Vnsolur^s directeur m/v Leiden SERVICE- EN WEEKEND MEDEWERKERS M/V Magazijn Medewerkers (m/v) Science Technician - full time Senior School KATWIJK Beleidsmedewerker Onderwijshuisvesting Technisch Bestuurskundig Georiënteerde B eleidsmedew erker v/m 36 uur per week E Vegro ZATERDAG 5 OKTOBER 2002 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 De Apolloschool is een openbare Montessorischool in Leiden zuidwest met 260 leerlingen. De leerlingen komen uit verschillende lagen van de Nederlandse bevolking en voor een deel uit andere culturen. De school heeft twee, op loopafstand van elkaar gelegen, locaties. De school kenmerkt zich door een levendige schoolpopulatie, actief participerende ouders en een gemotiveerd team. De school wordt momenteel geleid door een interim directeur. Na een uitgebreide oriëntatie heeft het team een plan van aanpak opgesteld met als doel: - de kwaliteit van het onderwijs te verbeteren; - beter vorm geven aan het Montessorikarakter van de school; - het leerplezier van de kinderen vergroten; - inpassen van vernieuwende impulsen vanuit de maatschappij, zoals ICT en kwaliteitsdenken. Dit plan wordt gesteund door de ouders en de MR en is reeds gestart in de uitvoering. Na een ziekteperiode van de huidige directeur zoeken wij per zo spoedig mogelijk een: Naast de managementkwaliteiten van de nieuwe directeur, verwachten wij ook in ieder geval de volgende leiderschapskwaliteiten: - een sterk onderwijskundig leider kunnen zijn; - enthousiasme kunnen uitstralen naar leerkrachten en ouders; - in staat zijn om een team te binden; - Montessoriaan zijn in denken en doen; - rust kunnen uitstralen als dit gewenst is; - kunnen delegeren op basis van competenties. Wij denken dat consequent zijn, besluitvaardigheid, eerlijkheid, stressbestendigheid en flexibiliteit belangrijke persoonskenmerken zijn. Hiernaast verwachten wij dat u open staat voor ideeën van ouders, leerkrachten en kinderen en zo nodig ook naar hen confronterend kan zijn. Het openbare karakter van de school dient goed uit gedragen te worden. Een uitgebreide profielschets en een schoolgids zijn op verzoek bij de heer Van Haren verkrijgbaar. Een assessment maakt deel uit van de procedure. De benoemingsadvies commissie, bestaande uit vertegenwoordigers van MR, team en bestuurskantoor, formuleert een voordracht voor het College van B W. De directeur zal fulltime worden aangesteld. Het opvangen van de enkele a.d.v.-dagen per jaar in verschillende groepen behoort tot de taken. Inlichtingen worden verstrekt door de heer R. van Haren (interim-directeur) telefoon 076 - 521 60 52 of 06 - 24 59 99 27 en mevrouw W. Franken (Bureau Openbaar Onderwijs) telefoon 071 - 524 76 73. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen richten aan het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. dhr. L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van vacaturenummer AP02.08. Bureau Openbaar Onderwijs MEAS Tankstations MEAS is een dynamisch en snel groeiend bedrijf, dat er vanuit gaat dat automobilisten uitsluitend het beste verdienen. Wizijn o.a. gespecialiseerd in de ontwik keling en exploitatie van tankstations en autowasserettes. MEAS betekent een schoner tankstation, een uitgebreider assortiment, een betere dienst verlening, ruime autowas- mogelijkheden, een persoon lijke benadering, een grotere zorg voor het milieu, de modernste apparatuur en een vriendelijke sfeer. Wij zoeken voor onze tankstations in Leiden, Leiderdorp en Noordwijk Wij zoeken mensen die: accuraat kunnen werken zelfstandig werk prettig vinden representatief zijn communicatief vaardig zijn Kassa ervaring is niet noodzakelijk, maar is wel een voordeel. Ben je geïnteresseerd in deze functie bel dan voor een afspraak: 071-3622885. Joint Services International BV is een organisatie dat aan de basis staat van het sport- en streetwear kledingmerk O'Neill. Het hoofdkantoor is gevestigd in Voorschoten van waaruit design, merchandise, marketing en PR zorgdragen voor een wereldwijde productie en distributie. In Voorschoten werken ca. 100 enthousiaste professionals mee aan een product dat herkenbaar is aan een zeer eigen stijl en jonge uitstraling. Het magazijn van O'Neill verzorgt alle voorkomende logistieke- en magazijnwerkzaamheden. Voor het magazijn in Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste, gemotiveerde Functie omschrijving: Je zorgt samen in een leuk team, voor Het lopen van de orders Een perfecte uitlevering van de orders Het beheren van de voorraad in het magazijn Het registreren van ontvangsten en intern doorsturen Het onder controle houden van de voorraden Het op orde houden van het magazijn Functie-eisen: Accuraat en flexibel Nauwkeurig Opleiding minimaal Mavo of gelijkwaardig Kennis van de Nederlandse en Engelse taal Wij bieden: Een leuke werkomgeving Uitstekende secundaire voorwaarden Prima salaris Heb je interesse in deze fulltime iob, bel voor een sollicitatieformulier naar Diana de 1Human Resources) of Yvonne Dubbeldeman Ceuninck van Capelle telefoonummer 0/1-56( Of schrijf/mail een korte brief naar: Joint Services International B.V, Rouwkooplaan 5 2251 AP VOORSCHOTEN e-mail adres: human, resources@oneilleurope.com The British School In The Netherlands Applications are invited for the post of The BSN is an English speaking, independent day school providing Britsh international education to 1700 pupils. Starting in September, the Senior School in Voorschoten requires the following to provide both technical and administrative support for subject Teachers. The role of Science Technician is to support teaching staff in the delivery of the school Science Curriculum through preparation for class demonstrations and practical experiments, setting up and testing apparatus, materials and equipment, routine maintenance within the lab and keeping laboratory supplies replenished. Applicants need to have an 'A' level, or equivalent, in an science subject and must be familiar with laboratory procedures and safety. Closing date: 13th October 2002 The Job Description Person Specification for these positions are available from the address be low. To apply for this post please complete the Application Form for Support Staff on our website www.britishschool.nl. and send to Robert Ritchie, Human Resources, The Britsh School in The Netherlands, Foundation School, Tarwekamp 3, 2592 XG' Den Haag. Tel.: 070 315 4062; Fax: 070 315 4065; E-mail: ritchie.ritchiebritishschool.nl GEMEENT Heeft u ervaring met of belangstelling voor het gemeentelijk onderwijsbeleid Solliciteer dan naar de functie lm 36 uur per week vacaturenummer 29S/02/01 Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee, het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de ruim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar Uw functie De afdeling Onderwijs, Welzijn Zorg is onderdeel van de sector Samenleving. Als beleidsmedewerker levert u een bijdrage aan de voor bereiding, ontwikkeling en uitvoering van beleid op het vakgebied onderwijs, voor deze functie specifiek op het terrein van de onderwijshuisvesting. U bent verantwoordelijk voor het adviseren van het gemeentebestuur over huisvestingssituaties van in de gemeente Katwijk aanwezige scholen voor basis-, speciaal en voortgezet onderwijs. U heeft veelvuldig overleg zowel intern als met externe organisaties, schoolbesturen en directies van scholen. Ook in regionaal verband levert u een bijdrage aan het inhoudelijke onder wijsbeleid en neemt u deel in projecten op het beleidsterrein Wij vragen Een medewerker op HBO-niveau met kennis en ervaring op het terrein van gemeentelijk onderwijshuisvestingsbeleid en affiniteit met ontwikkelingen op het beleidsterrein Onderwijs. Financieel inzicht is noodzakelijk Als onze toekomstige collega vindt u het een uitdaging te functioneren in een enthousiast team van 15 medewerkers, waarbij de steekwoorden zijn: integraal, samenwerking en creativiteit. Ziet u het als een uitdaging om in een dynamische organisatie binnen een afdeling met enthousiaste collega's te werken aan een schone, veilige en goed verzorgde woonomgeving? Solliciteer dan naar de functie van vacaturenummer 30B/02/01 Uw functie De afdeling Technisch Onderhoud &r Reiniging is een onderdeel van de sector Beheer Onderhoud. Als beleidsmedewerker stelt u beleidsadviezen en -nota's op en bewaakt de kwaliteitsplannen. U initieert en ontwikkelt beleid voor het beheer en het onderhoud van de openbare buitenruimte en openbare voorzieningen Verder volgt u de ontwikkelingen binnen de aandachtsgebieden en vertaalt deze naar het gemeentelijke beleid. U neemt deel aan in- en extern overleg. Wij vragen een enthousiaste medewerker met een afgeronde HBO opleiding (bijv. op het gebied van technische bedrijfskunde dan wel civiele techniek) waarbij affini teit met het terrein van de openbare ruimte/reinigingstaken onze voorkeur heeft. U beheerst de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift en beschikt over visie, goede contactuele vaardigheden en een klantgerichte, flexibele instelling. U heeft ruime ervaring met beleidswerkzaamheden. Wij bieden voor beide functies een'salaris, afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring, van maximaal 3.102,- bruto per maand (salansschaal 9). De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregehngén over goede secundaire arbeidsvoorwaar den zoals gemeentelijke hypotheekregeling, spaarloonregeling, kinderopvang regeling, ruime studiefaciliteiten en mogelijkheden om volgens een cafetaria model verlofdagen te (ver)kopen en om met fiscaal voordeel een pc of fiets aan te schaffen. Bij blijvend goed functioneren behoort plaatsing in de uitloopschaal tot de mogelijkheden Informatie Voor nadere informatie kunt u bellen: voor de functie Beleidsmedewerker Ondcrwijshuisvesting met de heer L.P van Lith, hoofd van de afdeling Onderwijs, Welzijn &r Zorg, telefoon 071-40 62 360, voor de functie Technisch Bestuurskundig Georiënteerde Beleidsmedewerker met de heer A. van Duijn, hoofd van de afdeling Technisch Onderhoud Reiniging, telefoon 071-40 62 240 Algemene informatie over de Gemeente Katwijk vindt u op www.katwijk.nl Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 21 oktober a s. sturen naar de Gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie Informatievoorziening, antwoordnummer 14009, 2220 VB Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe. Een postzegel plakken is niet nodig. U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-40 62 397 of mailen naar het emailadres: vacatures@katwijk.nl De gemeente Kal» ijk voert een modern personeelsbeleid waarin flexibiliteit en mobili- Icir centraal slaan Ook streeft de gemeente naar een rvrnrrdijjc vrrtrgoiwoonfiging ACQUISiïlE WORDT NIET van alloditonr rn gehandicapte medewerkers, zoals bedoeld in Je Wel SAMEN en de Qp pmj$ GESTELD WAGW ZIJ, mits zij voldoen aan de gestelde eisen, worden uitgenodigd te solliciteren. 511 Veelbelovende karakters voegen wij™ graag toe aan ons sterke team Verhelderende feedback. Constructieve kritiek. Schouder aanË schouder werken met experts. Als dat je aanspreekt, dan moet j beslist kennis maken met Heemstede. Een verfrissend groene gemeente ten Zuiden van Haarlem. Bij ons werken mensen meti één duidelijk doel: resultaat behalen door samenwerking. Vakmensen dus, die nieuwe zienswijzen de kans bieden om te^| rijpen. En collega's de mogelijkheid om te groeien. Technisch medewerker Bouw- en Woningtoezicht m/v (36 uqr per week) ïunt (sla, mol In deze gecombineerde binnen- en buitendienstfunctie draait hej^jj om twee zaken: vergunningverlening en handhaving (controle ofXcz naleving van de vergunningen en de regelgeving in het algemeen^ En wel op het gebied van - de naam zegt het al - bouwen en wone(RO; Je bent namelijk hét aanspreekpunt voor burgers en b'edrijven mlEE2 bouw- en sloopplannen én de door hen ingeschakelde architected of aannemers. Deze brede en zelfstandige functie is zonder medSV2 interessant voor ervaren kandidaten. Bouwkundigen (minimaal mbo) zonder relevante werkervaring bieden wij een opleidings-;oD; traject en begeleiding. Salarisindicatie: maximaal 2.747,- brutf^E; per maand. Interesse? Stuur je brief met cv naar onze gemeente2' Postbus 352, 2100 AJ Heemstede, e-mail: gemeente®heemstede.n|fiL2 Meer weten? Bel met het afdelingshoofd Bouw- en Woningtoezichr0 Ad Jongmans, telefoon (023) 548 57 50. Of kijk op www.heemstede.nl voor uitgebreide informatie. Heemstede helpt je groeien. id DO !AM IBO tOR IN 2 M N 0R; ;oa IAA IEL: Vegro Verpleegartikelen vof is een groeiende organisatie waar op dit moment zo'n 50 tot 60 mensen werkzaam zijn. Onze klanten bestaan onder meer uit zorgverzekeraars, thuiszorgorganisaties en particulieren. Vanuit ons hoofdkantoor in Katwijk (ZH) leveren wij diverse verpleegartikelen voor onze klanten alsmede aan onze thuiszorgwinkels. Vegro Verpleegartikelen Een helpende hand bij thuiszorg... wvvw.vegr0verpleeg3rticeten.nl Vanwege de toenemende vraag naar maatwerk bij afdeling Verzekeringen, zijn wij op zoek naar een:Lt biet Indicatiesteller adaptie adviseur1 Functie-inhoud: Stellen van indicaties en afgeven van adviezen inzake door de kering voor de cliënt aangevraagde hulpmiddelen zoals sta-o trippelstoelen, (aangepaste) verpleegbedden, kinderhulpmic AD materiaal; Rapporteren, controleren en afwikkelen van geïndiceerde lev Bewaken en verbeteren van het kennisniveau van betrokken werk(st)ers. I Profiel: Afgeronde opleiding Ergotherapie, Fysiotherapie of HBO-V-, Kennis van verpleegartikelen c.q. medische hulpmiddelen: Goede communicatieve vaardigheden; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; Flexibiliteit t.a.v. werkzaamheden, werktijden en werkplekken* In bezit van rijbewijs B. Aanbod; Verantwoordelijke en zelfstandige functie bij een professionele oi Prettige werksfeer-, Beloning: afhankelijk van opleiding, ervaringen geschiktheid!1 Vegro Verpleegartikelen een uiterst passend voorstel doen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Bart de Boer,- nummer 071 -4080600 e-mail b.b< Een schriftelijke sollicitatie met Curriculum Vitae kunt u sturen nl Vegro Verpleegartikelen, Postbus 79,2250 AB in Voorschoten.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 26