Tocttfuras -Timing- /vj/VV^lfAfvNKVV Je huis in de krant brengt mensen over de L M U ls u Secretaresse - Fulltime groepsleidster Drogist M/V aankomend Drogist M/V Zoek je een bijbaan? En de makelaar weet van wanten en kranten. Data-manager m/v Helpdesk-medewerker m/v Medewerker Onderhouds- administratie m/v rti ZATERDAG 19 OKTOBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 025 5 150 157 Bik Mulder Architecten is een ambitieus en gedreven architectenbureau, met tien enthou siaste medewerkers. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: (MA/) 38 uur Functieomschrijving: Je bent verantwoordelijk voor het secretariële werk; het opnemen van de telefoon, het con troleren van de uitgaande post, het verwerken van de binnenkomende post en het ontvangen van bezoek. Verder dien je maandelijks de urenadministratie te verwerken. Functie eisen: - Vaardigheid met MS-Word - Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden - Flexibel en accuraat - Zelfstandig kunnen werken Voor deze functie is de CAO voor Architecten bureaus van toepassing. Ben je geïnteresseerd? Stuur ons dan een brief met je C.V. naar: Bik Mulder Architecten t.a.v. Robert Mulder Rijnsburgerweg 157 2334 BN LEIDEN Kinderdagverblijf 't Kwebbeltje is een particulier kinderdagverblijf in Voorschoten. Het kinderdagverblijf bestaat uit twee verticale groepen. Wij zijn op zoek naar: Indien u in het bezit bent van een diploma MBO/LKC of SPW - een (zeer) flexibele instelling heeft - in een klein team goed kan werken - affiniteit heeft met kinderen dan verzoeken wij u ons team te komen versterken Uw schriftelijke sollicitatie kan binnen twee weken gericht worden aan: Kinderdagverblijf 't Kwebbeltje Mevrouw J. C. M. van der Pols Leidseweg 89 2253 AA Voorschoten Ter versterking van ons team in Leiden per direct gevraagd: of Interne opleiding wordt verzorgd. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: TSI Herbs Health Store BV PB 10079 5000 GB Weert Tel.: 0495-497368 Schoonmaakwerk 10 uur per week in de avonduren. Van maandag tot en met vrijdag. In Noordwijk. Hiernaast hebben we vaak werk in Leiden, Oegstgeest, Leiderdorp en Voorschoten. Orderpikkers Voor een distributiecentrum zoeken we zaterdag hulpen en parttimers voor doordeweeks. Fulltime werken kan natuurlijk ook! Treinstewards Ideale baan voor studenten! Ben je doordeweeks enkele middagen/avonden beschikbaar of wil je juist in het weekend werken, reageer dan snel! Sta |e nog olet bij ons ingeschreven, bel dan voor meer intormalle. Voor alle lunches geldt m/v. HHHHW Kort Rapenburg 2 Leiden tel: (071) 51216 17 E-mail: leiden@timing.nl Internet: www.timing.nl c Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. gen nou opi van md' sic ude np: ikrijl in etl érd a he jes' eC !h< DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers 1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verlos kunde, Gynaecologie, Neurologie, Neurochirurgie, Huisartsgenees kunde en Verpleeghuisgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Verpleegkundige Basisopleidingen (BVB). Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde De afdeling Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde van'het Leids Universitair Medisch Centrum werkt met een aantal huisarts praktijken in de omgeving samen in het Registratie Netwerk Universi taire Huisartspraktijken Leiden en Omgeving (RNUH-LEO). Doel van de samenwerking is de vorming van zogenaamde 'academische werk plaatsen' waar patiëntenzorg, onderzoek en onderwijs samengaan. Om rapportage over geleverde zorg mogelijk te maken is een centraal databestand opgebouwd. Dit databestand bevat de volledig geanoni miseerde patiënt-, consult- en medicatiegegevens uit de computers van de huisartsen. Een klein team behandelt op dit moment vragen van huisartsen en onderzoekers, en zoekt versterking. Daartoe zoeken wij een: 14,4 uur per week) Vac.nr C.02.JK.24.42.LD Functie-inhoud: - inlezen van de data van huisartsen (ascii) in het databestand (Oracle): - bewaking van de kwaliteit en volledigheid van de gegevens in het databestand, controles en bewerkingen in SQL en SPSS; - overleg met deelnemende huisartsen over de'opbouw en kwaliteit van het bestand; - terugrapportage aan deelnemende huisartsen over registratie en geleverde zorg; - vragen beantwoorden van huisartsen, onderzoekers of andere aan vragers met behulp van de gegevens uit het databestand. Functie-eisen: - vooropleiding op HBO-niveau; - ervaring met het opzetten en onderhouden van databases; - ervaring met SPSS, MS Access en SQL (Oracle); - communicatieve vaardigheden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.404,- bruto per maand, (schaal 7 CAO AZ) bij een volledige aanstelling afhankelijk van opleiding en erva ring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw drs. M.W.M. de Waal (071 - 527 53 05 of e-mail: M.W.M.de_Waal@lumc.nl) en door de heer drs. R.S.G. Ong (071 - 527 65 28 of e-mail: rs.g.ong@lumc.nl). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Beheer Divisie 3.J0-R t.a.v. mevrouw M.H.M.M. Hooymans, hoofd P&O. CENTRALE DIENST INFORMATIEVOORZIENING De Centrale Dienst Informatievoorziening (CDIV) is verantwoordelijk voor beleidsvoorbereiding en uitvoering van automatisering, data- en telecommunicatie binnen het Leids Universitair Medisch Centrum. Daarnaast is er in de vijf divisies ook een aantal specifieke (divisie- of afdelingsgerichte) ICT-activiteiten belegd. Diversiteit en omvang van de ICT-activiteiten voor patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en manage ment staan garant voor een zeer boeiende en afwisselende ICT-werk- omgeving. Het netwerk van het LUMC is gebaseerd op Novell met daarnaast ook een groot aantal Windows NT/Windows 2000 servers. De werksta tions zijn voornamelijk uitgerust met Windows 95 en Windows 2000 Pro. De software is voor een groot aantal toepassingen gestandaardi seerd zoals bijv. door MS Exchange/MS Outlook, MS Office, DECOS, SPSS, Norton AV, Rostar Flex, etc. Daarnaast wordt het Ziekenhuis Informatie Systeem (ZIS) vanTorex-Hiscom gebruikt. Binnen de CDIV is de groep Ondersteuning Ontwikkeling Kantoorautomatisering verantwoordelijk voor de Helpdesk Automa tisering, werkplekbeheer voor de centrale diensten, een aantal onder- wijszalen en voor poolapparatuur (terminals, printers, WBT etc.) voor het gehele LUMC. Ook technische ondersteuning van de studenten laptops en kantoorautomatisering (MS Office, DECOS, Inter- Intranet, etc.) vallen binnen deze groep. Voor de Helpdesk Automatisering zijn wij op zoek naar een: (36 uur per week) Vac.nr. G.02.RO.41.42.LD Functie-inhoud: - het aannemen, registreren en zoveel mogelijk oplossen van aange melde problemen/vragen op ICT-gebied; dat houdt in: - de vraag interpreteren en in de juiste categorie plaatsen; - de gebruikers voor bekende problemen verwijzen naar FAQ's op het intranet; - zo veel mogelijk informatie verzamelen voor de tweede lijn, zodat deze meteen de vraag kunnen beantwoorden of het probleem-kun nen verhelpen; - eventueel met behulp van remote-beheer problemen verhelpen of een analyse uitvoeren; - bewaken van de voortgang van aangemelde vragen/problemen; - assisteren bij testen, toetsen en implementeren van nieuwe standaar den; - werkzaamheden worden alleen vanuit de Helpdesk uitgevoerd. Eventuele werkplekbezoeken worden gedaan door werkplekbeheer Functie-eisen: - afgeronde relevante opleiding op MBO-/HBO-niveau, richting infor matica of ervaring op vergelijkbaar niveau; - klantvriendelijke instelling; - goede contactuele eigenschappen; - stressbestendigheid, flexibele houding en accuratesse; - kennis van systeemprogrammatuur en netwerktechnologie; - kennis van MS Office; - enige ervaring in een soortgelijke functie, goed kunnen werken in teamverband en bereidheid tot participatie in bereikbaarheidsdien sten, zijn onontbeerlijk voor een goede functievervulling. Binnen de dienst is er ruimte voor het flexibel invullen van de werk tijden, ook door het jaar heen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.404,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ), afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Het betreft een tijdelijk dienstverband voor de duur van 1 jaar; met uit zicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.P.M. Marcelis, hoofd Ondersteuning Ontwikkeling Kantoor automatisering (071 - 526 16 25 of e-mail; j.p.m.marcelis@lumc.nl). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan mevrouw C. van Oudshoorn, P&O Centrale Diensten, DI -R. FACILITAIR BEDRIJF Het Facilitair Bedrijf blijft in beweging. Wij streven naar. continue ver betering en willen onze dienstverlening op tijd aanpassen aan de wijzi gende vraag, waarbij ons kwaliteitsniveau nog verder verbetert tegen een acceptabel kostenniveau. Wij werken met 345 fte, ongeveer 430 mensen, aan de ondersteuning van het primaire proces van het LUMC door het leveren van de volgende diensten met hulp van het service punt: Beveiliging (beveiliging en parkeerbeheer), Inkoop en Logistiek (goederenontvangst, transport, voorraadbeheer en inkoop), Voeding (restaurant, keukens en cateringservice), Infra (onderhoud en instand houding van gebouwen en installaties, nieuwbouw), Interne Zaken (schoonmaak, kleding en textielbeheer en stoffeerderij, postzaken, afval beheer beddencentrale, gebouwbeheer huisdrukkerij en collegezalen I3I beheer) en Instrumentele Ondersteuning. j pp Afdeling Infra Infra vernieuwt en onderhoudt de technisch infrastructurele voorzie ningen binnen het LUMC. De afdeling Infra bestaat uit de onderdelen gen Planning, Nieuwe Werken, Bedrijfsvoering en Continudienst. Plannm;eb2 verzorgt de voorbereiding, planning, uitbesteding en financieel-admini- stratieve voorbereiding en afhandeling van onderhoudswerken. Voor de afdeling Planning van Infra zijn wij op zoek naar een; (20 uur per week, verdeeld over 5 dagen) Vac.nr F.02.MS.22.42.LD Functie-inhoud: Essentieel voor het goed functioneren van de afdeling Infra en de juiste uitvoering van zowel nieuwe alsmede onderhoudstechnischemii projecten binnen en rondom het LUMC, is een uitstekend gegevens-11L beheer Tot deze werkzaamheden 'van de medewerker onderhoud^, administratie behoren ondermeer: - controle op de afwerking van werkorders en de registratie hiervan het geautomatiseerd systeem; - ontvangst van uitgevoerde werkorders van Continudienst^' Bedrijfsvoering en de gereedmelding in het systeem; - coderen van de uitgevoerde onderhoudsactiviteiten en ter opboi en onderhoud van het (historisch) gegevensbestand; - overdragen van de onderhoudsmeldingen aan de financiële admirij stratie voor verdere verwerking; - controle aan de hand van week-/maandlijsten: de binnenkomst, door idr looptijd en afhandeling van onderhoud; - signaleren van (lang) openstaande meldingen bij Bedrijfsvoering; - signaleren van structurele knelpunten in de onderh.oudsafhandelingb ise de coördinator; - beantwoorden telefoon bij afwezigheid van medewerkers planning ei1111 zonodig verwijzen. pe eb Functie-eisen: - administratieve opleiding; - affiniteit met techniek; - goede beheersing van de Nederlands taal in zowel woord als ge schrift; - vaardig met automatisering/opleidingen op het gebied van-technisch gegévensautomatisering; - bekend met MS Word en MS Excel; - klantgericht Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.179,- bruto per maand (schaal CAO AZ), afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar, me uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.AJ. Bronkhorst, manager Planning (071 - 526 32 82). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan mevrouw M.A. Stefen, P&O-advisei Facilitair Bedrijf /Centrale Diensten, Dl-R. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepai sing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van d( advertentie richten aan de P&O-afdeling en/of -adviseur die in de vae ture staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden pre an ID nig nee de loe BI if

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 26