- NOORDWIJK K tempo-team gemeente Medewerker ondersteuning afdelingshoofd v/m Assistent-controller Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwalit BALANS Een ervaren lasser(s) constructiebankwerker(s) VERGEET DEZE ADVERTENTIE NEEM ZELF HET INITIATIEF 1o h&t- Plan je graag maar niet de hele tijd MEDEWERKER PLANNING ma/ Verpleeghuis "Leythenrode" Zorg die van twee kanten komt! 0lOe'TienbaC'Pl^t! ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2002 Noordwijk 'de bloemenbadplaats' is een gemeente van circa 25.000 inwoners met internationale allure en goede recreatie- en uitgaansmogelijkheden. Noordwijk werkt met enthousiasme aan de verbetering van de gemeentelijke organisatie. De sleutelwoorden hiervoor zijn klantgerichtheid, flexibiliteit, kwaliteit en bedrijfsmatig werken. Bij de afdeling Infrastructuur is de volgende vacature vacant: voor 18 uur per week Functie-informatie: Onze nieuwe collega: - Beheert de agenda van het afdelingshoofd, plant afspraken in en bewaakt de uitvoering van gemaakte afspraken; - Verzorgt vergaderstukken alsmede de tijdige verzending hiervan, en verzorgt de notulen voor diverse overlegsituaties; - Behandelt de post, voegt voor afhandeling benodigde bescheiden bij en bewaakt de termijnen binnen het postregistratiesysteem; - Beheert en onderhoudt het urenverantwoording- en tijdregistratiesysteem van de afdeling; - Controleert de facturen ten behoeve van het afdelingshoofd; - Verricht overige voorkomende werkzaamheden op vergelijkbaar werk- en denkniveau. Functie-eisen: onze nieuwe collega: Beschikt over een administratieve dan wel secretariële opleiding met enige ervaring; Vindt het prettig om in teamverband te werken; Is accuraat en beschikt over goede contactuele eigenschappen; Is flexibel en beschikt tevens over goede communicatieve vaardigheden. Wat bieden wij: Wij bieden een boeiende functie in een informele werkomgeving. Wij bieden een goed salaris. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in aanloopschaal 4, maximaal 1.988,00 of de functieschaal 5, maximaal 2.094,00 bruto per maand, beide bij een 36-urige werkweek. Ook bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Te denken valt aan de mogelijkheid tot flexibel werken, reiskostenvergoeding, kinderopvang en PC privé-regeling. Ook bestaat de mogelijkheid tot koop en verkoop van verlofdagen. Verder hechten wij veel waarde aan ontwikkeling door begeleiding en opleiding en bieden wij hiervoor goede faciliteiten Overige informatie: Het hoofd van de afdeling Infrastructuur, de heer A. Koning, (tel. 071-3660324) is gaarne bereid nadere informatie te verstrekken. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 11 september 2002 sturen naar: het college van burgemeester en wethouders van Noordwijk, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Dit onder vermelding van vacaturenummer 2002-13 in de linkerbovenhoek van brief en envelop. U kunt uw brief ook e-mailen naar de gemeente Noordwijk. Het e-mailadres is: vacatures@noordwijk.nl. Vrouwen, gehandicapten en allochtonen zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandspositie op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Luiten-Van der Valk Beheer is de houdstermaatschappij van een aantal dochtermaatschappijen, o.a. in de horecasector. De omgangsvormen kenmerken zich door een informeel en direct karakter. Voor een drietal werkmaatschappijen in Zuid-Holland zijn wij op zoek naar een: In deze functie ziet U toe op een goed lopende financiële administratie bij een aantal werkmaatschappijen en zorgt U voor een tijdige aanlevering van de gegevens naar de holdingmaatschappij. Dit wordt bereikt door een continue begeleiding van, en afstemming met de werkmaatschappijen. Concreet vertaalt zich dit in het inhoudelijk meedenken met de vestigingsadministrateurs. Een dergelijke werkwijze stelt U in staat om ontwikkelingen snel te signaleren en op afwijkingen te anticiperen. Periodiek voorziet U de concerncontroller en/of bestuur van een managementrapportage met o.a. bedrijfsresultaat, liquiditeits-, exploitatie-, en investeringsbegrotingen. Tevens kunt U zelfstandig de jaarrekening opstellen en presenteren. Voor deze zelfstandige, verantwoordelijke en dynamische functie zoeken zij een kandidaat die kennis heeft van admi nistratieve organisaties. Omdat U regelmatig op lokatie van de werkmaatschappijen bent, is een flexibele en mobiele werkhouding belangrijk. Door enige jaren succesvolle ervaring in een soortgelijke functie kuht U situaties overzien en daar vervolgens de relevante informatie uit destilleren. Werkervaring bij een accountantsbureau is een pré. U beschikt over een gerichte opleiding op HBO-niveau. U kunt Uw sollicitaties richten aan: Luiten-Van der Valk Beheer, t.a.v. drs. M.J. Baltus, Nijverheidstraat 27-31, 1135 GE Edam of per e-mail: m.baltus@basiccommunication.nl Voor meer informatie kunt U hem bellen: 0299-480000. Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beot van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk ond en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in ha< Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen 1 UNIVERSITAIR FACILITAIR BEDRIJF (ÜFB) Coördinator debiteuren administratie (v/m) Planning Control (0,8 fte) vacaturenummer: 2-156/5551 De afdeling Planning Control (p&c) onder steunt de directie en lijnmanagers van het Universitair Facilitair Bedrijf (ufb). De staf afdeling telt 11 medewerk(st)ers (7,6 fte) die binnen vier sectoren werkzaam zijn: debiteuren-, crediteuren- en personeels administratie, alsmede in- en externe berichtgeving. Het ufb telt circa 200 medewerkers die zich bezighouden met catering-, postale, (foto)- grafische, audiovisuele en schoonmaak dienstverlening, copy- 8c printondersteuning en groenbeheer. Momenteel wordt gewerkt aan de introductie van Integraal Facility Management, ifm gaat gepaard met verdere uitbreiding van het product- en diensten assortiment. p&c/debiteurenadministratie zorgt voor het opstellen, verwerken en versturen van debiteurenfacturen voor de vele in- en externe klanten van het ufb, bewaakt de afloop, verzorgt de inning, inclusief incasso, en verwerkt de betalingen. sap-modules ondersteunen deze processen. Taak: De coördinator is verantwoordelijk voor de debiteurenadministratie, stuurt medewerksters financiële administratie aan, ondersteunt lijnmanagers inzake het offerte-, verkoop- en bewaarproces en levert hen hier informatie over vanuit sap. Samen met zijn/haar collega's houdt de coördinator de financiële admini stratie van het ufb op orde en voorziet lijnmanagers van informatie, administratieve ondersteuning en advies. Vereist: Wij zijn op zoek naar een collega die in het bezit is van een diploma meao-be of-ba opleiding mavo/havo met daarbij pd en mba die het prettig vindt om in een informele sfeer te werken. Je hebt ruime boekhoudkundige kennis, ervaring met complexe organisaties en bent accuraat, kwaliteitsbewust en stress bestendig. Het werken met geautomatiseerde systemen zoals sap en ms Word en Excel is je bekend. Je vindt het leuk om het administra tieve proces te bewaken en daarvoor op klantgerichte wijze contact te hebben met de lijnmanagers en je collega's op de afdeling. Wij bieden: een prettige, informele en uitdagende werkomgeving met korte communicatielijnen; studiefaciliteiten; goede pensioenvoorziening (abp). Salaris maximaal 2.259,- (schaal 8) bij een 0,8 dagtaak, 8% vakantietoelage, tegemoet koming in de ziektekosten, flexibele arl voorwaarden, eindejaarsuitkering van Aanstelling geschiedt, bij gebleken gesc heid, voor onbepaalde tijd. Informatie bij: dhr. D.W.G. Mars, Com ufb, tel. 071-5273348/5273020. Sollicitaties, voorzien van curriculum onder vermelding van het vacaturenun op brief en envelop, binnen twee weke verschijnen van dit blad zenden aan: Universiteit Leiden/uFB, afdeling p&o^ Postbus 905, 2300 ax Leiden. Het beleid van de universiteit is erop ge meer vrouwen aan te stellen in de fund waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk w te solliciteren. Stedelijk Gymnasium Leiden Het Stedelijk Gymnasium Leiden is een van de grootste zelfstandige gymnasia in Nederland. De school groeit en telt volgend schooljaar ca. 1300 leerlingen en 120 personeelsleden. Voor het nieuwe schooljaar wordt een docent gevraagd voor: Beeldende Vorming 8 lesuren (vervanging wegens ziekte voor onbepaalde tijd) Het betreft een LB-functie (schaal 10) Voor dit vak geldt: bij voorkeur 1e graads bevoegdheid of hiervoor studerend Per direkt bestaat er een de vacature van Technisch Onderwijs Assistent biologie (0,8 fte, schaal 5) Sollicitaties vóór 12 september a.s. te zenden aan de rector van de school, mw. drs. J. M. H. Thomassen Fruinlaan 15 2313 EP Leiden E-mail: stedeliik@avmnasiumleiden.nl Informatie: www.gymnasiumleiden.nl tel. 071-5121365 Fax. 071-5144543 Servo Balans producent van elektronische en mechanische weeg' machines voor industriële toepassing. Weegmachines worden in eigen beheer getekend, geengeneerd, gefabriceerd volgens specificaties van de klant. Wij zijn op zoek naar: Afwisselend las- en constructiewerk >- Leeftijd: 20-45 jaar >- Opleiding c.q. kennisniveau: bij voorkeur LTS of MTS werktuigbr Sollicitatie richten aan: Servo Balans International BV, t.a.v. de Directie, Jan Evertsenlaan 4, 2224 SV Katwijk, tel. 071 - 4030101 Tempo-Team zoekt intercedenten met initiatief. Jouw uitdaging is het beste uit jezelf én anderen te halen. Je zoekt daarom een inspirerende werkgever die vrijheid en creativiteit weet te waarderen. Praat eens met Tempo-Team, specialist in flexibele arbeid. Wij houden van medewerkers met originaliteit, lef en een scherp oog voor nieuwe kansen. Je bent een commercieel talent en je hebt werkervaring in de zakelijke dienstverlening, bij de overheid of in de financiële dienstverlening. Als intercedent bij Tempo-Team zet je alles op alles om de perfecte match tussen mens en werk tot stand te brengen. Je bent het gezicht van ons bedrijf en aanspreek punt voor klant én flexwerker. Momenteel hebben wij vacatures in de regio Groot Den Haag en het Groene Hart. Kijk of het klikt tussen jou en Tempo-Team op www.tempo-team.nl/intercedente. We houden twee selectiedagen op 4 september en I I september op het hoofdkantoor van Tempo-Team in Diemen. Bij gebleken geschiktheid kun je wat ons betreft binnen twee weken aan het werk. Interesse? Stuur een brief met je cv naar Tempo-Team, t.a.v. mevr. M. Sanders, postbus I2700, I 100 AS Amsterdam-Zuidoost of mail naar hrm.support@tempo-team.nl Leythenrode is een verpleeghuis en reactiveringscentrum in Leiderdorp met een capaciteit van 180 bedden en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Een moderne aanpak van zorgverlening. Er werken 400 mensen binnen Leythenrode. Voor de afdeling planning zoeken wij een medewerker voor 16 uur per week Het is mede jouw uitdaging om de zorgverlening in het huis zo soepel mogelijk te laten verlopen. Daarbij is het zaak om belangrijke gegevens te inventariseren onder meer die omtrent vakantieverlof en ziekteverzuim. Als basis voor je planningswerkzaamheden onderhoud je contacten met de medewerkers van de verpleegafdelingen en uitzend bureau^ Naast bekendheid met werken in de zorg gaan wij ervan uit dat je kennis hebt van Word en Excel. Daarnaast dat je over relevante werkervaring beschikt zodat je een goed inzicht hebt in het belang van een afdeling planning Je bent zelfstandig en combineert vlotte omgangsvormen met een nauwkeurige aanpak. Voor meer informatie bel je met onze planningscoördinator, de heer Ton Pouw, op toestel 245 |e kunt je schriftelijke sollicitatie per post of mail binnen 10 dagen sturen naar: Verpleeghuis Leythenrode Afdeling P&O, postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. Mail: Leythenrode@planet.nl. Telefoon (071) 589 92 42 Afspraak is afspraak, wij zijn één en al oor! Verpleeghuis Leythenrode. Hoogmadeseweg 55. 2351 CP Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 34