SPORT Rentree Seedorf en Ronald de Boer Rob van Dijk wil nog lang niet stoppen Grote verkeerschaos bij start van WK wielrennen 'Wrak' Theunisse wint Europese titel Schaatsende moeder Gunda Niemann keert in 2003 terug Ongedacht succes oud-topcoureur Advocaat passeert Paauwe en Van der Meijde voor EK-duel met Oostenrijk ga zoekt MS h - Ajacied John Hei- i de Verenigde Staten holpen aan zijn ge- linkerknie. De 18-ja- liger uit Alphen aan gsloot in overleg met lie staf zich in Colo- despecialist Richard te laten opereren aan >urde kruisbanden, 'kreeg in het verleden jroetballers op be- "Viga raakte op 29 sep tet competitietreffen Jjeblesseerd. gida naar Arabië - Tijjani Babangida fest van het seizoen in Pjië. Al Ittihad huurt ,anse vleugelspits laanden van lands men bekerhouder Ajax. ier kwam in de zomer \aar Ajax, de club hij 122 officiële wed- toelde en 22 keer lij kwam eerder uit £n Roda JC. Ajax ver- 5) an gida eerder aan 4igi en Vitesse. ji akkoord thorsing *Marian Zeman gaat loord met een schor ier wedstrijden. De van de KNVB deed jngsvoorstel na de ro- ie de verdediger van •eg voor een klap in 1 van FC Utrecht-spe- lijt. Vitesse wees het in de schorsing aan- \f, in de hoop Zeman opstellen in het duel ipen zondag tegen AZ. pmmissie stak daar voor en sprak een schorsing uit. .nars klaar entree t - Marc Overmars is to vleugelspits van Ij speelt donderdag erst in vijf maanden wedstrijd. Overmars Wet het tweede elftal tona in een oefen- lüt tegen een club uit j Spaanse divisie. De ,was lang uitgescha- een blessure aan de f unctie voor jer Ende wereldvoetbalbond Mario van der Ende i de scheidsrechter- b benoemd. De Laar- t continent Europa bt de Italiaan Paolo Cn Hongaar Sandor Igenwoordigen. Van beëindigde vorig sei- loopbaan als arbiter, h scout op dit mo lens de KNVB jonge, t arbiters. I tteerde zege hester f 'er - Manchester Uni- izich omhoog in de temier League. De ve- Inatie won gister- It 3-0 van Everton. De fers verdoezelden de lite die de ploeg had Ie punten binnen te B treffers vielen in de Ir minuten. Door de e zege klom Manches- 1 naar de vierde plaats glijst, op zes punten laantastbare koploper luud van Nistelrooij Idoelpuntje mee. De mal benutte een straf- :leten in thon lm - De marathon van lm heeft nog een aan- Iten gestrikt voor de I editie op 20 oktober, aard Antonio Pena en ïen Sammy Korir, Si- en Philip Taurus zijn Iers voor de overwin- le 42 kilometer en 195 ina liep al eens 2.07.34 le organisatie beloofd al te doen op het par- Ird van 2.06.48. Korir ïiarathon van Amster- I keer gewonnen. ballers sdoor De San Francisco ibben in de play-offs merikaanse profhonk- Igende ronde bereikt, egen in de vijfde en de wedstrijd de Atlan- met 3-1. Barry Bonds tote man bij de Giants, twee homeruns. De leien nu om het karn ap van de National :gen de St. Louis Car- e gisteren verrassend ia Diamondbacks uit en. De Diamondbacks vorig jaar de World Se- dinsdag 8 oktober 2002 berlijn/gpd - De Duitse top- schaatsster Gunda Niemann (36) wil eind 2003 een comeback maken. Daarmee maakt de 'schaatsster van de eeuw', die het afgelopen olympische sei zoen miste wegens zwanger schap, een einde aan de geruch ten dat zij een punt zou willen zetten achter haar schaatscarriè- re. In een interview met het tijd schrift Super-Illu, dat komende donderdag verschijnt, zegt Nie- mann-Stimemann dat zij 'ook als moeder nog een keer mooie overwinningen wil vieren'. De sportvrouw uit het Oost-Duitse Erfurt beweert nog te veel ple zier te hebben aan het schaat sen om er mee op te houden. „Ik wil weer het ijs onder de ijzers voelen, de snelheid bele ven, die geweldige sfeer in de hallen en de jubel van het pu bliek ervaren." In het komende seizoen zal de recordkampioene weliswaar trainen, maar niet aan topwed strijden deelnemen. Volgens Niemanns trainer, Klaus Ebert, is de voorbereidingstijd hiervoor te kort. Niemann beviel eind mei van haar eerste kind. Oorspronkelijk zou Niemann vandaag op een persconferentie haar toekomstplannen bekend maken. Maar Super-Illu trad er al op maandag in een voorpu blicatie mee naar buiten. Gunda Niemann was meer dan een decennium de beste schaatsster ter wereld. Zij won haar eerste Europese titel in 1989 en werd twaalf jaar later, in 2001, voor de achtste maal Eu ropees kampioene. Niemann won eveneens acht wereldtitels, acht olympische medailles, waarvan drie gouden, en negen tien World Cup-wedstrijden. De Olympische Spelen van Salt Lake City in 2002 hadden Nie manns olympische afscheid moeten worden. Maar wegens haar zwangerschap moest zij van haar vijfde deelname aan de Spelen afzien. Niemann trad in plaats daarvan op als tv-com- mentatrice. ACHTERLIJN zolder/gpd - De Belgische stad Hasselt sloot gisteren een deel van haar buiten en binnenring af voor de training van het wereldkampioenschap wielrennen, dat vandaag tussen Hasselt en het circuit van Zolder begint met de tijdritten voor juni orvrouwen en neo-amateurs. Het verkeer zat onmiddellijk muur- en muurvast. „Dat is toch even schrikken", zei organi sator Rob Beenders. „Dit was pas een test." De 23-jarige Belg wil komende weekein de liefst 150.000 mensen naar het WK trekken. „Als iedereen zich aan de aan wijzingen van de politie houdt, garande ren we dat de mensen vanaf de parkings met pendelbussen binnen een kwartier op het circuit staan." Na gisteren houdt ook hij zijn hart vast. Ondertussen gaat het promoten van het WK wielrennen gewoon door. De vlakke omloop in Vlaams Limburg geldt voor de meeste wielrenners als een buitenkansje op de wereldtitel. In plaats van een saaie afwachtende of afvalkoers belooft de ti telstrijd in Zolder een open en enerve rende race te worden. De gedachte aan een massaspurt is vooral de wens van de jeugdige organisatie. Met namen als Za- bel en Cipollini hoopt men massa's men sen van buiten het land naar de titelstrijd in Zolder te lokken. De Nederlandse bondscoach Genie Knetemann wees gisteren Max van Hees- wijk aan als twaalfde man. De Domo renner kan een koers afmaken. Dat kun nen ook Steven de Jongh, Karsten Kroon en Michael Boogerd. De Rabo-renners krijgen dan ook Jan Boven mee als hel per. Ten koste van Koos Moerenhout, de man die gisteren definitief buiten de boot viel. De wereldkampioenschappen wielren nen op de weg zijn in 2005 in de Spaanse hoofdstad Madrid. Dat heeft de interna tionale wielrenunie UCI gisteren bekend gemaakt. Madrid kreeg de voorkeur bo ven de andere kandidaatstad Luzem in Zwitserland. Het parcours zal dwars door de stad Madrid gaan. De WK baanwiel- rennen zijn voor 2005 vergeven aan de Amerikaanse stad Los Angeles. De meeste clubscheidsrechters wilden afgelopen weekeinde die spelerspasjes helemaal niet zien, de KNVB-arbiters zullen er allemaal wel om gevraagd heb ben. En enkele fanatieke clubs beletten hun spelers die nog geen pasfoto voor het nieuwe voetbalidentiteitsbewijs hadden ingeleverd, afgelopen weekeinde om te voetballen. Vanaf 1 oktober zijn de 'voetbal- paspoorten verplicht in Zuid- Holland. Het gaat om een expe riment dat bijna een miljoen gulden kost. Wordt het een suc ces. dan gaat heel Nederland aan de spelerspas. De KNVB voert het systeem na tuurlijk in met de beste bedoe lingen. De bond wil voorkomen dat er ongerechtigde spelers (lees: niet-leden van de bond) meedoen aan de voetbalwed strijden, dat er spelers met een fikse schorsing toch gewoon blij ven voetballen en dat clubs te oude jeugdspelers in een jongere leeftijdscategorie laten meespe len. De bond hoopt zelfs dat het aantal excessen op de velden af neemt. De echte raddraaiers kunnen immers niet meedoen: bij controle vallen zij door de mand. De clubs hebben vóór gestemd en hebben zich daarmee een hoop werk en kosten op de hals gehaald. De scheidsrechters zijn ook voor. De regionale scheids- rech tersbaas Cor Cozijn riep zijn mannen zelfs op 'hun poot stijf te houden als er geen spe- lerspassen beschikbaar zijn bij een wedstrijd'. Genoeg draag vlak om het in te voeren, moet de KNVB hebben gedacht. Toch is het een vergissing, om dat te weinig mensen de boel controleren. Het gaat er niet om of clubs en de KNVB-scheids- rechters voor het invoeren van de spelerspas zijn. Een bonds- scheidsrechter kan negen maan den worden geschorst als hij niet controleert. Veel belangrij ker is of de voetballers van Noordwijk 13, Meerburg 6 en ROAC'79 12 en de bijbehoren- den clubscheidsrechters deze maatregel zien zitten. Dat laat ste is nu helemaal niet het geval Ook de spelers van deze elftallen willen niet dat er scheidsrechters worden gemolesteerd, ze willen ook dat de daders worden ge straft en hun schorsing 'uitzit ten'. Maar ze willenmog veel lie ver dat ze zonder al te veel ge zeur in het weekeinde een bal letje kunnen trappen, dat er nie mand naar huis wordt gestuurd omdat de spelerspas op de schoorsteenmantel is blijven lig gen. Het maakt ze niet uit dat bij de tegenpartij de buurjongen van de keef>er meespeelt, vol gende week hebben ze zelf in vallers nodig en zijn er drie vrienden uit het café opgetrom meld. Of dit soort zaken de spuigaten uitloopt, moeten de clubs maar zelf in de gaten houden. Een voetballer die niet lid is van een vereniging, levert ook geen con tributie op. De voetbalbond moet andere dingen bedenken om het geweld op het voetbal veld terug te dringen. Willem Spierdijk mallorca/anp - Lichamelijk is hij een wrak, afgeschreven door tal van medici. Wilskracht is echter het toverwoord bij wiel renner Gert-Jan Theunisse. Gis teren won hij op Mallorca de Europese titel op de weg in de leeftijdscategorie boven de 30 jaar. En dat voor iemand die nog steeds kampt met de na weeën van een dwarslaesie en voor een gedeelte gehandicapt is. Theunisse kon het amper zelf bevatten na de race over 100 ki lometer, waarbij hij aan het eind met een Spanjaard en Duitser voorop kwam. Vijf jaar geleden raakte hij in Frankrijk zwaarge wond bij een ongeval. In een af daling botste hij frontaal op een auto. Al zijn pezen en spieren waren nagenoeg volledig door gesneden. „Partiële dwarslaesie is de term die artsen ervoor gebruiken. Wilskracht heeft me er door heen gesleept. Ik laat me door niemand afschrijven." Jarenlang revalideerde hij. Tegenwoordig woont hij op Mallorca. Draait hij weer trainingsdagen van zeven, acht uur. „In de fitnesswereld kwam er een nieuw apparaat op de markt; de powerplate. Een tril- machine. Ik ben de uitvinders dankbaar. De spierkracht die ik via normale revalidatie niet meer kon terugkrijgen, heb ik er nu toch door terug." Fysiek is de Brabander nog steeds niet helemaal in orde. Gert-Jan Theunisse mist een groot deel van zijn evenwichts- vermogen. Officieel is hij voor 13 procent gehandicapt „De balans is nog weieens zoek. ze ker op een losse ondergrond heb ik moeite om mijn even wicht te houden." Alle trainingsarbeid om toch weer redelijk normaal te kunnen leven betaalt zich steeds meer uit. Zoveel zelfs, dat de voorma lige winnaar van het bergklasse- ment in de Ronde van Frankrijk (1989) overweegt om volgend jaar weer als professional te starten, in het mountainbiken, op de marathon. Theunisse: „Dat is een nieuwe discipline, die geweldig in op komst is. Wedstrijden van over de 200 kilometer. Dat kan ik wel aan. Ik moet het hebben van mijn uithoudingsvermogen, mijn duurvermogen. Korte wed strijden heeft voor mij geen zin." Het doel om weer als professio nal te gaan rijden komt niet al leen voort uit eerzucht. Inmid dels heeft hij met sportkoepel NOC'NSF gesproken. Theunisse wil graag actief ambassadeur zijn voor de gehandicapten sport. „Ik wil voor mensen een voorbeeld zijn. Je moet je nooit laten afschrijven." SPORTUITSLAGEN New York. Major League baseball, playoffs (best-of-five) National League: San Francisco- Atlanta 3-1. Stand: 3-2. San Francisco naar fi nale. PAARDENSPORT Alkmaar. Draf- en rensport. Eerste koers, 2060 m: 1. Norma (Obermeijer, D.) 1.18,1, 2. Nema Cartouche 3. Neveren- ding Way. Toto: winnend 3,90; plaats 1,20 2,80 1,10; duo 108,70; trio 178,00. Tweede koers, 1720 m: 1 Rambling Rose A (Roeges, K.) 1.18,7, 2. Riva Clover 3. Minne sota Supreme. Toto: winnend 3,50; plaats 1,80 2,50 8,10; duo 11,60; trio 97,70; dub bel winnend 16,60 Derde koers, 2060 m: 1 Rebecca Boshoeve Zoete, F. de) 1.17,8, 2. Patty Shoeing 3. Rho- na de Legume. Toto: winnend 2,50; plaats 1,80 2,80 1,80; duo 21,90; trio 76,50. Vierde koers, 2060 m: 1. Nick Beuckenswyk (Blonk, A. van der) 1.17,1, 2. Legend Limbur- gia, 3. Jeffrey Tonka. Toto: winnend 14,60; plaats 1,90 1,40 2,60; duo 46,10; trio 408,80. Vijfde koers, 2060 m: 1 Nobility Fibber (Strien, Mw. J.) 1.22,1, 2 Road's Victory, 3 Renaissance/Passion Kingly. Toto. winnend 23,00; plaats 1,90 1,30 2,60 1,30; duo 50,20; trio 286.60/123,40. Zesde koers, 1100 m: 1 Millions Ahead (Strien, Mw J.) 1.15,2, 2 Juni, 3. Ido Bald win. Toto: winnend 7,70; plaats 2,10 2,30 2,30; duo 27,40; trio 1721,10. Zevende koers, 1720 m: 1. Offensief (Rijn, A van) 1.19,0, 2. Only Ricardo 3. Max Burger- heide. Niet gestart: Iwan Bovendijk. Toto: win nend 6,70; plaats 1,80 1,70 3,60; duo 30,10; trio 345,60. Achtste koers, 2060 m: 1. Nicky Dijkhoeve (Pools, R L.) 1,18,6, 2. Nico Belvedere, 3. Jasmin Signal BW: Nobel Pavas Toto- win nend 1,80; duo 7.30; trio 25,80. Negende koers, 2060 m: 1. On y va (Lange- weg, H W jr.) 1.19,2, 2. Pro Roodnoot3. Pe gasus Dragon Toto: winnend 1,80; plaats 1,102,10 1,40; duo 11,40; trio 45,00. Tiende koers, 2060 m: 1. Paul de Leeuw (Lan 2,50; plaats 1,40 2,50 1,50; duo 21,20; kwartet 454,60 Totalisatoromzet: 58.918,50. PRIJSVRAGEN Laatste 4 cijfers goed: e. 500, 19 winnaars. Laatste 3 cijfers goed: e. 50. 196 winnaars. Laatste 2 cijfers goed: e.5,1 893 winnaars. Laatste cijfer goed: e. 1, 17.907 winnaars. Totaal aantal prijswinnaars: 20.018. Onder voorbehoud van typefouten Prijswinnaars Lotto. Jackpot: e 8 200.000, 0 winnaars. Hoofd prijs: e. 1 000.000, 1 winnaar, 2e prijs: e 100.000, 0 winnaars. 3e prijs: e. 50.000, 1 winnaar 4e prijs: e 1.000, 26 winnaars. 5e prijs: e. 500,15 winnaars. Totaal aantal prijswinnaars: 428.611 Jackpot Lottotrekking 12.10.2002: e 8.500.000. Onder voorbehoud van typefouten Prijswinnaars Toto-13, week 40. le prijs (13 wedstrijden goed voorspeld): 0 winnaars, 2e prijs (12 wedstrijden goed voor speld): 4 winnaars, el.846,88 bruto pp., 3e prijs (11 wedstrijden goed voorspeld): 14 win naars, e. 791,52 bruto p.p. Lucky Day 2914 4.12 14 19 21.22.27.29.37.38.41.43.50. 59 60.62 64.74.75.80. Onder voorbehoud van typefouten TENNIS Wenen. Mannen, 800.000 euro. Eerste ronde: Pavel (Roe) - Costa (Spa/3) 7-6 6-1, Ulihrach (Tsj) - Kratochvil (Zwi) 6-3 6-7 7-6, Calleri (Arg) - Dent (VSt) 6-4 5-7 6-3, Co- ria (Arg) - Lapentti (Ecu) 5-7 7-5 7-5, Moya (Spa/4) - Vacek (Tsj) 6-4 6-3 Lyon. Mannen, 800.000 euro. Eerste ronde- Johansson (Zwe/4) - Santoro (Fra) 5-7 7-6 6-2, Arthurs (Aus) - Vicente (Spa) 7-6 6-7 6-4, Gonzalez (Chl/6) - Acasuso (Arg) 6-4 7-5. Filderstadt. Vrouwen, 650.000 euro. Eerste ronde: Smash nova (Isr) - Schnyder (ZwO 7-5 6-4, Hantuchova (Slw) - Bedanova (Tsj) 6- 2 6-3, Panova (Rus) - Farina Elia (Ita) 6-3 6-2 ZEILEN Prijswinnaars Euroloterij 646. 6 cijfers goed: e. 200.000,0 Laatste 5 cijfers goed: e. 5.000. 3 Genua. EK Star. Stand na tweede race: 1 Loof/Ekström (Zwe) 4, 2 Reynolds/Sperry (VSt) 11. 3 Holm/Lei- felt (Den) 14, 4 Poggi/Stilo (Ita) 20, 5 Ro- hart/Adde (Fra) 20, 7 Kats/Martens 25. 29 Dirk de Ridder/Hendrik Jan de Ridder 55. voorhout - Een ding is Rob van Dijk het afgelopen halfjaar dui delijk geworden: hij is nog lang niet aan stoppen toe. Voor de blessure die hem zeven maan den aan de kant hield, dacht de 33-jarige doelman van RKC dat hij het op z'n 35ste wel genoeg zou vinden. Tijdens de revalida tie realiseerde de Voorhouter zich dat hij zo lang mogelijk wil doorgaan. Rob van Dijk maakte vrijdag in de wedstrijd tegen FC Zwolle zijn rentree in de eredivisie. Eind februari verdedigde hij voor het laatst het Waalwijkse doel. Een pees in zijn linkerknie scheurde af tijdens de wedstrijd tegen AZ. De volgende dag werd de Voor houter geopereerd en de chirurg vertelde hem dat hij zes a zeven maanden uit de roulatie zou zijn. Die voorspelling is uitgeko men, al kwam er op het laatst een kink in de kabel. Tijdens een Daardoor miste hij niet de eer ste drie wedstrijden van de nieuwe competitie, maar de eer ste zes. Twee maanden zat zijn been van enkel tot heup in het gips, daarna begon de revalidatie bij de KNVB in Zeist. In het begin was het zwaar; elke dag van half tien tot vier krachttraining doen en weinig progressie zien. De laatste anderhalve maand werd het leuker. „Dan zie je het met sprongen vooruitgaan, je gaat weer buiten trainen, het balletje komt erbij, dan is het wel te doen." Op 1 september meldde de Voorhouter zich weer in Waalwijk, om mee te trainen met de groep en wedstrijdritme in het tweede op te doen. Bang dat hij zijn plaats in het eerste zou verliezen, was hij niet. „Ik weet hoe de trainer over mij denkt. Ik maakte me al leen zorgen over mijn knie, maar daar heb ik verder geen problemen meer mee gehad. De chirurg heeft ook gezegd: als de pees weer vast zit, zit -ie weer vast. Ik voel er niets meer van. Onder gejuich van het publiek nam hij vrijdag weer plaats on der de lat. Aan de wedstrijd hield de keeper gemengde ge voelens over. RKC verloor met 0-2, maar de knie hield zich goed. Na die ene wedstrijd kan hij nog niet zeggen of hij weer op zijn oude niveau zit - „Ik heb niet veel te doen gehad. Duide lijk is wel dat het met de club wat minder gaat. RKC won de eerste drie competitiewedstrij den, maar haalde uit de daarop volgende vier duels slechts een punt. Rob van Dijk maakt zich er nog niet al te veel zorgen over. Mis schien zijn de verwachtingen van buitenstaanders wat te hooggespannen. „RKC heeft een goed seizoen als het in de mid denmoot eindigt." door Henri van der Steen Zeist - Clarence Seedorf keert te rug in de selectie van het Neder lands elftal. De middenvelder van AC Milan raakte onder Louis van Gaal uit de gratie bij Oranje en werd tot nu toe door diens opvol ger Dick Advocaat ook geen se lectie waardig gegund. Voor het EK-kwalificatieduel met Oostenrijk, volgende week woensdag, riep Advocaat giste ren twintig spelers op, net zo veel als tegen Wit-Rusland, vori ge maand. In vergelijking met die wedstrijd zijn Kevin Hof land, Paul Bosvelt en Rafael van der Vaart niet beschikbaar. Pa trick Paauwe werd kennelijk ge passeerd door Advocaat. Andy van der Meijde waarschijnlijk ook. Advocaat liet gisteren overigens via een persbericht weten dat Paauwe geblesseerd is en Van der Meyde niet beschikbaar. De rechterspits van Ajax ontbrak zondag tegen Feyenoord we gens grieperigheid, doorgaans geen reden voor een bonds coach iemand te laten vallen voor een wedstrijd die tien da gen later wordt gespeeld. Voor de vijf afvallers haalde Ad vocaat niet alleen Seedorf bij de selectie, maar kon hij ook weer een uitnodiging sturen naar de PSVers Bouma en Ooijer, als mede aan ex-Feyenoorder Geor ge Boateng, die tegenwoordig bij Middlesbrough voetbalt. Boateng werd al eens geselec teerd door Advocaat, thuis tegen Engeland in februari dit jaar. Verrassingen telt de selectie al met al wel, als daar ook de ren tree van Seedorf onder mag val len. Dat Van der Meijde is be dankt, is toch ook opvallend. En André Ooijer is bij PSV bepaald niet aan een serie superwedstrij den bezig. De grootste verras sing is wellicht de terugkeer van Ronald de Boer in de selectie. De Boer was jarenlang, tech nisch gezien althans, een van de beste spelers van het land, mis schien wel de beste. Met de ja ren namen zijn blessureproble men echter toe, zijn transfer naar Glasgow Rangers - een top club in de luwte - gaf aan dat Ronald de Boer zijn beste jaren wel had gehad. Het was niet ver bazingwekkend dat Advocaat hem vorige maand tegen Wit- Rusland passeerde, ten faveure van de nieuwe Ajax-held Van der Vaart. De Boer was daarover ont stemd, nee: hartstikke boos. In Nieuwe Revu zei De Boer: „Ik was zo kwaad dat ik er niet bij zat. Kwaad op Advocaat, ja, na tuurlijk. Dat heb ik hem ook ge zegd." Voor de EK-interland tegen Oostenrijk moet Advocaat van wege de blessure van Van der Vaart nu toch weer een beroep doen op De Boer. Daarmee geeft Advocaat zichzelf in elk ge val eventueel de mogelijkheid, als de situatie het vraagt, over te stappen op een systeem met een rechtsbuiten. In eerste in stantie zal De Boer echter zijn geselecteerd voor de positie achter de spits (en). Bondscoach Advocaat selecteer de een groep van twintig spelers van wie twee spelers op de tri bune zullen plaatsnemen. De volledige selectie luidt als volgt: Van der Sar (Fulham), Water reus (PSV); Frank de Boer (Bar celona), Bouma (PSV), Ooijer (PSV), Reiziger (Barcelona), Ricksen (Glasgow Rangers), Stam (Lazio Roma); Boateng (Middlesbrough), Van Bommel (PSV), Cocu (Barcelona), Davids (Juventus), Kluivert (Barcelona), Seedorf (AC Milan); Ronald de Boer (Glasgow Rangers), Hassel- baink (Chelsea), Van Hooijdonk (Feyenoord), Makaay (Deporti- vo La Coruna), Van Nistelrooy (Manchester United), Zenden (Chelsea). Clarence Seedorf zit weer bij de Oranje-selectie. Bij AC Milan maakt hij de laatste tijd een goede indruk. Hier juicht hij na een goal tegen La Coruna. Foto: AP/Carmelo Alen Rob van Dijk stond vrijdag weer bij RKC onder de lat. Foto: Dick Hogewoning wedstrijd in het tweede verrekte 'andere' bovenbeen, waar de doelman een spier in zijn schijnlijk door overbelasting. Gunda Niemann wil eind 2003 nog een comeback maken. Foto: Reuters/Jerry Lampen

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 19