TCCCBUJSS Reuma en pijn en pijnbehandeling. hoe zit dat? Vraag het De Nationale Reumalijn 0900 - 20 30 300 Gratis hulplijn kankerbestrijding SBohama VERTEGENWOORDIGER Administratief medewerker m/v lu Het Motorhuis Secretaresse (M/V) KANKERBESTRIJDING Bohama -v randstad intertech Heembouw 1 INCASSO-MEDEWERKER M/V ZATERDAG 19 OKTOBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly "s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 05) Motorhuis Groep Bij de Motorhuis Groep werken in totaal ruim 1050 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorhuis Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. De 16 Opel-dealerbedrijven van De Motorhuis Groep kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Voor Het Motorhuis in Leiden, Hillegom en Katwijk zoeken wij een enthousiaste: voor de crediteurenadministratie |e komt te werken binnen een leuk team van 10 personen in Leiden en gaat je - samen met enkele andere collega's - bezighouden met de crediteurenadministratie |e verzorgt onder meer het doorboeken van betalingen naar de juiste kostensoorten. Daarnaast ben je verantwoor delijk voor tijdige betaling en onderhoud je contact met leveranciers. Voor zo'n functie moet je natuurlijk behoorlijk accuraat zijn en gestructureerd kunnen werken. |e bent initiatiefrijk en flexibel én je hebt affiniteit met geautomatiseerd administreren. We denken aan iemand met een MEA0-BA-diploma. Maar als je een vergelijkbaar niveau hebt of schoolverlater bent, komen we ook graag met je in contact. Kennis en ervaring met Windows, alsmede met Word en/of Excel is een pré. Ben je sociaal vaardig en geïnteresseerd in een prima job bij een hart stikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het betreffende vacaturenummer naar Motorhuis Groep, afd. Personeel Organisatie, postbus 1, 2160 AA Lisse. Of bel eerst voor meer informatie met dhr. Sintenie (071-535 18 00). Medewerkers van de Motorhuis Groep hebben altijd ten streepje voor: Aantrekkelijke autoregeling Winstdeling Studiekostenvoorzieningen Bedr ijls spaarregeling Hoge personéelskortingen (óók op brandstol) Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken Ter assistentie van onze Directeur Product Design Development zoeken wij op zo kort mogelijke termijn een voor minimaal 28 uur per week De werkzaamheden omvatten o.a.: het onderhouden van interne en externe contacten het verzorgen van correspondentie en post in het Duits, Frans en Engels het maken van planningen het verzorgen van produktierapportages het mede bewaken van design- en produktiedeadlines het notuleren van vergaderingen het verzorgen van de agenda Gevraagd: een initiatiefrijke persoonlijkheid die zelfstandig kan werken en zonodig medewerkers kan aansturen bij afwezigheid van de directeur Havo/VWO niveau secretaresse opleiding goede kennis van het Frans, Duits en Engels ervaring met moderne computersystemen (Windows, Word en Excel) flexibel en stressbestendig Geboden wordt: Een uitdagende baan met een plezierige werksfeer. De functie biedt ruimte voor eigen inbreng en ontplooiing binnen de organisatie. Een goed pakket van primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u degenen die wij zoeken? Stuur dan binnen 10 dagen een brief met uw cv naar: Hogewoning B.V., Postbus 265, 2230 AG Rijnsburg, t.a. K. Jacobs, Manager P&O. Voor verdere informatie kunt u bellen: 071-4028501 op werkdagen van 10.00 tot 16.00 uur €0,10 pm De Nationale Reumalijn is een initiatief van de Reumapatiëntenbond en het Nationaal Reumafonds. Uw gift op giro 324 is altijd welkom. Wie telefoon heeft, heeft daar mee de voorlichters van de Ne derlandse Kankerbestrijding/ Koningin Wilhelmina Fonds (KWF) onder handbereik. De KWF-Hulp- en Informatielijn (gratis) 0800 - 0226622 is elke werkdag bereikbaar tussen 10.00 - 12.30/ 13.30 - 16.00 uur. Via deze lijn kan men bovendien 24 uur per dag fol ders en brochures bestellen. Een team van voorlichters zit klaar om vragen te beantwoor den. Bijvoorbeeld over kanker preventie of over vroege ont dekking van kanker. Over be handelingen en leven met kan ker. Over omgaan met kanker in je gezin. Over voeding, pijnbe strijding, alternatieve behande lingen, noem maar op. DANKZIJ GIFTEN De Hulp- en Informatielijn wordt mogelijk gemaakt door iedereen die het KWF steunt, bijvoorbeeld tijdens de jaarlijkse collecte voor de kankerbestrij ding in de eerste week van sep tember, in 2001 van 3 - 8 sep tember. De Nederlandse Kankerbestrij ding/Koningin Wilhelmina Fonds is te herkennen aan de Rode Krab en het CBF-keur- merk voor Goede Doelen. Wie de collectant mist kan een gift overmaken op giro 26000 t.n.v. Koningin Wilhelmina Fonds, Amsterdam. NEDERLANDSE KONINGIN WILHELMINA FONDS Sophialaan 8,1075 BR Amsterdam Uw partner voor de vloer Bohama BV te Wijchen is al ruim 30 jaar actief als groothandel' de woninginrichting. Het assortiment omvat alle producten die n zijn om vloerbedekking te kunnen leggen. Daarnaast levert Boh o.a laminaat en schoonloopzönes. Als "Partner voorde vloer" hl Bohama door hoge kwaliteit, vakkundig advies, een breed assortiment en een sterk service gerichte instelling, een ijzersti toonaangevende, marktpositie opgebouwd. Wij zoeken op korte termijn voor het rayon "Noord Holland" een enthousiaste Bent u de kandidaat die wij zoeken? Reageer dan binnen 10 dagen. Uw sollicitatiebrief bevat: Een beschrijving van opleiding, ervaring plus een pasfoto en uw motivatie. Zend deze brief t.a.v. de heer R.R. Huisman, Verkoopleider, bij wie u ook voor nadere informatie over de functie terecht kunt via tel: 0622.402.816 of via rh@bohama.nl BOHAMA BV Postbus 39 6600 AA WIJCHEN TEL (024) 648 53 88 FAX (024) 648 53 99 E-mail:rh@bohama.nl WebSite:www.bohama.nl Je bezit een ruime ervaring in de woninginrichtersbranche, bijvc beeld als stoffeeerder en je bent toe aan een volgende stap in rière. Als vertegenwoordiger werk je in je rayon, na een gedege werkperiode, zelfstandig aan het onderhouden van en verstevig van de contacten met bestaande relaties. Tevens beschik je ove doende overtuigingskracht om nieuwe relaties even enthousiasl maken voor Bohama als jezelf. Je werkt van huis uit en om de de doelen te realiseren word je ondersteund door een actieve I dienst en enthousiaste collega's. Je herkent jezelf in het volgende profiel: Je hebt ervaring in de branche, bv. als stoffeerder. Je bent klantvriendelijk en representatief. Je hebt een middelbare opleiding. Je bent een harde werker met een commerciële en positieve instelling. Je hebt gevoel voor humor. Voor de juiste kandidaat die weet dat dit geen '9 tot 5 job' is ligl een uitdagende taak te wachten. BOHAMA bied je ondermeer het volgende Plezier in je werk Uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals je die van een gezond bedrijf mag verwachten. Een auto van de zaak (ook voor privé gebruik). Zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Een prettige werkkring binnen een dynamisch team. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Plezier in je werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Technisch Biochemisch laborant in vaste dienst m/v Centocor is een dynamisch, biotechnologisch bedrijf gevestigd in Leiden, dat zich bezig houdt met het ontwikkelen, produceren en verkopen van geneesmiddelen. Vanwege de sterke groei werft en selecteert Randstad voor Centocor kandidaten voor de functie biochemisch laborant in vast dienstverband. Ben je in bezit van een van de volgende opleidingen: (k)mlo, hlo, VaPro A en/of B, middelbare agrarische school, mbo-Levensmiddelentechnologie of -Apothekersassistent, laat je dan uitgebreid informeren over de verschillende functies, arbeidsvoorwaarden en verhuiskostenre geling. Informatie bij Marjolijn Gischler, tel. (071) 524 95 47, Leiden, Schuttersveld 9. I Voor meer vacatures: www.randstad.nl Heembouw Roelofarendsveen maakt onderdeel uit van Heembouw Groep, een middel grote, in de randstad opererende onderneming die het gehele terrein van de bouw bestrijkt. Binnen de groep is Heembouw Vastgoed actief op het gebied van projectontwikkeling, tekent Habeon Architecten voor het ontwerp en is de uitvoering in handen van Heembouw Roelofarendsveen, Heembouw Bergschenhoek, Heembouw Noordwijkerhout en Heembouw Higler Soest; dit alles veelal op turn-key basis. Heembouw Groep is met ruim 200 mede werkers en een omzet van 60 miljoen in alle opzichten een gezonde onderneming met de ambitie een duurzame groei te realiseren. Heembouw Roelofarendsveen, De Lasso-Zuid 22, Postbus 30,2370 AA Roelofarendsveen. Tel.: 071-3320050 Voor onze stafafdeling Financiële Administratie zoeken wij een full-time Financieel Administratief Medewerker (m/v) Taken Verantwoordelijkheden: Het verzorgen van de debiteurenadministratie; Debiteurenbeheer: contact onderhouden met debiteuren en interne communicatie omtrent debiteuren; Het opstellen van verkoopfacturen en het boeken van de betalingen; Algehele ondersteuning van de afdeling bij dagelijks voorkomende administratieve werkzaamheden. Kennis Kunde MBO diploma c.q. werk en denkniveau (MEAO, MBA of vergelijkbaar) of aantoonbaar vergelijkbaar niveau verkregen middels ervaring; Enkele jaren ervaring met financiële administratie; Accurate werkwijze en een dienstverlenende instelling; Kennis van automatiseringsprogrammatuur (wij werken met Word, Excel en Lotus Notes), Vraag Aanbod: Zelfstandige functie met daarbij behorende verantwoordelijkheden; Gedegen begeleiding en coaching; Volop ontplooiingskansen in een groeiende organisatie; Prettige werksfeer in klein team met enthousiaste collega's; Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Actie Reactie: Interesse? Verstuur je sollicitatiebrief met CV per post of e-mail aan: Heembouw Groep, t.a.v. Birgite Kasten-Lips, Personeelsfunctionaris (personeelszaken@heembouw.nl). Voor nadere informatie kan je ons bellen op telefoonnummer: 071-3320050. Kijk ook op onze internetsite: www.heembouw.nl N.B. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt NIET op prijs gesteld ■t- Van Arkel gerechtsdeurwaarders incassobureau VAN ARKEL GERECHTSDEURWAARDERS, INCASSOBUREAU met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Leiden en Delft. Op korte termijn zijn wij voor onze vestigingen te LEIDEN (Perzikw 15) en Alphen aan den Rijn (Henry Dunantweg 28) op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde medewerkers voor de functie van: (37,5 uur per week voor beide vestigingen) De functie: U draagt zorg voor een goede en vlotte incasso van vorderingen. U wordt belast met het zelfstandig behandelen van dossiers, zoals onderhouden van telefonisch en schriftelijke contacten\met cliënter debiteuren enz. De vereisten: Minimaal HAVO/MBO. Wat bieden wij U Een prettige werksfeer met grote zelfstandigheid. Werken in teamv band. Een salaris en uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden overeenstemming zijn met de functie-eisen. Heeft u belangstelling: U kunt Uw schriftelijke sollicitatie richten aan de heer J. Hutten, Po 239, 2300 AE Leiden. Voor nadere informatie kunt u eveneens con opnemen met de heer J. Hutten (tel. nr. 071-5793005)

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 38