Noordegraaf: 'Ik dacht dat we verder wareijf De Danaïden achterhaalt Velocitas SPORT Revanche MS op Landstede W iMF1 - LZ 1886 kan plaats bij beste zes van Nederland wel vergeten AZC-coach begrijpt niets van nederlaag tegen Ilyichevets Mariupol De Vreugt zit in nationale toptien Bridgeclub Crash voorlopig derde Vierde plek Rob Scholtes Nijgh valt op in veld B-rijders Bizar scoreverloop houdt korfbaltopper boeiend, niet de wedstrijd zelf Atleet Vincent Los verr S met vlotte tien kilomet i en maandag 21 OKTOBER 20 Dennis de Vreugt. Archieffoto: Loek Zuyderduin schaken - Internationaal groot meester Dennis de Vreugt (Lis- se) won in de slotronde van het internationaal Essentschaak- toemooi in Hoogeveen van de Amsterdamse Olympiadegroot meester Friso Nijboer. De Vreugt eindigde hierdoor op een gedeelde tweede positie in het eindklassement met 6.5 punten uit negen ronden. De Lissenaar won vijf partijen, speelde er drie remise en ver loor alleen van de talentvolle toernooiwinnaar, de 16-jarige Evgeny Aleksejev (IM) uit Rus land. De Vreugt sloot hiermee een slechte periode af, waarin hij veel ratingpunten had verlo ren. Hij heeft nu weer ruim 2500 ratingpunten achter z'n naam staan en komt hierdoor in de toptien van Nederland. bridge - Na het eerste competi- tieweekeinde van de landelijke bridgecompetitie voor viertal len staat de Leidse bridgeclub Crash op de derde plaats van de ranglijst. In de competitieron den één tot en met vier van de Transfer Solution Meesterklasse werkte het Crash 1 team met de heren Eskes (captain), Brink, Van Prooijen en Sprinkhuizen zich eerst met ruime cijfers (21- 9) langs het tweede Crash team, dat ook in de Meester klasse uitkomt met onder ande ren de heren Von Seida (cap tain), Kokkes, Leijnse en Ver hees. In de tweede en derde ronde kwamen beide Leidse teams niet tot winst, maar werd er toch redelijk gescoord, waar door Crash aansluiting hield met de top van de ranglijst. In de vierde ronde won het Crash- viertal met 23-7 van de On- stein-reserves, waardoor een derde plaats op de ranglijst werd bereikt. Het tweede Crash-team staat op de laatste plaats. De eerste vier van het klassement plaatsen zich voor de eindronden om het lands kampioenschap. kunstbiuart - Kunstbiljarter Rob Scholtes is gisteren vierde geworden bij de tweede Grand- Prixwedstrijd van het seizoen. In het Groningse Midwolda kwam de Voorschotenaar tot 302 punten. Winnaar Jean-Ma- rie Iimbourg stootte 327 pun ten bij elkaar. Scholtes gaat aan de leiding in de tussenstand en heeft zich inmiddels verzekerd van de afsluitende Masters in Amsterdam. Volgende maand is de laatste wedstrijd van het cri- cuit in Venlo. marathonschaatsen - EwOUt Nijgh heeft opzien gebaard in de eerste marathon om de Es- sent Cup voor B-rijders. Op het kunstijs van de Amsterdamse Jaap Edenbaan finishte de Rijnsburger zaterdag als vierde. Ook Joost Vink uit Noordwij- kerhout zat kort achter winnaar Jeroen Dunnewind van Dasia Sport. Hij drukte zijn schaats na 75 ronden als zesde over de lijn. Eerder op de avond eindigden bij de A-rijders naast Henk An- genent (11de) ook Martijn van Es uit Stompwijk (17de) en Kat- wijker Ralf Zwitser (20ste) hoog genoeg om punten te verdienen voor het algemeen klassement. Vervolg van Si door Gertjan van Geen Amersfoort - Het mes dat AZC zelf aan Ilyichevets Mariupol gaf, bleek scherp genoeg om een diepe wond aan te brengen. Vol zelfvertrouwen en discipli ne hadden de Alphense waterpoloërs de eerste twee duels in de eerste ronde van de Europa Cup voor landskampioe nen afgewerkt. Van alle overtuiging was gistermiddag niets meer over. De ontgoochelende nederlaag tegen de Oekraïners (6-8) doet zich over drie we ken in Zagreb waarschijnlijk nog eens extra voelen. De Champions League is verder weg dan gedacht. Bobby Brebde wilde na afloop liever niet reageren. .Anders zeg ik mis schien dingen waar ik spijt van krijg", sprak de routinier, die vorig jaar af scheid nam, maar aan het begin van het seizoen ineens weer opdook. Zijn opmerking zei alles over de vertoning van AZC. Coach Eric Noordegraaf had met stijgende verbazing langs de kant gezeten. „Iedereen in het water leefde in zijn eigen wereldje. Ik kon geen contact meer krijgen met de spelers." De prestatie van AZC gisteren leek verdacht veel op die van vorig jaar te gen Olympic Nice. Toen betrof het een duel in de tweede ronde in het Joegoslavische Becej. AZC deed alles fout en werd destijds afgeslacht (15-2) door de Europese topploeg met louter fullprofs. Die nederlaag was echter in gecalculeerd en die van gisteren zeker niet. Er was Noordegraaf veel, zo niet alles, aan gelegen om de eerste ronde winnend af te sluiten. Het zou een gunstiger loting tot gevolg kunnen hebben, waar AZC nu wordt gecon fronteerd met Zagreb, Moskou en Barcelona; stuk voor stuk Europese toppers. „Hier hebben we van tevoren veel over gesproken. Deze wedstrijd was de belangrijkste en daarom plan den we hem ook als laatste. Ik had verwacht dat het moeilijk zou worden. Maar verliezen? Nee." Europese top De Alphenaren willen zo graag de aansluiting met de Europese top be werkstelligen. De plannen zijn ge structureerd en zo goed en zo kwaad als het kan, zet AZC stapjes voor waarts. De beperkingen zijn bekend. Fullprofs zullen de Alphense poloërs nooit kunnen worden en dus worden de trainingsuren gelimiteerd. Deson danks zijn de topsportplannen ambi tieus. Noordegraaf: „Maar we moeten nu eens kijken of de plannen niet ver der zijn dan wat de ploeg aankan. We zijn blijkbaar minder ver dan de theo rieën en de boekwerken aangeven." Noordegraaf betrok een ander belang rijk faqet van topsport in het verhaal: het mentale gedeelte. Het is ook op vallend dat AZC het vaak op belangrij ke momenten laat afweten. Tijdens de laatste bekerfinale bijvoorbeeld toen het Hilversumse De Robben de favo riet pootje lichtte. Noordegraaf wilde geen excuses aan dragen. Natuurlijk is de tegenstand in de competitie te zwak en is waterpolo niet het enige waarop zijn spelers zich kunnen concentreren. „Dat zijn feiten waarmee we het moeten doen. Wat vandaag gebeurde was gewoon onbe grijpelijk. We zakten niet van honderd naar tachtig procent, maar veel verder omlaag." Het begin was nog bemoedigend. Drie van de vijf man-meer-situaties werden keurig door Niels Zuidweg en Björn Boom (twee keer) verzilverd: 3-1. Het verval kwam daarna pas. AZC werd met de minuut slordiger en de ver baasde Oekraïners straften de fouten gedecideerd af. De kansen bleven ech ter komen, maar waar zaterdag de overtalsituaties simpel werden uitge buit, was het een dag later huilen met de pet op. Geen logica Noordegraaf: „Er was geen structuur, geen logica." Alleen Brebde vond op 4-5 nog een gat in de Oekraïense de fensie. „We zochten niet meer naar de laatste pass", verklaarde Björn Boom het euvel. De topscorer had in het wa ter niet het gevoel dat het fout liep. Pas toen hij in het derde part gewis seld werd, zag hij dat het goed mis was. „We konden onze foui es leiv voc inval Leic pelvei zijr jedie meer corrigeren. Balverlies reet tot een tegendoelpunt." Vooral het knullige balverli Noordegraaf verbaasd. „Dezej kunnen een bal passen en I vangen, maar het leek nergeni les viel weg, de hele ploeg, n °ro)^ uitgezonderd. Joeri Stoffels m nog redelijk, maar ook hij kan ter. De rest zat ver onder zijn Ik zag spelers na drie keer weer zwemmen niet meer terwijl dat zaterdag wel het geet Aan de conditie kan het dus gen. Dan moet het wel een kwestie zijn." Het waren hardj den en constateringen van eei die zijn ploeg ver teruggewoi in diens ontwikkeling. „We het zelf verpest. Ik dacht dat w waren." lelm igrm uit I em 1 ka !t, toi over orper ]-24 de oral i lakke door Michel van Gent korfbal - De titelstrijd in de derde klasse D is weer helemaal open, na de 8-9 overwinning van De Danaïden op koploper Velocitas. Beide achttallen speelden voorzichtig en traag, mede omdat er volop werd ach- terverdedigd. Dat leidde ertoe dat de topper als kijkspel tegen viel en enkel door het bizarre scoreverloop interessant bleef. Velocitas opende sterk en stond na 24 minuten op 4-1 via Wendy Plijter (2), Marjan Snatersen en André van Wallinga, maar daar na stokte de productie. „Wij wa ren te geforceerd bezig met het oplossen van het achterverdedi- gen. Dat lukte niet, omdat er geen goede aangeef en afvang waren", constateerde coach Klaas Bosman. De Danaïden profiteerde en nam geduldig aanvallend het heft in handen. Nienke Feen- stra, Liesbeth Kalthoff (2), Ed Dubbeldeman, Ame Heijman en Mark Rietbergen bouwden in 34 minuten tijd via 4-4 (rust) een 4-8 voorsprong op. Arjen Bakker doorbrak met twee straf- worpen de impasse bij de thuis ploeg (6-8), maar de gelijkmaker bleef buiten bereik door een goed uitgespeeld doelpunt van Chantal de Vries onder de paal (7-9). Coach Arjen Brand was uiter aard tevreden over de krappe winst: „Wij hebben aanvallend bewust lang gespeeld om fouten uit te lokken van Velocitas. Ver dedigend konden wij alle vaart uit hun spel halen en dat is juist hun kracht. Eigenlijk mogen we KZ Leiden dankbaar zijn dat zij ons vorige week klopten, want dat maakte ons duidelijk hoe we het niet moesten doen." OVERGANGSKLASSE TOP blijft moeite houden om de scherpte over de volle wedstrijd vast te houden, zoals tegen KCC nogmaals bleek. De Sassenhei- mers waren bij vlagen bijzonder productief en vielen vervolgens weer lang stil. Zij gaven zodoen de een 6-3 voorsprong, opge bouwd in krap veertien minu ten, bijna geheel uit handen (6- 5). Sander Harmzen, Tim van der Horst (2), Steven Baart en Stanley Lardé zorgden in een kwartier weer voor 10-5 (rust) en 12-5. Deze tussenspurt was be slissend voor de winst, want het verschil bleef minstens vijf pun ten. Invalster Marijke van der Berg bepaalde de eindstand op 15-8, waarmee haar club als lijstaanvoerder de eerste veld- helft afsloot. Sporting Trigon liet een goede kans op de eerste veldzege lig gen tegen Rodenburg. De Leide- naars domineerden het eerste halfuur door uit lange aanvallen geregeld te scoren. Wendy van Hooven, Sander de Haas en Daan Niesing zorgden in deze fase voor 4-1 en 5-2. Het lukte 14, IE irsprc reede atletiek - Vincent Los heeft een sterke tien kilometer gelo pen in Waddinxveen. De Voor- houter, lid van Leiden Atletiek, bëeindigde de Coenecooploop zaterdag als twintigste. Los' tijd van 33 minuten en 56 secon den was tien tellen sneller dan die van zijn ervaren Noord- wijkse clubgenoot Paul Bam- hoorn, die zesde werd bij de veteranen. Op de lange polderwegen rond Waddinxveen nam Los revan che voor zijn nederlaag van tien dagen eerder. Toen ver sloeg Bamhoorn hem op de Leidse atletiekbaan na een ge slaagde inhaalrace, eveneens Ig, V( int ii ir/i konden Los en Bamho|) Dr op de tien kilometer. De strijd om de ovei terdagmiddag, onder ling goede omstandig lesch slechts even van dicht! am gen. De Keniaan Fran pasi; biwott hield Limburger Gielen vijf seconden zich (29.00 om 29.05), vrouwen won Christine konga uit Kenia knap ia /Kan Wilma van Onna, als 3 it in ser gerechtigd om mee pen bij de veteranen, vijf seconden later. Sy Vries van Leiden Atletie e sli beslag op de twaalfde m o (42.59). de naai iveei axit ---'I? Arjen Bakker van Velocitas (links) strijdt om de bal met Mark Rietbergen van De Danaïden. Foto: Eric Taal niet deze voorsprong tot de rust vast te houden, integendeel zelfs (5-6). Ook na de pauze bleef de afwerking het zwakke punt in het behoorlijke veldspel. Coach Robin Sommeling besloot met Brenda Venema een extra schutter naast Van Hooven te zetten. Deze opzet leverde wel meer schoten op, maar geen doelpunten. Alleen Sander de Haas (2) en Daan Niesing scoor den, te weinig om een 8-12 ne derlaag af te wenden. EERSTE KLASSE Tijdens de eerste helft zat Per- nix geheel niet in de wedstrijd tegen ODO(M). De oranje-wit ten zouden hun vrouwen in de punt van de aanval zetten, maar dat gebeurde nauwelijks. Bo vendien maakten zij veel plaats- fouten. Bij 2-2 werden twee strafworpen op rij gemist, waar na het zelfs 6-2 werd. Inge Homberg en Jeroen Filius kon den de schade bij rust nog be perken tot 6-4. Met invallers Saar Karstens en Ewoud van der Kooij ging het na de paalwisse- ling beter, al bleef de afwerking moeizaam. Irene van der Burg, Jeroen Filius (2) en Saar Kar stens brachten in een half uur de ommekeer naar 6-9. Deze voorsprong werd bekwaam vastgehouden, goed voor 8-10 winst. TWEEDE KLASSE Tempo moest een teleurstellen de 15-12 nederlaag tegen degra datiekandidaat Kios slikken. Dat was in belangrijke mate toe te schrijven aan personele proble men. Marcel Haagsman en Erik Holthausen ontbraken wegens vakantie, terwijl Suzanne Zeil- stra en Elmer Veenman met knieblessures allesbehalve fit in het veld stonden. Jasper de Jong kreeg na amper vijf minuten een tik op zijn bovenarm, zodat ook hij niet meer voluit kon gaan. Desondanks hielden Erwin Vis ser (5), Simone Boot (3), Linda van Weeren (2), Irma van Wee- ren en Elmer Veenman hun club tot 12-12 in de race, maar in de laatste negen minuten ging het mis. DERDE KLASSE KZ Leiden kwam kracht en lengte tekort om Crescendo in verlegenheid te brengen. De rood-blauwen openden via Maartje van Berkum (2) en San dra Langezaal goed (2-0 en 3-2), maar dat waren de enige posi tieve tussenstanden. De bezoe kers konden beduidend vaker schieten, omdat er met Sylvia en Johan Baak sterke afvangers in de ploeg waren. Dat gaf in de tweede helft (rust 5-6) de door slag. Thierry Amoldus en Gert jan Hensing bouwden in de eer ste acht minuten de voorsprong uit tot 5-8. Beide achttallen kwamen pas in het laatste kwartier weer tot sco ren. De thuisploeg had te weinig rebounds om langdurig pressie uit te oefenen. KZ scoorde dan ook enkel via drie strafworpen van René Amoldus. Hensing verzilverde twee stippen, terwijl Arjan Baak uit een doorloopbal scoorde, voldoende om met 8- 11 te winnen. door Wim Siera waterpolo - LZ 1886 wacht nog steeds op de eer ste overwinning van de competitie. De Leidse wa- terpolovereniging verloor zaterdag voor de derde maal. In Barendrecht was ZPB met 11-6 te sterk. LZ 1886 vergaarde één punt uit vier wedstrijden en staat onderaan in de hoofdklasse B. HOOFDKLASSE De Leidse waterpoloërs hebben nauwelijks nog kansen om zich te scharen bij de zes beste ploe gen van Nederland. Zo ontmoet LZ 1886 volgende week in het Vijf Meibad landskampioen AZC/A1- phen. De pupillen van eerstejaars trainer Michel van der Zeeuw toonden in het duel tegen ZPB wel tekenen van herstel. Zo was de verdediging een stuk beter op dreef dan in het duel tegen Bran denburg, een week eerder (13-13). In de derde pe riode kwamen de bezoekers nog het best voor de dag. ZPB dacht de wedstrijd te hebben beslist na een 8-3 voorsprong, maar zag LZ 1886 nog sterk terugkomen. Vooral Marco Kerkvliet deed een duit in het zakje. De routinier deelde de afgelopen weken in de malaise maar liet in het duel tegen de topper van de laatste jaren zien het scoren nog niet verleerd te zijn. Kerkvliet doelpuntte drie maal. De 8-6 achterstand aan het einde van de derde periode gaf de Leidenaars alle hoop op een beter resultaat. Voldoende voor de eerste zege van het jaar was de bijdrage van Kerkvliet niet. De Zijl/LGB liet zaterdag een uitgelezen kans lig gen de tweede zege van het seizoen bij te schrij ven. Het dit jaar weer sterk presterende PSV kreeg aan het einde van de derde periode de schrik van zijn leven toen de De Zijl op een 6-5 voorsprong kwam. De marge van een doelpunt had eenvou dig vergroot kunnen worden. Zo eindigden doel pogingen van Joost Wielaard en Niels Joor op paal en laat. Tot aan de laatste periode liet de ploeg van trainer Jacob Spijker een goede indruk achter. Vooral de youngsters Koen Plasmeyer en Joost Wielaard laten zien snel aan het hoofdklasse-me- GZC Donk. In Gouda verloren de Sassenheimers met 9-2. De Sassenheimse doelpunten kwamen van Robert Langeveld en Jerry LepeL tier gewend te zijn. De Van Vivax overgekomen Plasmeyer nam met zijn 16 jaar zelfs twee doel punten voor zijn rekening. In de laatste periode kwam PSV met de schrik vrij. De Eindhovenaren profiteerden van een aantal overtalsituaties en VROUWEN een korte periode. US kwam te basketbal - Wat in de competi tie vorige week niet lukte, dat lukte in de bekerstrijd wel: MSV won gistermiddag in Zwolle van Landstede 2. De revanchewed strijd eindigde in 75-85. Vorig jaar reikten de Noordwijkers nog tot de halve finale van de bekercompetitie, dus er stond zeker wat op het spel voor het team van coach Burhan Alibeg- ovic. Bij rust had de ploeg een minimale voorsprong genomen van 37-38, die pas in het laatste kwart echt veiliggesteld werd. Grote pech was er voor guard Martin Gilliot (vorig jaar nog spelend voor het Haagse Jum pers), die zeer waarschijnlijk zijn kniebanden scheurde in dit duel. Daarentegen keerde Tij- men Moesker, die kampt met een slepende schouderblessure, weer terug in het team. De jonge guard kwam tot negen punten. Alibegovic was na afloop rede lijk tevreden: „We moeten mee- er stabiliteit in de opbouw krij gen, we lijden nog te veel bal verlies in de aanval. We trainen echter hard. Als we de juiste vorm weer terug krijgen, kun nen we mentaal ook meer ont spannen spelen." Topscorers: Van der Holst 16, Jordan 16, Engelhart 13 (10 re bounds), Pikaar 9 (15). BS Leiden kwam vier punten te kort voor een overwinning in de bekercompetitie op het Amster damse US, 82-79. Nadat de Lei denaars onderweg al de nodige problemen hadden om über haupt de sporthal te vinden, kwamen daar in de wedstrijd nog twee tegenslagen bij. Eerst kreeg Koerd Appelo in het twee de kwart een tik tegen z'n been, wat hem een lelijke blessure op leverde. Vlak voor tijd viel Jero me Hoste met een enkelblessure uit. Leiden begon nog wel rede lijk aan de wedstrijd, nam een voorsprong van vier punten na de eerste tien minuten en bouwde die meteen na rust zelfs uit tot 34-49. Daarna viel Leiden stil. Center Martijn Kunnen kreeg aan het begin van het der de kwart z'n vierde fout en moest zich 'rustig' houden. Daarbij kende Leiden proble men met de Amsterdamse press en leed het te veel balverlies in de wet reet ste Tijg vor ijd wonnen met 8-6. Voor de Zijl/LGB scoorden ver der Joachim de Ruysscher 2x, Niels Joor en Joost Wielaard. BEKER Eersteklasser Katwijk kwalificeerde zich voor de volgende ronde van de Man Meer bekercompeti tie. In zwembad Aquamar was de ploeg van trai ner Hugo Boonstoppel een maatje te groot voor de tweedeklasser uit Rotterdam. In de tweede pe riode was gedaan met het verweer van SVH. De Katwijkers liepen uit naar 8-2. Alex Sieval 3x, Kjeld Boonstoppel 3x, Ferry Spros 2x, Mark Kuyt, Hans van Duyn, Dirk Haasnoot en Ronald Heemrood scoorden. Tweedeklasser Sassenheim ging onderuit tegen De vrouwen van De Zijl/LGB gaan wel door naar de volgende ronde van de bekercompetitie. In Al- blasserdam won de tweedeklasser met 7-3 van de Wiekslag. Iefke van Belkum doelpuntte drie keer. De vrouwen van LZ 1886 staan in de hoofdklasse A nog steeds puntloos onderaan. De wedstrijd in Bome tegen Heidelberg ging zaterdag met 9-4 verloren. De Leidse ploeg was in de openingsfase de gelijke aan de formatie uit het oosten en nam een 3-2 voorsprong. LZ 1886 vocht voor wat het waard was maar zag Heidelberg beter omgaan met de kansen. De ploeg van trainer Otto Kolling was twee periodes lang niet bij machte te scoren (5-3 en 8-3). De vierde nederlaag van het seizoen is dan ook snel verklaard. Voor de_ Leidse ploeg scoorden Noeki Klein 3x en Yvonne Flippo. rug tot 57-60 en ging Leiden uit eindelijk in het laatste kwart voorbij. In de thuiswedstrijd, een paar weken terug, had Lei den US nog met vijf punten ver schil verslagen. Door de blessu res heeft coach Martin Hoekstra nog slechts de beschikking over twee lange spelers, aangezien ook Edgar Verwoerdt wegens een verblijf in het buitenland volgende week ontbreekt. Dat maakt de weg vrij voor een kort stondige terugkeer van center Timo Versteegen, van wie vorig seizoen afscheid genomen was. „We moeten dat snel zien te re el. H ssiei wee derd gelen met de bond, ma mei heeft zich beschikbaar g nger Topscorers: Moinat 24, !n 25 16 (10 rebounds), Host 1 gir rebounds)Bakker 11iploe Voor zover coach Joris gen na kon gaan, was eerste keer dat 'zijn' dorp Den Helder in een duel had weten te vers bekerwedstrijd in eindigde in 78-72 voor derdorpse vrouwen. Hf 'Q plan om Den Helder m middelen te verslaan de doorslag. Leiderdor^c digde van begin af aan hele veld, iets wat de vrouwen ook altijd doefcrVl waar ze in aanvallend zelf nauwelijks raad me< Leiderdorp pakte door te verdedigen veel steals daar naarmate de wedst )0i derde ook vrijwel goeds mee. Center Bransz leidde het team der meer 29 punten overwinning. Zandberg4>ots wel leuk voor hai en Meindert van Veen (co(3 Den Helder en van he nbe lands team) weet dan oo ien waard is, mocht hij noj hebben." Leiderdorp pg b een gegeven moment ei male voorsprong van 21 ft d; maar raakte in het laats ip0i toch erg vermoeid. Vier van lang bleef de teller op 6f ida staan, waardoor Den het nog angstvallig dichtbij men. Leiderdorp hiidi hoofd in de slotfase ed kra en benutte voldoende v n, pen om de zege veilig te irol Topscorers: Bransz 29 jan bounds), Van Zegveld 11. Iele ida Een heel goede eerste an gen Binnenland was vo ind Groep/Grasshoppers het doende om een overwi te dwingen. In Katwijk in zaterdagavond 56-62. ig leidde de thuisploeg i ïigi vier punten verschil, do :ge meer tien driepunters v\ schieten. Daarna kv les ploeg in grote foutei ie moesten zowel guard de Jong als Marloes Dries dv( vijf fouten naar de k rzc strakke verdedigen vaiar hoppers werd keer op de straft door de scheids ier die het slaan naar de in toestonden. kei Coach Rick Driessen: ioe den daardoor genoodz ite om ons tactisch concepöll; anderen." Tegen de 1( e kracht van Binnenla or Grasshoppers verre va^pc wassen, waardoor d< m voorsprong tien minut tijd, niet langer kon ds vastgehouden. ïr. Topscorers: De Jong 1 Bröring 12, Metaj 9 bounds). m he -Jan laken Via derh Cc

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 22