TocoJures r\ Houdt u ook zo van de Nachtwacht? De energie van een geslaagd project. AVOND-, NACHT- EN WEEKENDHOOFD M/V (2 VACATURES) Verpleeghuis "Leythenrode" Zorg die van twee kanten komt! Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg Medewerker personeelsbeheer en -informatie 28-32 feRijnseest J groep Werken bij Nuon. ZATERDAG 12 OKTOBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk, tel. 023 5 150 137 Leythenrode is een verpleeghuis en reactiveringscentrum in Leiderdorp met een capaciteit van 180 bedden en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Een moderne aanpak van zorgverlening. Er werken 400 mensen binnen Leythenrode. Voor de verpleegafdelingen zijn wij met spoed op zoek naar een tweetal avond-, nacht- en weekendhoofden. De nieuwe collega's zijn verantwoordelijk voor alle aspecten van de zorg- en dienst verlening gedurende de avond/nacht en weekenden Daarnaast geven zij leiding aan de medewerkers, coördineren de werkzaamheden op de zes verpleegafdelingen en leveren een bi|drage aan Leythenrode's woon-, leef- en werkklimaat Hun specifieke taak bestaat uit verpleegkundige en coördinerende werkzaamheden Daarnaast zijn zij in staat medewerkers te motiveren en te stimuleren. Wij denken hierbij aan gediplomeerde verpleegkundigen niveau 4 of 5 met actuele werkervaring binnen een verpleeghuis. Leidinggevende capaciteiten zijn een must evenals kennis en ervaring met de zorg voor verpleeghuisbewoners. Naast de werkzaamheden volgens het rooster zien wij ook graag de bereidheid om, in overleg, in te vallen tijdens ziekte en vakantie van collega's Het aantal uren per week is in overleg nader vast te stellen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen Voorvragen over deze functie of het direct maken van een afspraak kunt u tijdens kantooruren bellen met Agnes van Buuren of Sandra Kemeling, coördinatoren, telefoon (071) 589 92 42 U kunt uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 02-14, sturen aan Verpleeghuis Leythenrode t a v de afdeling p&o Postbus 4210,2350 cb Leiderdorp Afspraak is afspraak, wij zijn één en al oor! Verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55. 2351 CP Leiderdorp De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1800 medewerkers. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelmogelijkheden, verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. ionoiï De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een prettig en inspirerend werkklimaat met fcors h ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Pit set Ter versterking van de afdeling Personeelsbeheer -Informatie zoeken wij op korte termijn een M De afdeling Personeelsbeheer -Informatie (PBI) is onderdeel van de een heid Personeel Organisatie. Tegen de achtergrond van de veranderende organisatie dient de aard van de door Personeel Organisatie te leveren dienst verlening nog nader te worden ingevuld. Uitgangspunt voor PBI is hierbij dat de serviceverlening aan de klant zo optimaal mogelijk vorm krijgt. De afdeling gaat per 1 januari 2003 deel uitmaken van het nog in te richten Servicebedrijf. PBI telt momenteel 6 medewerkers en is vooralsnog gehuisvest in het Hoofdgebouw op de locatie Noordwijk. Veranderingen zijn aan de orde van de dag. terwijl het gewone werk tijdens de 'verbouwing' vanzelfsprekend doorgaat. De functie In samenspel met P&O-adviseurs of lijnmanagement stelt u arbeidsovereenkomsten op en werkt u contractwijzigingen uit. U geeft administratief toepassing aan arbeidsvoorwaarden en het beheren van personeelsdossiers. Door middel van het invoeren en muteren van gegevens in samenwerking met de afdeling Salarisadministratie houdt u het personeelsinformatie systeem Beaufort 'up to date'. U verstrekt informatie aan medewerkers en lijnmanagement over de CAO, sociaal verzekeringsrecht en rechtspositionele vraagstukken. Diverse administratieve procedures voert u zelfstandig uit. Ter ondersteuning van het hoofd van de afdeling verzorgt u het applicatiebeheer van Beaufort. Uw profiel - Opleiding op minimaal havo-niveau, gevolgd door een op het vakgebied gerichte beroepsopleiding, bijvoorbeeld mbo-p&a of mbo-sjm, of door aantoonbare werkervaring verkregen gelijkwaardig niveau. - Praktische kennis van sociale verzekeringswetgeving. - Gevorderde gebruiker van het MS-Office 2000 pakket (met name Word en Excel); ervaring met geautomatiseerde gegevenssystemen, bij voorkeur ervaring in het werken met een personeelsinformatiesysteem. - Resultaatgerichte werker met oog voor detail. - Positief kritische instelling. Teamspelerl - Communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schrifte lijk), verantwoordelijkheidsgevoel en stressbestendig. We zoeken een collega die direct inzetbaar en na een korte inwerkperiode in staat is de werkzaamheden zelfstandig uit te voeren. Door de aard en spreiding van de werkzaamheden wor den hoge eisen gesteld aan het vermogen om met meerdere zaken tegelijkertijd bezig te zijn en toch productie te leveren. Ons aanbod We bieden een verantwoordelijke functie bij een afdeling waar collegiaal samenwerken als succesfactor wordt gezien. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. De functie is volgens de FWG 3.0 systematiek ingedeeld in FWG 40. Het gaat voorals nog om een tijdelijk dienstverband voor 1 jaar. U kunt rekenen op een degelijk pakket secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een collectief verzekeringspakket. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Marianne van Duijn, hoofd PBI, telefoon (0252) 342 780 of met Sonja de Kruyff, medewerker PBI, telefoon (0252) 342 164. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturecode 060902/JC graag uiterlijk maandag 28 okto ber 2002. U kunt uw brief sturen aan: Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk of pere-mail aan: p&o@rijngeestgroep.nl Bezoek ook de vacaturepagina van onze website: www.rijngeestgroep.nl ledereen is tot het uiterste gegaan. Je hebt pittige discussies gevoerd met collega's over beslissingen met verstrekkende gevolgen. Maar aan het ein van de rit heb je een resultaat om trots op te zijn. Bij Nuon is het hei normaal dat een project zo verloopt. Want we willen voorop blijven lopen i de energiemarkt. En juist nu die geliberaliseerd wordt, vergt dat exti inspanningen. We zijn voortdurend op zoek naar nieuwe vormen van duur zame energie. Ontwikkelen energiebesparende totaaloplossingen voo grootverbruikers. Werken hard aan nieuwe marketingconcepten voor eei markt die straks volledig vrij is. En we spelen een vooraanstaande rol op d beursvloer voor energie in Europa. Dat alles biedt ongekende kansen voo marketeers, economen, technici en ICT'ers met de nodige ervaring. Nerger anders krijg je de gelegenheid om je expertise op onontgonnen terrein i te zetten. Als je tenminste je nek durft uit te steken en over visie, onderne merschap en lef beschikt. En pas gas terug neemt als je echt tevreden bent www.nuonjobs.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 20