Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Kassa!!!!! intratuin frisse uitdaging? tJLmaar! m ffÊKÊÊMÊÊf 4 Rijnland Afdelingsmanager Anesthesie-assistent Teamleider anesthesie Mi pensioen uitkeringsraad TEAMLEIDER Verpleeghuis "Leythenrode" Zorg die van twee kanten komt! Laat je toekomst groeien bij Intratuin! HET GROENE WARENHUIS MT-Secretaresse ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2002 De Pensioen- en Uitkeringsraad (PUR) is een zelfstandig bestuursorgaan, gevestigd in Leiden. Dit overheidsorgaan is belast met de uitvoering van de wetten voor oorlogsgetroffenen uit de Tweede Wereldoorlog. De PUR behandelt aanvragen voor inkomensaanvullende uitkeringen en voorzieningen en beheert een groot aantal uitkeringen en toelagen. Meer over onze achtergrond en werkzaamheden is te vinden op www.pur.nl Voor de uitkeringsverzorging van de Wet uitkeringen vervolgingsslachtoffers zoekt de PUR een <J.« (v/m) 36 uur per week Uw functie De afdelingsmanager is verantwoordelijk voor het berekenen en betalen van uitkeringen en voorzieningen binnen de gestelde termijnen. Zij/hij draagt daarbij zorg voor een optimale cliënt gerichte werkwijze en ontwikkelt met de medewerkers processen die de kwaliteit binnen de uit keringsverzorging verbeteren, met de wensen en eisen van de doelgroep als belangrijkste leidraad Vereenvoudiging van wetsuitvoering en procedures en het invulling geven aan een modern Human pResourcebeleid zijn andere speerpunten in het werk van de afdelingsmanager. Zij/hij geeft leiding aan ciróa vijfentwintig medewerkers. Functie-eisen Kandidaten voor deze functie dienen te beschikken over relevante vakkennis en zijn op samenwerking en open communicatie gericht. Daarbij is een 'coachende' stijl van leidinggeven onontbeerlijk en is de kandidaat in staat tot een generalistische visie. Tot de functie-eisen behoren |een academisch werk- en denkniveau en een managementervaring van tenminste 3 jaar in een soort gelijke functie, bij voorkeur opgedaan bij een dienstverlenende organisatie. bieden Afhankelijk van opleiding en ervaring geldt momenteel schaal 12 BBRA (tusèen 2.907,31 en 48 Euro). De Raad kent uitstekende arbeidsvoorwaarden, onder andere op het terrein van opleidingen. Reageren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 11 september a.s. richten tot de Pensioen- en Uitkeringsraad t.a.v. het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie. Postbus 9575. 2300 RB Leiden, of e-mailen naar pno@pur nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op dinsdag 17 september. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Martien Nieuwenhuizen, Manager Uitkeringsverzorging, telefoon: 071 - 535 6777 -~V,-X-. VWi-XfVW** Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Postbus 9575 2300 RB Leiden Kanaalpark 140 2321 JV Leiden Leythenrode is een verpleeghuis en reactiveringscentrum in Leiderdorp met een capaciteit van 180 bedden en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Leythenrode heeft een moderne aanpak van zorgverlening. Er werken 400 mensen binnen Leythenrode. Voor de afdeling chronisch zieken met een aparte jongerenunit zijn wij op zoek naar een teamleider voor 32-36 uur per week Hij of zij vindt het een uitdaging om inhoud te geven aan het uitbouwen van onze jongerenunit. Is enthousiast en flexibel en beschikt over goede sociale en communi catieve vaardigheden De taken bestaan oa. uit het coördineren van de dagelijkse werkzaamheden, het bewaken van de continuïteit en de kwaliteit van de uitgevoerde zorg Daarnaast de planning van de zorg op lange termijn en de deelname aan de directe bewonerszorg. Wij denken hierbij aan een gediplomeerd Verpleegkundige niveau 4 en bij voorkeur in het bezit van een management-of kaderopleiding. Daarnaast enkele jaren relevante ervaring. Leidinggevende capaciteiten zijn een must evenals kennis en ervaring met de bewonersdoelgroep. Het salaris is conform functiegroep 45 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Voor vragen over deze functie of het direct maken van een afspraak kunt u bellen met Sandra Kemeling of Agnes van Buuren, coördinatoren, telefoon (071) 589 92 42 U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen aan Verpleeghuis Leythenrode t.a.v de afdeling P&O. postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. Afspraak is afspraak, wij zijn één en al oor! Verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Het, Rijnland Ziekenhuis heeft een operaliekamercomplex bestaande uit negen operatiekamers en één pijnbehandelingsunit verdeeld over de locaties Leiderdorp en Alphen a/d Rijn. De afdeling bevindt zich in een oriëntatiefase van nieuwbouw. In 2004 zal een modern operatiekamercomplex in een vernieuwd ziekenhuis gereed zijn. Alle specialismen behalve cardio- chirurgie. zijn bij ons vertegenwoordigd. Er zijn volop mogelijkheden tot symposiabezoek en bij- en nascholing, daarnaast wordt er gestreefd naar ontplooiingsmogelijkheden binnen hel eigen vakgebied. Op de afdeling Operatiekamers ontstaat een vacature voor de functie van: 36 uur per week (100%) vacaturenummer 095 Bent u gemotiveerd en vindt u het een uitdaging om mee te werken aan een dynamische toekomst dan nodigen wij u uit om te solliciteren. Uw werkzaamheden: - de anesthesie-assistent assisteert anesthesiologen op het OK-complex en zonodig bij reanimaties: - u begeleidt leerlingen en stagiaires; - een actieve deelname aan het pijnleam en innovatieve projecten etc. wordt zeer op prijs gesteld. 1 Wij vragen: - diploma NZR operatie assistent differentiatie anesthesie; - diensten volgens rooster, inclusief bereikbaarheidsdienst; - zelfstandigheid ten aanzien van taakuitoefening; - verantwoordelijkheidsgevoel; - kunnen werken in teamverband. Wij bieden: - het salaris is volgens FWG 3.0 ingedeeld in functiegroep 55 en bedraagt afhankelijk van ervaring minimaal 2.303.- en maximaal 3.073.- bruto per maand op fulltime basis; - wij kennen een verhuiskostenregeling en hebben in onze personeelsflat tijdelijk bescheiden woonruimte beschik baar; - moeder of vader contracten voor ouders van schoolgaande kinderen is bespreekbaar; - het Rijnland Ziekenhuis biedt gunstige primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaars uitkering. spaarloonregeling, tegemoetkoming in de kosten van kinderopvang, een pc-privé en fietsproject en een complete collectieve verzekering bij een landelijke verzekeraar. - mobiele telefoon en telefoononkostenvergoeding. - gunstige uitstapregeling na het werken tijdens nachtelijke uren. In verband met positieverbetering van onze huidige teamleider anesthesie, zijn wij bovendien op zoek naar een: 36 uur per week (100%) vacaturenummer 096 voor mt Uw werkzaamheden: - hel dagelijks leiding geven aan een team bestaande uit (29 fte) anesthesie-assistenten en verkoeverkamer ver pleegkundigen; - u bent verantwoordelijk voor het efficiënt inzetten van uw medewerkers; - u adviseert uw direct leidinggevende over organisato rische en vakinhoudelijke zaken; - daarnaast onderhoudt u contacten met specialisten en vertegenwoordigers; - zorg dragen voor een adequate inzet en gebruik van middelen en materialen. Voor nadere informatie, een oriënterend gesprek of een meeloopdag kunt u contact opnemen met de heer Drs. S.R.R. Bingen. manager OKen CSA. telefoonnummer 071 - 582 84 61 of mevrouw C. Jongejan. teamleider anesthesie, telefoonnummer 071 - 582 84 58. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae. kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. Pauline Hldding-Janssen. afdeling personeel en organisatie. Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp onder vermelding van hel vacaturenummer. E-mailen kan ook naar: PO@rijnland.nl Wij vragen: - diploma operatie assistent differentiatie anesthesie: - bezit de nodige flexibiliteit en creativiteit; - ruime praktijkervaring; - een management opleiding of de bereidheid deze te gaan volgen. Wij bieden: - het salaris is ingedeeld volgens de CAO Ziekenhuizen; - het Rijnland Ziekenhuis biedt gunstige primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaars uitkering. spaarloonregeling, tegemoetkoming in de kosten van kinderopvang, een pc-privé en fietspro|ect en een complete collectieve verzekering bij een landelijke verzekeraar. ziekenhuis We hopen u le kunnen verwelkomen in onze organisatie die volop in beweging Is! Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband waaraan inmiddels meer dan 50 vooraanstaande tuincentra, verspreid over geheel Nederland, deelnemen. Deze 'groene warenhuizen' bieden een breed assortiment van o.a. kamer- en tuinplanten, tuinbenodigdheden, tuingereedschappen, en tuinrecreatieartikelen. Het beleid van de organisatie richt zich op vakmatige voorlichting aan klanten, optimale service en het leveren van kwaliteitsproducten tegen concurrerende prijzen. Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen om ons team te versterken. Ben je vrolijk, representatief, vriendelijk voor onze klanten kortom een echt visitekaartje? Dank dan eens aan een baan als kassa medewerker (m/v). Door de wisselende seizoenen is werken "aan de kassa" in een tuincentrum erg afwisselend. Ben je ambitieus, heb je geen negen tot vijf mentaliteit en weet je goed met stress om te gaan? Dan ben jij wellicht de persoon die wij zoeken. Ben je fulltime beschikbaar, en heb je zin om te werken in een gezellig team bij een dynamisch bedrijf, reageer dan snel, want wij willen ons team met twee mensen versterken. Wij bieden een zelfstandige en afwisselende werkkring in een groeiend bedrijf, waar inzet en motivatie op prijs gesteld worden. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO van de tuincentra. Wij bieden daarnaast aantrekkelijke kortingen op aankopen en kennen een spaarloonregeling. Richt je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen aan Intratuin Voorschoten, t.a.v. dhr. H. J. Hillebrand, Leidseweg 518, 2253 JP Voorschoten. Tel.: 071-532 22 03. Of E-mail naar: h.j.hillebrand@voorschoten.intratuin.nl De Stichting Rijksmuseum van Het Rijksmuseum van Oudheden zoekt in verband met het vertrek Oudheden is het nationale centrum voor de archeologie waar een groot en gevarieerd publiek kan genieten van de beschavingen uit het Oude Egypte en het Nabije Oosten, de Klassieke Wereld en het vroege Nederland. van een van de collega's voor het secretariaat van het Managementteam een i (24 uur per week, verdeeld over 3 hele dagen) Functie-inhoud secretariële ondersteuning van de 4 afdelingshoofden verzorging in- en uitgaande post agendabeheer en zelfstandig behandelen van algemene correspondent!" voorbereiden en notuleren van vergaderingen regelen van (internationale) reizen het op orde houden van het archief vervanging van de directiesecretaresse Functie-eisen relevante MBO kennis en ervaring met het brede terrein van het secretariaat goede representatieve, contactuele en sociale vaardigheden kennis van Word en Excel goede beheersing van de moderne talen in woord en geschrift De aanstelling is voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris bedraagt (schaal 7 CAO van de Verzelfstandigde Rijksmusea) max. 2313,- bruto bij een volledige aanstelling, afhankelijk van opleiding en relevante ervaring. Inlichtingen worden graag verstrekt door mw. E. Gesink-Groen, personeelsfunctionaris, tel. 071 - 51 63 190. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden,gericht aan het Rijksmuseum van Oudheden, mw. E. Gesink-Groen, Postbus 111 14, 2301 EC Leiden. jksmuseum

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 28