'Vroege' scholieren gezocht voor onze Max vestiging in Leiden L M U C Personee -Timing- ll.OOO lezers van het Leidsch Dagblad hebben aanschafplannen voor een nieuwe badkamer eidscn Dagblad Hoofd Medisch Secretariaat m/v Systeembeheerder m/v Poolmedewerkers Catering en Vergaderservice m/v m mil iüi wm» secretaresse BOUWBEDRIJF PAARDEKOOPEF Wij zoeken een vakbekwami timmerman, niet meer, maar zeker niet minder ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2002 HDC910 'vjKf' Unieke kans om in de vroege ochtenduren bij MaxFoodmarket als 'orderpicker' wat bij te verdienen. Ben jij enthousiast en op zoek naar een afwisselende parttime baan www.maxfoodmarket.nl MaxFoodmarket zoekt 'orderpickers' (vanaf 16 jaar) voor onze vestiging Leiden. Het is een leuke afwisselende en goed betaalde baan met flexibele werktijden. Een unieke kans om voor schooltijd wat bij te verdienen. Werktijden van 6.30 uur tot 8.30 uur 6 dagen in de week. MaxFoodmarket is de eerste supermarkt van Nederland die geen winkel heeft maar een website op internet. Hier kun je al je boodschappen bestellen (inclusief 'vers' en A-merken) die dezelfde dag nog (zelfs binnen twee uur) gratis bezorgd worden. MaxFoodmarket biedt naast flexibele werktijden een goed salaris. Salaris per uur: 16 jarige: 3,41 17 jarige: 4,19 18 jarige: 4,15 19 jarige: 6,12. Je hebt de mogelijkheid om in overleg vanaf maandag t/m zaterdag een aantal dagen in de week te werken van 6.30 tot 7.30 van 7.00 tot 8.00 en van 7.30 tot 8.30 uur. Reageren en voor meer informatie kun je terecht bij: Sander Koolwijk tel: (071) 579 30 50. Je kunt ook een e-mail sturen naarjobs@maxfoodmarket.nl Voor informatie over adverteren in deze dagbladen kunt u bellen met: 071 5 356 300 www.leidschdagblad.nl Bron Doelgroepondenoek 2001 pers 13 en ouder. Inter'Vieuw-NSS Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen van de inwendige geneeskunde ondergebracht Polikliniekadministratie 3e etage De polikliniekadministratie op de derde etage, waar de poliklinieken van de Oncologie, Hematologie en Algemene Interne Geneeskunde gevestigd zijn, vraagt zo spoedig mogelijk een: (vanaf 32 uur per week) Vac.nr. B.02.MP.06.35.LD Functie-inhoud: - geeft direct leiding aan ca. 20 medewerkers; coördineert de dagelijk se werkzaamheden en voert personele taken uit - coördineert en controleert de administratief-organisatorische kwali- teits- en planningsprocessen; - neemt deel aan overleg met collega-hoofden en (leidinggevend) management; - draagt zorg voor een stabiel werkklimaat op de secretariaten; - levert een bijdrage aan ontwikkeling en implementatie van nieuwe procedures en richtlijnen; - bewaakt (geautomatiseerde) administratieve procedures; - participeert in werk-/projectgroepen. Functie-eisen: - HAVOTVWO-diploma; - middenkader managementopleiding; - MBO-medisch secretariële richting; - leidinggevende vaardigheden en ervaring in leidinggeven aan middel grote teams/organisaties; - goede contactuele eigenschappen; - kennis van kantoorautomatisering. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.720,- (schaal 8 CAO AZ) bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring, bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R.J.A. Sloos, manager Poliklinieken Divisie 2 (071 - 526 26 81 of 071 - 526 9II I en vragen naar pieper 9444). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan Personeel en Organisatie Divisie 2, K5-S-37. CENTRALE DIENST INFORMATIEVOORZIENING De Centrale Dienst Informatievoorziening (CDIV) is verantwoordelijk voor beleidsvoorbereiding en uitvoering van automatisering, data- en telecommunicatie binnen het Leids Universitair Medisch Centrum. Daarnaast is er in de vijf divisies ook een aantal specifieke divisie- of afdelingsgerichte ICT-activiteiten belegd. Diversiteit en omvang van de ICT-activiteiten voor patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en manage ment staan garant voor een zeer boeiende en afwisselende ICT-werk- omgeving. Bovendien is het LUMC sterk gericht op zijn medewerkers en zijn er bijvoorbeeld uitstekende mogelijkheden voor verdere scho ling en opleiding. Daarnaast is er ruimte voor het flexibel invullen van de werktijden, ook door het jaar heen. De combinatie van de sterk ver anderende ICT-wereld met de actualiteit en de dynamiek van de taken in een groot universitair medisch centrum en de gerichtheid op men sen maken het werken bij de CDIV uniek. Binnen de CDIV is de groep Centrale Faciliteiten verantwoordelijk voor datacommunicatie, systeemintegratie (incl. serverbeheer) en tele communicatie/telefonie. Het gebruik van het netwerk en het aantal servers is de afgelopen periode sterk gegroeid. Ook hebben wij ambi tieuze plannen met internet, intranet en spraak- en beeldverwerking. Voor de Centrale Facilrteitengroep zoeken wij een enthousiaste server beheerder, die wil bijdragen aan het beheer van een technisch com plexe omgeving. Uitvoering daarvan is teamwork; beheerders en spe cialisten zijn gezamenlijk verantwoordelijk voor een hoge continuïteit van de geboden services. (Novell Netware, NDS, Windows 9x, NT, 2000, Citrix) (36 uur per week, in overleg in te vullen) Vac.nr. 'G.02.RO.35.35.LD Functie-inhoud: - telefonische ondersteuning van afdelingbeheerders bij de implemen tatie van standaard opgeleverde systeemprogrammatuur (Microsoft, Novell, Citrix) alsmede bij het oplossen van helpdeskcalls c.q. pro ductieproblemen; - toekennen van bevoegdheden en resources aan gebruikers en beheerders volgens de geldende richtlijnen; - pro-actief systeembeheer ten behoeve van de continuïteit van circa 75 productieservers; - beveiliging van waardevolle data; - zorg voor de tape back-up procedures (tape robot); - assisteren bij veranderingsbeheer servers. Functie-eisen: - relevante kennis en brede ervanng op MBO-/HBO-niveau (MCSE, CNA); - goed kunnen werken in teamverband; - enige jaren aantoonbare ervaring in het beheer van een complexe netwerkomgeving. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.720,- bruto per maand (schaal 8 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling van 36 uur per week, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in een tijdelijk dienstverband voor de duur van 1 jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer E.L.A. Flikkenschild, hoofd Centrale Faciliteiten (071 - 526 28 55 of e-mail: e,flikkenschild@lumc.nl) en de heer R. Cornelisse, projectleider Systeemintegratie (071 - 526 22 87 of e-mail: rcornelisse@lumc.nl). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan mevrouw C. van Oudshoorn, P&O- adviseur Centrale Diensten, Postzone DI -R. Voeding De afdeling Voeding bestaat uit 3 subafdelingen, te weten: Centrale en Specifieke Keukens, Voedingsadministratie Provisiemagazijn en Restauratieve Voorzieningen. Binnen de afdeling Restauratieve Voor zieningen worden de volgende activiteiten onderscheiden: restaurant (toegankelijk voor medewerkers, patiënten en bezoekers), automaten- verzorging en catering en vergaderservice. De afdeling Voeding kent naast de groep vaste medewerkers een pool van medewerkers die op afroep beschikbaar zijn. Een groot aantal van de openstaande diensten is ruim van tevoren bekend. De poolkracht kan dus vooraf aangeven voor welke dienst hij/zij ingeroosterd wil worden. Voor de Cateringafdeling zijn wij op zoek naar: Vac.nr F.02.MS.23.35.LD Functie-inhoud: De Cateringafdeling werkt alleen met poolmedewerkers, Heeft u zin en tijd om een paar dagen in de week als gastvrouw/man diners, recep ties, lunches en vergaderingen binnen het LUMC te verzorgen, dan zien wij uw sollicitatie graag tegemoet. Wij kennen drukke en minder druk ke maanden. Dit houdt in dat er in de zomerperiode en rond de kerst (schoolvakanties) niet wordt gewerkt! Mogelijkheden voor een oplei ding zijn aanwezig. Functie-eisen: - LBO-/MAVO-mveau; - representatief optreden; - dienstverlenende en servicegerichte instelling; - bereidheid om volgens flexibel rooster te werken (ook in het weekend); - goede communicatieve vaardigheden; - vloeiend Nederlands in woord en geschrift; - ervaring in de horeca. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 1.876,- bruto per maand (schaal 3 CAO AZ) op basis van een 36-urige werkweek. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor 1 jaar op basis van een 0-urencontract (verlenging is mogelijk). Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.B. Brand, hoofd Restauratieve Voorziening of mevrouw D.E.T. Best, hoofd Restauratieve Voorziening (071 - 526 35 28). Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan mevrouw drs. M.A. Steffen, P&O- adviseur Facilitair Bedrijf, Postzone DI -R. FACILITAIR BEDRIJF Het Facilitair Bedrijf blijft in beweging. Wij streven naar continue verbe tering en willen onze dienstverlening op tijd aanpassen aan de wijzi gende vraag, waarbij ons kwaliteitsniveau nog verder verbetert tegen een acceptabel kostenniveau. Wij werken met 345 fte, ongeveer 430 mensen, aan de ondersteuning van het primaire proces van het LUMC door het leveren van de volgende diensten met hulp van het service punt Beveiliging (beveiliging en parkeerbeheer), Inkoop en Logistiek (goederenontvangst, transport, voorraadbeheer en inkoop), Voeding (restaurant, keukens en cateringservice), Infra (onderhoud en instand houding van gebouwen en installaties, nieuwbouw), Interne Zaken (schoonmaak, linnen, afvalbeheer; beddencentrale, gebouwbeheer, huis drukkerij en collegezalenbeheer) en Instrumentele Ondersteuning. Bij indiensttreding is het. Pensioenreglement van het ABP van toepas sing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de P&O-afdeling en/of -adviseur die in de vaca ture staat vermeld. LUMC Postbus 9600 2300 RC Leiden woningbouwvereniging Woningbouwvereniging De Brittenburg verhuurt circa 2.100 woningen in Katwijk en Valkenburg. MET SPOED GEZOCHT Onze secretaresse gaat vanaf oktober met zwangerschapsverlof. Omdat wij het belangrijk vinden dat de klant en de organisatie daar niets van merken, zijn wij op zoek naar een enthousiast - accuraat - flexibel voor 5 maanden Van oktober 2002 t/m 2003 vervang je onze huidigi medewerkster voor circa 30 uur per week, verdeeld over 5 dagen. Hieraan gaat een inwerkperiode van enkele weken vooraf. Deze veelzijdige functie houdt onder andere in: het verwerken van de in- en uitgaande correspondentie het notuleren van vergaderingen en het geautomatiseerd verwerken van gegevens. Is werken met WORD en EXCEL voor jou geen probleem en heb je ervaring in bovengenoemde werkzaamheden, dan kan je je schriftelijke reactie tot 8 september a.s. richten aan mevrouw M. C. E. Holkamp, directeur van Woningbouwvereniging De Brittenbu Postbus 3061, 2220 CB Katwijk. Voor nadere informatie is zij te bereiken onder telefoonnummer (071) 409 30 00. e-mail: m.holkamp@debrittenburg.nl Uiteraard wordt je reactie vertrouwelijk behandeld. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gestt Commercieel medewerker binnendienst Je onderhoudt contacten met buitenlandse vestigingen, verricht verkooptaken vanuit de binnendienst. Fungeert als aanspreekpunt voor afnemers, ondersteunt de buitendienst en verricht diverse administratieve/secretariële werkzaamheden. Servicemonteur De hoofdtaken zijn o.a.: het vervangen van autoruiten en toebehor repareren van autoruiten, plaatsen van zonnedaken, het aanbreng van anti-diefstal graveringen, dit zowel op de binnenplaats, als tei plaatse. Heb jij affiniteit met auto's? Dan is dit je kans!! Verkoper winkel In een casual kledingzaak in Katwijk en Lisse, zijn wij op zoek naa enthousiaste verkopers die willen doorgroeien tot assistent bedrii leider. Dit kan in combinatie met een opleiding in de detailhandel.1 Klinkt dit als een uitdaging, reageer dan zo snel mogelijk. ZOETERWOUDE SEDERT 1881 Bouwbedrijf Paardekooper restaureei renoveert en onderhoudt gebouwen. Lid van het NVOB Lid Bouwgarant Erkend Hoofdaannemer Erkend Leerbedrijf Heb je belangstelling, bel naar Johan Paardekooper (06-53704828

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 26