AMATEURVOETBAL Ifer Leede imponeert in waanzinnig duel Quick Boys: *oede generale 3erry Charité is weer drie punten waard voor Rijnsburg ARC alleen aan kop na afgetekende zege: 4-1 13itti heeft zijn stek gevonden S5 2oq MAAND AC 30 SEPTEMBER 2002 Boys K>r LimanLeefmans )EK -Zeldin werd met zoveel plezier een drie r duendeterugreis aanvaard als afgelopen terdig. Eei ontketend Ter Leede stelde zich >t d< zegt op het Zeeuwse Hoek onmisken- ar k.ndicöat voor een topklassering in de lofdkasseA. In Zeeuws-Vlaanderen werd de plop^r met 0-4 weggevaagd. uitlag vas geflatteerd. Maar gedurende n hdf uir maakten de Sassenheimers in- uk. Die litstekende periode begon een rartier voer rust, toen ze met tien man ver- r mcestei. Hoek liep zich stuk op een bui- ngevwon verig en hecht collectief. En toen gecfesilluioneerde Zeeuwen ook met tien an kvamci te staan, werden zij compleet erlopen. tbliikers lij Ter Leede, dat eigenlijk in zijn heel uitblnk, waren de aanvallers Hicham ,p )ii er Patrck Kalkema. Na een half uur werd de derde aanvaller, Ali Baddaou, wegens na trappen van het veld gezonden. Vanaf dat mo ment liepen Kalkema en Rbii zich de longen uit hun lijf om dat gemis te compenseren en de aanvalsopbouw van de Zeeuwen te ontre gelen. Ze konden niet verhinderen dat Hoek de bezoekers op eigen helft vastzette. Naar goed Belgisch gebruik bleven er wel vier ver dedigers bij het Sassenheimse duo. Of zelfs vijf als Alan Campfens zich ook voorin meldde. Daardoor leverde de druk op het doel van Ter Leede wel dreiging, maar zelden gevaar op. Voor de uitsluiting was Ter Leede heel fortuin lijk op voorsprong gekomen. In een enerve rende, temporijke en hoogstaande openings fase ontpopte Hoek-aanvoeder Frank Standaert zich als de schlemiel. Gehurkt pro beerde hij een afgeslagen inzet zachtjes op de eigen keeper terug te koppen, maar de bal ver dween traag langs de uitgegleden doelman Jürgen Belpaire in het doel. Daarbij had Ter Leede ook nog geluk dat Hoek-speler Arjan Human voordien twee forse kansen miste. Een bekeken lobje ging net naast en bij het aanzet ten voor een uithaal werd de bal door de ver teruggezakte Kalkema voor zijn voeten wegge- punterd. De gelukkige goal én de man-minder-situatie zetten Ter Leede op scherp. De werklust om de voorsprong vast te houden, was voorbeel dig, al kostte het drie gele kaarten. „De wil om 'vuile meters' voor elkaar te maken straalde er van af', vond ook trainer Arie Lagendijk. „Dat is vandaag misschien wel een grotere winst dan de 4-0, want die uitslag geeft natuurlijk geen juist beeld." Hoek (als troost door alle aanwezige Sassen heimers toch betiteld als de beste ploeg in de hoofdklasse) raakte zichtbaar gefrustreerd. Door het overtal ontstond weliswaar een over wicht, maar de thuisploeg kon geen vuist ma ken en bleef tegen die kleine achterstand aan kijken. Een kwartier na rust werd die frustratie Hoek-speler Wesley Desmet te veel. Hij was het getreiter van zijn directe tegenstander jack Honsbeek zat en gaf de Leidse verdediger, voor 750 getuigen, een schop richting midden rif. Met een rode kaart als logisch gevolg. Tel daarbij op dat Hoek-topscorer Rieno van Oost vrijwel gelijktijdig geblesseerd uitviel en het was duidelijk dat de partij plotseling in het voordeel van Ter Leede kantelde. Nog geen minuut na de afgang van Desmet, deelde Michel Roest de genadeldap uit. De on gedekte verdediger spurtte bij een vrije trap naar voren, kreeg de bal in de loop mee en zijn loepzuivere voorzet werd van dichtbij door Campfens ingekopt. Begrijpelijke ontreddering maakte zich vanaf dat moment van de Zeeuws-Vlaamse trots meester. Hoek drong nog een beetje plichtmatig aan, maar kreeg een handvol messcherpe counters als ant woord. Invaller Martin de Louw en Rbii misten joekels van kansen voordat De Louw bij de zo veelste tegenstoot afschoof op Kalkema met een verlaten doel voor zich: 0-3. De onvermoeibare Kalkema werd bij de daar opvolgende uitbraak door doelman Belpaire getackeld. De keeper kwam er - wellicht uit mededogen van arbiter Hoonhout - met geel vanaf. Kalkema scoorde vanaf de stip de vierde treffer van de middag. Een onwaarschijnlijke hoge score na een waanzinnig duel. „We wilden op verantwoorde wijze aan een punt komen en we wilden wat laten zien", zei de bejubelde Kalkema na afloop. „Dat is rede lijk gelukt", vervolgde hij met de grootst moge lijke glimlach. „Vooraf had ik nooit geloofd dat we dertien punten uit vijf duels zouden ha len", zei Lagendijk. Een favorietenrol, daar vindt hij het nog net iets te vroeg voor. „Want je hebt het vandaag kunnen zien: het heeft ons zeker niet tegen gezeten." Ter Leede: Waasdorp: Honsbeek. lansen. Van Zeist, Roest: Kramer (73. Hoogkamer), Campfens (67. De Louw), Koordes; Baddaou, Rbii, (78. Blom), Kalkema. [atvijters veel sterker dan Excelsior >or Nek Vewoerd A ITWIJI - Qiick Boys had er za- rdag egen Excelsior Maassluis -RAsji in. De Kitwijkers, die vorig vehojjzoen nog twee keer van de gers [colore veroren, gaven de be iekers ditrraal geen moment gelegnhed om in hun spel komei en daagden er zelf in B°ysin heleseriekansen te creëren. »or rus liettn de blauwwitten mtgelijkieden onbenut, n: de pauze stonden zij schep: 5-1 thusploeg straalde op het nnigi Nieuw Zuid vanaf het e wil uit om te winnen, it orbrak eraan bij de dit jaar ^ioeizam gestarte Maassluize- renExcelsior-trainer Richard oottholten: „Het was frap- Df int at wij bij de aftrap direct edeiiar 026 ^eePer terugspeelden 1 dazij na rust bij hun aftrap etea de diepte zochten. Wij iste zelfvertrouwen." l_p licBoys ging daar niet onder bul Volgens de Katwijkse aclGert Aandewiel hield zijn V, oegaan de vorige week op ^nshrgse Boys behaalde nipte nsthet goede gevoel over: Ve lebben tegen Rijnsburg wen een kleine voorsprong st e kunnen houden. Dat eftertrouwen." c ee le 01 Lt il ZOI ede kan sen. en nan, Mi Zijn elftal begon overdonderend tegen Excelsior, dat Marcel Kar- las en Fouad El Hamdaoui mis te. Al in de openingsminuut was blauwwit dicht bij een treffer. De voorzet van Peter Timmer mans was echter net te scherp voor de instormende Derek van der Plas. Een paar minuten later zette Maarten Bak, na slecht uit verdedigen van Excelsior-verde- diger Paulo Mendonca, spits Remco Torken vrij voor doel man Rob Grauwmeijer. De goa lie redde knap. Na een klein kwartier verscheen de actieve Torken opnieuw al leen voor Grauwmeijer, nu na dat Van der Plas de bal had af gepakt van Oscar Laguna Bur gos. Grauwmeijer hield Torken wederom van een doelpunt af. Voor een omhaal van Van der Plas capituleerde de keeper evenmin. Quick Boys, dat de opbouw van Excelsior steeds vroeg stoorde, combineerde naar hartelust, maar kwam in de 28ste minuut wel bijna op ach terstand. Harold Loeve dook na een voorzet van Mike de Blij bij de tweede paal op, doch Remco Tuinenburg voorkwam een tref fer. Laguna Burgos schoot even later rakelings over. In de slotfase van de eerste helft hielp Torken nog twee kansen Met gebalde vuist en met vijf teamgenoten in zijn kielzog viert Erwin Beltman een feestje. Foto: Dick Hogewoning om zeep. Uit een voorzet van Timmermans kopte hij naast en na een passje van Bak pegelde hij, in riante positie, over. Na de pauze scoorde Quick Boys wel. Een na de aftrap ver diende hoekschop van Bak be landde via het hoofd van Torken en het been van Excelsior-libero Bariy de Vreede bij Timmer mans, die van dichtbij 1-0 intik te. Een een-tweetje tussen Tim mermans en Van der Plas ging in de 55ste minuut vooraf aan de 2-0 van de behendige Bak. Hij punterde na een voorzet van Timmermans de bal in de bene denhoek. Quick Boys was daarna even niet bij de les en invaller Davy Vermaas profiteerde daarvan. Hij bracht in dezelfde minuut de 2-1 op het scorebord. Nadat de met prachtige passes strooiende Brian Mussche een geweldige kopkans had laten (voorzet Timmermans), was het in de 75ste minuut weer raak. Een uittrap van Tuinen burg werd door Hans Jörgen Ni- colai slecht verwerkt. Hij kopte naar Bak, die direct Torken vrij voor het doel zette. Met een mooi wippertje over Grauw meijer heen zorgde Torken voor zijn vierde competitietreffer. Honderd tellen later liep de door Mussche weggestuurde Timmermans zich vast. De weg gegleden bal kwam voor de voe ten van Van der Plas, die be heerst 4-1 aantekende. Voor het gedemoraliseerde Ex celsior, vorig jaar bijna kampi oen, was de lijdensweg nog niet voorbij. Zelfs Grauwmeijer ging in de malaise delen. Hij grabbel de mis na een steekpassje van Erwin Beltman en Marcel van der Horst, net als Beltman inge vallen, zei dankjewel: 5-1. Een kopbal van Eef Schoneveld ein digde daarna nog op de paal. Volgende week gaat het nog al tijd ongeslagen Quick Boys wel gemoed op bezoek bij koploper Ter Leede. Aandewiel: „Het is belangrijk dat we hebben laten zien dat we goed kunnen voet ballen. Dat vergroot het vertrou wen alleen nog maar." Quick Boys: Tuinenburg; Van Dam, Schoneveld, Mussche, Van Rijn; Tim mermans, Flaton (81. Hoek), Van der Plas (78. Van der Horst), Schaap; Tor- ken (78. Beltman), Bak. lor fenk Hogewoning IRKUDAM - Niet goed spelen too de kans krijgen om de n, kcensander 'dronken te spe- 1 \>eg die ingrediënten bij ee loldwaze blessureperio- n en je krijgt een spannende idstrid waarin Rijnsburgse lys aai te goede kant van de ore bleef egen Kozakken Boys ■4). Aanverder Berry Charité de gree man aan Rijns- kar. Hij zorgde yjiogstpersonlijk voor dat zijn oeg naar oven mag blijven ken. lekt atv; Charité schoot al na drie minu ten raak. De aanvaller troefde de Werkendamse defensie op snel heid af en verraste doelman Bri an Notenboom met een schot vanuit een lastige hoek. „Een droomstart", aldus trainer Wim Schaap van Rijnsburgse Boys. „Vanaf dat moment moet je controlerend gaan spelen, maar in plaats daarvan werden we te afwachtend. Vooral achterin wa ren we niet scherp genoeg." En dus stond het na ruim een kwartier alweer 1-1. In eerste in stantie was een honderdpro- centkans voor aanvaller Nabil Bouchlal nog op de binnenkant van de paal geëindigd; hij ont week slim de Rijnsburgse bui- tenspelval. Maar vijf minuten la ter was het wel raak toen Dennis Scharrenburg sneller was dan de niet fitte Guillermo van Ber- kum. De middenvelder tekende zelfde 1-1 aan. Het vervolg van de eerste helft was vooral warrig. Scheidsrech ter Kollee floot voor ieder wisse wasje en moest bovendien veel momenten van verzorging toe staan. De wedstrijd verloor aan tempo. Afgezien van een gevaar lijke voorzet van Leon Star ge beurde er weinig. Pas in bles suretijd was er weer vuurwerk. 'Kozak' Bouchlal reageerde in de vijfde minuut van de extra tijd als enige attent op een snel genomen vrije trap, en kegelde zomaar de 2-1 binnen. Maar omdat Kozakken Boys een mi nuut later al even knullig verde digde bij een vrije trap van Mi chael de Roode, gingen de Rijnsburgers toch met een ge lijkspel rusten. Weer was Charité de schutter. Vanuit dezelfde moeilijke hoek als bij zijn eerste goal was het raak. De door Wim Schaap gepredikte controle was er wel in de tweede helft. De 2-3 voor Rijnsburgse Boys - van Nick Schnater, bin nen tien minuten na rust - was hierbij een lekkere steun in de rug. Schnater kreeg de bal op een presenteerblaadje van Cha rité, die na een knullige verdedi- gingsfout in balbezit was geko men. Met Jasper Ketting voor de ongelukkig spelende Wesley Slingerland bleef geelzwart drei gend. De ruimte om aan te val len werd met de minuut groter. Het resulteerde na een klein halfuur in de 2-4. Alex Redel - met Charité en Star uitblinker - was de doelpuntenmaker na een voorzet van Star en een goed teruggelegde bal van Ket ting. „In die fase hadden we Kozak ken Boys dronken moeten spe len", vond Schaap. Maar in plaats daarvan zakte zijn ploeg weer te veel in. Bij de tegenstan der bleef vooral aanvaller Mark Santegoets gevaarlijk. Hij maak te het voorstopper Bartjan On- derwaater erg lastig. Het leidde tot kansen voor invaller Rutger Opschoor en Santegoets zelf, die over en naast gingen. Twee minuten in blessuretijd HOOFDKLASSE A Quick Boys - Excelsior Maassluis 5-1 (0-0). 46. Timmermans 1-0, 54. Bak 2- 0. 55. Vermaas 2-1, 75. Torken 3-1, 77. Van der Plas 4-1, 79. Van der Horst 5-1. Toeschouwers: 2200. Scheids rechter: Kroon. Quick Boys: Tuinenburg 7 81. Hoek Van Dam 7 78. Van der Horst - Schoneveld 7 Schaap Mussche 9 Torken 7 Van Rijn 7 78. Beltman Timmermans 8 Bak 8 Flaton 8 Capelle-Noordwijk 1-3(1-1). 10. Roe land 1-0, 33. Pitti 1-1, 62. Van Dam 1- 2, 75. Pitti 1-3. Scheidsrechter: Van Gijzen. Toeschouwers: 600 Noordwijk: Korft 7 Reinders 7 Scholten 7 74. Ravensberg. - Bos 7 Van der Kolk 7 Korbee 7 Pitti 8 Van der Niet 7 Van Dam Van Utrecht 7 Cornelia 6 Hoek - Ter Leede 0-4 (0-1). 24 Standaert (e.d.) 0-1, 59. Campfens 0- 2, 80. Kalkema 0-3, 84. Kalkema 0-4. Toeschouwers: 800. Scheidsrechter: Hoonhout. Rood: 29. Baddaou (Ter Leede), 59. Desmet (Hoek) Ter Leede: Waasdorp 8 Campfens 7 Honsbeek 8 67De Louw 7 Jansen 9 Koordes 8 Van Zeist 8 Baddaou 4 Roest 8 Rbn 9 Kramer 8 78. Blom 73. Hoogkamer - Kalkema 9 Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys 3-4 (2-2). 4. Charité 0-1,17. Scharrenburg 1-1, 45+5. Bouchlal 2-1,45+6 Charité 2-2. 54. Schnater 2-3, 73 Redel 2-4, 90+2 Mark Santegoets 3-4. Scheids rechter: Kollee. Toeschouwers: 1000 Rijnsburgse Boys: Hegie 7 Van Wijk 6 Star 8 Redel 8 De Roode 6 Schnater Onderwaater 6 Charité 8 Van Lochem 7 83. Van den Berg - Van Berkum 6 Slingerland 5 46. Peter Freke 7 65. Ketting 7 FC Lisse - Katwijk 1-1 (0-1). 45. Ver- kuijlen 0-1, 80. Janssen 1-1 Scheids rechter: Van der Beek. Toeschouwers: 2500. FC Lisse: Heemskerk 7 79. Hussainali Bodo 7 Naarendorp 7 80. Van der Vlugt - Emanuelson 7 Janssen 8 75. Vd Panne Winter 7 Opdam 6 Dekker 7 Hoever 5 Van Wieringen 7 Linger 5 Katwijk: De Jong 7 46. De Bie 8 Pronk 7 Bon Verkade 7 Verkuylen 8 l'Ami 7 75. Hajji Hensen 7 Price 7 Molenaar 7 Starmans 61 Bougrine 6 80. Ederveen Scheveningen - Marken 3-0 (3-0). 4 Lensink 1-0. 12. Charité (strafschop) 2- 0,45. (+4) Kenepa 3-0 Scheidsrechter: Parmessar Toeschouwers: 350. Bijzon derheden: De wedstri|d begon 15 minu ten later omdat sv Marken en het arbi trale trio in de file stonden na een onge val op de A4 bij Hoofddorp. Volendam - Kloetinge 2-1 (1-0). 34. Zwarthoed 1-0, 54 Tijp 2-0, 55. De Graaff 2-1 Scheidsrechter: Van Teeffe- len Toeschouwers: 400. kopte Santegoets wel raak. Waardoor de blessuretijd op nieuw opwindend werd. Hoewel arbiter Kollee weer bijna acht minuten bijtelde, viel de gelijk maker nu niet Zodat Schaap na afloop opgelucht en blij kon uit leggen dat zijn ploeg niet goed had gespeeld, in tegenstelling tot een week eerder tegen Quick Boys (0-1 verlies), maar nu wel drie punten had. „En dat is erg lekker." Rijnsburgse Boys: Hegie; Star, De Roode, Onderwaater. Van Lochem; Van Berkum (46. Freke); Van Wijk. Redel; Schnater, Charité (83. Van den Berg). Slingerland (65. Jasper Ketting). 5 4 1 0 13 14- 4 5 4 0 1 12 8- 7 5 3 2 0 11 12- 6 5 3 1 1 10 13- 4 5 2 1 2 7 9- 6 5 2 1 2 7 5- 5 5 2 1 2 7 5- 7 5 2 1 2 7 4- 7 5 1 3 1 6 6- 6 5 1 1 3 4 8-11 5 1 1 3 4 6-10 5 1 1 3 4 4- 9 5 1 0 4 3 8-14 5 0 2 3 2 4-10 Ter Leede Hoek Quick Boys Noordwijk Rijnsb. B. Lisse Schevening. Volendam Katwijk Kloetinge Excelsior M. Capelle Kozakken B Marken Topscorers: 1. Charité (Ri)nsb. Boys) 5 doelpunten, 2. Van Dam (Noordwijk), Kalkema (Ter Leede). Torken (Quick Boys) 4 doelpun ten, 6. Cornelia (Noordwijk), Pitti (Noordwijk), Campfens (Ter Leede), Van Oost (Hoek), Human (Hoek), El Handaoui (Excelsior M) 3 doelpunten. Programma volgende week: Schevenin gen - Capelle. Marken - Hoek, Ter Leede - Quick Boys. Excelsior Maassluis - Ko zakken Boys. Rijnsburgse Boys - Lisse, Katwijk - Volendam, Kloetinge - Noord wijk. iddenelder scoort twee keer voor Noordwijk oor Chris Hartian PEILE AAN DEIIJSSEL - Als.SpitS ïg het spel ng wel eens voor- >n aan Rocky itti. Ietwat dro- eng kon hij en de linkerkant V( n het speelvel vaak minuten- _jBS ig onzichtba; zijn. Als mid- nvelder is deoormalige aan- nare^er ec^ter "itegroeid tot een arl n de belangriste spelers van 'ordwijk, nie in het minst idat hij op lie positie de mte heeft omrijn snelheid te nutten. Met tee doelpunten J een assist hè Pitti zaterdag 1 groot aancel in de 3-1 erwinning vaizijn team op Y pelle. e idries Wendt losteerde Pitti .nvankelijk uitnood op het flddenveld. D< trainer van Jphi ;elijl '^dwijk: „In Kriek van Dam Florencio Cmelia heb ik Hei 'tsen c^e gesflikt zijn voor fln systeem metwee aanval- s. Gelukkig blek Pitti op het isse ddenveld uitskend tot zijn keei te tornen. r komt meer sc0( idement uit zijl acties, hij be- jg, )t nu ook te sctEn." Ook Pitti rcjw f kan zijn nieuw plaats in het ftal wel waarden: „Als spits had ik steeds een verdediger in mijn nek. Als middenvelder heb je toch wat meer vrijheid. Je kunt wat gemakkelijker een bal aannemen en je tegenstander opzoeken om het duel aan te gaan." Kwam Noordwijk aanvallend verdienstelijk voor de dag, in de verdediging was de organisatie in eerste instantie ver te zoeken. Jelle Korbee hield zich bezig met de bewaking van de altijd lastige Ame van Gelder. Wie de tweede spits, Mohammed Ben Saïd, voor zijn rekening nam, was evenwel onduidelijk. Kennelijk was het de bedoeling dat afwis selend Michael Scholten, Peter Bos en Rian van der Niet de voormalige ARC'er zouden op vangen als hij in hun zone ver scheen. In de praktijk kwam daar weinig van terecht. Het ge volg was dat Noordwijk in de eerste helft veel te veel ruimte weggaf. Ben Saïd kreeg drie scorings kansen, maar sprong daar ui terst slordig mee om. Henk Roe land was beter bij de les. Hij werkte de bal in de tiende mi nuut in het Noordwijkse doel na een hoekschop van Marvin Red- josetiko. Nadat Patrick Molendijk en Redjosetiko op de goed keepen de Marco Korff waren gestuit (Bos keerde na het schot van Redjosetiko met zijn lichaam de rebound van Roeland), kreeg Noordwijk meer vat op het spel van zijn tegenstander. Cornelia, die eerder twee kansjes liet lig gen, stond in de 33ste minuut aan de basis van de gelijkmaker. Hij bereikte met een voorzet Pit ti, die met het hoofd doeltref fend uithaalde. Een kopbal op de bovenkant van de lat van Molendijk was het laatste wa penfeit in de eerste 45 minuten. Het tweede speldeel was geheel voor Noordwijk, dat de organi satie in die helft beter op orde had. Met het stereotiepe spel van Capelle - alles 'lang' vanuit de verdediging in de richting van de twee spitsen - had Noordwijk ineens weinig moeite meer. Zo links en rechts glipte er nog wel eens een Capellenaar door de mazen van het net, maar echte scoringskansen gaf Noordwijk niet meer weg. Daar kwam bij dat het elftal van Rocky Pitti. Archieffoto: Taco van der Eb Wendt zich op de vijandelijke helft redelijk creatief toonde. De tweede goal bijvoorbeeld was er een uit het boekje. Pitti ging er op links weer eens van door. Hij snelde langs directe te genstander Raoul Graham en speelde Leonard van Utrecht aan. Die stelde op zijn beurt Pa trick van Dam in staat de 1-2 op het scorebord te brengen. Het derde doelpunt van Noordwijk manoeuvreerde Capelle defini tief in verloren postitie. Pitti schoot van buiten het straf schopgebied raak nadat Capelle een hoekschop van Van Utrecht slecht had weggewerkt. Tussen de bedrijven door raakte Cornelia nog een keer de paal en keerde keeper Patrick van Bentem van dichtbij in een re flex een schot van Van Utrecht. Noordwijk: Korff Scholten, Bos, Kor bee, Van der Niet; Van Utrecht, Rein- ders (74. Ravensbergen), Van der Kolk, Pitti; Van Dam, Cornelia. EERSTE KLASSE ZATERDAG - Door de 4-1 zege op Amstelveen mag ARC zich lijstaanvoerder noe men van de eerste klasse. Kop loper DOTO maakte een mis stap tegen het Haagse JAC: 4-3. De vierde opeenvolgende winstpartij van Racing zorgde voor euforie bij de Alphenaren. Toch leek het lang niet in de richting van een grote overwin ning te gaan. Voor rust was de formatie van trainer Dennis van den IJssel een klasse beter, maar het resulteerde slechts in één doelpunt. Na 22 minuten was het Mauricio Cabeza die op aangeven van Robin Kant inschoot. De Amstelveense doelman kon dat schot nog ke ren, maar de herkansing van Raymond Graanoogst was hem te machtig. Na rust kwam Am stelveen binnen tien minuten op gelijke hoogte. Een Amstel veense voorzet werd knullig in eigen doel gekopt door David Toxopeus. Pas na de gelijkma ker besloot de ex-hoofdklasser een tandje bij te schakelen. Vijf minuten later scoorde Kant op aangeven van Wouter Verheij. Tien minuten voor tijd werd het ook nog 1-3. De harde voorzet van Cabeza werd bin nengelopen door een Amstel veense verdediger. Twee minu ten later was het weer Verheij die de assist verzorgde. De on gedekte Cabeza zette vervol gens de vierde Alphense treffer op het scorebord. ARC: Kranendonk; De Vos. Toxopeus. Van Dorp, Verlaan. Van Meggelen, Schaafsma. Verheij. Graanoogst, Kant. Cabeza. Ontevredenheid overheerste bij de spelers van Voorschoten '97 ondanks de comfortabele 3-0 zege op HVO. Het betrof het matte spel in de tweede helft. Na 35 minuten was de wed strijd al gespeeld met drie tref fers. In de 25ste minuut scoor de Stefan Roodakkers uit een strafschop nadat Faisal Bounif was gevloerd. Vijf minuten later pikte Bounif een te korte terug speelbal op van een HVO-ver- dediger. Hij kon hierna een voudig binnen tikken: 2-0. Uit een voorzet van Jan Peter Stah- lie kopte Jan Bouwe Blankert even later onberispelijk raak: 3- 0. „En toen ging de psychologie werken", verklaarde trainer Ge rard Désar. „De gemakzucht sloop in de ploeg. We consoli deerden de voorspwng. Aan de ene kant prima, want de pun ten waren hard nodig. Maar het is ook jammer, want bij zo'n tussenstand hoop je de supporters te vermaken met nog meer doelpunten." Het gebeurde niet. ondanks nog enkele mogelijkheden voor de Voorschotense formatie. HVO drong geen moment seri eus aan. Vlak voor tijd wissel den de bezoekers nog wel een verdediger voor een spits, maar het resulteerde niet in doelpo gingen. Voorscholen "97: MokvekL Blanken. Roodakkers. Schwartz. Borsboom. Buizer (80. Jonk). Faas. Van Delft. Stahlie (75. Kluivers), Bounif, Van Dij ken.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 21