^/ocojuraa peter pan Nooitgedachtland Administratief medewerker/ baliemedewerker m/v j Heembouw Leiden totaal nieuw avontuur in Peter Pan: Terug Naar Nooitgedachtland! Nederlands gesproken ^Ben jij tussen de 4 en 12 jaar? VANAF 10 OKTOBER IN DE BIOSCOOP hAG 12 OKTOBER 2002 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u belten met fitly s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 ibouw Roelofarendsveen t onderdeel uit van ibouw Groep, een middel- jn de randstad opererende I rneming die het gehele n van de bouw bestrijkt, en de groep is Heembouw oed actief op het gebied rojectontwikkeling, tekent ^on Architecten voor het erp en is de uitvoering in hen van Heembouw ifarendsveen, Heembouw schenhoek, Heembouw dwijkerhout en Heembouw Ier Soest; dit alles veelal op key basis. Heembouw p is met ruim 200 mede- Kers en een omzet van 60 een in alle opzichten een nde onderneming met de itie een duurzame groei te Heembouw Roelofarendsveen, De Lasso-Zuid 22, Postbus 30,2370 AA Roelofarendsveen. Tel.: 071-3320050 Heembouw heeft een jarenlange traditie in de bouw. Sinds jaar en dag staan wij in de regio bekend als een kwaliteitsaannemer op het gebied van bedrijfsgebouwen, woning en utiliteitsbouw, renovatie en onderhoud. Heembouw Roelofarendsveen verzorgt een volledig bouwproces waarin klantvriendelijkheid, kennis en kwaliteit voorop staan. De vestiging Roelofarendsveen is met een omzet van 35 miljoen en 130 medewerkers het hart van de dynamische organisatie Heembouw Groep. Wij zoeken een: Calculator werkvoorbereider (m/v) Onze unit Onderhoud is het puntje op de i van ons totaalaanbiederschap. Naast nieuwbouw en verbouwprojecten verzorgen wij voor vaste relaties onderhoudswerkzaamheden, veelal op contract- en regiebasis. Op de unit Onderhoud is dan ook sprake van veel klantencontact, veel verschillende kleinere projecten in voorbereiding en in uitvoering, en het in behandeling nemen van klachten en het coördineren van het oplossen daarvan. De unit bestaat thans uit 4 enthousiaste kantoormedewerkers, die wegens uitbreiding op zoek zijn naar een nieuwe collega. Taken Verantwoordelijkheden: Het opnemen van klachten van opdrachtgevers en het coördineren van de te nemen akties daarop; Het maken van ramingen, elementenbegrotingen of regelbegrotingen; Het opstellen van een technische omschrijving; Het controleren en op elkaar afstemmen van werktekeningen van constructeur, onderaannemers en leveran ciers op basis van bouwbesluit en bouwvergunning; Het opstellen, bewaken en rapporteren van kostenbewaking, planning, inkoopschema en facturatie; Het bewaken van de voortgang en het signaleren van knelpunten op het werk; Het signaleren van meer- en minderwerk, het afprijzen hiervan en het indienen en overleggen met de opdrachtgever in overleg met directe leidinggevende; Het deelnemen aan interne en externe werkbesprekingen en het maken van besprekingsverslagen; Het controleren en coderen van inkoopfacturen. Kennis Kunde: Je beschikt over een MTS/HTS werk- en denkniveau, verkregen door opleiding en/of praktijkervaring; Tot jouw persoonlijke kwaliteiten reken je klantgerichtheid, goede communicatieve eigenschappen, inlevings vermogen, accuratesse, en technisch inzicht. Vraag Aanbod: Zelfstandige, afwisselende functie met daarbij behorende verantwoordelijkheden; Intensieve coaching en begeleiding; Volop ontplooiingskansen in een groeiende organisatie; Prettige werksfeer met jonge en enthousiaste collega's; Een goed primair en secundair arbeidsvoorwaardenpakket. Actie Reactie: Interesse? Verstuur binnen twee weken je sollicitatiebrief met CV per post of e-mail aan: Heembouw Groep, T.a.v. Martin Charles, Hoofd Personeel Organisatie (M.Charies@heembouw.nl). Voor nadere informatie kan je bellen met Sander Schrama, Unitmanager, telefoonnummer: 071 -3320050. Kijk ook op onze internetsite: www.heembouw.nl Onze dienst De werkplek Wat gaat u doen? Wie zoeken wij? Wat bieden wii? Meer informatie Solliciteren De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Sociale Zaken en Arbeidsmarktbeleid, Bestuursdienst en Milieu en Beheer. De dienst Milieu en Beheer bestaat uit vier sectoren: Stedelijk Beheer, Ondersteuning, Wijkbeheer en Stadstoezicht, die onder meer verantwoordelijk zijn voor het integraal beheer van en toezicht op de openbare ruimte. De sector Stadstoezicht bestaat uit de afdeling Toezicht en Handhaving en de afdeling Publieksdiensten. Bij de afdeling Publieksdiensten zijn er twee vacatures voor de functie van: (36 uur per week) De afdeling Publieksdiensten is belast met de organisatorische en beheersmatige ondersteuning van de afdeling Toezicht en Handhaving. - u zorgt voor een adequate eerste opvang van bezoekers; - u draagt zorg voor het afgeven en de betaling van invalidenkaarten, parkeervergunningen, (artsen)ontheffingen en abonnementen; - u verzorgt de administratieve afhandeling van de diverse transacties van de balie en u maakt de kas op; - tevens verstrekt u informatie over bezwaarschriften en het zonodig innemen; - een van de twee aan te stellen medewerkers zal worden belast met de taak om zware geldcassettes (30 kg) te tillen; - tenslotte verwerkt deze medewerker de inkomsten (de opbrengsten van de parkeergelden). Wij zijn op zoek naar enthousiaste medewerkers die beschikken over: - HAVO diploma; - ervaring met geautomatiseerde administratie, zoals tekstverwerkings, Dbase- en spreadsheetprogramma; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - publiekgericht, goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - kennis van vreemde talen (Frans, Duits en Engels). Een informele en collegiale werksfeer en een salaris dat, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.213,- bruto per maand (schaal 6) bij een 36-urige werkweek. De werkzaamheden worden volgens rooster en in onregelmatige dienst verricht. Aangezien de gemeente Leiden de mobiliteit van haar ambtenaren wil bevorderen krijgt u een aanstelling in algemene dienst. Wilt u meer informatie over de functie dan kunt u contact opnemen met de heer P.A. van Schaick, chef afdeling Publieksdiensten, telefoon 071 - 51 64 606. Stuur dan voor zaterdag 2 november a.s. een sollicitatiebrief aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling personeel en organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, (e-mail: mosp@raket.nl) onder vermelding van vacature nummer: MB02.16. Dienst Milieu en Beheer i Na bijna 50 jaar keert Peter Pan weer terug in de bioscoop met een il i H Wendy is weer thuis gekeerd. Ze inmiddels volwassen en heeft nu zelf kinderen. "Haar twaalfjarige dochter Jane gelooft in tegenstelling tot haar moeder J echter niet in hoop, dromen en elvenstof... -Totdat ze wordt ontvoerd door de gemene Kapitein Haak, en wordt meegenomen naar Nooitgedachtland! Kapitein Haak denkt dat Jane, Wendy is en wil haar gebruiken als lokaas voor Peter Pan. Peter, Tinkelbel en de Slimme Jongens zullen er alles aan doen om haar uit de klauwen van Kapitein Haak te redden! C7 O to dan nu mee aan deze kleurwedstrijd en win één van de ril K a X Peter Pan vliegers J 5 X Peter Pan zwarte pieten kaartspelen 5 X Peter Pan bellenblazen ÏO X Peter Pan t-shirts ÏO X Peter Pan sleutelhangers Stuur de kleurplaat voor 28 oktober 2002 naar: Leidsch Dagblad, afdeling Promotie, antwoordnummer 10050, 2300 VB Leiden (postzegel is niet nodig) Naam: Adres: leeftijd: TERUG NAAR Postcode: woonplaats: Winnaars krijgen voor 6 november bericht thuis. www.disney.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 19