Duitse tactiek van Ajax loont SPORT Voldoening en verbittering in PSV-kamp Van Stee niet vern door ontslag bij Vitesse vanavond zonder Janssen Feyenoord likt wonden Europese topclubs sluiten pact Kandidaten voor ploeg Spaar Select Krajicek weer in training Safin geplaatst voor Masters Cup Tweede plaats voor Sauerbreij Van de Leur niet naar rechter Amsterdammers gelukkig in meeslepend gevecht tegen Lyon Opleving tegen Auxerre, maar wel voor zevende keer gewipt uit Champions League CHAMPIONS LEAGUE SPORTUITSLAGEN hoenderloo - Voor Vitesse-spe- ler Theo Janssen zit er van avond niet meer in dan een in valbeurt tegen Werder Bremen. Janssen is herstellende van griep, die hem vier dagen aan bed heeft gehouden. Hij be perkte zich gistermiddag in Hoenderloo tot wat loopwerk. Hoewel hij nagenoeg is her steld, wordt pas vandaag beke ken of de 21-jarige middenvel dér fit genoeg is om plaats te nemen op de bank bij het UEFA Cup-duel. Rotterdam - Feyenoord heeft gisteren in Rotterdam zijn won den gelikt. Niet alleen wegens het teleurstellende resultaat te gen Juventus, maar ook van we- gè de blessures. Vier spelers keerden geblesseerd terug uit Turijn. Paul Bosvelt (lies), Tho mas Buffel (knie en lies) en Song (rug) moesten de training aan zich voorbij laten gaan. Doelman Edwin Zoetebier, die uitviel met een knieblessure, werd direct na aankomst in De Kuip behandeld. brussel - De Europese topclubs in,het voetbal hebben hun ei gen 'stabiliteitspact' gesloten. De clubs, waaronder Ajax en PSV, hebben afspraken ge maakt om de kosten te druk ken. De belangrijkste afspraak is een salarisplafond voor de spelers. De G14, het verbond waarin de topclubs verenigd zijn, presenteert de plannen volgende week in Brussel. breda - Het schaatsteam Spaar Select heeft zijn langste tijd ge had. Drie kandidaten hebben zich bij directeur Jan-Willem van Dijk gemeld om de ploeg met toppers als Gianni Romme, Erben Wennemars en Marian ne Timmer over te nemen. „We praten over een volledige over name of een sponsorschap op gelijkwaardige basis", zei Van Dijk gisteren. Mocht een nieu we geldschieter voor het team zich niet melden, dan volgen er gesprekken met de schaatsers. almere - Richard Krajicek is weer in training en zal voor 99 procent zeker zijn rentree in het tenniscircuit maken in Austra lië. Het is de bedoeling dat hij voor de Australian Open in Melbourne een of twee toer nooien speelt om wedstrijdrit me op te doen. De Muiderber- ger, dit jaar kwartfinalist in Wimbledon, raakte aan zijn lin kervoet geblesseerd tijdens de eerste ronde van de US Open in New York tegen de Tsjech Jiri Novak. Begin september onder ging hij in Rotterdam een ope ratie aan zijn voet. parijs - Tennisser Marat Safin behoort tot de deelnemers aan de Masters Cup in Shanghai. De Rus bereikte gisteren de der de ronde van het toernooi in Parijs, dat deel uitmaakt van de Masters Series. Safin, in de Franse hoofdstad als derde ge plaatst, won in twee sets van Wimbledon-finalist David Nal- bandian. In de derde ronde komt hij uit tegen Sjeng Schal ken. solden - Snowboardster Nico- lien Sauerbreij haalde gisteren in Solden de finale van de pa rallelslalom, waarin ze verloor van de Zwitserse Ursula Bruhin. In de eerste run van de finale was het onderscheid tussen de Nederlandse en de Zwitserse nul. Ze gleden precies gelijk over de streep. In de tweede lag de snowboardster uit De Hoef voor, maar maakte ze op het vlakke stuk een foutje. beekbergen - Turnster Verona van de Leur gaat de uitslag van de EK-toestelfinale vloer niet aanvechten bij het Hof van Ar bitrage voor Sport (CAS) in Lau sanne. De Waddinxveense werd afgelopen voorjaar bij de Euro pese titelstrijd in het Griekse Patras van een gouden medaille beroofd, na een verkeerde in schatting van een Fins jurylid. Het betreffende jurylid oordeel de dat Van de Leur tijdens haar vrije oefening met haar voet buiten de lijnen zou zijn geko men. Nederlandse televisie beelden wezen later het tegen deel uit. De aftrek van ééntien- de strafpunt bleek uiteindelijk het verschil tussen goud en brons. donderdag 31 oktober 20d door Peter van Duyl lyon - Op de plek waar niemand iets verwachtte, klopte Ajax gis teren op de poort van de tweede ronde van de Champions League. Na een meeslepend duel plaats ten de Amsterdammers opnieuw een parel in hun toch al zo rijke clubgeschiedenis. Want de zege op Olympique Lyon, de kampioen van Frankrijk, was er een die in Europa tot de verbeelding spreekt: 0-2. De winst in Frankrijk was er een vol symboliek. De laatste uitzege van Ajax in de Champions Lea gue dateerde van het vooijaar van 1997, toen Atletico Madrid in Spanje met 2-3 werd versla gen. En op vreemde bodem had Ajax sinds 1997 al zo'n 470 Champions League-minuten niet meer gescoord. Maar er werd gisteren niet al leen een aantal vervelende sta tistieken uit de boeken gespeeld, belangrijker was dat Ajax zich eindelijk weer eens kaarsrecht hield in een Europees topduel. Morgen is het exact een jaar ge leden dat het nietige FC Kopen hagen Ajax kansloos uit de UEFA Cup stootte. Die vernede ring lijkt inmiddels een eeuwig heid geleden. De ploeg heeft sindsdien een ongekende meta morfose ondergaan. Zoals die wederopstanding van Ajax vooral op het conto van Ronald Koeman is te schrijven, had de coach gisteren ook een belangrijk aandeel in de over winning op Olympique Lyon. Koeman toverde een Duitse tac tiek uit de hoge hoed, met drie man centraal achterin, twee lo pers (Trabelsi en Maxwell) op de posities waar ruimte werd ver wacht, de zijkanten, en twee aanvallers. Het speelplan kostte Van der Meyde en Witschge hun plek, maar bood anderen de kans zich in de kijker te spelen. Met name Nigel de Jong solliciteerde naar een vaste plek bij de eerste elf. De 17-jarige speelde met een flair alsof voetballen in de Champions League dagelijkse kost voor hem is. Olympique Lyon werd in de openingsfase volledig verrast door de afwijkende tactiek die Koeman had uitgestippeld. Al na vier minuten miste Zlatan Ibrahimovic een goede moge lijkheid, nog eens vier minuten later was het wél raak. Een knappe actie van De Jong reikte met assistentie van Ibrahimovic en Mido tot de voet van Steven Pienaar. Die scoorde gedeci deerd: 0-1. Daarmee zat voor de Amster- Rafael van der Vaart springt na zijn goal in de armen van verzorger Pim pen snel terug te komen na zijn blessure. Rechts assistent-trainer Ruud dammers meteen het beste ge deelte van d^ wedstrijd erop. „We hebben de tegenstander verrast", wist Koeman later, „maar het was slechts van korte duur. De aansluiting van het middenveld naar de spitsen was niet goed en voorin waren we niet balvast genoeg." Met die woorden was Koeman van Dord, die hem heeft gehol- Krol. Foto: AP/Patrick Gardin nog mild, want zowel Ibrahimo vic als Mido - het tweetal dat zegt zo graag samen te spelen - ontsierde tegen Lyon een ijzer- sterke Ajax-ploeg. De aanvallers door Roel Wlche eindhoven - Een curieuze cock tail van voldoening en verbitte ring dampte gisteravond in de kleedkamer van PSV, na de on gedacht soepele winst op Auxer re (3-0). De Eindhovenaren zochten en vonden eerherstel tegen de apathische Franse kop loper, maar de opleving in de Champions League kwam te laat. Voor de zevende keer, in zeven pogingen, greep de zo ambitieu ze club naast de overwintering in het kampioenenbal. „Dit komt, ondanks de winst, op nieuw keihard aan", illustreerde captain Mark van Bommel de harde realiteit. De verzuchting kwam na een avond waarop de zo veel bekriti seerde Nederlandse vice-kampi- oen het begrip 'vorm' een nieu we dimensie gaf. De Braban ders, die in de thuisduels met Arsenal en Borussia Dortmund werden afgeserveerd, speelden eindelijk negentig minuten lang een goede pot. Waar eerder angst en twijfel het PSV-spel ontregelden, zagen de toe schouwers gisteren de passie en gezonde agressie waarom zo vaak gesmeekt was. Al was arbiter Fisker wel erg so lidair met de thuisploeg. De Deen drukte een flinke stempel op de wedstrijd door Auxerre twee dubieuze rode prenten aan te smeren. De strafbank, gevoegd bij PSVs gretigheid, verlaagde de status van het duel al snel tot een kat- en-muis-spel. De schorsingen van verdediger Mexes en aanvaller Kapo kun nen zwaar wegen als over twee weken om de laatste prijs in groep A, een UEFA Cup-ticket, wordt gevochten. Auxerre moet immers per se winnen van Borussia Dortmund, dat giste ren de laatste Champions Lea-, gue-illusies van PSV aan gruze lementen sloeg met een 2-1-ze ge op Arsenal. De Eindhovense ploeg reist met een punt voor sprong af naar Londen, op jacht naar het hoogst haalbare dit sei zoen: het troosttoemooi. En dat wordt nog een hele kluif, beseft ook coach Guus Hiddink. Arse nal is al geplaatst en zou nor maal dus misschien met de handrem spelen. Maar ze heb ben wel vier keer achter elkaar verloren. De ploeg is dus ge tergd. Dat maakt de klus extra zwaar." Een opsteker is dat PSV uit het Europese dal lijkt te klauteren. In de tweede helft tegen Dort mund vorige week krulde de prestatiecurve al omhoog en die opgaande lijn werd tegen Auxer re doorgezet. Het herstel zadel de Hiddink, evenals zijn spelers, met gemengde gevoelens op. „We hebben het deze avond pri ma gedaan. PSV is in staat ge weest om de hele wedstrijd te gen de koploper van Frankrijk te domineren. Daarom is het extra wrang dat we tegen de kampi oenen van Engeland en Duits land zo simpel in het mes zijn gelopen. Er had echt meer inge zeten." Hiddink zag voor het eerst in vijf Champions League-duels zijn equipe vanaf de eerste minuut de regie strak in handen nemen. Aangevuurd door de dribbels van groeibriljant Arjen Robben, wederom goed op dreef, rolde de ene na de andere aanval naar doelman Fabien Cool. Pas toen Auxerre verdediger Mexes ver loor - hij kreeg zijn tweede gele kaart na een schouderduwtje te gen Robben - wist PSV het grote overwicht te verzilveren. Arnold Bruggink brak met een lage schuiver de score open, na een assist van Kezman. De Joego slaaf stond ook aan de basis van de tweede treffer, vlak na rust. Rommedahl rondde zijn voorzet op maat af met een fraai wip pertje. Het werd helemaal een richtingsverkeer toen Auxerre- spits Kapo iets te opzichtig ci- leverden de bal om de haverklap in. Het was geen toeval dat bei den het einde van de wedstrijd niet haalden. Dat Ajax deson danks overeind bleef in het prachtige Stade de Gerland dankte het aan een gedegen col lectief, aan de uitblinkende Ga- lasek en Trabelsi en aan een flinke portie meeval. Want nadat Pienaar Ajax op voorsprong had gezet, werd het ver teruggedrongen. De Amster dammers dankten het zelfs aan scheidsrechter Kyros dat hun voorsprong de rust haalde. Son ny Anderson profiteerde in de 44ste minuut van een blunder van Christian Chivu, maar hoe wel de bal de doellijn decime ters passeerde, liet de Griek ge woon doorspelen. Na de pauze ontwikkelde Olym pique Lyon-Ajax zich tot een waar voetbalgevecht. Daarbij hadden de Fransen vrijwel voortdurend de overhand en dat beeld werd alleen maar ver sterkt, toen Chivu 25 minuten voor tijd de rode kaart kreeg, na RKC zijn tweede in vijf dagen. De Roemeen beging een over treding op invaller Vairelles en Kyros stuurde Chivu zonder aar zeling weg. Op dat moment had Rafael van der Vaart (voor Mido) zijn en tree reeds gemaakt en zijn in breng maakte uiteindelijk het verschil. Eerst mikte hij een voorzet op de kruin van Max well, die in de handen van Lyon-keeper kopte. In blessure tijd waren de rollen omgedraaid. Dit keer bediende de Braziliaan Van der Vaart, die zijn rentree glans gaf: 0-2. De spelers van Ajax vierden de zege op Lyon als een hoofdprijs, maar voorlopig is Ajax alleen ze ker van de derde plaats, die recht geeft op een vervolgoptre- den in de UEFA Cup. Voor de zo fel begeerde tweede ronde is winst op Inter Milaan over twee weken vooralsnog geboden. „Voetbal blijft vreemd en on voorspelbaar", analyseerde Koe man. „Je wint twee keer van de beste ploeg en speelt twee keer gelijk tegen de minste. Het is in elk geval goed dat Lyon straks in Rosenborg móet winnen. Dat is Inter niet gelukt en ons ook niet. Ik ben niet overtuigd dat Lyon daar zomaar wint." OLYMPIQUE LYON: Coupet; Muller, Edmilson, Cacapa en Brechet; Dhora- soo, Juninho, Violeau (62. Vairelles) en Carriere (81. Luyindula); Anderson en Govou. AJAX: Didulica; Trabelsi, Bergdolomo, Chivu en Maxwell; Galasek, De Jong, Pienaar en Sikora (66. Yakubu); Hossam (57. Van der Vaart) en Ibra himovic (79. Van der Meyde). Dennis Rommedahl scoort 2-0 voor PSV. Foto: Reuters/Michael Kooren pier Kevin Hofland van zich af sloeg. De Franse aanvaller stond nog niet onder de douche of uit blinker Robben knalde zijn eer ste internationale goal in de tou wen: 3-0. De ruime zege poetste veel frus traties weg, maar de grootste blijft nog minstens een seizoen rondwaren in het Philips-stadi- on. PSV speelt voor de zoveelste keer een bijrol in Europa en dat besef trok gisteravond ook een zware wissel op Harry van Raaij, de pionier die zijn club zo graag in de vaart der volkeren wil op stuwen. De PSV-preses kon niet anders dan concluderen dat het gat met de absolute top nog even gapend is als voorheen. „We hebben in ieder geval de schande van de thuiswedstrij den tegen Arsenal en Dortmund een beetje uitgewist. Natuurlijk ben ik teleurgesteld dat we weer niet die tweede ronde hebben M door Theo Brinkman alkmaar - Anderhalf jaar na zijn aanstelling bij AZ kreeg Henk van Stee gisterochtend te horen dat de club hem niet langer wil als hoofdtrainer. Hij was nauwe lijks verrast. „Dit had ik al een paar weken eerder verwacht", zegt Van Stee, die al bijna een maand op gespannen voet leef de met de clubleiding. De be langrijkste kandidaat om Van Stee op te volgen is Co Adriaan- se. De club zou de voormalig Ajax-trainer maandag al willen presenteren. „Nog drie maanden en ik ben de langst zittende trainer bij de ze club in de laatste vijf jaar", merkte Van Stee (40) twee we ken geleden nog op. Maar ook de Schiedammer was het niet gegund om lang hoofdtrainer te zijn in De Hout. Bijna negentien maanden na zijn aanstelling (als opvolger van Gerard van der Lem) is het voor Van Stee alweer afgelopen. Zoals ook het verblijf van zijn voorgangers Van der Lem, Van Hanegem en Vonk in Alkmaar tot een vroegtijdig ein de kwam. Van Stee is gewogen en te licht bevonden. Dat mag worden op gemaakt uit de verklaring van AZ, waarin staat dat het bestuur een verbetering van de presta ties niet mogelijk acht Niet op korte termijn en ook niet op lan ge termijn. „De combinatie van functies van technisch direc teur, hoofdtrainer en hoofdscout is uitgewerkt", schrijft het bestuur. Aan de prestaties kan het nau welijks gelegen hebben. Die wa ren niet geweldig, maar ook niet slecht. Zeker niet als in aanmer king wordt genomen dat de club voor het lopende seizoen niet hoger mikt dan een plek in de middenmoot. Waarschijn! is het dat Van Stee te t aanzien had bij de spelers] deel van de spelersgroep dat de jonge trainer, c" bogen op een grootse als speler en trainer, al e niet meer serieus werd n(j0 men. rp^ De afgelopen weken leefde Stee op gespannen voet me ;g|i bestuur, naar nu blijkt. „N wedstrijd tegen Groningen it er dingen gebeurd die eens ningsveld hebben gecree üN blikt Van Stee terug. „W scar toen is gebeurd, houd ik Dit me, in het belang van de cli üng6 van mezelf. Maar ik heb j st be dien vier weken niet n 1 jaar kunnen zijn." eToi In die weken voerde Van laaldt meerdere gesprekken ns otste clubleiding. Daarin werd ^tfinar te verstaan gegeven dat wiliest r eraan dacht om hem een iureur. functie te geven. Vandaar tjaarv boodschap van gisteroi P^wit hem nauwelijks verraste, ij# het moment natuurlijk alti verwacht. Ik had net de tn 'ehe voorbereid en zou zoals Isefl het veld opgaan, maar dat ien de niet meer. Ik ben twee oter op vakantie gestuurd, komt het eigenlijk op neer' f) Van Stee. Het ontslag van Van Stf OU trainer wil niet zeggen d vertrekt bij AZ. De club Van Stee aangeboden om i teur technische zaken te 2 den. Of Van Stee op dat aa M ingaat, moet de komende nei? blijken. De training werd n 31 ren geleid door assistent 1) ltaP Haar en Luc Nijholt, de van de A-junioren. Zij ook vandaag weer voor de 1 staan en morgenavond bank zitten bij de uitweeg tegen FC Zwolle. GROEP A GROEP C PSV (Ned) - Auxerre (Fra) 3-0 (1-0). 34. Bruggink 1-0, 49. Rommedahl 2-0, 64. Robben 3-0. Scheidsrechter: Fisker (Den). Toeschouwers: 26.500. Rode kaart: 26. Mexes (Auxerre, 2xgeel), 52. Kapo (Auxerre). Gele kaart: Bruggink, Ramzi (PSV). Borussia Dortmund (Dui) - Arsenal (Eng) 2-1 (1-1). 18. Henry 0-1, 38. Gil- berto 1-1 (e.d.), 62. Rosicky 2-1 (straf schop). Scheidsrechter: Mejuto Gonza lez (Spa). Toeschouwers: 52.000. Gele kaart: Reuter (Bor. Dortmund). Dortmund 5 3 1 1 10 8- 6 Arsenal 5 3 0 2 9 9-4 PSV 5 1 2 2 5 5-8 Auxerre 5 1 1 3 4 3-7 Programma 12 november: Auxerre - Borussia Dortmund, Arsenal - PSV. Ier! Zitte iw, IGI 1994 IC ide lev erh AEK Athene (Gri) - RC Genk (Bel) 1). 22. Sonck 0-1, 30. Laks Scheidsrechter: Busacca (Zwi) kaart: Daerden (Genk). Real Madrid (Spa) - AS Roma (0-1). 27. Totti 0-1. ScheidsrecK las (GBr). Gele kaart: Salgado (F drid), Tommasi, Emerson (AS Ro R.Madrid 5 2 2 1 Roma 5 2 2 18 AEK 5 0 5 0 RC Genk 5 0 3 2 3 Programma 12 november: RC Real Madrid, AS Roma - AEK Athe GROEP D GROEP B Liverpool (Eng) - Valencia (Spa) 0-1 (0- 1). 34. Rufete 0-1. Scheidsrechter: Hau- ge (Noo). Gele kaart: Albelda (Valencia). Spartak Moskou (Rus) - FC Basel (Zwi) uitgesteld. Valencia 5 4 1 0 13 14- 4 Liverpool 5 2 1 2 7 9-5 Basel 4 12 1 5 7-9 Sp. Moskou 4 0 0 4 0 1-13 Programma 5 november: Spartak Moskou - FC Basel, 12 november: Valencia - Spartak Moskou, FC Basel - Liverpool. Olympique Lyon (Fra) - Ajax (Ne (0-1). 9. Pienaar 0-1, 90. Van de 0-2. Scheidsrechter: Vassaras (Gr schouwers: 38.134. Rode kaart: 6 vu (Ajax). Gele kaart: Juninho (Lyi Jong, Sikora, Pienaar, Ibrahimovic lica, Van der Vaart (Ajax). Inter (Ita) - Rosenborg (Noo) 3-0 31. Recoba 1-0, 54. Saarinen2-C 72. Crespo 3-0. Scheidsrecht! Bleeckere (Bel). Gele kaart: Car (Inter). Inter 5 2 2 1 8 Ajax 5 2 2 1 8 Lyon 5 2 12 7 Rosenborg 5 0 3 2 3 Programma 12 november: Ajax Rosenborg - Olympique Lyon. BADMINTON Kopenhagen. Deens Open. Mannen eerste ronde: Jonassen (Den) - Palya- ma (Ned) 15-2 15-6. Vrouwen eerste ronde: Yao Jie(Ned) - Popat (Ino) 13-12 13-11, Meu- lendijks (Ned) - Marfuah (Ino) 13-12 11-9, Auchna (Ned) - Yaqiong (Chn) 11-1 11-1, Wang Cheng (Chn) - De Wit (Ned) 11-2 11-0. Gemengd dubbel eerste ronde: Bruil/Jona- thans (Ned) - Bergstrom/Karlsson (Zwe) 11-6 8-11 11-7. BASKETBAL Funchal. Europa Cup vrouwen. Cab Madeira (Por) - NBT Mijdrecht (Ned) 90- 64 (48-41). Topscorers NBT: Geerts 18, Sloof 17, Bransz 14 Noord-Amerikaanse profcompetitie NBA. Boston Celtics - Chicago Bulls 96-99, Indiana Pacers - Houston Rockets 91-82, Toronto Rap tors - Washington Wizards 74-68, Philadelphia Sixers - Milwaukee Bucks 94-93, Miami Heat - Orlando Magic 86-100, New Jersey Nets - At lanta Hawks 105-94, Memphis Grizzlies - Dal las Mavericks 108-119, MinnesotaTimberwol- ves - Denver Nuggets 83-77, Detroit Pistons - New York Knicks 86-77, New Orleans Hornets - Utah Jazz 100-75, Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers 102-90, Seattle SuperSo- nics - Phoenix Suns 86-73, Los Angeles Clip pers - Cleveland Cavaliers 96-98, Golden State Warriors - San Antonio Spurs 106-98. BILJARTEN Oss. GP driebanden. Eerste ronde: Jaspers - Dericks 50-9/19 beur ten. Havermans - Weijenburg 50-41/44, Uyt- dewillegen - Koorevaar 50-16/20, Van Beers - Breur 50-50/50 Van Beers wint na barrage. Van Kuyk - Van Daalen 50-14/23, Bongers - Arnouts 50-46/26, Valentijn - Van Wijk 50- 38/35, Broeders - Van Erp 50-41/40. Can Wanrooi) - Overmars 50-19/41. Anno de Klei ne - Nieuwenburg 50-26/30. PAARDENSPORT 1.60; duo 41.30; trio 210,30. Vijfde koers, 2000 m: 1Chairma- (Roodenrijs, C.P.M.) 1.17,3, 2. Proco 3. Premier Forrest. Niet gestart: Norti ral. Toto: winnend 29,30; plaats 2,1 1,20; duo 72,40; trio 186,00. Zesde koers, 1300 m: 1Sirius Al Raj 8 1.40,4, 2. Nefoed's Nouruz, 3.' Toto: winnend 1,90; plaats 1,40 4.1 duo 42,60; trio 76,70. Zevende koers, 2000 m: 1Wind 8c weg, H.W.) 1.16,9, 2. Leffoartwa, Speed Niet gestart: Mastermind winnend 2,90; plaats 1,10 1,20 8,60; trio 29,30. Achtste koers, 2000 m: 1. Litmana Mw. C.D.) 1.17,8, 2. Ocean Wind, 4 Don't Know. Niet gestart: Alba Belvedere, McCloud of Lev/is. Toto- 14,10; plaats 1,30 9,70 1,20; dtf kwartet 537,30 Totalisatoromzet: 39.045,00. PRIJSVRAGEN Lucky Day 2934. 3.4.6.16.25.27.33.34,35.40.41.42.' 61.62.65.70.73.78. Toto 13. 1.1.1.1.1.2.2.1.1.1.2.2.2. (Onder voorbehoud van typefouten). SCHAKEN Bled (Slo). Olympiade. Mannen vijfde ronde: Nederland - Ci Van Wely - Bruzon 1/2-1/2, Sokolov guez 1/2-1/2, Tiviakov - Vera 1/2-1/2, Arencibia 1/2-1/2. Stand: 1. Bosmê-1 vina 15 1/2, 2. Rusland, Armenië 15, menie 14 1/2, 5. Oekraïne 14, 6. Tsje 15 Nederland 13. Vrouwen vijfde ron seriand - Nederland 0-3; Hund - Peng 0-1, Heinatz - Schuurman 0-1, Seps link 0-1. Stand: 1. Georgië 12, 2. V Staten 11 1/2, 3. Tsjechië 11. 4. Rus 5. Nederland 11. SqUASH bereikt Maar wees eerlijk: wat heeft Nederland op dit gebied nog te vertellen?" PSV: Waterreus; Bögelund, Faber, Hofland en Bouma; Rommedahl. Van Bommel (65. Van der Schaaf). Vogel (79. Lucius) en Robben (70. Ramzi); Kezman en Bruggink. AUXERRE: Cool: Radet. Boumsong, Mexes en Jaures; Lacuer (81. Sirieix). Mathis. Faye en Fadiga (87. Gonzales); Kapo en Benjani (27. Grichting). Duindigt. Draf- en rensport. Eerste koers, 2000 m: 1. Nathaly K (Lugies, B.) 1.18,9, 2. Rur Oldeson. 3. Kwibus. Niet gestart: Niget Kingly. Toto: winnend 8,60; plaats 1,30 1,30 1,70; duo 23,90; trio 126,90. Tweede koers, 1900 m: 1 Kamerun (RUS) (O'Callaghan. M.) 2.32,5, 2. Ainhoa Selene (FR). 3. Amhoa Kadjar (FR). Niet gestart: Love me Tender. Numizmatka (RUS). Toto: winnend 6,40; plaats 2.00 1.20 1.40; duo 11,70; trio 24,40, dubbel winnend jackpot. Derde koers, 2000 m: 1. Rubble 8 Magnus (Pools. R.L.) 1.20,3, 2. Rosebud TH. 3 Poc ket Money. Niet gestart: Ranzen Boko. Toto: winnend 6,70; plaats 2,20 1,80 3,50; duo 55,40; trio 638,40. Vierde koers, 2000 m: 1. Kenzo (Korving, Mw. M.) 2.24,7. 2. Akana (GB). 3. Independence Day. Toto: winnend 5,30; plaats 4,90 2,00 Doha. WK vrouwen. Achtste finales: Bailey (Eng) - Naude 3 9-2 9-1 TENNIS Parijs. Masters Series, 3 miljoen euro.. Tweede ronde: Henman (GBr/6) - (Tsj) 6-1 7-5, Federer (Zwi/8) - Mali 6-2 6-4, Haas (Dui/9) - Hrbaty (Slwl 6-4, Johansson (Zwe/13) - Robredo 1 6-3. Pavel (Roe) - Novak (Tsj/5) 6-1H (Rus/3) - Nalbandian (Arg) 6-3 6-21 derde ronde tegen Schalken/Nerf (Spa/10) - Blake (VSt) 6-3 6-3, Escif Costa (Spa/11) 6-1 3-6 6-3, Canasl Olivier Rochus (8el) 6-3 2-6 7-6. Sr (Tha) - Ferrero (Spa/4) 6-2 6-3.1 (Fra/7) - Carlsen (Den) 7-6 7-5.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 18