Personeel Personeel ifflcollege A T WIJ K Adminis tratief-J uridisch Medewerker v/m 36 uur Monteur Constructeur tevens Keurmeester APK irv Management-assistent (m/v) de Robijn f 2 Electrolux Wij zoeken een Orderdesk medewerk(st)er GELD VERDIENEN? Sassenheim DistriQ kies voor ontwikkeling OFFSETDRUKKER FYSIOTHERAPIE-ASSISTENT (m/v) ERDAG 28 SEPTEMBER 2002hdcsiz M E E N T oep. traalt indig isle wijk is een middelgrote gemeente, entraal gelegen in de Randstad, lemeente met een gezond financieel die investeert in de toekomst, zee, het strand en de duinen zijn in trek bij de inwoners en toeristen, de ruim 40.000 inwoners en meer 1000 ondernemingen staan 300 iewerkers van de gemeente klaar. afdeling Technisch Onderhoud Iging is een onderdeel van de sector icer Onderhoud De afdeling is antwoordelijk voor het technisch, jisch en economisch beheer van de bare buitenruimte m.u.v. de groen- ii rziening. In dat kader draagt zij voor de ontwikkeling van beleid e uitvoering op het gebied van de reiniging, bestrating, riolering, ieristen)markten en vergunning lening m.b.t. de openbare ruimte. )c afdeling wordt gevormd door nedewerkers waarvan er 36 in de tendienst, 4 in de autowerkplaats 12 in de binnendienst werken. ge Katwijk heeft een actief verenigingsleven en een belangrijke functie als familiebadplaats. Hierdoor worden jaarlijks veel vergunningen aangevraagd voor het houden van evenementen. Wilt u dat regelen? Solliciteer dan naar de functie van vacaturenummer 28B/02/01 Uw functie U wordt belast met het uitvoeren en onderhouden van het evenementen- beleid, voeren van het secretariaat van de evenementencommissie, behandelen van aanvragen en het verlenen van vergunningen op het gebied van de APV en de Wet op de kansspelen, overleg en afstemming inzake de controle en handhaving m b t. de verleende vergunningen, actualiseren van de activiteitenkalender U stelt de vereiste gemeentelijke bezwaarschriften en legenadviezen op en vertegenwoordigt de gemeente bij de behandeling daar van in de commissie bezwaar- en beroepschriften en rechtsprekende colleges. Wij vragen Een enthousiaste medewerk(st)er met een afgeronde MBO-opleiding in de jundische richting. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en bent klantgericht en flexibel. Ook heeft u enige jaren relevante werkervaring. Wij bieden Een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, van maximaal 2.424,- bruto per maand (salarisschaal 7). De Gemeente Katwijk kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Daartoe behoort bij blijvend goed functioneren een salaris volgens de uitloopschaal. Is het onderhoud van het rollend materieel van de gemeente Katwijk voor u een uitdaging? Help dan om in de autowerkplaats een sterk gevarieerd wagenpark in topconditie te houden en solliciteer naar de functie van v/m 36 uur vacaturenummer 27B/02/01 Uw functie U wordt belast met onderhouds- en reparatiewerkzaamheden van het gemeentelijk wagenpark en andere objecten die onder het beheer yan de werkplaats vallen, zoals bruggen, gemalen, parkeerarmaturen en regel- verkeerslichten U keurt (APK-2) en inspecteert het gemeentelijk wagenpark en u verricht eenvoudige constructiewerkzaamheden, tevens vervangt u bij afwezigheid de coördinator van de autowerkplaats Wij vragen Iemand die beschikt over het diploma ie monteur VA M. bedrijfswagens, het diploma keurmeester zware en lichte voertuigen en het chauffeursdiploma dan wel het groot rijbewijs. Ervaring met het verrichten van soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Wij bieden Een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervanng, van maximaal 2.105,- bruto per maand (functioneel schaal 5) en een toelage van 89.- bruto per maand. De gemeente Katwijk kent goede secundaire arbeidsvoor waarden. Daartoe behoort bij blijvend goed functioneren een salaris volgens de uitloopschaal. Informatie Voor nadere informatie kunt u terecht bij de heer A. van Duijn, hoofd van de afdeling Technisch Onderhoud Reiniging, telefoon 071-406 22 40. Voor de functie Monteur Constructeur kunt u ook terecht bij de heer A E. van Leeuwen, hoofd van het bureau Reiniging Handhaving, telefoon 071-406 22 49 Algemene informatie over de Gemeente Katwijk vindt u op www.katwijk.nl Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 oktober a s. sturen naar de Gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie Informatievoorziening, antwoordnummer 14009, 2220 VB Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer op bnef en enveloppe. U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-406 23 97 of mailen naar vacatures@katwijk.nl Dc gemeente Katwijk voert een modem personeelsbeleid waarin flexibiliteit en mobili- teil centraal staan. Ook streeft de gemeente naar een evenredige vertegenwoordiging ACQUISITIE WORDT Nlu van allochtone en gehandicapte medewerkers, goals bedoeld in de Wet SAMEN en de Qp pRus GESTELD \VAGW Zij, mits zij voldoen aan de gestelde eisen, worden uitgenodigd te solliciteren Abfin BV is een lease- en financieringsmaatschappij die zich bezig houdt met de lease- en financiering van auto's zowel zakelijk als particulier voor de merken Hyundai, Mitsubishi en MG Rover. Tevens verzorgt Abfin de financiëring van de voorraden auto's bij de dealers van de merken Hyundai, Mitsubishi, Daewoo en Lotus. Wij zoeken op korte termijn een fulltime directiesecretaresse als Functie-omschrijving: Ondersteunen van de directie in algemene zin, zowel in opdracht als op eigen initiatief. Voorbereiden en notuleren van vergaderingen, uitwerken van de notulen en bewaken van de hieruit voortvloeiende te nemen acties. Agendabeheer van de algemeen-directeur. Aanspreekpunt op het gebied van facilitaire zaken zoals post, schoonmaak, beveiliging en dergelijke. Aansturen, coachen, begeleiden en stimuleren van de medewerkers van de receptie (3 personen) en het bedrijfsrestaurant (1 persoon). Zelfstandig verzorgen van in- en externe communicatie, bijvoorbeeld naar importeurs en dealerbedrijven. Uitvoeren van de toegewezen projecten. Functie-eisen: MBO+/HBO denk- en werkniveau, bij voorkeur aangevuld met een opleiding management-assistente. Ruime ervaring in secretariële en management ondersteunende werkzaamheden. Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. Ruime ervaring met Windows, Word, Excel en Powerpoint. Organisatorisch inzicht en gevoel voor bedrijfsverhoudingen. Goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk. Lèidinggevende ervaring. Wij bieden: Een boeiende, veelzijdige en afwisselende functie binnen een dynamische organisatie met een goed arbeidsvoorwaardenpakket. Salaris in overeenstemming met kennis, ervaring en leeftijd. Informatie: Nadere informatie kan worden gevraagd bij de heer D. P. Genemans, personeelsfunctionaris, telefoon 070-5151152. Sollicitaties: Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 7 dagen versturen aan: Abfin BV, ter attentie van de heer D. P. Genemans, Postbus 2076, 2240 CB Wassenaar onder vermelding van sollicitatie management-assistente. Per e-mail kan natuurlijk ook: d.genemans@abfin.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Woon-, zorg- en dienstencentrum Ben jij degene die ons activiteitenteam komt aanvullen? Wij zoeken 2 collega's voor elk 16 uur per week Vacature A betreft: 12 uur per week op de afdeling substitutie en 4 uur per week bij de algemene activiteitenbegeleiding. Eens per twee weken wordt er op zaterdag gewerkt Vacature B betreft: 12 uur per week op de verpleegunit en 4 uur per week bij de algemene activiteitenbegeleiding Wij vragen: - Opleiding MBO-AB of grote interesse in activiteiten- begeleidin en aantoonbare ervaring - Affiniteit met de doelgroep - Flexibiliteit t.a.v. de werktijden - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Wij bieden: - Gezellige werksfeer met enthousiaste inzet voor de bewoners. - Salaris volgens de CAO V&V fwg 3.0 - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen bij Marion Middendorp, hoofd activiteitenbegeleiding. Schriftelijke sollicitaties voor 14 oktober bij Jan Planjer, hoofd facilitaire dienst Woon-, zorg- en dienstencentrum de Robijll Robijnhof 1, 2332 KJ Leiden. Tel. 071- 5817100. Email: postbus@derobijn.nl Electrolux Outdoor Products B.V. is nderdeel van het wereldwijde Electrolux oneem. Het is de Nederlandse verkoop- in marketingorganisatie voor de merken lusqvarna, Jonsered, Flymo, Partner en McCulloch. Gezamenlijk bieden deze ofrken in elk marktsegment een compleet assortiment producten voor onderhoud van bos, tuin en park. De producten lopen uiteen van modern elektrisch tuingereedschap voor consu menten (Flymo) tot duurzaam ergono misch gereedschap voor professionals -r °l usqvarna). De prominente positie op de t ver derlandse markt is mede te danken aan een vooruitstrevende visie en een ioderne, compacte organisatiestructuur ELECTROLUX OUTDOOR PRODUCTS B.V. Husqvarna .lonsered EHH PARTNER Jtf Mcculloch Electrolux Outdoor Products B.V. combineert als werkgever de voordelen van een com pacte, moderne organisatie met de zekerheid, arbeidsvoorwaarden en faciliteiten van een wereldwijd concern. Door een actieve marktbenadering, korte en directe communicatielijnen, snelle besluit vorming en ambitie zijn wij één van de grootste spelers op de markt. Een kundig en gemo tiveerd team werkt hard aan het verder uit bouwen van deze positie. Gebruik van mo derne communicatiemiddelen is volledig geïn tegreerd binnen de onderneming. Taken: verwerken van telefonisch en schriftelijk (fax) ontvangen orders beantwoorden van vragen over klantenorders (met betrekking tot leverings data, manco's, wijzigingen, retouren, prijs informatie, kortingen, beschikbaarheid goederen, facturatie, etc.) opzoeken van artikelnummers op techni sche tekeningen of op CD-Rom verstrekken van beperkte technische informatie aan de klant die bepaalde onderdelen wenst te bestellen Profiel: mbo-niveau enige technische (mechanische) basis kennis (o.a. van 2- en 4-takt verbrandings motoren) vlot telefonisch contact kunnen onder houden met een zeer gedifferentieerde klantengroep een commerciële denkwijze positieve instelling om kunnen gaan met werkdruk ervaring met Microsoft-software administratief onderlegd gestructureerde werkwijze zelfstandige werkhouding collegiaal ervaring op een verkoopadministratie is een plus, evenals (basis-)kennis Engels Wij bieden: Een interessante, dynamische fulltime baan (40 uur) binnen een leuk team. Zowel in financieel als persoonlijk opzicht uit stekende arbeidsvoorwaarden. Interesse? U kunt uw reactie richten aan Rogata Schuchmann-de Brabander, Postbus 120, 2400 AC Alphen a/d Rijn. Dit kan ook per E-mail: erwin.hartgring@electrolux.nl 3] From the Electrolux Group. The world's No. 1 choice. I. Oudotronic maakt gebouwbeheer systemen. Onze installaties zijn terug te vinden in kantoorgebouwen, zwembaden en restaurants. Vanwege de sterke groei van onze onderneming zijn wij met spoed op zoek naar een: Service Medewerker Gevraagd wordt: MTS met ervaring in elektro of besturingstechniek Kennis van verwarming en luchtbehandeling. Takenpakket: uitvoeren van aanpassingen en onderhoud aan onze installaties en het testen en in bedrijf stellen hiervan. werkzaamheden zullen derhalve voor 50% op locatie (extern) plaatsvinden. Wij bieden: afwisselende werkzaamheden in een jong bedrijf op korte termijn een doorgroei naar projectleider goede arbeidsvoorwaarden interne opleiding. Oudotronic, regeltechniek met Visie Torenlaan 10b 2215 RW Voorhout tel.: 0252221884 www.oudotronic.nl Je eigen inkomen regelen in een uurtje per dag? Word dan bezorg(st)er in: meerdere wijken €45,- starterspremie gratis krant, regenpak en handschoenen Bel voor meer info naar 023-5307991 Dagbladen wJÊL Regionaal Opleidingen Centrum 0 Het ID College is een regionaal opleidingen centrum waar ruim 12.000 studenten beroepsonderwijs, educatie en contractonderwijs volgen. Het ID College heeft vesti gingen in Alphen aan den Rijn, Gouda, Katwijk, Leiden, Leidschendam, Lisse, Woerden en Zoetermeer. Het bestuursbureau van het ID College is gevestigd in Zoetermeer. De letters ID staan voor individu en identiteit. Studenten leren bij ons niet alleen een vak, maar ontwikkelen zich ook persoonlijk en leren hun weg te vinden in de maat schappij. Wij hechten aan een goede samenwerking en kennisuitwisseling met bedrij ven, overheden en maatschappelijke instellingen in de regio en willen een bijdrage leveren aan de regionale economische en maatschappelijke ontwikkeling. Het ID College zoekt voor de afdeling Personeel Organisatie van de vestigingen Alphen aan den Rijn en Leiden: ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS P&O Het betreft In Alphen aan den Rijn een functie van 32 - 36,86 uur per week en in Leiden een functie van 24 - 32 uur per week. Werkzaamheden Zorgdragen voor de personeels- en salarisadministratie Verstrekken van inlichtingen m.b.t. personeelsgegevens Aanmaken en verwerken van personeels- en salarismutaties Verzorgen van de verzuim- en reïntegratieregistratie Ondersteunen van de personeels- adviseur Functie-eisen Kennis van geldende regels en procedures betreffende personeels- en salarisadministratie Kennis van vergoedingsregelingen en de toepassing hiervan Uitstekende beheersing van het Nederlands in woord en geschrift Vaardig in het voeren van correspondentie Vaardig in het werken met de computer en het Officepakket Accuraat, stressbestendigheid en een zorgvuldige, klantgerichte en collegiale instelling MB0+ werk- en denkniveau Arbeidsvoorwaarden: De thans vigerende CAO-Bve is van toepassing Salaris: schaal 6 (max. 2.120,-- bij een volledige dienstbetrekking) Informatie Nadere informatie kunt u voor de vestiging Leiden krijgen bij mevrouw M. Verreck, adviseur P&O, tel. (071) 535 33 55. Nadere informatie kunt u voor de vestiging Alphen aan den Rijn krijgen bij mevrouw J. Beerstecher, adviseur P&O, tel. (0172) 47 32 72. Sollicitatie Uw sollicitatiebrief met cv kunt u binnen 10 werkdagen na het verschij nen van deze advertentie sturen naar: (voor de vacature in Leiden) ID College, t.a.v. mw. M. Verreck, Adviseur P&O, Postbus 656, 2300 AR Leiden of mailen naar mverreck@idcollege.nl. (voor de vacature in Alphen a/d Rijn) ID College, t.a.v. mw J. Beerstecher, Adviseur P&O, Postbus 404, 2400 AK Alphen aan den Rijn, of mailen: jbeerstecher@idcollege.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ID College Zoetermeer Boerhaavelaan 5 2713 HA Zoetermeer (079) 320 30 20 www.idcollege.nl Drukkerij Rutgers Drukkerij Rutgers is een middelgrote grafische onderneming gevestigd te Leiderdorp. Het bedrijf bestaat uit een team van 30 vakbekwame medewerkers, een modern machinepark en kenmerkt zich door een open en informele cultuur. Als specialist in het bedrukken van karton leveren wij een zeer gevarieerd en uitgebreid orderpakket. Voor versterking van ons team zijn wij op zoek naar een medewerker met een positieve en flexibele instelling voor de volgende functie: Onze voorkeur gaat uit naar een drukker met ervaring op de 5 kleuren Speedmaster 74 en de 2 kleuren Speedmaster 102 CD. Mis je de ervaring, maar ben je in het bezit van de juiste papieren en bereid je volledig in te zetten, ook dan ben je van harte welkom. In de drukkerij wordt deels gewerkt in een 2 ploegendienst. Spreekt de bovenstaande functie je aan? Stuur dan je cv met begeleidende brief t.a.v. Richard Snik, of stuur een e-mail naar rsnik@drukkerijrutgers.nl. Postbus 55 2350 AB Leiderdorp Telefoon 071 581 07 90 www.drukkerijrutgers.nl GEZONDHEIDSCENTRUM WANTVELD is een samenwerkingsverband van huisartsen, fysiotherapeuten, wijkverpleegkundigen en maatschappelijk werkenden. Ook wordt intensief samengewerkt met apothekers, psychiaters, psychologen, verloskundigen, diëtiste en medisch specialisten. Al ruim 25 jaar bevordert het gezondheidscentrum met zijn manier van werken een geïntegreerde eerstelijns zorg. De fysiotherapeuten in het gezondheidscentrum werken aan het herstel van patiënten met klachten aan het bewegingsapparaat. Patiënten met hoofdpijn, nekklachten, kaakgewrichtsklachten. whiplash, rugklachten, ademhalingsproblemen en sportletsels kunnen worden behandeld door een gespecialiseerde fysiotherapeut, manueel therapeut of haptotherapeut. De therapieën bestaan uit individuele behandelingen en revalidalieprogramma's. De Beheersstichting Gezondheidscentrum Wantveld zoekt voor de afdeling fysiotherapie op korte termijn een Het betreft een dienstverband van 26 uur per week (72%). De werkzaamheden bestaan uit het begeleiden en stimuleren van patiënten tijdens hun therapeutisch programma in de oefenzaal evenals de ^arbij behorende administratieve en huishoudelijke taken en het verrichten van eenvoudige medisch-technische handelingen. Voor deze functie zoekt de stichting een enthousiaste medewerker met: goede contactuele eigenschappen affiniteit met sport en eerstelijnsgezondheidszorg capaciteiten om zelfstandig binnen een team te functioneren en nauwgezet volgens afspraken en protocollen te handelen. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gezondheidscentra. Voor informatie kan men zich van maandag t/m woensdag wenden tot mevrouw A. Coesel, fysiotherapie-assistent. telefoon 071-3619345 of zie onze website: www.wantveld.nl. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan: Beheersstichting Gezondheidscentrum Wantveld T.a.v. de heer M. R. Groen, fysiotherapeut. Postbus 100, 2200 AC Noordwijk

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 31