0 een rasvcrkoper in jou Iff college VELUX WORDT U ONS VISITEKAARTJE Je bent jong en er schuilt instappen in een carrièr KOK M/V ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER tot rasverkoper m/v DOCENT INSTRUCTEUR COORDINATOR IN NOORD-HOLLAND? Lbi Sales Promotor Consumentenmarkt I-ï Geboorteregeling West- en Zuid-Nederland Medewerkers TELEFONISCHE AFSPRAAK" EN INFORMATIEDESK (v/m) RECEPTIONISTE (fulltime 35 u ZATERDAG 2 NOVEMBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's Runt u betten met Tilly 's Gravendijk. tel. 025 5 150 157 De uitdaging! Je bent ervan overtuigd dat er een rasverkoper in je schuilt? En dat talent wil je nu verder ontplooien? Dat kan bij Lyreco! Want daar krijg jij de juiste training, startend met een maand opleiding. Daarna een uitgekiend carrièrepad, volop coaching én bewegingsvrijheid. Wie is LyreCO? Lyreco Nederland is actiefin de business-to- businessverkoop van kantoorartikelen en computer supplies. Wij maken deel uit van de internationale Lyreco groep, die met ruim 6.400 medewerkers actief is in 18 landen verspreid over Europa, Canada en Azië. De totale omzet is meer dan 1,4 miljard euro. Wij vallen op door ons complete assortiment, onze klantvriendelijkheid en de snelle (24-uurs) levering, maar vooral de intensieve contacten met onze klanten en de gedegen advisering. Wat zoekt Lyreco? Lyreco groeit snel en is daarom op zoek naar verkopers voor diverse rayons in de Randstad. Wie je bent? Je hebt bewezen datje kunt werken op tenminste MBO-niveau. Wellicht heb je al ervaring in de verkoop. Je gelooft in jezelf, in Lyreco en in ons productenpakket. Je hebt overtuigingskracht, doorzettingsvermogen zonder drempelvrees en de drang tot scoren. Met je innemende aanpak weetje elke klant voor je te winnen. In je omgeving sta je bekend om je enthousiasme, uitstraling en humor. Wat staat er tegenover? Méér dan een uitdaging! Lyreco biedt ook leuke collega's, aantrekkelijke arbeids voorwaarden (waaronder een auto van de zaak) en een uitgebreid bonussysteem, dat kan oplopen tot meer dan 30% van je salaris. Enthousiast? Stuur of e-mail een bondige brief met CV. naar Interselect B.V., ter attentie van Simone Bloemen, Postbus 182, 4200 AD Gorinchem of naar zdv@interselectgroep.com onder vermelding van referentienummer HL8382. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Simone Bloemen, telefoonnummer 0183-693939. Kijk ook op internet: www.lyreco.nl en www.interselectgroep.com INTERSELECT brengt je loopbaan In beweging Regionaal Opleidingen Centrum 0 Het ID College Is een regionaal opleidingen centrum waar ruim 12.000 studenten beroepsonderwijs, educatie en contractonderwijs volgen. Het ID College heeft vestigingen in Alphen aan den Rijn, Gouda, Katwijk, Leiden, Leidschendam, Llsse, Woerden en Zoetermeer. Het bestuursbureau van het ID College is gevestigd in Zoetermeer. ID College Lelden zoekt voor de unit gezondheidszorg: voor beroepsgerichte vakken In de gezondheidszorg Fte 0,8 - 1,0 Functie-eisen: Werkervaring in verzorging of verpleging Docentenopleiding Bij voorkeur leservaring Arbeidsvoorwaarden: De thans vigerende CAO-Bve is van toepassing Salaris: schaal B (max. 3.285,- bij een volledige betrekking) voor het Open Leercentrum die bereid is ook 's avonds te werken Functie-eisen: Ervaring in het begeleiden van studenten Ervaring met computers en de verschillende softwarepakketten Communicatief sterk Arbeidsvoorwaarden: De thans vigerende CAO-Bve is van toepassing Salaris: maximaal schaal 7 (max. 2.338,- bij een volledige betrekking) Wij bieden: Een afwisselende baan Een plezierige werkomgeving Betrokken en enthousiaste collega's Informatie: Inlichtingen worden verstrekt door Hanny van Wezel, unit directeur gezondheidszorg, tel. (071) 535 33 22. voor de opleidingen in de verzorgen en verplegen sector Fte 0,9 - 1,0 Werkzaamheden: Draagt zorg voor het onderwijs en het coördineren van de onderwijsprocessen Geeft functioneel leiding aan verschillende typen docenten van de afdeling Levert een bijdrage aan grote, complexe adviesopdrachten en aan het contractonderwijs Draagt zorg voor het uitwerken van op niveau van management gegeven kaders ten aanzien van de ontwikkeling en vernieuwing van het onderwijs voor wat betreft de opleiding verzorgen en verplegen Functie-eisen: Brede theoretische kennis en praktijkkennis op het vakgebied van de opleiding en van algemene onderwijskundige ontwikkelingen Kennis van didactische methoden en technieken en gebleken vaardigheid in de toepassing ervan Ervaring opgedaan in een relevant werkveld Ervaring in het mbo onderwijs Vaardigheid in het beoordelen en coachen van verschillende typen docenten Vaardigheid in het inspelen op veranderende onderwijsvragen Vaardigheid in het binnenhalen, opzetten, plannen en uitvoeren van contractactiviteiten Arbeidsvoorwaarden: De thans vigerende CAO-Bve is van toepassing Salaris: maximaal schaal C (max. 3.834,- bij een volledige betrekking) Afhankelijk van erva ring is een toelage in schaal D mogelijk. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 16 november sturen naar: Mariëlle Verreck, adviseur P&O, Postbus 656, 2300 AR Leiden of mailen naar mverreck@idcollege.nl ID College Leiden 5 Meilaan 210 2324 XP Leiden (071) 535 33 22 www.idcollege.nl kies voor ontwikkeling Wij zoeken op korte termijn liefdevolle leid(st)er en/of invaller(ster) Wij vragen: hart voor kinderen pedogogische instelling enthousiaste teamplayer Wj bieden u: plezierig werkklimaat doorgroeimogelijkheden ruimte voor eigen ideeèn Informatie www.flowerkids.nl Schriftelijke sollicitatie Kinderdagverblijf Sterre Rijnsburgerweg 9 Leiden t.a.v. mevrouw A. Vink p/a Hoge Rijndijk 13 2313 KE Leiden Habi-com lifestylè facilitator B.v. Voor onze Serviceflat "Rossini" te Voorschoten zoeken wij: voor 20 uur in de week. Gevraagd: een restaurant/instellingskok die sa men met de huidige collega' s een smakelijke maaltijd voor onze bewo ners kan bereiden. Werktijden: van 8.00 tot 13.00 uur. 4 dagen in de week. Daarnaast dient u de bereidheid te hebben, indien noodzakelijk, in de weekeinden te werken. Ook vutters en 65+ nodigen wij uit om te sollicite ren. Voor telefonische en schriftelijke reacties: De heer N. van Duuren Serviceflat "Rossini" Rossinidreef 1 2253 GA Voorschoten tel 071-5614760 of 0654948397 tussen 9.00-17.00 uur SFEERVOL ONDER DAK VELUX Nederland B. V. is een volledig autonome dochteron derneming van de VELUX Groep uit Denemarken. De ruim 60 jaar actieve onder neming is producent van een compleet assortiment dakven sters met een bijbehorend pro gramma accessoires en raamde- coraheproducten en is tevens wereldwijd marktleider op dit gebied. De omzet van de VELUX groep bedroeg in 2001 ca. 2 miljard euro In totaal zijn er wereldwijd ruim 8.000 medewerkers bij de VELUX groep werkzaam. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Frank van Berkel (Coördinator Verkoop Buitendienst), telefoonnummer: 06 - 20.60.99.55 of Ans Oerlemans, telefoonnummer: 030 - 6.629.629. Spreekt de genoemde functie u aan, dan nodigen wij u uit om binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adver tentie een bondige brief, voor zien van uw curriculum vitae, te zenden aan: VELUX Nederland B.V., Afdeling Personele en Sociale Zaken, t.a.v. Ans Oerlemans Postbus 142 3454 ZJ DEMEERN kklir Ziet u het als een uitdaging om VELUX te vertegenwoordigen -j onze wederverkopers, aan zijn wij op zoek naar u! Voor l~ uitbreiding van onze verkoopactiviteiten zijn wij op zoek naai een: V/M (fulltime) voor de provincie Noord-Holland, een deel van Flevoland en 't Gooi. Als Sales Promotor Consumentenmarkt onderhoudt i contacten met onze wederverkopers in de Zonwerings-, Woninginrichtings- en Doe-het-zelf branche. U adviseert de: doelgroepen op vakkundige wijze over de mogelijkheden to afzetvergroting van VELUX Raamdecoratie en Zonwering, h( VELUX leveringsprogramma, eventueel te volgen producttrai gen en alle promotionele activiteiten waarmee VELUX haar wederverkopers ondersteunt. Wat wij van u vragen: Wat wij u bieden: MBO denk- en/of opleidingsniveau; goede contactuele en com municatieve vaardigheden; klantvriendelijke en service- gerichte instelling; een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; een flexibele instelling met betrekking tot werkzaam heden en werktijden; in bezit van minimaal rijbewijs B. een aantrekkelijk salaris dito arbeidsvoorwaardei een collegiale werksfeer een no-nonsense ondern ming; een grote mate van zelf standigheid; een uitermate boeiende i gevarieerde baan; een representatieve auto die u ook privé kunt gebruiken; een aantrekkelijke studie kostenregeling. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, u Ml N u' 2 .52 c O O O ca E E S o S Geboorteregeling West- en Zuid-Nederland (GWN) heeft klinieken in Leiden, Den Haag, Rotterdam, Utrecht, Goes en Maastricht. Deze klinieken bieden een breed pakket aan hulpverlening op het gebied van geboorteregeling: hulp en advies bi) anti conceptie, zwangerschapsafbreking, hulp bi) seksuele problemen en fertiliteitsbehandelingen. Bi) GWN werken in totaal ongeveer honderd medewerkers. Per 1 januari 2003 gaat GWN werken met één 0900-telefoon- nummer waar cliënten terecht kunnen voor informatie en waar zij afspraken kunnen maken. Via dit nummer zal GWN op iedere dag tussen 08:00 en 20:00 uur en op zaterdag tussen 09:00 en 17:00 uur bereikbaar zijn. De telefonisten die informatie geven en afspraken maken, kunnen in elk van de vestigingen werken. In verband met deze verandering hebben wij vacatures voor enkele voor maximaal 16 uur per week voor de vestigingen in Leiden en Rotterdam, ook op de zaterdag. Rooster in overleg. Functie-inhoud: maken van afspraken voor consulten en abortusbehandelingen geven van algemene informatie over anticonceptie beantwoorden van e-mails Functie-eisen: minimaal MBO niveau ervaring met het werken per computer t.b.v. vastlegging van afspraken spreek- en luistervaardigheid in diverse talen, bij voorkeur Frans en/of Duits bekendheid met medische terminologie cliëntgerichte houding stressbestendigheid In eerste instantie wordt een arbeidsovereenkomst aangeboden voor één jaar. Salaris 1.525,- tot 2.100,- (bij een fulltime dienstverband), overige arbeidsvoorwaarden eveneens conform CAO Ziekenhuizen. Daarnaast een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden (onder andere: eindejaarsuitkering, trainingsmogelijkheden Inlichtingen over de functie bij mevr. C. Matroos, hoofd IAC tel. (071)5126941 Sollicitaties met CV binnen 14 dagen na publicatie richten aan GWN, Dr W.F. Stormkliniek. t.a.v. mevr. J.C. Middelkoop, personeelsfunctionaris. Strevelsweg 700/201-204. 3083 AS Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TANDARTSPRAKTIJK W. F. BEERIi een moderne praktijk in het centrum van Leiden zoekt m.i.v. 1 januari 2003 (of eerder) een: Vereist is een gedegen kennis van Windows, Word en iets van Ex& Goede beheersing van de Nederlandse taal, vriendelijk en voorkomend door de telefoon en in omgang met de patiënten. Een opleiding op mavo-niveau is minimum eis, enige ervaring in tandheelkundige of medische sector strekt tot aanbeveling. De functie wordt in fulltime,dienstverband vervuld en wordt gewaa| deerd volgens NMT-normen. Je werkt samen met een tandarts en 3 andere collega's. Geïnteresseerd? Bel of mail ons; een geschreven brief wordt op gesteld. Stuur sollicitatiebrief met CV naar Tandartsenpraktijk W. F. Beerman, Noordeindeplein 2, 2311 AH L^ Tel. 071-5142100. email: wfbeerman.tandarts@euronet.nl ^^^Onderwijscentrum I Leiden Per 1 januari 2003 ontstaat aan het Orthopedagogisch Didactisch Cen (voorheen Prof. Vliegenthartschool, voor speciaal onderwijs) deel uitm van het Onderwijs Centrum Leiden, de volgende vacature: - Het gaat om een betrekking van vier dagen, verdeeld over 5 dagen - Er kan ook gesolliciteerd worden naar delen van de betrekking. - Vakanties lopen grotendeels gelijk met die van het onderwijs. Taak: Zorgdragen voor de administratie van de school. Dit betreft zowel de leerlingenadministratie als het verzorgen van de administratie t.b.v. de t van leerlingen. Naast telefoonbeantwoording horen secretariële en finan werkzaamheden tot het takenpakket. Functie-eisen: telefonisch de school kunnen representeren kunnen omgaan met leerlingen en personeel zelfstandig onder leiding kunnen werken interesse voor onderwijs aan zorgleerlingen in het VO beheersing van Office 2000-pakket minimaal mbo-niveau accuraat kunnen werken kennis van administratiepakket Schoolplus, of bereid zijn een cursus willen volgen. Algemeen: - het OPDC is een samenwerkingsschool en verzorgt leerwegonderste onderwijs voor leerlingen die aangewezen zijn op speciale zorg in h Samenwerkingsverband Leiden e.o. - het dienstverband is tijdelijk met uitzicht op vast - sollicitatiebrieven dienen vóór vrijdag 15 november op school te zijn - de sollicitatiegesprekken vinden plaats na onderling overleg - informatie bij afdelingsdirecteur Henk Tegelaar, telefoon 071 - 579 Sollicitaties richten aan het OPDC, t.a.v. H. Tegelaar, Da Costastraat 104, 2321 AR Leiden.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 26