Managementassistent m/v Secretaresse m/v financieel medewerker (m/v) VOORSCHOTEN O O O Allround bijstandsconsulenHnkomen Juridisch medewerker Sociale Dienstverlening Beleidsmedewerker Sociale Dienstverlening m Leiden- 1 ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2002 HOC 910 het Rijnlands Zeehospitium Het Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Voorzieningencentrum en het Rijn lands Revalidatiecentrum/Centrum voor Hart- en Longrevalidatie. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de gehandicaptenzorg en de revalidatie. Het Rijnlands Zeehospitium zoekt voor de dienst Financiën Informatie een Algemene informatie: De dienst Financiën &c Informatie is binnen de Stichting Rijnlands Zeehospitium (RZH) verantwoordelijk voor een goede organisatie en uitvoering van de financieel-economische, administratieve, automatiserings-, informatie- en planningsfunctie. Functie-informatie: - verricht in het kader van de informatievoorziening taken ten behoeve van interne budgettering, exploitatiebegroting en jaarrekening onder verantwoordelijkheid van het hoofd administratie; - controleert periodiek de verrichte werkzaamheden van de financiële administratie op juistheid en naleving van de voorschriften en protocollen, en rapporteert hierover aan het hoofd administratie; - is belast met het applicatiebeheer van de door de administratie gebruikte softwarepakketten voor de financiële administratie en voor de voorraad administratie; - levert een bijdrage aan de ontwikkeling en verbetering van de management informatie; - ondersteunt, daar waar nodig, de overige medewerkers bij de dagelijkse verwerking van mutaties in de grootboekadministratie en in de diverse subadministraties, alsmede van het daarbijbehorende betalingsverkeer. Functie-eisen: - afgeronde opleiding op minimaal mba-/meao-niveau, aangevuld met werkervaring op het vakgebied; - kennis van en ervaring met automatiseringssystemen, bij voorkeur met een grondige kennis van Excel; I voor 32-36 uur per week - analytisch denkvermogen, goede communicatieve vaardigheden alsmede een servicegerichte instelling; - zowel in teamverband als zelfstandig en resultaatgericht kunnen werken; - een grote mate van accuratesse. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuizen. Dienstverband en werktijden: - het betreft vooralsnog een aanstelling voor bepaalde tijd voor de duur van een jaar, waarna bij gebleken geschiktheid de aanstelling wordt omgezet in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer H.J. de Ruiter, hoofd administratie, telefoon (071) 406 01 10; - de sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 16 oktober 2002; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u voor 12 oktober 2002, onder vermelding van vacaturenummer 200259, richten aan Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 599, 2220 AN Katwijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Met ruim 16.000 burgermedewerkers en militairen is de Koninklijke Marine (KM) een van de grotere werkgevers van Nederland. Onder de verantwoordelijkheid van de Commandant der Zee macht valt de Dienst Onderhoud Elektronische Walinstallaties Nederland (DOEWINED). Deze dienst zorgt voor de materiële en operationele gereedheid van radio- en datacommunicatie, andere elektronische systemen en antenneparken. Ter versterking van de Antennegroep te Valken burg (MVKV), die KM-antennes in stand houdt in Nederland, de Nederlandse Antillen en Aruba, zoeken we een gedreven professional (v/m) die de functie ambieert van In deze functie realiseert u soms zeer complexe antenne(deel)systemen. Ook bent u belast met de instandhouding hiervan, hetgeen u doet door bouwmethoden, beschrijvingen en technieken te inter preteren, problemen op te lossen, modificatieconcepten op te stellen en preventief en correctief onderhoud uit te voeren. Daarnaast is het belangrijk dat u de genoemde systemen technisch en ope rationeel beproeft: u integreert diverse antennes tot een goed functionerend antenne(deel)systeem en verhelpt technische onvolkomenheden in de hardware. De werkzaamheden worden op grote hoogte en onder alle klimatologische omstandigheden verricht. Regelmatig is men langere tijd van huis. De basis voor succes legt u met een mbo-diploma, richting Werktuigbouwtechniek, danwel een gelijk waardige combinatie van opleiding en ervaring. Bovendien weet u het een en ander over elektronica, elektrotechniek en radiocommunicatie, en bent u in staat om mechanische aanpassingen te construeren en-uit te voeren. Zowel in de Nederlandse als de Engelse taal drukt u zich goed uit. U bent in het bezit van rijbewijs B en uw instelling kenmerkt zich door een grote mate van zelfstandigheid, improvisatie vermogen en samenwerkingsgerichtheid. Gezien de bijzondere omstandigheden waaronder de werk zaamheden worden verricht is het essentieel dat u in een uitstekende lichamelijke conditie verkeert. Wij bieden u een interessante baan in een veelzijdige organisatie met ruime mogelijkheden voor uw verdere persoonlijke en professionele ontwikkeling. Afhankelijk van uw kennis en ervaring bedraagt het bruto maandsalaris maximaal circa 2.100,- (schaal 5 BBAD), exclusief 8% vakantietoeslag. Verder mag u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV-dagen per jaar en een uitgebreid pakket studiefaciliteiten om uw vakkennis te verbreden en te verdiepen. Meer informatie over de functie, de organisatie en de selectieprocedure kunt u inwinnen bij het plaatsvervangend hoofd DOEWINED, de heer J. van der Sluijs, (071405 21 53. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Een medische keuring is onderdeel van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen vier weken na publicatie van deze advertentie sturen naar de Onderafdeling Burgerpersoneel CZMNED, t.a.v. de heerJ.R. Urban (personeelsconsulent), Het Nieuwe Diep 12-14, 1780 CA Den Helder. Of e-mail naar: hpmb@czmned.navy.dnet.mindef.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Surf voor de meest recente vacatures bij de Koninklijke Marine naar www.marine.nl of voor een overzicht van alle vacatures bij Defensie naar www.defensie.nl/werkenbij. Weten waar je mee bezig bent. De Marine. m n t Voorschoten (bijna 24.000 inwonen een woongemeente aan de Vliet I veel ruimte, groen en water, geleI tussen Den Haag en Leiden. PAREL AAN DE VLIET De organisatie bevindt zich in een vernieuwingsproces waarbij een optimale dienstverlening aan de burgers het uiteindelijke doel is. Belangrijke instrumenten hierbij zijn integraal management, vernieuwing van de beleids- en beheerscyclus en cultuurveran dering. De organisatie telt circa 200 medewerkers en kent de sectoren Ruimte, Welzijn en Middelen. NIEUWE UITDAGING NODIG? Kom dan onze organisatie versterken als Vacaturenummer 2002.18: maximaal 36 uur en een maximum salaris van 2.733,- bruto per maand (schaal 8). Belangrijkste taken: Behandeling van aanvragen en hercontroles op het gebied van de Algemene Bijstandswet en n maregelingen. Actieve bijdrage bij de verdere ontwikkeling van uitstroomgerichte activiteiten, de verdere ontwikkelingln het "zorgloket" en het optimaliseren van de kwaliteit van de dienstverlening. Vacaturenummer 2002.19: 25 uur en een maximum bruto salaris van 3.087,- bruto per maand (schaal 9) bij een volledig dienstverband. Belangrijkste taken: Terugvordering van ten onrechte verstrekte uitkeringen, het onderzoeken en vaststellen van K haalsvorderingen, uitvoering wet boeten, periodieke onderzoeken. Vacaturenummer 2002.20: 28 uur en een maximum bruto salaris van 3.087,- bruto per maand (schaal 9) bij een volledig dienstverband. Belangrijkste taken: Ontwikkeling van beleid op een groot aantal beleidsterreinen van de afdeling SDZ. Partici#18e' in (regionale) projectgroepen. F De Wil je meer weten over een van de functies? Surf dan naar www.voorschoten.nl. Je kunt ook een uitgebreide advertentietekst opvragen bij de afdeling Personeel en Organisatie telefoon 071- 560 07 60 of 560 06 14. Voor inhoudelijke vragen over de functies kun je terecht bij. Inge Bunte, Teammanager Sociale Diensverlening, telefoon: 071 - 560 06 96 of bij Theo Kruijthof, Manager Sociale Dienstverlening en Zorg, telefoon 071- 560 07 Je sollicitatie, onder vermelding van het vacatureummer, kun je tot uiterlijk 8 oktober 2002 richten aan Mw. M.J. Breunesse, directeur van de sector Welzijn, Postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Mailen kan ook: vacature@voorschoten.nl. Een psychologisch onderzoek of assessment kan deel uitmaken van de procedure. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Daarom wordt de voorkeur gegeven c hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. (aatst inkhc Tg n Afdeling Functie inhoud Functie-eisen De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Sociale Zakerf1 Arbeidsmarktbeleid, Bestuursdienst en Milieu en Beheer. De Leidse gemeenteraad heeft onlangs de griffier aangesteld en besloten deze te laten bijstaan in zijn werkzaamhe door een griffie. De griffie is primair een organisatie die de raad ondersteunt bij de uitvoering van zijn wettelijke tal namelijk kaderstelling, volksvertegenwoordiging en controle. De griffie ondersteunt bovendien de raadscommissi de individuele raadsleden, de agendacommissie en het fractievoorzittersoverleg. Deze ondersteuning valt uiteen in secretariële, procesmatige en inhoudelijke taken. Voor de secretariële ondersteuning zijn de volgende functies vac (vacaturenummer 02/31) U zorgt voor administratieve ondersteuning van de griffier en zet het nieuwe secretariaat op. U bent belast met 1 agendabeheer, behandelen van de in- en uitgaande post met de griffier en beheert het Bestuurlijk Informatie Sy: U beheert en behandelt vertrouwelijke informatie. Tot uw taken behoren verder de afhandeling van de corresponde van de raad en van brieven, mail en telefonische reacties van burgers en raadsleden. Daarnaast organiseert u vergaderin en bijeenkomsten, zorgt voor de notulen en biedt een ondersteunende rol bij ontvangsten, presentaties en evenemei U houdt het centrale relatiebeheer bij. Voor de medewerkers van de raadgriffie verzorgt en beheert u de verlof-en verzuimadministratie. De bereikbaarheid van de griffie wordt door u georganiseerd en bewaakt. U beschikt over een HAVO- werk en denkniveau. U heeft een afgeronde managementassistentopleiding. Daarnaa.^ heeft u ervaring opgedaan met Word, Excel en PowerPoint. U heeft enig gevoel voor politiek-bestuurlijke verhoudin U beschikt over uitstekende mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en goede communicatieve en sociale vaardigheden. U heeft het vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Ilvisi aja2 (vacaturenummer 02/32) Functie inhoud Functie-eisen AZ24 exc 2 TYz gra; gro (ee 2 (ac: U zorgt voor algehele secretariële ondersteuning van de griffie in de ruimste zin van het woord. U bent belast met - medeopzetten van een nieuw secretariaat. U organiseert en bewaakt de bereikbaarheid van de griffie tezamen met R8(_^ managementassistente. U ondersteunt de raadsadviseurs bij secretariële en logistieke processen van vergaderingen. RKC Daarnaast verleent u ondersteuning aan de communicatieadviseur bij de uitvoering van projecten/bijeenkomstei rod U verzorgt de correspondentie, u registreert en bewaakt de verzoeken van ambtelijke bijstand van de raadsleden aflWE de griffie. De overleggen worden door u voorbereid en incidenteel zorgt u voor verslaglegging van vergaderingen. Daarnaast beheert u het archief. Salaris Werkweek Informatie Reageren? ÏIRa BE* WIL 2 2WO Naast een MBO-werk en denkniveau beschikt u over een afgeronde secretaresse opleiding en beheerst u Word, Ex en PowerPoint. U heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. U bent accuraat, kan goetfe di samenwerken, bent klantgericht en goed in het plannen en organiseren. AM Deze functies moeten nog worden gewaardeerd. Indicatief wordt de functie van secretaresse voorlopig ingeschaali schaal 6. Wij kunnen daarom een salaris bieden tussen 1.359,-en 2.202,- en voor de functie van manageme 2] assistente (voorlopige inschaling schaal 7) een salaris tussen 1.452,- en 2.412,-. De inschaling is afhankelijk mm opleiding en ervaring. OR 2 iOA: IAA: IEL 2 IER 2 WW PA 2, io2 Graag, maar wel binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie. Uw sollicitatiebrief inclusief CV kunt u ric 2 aan: Gemeente Leiden, Bestuursdienst/PICOF, t.a.v. mw. W.C.M.Beurze, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, o.v.v. h Het betreft voor beide functies een 36 urige werkweek. Er wordt ook in de avonduren gewerkt. Voor informatie over de functies kunt u contact opnemen met mevrouw E.H.T. van der Vlist, raadsgriffier, telefoon 071 - 516 50 21 of 06 - 524 571 86. vacaturenummer. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pri/s gesteld. Bestuursdienst Ipun uitsla plete >lete Iden

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28