7-3
Spirit 7-13 Barendrecht 6-2
Asvion 8-13
Derde klasse B: Loenen- Terriers 0-3, Castri-
cum- Catwijck 1-1, Noordwijk- Abcoude 3-0,
Terriers- Maarssen 1-1, Heerhugow - Weesp 3-
1, Kraaien- Loenen 2-0, Hoorn- Xemos 1-1,
Abcoude- Castricum gest. (0-1).
Terriers 8-20 Noordwijk 7-9
Heerhugow. 7-16 Castricum 7-6
Kraaien 7-15 Abcoude 7-4
Catwijck 7-15 Hoorn 7-4
Maarssen 7-12 Loenen
Weesp 7- 9 Xemos
Tweede Klasse C Leids Damgenootschap-Krom-
meme 13-10; Zaandam-Heemstede 19-10; Den
Haag IbRDC Rijnsburg IL 10-16; Amstelland-
Kijk Uit 18-6; Gandhi-Schagen 10-16;
Schagen 4-8 KijkUit 4-3
LDG 4-8 RDC II 4-2
Krommenie 4-6 Heemstede 4-2
Zaandam 4-5 Gandhi 4-2
Amstelland 4-4 Den Haag II 4-0
DARTS
Bridlington (Eng). World Masters. Mannen,
groep 1: Van der Voort - Davis (Wal) 2-0, Van der
Voor - O'Shea 2-0, West (Eng)- Van der Voort 2-
0. Groep 10; Van Barneveld - McCarthy (Ier) 2-
0, Dudbridge (Eng) - Van Barneveld 2-0. Groep
15; Park (VSt) - Stompe 2-0. Van der Voort, Van
Barneveld en Stompe uitgeschakeld. Halve fina
les: West - Coote (Eng) 6-4, Dudbridge - Beaton
(Eng) 6-5. Finale; Dudbridge - West 7-4.
Vrouwen, groep 1: Hoenselaar - Sandaker (Noo)
3-0, Hoenselaar - Greatbatch (Wal) 3-0, Hoen
selaar - Searle (Can) 3-0. Groep 7. Krappen -
Jenkins (Eng) 3-0, Krappen - Ernst (Bel) 3-1,
Krappen - Bywaters (Eng) 3-1 Groep 8: De Boer
- Dodd (Eng) 3-0. De Boer - Cassidy (Sch) 3-1,
Robbins (Wal) - De Boer 3-0. De Boer uitgescha
keld Kwartfinales: Hoenselaar - Bromberg (VSt)
3-0, Krappen - Robbins (Wal) 3-1 Halve fina
les: Smith (Eng) - Hoenselaar 4-2, Guliver (Eng)
- Krappen 4-3 Finale- Gulliver - Smith 4-1
Narita (Jap). WK matchplay vrouwen, 1,05 mil
joen euro. Halve finales: Yoneyama (Jap) wint
van Han Hee-Won (ZKJo) 1 op na 19 holes. Park
(Zko) w.v Koch (Zwe) 5 en 4 Om derde plaats:
Koch w.v Han 1 up. Finale: Park w.v Yoneyama
1 up na 22 holes
Rome. Italiaans Open, Europese Tour, 1,1 mil
joen gulden: Eindstand (54 holes): 1. Poulter
(Eng) 197 (-19). 2. Lawrie (Sch) 199, 3. Wall
(Eng), Hansen (Den), Canonoca (Ita) 201, 6 La
ne (Eng), Cabrera (Arg), Moseley (Aus), 10
O'Hern (Aus), Gallacher (Sch), Nyström (Zwe)
203, 15. Derksen (Ned), Lafeber (Ned) 205,
58. Muntz (Ned) 212.
Atlanta. US Tour Championship, 5 miljoen euro.
Stand na 3e ronde: 1. Singh (Fiji) 201 slagen,
2. Howell III (VSt) 204, 3. Mickelson (VSt),
Woods (VSt). Toms (VSt) 206.
HANDBAL
Vrouwen
Hoofdklasse B: E.S.C90- Volewqckers 2 14-
18, Hellas 2- Foreholte 20-21, Ventura- Loreal
16-14, Leudal- Quintus 2 10-15. Wings- AAC
2 31-14, B.C./Bevo- Internos 13-14.
Hellas 2 2-4 Wings 2-2
B.C./Bevo 2-4 Internos 2-2
Quintus 2 2-3 E.S.C'90 2-1
Foreholte 2-3 Volewijckers 2 2-0
Ventura 2-3 Loreal 2-0
AAC 2 2-2 Leudal 2-0
23. Hoogenboom (Roelofarendsveen), 34 J.
Zwitser (Katwijk), 40. Vergeer (Warmond).
Klassement Essent Cup (na 3 wedstrijden): 1
Heideman 68.1 pnt, 2. Van der Veen 68, 3.
Michaud 63.1, 4 Lissenberg 57.1, 5. Rozen-
daal 54, 7. Angenent 41, 14 R. Zwitser 16,
19. Juffermans 10. 21. Hoogenboom 9, 27.
Van Es 4. Mannen B (100 md): 1. Mutsaers
(Rijswijk), 2. Ter Haar (Dedemsvaart), 3. Van
Norel (Oldebroek), 4. Withaar (Den Ham), 5.
Dunnewind (Ommen), 6. E. Nijgh (Rijnsburg),
17. Vink (Noordwijkerhout), 21. Van Wijk
(Oegstgeest), 22 G. Nijgh (Rijnsburg), 28. R.
Kottekaas (Voorhout) Klassement Essent Cup
(na 3 wedstrijden): 1. Dunnewind 48.1 pnt, 2
Mutsaers 43.1, 3. De Boer (Weidum) 43, 9. E.
Nijgh 32. 15. Vink 19, 23. Dohle (Voorscho
ten) 11. Veteranen: 1. Post (Groningen), 2.
Bakker (Schramer), 3. Slomp (Ruinen).
Den Haag. Peter van Vliet Marathoncup.
Licentiehouders (45 md): 1 De Vreede (Mon
ster), 2. Goverse (Kapelle), 3. Robijn (Maas
land), 4, Van Zanten (Oude Wetering), 5. K.
Kottekaas (Voorhout), 6. Van Wingerden (Rid
derkerk), 7. Van den Berg (Oude Wetering), 8
B van der Valk (Pijnacker), 9 S. van der Valk
(Pijnacker), 10. Nieuwkoop (Wijk en Aalburg).
Veteranen (45 md): 1 Van Dalen (Andel), 2.
Vreugdenhil (Honselersdijk), 3. Van der Meij
den (Raamsdonk). Dames (25 rnd): 1 Koop
man (Delft), 2. Boer (Woubrugge), 3 Heeringa
(Delft), 4. Van der Wiel (Leiden), 5. Wubben
(Monster). Jeugd vanaf 16 jaar (25 rnd): 1.
Van Dalen (Andel), 2. Smit (Leiden), 3. Oskam
(Den Haag). 4 Kramer (Voorhout), 6 S Zwit
ser (Katwijk).
KNSB-competitie
Meesterklasse ZZICT -HSG 6.5-3.5; Gromngen-
BIS 6.5-3.5 (protest BIS); ING/ESGOO-VastNed
Rotterdam 7.5-2.5; LSG-Zukertort Amstelveen
5.5-4.5; Utrecht-SMB 1.5-8.5
ZZICT 2-4 ING/ESGOO 2-2
LSG 2-4 HSG 2-2
Groningen 2-3 VastNed R'd. 2-1
Amstelveen 2-2 Utrecht 2-0
SMB 2-2 BIS 2-0
Tweede Klasse B: Bloemendaal-HWP (Z) 3-5;
Promotie-ZSC-Saende 2-6; Caissa-WSC 6-2;
LSG ll-Messemaker 1847 4-4; Alteveer-Almere
5-3;
HWP(Z) 2-4 Alteveer 2-2
LSG II 2-3 Promotie 2-2
Caissa 2-3 'ZSC/Saende 2-2
Bloemendaal 2-2 WSC 2-0
Messem. 2-2 Almere
TRIATLON
Vierde klasse A: IJssel; Hisalis 3-0.
Randburg (ZAf). Oefeninterland,
Zuid-Afrika - Nederland 4-3 (1-3). Doelpunten
Nederland: Lammers 1-1, Boomgaardt 1-2
(sc), Van Geenhuizen 1-3.
MOTORSPORT
Valencia. WK wegraces. 125cc: 1. Pedrosa
(Spa) Honda 42.12.044 (142,299 km/u), 2.
Vincent (Fra) Aprilia 42.13,144. 3 Pablo
Nieto (Spa) Aprilia 42.15,748. Eindstand WK
na 16 races: 1 Vincent 273 punten, 2. Poggi-
ali 254, 3. Pedrosa 243. 250cc: 1. Melandri
(Ita) Aprilia 43.57,812 (147,579 km/u), 2.
Rolfo (Ita) Honda 44.02,130, 3. Alzamora
(Spa) Honda 44 02.350 Eindstand WK na 16
races: 1. Melandri 298 punten. 2 Fonsi Neito
(Spa) 241, 3. Rolfo 219 MotoGPl: 1. Barros
(Bra) Honda 47.22.404 (152,170 km/u), 2
Rossi (Ita) Honda 47.22,634, 3 Biaggi (Ita)
Yamaha 47.37,617, 7. Van den Goorbergh
(Ned) Honda 48 26,218. Eindstand WK na 16
races: 1. Rossi 355, 2. Biaggi 215, 3. Ukawa
209, 4. Barros 204, 13 Van den Goorbergh
60
Amsterdam Amstel. November Vieren:
Mannen: 1 Nereus (Simon, Vermeulen. Dirks-
meier, Eggenkamp) 12.57 49. 2 Ska-
di/Gyas/Thêta 13.04.92, 3 Orca/Tnton
13,14.09, 4 Willem lll/Skoll 13.18.83, 5.
Willem lll/Okeanos 13.22 89.
Vrouwen: 1. Skoll (De Haan, Hommes, Smul
ders, Dekkers) 4000 meter in 14.09 59, 2.
Njord/Orca 14.28.24, 3. Skoll 2 15.29 60
SCHAATSEN
Utrecht. NK afstanden. Vrouwen. 1000 m: 1
Timmer 1.19,95, 2 Groenewold 1 20,59, 3.
Thomas 1 21,04, 4. Wijsman 1.21,93, 5
Ponjee 1.22,01, 6 Nuyt 1 22,46, 7 Cramer
1.22,82, 8 't Hart 1.22,84, 9. Leever
1 23,59, 10. Huisman 1.23.94 1500 m: 1
Groenewold 2.07,36, 2. Thomas 2 08,33, 3.
De Loor 2.08,63, 4. Vis 2.09,87, 5. De Vries
2.10,74 3000 meter: 1. De Loor 4.16,91, 2
Huizebosch-Smit 4.17,85, 3. Groenewold
4.18,32, 4. De Vries 4 21.82, 5. Van Goozen
4.22,04 5000 m: 1. Huizebosch-Smit
7 34,72, 2. De Loor 7 42.90, 3. Van Goozen
7.47,48. 4. Kleinsman 7 53,32, 5. Vis
7.57,37.
Mannen. 1000 meter: 1 Wennemars 1.10,86,
2. Van Velde 1.11,74, 3. Bos 1.12,21, 4.
Groothuis 1 12,85, 5. Hersman 1.12,97, 6.
Oltrop 1.13,16, 7. Leeuwangh 1.13,17, 8.
So linger 1 13,63, 9 Kuipers 1 13.79. 10.
Nijenhuis 1.14,11. 1500m: 1 Wennemars
1.52.13, 2 Hersman 1 53,60, 3. Tuitert
1.54,03, 4. Romme 1.54,99, 5. Postma
1 55,53, 6. Leeuwangh 1.55,62, 7. Uytde-
haage 1.55,68, 8 Van Velde 1 56,49, 9. Kui
pers 1 56,83, 10. De Jong 1.57,14 10.000
m: 1. Angenent 14.01,21, 2. De Jong
14 03.07, 3. Verheijen 14.08,13, 4 Rykkje
14.17,77, 5 Romme 14.18,24, 6. Elsmga
14.20,15, 7. Prinsen 14.32,68, 8. Solmger
14.43,35.
Erfurt. Duitse afstandskampioenschappen.
Mannen, 100 m: 1 Behr 9,86 (wereldrecord),
2 Waterstradt 9,87, 3. Gillarduzzi 10,73, 1
500 m: 1. Friesinger 1.52,04, 2. Dallmann
1.52.79.3 Heythausen 1.53,13. 1000 m. 1
Künzel 1.12,60. 2. Breuer 1 13,11, 3. Gil-
larduzzi 1.13,18. 10.000 m: 1 Morgenstern
13.54,32, 2. Fritsche 13.59,01, 3. Schneider
14 06,80
Vrouwen, 100 m: 1. Wolf 10,77. 2. Zöllner
10,97, 3 Hesse 11,06,1500 m: 1 Pechstem
2.00,79, 2 Opitz 2.01,97, 3 Anschütz
2.02.14. 1000 m: 1. Zóllner 1 19,67, 2. Hei-
ke Hartmann 1.19,86, 3. Anke Hartmann
1.20,30. 5000 m: 1. Anschütz 7.18,85, 2. Ir
rgang 7.23,38, 3. Opitz 7.24,36
Groningen. Marathon Cup.
Mannen A (100 md); 1 Michaud (Ane/Fra). 2
Boutiette (Warmond/VS), 3 Heideman (Olde
broek), 4 Rozendaal (Warmenhuizen), 5 Van
der Veen (Joure), 6. Lissenberg (Almere), 7 R.
van Hest (Apeldoorn), 8. Van Meggelen (Am
sterdam), 9. Lankhaar (Babyloniënbroek), 10.
Alderts (St Nicolaasga), 14_ Juffermans
(Stompwijk), 17 R Zwitser (Katwijk)! 18 An
genent (Woubrugge), 21. Van Es (Stompwi|k),
Noordwijk. Winterduatlon (7 kn
ATB-fietsen, 3,5 km lopen). Ba:
Mannen: 1 Van der Sm
1.08.48, 2 Barel (Overberg) li
(Rotterdam) 1.13.05. pERJ
Vrouwen: 1. Keuning (VoorbuikQ^J
Van Dijk (Utrecht) 1.25.10, L
Haag) 1.26.44 nan
er c
VOLLEYBAJng
ved:
de 1
Mannen Ljj-
Tweede divisie: AW Keistad - lf7- -
Croonenburg 1-3, WH - Martut"Jn
sh - Arvevo 0-4, Rijnmond 3 - V)las
AW Keistad 5-22 HW rWa
"c 5-19 Martimi*
5-17 vvh de
5-16 VoCASflaSS
Arvevo
Croonenburg
Leython
SSS 3
5-15 Setashr
Wf
Derde divisie: Agon - Zovoc l-jjftg
selande 3 3-1, Maarssen - Serw.
Aspasia 2-3, Protos - Woerden^ v
de 2-Switch 3-2. leni
Nesselande 2 6-27 Agon a v
5-20 Delta u
5-14 Irene H3T1
5-13 Protos
5-13 Nessell
5-12 Zovoc
Woerden
Switch
Aspasia
Maarssen
Servia
Promotieklasse A: GSC - VELO
- Skania 1 3-2, Sovicos 2 -
Waterlanders - Skania 2 1-3,
NOVO 4-0, Gemim/K. - Punch
Sovicos 2 4-18 Leythoi
Castellum 5-18 GSC
Inter Rijswijk 2 5-17 Skania,
Skania 1 6-17 Watert;'
VELO 5-15 NOVO
Punch 4-12 Gemiml
Eerste klasse A: HPSV - Inter
Castellum 2 -Tula/Smash 3-1,
3 4-0, DEO - Aspasia 2 3-2. Ka
gido 3 2-3, Kalmko 1 - Donar 2
HPSV
Donar 2
Tonegido 3
Castellum 2
SKC
Aspasia
2-0
Tweede Klasse C: VAS-SOPSWEPS'29 2,5-5,5;
Rijswijk-Krimpen a/d IJssel 2,5-5,5; HWP (SvG)
M-VastNed Rotterdam II 6-2; Haeghe Ooievaar-
Oegstgeest '80 1,5-6,5; De Pion-Charlois Euro
poort 5-3;
0egstgeest'80 2-4 Charl/Europ. 2-2
De Pion 2-4 Krimpen/IJss. 2-2
Sopsweps'29 2-2 Rijswijk 2-2
HWP (SvG) II 2-2 VastNed II 2-2
VAS 2-2 Ooievaar 2-0
Derde Klasse C Zeist-DBC 4-4; BAT Zevenaar-
BIS III 3-5; ING/ESGOO IM-DataBalk/SG Amers
foort II 2,5-5,5; LSG IV-Nieuwendam 4-4, Paul
Keres lll-Wagemngen II 3,5-4,5;
Wageningen II 2-4 Zeist 2-2
BIS III 2-3 Amersf. II 2-2
D8C 2-3 LSG IV 2-1
Nieuwendam 2-3 Keres III 2-0
BAT Zev 2-2 ING/ESGOO III 2-0
Derde Klasse D; De Uil-AAS 4-4, Alphense SC-
Het Spaarne 4,5-3,5; Tal/DCG ll-HWP Haarlem
2-6; LSG III—Oegstgeest '80 II 7,5-0,5; De Wij-
ker Toren-Kijk Uit 6,5-1,5;
LSG III 2-4 ASC 2-2
HWP H'lem 2-4 Tal/DCG II 2-2
Wijker Toren 2-3 De Uil 2-1
Het Spaarne 2-2 Kijk Uit 2-0
AAS 2-2 0egstg.'80 II 2-0
5-18 Tula/SiMa:
6-18 Kalinkd
7-14 Inter Ri
4-16 DEO pwi
5-16 Leylholg vv
4-13 Kalink^js|
Eerste klasse B: Agon 2 - NetwpOr
- Zovoc 2 3-1, Sovicos 3 - Nk^ Jg
Te Werve - Punch 2 0-4, Kalm[,
3, Radius2-Thor 23-1.
Sovicos
Punch 2
Ariston
Kalinko 2
Nesselande 4
iaa
5-17 Cito val
5-16 Jupiter! CC
Derde Klasse E: VAS ll-Philidor Leiden 5-3; DD
11-Katwijk 3,5-4,5; Caissa ll-CSV 3-5; LSG V-
Voorschoten 2,5-5,5, De Vogelwijk-Moerkapelle Zovoc 3-2.
5-17 Agon 2jreer
4-15 Radius-331
4-15 Tho, 2
5-13 NetwerplOl
4-12 TeWenaar
4-12 Zovoc ^ye|
Vrouwen Vel
Derde divisie: Irene - VSTS 3-2
Cito 2-3, Spits - Tonegido 3
Woerden 2 2-3, Gemini/K. - Juf35
den 1 - Shot 4-0 and
Tonegido 3 6-22 Tonegi(pn.
Woerden 1 5-18 Woerde
Irene i n r*;in V
Spits
Gemim/K.
VSTS 4-11 Protos
iet
Promotieklasse A: Zovoc 2 - R^g
- Leython 2 4-0, Kalinko - Kej
Delta - Skania 3-2, Utrecht 3 -j
1-3, Nesselande 2 - Greentex/9 di
VSTS 2 5-21 Zovoc Ln
Inter Rijswijk 2 5-18 Keukerl
Utrecht 3 5-16 RW Clc
Delta 4-13 Greentcro
Skania 5-13 NesselEpr
Kalinko 5-13 Leythoflcl
jme
Promotieklasse B: Switch - Jul dj(
voc - Leython 3-1Dosko - ThoL
rssPeri
8-4
3-5;
VCV
7-3
Voorschoten
2-4 Philidor
2-2
Nivoc
Moerkapelle
2-4 DD II
2-0
Switch
CSV
2-4 Vogelwijk
2-0
Leython
VAS II
2-3 Caissa II
2-0
Dosko
vrouwen.
Katwijk
2-3 LSG V
2-0
Maarssen
Bied. Olympiade. Mannen, achtste ronde: Rus
land - Nederland 27? - IV- Tiviakov (Ned) -
Morozevitsj (Rus) 'h-'h. Grisjoek (Rus) - Sokolov
(Ned) 1-0, Nijboer (Ned) - Roeblevski (Rus) 1-0,
Svidler (Rus) - Van den Doel (Ned) 1-0.
Stand: 1. Rusland 24 punten, 2 Hongarije 22
3. China 217?, 4. Georgië, Slowakije, Tsje
chië, Bosnië 21. 8. Nederland, Polen India,
Duitaland 207?.
Vrouwen, achtste ronde: Griekenland - Neder
land 2-1Botsari (Gri) - Peng (Ned) 1-0, Kouvat-
sou (Gri) - Hamelink (Ned) 1-0, Schuurman
(Ned) - Makropoulou (Gri) 1-0 Stand: 1 Geor
gië 19, 2. Verenigde Staten 17, 3. Rusland, Chi
na 16,5, 5. Roemenië, Vietnam 16, 34. Neder
land 13
SHORTTRACK
Taurus 2 1-3, VCV - Maarssi
6-17 Zovoc floe
6-17 Thor |ed
5-12 Jupilerf ,4.
5-12 Utree hf u
)vei
Eerste klasse A: Castellum - G%j
VO - Sovicos 2 0-4, Gemim/K
Castellum 5-21 LeythotS C
5-19 Donar
5-19 In Up U-
5-18 Inter RPeK
5-16 Delta
5-11 NOVO
VELO
Netwerk
Gemini/K. 2
Sovicos 2
GSC
OI
rz
Eerste klasse B: GGV - Keuk^F§F
Sovicos 3 - Castellum 2 1-3,1 er
Over 2-3, Tonegido 4 - Inter L
Nesselande 3 - Punch 1-3. fvdJ
Sovicos 4-19 Inter Rjiert
Keukenctr./BF 2 5-19 MoveC|_
Jodan Boys 3-15 Radius,"
- - 5-14 Sovicos
5-12 Tonegifrde
5-11 GGV
Castellum 2
Punch
Nesselande 3
Amsterdam, nationale competitie shorttrack.
Mannen, finale 500 m (Jaap Eden Trofee): I C
Juffermans (Stompwijk, IHCL) 44,949, 2. Vis
ser (TRL) 45,369, 3. Versteeg (Lisse, DKIJV)
45,387, 4. Zwager (IJA) 46,949, 5. Brugge-
mans (IJVZ) 51,512 Finale 3000 m relay: 1
Zuid-Holland/België (Juffermans, Versteeg, Van-
roeien, De Bruijn) 4.30,085, 2. Den Haag/West-
land 4.32,090, 3. Trias A 4.47,468, 4. SC Thi-
alf Heerenveen gediskwalificeerd. Vrouwen, a-fi-
nale 500 m (Jaap Eden Trofee): 1 Melame de
Lange (Leiderdorp, IHCL) 47,796. 2. Maureen
de Lange (Leiderdorp. IHCL) 47,881, 3 Wie-
gers (GO) 47,908, 4 Paans (IJA) 48,060 B-fi
nale 500 m: 1 Mau-Asam (Woubrugge, IHCL).
Finale 3000 m relay: 1. IHCL (De Lange, De
Lange, Mau-Asam, De Dapper) 4.41,770, 2.
Regio Noord 4.42,980, 3. Den Haag/Westland
gediskwalificeerd.
TENNIS
Parijs. Mannen, masters, 3 miljoen euro. Halve
finales: Hewitt (Aus/1) - Srichaphan (Tha) 6-3
3-6 6-3, Safin (Rus/3) Moya (Spa/10) 7-5 7-6.
Finale Safin - Hewitt 7-6 6-0 6-4
Maspalomas (Spa). Finale Fed Cup. Spanje -
Slowakije 1-3 Serna - Hantuchova 2-6 1-6,
Martinez - Husarova 6-4 7-6, Martmez - Hantu
chova 7-6 5-7 4-6, Sanchez - Husarova 0-6 2-6.
Aken. Challenger mannen, 50.000 euro: Kwart
finale: Rosset (Zwi) - Sluiter (Ned/1) 7-6 7-6
Nottingham. Challenger mannen, 25.000 euro:
Kwartfinale: Eiseneer (Bel) - Verkerk (Ned/2) 3-
6 6-0 6-3. Finale: Eiseneer - Parmar (GBR) 7-5
6-2.
La Reunion. Challenger mannen, 25.000 euro:
Kwartfinale: Sabau (Roe) - Van Lottum (Ned/2)
6-1 3-0 opgave. Finale: Browne (Arg) - Sabau 6-
0 4-6 7-5.
Poitiers. ITF-toemooi vrouwen, 50.000 euro.
Halve finale: Noorlander (Ned) - Bondarenko
(Oek) 6-2 6-1. Finale: Bartoli (Fra) - Noorlander
6-1 6-0
TAFELTENNIS
Mannen
Eredivisie: FVT - Scylla 4-3 TTCV - Kluis 6-1
Cosmos - De Treffers/Lelystad 5-2, Westa - Sa
lamanders 6-1
FVT 7-38 TTCV 7-24
Westa 7-36 Treffers 7-23
Cosmos 7-30 Kluis 7-11
Scylla 7-28 Salamanders 7- 7
De Toekomst 6-43 Bergeyk 6-29
Torenstad 6-34 Pecos 6-27
SKF 6-30 Avanti 6-17
Tweede divisie: Amstelveen - Dismerats 5-5,
Scylla 2 - Vriendenschaar 4-6, De Treffers 2 -
Docos 10-0
Dismerats 6-45 Scylla 2 6-25
De Treffers 2 6-32 Vriendenschaar 6-24
Amstelveen 6-31 Docos 6-21
Vrouwen
Eerste divisie: Brandersstad - Maasbree 7-3,
SAR - Vice Versa'51 8-2, Amsterdam'78 - Do
cos 9-1
Amsterdam 6-45 Maasbree 6-29
Brandersst 6-41 Vice Versa - 6-21
SAR 6-31 Docos 6-13
w.v
Mannen
Hoofdklasse A: Robben- AZ/PC
ben 6-11, BZ/PC- PSV 8-10,
5-6, AZ/PC- Polar B. 5-5, BZ/PI
AZ/PC 7-12 PSV
Robben 7- 9 BZ/PC j
Polar B. 7- 9 De Zijl
Hoofdklasse B: AZC- ZPB 13-5
7-6, Brandenb.- AZC 8-21, LZ
4-10, De Ham- LZ 1886 9-6,
Ham 5-12.
AZC 6-12 ZPB
HZZian 7-10 Brande M
De Ham 6- 8 LZ 181
Eerste klasse: HZC-Weursth - f
Katwijk- Aquapodro 7-9, Rapi 10t'
VZC- Dordrecht 16-9,
dü(
OU" VIVC3A o-o.
5-10 HZC-W""
OZ/PC 10-10, UZSC-Vivax 5-8.
Alliance
Vivax
VZC
Rapido
Aquapodro
Dordrecht
5-10 OZ/PC
5- 8 De Goi
5- 6 Katwijl
5- 6 Lumiof
5- 5 UZSC
)ite
f,t- Ho ,kv
- >eg
Tweede klasse C: Aquafit-
nus- ZWV-Nereus 5-8, Dolfijn-
8. ZDHC- Vlaardingen 1-15, V »rs
5-6, DAW-Kempvis 12-5 PQ?
Aquafit 5-10 Kempvfren
ZWV-Nereus 5-10 Futen 0~
5- 8 Dolfijn n
5- 7 Westla
5- 6 Oceam
5- 5 ZDHC lte]
Vlaardingen
DAW
Hoorn
Sassenheim
!t e
i kw
Derde klasse C: Donk- DWT 1
kerk 3-14, KZC- NVA/HHC I
DJK-ZAR 11-8, Het Y - Snippefcitg
Noordkop uitg.
Koudekerk
KZC
Het Y
Noordkop
Vuursche
DWT
5-8 DJK-Z/ l' y
5-8 Donk hq
4-6 Smppe jne
4-6 NVA'Hi
5-6 Triton
5-6 WZK
Derde klasse D: SWNZ- Amer 4
2-6, Watervlo- Otters 6-9, Aqu BSt
2-4, WVZ- Alkemade 5-5, Wilsl jeg
Otters
OZV
SWNZ
Barracuda
d'Elft
5-10 WVZ
5- 8 WaterWZ
5- 8 Alkemj jL r
5- 8 Wilskrj
5- 6 Aquarij
5- 6 Meent
ZWV-Nereus
PSV
De Gouwe
Vrouwen
Hoofdklasse A: Brandenb - PS '^01
Nereus- Heidelb. 7-5, LZ 188< tO
6-10 Brande n
6-10 HeidellBtei
6-8 LZ 188 tn
Tweede klasse A: ROG- De x
Kempvis 9-2, Watervlo- Vlaard
do- Alliance 11-2, WVZ- Alkerri,Ufi
slag- DWT 2-0.
De Zijl 5-10 Waterv 'OH
Rapido 5- 8 Allianc llte
Vlaardingen 5- 7 DAW
ROG 5- 5 DWT
Alkemade 5- 5 Wiekst
Kempvis 5- 5 WVZ
at l