Personeel Personeel Personeel Q I, HOOFD FINANCIËLE ADMINISTRATIE _Cardéa SticktingM Haardstee Het Morspoort project: Daarom zoeken wij nieuwe collega's: Sassenheim AGENT m/v IT- en Finance-medewerkers i Enthousiaste collega's gezocht HABOGROEi lËpiv Hoofd administratie Administratief medewerli [ATERDAG 28 SEPTEMBER 2002 h n A L Educatiemedewerker m/v voor 24 tot 32 uur per week Jeugdhulpverlening Cardea is een regionale organisatie voor jeugd hulpverlening in de regio Zuid-Holland Noord. Wij bieden residentiële-, dag- en ambulante behandeling aan kinderen in alle leeftijden en aan hun ouders. Bij de stichting zijn ongeveer 270 medewerkers in dienst, verspreid over 31 projecten. Onze werk vormen zijn: baby-dagbehandeling medisch kleuterdagverblijf intensieve gezinsbegeleiding dagbehandeling kamertraining leef- en behandelgroepen opvang minderjarige asielzoekers crisisopvang/observatie vertrektraining PROJECTINFORMATIE DAGHULPCENTRUM In het Daghulpcentrum zijn jongeren geplaatst die vanwege psychosociale problemen vroegtijdig de school hebben verlaten, problemen ondervinden met of in de schoolsituatie, of niet terecht kunnen op de arbeidsmarkt. Het daghulp centrum biedt hulp die kan variëren van een gestructureerd en geïntegreerd dagprogramma tot een enkelvoudige training. Psychosociale hulpverlening, en begeleiding (training en coaching), vaktechnische en arbeidsgerichte vaardigheden en schoolse vakken worden zowel gecombineerd als losstaand gegeven en dragen een sterk individueel karakter. Er wordt gewerkt vanuit de methodische uitgangs punten: vraaggericht, empowerment, normalisering en gezinsgericht. Het dag hulpcentrum kent twee basisteams: Het basisteam ochtendgroep; als eerste verantwoordelijk voor het aanbod voor niet-schoolgaande jongeren; Het basisteam middaggroep, verantwoordelijk voor het programma (15.00 tot 18.00 uur) voor jongeren, die vooral in de thuissituatie vastlopen. FUNCTIE INHOUD Je ontwikkelt en verzorgt (les-)programma's, oefenstof en/of werksituaties op het niveau van het basisonderwijs en het voortgezet onderwijs aan wisselende (groepen) jongeren. Je levert de onderwijskundige inbreng in het team. Voor jongeren ben je een betrouwbare partner in het sturen en ondersteunen van hun individuele leerproces en hulpverleningstraject. ONZE WENSEN Je beschikt over HBO werk- en denkniveau. Je hebt een onderwijsbevoegdheid en bekendheid met of ervaring in het (voorgezet) onderwijs. Voor een juiste uitvoering van de werkzaamheden is enige levenservaring van belang. Je kunt je een beeld vormen van het ontwikkelingspeil, de belangstelling, de leer- problematiek en de persoonlijke geaardheid van de jongeren Je bent in staat jongeren te stimuleren en te motiveren en hun positieve sterke kanten naar boven te halen. Je bent vasthoudend, doortastend, duidelijk, creatief en stressbestendig. VERDER IS VAN BELANG De aanstelling geschiedt voor de periode van een half jaar, daarna volgt een evaluatie en indien positief een contract voor onbepaalde tijd. Op de functie zijn de salaris- en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Jeugdhulpverlening schaal 9 van toepassing. NADERE INFORMATIE Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer F. Nannes, teamleider van het Daghulpcentrum, telefoon 06 54 29 25 15 of mevrouw R. van de Plas, sectormanager, telefoon (071579 50 50. REACTIE Je schriftelijke reactie zien wij graag vóór 12 oktober tegemoet. Richt je schrijven aan Cardea t.a.v. de sollicitatiecommissie, t.a.v. mevrouw L.S. Lesquillier. Postbus 11109,2301 EC Leiden. Stichting De Haardstee is een kleine zelfstandige stichting die begeleiding en ondersteuning biedt aan mensen met een verstandelijke handicap. De stichting staat op het punt een nieuw initiatief te starten. In de loop van de tijd hebben zich een aantal veranderingen voorgedaan in de manier waarop de zorgverlening werd georganiseerd. De betrokkenheid van de cliënt bij de manier waarop de zorg wordt aangeboden is daardoor sterk vergroot. De vragen en de belangen van de cliënt kwamen daardoor meer en meer centraal te staan. Het gevolg daarvan is dat de rol van de begeleider is verschoven naar het bieden van ondersteuning aan de cliënt bij het zoeken naar passende antwoorden (begeleiding) bij de vragen die hij of zij heeft. De zorgaanbieder heeft zich ontwikkeld van aanbodgericht naar een vraaggestuurde organisatie vorm. Uit dit alles is een grote variëteit aan begeleidingsvormen ontstaan, waarbij aansluiting is gezocht bij de door de cliënt gestelde vraag. Het Morspoort project is ook daaruit ontstaan. In dit project willen we ondersteuning en begeleiding gaan bieden op basis van gescheiden wonen en zorg. Maximaal 10 cliënten kunnen in dit project een eigen appartement gaan huren. De stichting zal op basis van de vooraf gemaakte afspraken de begeleiding gaan verzorgen. Om dit goed te kunnen doen zijn wij op zoek naar mensen die zich aangesproken voelen door onze visie en deel willen gaan uitmaken van ons team. De werktijden zullen aangepast worden bij de vragen van de cliënten maar zullen voornamelijk tussen 16.30 en 23.00 uur vallen. Ook de inzet van een slaapwacht kan tot de mogelijkheden gaan behoren. Wij zoeken voor het project Morspoort: 3 a 4 Persoonlijk/Begeleiders 40-60% 2 Invalkrachten ter ondersteuning van dit team bij ziekte of vakantie. (Deze functie is vaak een opstap gebleken naar een vast contract). 1 Huishoudelijk medewerker voor 3 uur per dag. Voor het ambulante team vragen we: 1 Begeleider 25% 1 Persoonlijk begeleider 40% Het betreft hier een functie die zich meer richt op het begeleiden van de individuele cliënt in zijn of haar thuissituatie. Wij bieden een uitdagende werkplek, een leuke organisatie en veel werkplezier. Wil je meer informatie over een van deze functies: Bel dan even Ainée Koek of Frits Schrijver (071-5144162) Of bezoek onze website www.dehaardstee.nl Schrijf ons voor 5 oktober een brief met daarin de motivatie voor de door jou gekozen functie. De sollicitatieprocedure bestaat uit 2 gesprekken. De eerste op 9 en de tweede op 16 oktober, waarna een aanstelling zal plaatsvinden. Pioenhof 11, 2313 DD Leiden Telefoon (071) 514 41 62 Telefax (071) 514 05 59 E-mail stghaardstee@wanadoo.nl www.dehaardstee.nl Goede bijverdienste! DistriQ, verspreider van dag- en weekbladen zoekt in (op free-lancebasis) De taak van een agent omvat o.a. de volgende werkzaamheden: - het goed en tijdig distribueren van de verspreidopdrachten - het aannemen en controleren van de bezorgers - het afhandelen van bezorgklachten (o.a. nabezorging) - het verzorgen van de daarbij behorende administratie De werkzaamheden worden globaal verricht op werkdagen tussen 14.15^17.00 uur en op zaterdagen van 07.15-09.00 uur. Wij bieden een bijzonder aantrekkelijke vergoeding! Bel voor meer info naar: 023-5307991 U kunt ook schrijven naar DistriQ, t.a.v. Joost Bergman, Professor Eijkmanlaan 4a, Haarlem. Telecom adviseur Voor een bekend telecombedrijf in het centrum van Leiden zoeken we een ervaren verkoper. Ben je een commercieel talent, representatief en fulltime beschikbaar, reageer dan zo snel mogelijk. Je moet goed Nederlands kunnen lezen en schrijven. Administratieve topper en Afdelingssecretaresse gezocht voor een internationaal bedrijf in de modebranche. Voor de administratieve baan gelden ervaring, kennis van Word/Excel, zelfstandigheid en initiatief. Voor de functie van secretaresse moet je representatief zijn, ervaring hebben in een soortgelijke functie en snel kunnen schakelen. Beide functies zijn fulltime en voor langere tijd. Jouw kennis van Nederlands en Engels in woord en geschrift is uitste kend. Meer weten? Bel of kom langs op onze vestiging. Sta rag nfef bij oes ingeschreven, bef dan voor meer informatie. Voor 3ile functies geWt m/«. Kort Rapenburg 2 Leiden tel: (071) 5121617 E-mail: leiden@timing.nl Internet: www.timing.nl Wij zoeken: Helpdeskmedewerk Systeembeheerdi Netwerkbeheer verkers WL ders *4 Boekhouders 'Hf Financieel administratief medewerkers Qmagic zoekt Qmagic biedt een vast dienstverband met een actieve carrière begeleiding. Maar het is ook mogelijk om over te stappen naar de klant en daar een vast dienstverband te accepteren. Wij bieden: Gevarieerd werk bij interessante opdrachtgevers Uitstekende opleidings mogelijkheden (waaronder voor it-functies MCSE, CISCO en voorFinancefuncties PDB, MBA, SPD en Exact) •Financiële bonus bij het afronden van elke opleiding •Uitstekende arbeids voorwaarden. Geïnteresseerd? Mail naar info@qmagic.nl Of voor meer informatie www.qmagic.nl Qmagic ICT Professionals BV Naarden: Tel. 035 699 0370 Zoetermeer: Tel. 079 363 1999 Zwolle: Tel. 038 467 0840 magie professionals HEB JE ZIN IN EEN AFWISSELENDE BAAN? Wij zoeken een gediplomeerde, enthousiaste, representatieve Parttime Doktersassistente m/v Wij bieden: prettige werkomgeving ruimte voor bij-nascholing eigen spreekuren In onze praktijk werken 2 huisartsen, een hidha, een haio en 3 doktersassistentes. Vanaf oktober is er ook een praktijkondersteuner werkzaam. Voor inlichtingen: Herma Kruithof Huisartsenpraktijk Haaswijk Oegstgeest Tel: 071-5177461 sKarstens een r F Van der Geer en Partners zoekt voor haar cliënt TeekensKarstens TeekensKarstens is recent ontstaan uit een fusie van de gerenommeerde Leidse kantoren Karstens Notarissen en Teekens Advocaten. Samen vormen zij een slagvaardige organisatie met een compleet, full service juridisch dienstenpakket. Als hoofd financiële administratie zult u werkzaam zijn ten behoeve van de advocatuur. U komt te werken in een organisatie met een informele bedrijfscultuur en geeft leiding aan een klein administratief team. Samen bent u verantwoordelijk voor een accurate verwerking van de financiële gang van zaken. Daarnaast draagt u zorg voor de maandelijkse verslaggeving en de bewaking van de productiviteit, salarisadministratie, het verloop van het onderhanden werk en de debiteuren, een periodiek overleg heeft u uw eigen inbreng met betrekking tot uw verantwoordelijkheidsgebied. Kortom, u bent het financiële geweten van de organisatie en het belangrijkste aanspreekpunt voor alk wat met financiën te maken heeft. De groeiplannen van de organisatie bieden volop perspectief en voldoende ontplooiingsmogelijkheden. Wij vinden het belangrijk dat het hoofd financiële administratie over een kritische en analytische instelling en goede communicatieve vaardigheden beschikt. Mede daarom zoeken wij een kandidaat met een opleiding op tenminste SPD HEAO-BA-niveau. De juiste kandidaat (m/v) kan rekenen op een goede beloning en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd in bovengenoemde functie? Stuur dan uw brief met CV binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie t.a.v. de heer drs. B. A. Heijns RA naar onderstaand adres: van der GEER PARTNERS ■senakbb r ll i Postbus 3223, 2220 CE Katwijk Telefoon (071) 409 04 09 Fax (071) 402 75 84 U kunt ook gebruik maken van het volgende e-mail adres: aheijns@vandergeerenpartners.nl Hopman Interheem Groep Hopman Interheem Groep B. V. is een actieve en landelijk opererende projectontwikkelaar met ruim 40 jaar ervaring op het gebied van ontwikkeling en realisatie van woningen, winkels, kantoren en bedrijfsobjecten. Binnen onze bedrijfsfilosofie staat de mens centraal. De groep kenmerkt zich door korte communicatielijnen, een collegiale en informele sfeer en geeft ruimte aan alle medewerkers voor eigen ideeën en initiatieven. Hopman Interheem Groep B.V. Onroerendgoedontwikkellng Tielweg 28 2803 PK Gouda Postbus 296 2800 AG Gouda T (0182) 56 56 56 F (0182) 56 56 00 E info@hopman-interheem.nl I www.hopman-interheem.nl Wij zijn gevestigd in een schitterend en door ons zelf ontwikkeld modern kantoorpand in Gouda. Voor de versterking van ons secretariaat Management Ontwikk zijn wij op zoek naar een SENIOR SECRETARESSE met een flexibele instelling, die zowel zelfstandig als in teamverbi uitstekend kan functioneren. Het secretariaat biedt ondersteuning aan 12 managers en de algemeen directeur. Lid Neprom Voor deze full-time functie zoeken wij een gezellige, representa tieve, stressbestendige collega met ervaring op het gebied van: organiseren, voorbereiden en notuleren van vergaderingen; zelfstandig voeren van correspondentie; agendabeheer; voorbereiden van presentaties; telefoon- en postbehandeling; archivering. - Voor deze leuke en gevarieerde funcïie zijn goede communicatiJ en administratieve vaardigheden een vanzelfsprekende must, wal bij een signalerend vermogen en een klantvriendelijke opstelling natuurlijk niet mogen ontbreken. Wat bieden wij? Een zonnige werkplek in een moderne omgeving, uitstekende arbeidsvoorwaarden en bovenal een prettige werksfeer. Ben jij de kandidaat die wij zoeken? Aarzel dan niet en stuur z.s. je curriculum vitea naar het hiernaast genoemde adres, t.a.v. me J. Woninck (of per e-mail: j.woninck@hopman- interheem.nl) De Lek/Habo Groep is in het hele land actief in het installeren van totaalprojecten in de tuinbouw, industrie, utiliteit en woningbouw. Op het hoofdkantoor in Ter Aar wordt de financiële administratie verzorgd voor een aantal van onze werk maatschappijen zoals Lek Installatietechniek, Habo, Lek Tuinbouwartikelen en Aarlander Metaal. Door de jaren heen heeft de Lek/Habo Groep bewezen zich niet te beperken tot levering van totaal projecten alleen. De kracht zit hem vooral in "partnership" en een gedegen advies. Voor het uitvoeren van onze orderportefeuille, het kunnen realiseren van doorstroming en het oppakken van niéuwe ontwikkelingen en kansen in de markt zijn wij, namens ruim 400 collega's, op zoek naar.... LEK/HABO GROEP BV Als hoofd van de administratie afdeling speel je belangrijke rol in de geautomatiseerde verwerkii de administratie. Het grootboek beheer, periodi afsluitingen en het voorbereiden van rapportage; behoren tot je takenpakket. Je wordt bijgestaan een team van zes medewerkers, waaraan je tevi leiding geeft. Je rapporteert aan de controller. Bil het team zorg je voor een ontspannen en stimuli werksfeer. Kortom, een veelzijdige functie die eei groot beroep doet op je communicatieve en social vermogen. Wij verwachten een afgeronde opleiding op HBO- niveau, aangevuld met een aantal jaren werkerva Wij zoeken iemand tussen de 25 en 35 jaar, die tj binnen de kantoorautomatisering. Je verricht voornamelijk werkzaamheden op onze crediteurenadministratie. Tevens wordt je ingezet diverse andere administratieve taken. Wij verwac een afgeronde opleiding op MEAO niveau, aangev met enige werkervaring. Een accuraat iemand tus de 25 en 35 jaar oud, die zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneert. Het kunnen overleggen van relevante opleidinger ervaring kunnen het instappen in onze organisati vergemakkelijken. Belangrijk(er) voor ons zijn: juiste mentaliteit (geen 9.00-17.00), een goede motivatie, klantgerichtheid en de wil om in teamverband te werken en van elkaar te leren.. Je kunt je sollicitatie richten aan de heer Sjaak Akerboom. Bij hem kun je tevens aanvullende informatie over bovenstaande vacatures verkrijg! Lek /Habo Groep B.V., Hertog van Beijerenstraat 6, Postbi 2460 AA Ter Aar. Tel. 0172-602840, Fax 0172-60243: Internet: www.lekhabo.nl. E-mail: iakerboom@lekhab«

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36