vtieoJuras Goed in" bijzondere vakanties unique Teamleider Rijnland Onderhoudsmedewerker de Zonnebloem Word vriend van een VLUCHTELING vluchteling f|| Sligro te Leiden - slager - leerling slager - verkoopster - weekendhulp Medewerker automatisering (MA' COLLEGE DE PARIS Leide ZATERDAG 19 OKTOBER 2002 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Hoogheemraadschap van Het hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap. Het gebied waarin Rijnland werkt aan het water strekt zich uit van Wassenaar tot Amsterdam en van IJmuiden tot Gouda, een groot gedeelte van de provincies Noord- en Zuid-Holland. Het gebied is ruim 1.100 vierkante kilometer groot en er wonen, werken, reizen en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen. In deze streek, die aan de westkant wordt begrensd door de Noordzee, liggen ongeveer tweehonderd polders, plassen, meren en vaarten. Rijnland zorgt met bijna 500 medewerkers voor droge voeten en schoon water en het houdt de zee buiten de deur! Op 1 januari 2005 gaat het hoogheemraadschap van Rijnland samen met de waterschappen Groot- Haarlemmermeer, De Oude Rijnstromen en Wilck Wiericke. De voorbereidingen voor deze fusie vinden al plaats. De sector Werken is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van afvalwaterzuiveringsinstallaties met bijbehorende persgemalen, gebouwen, terreinen, watergangen, waterkeringen, sluizen en bruggen. Daarnaast behoort ook planvorming en het voorbereiden en uitvoeren van alle nieuwbouw en onder houdswerkzaamheden tot de taken van de sector. De afdeling Bedrijfsvoering (BVO) is een van de afdelingen binnen de sector en is onderverdeeld in zes regio's. BVO houdt zich onder meer bezig met de exploitatie van de afvalwaterzuiveringsinstallaties en gemalen. Binnen een van de regio's van de afdeling Bedrijfsvoering (BVO) is een vacature ontstaan voor een m/v vacaturenummer 5-BVO-2002 De vacature geldt voor de werkeenheid Zwanenburg. Wat ga je doen: Je gaat de dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden en het eenvoudige technisch onderhoud verrichten aan terrein en bedrijfsruimten en/of installatie- (onder)delen in de werkeenheid of elders in de regio's. Wat wij vragen: Je hebt enig technisch inzicht en woont in de directe omgeving van Zwanenburg. Een rijbe wijs BE is nodig omdat je soms op verschillende installaties moet werken. Wat wij bieden: Je verdient in deze functie, afhankelijk van je leef tijd, opleiding en ervaring, minimaal 1.336,00 (schaal 2) en maximaal 1.971,00 (schaal 4) bruto per maand op basis van een 37-urige werkweek. Rijnland ontwikkelt zich dagelijks. Zo gebruiken we moderne middelen voor het water-beheer en voor zuiveringstechniek. Techniek of niet, het is en blijft mensenwerk. Daarom bieden wij goede mogelijkheden voor het volgen van cursussen en opleidingen, zodat ook jij je kunt blijven ontwik kelen. Rijnland heeft een collectieve ziektekostenregeling en een regeling voor de vergoeding van de kosten van kinderopvang. We hebben een actieve perso neelsvereniging en je komt terecht in een prettige werksfeer. Verder kent Rijnland een 37-urige werkweek, waardoor je ook vier dagen per week kunt werken. Want werken vinden we belangrijk, maar het moet wel te combineren zijn met je persoonlijke situatie. www.rijnland.net Inlichtingen: Inlichtingen over de functie kun je tijdens kantooruren inwinnen bij Hennie Ulehake, installatiebeheerder, tel. (023) 555 22 89 of bij Jan Kossen, regiohoofd, tel. (0252) 53 49 20. Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Je reactie: Die zien we graag! Stuur vóór 4 november 2002 een sollicitatiebrief naar de afdeling Personeel en Organisatie van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en envelop) van vacaturenummer 5-BVO-2002. Digitaal solliciteren kan bij Rijnland ookl Surf naar www.rijnland.net en klik op vacatures of stuur je sollicitatiebrief naar vacature@rijnland.net. "Wat heb ik het naar m'n zin gehad vandaag. Eerst uitgebreid ontbeten en daarna de natuur in. Heerlijk buiten geluncht. Broodje tonijnsalade met een lekker glas witte wijn. Vanmiddag hebben we gezwommen, terrasje gepikt en zojuist dus die geweldige barbecue. En nu ben ik doodop. Welke reisorganisatie dat was? De Zonnebloem!" Bijna 6400 zieken en gehandicapten beleven dit jaar de vakantie van hun leven. Dankzij de Zonnebloem en dankzij de hulp van 6700 vrijwilligers. Door de extra voorzieningen en aanpassingen die nodig zijn, kos- ten deze vakanties veel geld. U kunt de Zonnebloem helpen om haar vakanties voor zieken en gehandicapten toch betaalbaar te houden. Postbus 2100 4800 CC BredaTel. (076) 564 63 62 E-mail. info@zonnebloem.nl www.zonnebloem.nl een intake-gesprek en alles wordt geregeld medewerker verkoop binnendienst Voor een klein, technisch bedrijf in Katwijk, je takenpakket bestaat onder andere uit verwerking van alle administratie die voortvloeit uit deze functie en zelf zorgdragen dat orders worden klaargezet Functie- eisen: commerciële Instelling, affiniteit met techniek en aantoonbare telefonische verkoopervaring. Interesse? Kom dan snel langs voor meer informatie op onze vestiging! administrateur Voor een administratiekantoor in Zoeterwoude. Je takenpakket bestaat onder andere uit opstellen van jaarrekeningen, begeleiden van cliënten en verzorgen van bijbehorende belastingaangiften. Functie-eisen: minimaal MBA opleiding, affiniteit met financiële softwarepakketten en relevante werkervaring. directiesecretaresse Voor een waterschapsbedrtjf in Leiden. Je biedt ondersteuning aan de algemeen directeur waarbij de werkzaamheden onder andere bestaan uit agendabeheer, postafhandeling, vergaderingen voorbereiden, notuleren en documentatie verzorgen. Functie-eisen: voltooide secretaresse-opleiding en minimaal vier jaar werkervaring. Interesse? Neem dan snel contact op! Informatie: Miranda Anker. Lelden, Stationsplein Ic, tel. (071) 516 04 50. de manier van werken 8 Wij zoeken op korte termijn voor onze slagerij binnen de versafdeling van een: Voor sollicitaties en inlichtingen: Slagerijen Kaldenberg S 0418 -581995 Wie geeft onze automatisering een professionele imp Met bijna 80.000 leden is het CDA verreweg de grootste politieke partij Nederland. Het CD A-partijbureau vervult een belangrijke dienstverlenen Qu ondersteunende functie naar de leden en het landelijk netwerk van vrijwi S3 Binnen het bureau werken zo'n 55 mensen samen aan het vitaliseren van en a partij en de ondersteuning van het landelijk CDA-netwerk. In verband met het vertrek van de huidige functionaris is het partijbureau ['ai zoek naar een: Voor een volledig dienstverband (36 uur per week) De medewerker is technisch verantwoordelijk voor systeembeheer en apjjniet. catiebeheer binnen het CD A-bureau en vervult een helpdeskfunctie voor medewerkers van het bureau en de CDA-afdelingen De medewerker: is verantwoordelijk voor het onderhoud en het goed functioneren v da. A netwerk en de aangesloten servers en werkstations; zorgt voor de beschikbaarheid van de juiste applicaties voor de gebilC in van het netwerk; ondersteunt de verdere professionalisering van de ledenadministrat verzorgt de managementrapportages voor de directie en de afdeling isse het CDA; allee type d, and' Voor deze brede functie zoeken we iemand: ^ar met een relevante automatiseringsopleiding op minimaal MBO-niv in elk geval beschikt over goede kennis van Novell Netware, Miert dat netwerken, Windows 2000 Server en bij voorkeur Microsoft Excha Ned is aanspreekpunt voor medewerkers voor vragen over pc-gebruik, en het ledenadministratiepakket. server); die zijn/haar kennis heeft aangevuld met relevante Microsoft MCP eaten, of bereid is daar een aantal van te behalen; die zoekt naar creatieve oplossingen en het een uitdaging vindt uiteenlopende zaken tegelijk bezig te zijn; die er niet voor terugschrikt om ook uitvoerende werkzaamheden richten; met een flexibele en servicegerichte instelling. inde aldi Idii Jissc s ka e kJ Het CDA werkt met een eigen CAO en biedt uitstekende arbeidsvoorwa:n e Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Meindert Stolk, tel. 070-3424801 ofStolk@bureau.cda.nl. Je sollicitatie, vergezeld van een cv, kun je tot 2 november a.s. richten a CDA-bureau, t.a.v. de bureaudirecteur, drs. M. Stolk, dr. Kuyperstraat 5, 2514 BA, Den Haag. WORDT SCHOONHEIDSSPECIALIST Erkend STIVAS-diploma, 18 maanden één dag of twee avonden per week. SPOEDCURSUS SLECHTS 9 MAANDEN, volgend jaar zomer een eigen praktijk. Vooropleiding niet nodig. Cursusgeld lage maandelijkse termijnen. Gratis boeken en leermiddelen Al uw opleidingskosten, ook reiskosten, aftrekbaar voor de belasting. Start: eind oktober. Ook opleiding pedicure. Vraag studiegids (ook 's avonds en in het weeketnde) telefonisch bij: Laan van Meerdervoort 368, Den Haag Met tram 3 en 12 slechts 15 minuten van N.S. Station Bel nu: 070 - 363 21 88 Onze organisatie Onze dienst De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Sociale Zakti Arbeidsmarktbeleid, Bestuursdienst en Milieu en Beheer. De dienst Milieu en Beheer van de gemeente Leiden draagt op integrale wijze zorg voor de kwaliteit van de stedel); na I Mi ev irde de omgeving en het beheer van de openbare ruimte. De dienst is opgebóuwd uit vier sectoren: Stadstoezicht, Ondersteun Wijkbeheer en Stedelijk Beheer. De werkplek Wat gaat u doen? Wie zoeken wij? Binnen het stadsdeel West van de sector Wijkbeheer is er een vacature voor (36 uur per week/vacaturenummer MB02.14) De afdeling Wijk van de sector Wijkbeheer bestaat uit vier stadsdelen, verdeeld over de stad. In ieder stadsdeel w een onderhoudsteam, onder leiding van een wijkchef en teamleiders, bestaande uit tuinlieden, straatmakers, veg algemeen onderhoudsmedewerkers en een aantal medewerkers die additionele taken verricht. De afdeling draagt 1 i' voor een integraal en op de behoeften van het stadsdeel afgestemd beheer (schoonhouden, onderhoud, vervangi:ro' aanpassing, verbetering) van de bestaande infrastructuur. U geeft leiding aan het onderhoudsteam, u houdt toezicht op de werkzaamheden en de naleving van veiligheidsv schriften. U draagt zorg voor de dagelijkse planning en houdt hier toezicht op. U handelt klachten af van burgers het stadsdeel. U geeft voorlichting aan derden over in uitvoering zijnde werkzaamheden. U neemt deel aan projtt werkgroepen. U houdt diverse administraties bij en verricht zo nodig werkzaamheden in andere Stadsdelen, Wat bieden wij? Meer informatie? Solliciteren Wij zijn op zoek naar een enthousiaste medewerker die: - een MBO-opleiding gevolgd heeft op het gebied van groenvoorziening, aangevuld met voor de functie relevante cursussen (management en/of vakinhoudelijk): - brede kennis en ervaring heeft op het gebied van groen; - leidinggevende ervaring heeft; - resultaatgericht leiding geeft; - affiniteit heeft met de in het stadsdeel uit te voeren werkzaamheden; - ervaring heeft in het werken met geautomatiseerde systemen; - overtuigingskracht heeft en stressbestendig is; - omgevingsbewust is; - bereid is om buiten kantooruren te werken. Een informele en collegiale werksfeer in een professionele werkomgeving. Een salaris dat afhankelijk van opleidi ervaring, maximaal 3.102,- bruto per maand (schaal 9) bedraagt bij een 36-urige werkweek. Aanstelling vindt e plaats in algemene dienst, voor 12 maanden, bij gebleken geschiktheid is een vaste aanstelling mogelijk. Wilt u meer informatie over de functie dan kunt u contact opnemen met mevrouw E.E. van Middelkoop, wijkchef stadsdeel West, telefoon 071 - 516 76 43, of dhr. A.W. Rasser, teamleider van stadsdeel West, telefoon 071 - 516 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 4 november a.s. richten aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personf m Organisatie, Admiraal Banckertweg 15,2315 SR Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Gesprekken vinden plaats in week 46. Dienst Milieu en Beheer Li Thijs ftah C ist EUgd ringt Brrrii eeld maa ivien <aerl ond. erlon een kae oetl nds de trijc Be et., 'Nai pel he ati

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24