Personeel Personeel een persoonlijk begeleider (m/v) voor 32 uur per week groepsbegeleiders (m/v) voor 14-28 uur per weck en een assistent groepsbegeleider (m/v) voor 16 uur per week P*fLITI E Medewerker Beleidsondersteuning v/i (21 uur per week) PRAKTIJKOPLEIDER m/v Bijstandsmaatschappelijk werker m/\ die graag de helpende hand biedt! Rode Kruiszjekenhujs ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2002 het Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Voorzieningen- centrum en het Rijnlands Revalidatiecentrum/ Centrum voor Hart- en Longrevalidatie. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de gehandicaptenzorg en de revalidatie. Algemene informatie: Het Rijnlands Voorzieningencentrum (RVC) biedt 110 mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap de mogelijkheid te wonen, te werken en deel te nemen aan dagactiviteiten, en biedt zorg en ondersteuning. Op dit moment wordt in het centrum van Oegstgecst, aan de rand van de Leidse Hout, een villa verbouwd tot een woon-trainingscentrum, dat plaats biedt aan 8 jongeren tussen de 15 en 20 jaar. Het Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt voor het in november 2002 te openen woon-trainingscentrum Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de 4 grootste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 2000 mannen en vrouwen, verdeeld over 4 districten, de divisie operationele ondersteuning, de korps- Hollands Midden recherche, de stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in een dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousianste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren. Binnen het Bureau Korpsleiding zijn wij op zoek naar een: De gemeente Rijnwoude bestaat uit de kernen Benthuizen, Hazerswoude en Koudekerk aan den Rijn en telt circa 20.000 inwoners. Week in week uit zorgen ruim 130 medewerkers van de gemeente Rijnwoude voor een optimale dienst verlening aan burgers, bedrijven en organisaties. Een gemeente met ambitie, toe komstperspectief en ruimte voor ontwikkeling. Kwaliteit, teamwork, kennis, flexibiliteit en daadkracht zijn sleutelwoorden binnen onze organisatie. Het woon-trainingscentrum is bestemd voor jongeren met een lichamelijke of meervoudige handicap die overdag onderwijs op de mytylschool te Leiden volgen. Buiten de schooltijden, op weekdagen, komen zij in het woon- trainingscentrum om te leren zelfstandig te wonen. Wij zoeken enthousiaste en gemotiveerde mensen om gezamenlijk het woon- trainingscentrum verder te ontwikkelen. Afstemming op de wensen en mogelijkheden van de jongeren in overleg met de ouders zal centraal staan. Initiatieven nemen, flexibiliteit, uitdagingen aandurven, collegialiteit en assertiviteit zijn sleutelwoorden die passen bij de mensen die wij zoeken. Herken je jezelf hierin? Durf je iets nieuws aan te pakken? Aarzel dan niet en solliciteer! Wij bieden de volgende functies: Persoonlijk begeleider Opleiding: SPH, bij voorkeur met gerichte ervaring. Werkzaamheden: - het mede ontwikkelen en coördineren van de trainingsprogramma's voor de jongeren; - het begeleiden en trainen van de jongeren volgens vastgestelde programma's; - overleg met ouders en behandelaars; - roosterplanning. Werktijden: onregelmatige diensten, inclusief slaapdiensten, volgens rooster. Groepsbegeleider Opleiding: SPW 3 of 4 of gelijksoortige opleiding, bij voorkeur met ervaring met de doelgroep. Werkzaamheden: het begeleiden en trainen van de jongeren volgens vast gestelde programma's. Werktijden: onregelmatige diensten, inclusief slaapdiensten, volgens rooster. Assistent groepsbegeleider Opleiding: niveau 2. Werkzaamheden: ondersteuning van de ADL en HDL volgens het trainings programma. Werktijden: dinsdag t/m vrijdag van 07.00 tot 11.00 uur. Wij bieden: - een nieuwe werkomgeving op een unieke locatie; - opleidings- en doorgroeimogelijkheden; - salaris conform de CAO-Gehandicaptenzorg; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, spaarloon- regeling). Dienstverband: - voor alle functies bieden wij een dienstverband voor onbepaalde tijd; - in de weekenden en schoolvakanties is het woontrainingscentum gesloten, de arbeidsovereenkomst wordt aangepast aan de schoolvakanties. Sollicitaties: - voor meer informatie over deze functies kan contact worden opgenomen met Koos Slingerland, teamleider van de sector Wonen, telefoon (071) 40 60 100, piepernummer 82 of met de heer J. van der Borght, hoofd Wonen, telefoon (071) 40 60 100. - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacaturenummer 200254 en de functie waarnaar je solliciteert, worden gericht aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling PO&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kleurrijk, krachtig en expressief. Het kunstwerk van Lucebert siert niet voor niets de ingang van ons ziekenhuis. Want dit eigenzinnig stuk vakwerk typeert heel goed de mentaliteit van het Rode Kruis Ziekenhuis en onze medewerkers. Herken jij jezelf in dit beeld en wil je jouw kennis en capaciteiten graag inzetten bij lerende medewerkers? Dan kun je meteen aan de slag in deze veelzijdige baan als praktijkopleider bij het Rode Kruis Ziekenhuis. Respect en aandacht voor patiënt en medewerker. Dat typeert het Rode Kruis Ziekenhuis in Beverwijk, het algemeen ziekenhuis voor de regio Midden- Kennemerland. Met een opnamecapaciteit van 375 bedden en een scala aan specialismen, onderzoeks mogelijkheden en voorzieningen is het RKZ synoniem voor goede patiëntenzorg. Ons beleid is gen'cht op voortdurende verbetering van onze zorgverlening, waarbij toegankelijkheid en continuïteit centraal staan. Dit vraagt veel van onze 1200 medewerkers, zowel van hen die een actieve rol spelen in het directe zorgverleningsproces als van degenen met een zorg- ondersteunende of facilitaire functie binnen het RKZ. Buiten de regio staat het Rode Kruis Ziekenhuis bekend als het Brandwondencentrum van Beverwijk. Op het gebied van brandwondenzorg nemen we nationaal en internationaal een vooraanstaande positie in. Wij zijn het eerste ISO-gecertificeerde ziekenhuis in Nederland. Het Rode Kruis Ziekenhuis is uitstekend bereikbaar met openbaar of eigen vervoer; geen last van files, goede parkeergelegenheid, NS-station op 5 minuten loopafstand, linksom de grote winkelstraat, rechtsaf de weg naar het strand. Ideaal gelegen dus en een werkplek waar je meer kanten op kunt. full-time (gemiddeld 36 uur per week) Ben jij een professional in opleiden in de gezondheidszorg, dan zijn wij op zoek naar jou! Beeld van de functie De medewerkers vormen het kloppend hart van het Rode Kruis Ziekenhuis. Verpleegkundigen en leerling-verpleegkundigen voeren een belangrijk deel van onze kerntaken uit en zorgen samen met anderen dat patiënten zich veilig en verzorgd voelen. Leerling-verpleegkundigen hebben hierbij, met name in het leerproces, coaching nodig. Het team 'Opleidingen' bewaakt het proces rondom leerlingbegeleiding, ontwikkelen van beroepspraktijkvorming, werkplek-leren en de coaching van werkbegeleiders. Het Rode Kruis Ziekenhuis leidt mensen op via BBL 4 en duaal 5. Daarnaast bieden wij veel plaats aan stagiaires. Als praktijkopleider adviseer en ondersteun je de afdelingen ten aanzien van de leerlingbegeleiding en het opleidingsklimaat. Daarnaast geef je trainingen "voorbehouden handelingen" waarbij je gebruik kunt maken van ons eigen skillslab. Wij bieden Een deskundig, dynamisch team waarin openheid, samenwerking en aandacht voor de mensen centraal staan. Werken volgens aandachts gebieden, adviseurschap, projectmatig werken en competenties zijn items waar momenteel inhoud aan gegeven wordt. Daarin verwachten wij inbreng van alle collega's, dus ook van jou! De functie praktijk opleider is binnen FWG 3.0 ingedeeld in functiegroep 50. Je salaris bedraagt minimaal 2.039,= en maximaal 2.738,=. Je werktijden worden in overleg vastgesteld. Wij vragen Je hebt een verpleegkundige achtergrond aangevuld met een afgeronde 2e graads lerarenopleiding en ruime ervaring op het gebied van opleiding en training. Naast de basiscompetenties voor het vak praktijkopleider, zoeken wij een collega die zich onderscheidt door durf, onafhankelijkheid, een coachende mentaliteit en feeling met organisaties. Interesse gewekt? Nieuwsgierig geworden? Kijk dan op www.rkz.nl voor meer informatie over het Rode Kruis Ziekenhuis. Voor nadere informatie over deze functie kun je bellen of mailen met Carin l'Ami, hoofd opleidingen, telefoon (0251)26 55 18, oplclm@rkz.nl. Je sollicitatiebrief met motivatie en bijgevoegd C.V. kun je voor 13 september a.s. richten aan: Rode Kruis Ziekenhuis, t.a.v. Mw. P.L. Hentzen, personeelsfunctionaris, Postbus 1074, 1940 EB, Beverwijk. E-mailen kan ook: posec@rkz.nl. RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK 24 uur per week ind.ADV Het bureau Sociale Zaken is op zoek naar een daadkrachtige maatschappelijk werker voor de uitvoering van de Algemene bijstandswet en de uitvoering van de Wet voorzieningen gehandicapten ten behoeve van het op maat verstrekken van voorzieningen aan personen met een handicap. De werkzaamheden: verzorgen van intakewerkzaamheden beoordelen van aanvragen aan de hand van wetten, regelingen en verordeningen verrichten van werkzaamheden gericht op arbeidsmarktbegeleiding behandelen van verhaal- en terugvorderingzaken signaleren van probleemsituaties van cliënten en adviseren hierover Profiel: relevante opleiding bij voorkeur op HBO-niveau ervaring op het werkterrein teamspeler, dienstverlenend, stressbestendig, zelfstandig, klantgericht en flexibel Ons aanbod: Wij bieden een interessante functie in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's U heeft voldoende ruimte om zelfstandig te werken en uzelf te ontwikkelen. Verder bieden l1 wij uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van collectieve regelingen bij de sector gemeenti Daarnaast hebben wij aanvullende arbeidsvoorwaarden a la carte. u Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2733,— (schaal 8)1 (exclusief 8% vakantiegeld) bruto per maand. I Overige informatie en sollicitatie-adres: 1 Informatie kunt u inwinnen bij het hoofd bureau Sociale Zaken, dhr. Ton van Beekum, tel. 071 - 342 81 20. I Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie, dan nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief P met CV vóór 9 september te sturen naar het College van burgemeester en wethouders L van Rijnwoude, postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk, e-mailen kan ook naar I vacature@rijnwoude.nl. De sollicitatiegesprekken staan gepland voor week 39. Het betreft een nieuwe functie in ontwikkeling ter ondersteuning van besluitvormingsprocessen en ter ondersteuning van de chef Bureau Korpsleiding. De functie moet nog beschreven en gewaardeerd worden. Naar verwachting zal de functie bestaan uit de hoofdbestanddelen advisering, ondersteuning, coördinatie/ projecten en overige taken/contacten. De beleidsmedewerker valt rechtstreeks onder de chef van het bureau korpsleiding. Uw functie: het initiëren en formuleren van beleidsvoorstellen; het ondersteunen van de chef Bureau Korpsleiding d.m.v. adviezen; het, in samenspraak met de chef Bureau Korpsleiding, voorbereiden van overleggen van korpsleiding, korpsbeheer en management; het signaleren en ontwikkelingen en knelpunten en het doen van voorstellen ter verbetering van het besluitvormingsproces; het leveren van een bijdrage aan de totstandkoming van de (inhoudelijke) jaarplanning; het bewaken van de voortgang van de (afgesproken) projecten, actiepunten en procedures op regionaal niveau; het, in overleg met het secretariaat van het Bureau Korpsleiding, zorg dragen voor een goed registratie- en voortgangssysteem inzake het besluitvormingsproces. Uw profiel: HBO-opleiding met relevante werkervaring in het vakgebied; uitstekende communicatieve, contactuele en adviesvaardigheden; integer, flexibei en klantgericht; kennis van en/of affiniteit met de politieorganisatie. Wij bieden: Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Voorlopige indicatie van de waardering voor de functie is schaal 9 BBP (minimaal 1995,- en maximaal 3177,- bruto bij een 36-ur werkweek). Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Daarn kent Hollands Midden een aantrekkelijk pakket aan arbeids\ waarden, waaronder een structurele eindejaarsuitkering van in 2002 en 8% vanaf 2003, studiefaciliteiten, kinderopvang, ouderschapsverlof, spaarloonregeling en aanbiedingen op v< ringsgebied. Tevens bieden wij een uitstekende reiskostenve ding woon-werkverkeer (o.a. 100% vergoeding kosten Open Vervoer bij een woon-werkverkeerafstand>10 km) Overige informatie: Aanstelling vindt plaats met een proeftijd van maximaal 1 ja Daarna zal bij goed functioneren een vaste aanstelling word verleend. Standplaats is Leiderdorp. Een antecedentenonder maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Selectiegesprekken vinden plaats op vrijdag 27 september 2( Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij mev L.E.M. Weber-Teuben, chef Bureau Korpsleiding, telefoon (071) 5459837 en/of de heer M. Willemstein, Coördinator/PM Korpsleiding/Stafdiensten, telefoon (071) 5459578. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen 14 dagen hun so (inclusief curriculum vitae) te richten aan Politie Hollands Mi t.a.v. chef Bureau Korpsleiding, Postbus 4240, 2350 CE Leidei o.v.v. vacature beleidsmedewerker. Deze functie is ook intern opengesteld. Bij gelijke geschikt gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvulle selectiemiddelen als psychologische test en assessment kui deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteli Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 24