7ÜS0ÏUT33 I Bij ons staan mensen èf* mode op de lejjlaats. ZORG INDICATIE ADVISEUR How about some logistics for your career? Groepsleid(st)er Senior School Teacher of Dutch Language (Part time) MEDEWERKER INKOOP BINNENDIENST (m|v) SUPERVISORS ADMINISTRATIE DAG 19 OKTOBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 voor zorg, wonen en welzijn in de Rijnstreek Zorgwijzer voert als regionaal indicatieorgaan (RIO) voor de i met 6 regionale zorgloketten de geïntegreerde indicatiestelling voor ■zorg en de Wet voorzieningen gehandicapten uit. Voor de gemeente aan den Rijn voeren wij tevens het verstrekkmgenbeleid Wvg uit. ijzer is een cliënt gerichte organisatie, die de kwaliteit van zijn lerlening hoog in het vaandel heeft staan. Onze 50 medewerkers krijgen mte om zelf initiatieven te nemen. ïze afdeling Indicering met 20 medewerkers zoeken wij een: 36 uur per week MENE TYPERING VAN DE FUNCTIE: eren en adviseren op het gebied van thuiszorg, intramurale zorg en voorzieningen gehandicapten. •EKEN EEN MEDEWERKER: :n HBO-opleiding op één of meer gebieden van de ïdheidszorg ng in de zorgverlening ervaring in indicatiestelling c.q. bereidheid zich deze ervaring eigen laken :owel in teamverband als zelfstandig kan werken ictief wil meewerken aan de opbouw van de organisatie en het iteitsbeleid. IEDEN: rkkring met enthousiaste mensen, die gezamenlijk onze organisatie even en veel ruimte krijgen tot het nemen van eigen initiatief, den ruime opleidingsmogelijkheden, ctie is ingedeeld in FWG 50 van de CAO Verpleeg- en jingshuizen (maximaal 2.826,72) ngen over de functie bij Willemien Moerman - leidinggevende van de g Indicering. Telefoon: 0172 - 42 75 00. iriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: ïg Zorgwijzer, t.a.v. Lidy van Veen, directeur, emhardlaan 10/12S, 2405 VT Alphen aan den Rijn. CROWN BUSINESS CENTER KEY-POINT LEIDEN Binnenkort zal het Crown Business Center Key-Point te Leiden zijn deuren openen. Crown Business Center Key-Point is gelegen in het hart van Leiden, nabij het Centraal Station. Crown Business Center biedt luxe kantoorunits op maat. Thans zijn wij, op korte termijn, op zoek naar een: SECRETARESSE/RECEPTIONISTE M/V Het aannemen van de telefoon voor de diverse bedrijven; Het ontvangen en doorverwijzen van bezoekers; Het voeren van diverse correspondentie; Facturering voor diverse doorbelastingen; PR-activiteiten t.b.v. het Crown Business Center; Het uitvoeren van diverse secretariële werkzaamheden voor onze huurders; Aannemen en wanneer mogelijk het behandelen van (klacht)meldingen; Diverse overige bijkomende taken. Enige Windows ervaring, hoofdzakelijk met de programma's Word en Excel, is voor deze functie een vereiste. Ben jij representatief, beheers je de Engelse en Nederlandse taal goed, heb je secretariële ervaring of een opleiding in deze richting, reageer dan snel en ga aan de slag in het Crown Business Center. Ben je geïnteresseerd in bovengenoemde functie, stuur dan snel je sollicitatie met curriculum vitae naar: Crown Business Center Key-Point T.a.v. Marjanne Buis Postbus 171 2230 AD RIJNSBURG e-mail: m.buis@deraad.nl Voor meer informatie over deze functie kun je ook bellen: 071-405 14 14 IwsinnovMiv :l*»llh care an laaonmXOI Nd and more Genencor's European Supply Chain, located in Leiden, seeks a suitable candidate for the position of a CUSTOMER RELATIONS REPRESENTATIVE We require a dynamic and professional individual to play a vital role in our European growth.Your responsibilities will include customer order processing, checking inventory, invoicing, coordinating inter-company dropshipments, and responding to customer requests. You will also effectively support the business groups in customer analysis and complaint resolution. You will be required to interface at many levels with global customers, sales managers. Global Supply Chain personnel, warehouse and traffic people. We are looking for a graduate in business management with two to four years experience in customer service or business-to-business You must have experience working with computers and e-mail Excellent communications skills, in English both oral and writtenare required. Dutch is not required but preferred, as is German or French Further information about the function profile can be obtained from Ms. Natasja Nicolai.Team Leader Customer Relations/Europe. Phone 071-5686191 Please send your detailed curriculum vitae before November 1.2002 to. Genencor International B.V. Human Resources Department Attn: Ms. M. Cornells P.O.Box 218 2300 AE LEIDEN E-mail address: mcornelis@genencor.com Genencor International, Inc.' Stichting Kinderopvang Humanitas helpt ouders/verzor gers van kinderen tot 16 jaar bij het combineren van werk. zorg, opleiding en vrije tijd. Bij onze werkzaam heden gaan we uit van vier kernwaarden: respect voor elkaar, ruimte voor ontplooiing, reflectie op wat we doen en we streven naar het beste resultaat. Verder werken we met een pedagogische visie die de kinderen aanspoort tot ontdekken en zich ontplooien. Naast kinderdagverblijven, centra voor buitenschoolse opvang en peuterspeelzalen hebben we bemiddelings bureaus voor gastouderopvang en een Landelijk Meldpunt Kinderopvang dat opvang regelt voor mede werkers van bedrijven. In onze 25 rayons zorgen in meer dan 130 vestigingen enthousiaste medewerkers voor zowel een veilige dagelijkse opvang als voor de bemiddeling in kinderopvang van in totaal ruim 24.000 kinderen. Daarmee zijn we de grootste professionele organisatie op dit gebied. Voor ons nieuw te starten Kindercentrum La Luna te Voorhout per 1 januari 2003, zoeken we: (24-36 uur per week) In deze functie ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse opvang en ver zorging van een groep kinderen en voor het contact met ouders/verzor gers over de dagelijkse gang van zaken, je voert je werk zelfstandig uit binnen een team, in overeenstemming met onze pedagogische- en kwali teitsideeën. Achtergrond Er worden kinderen van anderen aan jouw zorg toevertrouwd. Daarom ver wachten wij dat je minimaal beschikt over een relevante opleiding op MBO-niveau. Je bent creatief en opbouwend en hebt respect voor de belangen van kinderen en hun ouders/verzorgers, je hebt goede commu nicatieve eigenschappen en kunt zowel zelfstandig als in een zelfwerkend team functioneren. Aanbod Wij bieden je een afwisselende en uitdagende functie waarbinnen je samen met je collega's naar een afgesproken resultaat toewerkt. Daarnaast bieden we je de kinderen, de ouders, je collega's en de ruimte aan als inspiratiebronnen en verder krijg je je persoonlijke coach. Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Kinderopvang, minimaal 1.438,17 en maximaal 1.922,36 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Medewerkers ontvangen een eindejaarsuitkering van 3,5% en kunnen verder gebruik maken van een pakket secundaire arbeidsvoor waarden bestaande uit: pc-project, fietsenplan, kinderopvang en kortin gen bij verzekeringen en winkels. Solliciteren Als ook jij wilt werken aan de beste kinderopvang, stuur dan vóór 2 november a.s. een sollicitatiebrief met CV naar Kindercentrum Wolkewietje, T.a.v. G. van Delft of R. de Mooy, Gruenepad 2, 2203 EZ Noordwijk, onder vermelding van 'Groepsleid(st)er'. Of mail je brief naar: solliciteren@kov.humanitas.nl. Eerst meer weten? Wil je eerst nog wat aanvullende informatie over deze functie? Bel dan met G. van Delft (rayonmanager) via telefoonnummer 06-53681550 of met R. de Mooy (competentiemanager) via telefoonnummer 071-3629059. Algemene informatie over onze organisatie vind je op onze website: www.humanitas-kov.nl. STICHT N G HUMANITAS Bij C8tA is het prettig om te winkelen, maar ook om te werken. Als jij van mode en mensen houdt, dan is dit dè baan voor jou: Assistent-Storemanager in Rijswijk, Leiden, Den Haag of Leidschendam Als Assistent - Storemanager ben je aanspreekpunt voor je collega's en haal je als coach het maximale uit je team Vanuit je kennis van kleuren en materialen speel je in op de collectie en vertaal je dit naar de medewerkers. Natuurlijk heb je oog voor de klanten en help je die met plezier. Je hebt genoeg durf om beslissingen te nemen en houdt van aanpakken. Uiteraard bieden we je eerst een opleiding waarbij je in de praktijk wordt begeleid. Ben je geïnteresseerd en heb je tenminste een MBO-diploma in de richting Textiel, Mode en Kleding of retail? Schrijf dan een brief met cv naar: C&A Nederland t.a.v. Paul Kitsz Grote Marktstraat 59-61 2511 BH Den Haag The British School In The Netherlands Applications are invited for the post of The BSN is an English speaking, independent day school providing Britsh international education to 1700 pupiis. The Senior School has an enrolment of 695 (Years 7-13) and a staff of approx. 100. It serves a mainly British community but admits children of many nationalities. The Modern Languages Faculty offers French, German, Spanish and Dutch to its students. Due to start in September 2002, this vacancy is for a well-qualifiet Teacher of Dutch. The success ful candidate will be an experienced teacher able to teach the full age and ability range and will be expected to have an up-to-date approach to subject teaching. Spoken fluency of Dutch and Eng lish is essential and it is desirable that candidates are conversant with English National Curricu lum requirements. The Job Description Person Specification for these posts and full details about the school can be found by contacting Sharon Smit, Human Resources, The British School in The Neterlands, Wheatfields, Tarwekamp 3, 2592 XG, Den Haag Tel.: 070 315 4063; Fax: 070 315 4065; E-mail: Sharon.smit@britishschool.nl Closing date for al applications: 25th October 2002 Een afwisselende baan voor iemand die van een uitdaging houdt. Star Dried flowers 6c decorations b. v. is een dynamisch im- en exportbedrijf van natuur lijke decoratiematerialen, decoratieartikelen en droogbloemen. De afzet is hoofdzakelijk gericht op de export en vindt wereldwijd naar 45 landen plaats. Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar een enthousiaste: De functie omvat o.a.: - contact onderhouden met bestaande leveranciers !n zowel binnen-als buitenland - gemaakte afspraken met leveranciers bewaken - inkoopadministratie afhandelen, beheren en onderhouden van het artikelbestand - plannen van nieuwe orders i.s.m. de Inkoop Manager - voorbereiden van calculaties en offertes t.b.v. de verkoop - kwaliteitsbewaking van de binnenkomende goederen - ondersteunen bij de samenstelling van nieuwe katalogi en prijslijsten - algemene ondersteuning inkoop binnen dienst Wij vragen: - een enthousiaste medewerker met een duidelijke commerciële instelling - beheersing van Engels in woord en geschrift is een vereiste - duidelijk administratief onderlegd - inventiviteit en positiviteit - stressbestendig - uitgebreide ervaring met Word en Excel, evt. Exact voor Windows - goede contactuele eigenschappen Wij bieden: - prima werksfeer in een jong team met leuke collega's - voldoende ruimte voor eigen initiatief - prettige en uitdagende werkomgeving - internationale contacten - een honorering passend bij het niveau van de functie Ben je geïnteresseerd stuur dan binnen 3 weken je reactie naar: Star Dried flowers decorations b.v.; t.a.v. Mevr. M. Duindam-Warmerdam, Vinkenweg 50, 2231 NT Rijnsburg; telefoon 071 -4092060, fax 071 -4080351E-mail maurien@star.nl, Website www.star.nl Onze relatie biedt in Nederland met ruim 7000 medewerkers vanuit een groot aantal vestigingen aan haar klanten alle voorkomende ICT diensten en oplossingen. Voor de business units in Rotterdam en in Amsterdam zoeken wij twee afzonderlijke Gedreven coach en positief kritische professional Als Supervisor Administratie is uw functie drieledig. Allereerst vervult u de rol van teamleider van de administratie. Hier heeft u een coachende en sturende rol richting uw medewerkers, organi seert u taken, stelt u prioriteiten en ziet u toe op naleving van bestaande procedures. In uw tweede rol bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van operationele werkzaamheden zoals het verzorgen van dc maandafsluiting en het assisteren van de Business Unit Controller bij de forecasts, de jaarafsluiting en balans-specificaties. Als Supervisor beeft u hierbij vooral oog voor kwaliteit en betrouwbaarheid van het materiaal dat u aanlevert. Hiertoe oefent u controle uit op de financieel-economischc aspecten van de uitvoering van werkzaamheden en fungeert u in dit opzicht als sparringpartner voor de Business Unit Controller. Vanuit uw derde rol fungeert u als representant van uw afdeling in bijvoorbeeld verander- cq verbetertrajecten. U draagt zorg voor de implementatie van veranderingendan wel initieert ze zelf. Hierbij «wordt nauw samengewerkt met Planning Control. Uw team telt zo n 6 tot 11 gemotiveerde medewerkers. U beschikt over een HBO werk- en denkniveau, tenminste twee jaar relevante, leidinggevende ervaring en over een aantal voor deze functie belangrijke eigenschappen en vaardigheden. Zo bent u positief kritisch in uw kwalirdcsstreven en heeft u daarbij zowel oog voor detail als voor de grote lijnen. Als teamleider bent u in staat op plezierige wijze richting en sturuig te geven aan uw team U verschaft helderheid en toont zich bewust van uw omgeving en uw eigen invloed daarop. Voorts bent u een initiatiefrijke, contactueel vaardige en evenwichtige persoonlijkheid. Ziet u zichzelf als de persoon die deze functie body kan geven, dan verzoeken wij u uw sollicita tiebrief en curriculum vitae te richten aan Marian van Wijck, managing consultant van Spaink Select en deze te sturen naar bovenstaand (e-mail-)adres. Spomk Select BV postbvs 57 39S6 ZS leer sum E-noik seieet@spoink.nl Internet: www.spdak.ei TeL 0343-469931 Fax: 0343-469901 select bv

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 21