Personeel Personeel Personeel Personeel Personq As Oud MEDISIZE Poelgeest the American School - of the hague 11 SUPPLY C0¥K Servicetechnicus eerste monteur m/v TAN DARTS ASSISTENT gediplomeerde DOKTERS ASSISTENTE Assistent Inkoop ts> Ben jij een klantenbinder en wil je parttime aan de slag? een zelfstandig werkende lis ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2002 The American School of The Hague (ASH) provides an American-style education for over 1,000 students from close to 50 countries. The staff of 180 represents about 10 nationalities with a preponderance of American teachers. The five hectare campus which is currently being extended, is located in and offers excellent and unique facilities for students. ASH is seeking candidates for: Network Support Engineer ji Assistant to the Business Manager Human Resources Assistant Accounting Office Employee (part-time: 60%) Network Support Engineer "MBO" level, MCSE training or equivalent experience, PC hardware assembly experience Desirable: webshield experience, Epolicy Orchestrer experience, experience in working with a wireless LAN (IEEE 802.11), Macintosh support experience, experience in working in an education or training environment TasKs Responsibilities; Help-desk activities; assisting in execution of routine network support tasks; assisting during special implementation periods in the yearly cycle special projects; routine implementation of procedures designed to proactively avoid workstation, network connection and network use problems; PC and Macintosh workstation installation and repair; application software installation. Candidate Profile: We are looking for a customer-oriented teamplayer with a hands-on mentality who is willing to work with novice and experienced users and who functions comfortably in an English speaking environment. Assistant to the Business Manager Qualifications Experience; "MBO" level with accounting, experience in a finance-related administrative position, high degree of organization, confidentiality and flexibility, working knowledge of Microsoft Windows, esp. Word and Excel Tasks Responsibilities: Projects and research assigned by the Business Manager; Planning, execute and follow-up on Accounts Payable; registration of the bankbook; prepare and execute Petty Cash; prepare information and keep contact with our tax advisors, lawyers and insurance agent; normal administrative tasks. Candidate Profile: We are looking for a customer-oriented, accurate, independent worker with a hands-on mentality who functions comfortably in an English speaking environment. Human Resources Assistant Qualifications Experience: "MBO" level; good computer skills especially in working with MS Word, Outlook, Excel and Internet Explorer (preferably a secretarial background); able to work with confidential information. Responsibilities; Assist in the recruitment and selection procedures; assist employees with any questions they may have; keep the personnel information system and the personnel files up-to-date; registration of sickness absences and vacation days; assist in (the preparation of) the orientation for new staff; keep the employee handbooks up-to-date; perform normal secretarial duties like making appointments, photocopying, answering phone calls and filing. We are looking for a friendly, customer-oriented, accurate colleague who functions comfortably in an English speaking environment and has a good level of Dutch. Accounting Office Employee (part-time: 60%) Qualifications Experience: "MBO" level with accounting; experience in a finance-related administrative position, high degree of organization, confidentiality and flexibility, working knowledge of Microsoft Windows, esp. Word and Excel. Ta?kg Responsibilities: Maintenance of the student database; preparation of invoices; follow-up payments; reminders and make telephone calls to companies and parents; reconciliation of enrollment bus reports with database and invoices; reconciliation general ledger; preparation of management reports. Candidate Profile; We are looking for a customer-oriented, accurate, independent worker with a hands-on mentality who functions comfortably in an English speaking environment. For all candidates we require either EU citizenship or the possession of a residence permit with a "free to work" status. If you are interested please send your English application letter and résumé to: Maartje Winkel Human Resources Manager The American School of The Hague Rijksstraatweg 200, 2241 BX Wassenaar, recruitment@ash.nl The British School in The Netherlands We are looking for qualified staff to join the supply lists at our Foundation, Junior and Senior Schools in Den Haag and Voorschoten to provide cover as and when required in the following areas: Teachers - Reception, Nursery, Junior, Senior Classroom Assistants Playground Lunchtime Assistants Learning Support Assistants (including Senior School) Specialist Teachers - Dutch, PE, SEN, EAL etc School Nurses We also have temporary contracts in several areas arising from Maternity Leave We are looking for enthusiastic professional people with commitment to provide high quality teaching and learning. To apply to join our supply lists please complete the application form for supply work on our website www.britishschool.nl and send to: Sharon Smit, HR Services, The Britisch School in The Netherlands, The Foundation School, Tarwekamp 3, 2592 XG Den Haag. Tel.: 070 315 4063; Fax: 070 315 4065; E-mail: sharon.smiti8britishschool.nl HELP JIJ ONS BIJ DE SERVICE EN VERKOOP VAN 1IC ONZE NOODSTROOMSYSTEMEN? Eurotronic BV is een handelsonderneming die al bijna 25 jaar succesvol actief is onder andere in de markt van kabeltelevisie en telecommunicatie. Ons bedrijf vertegenwoordigt een aantal internationale fabrikanten exclusief op de Nederlandse markt. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, commercieel ingestelde De functie: - Het zelfstandig uitvoeren van service en onderhoud, vooral op locatie, aan Alpha Technologies noodstroomsystemen - Het ondersteunen en technisch adviseren van de klanten. Wij vragen: - Een enthousiast, doelgericht persoon die wil meedenken en meegroeien binnen een succesvol en gezellig bedrijf - Opleidingsniveau LTS MTS-E, VEV of vergelijkbaar - Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie (ervaring met noodstroomsystemen is een pre, geen vereiste) - Indien nodig, 's avonds en in weekenden beschikbaar zijn voor storingsdienst (uiteraard tegen aanvullende salariëring) - Kennis van de Engelse taal (in woord) en eventueel enige kennis van de Duitse taal - Wonend in de regio en in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden: - Zelfstandige technische job in een klein team. Voor je werkzaamheden kom je letterlijk overal (in het buitenland voor trainingen en opleidingen, bij satelliet stations, centrale kabel TV locaties, rekencentra, atoombunkers, offshore boorplatforms, enz.) - Een gezelllige werkomgeving in een internationale sfeer. - Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand - Wij stellen een bedrijfsauto beschikbaar waarmee ook privé gereden mag worden. Schriftelijke sollicitaties (inclusief cv) kun je voor 30 september a.s. zenden naar: Eurotronic BV, t.a.v. de heer R. van Hartingsveldt, Postbus 582, 2400 AN Alphen aan den Rijn of per e-mail: rvh@eurotronic.nl. Pas geopende tandartspraktijk zoekt: enthousiaste, flexibele, accurate voor 22 uur per week ervaring/opleiding is geen vereiste Sollicitaties met c.v. naar: mw. M. A. Wildenbeest, J. P. Thijsselaan 84 B, 2341 PD Oegstgeest Wij zoeken een voor 16 uur per week in een huisartsenpraktijk. Bel of schrijf naar dhr. W. J. Sleeuw, R. van Rijnsingel 15, 2371 RA Roelofarendsveen Tel.: 071 -3312511 Voor ons distributiecentrum in Zaandam zoeken wij: Chauffeurs m/v met groot rijbewijs B-C-E (Chauffeursdiploma) U zorgt voor het transport van de europallets met goederen naar onze filialen in Noord- en Zuid-Holland. U laadt en lost deze pallets met een elektrische paliettruck. Wij bieden: - werktijden tussen 04.00 uur -17.00 uur van maandag tot en met zaterdag (parttime of alleen zaterdag is ook mogelijk); - salaris conform VGl-CAO voor grootwinkelbedrijven; - chauffeurstoeslag; - bonus-malus regeling bij goed rijgedrag/schadevrij rijden; - reiskostenvergoeding. Wij verwachten een vriendelijk en correct optreden. U kunt telefonisch contact opnemen met dhr. A.J. Timmerman (distributiemanager), tel.nr.: (075) 6517407, of u stuurt uw sollicitatiebrief met CV vóór 29 september 2002 naar: ALDI Zaandam B.V. T.a.v. dhr. A.J. Timmerman Postbus 1504,1500 AM Zaandam Medisize ontwikkelt, produceert en verkoopt medische producten ten behoeve van ziekenhuizen in binnen- en buitenland. Zij is een klantgerichte organisatie met een vooraanstaande positie in de markt. Met 165 medewerkers heeft Medisize het totale proces van productontwikkeling tot levering aan de klant, in eigen hand. Hierdoor is zij in staat optimaal op specifieke wensen in te spelen en biedt zij een hoog serviceniveau. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden is er een vacature ontstaan voor de functie van De functie: 0 Je bewaakt de orderportefeuille 0 Je verzorgt alle voorkomende administratieve activiteiten van de inkoopafdeling 0 Je beheert de inkoopdossiers 0 Je onderhoudt telefonische en schriftelijke contacten met leveranciers 0 Je ondersteunt projecten binnen Medisize Medisize vraagt: 0 Een vrolijk en energiek persoon die gestructureerd kan werken 0 Je bent gewend aan de drukte van een productiebedrijf en houdt ervan initiatieven te ontplooien 0 Naast MBO+/HBO werk- en denkniveau is affiniteit en ervaring met inkoop gewenst 0 Goede kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal 0 Kennis van MS Office (Word en Excel) én Exact software Medisize biedt: 0 Een uitdagende baan binnen een jong en enthousiast team 0 Een kans om jezelf verder te ontplooien 0 Informele, no-nonsense organisatie met korte lijnen 0 Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jack Nas, S 0252-576 837, E-mail: jnas@medisize.nl Heb je belangstelling Schrijf dan je sollicitatiebrief met cv aan Medisize bv, t.a.v. de heer C.J. Bos, Postbus 366, 2180 AJ Hillegom, E-mail: cbos@medisize.nl topa verpakking bv Dan hebben wij een uitdaging voor je! Topa Verpakking BV is onderdeel van de Topa-groep, bestaande uit: Dopak, leverancier van hoogwaardige golfkarton nen verpakkingen en het Topa Instituut, research ontwikkeling. Als groothandel in trans portverpakkingen biedt Topa Verpakking haar klanten een uitgebreide keus aan innovatieve verpakkingsoplossingen. Onze verkooporganisatie bestaat uit vier verschillende Klantenservicegroepen, elk met hun eigen specialisatie. Meer weten over Topa en haar producten, surf naar www.topa.nl. Ons aanbod: Als medewerker Klantenservicegroep Eng Packaging versterk je ons verkoopteam. J voorraadproducten, maar ook klantspecif verpakkingen, in samenwerking met onzt dienstspecialisten. Samen met je collega's een enthousiast, jong en daadkrachtig tei Je werkt 24 uur per week op vaste dagen donderdag en vrijdag) voor een dynamise met uitstekende arbeidsvoorwaarden. I Jij biedt ons: Commercieel instinct en doorzettingsvej Een absoluut gevoel voor service Een uitstekend communicatievermogen Een afgeronde HAVO of MBO-opleidin^ Affiniteit met automatisering Innerlijke rust Een gezonde dosis humor Schrijf je brief met CV binnen 14 dagen a; Hoppenbrouwer, Manager Klantenservice (0252 245278). Topa Verpakking BV Torenlaan 10, 2215 RW Voorhout Acquisitie naar aanleiding van deze advertent/ejl op prijs gesteld. Het congreshotel Oud-Poelgeest is een Erkende Congresloj gevestigd op het landgoed Oud-Poelgeest te Oegstget met 15 congreszalen zowel in Kasteel als het Koetshui een hotel met 45 kamers en een restaurant voor 145 perstj Wij zoeken voor het verzorgen van ontbijt, lunches en diners voor onze gasten: voor 38 uur per week De werkzaamheden worden in teamverband verric( in wisseldiensten dagelijks tussen 07.00-23.00 uui Voor verdere informatie of sollicitatie: Tel. 071-517 42 24 (dhr. W. P. Dool) Kasteel Oud-Poelgeest (Poelgeesterweg 1) Postbus 1145 2340 BC Oegstgeest

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 22