YAMAHA VtKOlUTSB shift manager "KLM Cargo vervoert iedere dag tonnen vracht van en naar Schiphol. "En jij handelt op de grond alles perfect af." Betrouwbaar KLIVl Tuinman m/v met natuurlijk overwicht en empathie Laboratory Technician met inzicht en overzicht. 40 Leiden JOBS.KLM.COM Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly "s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Onze cliënt: Yamaha Motor Distribution B.V., gevestigd te Schiphol-Rijk, houdt zich als Europees distributiecentrum bezig met de inkoop, opslag, distributie en verkoop van de onderdelen en accessoires van de kwaliteitsproducten van Yamaha, zoals motorfietsen, scooters, buitenboordmotoren, golfcars, snowmobiles en all-terrain vehicles. In het volledig geautomatiseerde, moderne distributie centrum worden dagelijks met behulp van een geavanceerd material handling system ca. 30.000 orderregels verwerkt en goederen verzonden aan ruim 6.500 dealers in Europa. Er wordt gewerkt in wisseldienst: de ene week van 6.30 tot 15.00 uur; de andere week van 15.00 tot 23.30 uur. De sfeer is informeel en wordt gekenmerkt door een no-nonsense cultuur en een hands-on mentaliteit. Ter versterking van het kader van het warehouse zijn wij namens onze opdrachtgever op zoek naar een De functie: U rapporteert rechtstreeks aan de warehouse manager en gaat leiding geven aan één van de twee shifts in het warehouse. Hierbij geeft u direct leiding aan 5 supervisors en 1 control room operator, en indirect aan 50 tot 70 ware house operators. Tot uw verantwoordelijkheden behoren o.a.: zorgdragen dat de in- en uitgaande goederenstroom zo effectief en efficiënt mogelijk wordt verwerkt; handhaving van de kwaliteitsnormen teneinde de kwaliteits doelstellingen te realiseren; handhaving van de naleving van de ARBO-richtlijnen ter voorkoming van ongevallen en ziekteverzuim; het opstellen en communiceren van indelingsplanningen en het onderling afstemmen van de werkzaamheden binnen en tussen de beide shifts; begeleiden, aansturen en zorgdragen voor training van werknemers in de eigen shift; het leveren van een bijdrage aan verbeterings- en verande ringstrajecten. Uw profiel: Voor de vervulling van deze functie zoeken wij een initiatiefrijke people manager met uitstekende analytische, communicatieve en organisatorische vaardigden. Kortom, een dynamische en slagvaardige man of vrouw, die toe is aan een volgende stap in zijn of haar loopbaan en die zich herkent in het volgende profiel: een afgeronde HBO-opleiding (technisch/logistiek); meerjarige leidinggevende ervaring in een productie- of magazijnomgeving; affiniteit met hooggeautomatiseerde en -gemechaniseerde magazijnen; goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal; ervaring met de MS Office-pakketten Word en Excel. Wilt u in het vervolg de files in de spitsuren vermijden? Bent u op zoek naar een verantwoordelijke, drukke baan met volop mogelijkheid voor zelfontplooiing bij een gezond bedrijf met een prima arbeidsvoorwaardenpakket? Voldoet u aan het kandidaatprofiel? Dan nodigen wij u uit te reageren en zien wij uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van Ref.62.18 graag tegemoet. Voor nadere informatie kunt u eventueel telefonisch contact met ons opnemen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Vanzelfsprekend verwachten wij reacties van zowel mannen als vrouwen en staan wij garant voor een strikt vertrouwelijke behandeling van uw gegevens. PERSONEELSKEUZEBUREAU H.W FRIJLING Pallieterstraat 39 - 1183 LB Amstelveen Tel. (020) 647 47 50 - Fax (020) 645 87 57 Avery Dennison is toonaangevend producent van zelfklevende materialen voor de particuliere en de professionele markt. Met ruim 18.000 medewerkers in 39 landen doen we dagelijks alles om verwachtingen waar te maken en waar mogelijk te overtreffen. Onze mensen ken merken zich door een praktische instelling, een resultaatgerichte werkwijze en de bereidheid om risico's te nemen. Professionals van Avery Dennison krijgen binnen de bestaande kaders de mogelijkheid hun eigen carrière vorm en inhoud te geven. van statistische methodes in en weet je liefst ook het nodige af van zelfklevende producten. Belangrijk is zeker dat je het Engels in woord en geschrift beheerst en dat je accuraat werkt, zowel zelfstandig als in teamverband. Bovendien kun je goed overweg met MS-software en schrikt nieuwe software je alles behalve af. Kennis van en ervaring met Six Sigma kwaliteitsmethodologie is een pré. Zijn ook klantgerichtheid en flexibiliteit op jou van toepassing, dan maken we graag kennis met je. Het aanbod We bieden een professionele werkomgeving waarin je kunt groeien en doorgroeien. Verder mag je rekenen op een aantrekkelijk pakket flexibele arbeidsvoor waarden. Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatiebrief en c.v. binnen 10 werkdagen naar Avery Dennison Roll Materials Europe, t.a.v. afdeling Human Resources, postbus 28, 2300 AA Leiden, of reageer per e-mail; recruitment.nl@eu.averydennison.com. Bel voor meer informatie over de vacature Adrian Hulme, (071) 579 33 78, of Johan Schut, (071) 579 33 12. Voor meer informatie over de organisatie kun je terecht op www.europe.fasson.com. AVERY DENNISON Avery Dennison Roll Materials Europe Het Europese hoofdkantoor van Roll Materials Europe - een divisie van Avery Dennison - heeft in Leiden diverse bedrijfsonderdelen, waaronder de afdeling Research Development. Om de product ontwikkelingen en verbeteringen van frontmaterialen, lijmen en siliconenpapier te ondersteunen, zoeken we voor deze afdeling een Laboratory Technician met inzicht en overzicht. De functie Bij de ontwikkeling en verbetering van frontmaterialen, lijmen en siliconenpapier speel jij op meerdere gebieden een belangrijke rol. Zo maak je monstermateriaal aan en introduceer, verbeter en voer je relevante tests uit. Ook het opzetten en begeleiden van plant trials en conversie trials is je wel toevertrouwd. Bij dit alles plan je je eigen werkzaamheden, zie je uiteraard toe op veiligheids- en kwaliteitsprocedures en signaleer je knelpunten. In deze functie heb je direct contact met R&D-management en -collega's, onze marketingafdeling, onze diverse plants in Europa en met directe collega's in het laboratorium. De ideale kandidaat Een mlo- of mbo-opleiding vul je aan met een twee jaar relevante werkervaring. Daarbij breng je kennis Air Cargo is een business unit van KLM Cargo. De Vrachtafhandeling is het onderdeel van Air Cargo dat alle vrachtzendingen zowel fysiek als administratief afhandelt. Omdat we het steeds drukker krijgen, zoeken we een aantal nieuwe collega's. Ons aanbod. We bieden je een zelfstandige en ver? woordelijke functie, midden in de dynamiek van de in;, nationale luchtvaart. Je kunt rekenen op uitsteker] opleidings- en doorgroeimogelijkheden, een prima sal; en eén uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaard ZATERDAG 5 OKTOBER 2002 Je functie. Samen met je teamgenoten handel je het vrachtproces fysiek af Dat betekent het op correcte wijze en volgens vaste procedures verrichten van alle voor^ komende loodswerkzaamheden. Je werkt in wisseldiensten. zeven dagen per week. Kom langs. Solliciteren gaat heel gemakkelijk. Kom op hier vermelde inloopdagea'tijöen langs bij KLM Wervirr Selectie, Stationsplein 133, 1117 ZL Schiphol-OG We zijn gemakkelijk bereikbaar, zowel met eigen als n openbaar vervoer Vergeet vooral niet je diploma, rij be v en paspoort mee te nemen. Alleen dan kunnen we sollicitatie in behandeling nemen. Kom langs: - Eike dinsdag tussen 14.30 en 16.30 uur; - Elke donderdag tussen 09.00 en 11.00 uur Van 26 september tot en met 15 oktober 2002. Je profiel. We vragen minimaal een LBO/VBO-diploma of - in het geval je een buitenlands diploma hebt - een offi ciële waardering. Daarnaast beschik je over minimaal drie jaar relevante werkervaring. Je beheerst het Nederlands en Engels goed. Verder ben je een initiatiefrijke, stressbesten dige harde werker. Jé bent in het bezit van het rijbewijs B of een Bromfietscertificaat. Om wederzijdse teleurstelling te voorkomen, vragen we je alleen te reageren als je aan deze eisen voldoet. Onze Dienst De werkplek Wat gaat u doen? Wie zoeken wij? Wat bieden wij? Meer informatie? Solliciteren (36 uur per week/vacaturenummer MB02/03) De stad Leiden is opgesplitst in vier wijken. In iedere wijk werkt een onderhoudsteam dat bestaat uit tuinlieden, straatmakers, vegers en algemeen onderhoudsmedewerkers. Daarnaast heeft iedere wijk een chef wijkbeheer en tv*|Ün teamleiders. U zorgt voor aanleg en onderhoud van groenvoorzieningen en voert maatregelen uit om de diversiteit van flora en fauna te bevorderen. U draagt zorg voor de aanleg van planten en bomen, wieden, schoffelen, snoei- en dunnings-^f werk. Verder houdt u zich bezig met maai- en opruimingswerkzaamheden en onderhoud van machines. U bent inzetbaar bij andere werkzaamheden van het wijkbeheer. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste medewerker die beschikt over: - een afgerende opleiding Geoefend Beroeps Beoefenaar (GBB) tuin- of cultuurtechniek; - aantoonbare belangstelling voor of ervaring met kruidenbeheer; - coöperatieve en flexibele instelling; - goede contactuele eigenschappen; rijbewijs B; ja, - een goede lichamelijke conditie: een conditietest maakt deel uit van de selectieprocedure; jp - interesse in natuurlijk groenbeheer. dl; Een informele en collegiale werksfeer en een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 1.988,- lo' bruto per maand (schaal 4) bedraagt een vuil- en zwaarwerktoelage van 10% 188,-) per maand bij een 36-uri -iji werkweek. Omdat de Sienst Milieu en Beheer een dienstverlenend bedrijf is, proberen wij onze dienstverlening zo goed mogelijk te laten aansluiten op de maatschappelijke ontwikkelingen. Dit kan betekenen dat er in de toekomst li andere werktijden gehanteerd worden. Wilt u meer informatie over de functie dan kunt u contact opnemen met de heer H.J. Schreuder, teamleider ofdel C.A. Braxhoven, senior-tuinman in wijk 3, telefoon 071 - 516 76 19. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan de Dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR LEIDEN, onder vermeldi van het vacaturenummer. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dienst Milieu en Beheer To o hi De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Sociale Zaken Arbeidsmarktbeleid, Bestuursdienst en Milieu en Beheer. De dienst Milieu en Beheer is opgebouwd uit vier sectoren: Stadstoezicht, Ondersteuning, Wijkbeheer en Stedelijk Beheer, die onder meer verantwoordelijk zijn voor het integraal beheer van en toezicht op de openbare ruimte. In Wijk 3 (stadsdeel Zuid) van de sector Wijkbeheer is een vacature ontstaan voor de functie van:

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28