SCOREBORD
•A
Springgeweld uit Oatar
HDC 986
MAANDAO 14 OKTOBER
PRIJSVRAGEN
Totol3: 2.2,2.3.2.3.2.1.2.2.1.3.1
Lucky Day: 9 12 13 16 23.24.27 31.34 35
.37 39.42.45.50.52.54. 57.67.79
Lotto: 19. 20. 27. 33, 35. 44 bonusgelal 24,
kleur blauw
Uitslag Euroloterij: 513029
AMATEURVOETBAL
ZATERDAG
Hoofdklasse B: Heerjansdam-DOVO 2-1, Ba-
rendrecht-Delta Sport 0-1, Spi|kenisse-TOGR
3-1, GWV-Huizen 1-0, Zwart Wit'28-SH0 1-2,
IJsselmeerv.-ASWH 2-1, Bennekom-Spaken-
burg 1-i
Spakenburg
7-16
TOGR
7-9
7-13
DOVO
7-9
AS WH
7-13
GVW
7-9
SHO
7-11
Heerjansdam
7-9
IJsselmeerv
7-11
Spijkenisse
7-6
Delta Sport
7-10
Bennekom
7-6
Zwart Wit'28
7-10
Barendrecht
7-1
Hoofdklasse C: Hark. Boys-Apeldoorn 4
•0, Be
Quick'28-SDC Putten 2-2, WHC-Drachtster
Boys 3-0, WOG-Dronten 2-2, DVS'33-Flevo
Boys 2-2, Urk-Genemuiden 2-1, ACV-Nun-
speet2-1.
SDC Putten
7-15
Drachtster Boys
7-9
Hark. Boys
7-14
ACV
7-8
WOG
7-14
Apeldoorn
7-8
WHC
7-11
Genemuiden
7-7
Urk
7-11
DVS'33
7-7
Be Quick'28
7-10
Dronten
7-b
Nunspeet
7-9
Flevo Boys
7-4
reserve-elftallen
hoofdklasse A: Katwijk 2-ARC 2 2-2, Lisse 2-
Excelsior M 2 3-2, Rijns Boys 2-Voorscho-
ten'97 2 0-4, Ter Leede 2-Schevening 2 1-0,
Quick Boys 2-Vitesse Delft 2 7-1, SHO 2-Ca-
pelle 2 3-0.Stand: Quick Boys 2 6-15, Voor-
schoten'97 2 6-13, Katwijk 2 6-12, Rijns
Boys 2 6-11, Lisse 2 6-9, Capelle 2 6-9. SHO
2 6-8, Excelsior M 2 6-7, Ter Leede 2 6-7,
ARC 2 6-5, Schevening 2 6-4, Vitesse Delft 2
6-1
le klasse A: KRV 2-Noordwi|k 2 2-0, LYRA 2-
Rijns Boys 3 2-1, Katwi|k 3-'s-Gravenzandse
SV 2 2-1, Forum Sport 2-Zevenhoven 2 2-4,
Spirit 2-JAC 2 3-1, Ter Leede 3-Sportlust'46 2
0-1.
2e klasse A: RCL 3-Voorschoten'97 3 2-2,
ARC 3-Valken'68 2 2-3, Quick Boys 5-Die Ha-
ghe 2 2-1, SV'35 2-Ri|ns Boys 4 2-0, DSO 2-
Semper Altius 2 1-0 gestNoordwijk 4-Forum
Sport 3 1-0
2e klasse B: DSVP 2-Maasdijk 2 2-1, MW'27
2-Honselersdijk 2 5-1, Gravenzande W 2-
Quick Boys 4 4-1, KMD 2-RCL 2 2-0, HVO 2-
Noordwijk 3 1-2, LYRA 3-Monster 2 0-0.
2e klasse C: WOR 2-Floreant 2 5-3, Leonidas
2-Soccer Boys 2 3-2, Capelle 3-YW De Zwer
vers 2 0-0, PPSC 2-Smitshoek 2 2-0. Roh-
da'76 2-De Jodan Boys 2 1-4, RWH 3-Quick
Boys 3 2-0.
3e klasse A: Leiden 2-Rijns Boys 5 9-0, Ha-
zerswoudse Boys 2-Alphia 2 3-0, Ter Leede 4-
Oegstgeest 2 3-1, Be Fair 2-Koudekerk 2 0-3,
Katwijk 4-SEV 2 2-1, Voorschoten'97 4-
BSC'68 2 1-2.
3e klasse B: RVC/Rijswijk 2-Rozenburg 3 2-4,
Vitesse Delft 3-Nootdorp 2 1-1, Naaldwijk 2-
Hoekse Boys 2 1-1, Die Haghe 3-'s-Graven-
zandse SV 3 1-3, Monster 3-Loosduinen 2 4-
0, Maasdijk 3-DUNO 2 2-0.
4e klasse C: Woubrugge 2-Duinoord/Jagers 2
13-0, SEV 4-TAW 2 4-1, Valken'68 4-RV-
C/Rijswijk 4 5-0, Forum Sport 4-Zwammerdam
2 1-1Zevenhoven 3-ARC 4 5-4, JAC 4-Haag-
se Hout 2 3-2.
5e klasse A: Rijns Boys 7-Hazerswoudse Boys
3 7-3, JAC 5-SV35 3 2-2, RCL 5-Quick Boys
7 3-5, Noordwijk 5-Alphia 3 0-3, Valken'68 5-
Ter Leede 5 1-3, Lisse 3-Katwijk 6 0-3.
5e klasse B: Wassenaar 2-Lisse 4 1-2, Rijns
Boys 8-Noordwijk 6 1-2, JAC 6-Blauw Zwart 2
1-2, Roodenburg 2-Van Nispen 1-2, Kagia 3-
LSW'70 2 2-1.
5e klasse C: JAC 7-Noordwijk 7 2-3, MVKV 3-
SV'35 4 3-2, Duinoord/Jagers 3-Rijns Boys 9
2-2, UVS 3-Valken'68 6 1-3, SEV 5-Katwijk 7
7-3, Oegstgeest 4-Lisse 5 3-2.
5e klasse D: Oosterheem 3-Be Fair 5 8-2, TA-
W 3-ARC 5 3-2, Aarlanderveen 2-Alphia 4 3-
1, DSO 4-SVOW 2 4-1, Hazerswoudse Boys 4-
DWO 5 1-1, Woubrugge 3-SJZ 0-2.
6e klasse A: Voorschoten'97 5-RCL 6 3-1, Kat
wijk 8-Ter Leede 6 3-0, ARC 8-Valken'68 7 1-
1, Lugdunum 2-JAC 8 5-5, KRV 5-Quick Boys
8 2-3, SEV 6-0egstgeest 5 2-2
6e klasse B: SEV 7-Voorschoten'97 6 5-2,
Quick Boys 10-Lisse 6 4-3, Quick Boys 9-
Noordwijk 8 1-4, Rijns Boys 11-KRV 6 2-1,
Ter Leede 7-Valken'68 8 3-1, Katwijk 9-Oegst-
geest 6 5-2,
6e klasse C: Leiden 3-Quick Boys 11 5-3,
Voorschoten'97 7-Lugdunum 3 2-2, Rooden
burg 3jKatwijk 10 uitg, DoCos-Katwijk 12
uitg LSW 3-RCL 7 1-2
6e klasse D: Alphia 5-ARC 7 0-6, Koudekerk
3-Aarlanderveen 3 4-1. Zwammerdam 4-HVZ
1-2, BSC'68 3-ARC 6 4-4, DSO 5-Sportief 2
3-0, Katwijk 11-Quick Boys 12 4-1
6e klasse E: De Jodan Boys 6-ARC 10 1-4,
Oosterheem 4-Alphia 6 6-3, Koudekerk 4-
Quick Boys 13 afg., Moerkapelle 3-DS0 6 1-5.
Sportlust'46 7-ARC9 1-5.
6e klasse F. BVCB 4-ARC 11 1-3, DWO 6-Gou-
da 4 5-2, Moerkapelle 4-De Jodan Boys 7 5-2,
CVC Reeuwijk 4-DSO 7 1-1, Alphia 8-Alphia 7
0-5
6e klasse reserve VA: De Sleutels 3-Vitesse
Delft 6 2-0, Rijns Boys 1 O-Koudekerk 5 6-3,
Voorschoten'97 8-JAG 3-6, TAW 4-Rqns Boys
12 2-7, Blauw Zwart 3-Wassenaar 3 2-2, TAW
5-Stompwijk'92 afg
7e klasse A: GWS 2-Voorschoten'97 9 5-1. Fo
rum Sport 7-WSB 2 2-4, Katwijk 14-Lisse 7
4-2, Quick Boys 14-Valken'68 9 3-3, SJC 2-
RCL 9 3-3. Oegstgeest 8-SEV 8 0-0.
7e klasse B: KSD 2-TONEGIDO 4-8, SJC 3-
JAC 9 3-1, Forum Sport 8-Quick Boys 150-5,
Wassenaar 4-Katwijk 13 4-1, Blauw Zwart 4-
Oegstgeest 9 1-5, SEV 9-Ter Leede 8 1-7.
7e klasse C: Alphia 9-Woubrugge 4 6-3, Ze
venhoven 4-DW0 7 2-2, SJZ 2-DSO 9 0-1,
Zwammerdam 5-Bernardus 1-4, Zoetermeer 2-
RCL 12 0-1, ARC 13-Nieuwkoop 2-4.
7e klasse D: DSO 10-WDS 5 3-6, BVCB 5-Spi-
rit 7 8-1, Be Fair 7-Zoetermeer 3 3-0, DONK-
Berkel 6 4-4, Soccer Boys 5-Woubrugge 5 1-1,
ARC 14-RCL 11 0-2.
7e klasse E: Leiden 5-SEV 10 0-7, Oegstgeest
1 O-Katwijk 15 5-0, GOL Sport-DoCos 2 1-1,
WSB 3-SJC 4 1-11, KRV 8-Voorschoten'97
10 l-2,"Valken'68 10-GWS 3 0-1.
8e klasse A: Alphia 11-Woubrugge 6 5-2, ARC
17-Zevenhoven 5 8-1, RCL 14-HVZ 2 0-1,
DWO 8-BSC 4 7-3, ARC 15-Koudekerk 6 3-3.
8e klasse B; DSO 13-Rijnland 2-0, Oegstgeest
11-Quick Boys 18 1-3, Koudekerk 7-SEV 11
0-4, De Sleutels 4-ARC 16 7-2, ARC 18-Rijns
Boys 16 3-5.
8e klasse C: SEV 12-Forum Sport 9 1-3, Duin
oord/Jagers 6-De Sleutels 5 uitg., ARC 19-JAC
10 1-1, RKDEO 2-SV35 6 7-2, TONEGIDO 2-
Graaf W II VAC 7-3, Voorschoten'97 14-Leiden
9 0-2.
8e klasse D: Noordwijk 10-WSB 4 6-0, Kat
wijk 17-Valken'68 11 1-3, SV'35 7-Leiden 6
2-2, Lisse 8-Ter Leede 10 4-6.
8e klasse E: Valken'68 12-KRV 9 1-3, Lisse 9-
Abbenes 3 1-4, Quick Boys 17-0egstgeest 12
8-3, MVKV 5-Rijns Boys 17 2-1, Katwijk 16-
Noordwijk 12 3-5.
8e klasse F: Quick Boys 19-Lisse 100-2, Rijns
Boys 18-Kagia 4 11-2, Oegstgeest 13-Noord-
wijk 13 1-6, SV'35 8-Rijns Boys 19 uitg., Lei
den 7-Valken'68 14 2-4
8e klasse reserve VC: Abbenes 2-Leiden 10 7-
1. Wassenaar 6-Voorschoten'97 11 4-1, RCL
13-GWS 4 10-0. Noordwijk 11-De Sleutels 6'
1-1, Ter Leede 9-Voorschoten'97 12 10-2,
Van Nispen 2-Teylingen 2-2
8e klasse reserve VD: DSO 12-BSC68 5 2-4.
Alphia 10-Hazerswoudse Boys 6 1-8, Leiden
8-Koudekerk 8 14-3, Ter Leede 11-Leidse
Boys 2 0-1, Valken'68 13-Woubrugge 73-1,
Hazerswoudse Boys 7-Aarlanderveen 4 uitg
ZONDAG
Hoofdklasse A: Nieuwenh.-Omniworld 2-2,
Hilversum-Argon 1-1, Tonegido-Hollandia 1-1,
Westlandia-Turkiyemsp 0-2, Elinkwijk-Baronie
0-3, KBV-Kranenburg 0-1ADO '20-AFC0 4
Baronie 7-18 Elinkwijk 7-8
Turkiyemspor 7-16 Tonegido 7-8
Westlandia 7-13 Hilversum 7-7
AFC 7-11 Kranenburg 7-7
Omniworld 6-10 Argon 6-6
Nieuwenh 7- 9 Hollandia 7-5
ADO '20 7- 9 KBV 7-4
reserve-elftallen:
hoofdklasse A: Westlandia 2-SWSMC 2 0-1,
DHC 2-VELO 2 0-2, Quick 2-TONEGIDO 2 4-
2, UVS 2-WSB 2 2-4, Wilhelmus 2-Excelsi-
or'20 2 0-7, Spartaan'20 2-Leonidas 2 2-2.
Stand: TONEGIDO 2 6-15, SWSMC 2 6-15,
DHC 2 6-12, Excelsior'20 2 6-12, WSB 2 6-
9. VELO 2 6-8, Quick 2 6-7, Spartaan'20 2 6-
7, UVS 2 6-6, Westlandia 2 6-5, Leonidas 2 6-
5, Wilhelmus 2 6-3.
le klasse A: Wilhelmus 3-HBS 2 2-5, SJC 2-
DWO 2 3-0, RVC/Rijswijk 2-RKAW 2 3-3, Kra
nenburg 2-VCS 2 5-2, VUC 2-Alphense Boys 2
1-1, GDA 2-HMSH 2 3-3.
2e klasse A: DoCos 2-Lisse 2 1-2, Voorscho
ten'97 2-Blauw Zwart 2 2-1, Concordia 2-ESTO
2 4-0. WSB 3-UNIO 2 4-3, ONA 2-DOSR 2 1-
3. Woerden 2-HW 2 1-0.
2e klasse B: RKDEO 2-DoCos 3 0-2, VIOS 2-
LENS 2 afg., TONEGIDO 3-Laakkwartier 2 0-1,
HBS 3-Vredenburch 2 1-2, GONA 2-VELO 3 2-
0.
3e klasse A: Lugdunum 2-Voorschoten'97 3 1-
1, Van Nispen 2-VUC 3 0-3, Altior 2-Foreholte 2
0-1. Lisse 3-Meerburg 2 3-1, Blauw Zwart 3-
Roodenburg 2 1-1, NSV'46 2-Alkmania 2 0-3.
4e klasse A: RKAW 3-SJZ 2 3-2, HW 3-VUC 4
1-2, Blauw Zwart 4-UDO 2 1-0, TONEGIDO 4-
ROAC'79 2 1-2, ASC 2-Forum Sport 2 5-1, Wil
helmus 4-Teylingen 2 2-4.
4e klasse B: Alphen 2-Bernardus 2 3-1, SJZ 3-
MMO 2 5-3, Olympia 3-Zoetermeer 2 2-4, Nico-
laas Boys 2-Meerburg 3 2-3, DOSR 3-Nieuw-
koop 2 4-0, ROAC'79 3-Rijnland 2 4-1.
5e klasse A: Teylingen 3-ASC 3 3-1, Warmunda
2-Graaf W II VAC 2 2-3, RKAW 4-Forum Sport
3 2-0, Lisse 4-Foreholte 3 4-3, SJC 3-UVS 3 1-
1, HW 4-HBS 6 3-0.
5e klasse B: Rijnland 3-Alkmania 3 sno., SJZ 4-
DSO 2 2-2, UDWS 2-LSW70 2-0, Kickers'69
2-LFC 2 3-2, Graaf W II VAC 3-GOL Sport 2 3-2,
Bernardus 3-Leidse Boys 2 1-1.
5e klasse C: HW 5-Zoetermeer 5 2-1, Stomp-
wijk'92 2-SJZ 5 1-0, Graaf W II VAC 4-Alphense
Boys 3 4-0, UDWS 3-MM0 3 3-4, Bernardus 4-
DSO 3 2-0 gest
6e klasse A: Van Nispen 3-KRV 5-0, SJC 4-Do-
Cos 4 5-3, UDO 3-UVS 4 7-1, HW 6-Warmunda
3 1-5, Teylingen 4-ASC 4 2-9, Lugdunum 3-
DOSR 4 2-2.
6e klasse B: DOSR 5-SJC 5 3-1, UDO 4-Leidse
Boys 4 2-3, DWO 3-Nicolaas Boys 3 6-0, DoCos
5-Altior 3 4-0, HW 7-Nieuwkoop 3 1-2, LS-
W'70 2-VCL 2 5-1.
6e klasse C: SJZ 6-Alkmania 4 13-2, MMO 4-AI-
tior 4 1-2, Nicolaas Boys 4-Kickers'69 4 1-5,
DWO 4-SJC 6 5-1, Bernardus 5-Duinoord/Jagers
0-3, Nieuwkoop 4-DOSR 6 8-1.
6e klasse D: ESTO 4-ONA 4 4-0, NSV'46 3-Flo-
reant 3 5-1, Real Zoetermeer 2-Alphense Boys 7
1-1, Groeneweg 5-WSE 4 2-5, DWO 5-Lekker-
kerk 3 0-6, RVC'33 3-Cabauw 3 1-3.
6e klasse reserve VA: RKAW 6-SJZ 7 1-4, Voor
schoten'97 4-Alphense Boys 5 1-2, Meerburg 4-
Kickers'69 5 2-5, Leidse Boys 3-Delft 5 3-2,
VUC 5-Graaf W II VAC 5 1-1, Alphense Boys 6-
RKAW5 2-6.
7e klasse A: DoCos 6-ROAC79 5 2-4, UVS 5-
Teylingen 5 9-1, GOL Sport 3-Roodenburg 4 5-
1. Roodenburg 6-ASC 5 2-5, SJC 7-VNA 2 sno.,
Foreholte 4-Lisse 5 4-3.
7e klasse B: DOSR 7-DoCos 7 7-0, Foreholte 6-
Roodenburg 5 3-1, ROAC'79 4-Lugdunum 4 2-
2. ASC 6-SJC 8 7-2, Stompw.jk'92 3-TONEGI-
DO 7 1-2, Alphense Boys 8-Bernardus 6 6-2.
7e klasse C: Zoetermeer 7-Altior 6 2-4, DWO 6-
DOSR 8 4-2. Alphen 4-Nicolaas Boys 5 2-3, TO
NEGIDO 5-DSO 4 2-1, Alphense Boys 9-Bernar-
dus 8 0-2, Bernardus 7-Stompwijk'92 5 3-5.
7e klasse reserve VA: VCL 4-VUC 6 1-1, Voor
schoten'97 5-Foreholte 5 1-1, Graaf WII VAC 7-
UDWS 4 7-1, Forum Sport 4-Haagse Hout 4 5-
3.
7e klasse reserve VB: GSV 4-Stompwijk'92 4
gest., Leidse Boys 5-0NA 5 4-1, Alkmania 5-AI-
phen 3 2-1 gest., Gouda 4-DONK 4 4-0, Altior
5-Woerden4 1-0.
7e klasse reserve VC: Delft 7-RVC/Rijswijk 5 6-
0, Spoorwijk 5-ADS 4 1-5, RAVA 7-Naaldwijk 5
4-1, Duindorp SV 3-Erasmus 6 2-4, TEDO 5-
VUC 8 3-2, Voorschoten'97 6-De Postduiven 4
3-4.
8e klasse A: Foreholte 7-Warmunda 4 1-8,
WSB 4-Lugdunum 5 uitg LFC 4-LSW70 3 3-
3, Foreholte 10-Teylingen 6 5-1, Lisse 6-DoCos
8 3-1, GOL Sport 4-SJC 9 2-1
8e klasse B: VCL 7-SJC 11 1-3, GOL Sport 6-
Rijnland 4 1-3, Warmunda 5-Teylingen 8 7-1,
WSB 5-Forum Sport 6 10-3, Lisse 7-Foreholte
8 2-3, DoCos 9-HW8 5-1.
8e klasse C: Alkmania 7-Lisse 9 2-4, Foreholte
9-DoCos 10 2-1, MMO 5-DoCos 11 3-1, Lisse
8-Bernardus 9 afg., Wilhelmus 5-Meerburg 7 5-
2, Alphense Boys 11-Alphense Boys 13 4-2.
8e klasse D: Nicolaas Boys 6-DSO 6 6-2, DOSR
9-Alkmania 8 6-3, Bernardus 10-Alphense Boys
12 2-0, Kickers'69 6-Zoetermeer 9 2-1, MMO
6-Alphen 5gest., DoCos 12-Meerburg 104-1.
8e klasse reserve VA: Lugdunum 6-Blauw Zwart
6 4-0, Rijnland 5-UVS 7 1-2, Teylingen 7-SJC
10 2-5, VNA 3-ASC 7 2-6, RKAW 9-Graaf W II
VAC 10 2-2, UDO 6-Forum Sport 7 6-3.
8e klasse reserve VB: Gouda 5-0lympia 8 4-1,
ASC 8-Alphen 6 1-4, DWO 7-DONK 5 2-5,
Meerburg 9-ONA 7 1-1, Kickers'69 7-Altior S 6-
2, Waddinxveen 3-NSV46 5 5-2.
8e klasse reserve VP: Alkmania 6-VCL 6 5-1,
Stompwijk'92 6-KRV 2 3-2, UDO 5-Forum
Sport 5 1-7, Graaf W II VAC 9-GOL Sport 5 1-5,
Meerburg 8-Wassenaar afg., ROAC'79 6-Meer-
burg 6 0-0.
JEUGDVOETBAL
AUUNIOREN
Tweede divisie B: Westlandia-VCS 0-4, Sparta-
Alphense Boys 4-4, SC Feyenoord 2-Baren-
drecht 2-1, Katwijk-Quick Boys 0-1, SHO-RV-
C/Rijswijk 0-6, Spartaan'20-Excelsior M 1-1.
RVC/Rijswijk 6-16 Spartaan'20 6-7
Alphense Boys 6-14 Sparta 6-6
Quick Boys 6-13 SC Feyenoord 6-6
VCS 6- 9 SHO 6-5
Barendrecht 6- 8 Westlandia 6-4
Excelsior M 6-8 Katwijk 6-3
Derde divisie B: HBC-Hoofddorp 1-4, Elinkwijk
2-DCG 3-2, ARC-Lisse 1-0, HW-Abcoude 0-2,
UVS-Voorschoten'97 7-2, Noordwijk-UW 4-0.
Abcoude
5-13 HBC
5-7
Hoofddorp
6-13 HW
5-6
DCG
6-12 Elinkwijk
5-6
ARC
6-12 Voorschoten'97
5-3
UVS
4- 9 Lisse
6-3
Noordwijk
6- 9 UW
5-0
B-JUNIOREN
Tweede divisie B: UVS-Barendrecht 1-3, Leoni-
das-Sparta 1-3, Quick Boys-Alexandria'66 3-2,
Den Bosch 2-Sliedrecht 2-0, SWSMC-ADO Den
Haag 2 0-3, DHC-SC Feyenoord 0-2.
SC Feyenoord 6-18 Den Bosch
Quick Boys 6-13 DHC
Alexandria'66 6-12 UVS
ADO Den Haag 6-11 SWSMC
Sparta 6-10 Leonidas
Barendrecht 6-10 Sliedrecht
pusan - Alawaleed Abdulla springt stijlvol naar 7,80 meter op de Aziatische Spelen in Zuid-Korea. De atleet uit Oatar behaalde de bronzen me
daille. Foto: Reuters.
Berkel
6-18
Stedoco 2
5-5
Lisse
6-15
WRW
5-4
Jodan Boys
6-13
Tricht
6-4
Zwaluwen
5-12
De Meeuwen
6-4
RKDEO
6- 8
Wieldrecht
5-3
Kloetinge
6- 7
Spijkenisse
6-3
6-9
6-0
Derde divisie B: Roodenburg-Hoofddorp 2-0,
ARC-A'veen Heemraad 1-2, SV Zandvoort-VCS
1-6, Lisse-DWS 2 0-1, RKAW-Neerlandia/SLTO
0-0, Zeeburgia-Haarlem 2 1-2.
A'veen Heem 6-18 Zeeburgia 6-7
Haarlem 6-16 DWS 6-7
Neerlandia 6-14 Hoofddorp 5-4
Lisse 6-10 ARC 6-4
RKAW 6- 9 Roodenburg 6-3
VCS 5- 7 SV Zandvoort 6-0
VROUWENVOETBAL
Hoofdklasse: Ter Leede-Be Quick 5-2, Reiger
B.-Seastum 0-6, NEC-Stedoco 3-0, Wartburgia-
Klarenb. 2-0, Buitenv.-WFC 0-2, Or. Nassau-
Braakh. 1-0.
Ter Leede 6-15 Buitenv. 6-7
Or. Nassau 6-14 NEC 5-5
Seastum 5-12 Wartburgia 5-4
Braakh. 6-12 Stedoco 6-4
WFC 6-11 Be Quick 6-3
Klarenb. 6- 9 Reiger B 5-0
Eerste klasse B: HZW-Pancratius 2-0, RWF-
KRV 0-5, ASC62-DZSV 5-0, Knickerb.-RCL 1-
2, CSW-Heerenv B 1-3, Heino-Muiden 2-2.
Heerenv. B. 6-18 KRV 6-7
HZW 6-15 CSW 6-7
Muiden 6-13 Kmckerb. 6-5
RCL 6-13 DZSV 6-3
ASC'62 6-12 Heino 6-1
Pancratius 6- 9 RWF 6-1
Eerste klasse C: Ter Leede 2-Rijsoord 2-4, ODC-
Alkmania 4-1, KFC'71-RWH 0-3, KFC-Noot-
dorp 4-0, Buitenv. 2-TYBB 5-1, Oostkapelle-Zw
Wit'28 uitg.
Rijsoord 5-13 Nootdorp 6-7
Ter Leede 2 6-12 Zw. Wit'28 5-6
Oostkapelle 5-11 TYBB 6-6
KFC'71 6-10 Buitenv 2 4-3
RWH 6-10 KFC 5-3
ODC 5- 9 Alkmania 5-3
Tweede klasse A (zaterdag): WRW-Kloetinge 2-
2, Zwaluwen-Spijkenisse 4-1. De Meeuwen-Lis-
se 2-4, RKDEO-Stedoco 2 1-1, Jodan Boys-
Wieldrecht 5-2, Tricht-Berkel 0-2.
Tweede klasse A (zondag): DEH-VEP 1-3, Flore-
ant-lduna 1-1, Bernardus-SJC 0-4, DWO-UVS
1-6, RVC33-GDA 6-1, Oliveo-Donk 5-0.
Oliveo 6-18 GDA 5-6
UVS 6-13 Iduna 6-5
SJC 5-12 Donk 5-4
DWO 6-10 Alkmania 2 5-4
VEP 5- 9 Bernardus 6-4
DEH 6- 8 Floreant 6-2
RVC'33 5- 7
Derde klasse A (zaterdag): Ter Leede 3-Die Ha
ghe 4-2, Quick Boys-Lisse 2 11-0, Maasdijk-
Duinoord 2-8, RKAW-Rijnsb. Boys 5-2, Oegst-
geest-Scheveningen 2-0.
Oegstgeest 6-12 Duinoord 4-9
Scheveningen 6-11 Ter Leede 3 5-8
RCL 2 4-10 Maasdijk 5-3
Quick Boys 5-10 Die Haghe 6-3
SVOW 5-10 Rijnsb. Boys 5-1
RKAW 6-10 Lisse 2 5-1
ZAALVOETBAL
Mannen
Eredivisie: Yakumo- JSB 6-0, Ter Beek- Bunga
Mei. 3-4, Volendam- Hilversum 2-4, West Stars-
Ferm Boys 6-3, LZV Kuyp - IT 4-4, De Hommel-
Leekster E 3-3.
Bunga Mei 6-13 FC Mariene 5-7
West Stars 5-12 Yakumo 6-5
Hilversum 5-12 De Hommel 4-4
Leekster E. 6-11 Ferm. Boys 5-3
LZV Kuyp. 5- 9 Volendam 5-3
Ter Beek 6- 9 JSB 6-3
IT 6-8 Kras Boys 0-0
Eerste divisie A: WMC- Heerenveen 0-4, Inter
Dako- Kronenburg 6-4, Jong Eagles- Utrecht 6-
5. Estudiantes- Urk 2-4, HZV Aqua- Arnhem 9-
9,'Bax- ZVU'95 unb
Heerenveen 4-12 Jong Eagles 4-6
Kronenburg 5- 9 Arnhem 4-6
Inter Dako 4- 8 ZSW 5-4
Bax 4- 7 Estudiantes 5-4
Utrecht 5- 7 HZV Aqua 6-4
ZVU'95 5- 7 WMC 4-1
Urk 3- 6
Eerste divisie B: NBHW Boys- West St. 2 7-4,
Paal'29- ATC 2-4, Volend. 2- AORC 5-4, Maas
stad- Scagha'66 3-2, Hovocubo- Koos Alb. 1-3,
Bax 2- Lutjebroek 4-12, Sparta- Zandvoort bno.
Maasstad 6-18 Koos Alb. 6-9
Volend 2 6-13 Hovocubo 6-7
Sparta'67 5-11 Paal'29 6-6
NBHW Boys 6-10 West St. 2 6-5
Scagha'66 6-10 AORC 6-4
Lutjebroek 6- 9 Zandvoort 5-3
ATC 6- 9 Bax 2 6-0
Hoofdklasse: Noordzee- Rozet 10-2, Groenoord-
Sprint 3-10, Westlandia- Jai Swadesh 4-3. BVP-
ZVOB 9-3, Wippolder- Semper Alt. 7-3, Simeko-
Bakkenes 7-1R'damse Studs- ZWL 8-0.
R'damse Studs 6-13 Sprint 6-7
Noordzee 6-13 ZVOB 6-7
Jai Swadesh 6-12 Wippolder 5-6
BVP 6-12 Semper Alt. 5-4
Rozet 6-10 Simeko 5-4
Westlandia 5- 8 Bakkenes 5-4
Groenoord 5- 8 ZWL 6-3
Vrouwen
Hoofdklasse: Activitas- Westland. 2 12-4, Zw.
Wit'28- UVS 2-14, SEV- Tutor 7-3, GDA- Blij-
dorp 6-5, Westland. 1- VCS 6-4, RKDEO- Sime
ko 2 1-1, DONK-Simeko 1 2-1.
Activitas 6-18 GDA 5-9
RKDEO 6-16 Westland. 2 5-7
Westland 1 6-12 Tutor 6-6
UVS 6-10 DONK 6-5
Simeko 2 6-10 VCS 5-4
Simeko 1 6-10 Blijdorp 6-0
SEV 5- 9 Zw. Wit'28 6-0
Eindhoven. Marathon. Mannen: 1 Cheruiyot
(Ken) 2.10.12, 2 Gajdus (Pol) 2.10.49, 3.
Rono (Ken) 2.10 50, 4 Tsiamtsjyk (WRu)
2 11.38, 5. Kipchumba (Ken) 2.12.59, 19.
De Maat (Ned) 2 30.16 Vrouwen: 1 Van Reu-
sel (Bel) 2.54.23.
Groningen. Vier mijl. Mannen: 1. Sihen (Eth)
18.08, 2 Mezgebu (Eth) 18.19, 3. Mosima
(Ken) 18 38. 4 Maase (Ned) 18.40, 5. Ki-
biwott (Ken) 18.44, 11 Lauret (Ned) 19.10,
13. Schutgens (Ned) 19.27 Vrouwen: 1. Ra-
konczai (Hon) 21 32, 2. Orlova (Rus) 21.40,
3. Kimayo (Ken) 21.44. 4 Van Onna (Ned)
21.47, 5. Van Schuppen (Ned) 22.15, 7 Kor-
tekaas 22.55 (Ned), 8 Klous (Ned) 23.24.
Chicago. Marathon. Mannen: 1. Khannouchi
(VSt) 2.05.56. 2 Takaoka (Jap) 2.06 16. 3.
Njenga (Ken) 2.06.16, 4 Tergat (Ken)
2.06 18, 5. El Mouaziz (Mar) 2.06.46. Vrou
wen: 1 Radcliffe(GBr)2.17.18(bestewereld-
prestatie). 2 Ndereba (Ken) 2.19.26, 3. Shi-
bui (Jap) 2.21.22, 4. Zakarova (Rus) 2.21.31.
Eindstand WK: 1 Michael Schumacher 144
punten, 2. Barrichello 77, 3. Montoya 50, 4.
Ralf Schumacher 42. 5. Coulthard (Sch) McLa
ren 41, 6. Raikkonen 24, 7 Button 14, 8. Trulli
(Ita) Renault 9. 9 Irvine 8. 10. Heidfeld en Fisi-
chella (Ita) Jordan 7 Eindstand WK construc
teurs: 1 Ferrari 221 punten, 2. Williams 92, 3.
McLaren 65, 4 Renault 23. 5 Suaber 11
Zandvoort finaleraces: NK Toerwagens (DTCC):
Eerste race: 1 Jeroen Bleekemolen (Aerden-
hout) Renault Clio 7 ronden 13.28,986
(134,164 km/u), 2. Verschuur (Nijmegen) Re
nault CI10 13.35,714, 3. Molenaar (Utrecht)
BMW 320i) 13.35,985, 4 Janbroers (Zaandijk)
13.40,375, 5. Andriessen (Baambrugge) Re
nault Mégane 13.40,477 Snelste ronde: Tim
Coronel (Alphen aan den Rijn) 1.53,855
(136,184 km/u). Tweede race: 1. Huisman (El-
burg) BMW 320i 13 ronden 25.41,311
(130,777 km/u), 2. Tim Coronel 25.45,095, 3.
Jeroen Bleekemolen 25.50,114, 4. Molenaar
26.00,652, 5. Verschuur 26.01,125. Snelste
ronde. Tim Coronel 1.53,919 (136,107 km/u).
Eindstand NK: 1. Huisman 263 punten, 2. Je
roen Bleekemolen 256, 3. Molenaar 217, 4.
Tim Coronel 217, 5. Uljee (Alphen aan den
Rijn) 139.
Renault Clio Sport Cup: 1 Sebastiaan Bleeke
molen (Aerdenhout) 12 ronden 23.30,918
(131,873 km/u), 2 Kalff (Zandvoort)
'23 31,440, 3 Kesseler(Niimegen) 23.36,398,
4 Frankenhout (Oostzaan) 23.40,274, 5. San-
stra (Nunspeet) 23.41,756. Snelste ronde-.
Kalff 1.56,689 (132,876km/u). Eindstand: 1
Sebastian Bleekemolen 124, 2. Kesseler 90, 3.
Kalff 77.
Alfa 147 Challenge: 1 Bertram (Loosdrecht) 12
ronden 23 46,470 (130,436 km/u), 2. Kalff
(Zandvoort) 23.47,843, 3 Sebastiaan Bleeke
molen (Aerdenhout) 23 49,398, 4 Van Es (Am
sterdam) 23.50,756, 5. Gesman (Alphen aan
den Rijn) 23.51,764. Snelste ronde: Van Es
1 58,058 Eindstand NK: 1 Van Es 125, 2.
Kalff 121,3. Sebastiaan Bleekemolen 99.
Formule Ford: 1 Te Pas (Blaricum) FF Mygale
2002 12 ronden 21.27,982 (144,460 km/u),
2 Jamini (Huissen) FF Mygale 2001
21.30,803, 3. Maassen (Meerssen) FF Mygale
2002 21 32,209, 4. Florie (Amsterdam) FF My
gale 2001 21.32,209, 5 Meijer (Bilthoven) FF
Van Diemen 21.33,086. Gediskwalificeerd: Van
Lagen (Wekerom) FF Mygale 2001 wegens nege
ren zwarte vlag. Eindstand NK: 1 Van Lagen 81
punten, 2. Jamini 74, 3. Te Pas 65.
Toyota Yaris Cup: 1. Scholten (Amersfoort) 9
ronden 21.07,401 (110,105 km/u), 2. Borst
(Uitgeest) 21.07,643, 3. Zwart (Ouderkerk aan
den Amstel) 21 09,742, 4. Groot Kormeling
(Groenlo) 21.12,421, 5 Kleyn van Willigen
(Utrecht) 21.12,740. Snelste ronde: 1 Buijs
(Bergen Dal) 2.10,006 (119,265 km/u). Eind
stand NK: 1 Borst 124, 2 Kleyn van Willigen
110, 3. Zwart 97 Ladies Cup: 1. Zwart 66, 2.
Sanders 44
VeGe-Series: 1. Fürth (Zandvoort) 12 ronden
24 28,808 (126,676 km/u). 2. De Wit (Nieu-
werkerk aan den Amstel) 24.28,947, 3. Kem-
mer (Diemen) 24 29.810, 4. Monden (Diemen)
24.40,048, 5 Zwikker (Heyen) 24.43,416.
Snelste ronde: Kemmer 2.00,456 (128,721
km/u). Eindstand NK: 1 Langeveld (Ridderkerk)
138,2. De Wit 130, 3. Monden 86.
BASKETBAL
Mannen
Promotiedivisie: Red Giants - Ricoh 2 87-98,
Landstede 2 - MSV 77-75, WGW - Challengers
57-67, Utrecht - E. Towers 2 79-126, Bartels -
BCA 116-64, Akrides - Gr. Uilen 62-78, Aris -
PSV 62-70, Rowic - ASVU 73-100.
Bartels 5-10 PSV 5-6
E. Towers 2 5- 8 Akrides 5-6
Challengers 5- 8 BCA 4-2
Ricoh 2 5- 8 Red Giants 5-2
MSV 5- 6 Aris 5-2
ASVU 5- 6 WGW 5-2
Gr. Uilen 5- 6 Utrecht 4-0
Landstede 2 5-6 Rowic 5-0
Eerste divisie: E Tigers - Donar 2 90-77, US -
Dunckers 63-57, EBBC 2 - Cady 77-56, Boun
cers - Voorburg 56-71, St. Attacus - Punch 67-
93, Omniworld 2 - Beverwijk 102-54, Arnh
Eagles - Leiden 70-65, Jugglers - Quo Vadis 92-
(Spa) 274, 3. Lucquin (Fra), Cabrera (Arg) 275,
5. Levet (Fra), Poulter (Eng). Brand (Sch), Gar
cia (Spa). Eales (Eng), Tinning (Den). Dredge
(Wal), Karlsson (Zwe) 276, 13. Lafeber (Ned)
277.
Las Vegas (Nevada). Las Vegas Classic, US PGA
Tour, 5 miljoen euro. Stand na 4e ronde (van 5):
1 Duval (VSt) 263 slagen (-25). 2. Furyk (VSt),
Sluman (VSt) 264, 4 Byrd (VSt), Appleby (Aus)
265, 6. Edwards (VSt). Geiberger (VSt), McCar-
ron (VSt), Stankowski (VSt). Cook (VSt). Howell
III (VSt) 267.
Plock. Champions League mannen. Tweede ron
de, return: Wisla Plock (Pol) - Wealer/V&L (Ned)
41-19(21-7).
Vilnius. EHF-beker vrouwen, tweede ronde, re
turn: Egle Vilnius (Lit) - Van der Voort/Quintus
(Ned) 26-21 (13-11).
Den Haag. EHF-beker vrouwen, tweede ronde.
Eerste wedstrijd: Hellas (Ned) - Sonic Osijek
(Kro) 22-20 (9-10). Tweede wedstrijd: Hellas -
Osijek 17-25 (10-15).
Aalsmeer. EHF-beker mannen, tweede ronde.
Eerste wedstrijd: Aalsmeer (Ned) - Izvidac Lju-
buski (Bos) 25-32 (13-16). Tweede wedstrijd:
Aalsmeer - Ljubuski 28-29 (9-17).
Mannen
Eerste klasse A: Alecto- DSHC 1-1, A'veen- Fo-
rescate 2-0, Myra- Bennebroek 4-2, Roomburg-
Alliance 3-3, Shinty- Pollux 5-2, Gouda- Cartou
che 0-2
Myra 6-13 DSHC 6-9
Shinty 6-13 Cartouche 6-8
Alecto 6-11 Alliance 6-7
A'veen 6-10 Gouda 6-6
Roomburg 6-10 Pollux 6-6
Bennebroek 6- 9 Forescate 6-0
Eerste klasse B: Dopie- Asvion 3-1, HIC- West-
land 4-1, Overbos- VW 1-6, Leiden- Capelle 2-
2. Nieuwegein- Leidse St. 4-3, Derby- Doorn 1-
1.
VW
6-16
Westland
6-7
Capelle
6-16
Overbos
6-6
Leiden
6-14
Dopie
6-6
Nieuwegein
6-12
Derby
6-3
HIC
6-12
Leidse St.
6-1
Asvion
6- 9
Doorn
6-1
94.
Punch
5-10
Cady
5-6
E. Tigers
5-10
Voorburg
5-6
EBBC 2
5- 8
US
5-6
Arnh. Eagles
5- 6
Leiden
5-4
Omniworld 2
5- 6
Jugglers
5-0
St. Attacus
5- 6
Donar 2
5-0
Quo Vadis
5- 6
Beverwijk
5-0
Dunckers
5- 6
Bouncers
5-0
AUTOSPORT
Suzuka. Formule I, GP van Japan. Zeventiende
en laatste race: 1 Michael Schumacher (Dui)
Ferrari 308.317 km in 1.26.58.698 (gem.
212,644 km/uur), 2. Barrichello (Bra) Ferrari
0,506, 3. Raikkonen (Fin) McLaren 23,292,
4 Montoya (Col) Williams 36,275, 5. Sato
(Jap) Jordan 1.22,694, 6 Button (GBr) Re
nault 1 ronde, 7 Heidfeld (Dut) Sauber 1 ron
de, 8. Salo (Fin) Toyota 1 ronde, 9. Irvine
(GBr) Jaguar 1 ronde, 10. Webber (Aus) Minar-
-di 2 ronden, 11. Ralf Schumacher (Dui) Wil
liams 5 ronden, rest uitgevallen.
Vrouwen
Eredivisie: Dressguard - Noordkop 55-59, Perik
- GIBO Groep 75-66. BVL - Lely 63-70. Pro-
Build - Celeritudo 69-64,3ES - Utrecht 72-56.
Perik 4-8 3ES 3-2
ProBuild 3-4 BVL 3-2
Lely 3-4 Celeritudo 3-2
Dressguard 3-4 Utrecht 4-2
Noordkop 3-4 Shooters 3-0
GIBO Groep 4-4
Junioren: Twente - Utrecht 26-79, Bourgondie -
GIBO Groep 85-74, Celeritudo - Wildcats 54-
88, Hoofddorp - PSV 61-86, Onze Gez - Voor
burg 57-44. Sharklets - Noordkop 25-78, Shoo
ters - DAS 69-68, Bartels - Perik uitg.
PSV 4-8 Hoofddorp 4-2
Noordkop 4-8 Celeritudo 4-2
Utrecht 4-8 Bourgondie 4-2
Wildcats 3-6 Shooters 4-2
Perik 3-6 Onze Gez. 4-2
GIBO Groep 4-6 Bartels 2-0
Voorburg 3-4 Sharklets 3-0
DAS 4-2 Twente 4-0
Parijs. Trophée Lancóme, 1.4 miljoen euro:
Eindstand: 1. Cejka (Dui) 272 (-12), 2. Rodiles
Overgangsklasse B: Antilopen-Fortis 8-18,
Vriendenschaar (H)-GKV (G) 16-16, KCC-SDO
(K) 16-9, Avanti-TOP 13-19.
TOP (S) 7-10 SDO 7-6
Fortis 7-10 Antilopen 7-6
Vriendensch. 7- 9 GKV 7-5
KCC 7- 6 Avanti 7-4
Overgangsklasse C: Meervogels-Sporting Trigon
13-10, Rodenburg-Refleks 16-7, Steeds Hoo-
ger-BW Heerenveen 9-17, Stanfries-LDODK 21-
13
Meervogels 7-12 Steeds H. 6-5
BW H'veen 7-12 LDODK 7-4
Stanfries 7-10 Refleks 6-2
Rodenburg 7- 8 Sp. Trigon 7-1
Eerste klasse F: Maassluis-ODO (M) 17-12, Per-
nix-Albatros 13-11, Tjoba-HKC (H) 7-7, Kinder-
dijk-VEO 20-13.
Maassluis 7-10 HKC 6-7
T|oba 7- 9 0D0 7-6
Kinderdijk 6- 8 Albatros 7-6
Pernix 7- 8 VEO 7-0
Derde klasse A: Berkel Rod.- Catwijck 2-5,
Nieuwkoop- Alphen 5-2, Spijkenisse- Maarssen
1-2, Montfoort- Ommoord 1-3, Zoetermeer-
Tempo'34 5-0.
Ommoord 6-15 Tempo'34 6-6
Catwijck 6-13 Berkel Rod. 5-4
Nieuwkoop 5-10 Maarssen 5-4
Zoetermeer 5- 9 Alphen 6-3
Rijswijk 5- 7 Spijkenisse 5-2
Montfoort 6- 7
Vrouwen
Overgangsklasse A: Victoria- EHV 5-1, Venlo-
Gooische 1-1, MEP- HIC 1-0, Wageningen-
Amersfoort 1-2, Zwart-Wit- Alecto 0-2, Hurley-
Groningen 2-0.
Hurley 6-18 HIC 6-8
Victoria 6-15 MEP 6-6
Amersfoort 6-11 Venlo 6-6
Groningen 6- 9 Wageningen 6-4
Gooische 6- 9 Zwart-Wit 6-3
Alecto 6- 9 EHV 6-3
Eerste klasse A: Dopie- DSHC 1-0, Craeyenht-
Forescate 1-4, Roomburg- Voorne 2-0, Leiden-
Groen Geel 3-3, Cartouche- Hudito 1-0, Gouda-
Souburgh 4-0.
Forescate 6-18 Groen Geel 6L8
DSHC 6-15 Roomburg 6-7
Gouda 6-12 Souburgh 6-6
Craeyenht 6-10 Leiden 6-5
Dopie 6-10 Cartouche 6-4
Voorne 6- 9 Hudito 6-0
Tweede klasse B: Voordaan- Alphen 2-0, Haar
lem- Bennebroek 0-0, Soest- VW 0-4, Vianen-
Myra 0-1, Nieuwegein- Almere 0-2, Leusden-
Strawber. 2-2.
VW 6-16 Haarlem 6-8
Voordaan 6-11 Bennebroek 6-7
Alphen 6-10 Leusden 6-5
Vianen 6- 9 Soest 6-5
Almere 6- 9 Nieuwegein 6-5
Myra 6- 8 Strawber 6-4
Derde klasse A: Rijswijk- Spijkenisse 4-4, Spirit-
Forcial 2-3, Aeolus- Cajjelle 5-3, Berkel Rod.-
Hoeksche W. 1-0, Asvion- Barendrecht 2-0.
Aeolus 6-15 Spijkenisse 5-5
Rijswijk 6-13 HoekscheW. 5-4
Asvion 6-12 Capelle 5-3
Leidse Studs 5-10 Berkel Rod. 6-2
Spint 6-10 Barendrecht 5-1
Forcial 5- 6
Derde klasse B: Hoorn- Catwijck 0-4, Noordwijk-
Castricum 1-1, Heerhugow - Abcoude 2-0,
Kraaien- Weesp 2-1, Maarssen- Loenen 5-1,
Terriers- Xenios 7-0.
Terriers 6-15 Noordwijk 6-6
Catwijck 5-13 Castricum 6-5
Heerhugow. 6-12 Abcoude 6-4
Maarssen 6-10 Loenen 6-4
Kraaien 6- 8 Hoorn 6-3
Weesp 6- 9 Xenios 6-2
Anaheim. Play-offs. American League, derde
wedstrijd: Anaheim Angels - Minnesota Twins 2-
1. Vierde wedstrijd: Anaheim Angels - Minneso
ta Twins 7-1 Stand in best-of-seven: 3-1. Natio
nal League, derde wedstrijd: San Francisco
Giants - St Louis Cardinals 4-5. Stand in best-
of-seven: 2-1.
Tweede klasse F: ZKC'31-IJsselvogels 9-17,
ONDO (G)-Weidevogels 13-11, DKV (IJ)-Kios 8-
8, Tempo-De Vinken 13-8.
IJsselvogels 7-12 Weidevogels 6-4
ONDO 7-11 De Vinken 7-4
Tempo 7-10 Kios (N) 7-3
DKV (IJ) 6- 6 ZKC'31 5-2
Derde klasse B: Madjoe-Fiks 12-16, Thor (H)-
Fluks 6-5, ESDO-Valto 7-10, SEV-Luno 10-16.
Fiks 6-11 Fluks 7-7
Luno 7-10 Madjoe 6-6
Thor 7- 8 SEV 6-2
Valto 7- 8 ESDO 6-0
Derde klasse D: Crescendo-Velocitas 12-13, De
Danaiden-KZ Leiden 10-12, GKV (H)-Aurora 9-
7, Oosterkwartier-Dubbel Zes uitgesteld
Velocitas 7-12 Aurora 7-8
De Danaïden 7-10 GKV 7-6
Crescendo 7- 9 Oosterkw. 6-1
KZ Leiden 7- 8 Dubbel Zes 6-0
Reserve hoofdklasse B: DVO 3-Drachten 2 10-
11. Nic. 3-TOP 2 12-13 (TOP en Drachten naar
kampioenspoule, Nic. en DVO naar degradatie
poule).
TOP 2 6-10 Nic. 3 6-5
Drachten 2 6-7 DVO 3 6-2
Res. overgangsklasse C: De Meervogels 2-Rohda
3 19-9 (9/10), Rohda 3-BW Heerenveen 2 12-
8. HKV/OE 2-Refleks 2 12-10, Stanfries 2-
DOS'46 3 19-14, De Meervogels 2-Sporting Tri
gon 2 16-9
Res. eerste klasse E: Groen Geel 4-HKV/OE 3 8-
15, Sporting Trigon 3-BEP3 18-19, Koog Zaan
dijk 3-Blauw Wit 3 8-11. Fortuna 4-Die Haghe 5
18-8; F: KVS 4-DVO 4 10-10, Groen Geel 3-Ex-
celsior 2 11-15, Avanti 2-PKC 5 14-19, Vada 3-
TOP 3 11-9; G: KCC 2-HKC1H) 2 9-7, Pernix 2-
Albatros 2 17-9, Swift(M) 2-PKC 3 13-14,
Maassluis 2-0D0(M) 2 14-9
Res. tweede klasse A: TOP 4-Achilles 3 18-17,
ONDO(G) 2-KVS 5 10-12, Tempo 2-VEO 2 12-
6, De Dijkvogels 2-Fiks 2 5-11; D: Futura 3-HK-
V/OE 4 17-9, ALO 2-KZ Leiden 2 s.n.o., Pernix
3-Phoenix 2 9-9, De Meervogels 4-Ready 3 10-
9
Jun. overgangsklasse B: Blauw Wit-HKV/OE 6-
10, BEP-Rohda 7-8, De Meervogels-DSC 12-7,
Sporting Delta-TOP 9-12; C: ALO-Victum 11-
14, Die Haghe-Bolnes 11-10, Tempo-Odik 13-
17, OWO-WION 12-12.
MOTORSPORT
Sepang. WK wegraces, GP Maleisië. 125 cc: 1.
Vincent (Fra) Aprilia 40,32,656 (gem, 147,785
km/uur), 2, Cecchinello (Ita) Aprilia 0,278, 3.
Pedrosa (Spa) Honda 0,345, 4. Poggiali (SMa)
Gilera 0,813, 5. Pablo Nieto (Spa) Aprilia
3,647. Stand WK na 14 van de 16 races: 1. Vin
cent 240 punten, 2 Poggiali 220, 3. Pedrosa
207. 250 cc: 1. Fonsi Nieto (Spa) Aprilia
43.28,624 (gem. 153,129 km/uur), 2. Elias
(Spa) Aprilia 0,412, 3. Rolfo (Ita) Honda 2,947,
4. Porto (Arg) Yamaha 7,910, 5. Battaini (Ita)
Aprilia 8,581. Stand WK na 14 van de 16 races:
1. Melandri (Ita) 248 punten, 2. Nieto 221, 3.
Rolfo 186. MotoGP: 1 Biaggi (Ita) Yamaha
44.01,592 (gem. 158,778 km/uur), 2. Rossi
(Ita) Honda 0,542, 3. Barros (Bra) Honda
1,572, 4 Ukawa (Jap) Honda 2,238, 5. Kato
(Jap) Honda 8,475, 13. Van den Goorbergh
(Ned) Honda 48,316 Stand WK na 14 van de
16 races: 1. Rossi 310 punten (wereldkampi
oen). 2 Biaggi 189, 3 Uakwa 182, 18 Van den
Goorbergh 40
PAARDENSPORT
Boekelo. Military. Eindstand: 1 Hoy (Dui) Ring-
wood Cockatoo 31,40, 2. Tompkins (Nze) Glen-
garrick 36,01, 3. Teulere (Fra) Famoso Mail
41.80. 4 Fox-Pitt (GBr) Stunning 44,60, 5
King (GBr) Ryan V 45,00, 6. Nicholson (Nze)
Sheff's Choise 46.00. 12 Gert Naber/Private X-
press Baxter 51,40. 20 Henk-Jan Lozeman/Sof-
ar Sogood 62,21, 40 Alice Naber-Lozeman/Pri-
vate X-press Royal Diplomacy 89,01, 59. Van
Beek/Beekhoeve's Slaney Squire 115,40, 63.
Boonzaaijer/Coral Estate Ice Beau 125,40, 66.
Duivenkate/Horstlinde's Argit 129,61
Duindigt, 13 okt. Eerste koers, 2000 m: 1.
O'Lucky Star (Pas, B.C.F te) 1.20,1, 2. Maxi X,
3. Ofoppe. Toto: winnend 2,70; plaats 1,10
1,30 2,10; duo 8,30; trio 38,80. Tweede koers,
1800 m: 1. Starmie (Davies, K.) 2.03,4, 2. Se
cond D (GB)x, 3. First D (GB)x Toto: winnend
2,30; plaats 1,30 2,00 1,20; duo 5,80; trio
20,30; dubbel winnend 4,20. Derde koers,
2000 m: 1 O'Reilly Star (Pijl, W P.M. van der)
1.19,2,2 Chairman Spirit, 3 Pay Lucky Lady.
Niet gestart: Pacino Boko. Toto: winnend 5,20;
plaats 0 0 0, duo 12,60, trio 18,10 Vierde
koers. 1900 m: 1. Fredrik the Fierce (IRE) (Ba
tist. Mw. A M.J.) 2.10,2, 2 Casper K (GB). 3
Double Spike (IRE) Toto: winnend 10,20;
plaats 1,50 1,10 1,50; duo 31,70, trio 121,80
Vijfde koers, 2000 m: 1 Olympic Night (Blan-
kendaal, M C.) 1.18,7, 2 Odilia Dragon. 3. No
Limits Triton Niet gestart. Morning Star S. Toto:
winnend 2,60; plaats 1,60 1,80 4,40; duo
12.70; trio 133,60 Zesde koers, 1800 m: 1
King's Regards (IRE) (O'Callaghan, M 1.58,8,
2 Glubb Pasha. 3 Watermill Rolex. Toto: win
nend 2,30, plaats 1,40 2,10 1,70; duo 22,00;
trio 24,00 Zevende koers, 2000 m: 1. Rhapso
dy Fnsia (Toor, R. van) 1.19,9, 2. Pandora K, 3.
Olex Buitenzorg. Niet gestart: Ruby Tuesday TH.
Toto: winnend 2,80; plaats 1,30 1,10 1,10;
duo 8,70; trio 65,50. Achtste koers, 1800 m: 1
Salazar Kossack (Chang, R.) 2,16,0, 2 Lava
(FR). 3 Ainhoa Selene (FR). Niet gestart: Mil
lennia Kossack. Toto: winnend 1,70; plaats
1,20 1,20 1,30; duo 7,70; trio 21,70. Negende
koers, 2000 m: 1. Orestes (Dooyeweerd, J F
van) 1.17,2, 2. Kim O'Kemp, 3. Nevil Star, 4
McCloud of Lewis. Niet gestart: Laamira Randa-
lis, No time at all Toto: winnend 2,00; plaats
1,10 1,80 1,90; duo 3,50; kwartet 49,70.
Tiende koers, 2600 m: 1. Akana (GB) (O'Callag
han, M.) 3.02,2, 2 Ombra di Nube (FR), 3. In
dependence Day. Niet gestart: Onesinger Ones-
ong(GB). Toto: winnend 2,10; plaats 0 0 0; duo
5,90, trio 19,10. Elfde koers, 2000 m: 1. Lef-
foartwa (Toor, R van) 1 16,7, 2. Nozem Alki, 3.
Max Wielinga. Toto: winnend 4,50; plaats 2,00
1,50 1,40; duo 16,90; trio 78,60 Totalisator-
omzet: 71.001,50.
Wolvega 12 okt. Eerste koers, 2100 m: 1. Rite-
land Seven(Togt, M L. v.d.) 1.18,9, 2. Paradise
Dragon, 3. Ryan Zorgwijk Toto: winnend 3,70;
plaats 1,70 2,20 4,10; duo 22,60, trio 165,20.
Tweede koers, 2100 m: 1. Nathan Ricardo(Han-
delaar, F.L.) 1.18,0, 2. Wind Boy, 3 Marty. To
to: winnend 1,40; plaats 1,00 1,10 1,20; duo
5,10; trio 14,50; dubbel winnend 9,30. Derde
koers, 2100 m: 1. Ruby RavesteinfLangeweg,
H.W.) 1.18,6, 2. Pala Frisiana, 3. Perfection.
Toto: winnend 2,40, plaats 1,20 1,80 2,20;
duo 14,70, trio 68,50. Vierde koers, 2100 m:
1 Reselection(Engwerda, J.W.M.) 1.18,9, 2
Rebellin, 3. Risky Toto: winnend 11,80; plaats
2,30 1,60 1,70; duo 33,50; trio 141,20. Vijfde
koers, 2600 m: 1. Normano Hanover(Bot, E.)
I.18,0, 2. Nutcracker. 3. Don't Know. Niet ge
start: Odin d'Almere, Mariebelle S. Toto: win
nend 3,20; plaats 1,70 1,60 1,70; duo 9,90;
trio 27,50. Zesde koers, 1609 m: 1 Sierra Ra-
pida (Engwerda, J.W M.) 1.16,8, 2. Saskia Swa-
german, 3. Sammy Jo A Toto: winnend 8,00;
plaats 3,00 4,90 4,60; duo 46,20, trio 627,90
Zevende koers. 2100 m: 1 Nibudoh Topfok
(Ganzinotti, E.) 1.18,1, 2. Piet van LM, 3. Pearl
Ricardo Toto: winnend 10,10; plaats 1,30
1,30 1,30; duo 36,60; trio 81,30 Achtste
koers, 2100 m: 1 Rhythm and Speed(Pools,
R.L1 17,0, 2 Rowdy W. 3. Paula Bayka, 4.
Pepiton Hendrika. Toto: winnend 3,30; plaats
1,50 1,50 1,50; duo 9,40; kwartet 327,40. Ne
gende koers. 2100 m: 1. Expensive H.T.IHend-
rickx, Mw. G.) 1.16,2, 2. Banister, 3. Just
Beuckenswyk. Toto: winnend 3,50; plaats 1,30
1,20 1,60; duo 10,00; trio 110,50. Tiende
koers, 1609 m: 1. Intact Hornline(Langeweg,
H.W.) 1.13,5, 2. Deliberate Dust, 3. Koko Dijk-
hoeve. Toto: winnend 1,30; plaats 1,00 1,20
I,00; duo 5,30; trio 6,90 Totalisatoromzet:
92.503,25.
Ereklasse: Amsterdam - Ascrum 19-24, Castri
cum - DIOK 59-10, Hilversum - Rotterdam 34-
12, Roosendaal - 'tGooi 18-21, The Bassets -
Den Haag 10-88.
Den Haag 6-30 Roosendaal 6-11
Castricum 6-29 Rotterdam 6-11
Ascrum 6-23 DIOK 6- 9
Amsterdam 6-15 Hilversum 6- 6
'tGooi 6-12 The Bassets 6- 0
Vrouwen: Amsterdam - Leuven 27-5, Thor - Gro
ningen 30-0, Elephants - DIOK 25-20, RUS -
Eem Panthers 71-5, TBM - Wasps 0-51, Keulen
-URCn.g.
Hoogeveen. Essent-toernooi. Kroongroep, eerste
ronde: Polgar (Hon) - Van Wely (Ned) 'h-'h, Acs
(Hon) - Khalifman (Rus) 0-1. Open groep. Twee
de ronde: Quinn (Ier) - Aleksejev (Rus) 0-1,
Dvoirys (Rus) - Tsjeparinov (Bul) 'l.-'h, Nijboer
(Ned) - Visser (Ned) '/.-7.-, Grooten (Ned) - Ro
gers (Aus) 1-0, Archangelsky (Rus) - Sjaposjni-
kov(Rus) 0-1, Riazantsev (Rus) - Prasad (Ind) 1-
0, Van Beers (Bel) - lonov (Rus) '/j-'/j, Bezgodov
(Rus) - Filipek (Pol) 1-0, Span (Ned) - Golosjt-
sjapov (Oek) 0-1, Hort (Dui) - Hanley (Eng) 1-0,
Radoelski (Bul) - Dougherty (Can) 'li-'lt. Derde
ronde: Aleksejev - Bezgodov 'h-'lSjaposjnikov -
Hort 0-1, Golosjtsjapov - Riazantsev 7.-1/.. Kiria-
kov - Grooten 7j-7>, Visser - Dvoirys 0-1 (onder
protest). Vanderstricht (Bel) - Nijboer (Ned) 0-1,
Dougherty - Brodsky (Oek) 0-1, lonov (Rus) -
Solleveld (Ned) 7.-7. De Vreugt (Ned) - Van de
Oudeweetering (Ned) Vj-7», De Jong (Ned) - Ra
doelski (Bul) 0-1, Rogers (Aus) - Schuurman
(Ned) 1-0. Stand aan kop: 1 Hort 3, 2 Alek
sejev. Golosjtsjapov, Riazantsev, Bezgodov.
Grooten, Dvoirys. Brodsky, Radoelski, Tsjeparin
ov (Bul) 2,5.
TAFELTENNIS
Mannen
Eredivisie: Scylla - TTCV 5-2, De Treffers/Lely
stad - Westa 1-6, Kluis - Westa 0-7.
Westa 6-30 Treffers 6-21
FVT 5-27 TTCV 6-18
Cosmos 6-25 Kluis 5- 9
Scylla 6-25 Salamanders 6- 6
Eerste divisie: groep 2 Avanti - Bergeyk 2-8,
Pecos - Torenstad 5-5, SKF- De Toekomst 2-8
De Toekomst 5-37 Pecos 5-23
Torenstad 5-28 Bergeyk 5-23
SKF 5-26 Avanti 5-13
Tweede divisie: Disnierats - Scylla 2 - 7-3,
Vriendenschaar - Docos 5-5
Disnierats 4-31 De Treffers 2 4-17
Scylla 2 5-21 Amstelveen 3-15
Docos 5-21 Vriendenschaar 3-13
Vrouwen
Eerste divisie: Maasbree - SAR 5-5, Vice Versa
- Docos 8--2
Amsterdam 4-32 SAR 5-23
Brandersst 4-28 Vice Versa 5-19
Maasbree 5-26 Docos 5-12
Riga. Euro|)ese Liga, vrouwen, tweede divisie
Eerste ronde: Nederland - Letland 3-2. Cree-
mers - Klimanovitsj 1-3(1-11 11-5 10-12 10-
12), Van Ulsen - llkena 3-2 (11-3 11-5 9-11
10-12 11-8), Nouwen - Jozepsone 1-3 (11-6
6-11 5-11 8-11), Creemers - llkena 3-0 (11-9
11-2 11-7), Van Ulsen - Klimanovitsj 3-2 (11-
86-11 1-11 15-13 11-4).
Nederland - Turkije 2-3. Creemers - Atakam 3-
0 (11-8 11-5 11-7), Van Ulsen - Mutklu 1-3
(8-11 5-11 11-8 5-11), Nouwen - Bas 3-2
(11-5 6-11 7-11 13-11 11-8), Creemers -
Mutklu 1-3(11-9 8-11 3-118-11), Van Ulsen
-Atakam 0-3(3-119-114-11).
Nederland - Moldavië 1-3. Van Ulsen - Mo-
crousov 0-3 (10-12 10-12 7-11), Creemers -
Khirita 0-3 (9-11 8-11 7-11), Nouwen - Miti-
lel 3-1 (11-13 11-9 11-6 11-6), Creemers -
Mocrousov 2-3 (11-7 4-11 11-9 7-11 9-11).
Nederland blijft in tweede divisie, Moldavië
promoveert naar eerste divisie
Lyon. Mannen, 760.000 euro. Halve finales:
Mathieu (Fra) - Pless (Den) 6-7 7-6 6-4, Kuer
ten (Bra) - Clément (Fra) 6-4 6-7 6-3 Finale:
Mathieu - Kuerten 4-6 6-3 6-1
Filderstadt. Vrouwen, 565.000 euro. Halve fi
nales: Clijsters (Bel/6) - Mauresmo (Fra/5) 3-6
6-3 7-5, Hantuchova (Slw/8) - Dement|eva
(Rus) 6-3 6-2. Finale: Clijsters - Hantuchova
4-6 6-3 6-4
Wenen. Mannen, 765.000 euro. Halve finales:
Novak (Tsj/5) - Pavel (Roe) 7-6 7-6, Federer
(Zwi/6) - Moya (Spa/4) 6-2 6-3. Finale: Fede
rer - Novak 6-4 6-1 3-6 6-4
Quito (Ecu). Challenger, 25.000 euro. Kwartfi
nale: Wassen (Ned) - Olgum (Arg) 7-5 6-1 Hal
ve finale: Giovanni Lapentti (Ecu) - Wassen 7-
5 6-4.
Croonenburg
HW
Leython
3-13 Arvewl
3-13 VoC
3-13 Rijnn
3-12 Martij
3- 9 WH T
3- 9 Se task li
Derde divisie: Agon - Servia l-j|
3-1, Maarssen - Nesselande
Woerden 1-3, Protos - NesselaJnnO
- Aspasia 1-3.
Nesselande 2
VTC Woerden
Servia
Aspasia
Switch
Maarssen
3-14 Irene
3- 9 Protos
3- 9 Delta
3- 8 Nesseli
3- 7 Zovoc
ik ran
Promotieklasse A: GSC - LeytlraUg j(
- Skania 3-1, Inter Rijs*,
3-13 LeythoiflVah
NOVO - Skania 2-3.
Castellum
Inter Rijswijk
Sovicos 2
VELO
NOVO
Skania
3-11 Watering
nch r
ïier
2- 9 Punch"
3- 9 Skamatered
3- 7 GeminiBgaf
3" 7 Gsc ringv
Eerste klasse A: HPSV - Donar; train
la/Smash. 1-3, DEO -Tonegido
- Leython 3 1-3, Kalinko-Casts
HPSV 3-11 Kal inks
Tonegido 3 4-11 Donar;
3-9 Inter R p
2- 8 LeythffB'
2- 8 DEO
2- 6 Kalinkc
Tula/Smash
Castellum 2
Aspasia
SKC
elfta
Tilhe
gelijl
Eerste klasse B: Ariston - Netw.
3 -Thor 2 4-0, Kalinko 2- Agon;
Punch 2 3-1, Nesselande 4-1
Sovicos
Ariston
Nesselande 4
Kalinko 2
Agon 2
Punch 2
3-12 Donar
3-11 Radius
3-11 TeWer
3- 8 Netweil
2- 7 Zovocl
3- 7 Thor 2
Vrouwen
Derde divisie: Irene - Tonegido
Shot 3-1, Protos - Spits/DOS 1
Cito 1-3, Woerden 1 - Woerden;
Tonegido 3
Gemini/K.
Irene
Woerden 1
Spits/DOS
Jupiter
3-14 Cito
3-10 Woerd»
3-10 VSTS
Het
- 8 Shot
- 7 Protos StOl
Promotieklasse A: RW - SkanijlT
Keukenctr/BF 1-3, VSTS -
Kalinko - Leython 2 3-1. Delta-j tegf
anvo
"jans
3-11 Skania it ei£
3-10 Zovoc Zjjn c
Utrecht 3
VSTS 2
Delta
Inter Rijswijk 2
RW
Keukenctr/BF
Promotieklasse B: Switch
Zovoc 4-0, Jupiter 2 - Maar
Leython 2-3, Utrecht 4 - Vivi
Switch
Dosko
Leython
Maarssen
Eerste klasse A: In Up Go - VELCjï j
- Inter Rijswijk 4 4-0, Netwerk-ParL
Delta 2 - Donar 0-4, Gemini/K 2|T Wi
Castellum
VELO
Gemini/K. 2
Netwerk
Donar
Sovicos 2
et zc
Mannen rallei
Hoofdklasse A: BZ/PC- Robben 6Lute
3-6 Polar B^iebl
3-4 De Zijl [nan
Bz/Pc fkwa
HZ Zian- AZC 9-jin
D<
B. 11-4, AZ/PC- De Zijl 12-4.
AZ/PC
Robben
PSV
Hoofdklasse
LZ 1886 13-13, De Ham-ZPB
AZC 3-6 HZ Zian'
De Ham 3-4 Brandr
ZPB 2-2 LZ
iet d
Eerste klasse: Katwijk- De Gouf
Aquapodro 9-8, UZSC- Alliana
Weursth.- Dordrecht 11-3, VZCJ
Lumio/Ravijn- Vivax 9-10
Alliance 3-6 HZC-Vd
Vivax 3-6 OZ/PC U
VZC 3-6 Aquapcf
3-4 Katwijk]"
3-4 LumioT
3-2 UZSC 4en
Na
Tweede klasse C: Dolfijn- Hooi
Aquafit 3-7, Oceanus- SassenhPr<*c
land- Vlaardingen 3-8, DAW- Flu"
Nereus- Kempvis 11-6.
Rapido
Dordrecht
De Gouwe
Aquafit
ZWV-Nereus
DAW
Hoorn
Vlaardingen
Futen
3-6 Kempw
3-6 Dolfijn p
3-4 Oceanu|
3-4 Sassei
3-4 Westlari
3-2 ZDHC ie 2
Derde klasse C: WZK- DWT 5-111".
dekerk 4-6, Donk- Noordkop Pe'
NVA/HHC 10-7, Het Y- DJK-ZBe t)
3-6 KZC PPP
3-4 Donk Me
3-4 NVA/Hll
KZC 5-8.
Noordkop
Vuursche
Het Y
DWT
Koudekerk
DJK-ZAR
Derde klasse D: Meent- Amer
OZV 9-11, SWNZ- Otters 9-2,
rijn 9-7, Wilskracht- Barraci
d'Elft 4-8.
Amer
SWNZ
Otters
Barracuda
Watervlo
OZV
3-6 WVZ
3-6 Alkemaa
3-4 d'Elft
3-4 Wilskrac
3-4 Meent t
3-4 Aquarijtl
ïit r
Vrouwen phoi
Hoofdklasse A: PSV- Heidelb. ijl,
ZWV-Nereus 7-13, Brandenb - UT
ZWV-Nereus 3-6 BranderfOetl
PSV 3-6 Heidelhjvlaj
De Gouwe
3-2 LZ 186
ren
Blikr
VOLLEYBAL
Mannen
Tweede divisie: SSS 3 -Martinus 2 3-1, Croo
nenburg - Arvevo 3-2, WH - Leython 1-3, Seta-
sh - VoCASA 0-4, HW - US 1-3, Rijnmond 3 -
AW Keistad 2-3.
Tweede klasse A: DAW- De Zijl <jgOU
Kempvis 8-8, Watervlo- Rapido
dingen 10-3, Wiekslag- Alliancel
liance 3-9, WVZ- DWT 2-7.
De Zijl 3-6 Alkemi
Alliance 3-4 Kempv
Vlaardingen 3-4 DWT
Rapido 3-4 DAW
Watervlo 2-3 Wieksli
ROG 3-3 WVZ
ZW£
)0F
spr
Zolder. WK weg. Mannen, elite:
256 km in 5.30.03 (46,538 kr
wen (Aus), 3. Zabel (Dui), 4 Hai
Klemencic (Slv), 6. Casper (Fr
(Est), 8. Teutenberg (Dui), 9.
Dean (NZe), 11. Svorada (Tsj),
(Den), 13 O'Grady (Aus), lf
(Oos), 15 Glomser (Oos), 21.
48 Voskamp 0 59, 58 Koerts
ven 1 26. 94. Van Heeswijk 1
gerd, 137. Boven 2.40, 146.
147. Vierhouten. 149. Kroon,
4.33, 163 Traksel 4.36. 168.
der (VSt) 20.36.
Vrouwen: 1 Ljungskog (Z\
2.59 15 (42,845 km/u), 2. Bri
maruba Arrola (Spa),
Wright (Aus) 0.18, 6. Sli
Floch (Fra), 8. Grimberg (Ned),
10 Felloni (Ita), 21. Zijl;
0.23, 22. Mansveld. 64. Van
Van Alebeek 2 02. Junioren:
128 km in 2 50.17 (45,101 kr
ta (Fin), 3 Sanderson (Aus). 4
Jurco (Slw). 6. Van Leijen (f
0.09.71. Dekker. 129 Harms 5j
Harderwijk. Internationale vel
De Clercq (Bel) 59.25, 2. De Ki
3 Verhagen (Ned) 0.16, 4. Ver
Vanthourenhout (Bel) 0.18,
(Ned) 0.32, 7. Vannoppen (I
den (Bel) 0.52, 9. Daelmans
Nijland (Ned) 1.17, 14. Van di
Vos, 19 Van Gils Vrouwen: 1
burg) 43.48, 2. Nobus (Bel). 3.
(Hulshout), 4. Vermeiren (Bel),
tem).