Personeel Personeel Personei Cr sta je S16VI9 in je schoenen? wil je werken met Ü16I1S6I en houjeiraniien||jtd2uj|]è? ARRESTANTENVERZORGER, DRAKENBURGH Energieke medewerker(ster) Financiële Administratie Kan je jas thuisblijven? Robert-Fleury Stichting Word dan ons teamlid! VISSER T HOOFT ONDERWIJS ONDERSTEUNEND PERSONEEL ONDERWIJZEND PERSONEEL Allround Billboardplakker (fulltime) Dienaar DRAKENBURGH Receptioniste/telefoniste ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2002 HDC918 Constructie en Engineering Uitdagend Dynamisch Divers Vakgericht Drakenburgh ontwikkelt, fabriceert, bouwt en monteert op klantspecificatie complete turnkey projecten voor de industrie. Met circa 100 medewerkers speelt zij een onafhankelijke rol bij het ontwikkelen van staalconstructies, machines en apparaten over het volle spectrum van toelevering waaronder offshore, kraanbouw, betonwaren/-mortel en bulkhandling. Voor meer informatie zie www.drakenburgh.nl. Drakenburgh is ter versterking van de afdeling financiële administratie op zoek naar: De functie: Het factureren van verkooporders en debiteurenbeheer, ondersteuning bij inkoopfactuur verwerking en nacalculatie, en het assisteren van de manager financiële zaken bij onder meer diverse maandelijkse rapportages. Uw profiel: Opleiding: MBA c.q. MEAO Kennis van financiële programma's alsmede programma's als Excel en Word. Werkervaring: Ervaring bij commerciële en bij voorkeur productiebedrijven Karaktereigenschappen: 'Team-player' en communicatieve vaardigheid. Opgeruimd en oplettend. Wij bieden: Een moderne werkomgeving. Een goed salaris. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO klein metaal) Een prettige informele werksfeer. Bent u geïnteresseerd in deze functie, richt uw sollicitatie binnen 14 dagen aan: Drakenburgh B.V., Postbus 3088, 2301 DB LEIDEN of per e-mail: drakenburgh@drakenburgh.nl, t.a.v. de heer J.W. van der Geest. Voor vragen kunt u met hem contact opnemen tijdens kantooruren tel. 071-5225455. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VRUE SCH00L- tfmffnstHftp RUDOLf STfinER Stichting Vrije Scholen Zuidwest Nederland, Vestiging Leiden. Voorgezet Vrije School onderwijs voor VMBO-T, HAVO en VWO Surinamestraat 1, 2315 XC Leiden. Voor onze school zoeken wij op korte termijn een: Docent(e) Nederlands 10 lessen Docent(e) Duits 4-6 lessen Wij werken vanuit een antroposofisch mensbeeld. Dit betekent dat wij streven naar een evenwichtige ontwikkeling van denken, voelen en willen door het aanbieden van cognitieve, kunstzinnige en ambachtelijke vakken. Nadere informatie: Mw. M. Visser of dhr. Van Dam, Tel. 071 - 5227333 e-mail: directie@vrijeschool-leiden.nl www.leidschdagblad.nl Dan kan jij ARRESTANTENVERZORGER worden! De Nederlandse Veiligheidsdienst zoekt voor de Noodcapaciteit Drugs koeriers te Bloemendaal (omgeving Haarlem) mannen en vrouwen in het bezit van een beveiligingsdiploma of die bereid zijn dit te halen. Wij bieden een zeer afwisselende en uitdagende baan in de beveiliging, een goed salaris, een opleiding èn aanvullende cursussen. Wij vragen: minimale leeftijd 20 jaar, VBO-C niveau, goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, onbesproken gedrag en bij voorkeur in het bezit van rijbewijs en eigen vervoer. Interesse? Bel dan nu voor een Intakegesprek: 020 48 78 470 of schrijf een brief aan Nederlandse Veiligheidsdienst, Afdeling Werving a Selectie, postbus 90450,1006 BL Amsterdam. I FALCK I derlandse Vclllgheidsdien VEILIGHEID VOOROP Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam, tel. 070 - 444 1 0 00 De Robert-Fleury Stichting biedt eigentijdse en deskundige zorg aan mensen met psychiatrische problemen. Met de inzet van 900 professionele medewerkers. Gericht op ieders optimaal functioneren in de maatschappij, met respect voor iedere cliënt. Als Algemeen psychiatrisch Ziekenhuis heeft de Robert-Fleury Stichting locaties in Leidschendam, Zoetermeer en Gouda. Vanuit deze locaties wordt korter en langer durende psychiatrische zorg geboden aan volwassenen en ouderen. De behandelingen zijn poliklinisch, in deeltijd en klinisch. Tot de verzorgingsgebieden be horen de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden- Holland. In Leidschendam wordt landelijk bovendien specialistische zorg geboden aan mensen met ernstige eetstoornissen, mensen met niet- aangeboren hersenletsel en dove psychiatrische cliënten. De Robert- Fleury Stichting is erkend als landelijk kennis- en behandel centrum voor eetstoornissen en heeft de A-opleiding tot psychiater. Zorg op maat, continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn de uitgangspunten. Dankzij een innovatieve en ambitieuze aanpak heeft dit in vijfjaar geresulteerd in een opvallende verschuiving naar meer ambulant werken binnen het zorgaanbod. Het aandeel klinische behandelingen is met eenderde afgenomen, terwijl de behandelin gen in deeltijd zijn verdubbeld en de poliklinische behandelingen zelfs zijn verviervoudigd. 1 Wie komt ons team versterken? Binnen de afdeling acute psychiatrie voor volwassenen op locatie Leidschendam hebben we plaats voor nieuwe verpleegkundige collega's. De verpleegkundigen houden zich bezig met de dagelijkse zorg en indivi duele begeleiding van patiënten. De afdeling waar dat gebeurd bestaat uit 3 units waarvan twee units een open setting hebben en één unit een gesloten setting heeft. Elke unit heeft zijn eigen specifieke kenmerken zoals bijvoor beeld ten aanzien van de geboden structuur, de mogelijkheid tot crisisin terventie, het gebruik van bed op recept of telefonische hulpverlening. Ben jij een psychiatrisch verpleegkundigedie: - in bezit is van een diploma (B) verpleegkundige niveau 4 of niveau 5; - patiëntgericht en collegiaal is; - enthousiast is en mee wil werken aan: - vakinhoudelijke ontwikkelingen; - profilering van het team; - een optimale samenwerking met andere disciplines; - zelfstandig én in teamverband kan werken; - bereid is alle diensten te draaien (vaste nachtdienst is bespreekbaar) Wij bieden: - arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO-GGZ; - een salaris conform FWG 45. Interesse? Voor meer informatie over de afdeling en de functie kun je contact opne men met Sandra Dorland, taakgroepcoördinator (telefoon 070 - 444 10 00, pieper 043). Belangstellenden kunnen hun brief, voorzien van C.V., o.v.v. vacature nummer 2002028L2, richten aan de Robert Fleury Stichting, t.a.v. Lodewijk Seegers, adviseur P.O.&.O., Postbus 422, 2260 AK Leidschendam of per e-mail. Internet: www.robertfleury.nl, e-mail: lseegers@robertfleury.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. LYCEUM CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS LEIDEN LEIDERDORP RIINSBURC Het Visser 't Hooft Lyceum is een groeiende protestants-christelijke brede scholengemeenschap m< vestigingen te Leiden, Leiderdorp en Rijnsburg. Ruim 2550 leerlingen bezoeken de school. De school i gesloten bij de Stichting Perspectief. Binnen deze Stichting werken acht scholengemeenschappen voor telijk Voorgezet Onderwijs in Zuid-Holland samen op het gebied van personeelszorg en mobiliteit. E gende vacatures bestaan: CONCIËRGE m/v 32-40 klokuren per week Tot het takenpakket behoren o.a. kleine onderhoudswerkzaamheden en een eenvoudige administratie. zoeken daarom iemand die handig en accuraat is en goed met leerlingen kan omgaan. De functie is gewaardeerd als een schaal 4-functie met een maximum maandsalaris van 1926,- SCHOONMAKER m/v 10 klokuren per week (2 uur per Voor de locatie Leiden-Kagerstraat zijn wij op zoek naar iemand die in de middaguren schoonmaakwei zaamheden wil verrichten. Doordat wij de schoonmaakwerkzaamheden geheel met eigen personeel doen is het bij ons mogelijk al schoolvakanties vrij te zijn. Inlichtingen over de vacatures worden verstrekt door de heer F. Veldman, directeur van de hoofdlocatie Leiden, telefoon 071-5171661 (school) of 071-4021494 (privé). Uw sollicitatie kunt u één week na verschijnen van dit blad richten aan de lacatiedirecteur: Kagerstraat 2334 CP Leiden. DOCENT ECONOMIE m/v 20 lesuren per week per 02-09-0: De vacature is ontstaan in verband met een langdurige ziektevervanging. DOCENT LICHAMELIJKE OPVOEDING m/v De vacature is ontstaan in verband met een ziektevervanging 19 lesuren per week per 02-09-03 DOCENT FRANS (T graad) m/v 11 lesuren per week per 01-11-03 De vacature ontstaat doordat de betrokken collega gebruik maakt van de FPU-regeling. De functies zijn gewaardeerd als een LB-functie (voormalige 10-schaal). Inlichtingen over de vacatures worden verstrekt door de heer A. Tieleman, directeur Personeel Behei telefoon 071-5144447 (school) of 071-3615443 (privé). Uw sollicitatie kunt u één week na verschijnen van dit blad richten aan de directeur Personeel Behet Burggravenlaan 11, 2313 HM Leiden. Jij zoekt: een afwisselende en zelfstandige functie, een dynamische branche, jonge en enthousii collega's en een goed salaris? Wij zoeken jou! Onze nieuwe: Vinden wij elkaar? Hillenaar Outdoor Advertising is exploitant van buitenmedia als Billboards, Abri's en Ballboards. Daarnaast richt Hillenaar zich voornamelijk op de do jongeren en biedt wij onder meer affichepanelen aan in grand cafés, discotheken, scholen en universiteiten. functieomschrijving Om de week moeten de Billboards op maandag, dinsdag en woensdag worden voorzien van een nieuw affiche. Op donderdag en vrijdag worden ze door jou onderhouden. Dat betekent dat de directe omgeving en de Billboards zelf er representatief uitzien en dat de verlichting brandt. De andere week rijd je de controleronde in jouw rayon. Dit houdt in dat je daar waar nodig beschadigde affiches vervangt en onderhoudswerkzaamheden uitvoert. Daarnaast maak je van elk object controlefoto's. Kortom je hebt een eigen rayon en dit is geheel jouw verantwoordelijkheid. functie-eisen Voor deze functie gelden geen directe functie-eisen. Wij zorgen voor een goede opleiding tot ervaren Billboard plakker. Je hebt geen hoogtevrees en bent bereid de handen uit de mouwen te steken. Uiteraard heb je een rijbewijs. werktijden Dit is geen 9 tot 5 baan en de werktijden wisselen sterk. Je bent vrij eigen tijd in te delen. Het kan zijn dat je af en toe 's avonds moet we 's ochtends heel vroeg op pad moet. overig Wij bieden je een uitstekend salaris met goede secundaire arbeidsv waarden. Heb je interesse? Stuur dan voor 13 september a.s. je bri curriculum vitae ter attentie van Geert Jan Worst. Heb je nog vrager dan contact op met Geert Jan, telefoonnummer 071 - 515 73 43. Qickttf outdoor advertisjn HJ, it, i" Geversstraat 30 2342 AA Oegstgeesl postbus 567 2300 AN tel. 071 515 73 43 fa* 071 - 515 64 61 e-mail: info(g>hilK www hillenaar nl Constructie en Engineering Uitdagend Dynamisch Divers Vakgericht Drakenburgh ontwikkelt, fabriceert, bouwt en monteert op klantspecificatie complete turnkey projecter voor de industrie. Met circa 100 medewerkers speelt zij een onafhankelijke rol bij het ontwikkelen van staalconstructies, machines en apparaten over het volle spectrum van toelevering waaronder offshore, kraanbouw, betonwaren/-mortel en bulkhandling. Voor meer informatie zie www.drakenburgh.nl. Drakenburgh is op zoek naar: (3 dagen per week) De functie: Alle voorkomende receptiewerkzaamheden, post- en faxafhandelingen, administratieve werkzaamheden m.b.t. urenregistratie en andere secretariële werkzaamheden. Uw profiel: Ervaring met telefoonwerkzaamheden en automatisering. Stressbestendig en nauwkeurig. Wij bieden: Een moderne werkomgeving. Een goed salaris. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO klein metaal) Een prettige informele werksfeer. Bent u geïnteresseerd in deze functie, richt uw sollicitatie binnen 14 dagen aan: Drakenburgh B.V., Postbus 3088, 2301 DB LEIDEN of per e-mail: drakenburgh@drakenburgh.nl, t.a.v. de heer J.W. van der Geest. Voor vragen kunt u met hem contact opnemen tijdens kantooruren tel. 071-522 54 55. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 30