Personeel Verken in de reiswereld? .ll FULLTIME LEERKRACHT een collega (m/v) (25-35 jr.) een collega (m/v) Collega voor het DIRECTIESECRETARIAAT G 31 AUGUSTUS 2002 meel Zn. Trans- i.V. is een succes- drijf. jn o.a. gespeciali- in het vervoer van irlijke stoffen, stuk en versproducten ids 1992 gecertifi- volgens de NEN 002 norm, vagenpark bestaat •nteel uit circa 65 inde eenheden, zoeken nieuwe a's om verder te in groeien. Mocht nteresseerd zijn in aan bij ons bedrijf zen wij je graag de verdere inhoud eze advertentie. informatie over organisatie kan je n op onze website: ongtra.com Hé, jij daar! Deze kans kan je niet laten lopen! We zijn op zoek naar: 4 (vier) enthousiaste fulltime Chauffeurs; 2 voor Distributie vervoer met een trekker-oplegger combinatie; 1 voor het vervoer van rijplaten met een kraanwagen combinatie en 1 voor Klein Bulk vervoer met een gastank auto. Voor allen zal Valkenburg ZH de standplaats zijn. Wij stellen de volgende functie-eisen: o Distributievervoer: Groot rijbewijs, incl. Aanhangwagen; o Rijplaatvervoer: Groot rijbewijs, incl. Aanhangwagen. Het certificaat autolaadkraanmachinist is een pré; o Klein Bulkvervoer: Groot rijbewijs en ADR; o Chauffeursdiplom; o Relevante werkervaring en o De bereidheid om in het weekend te werken. Wij stellen daar tegenover: o De kans om op een breed terrein ervaring op te doen; o Een prettige werksfeer; o Salaris volgens de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer en o Verdere opleidingsmogelijkheden Voor meer informatie kan je contact opnemen met Con W. Cathalina, tel. 071-5322530 Natuurlijk kan je ook schriftelijk reageren. Een reactie, samen met je CV kan gericht worden aan: A. J. Jongeneel Zn.Transport B.V. t.a.v. dhr. Con W. Cathalina Voorschoterweg 52a 2235 SH VALKENBURG (ZH) Tot ziens bij Jongeneel! Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Het bestuur van de stichting ter bevordering van het neutraal bijzonder onderwijs te Leiden vraagt, in verband met groepsgrootteverkleining en in het kader van adaptief onderwijs, zo spoedig mogelijk een (wtf 1,0000) bij de "Eerste Leidse Schoolvereniging". rste Leidse Schoolvereniging is op dit moment een basisschool met ruim 240 leerlingen verdeeld over •pen. In de komende jaren zal naar verwachting het leerlingaantal toenemen naar 400 leerlingen die ■ld worden over 17 groepen. Dit heeft tot doel de maximale groepsgrootte niet boven de 25 te doen ien. Zorg voor individuele leerlingen binnen een klassikaal systeem is een belangrijk aandachtspunt beleid van de school. Een extra leerkracht onderbouw, een intern begeleider, 2 vakdocenten, een am- te directeur en een goed toegerust computerlokaal geven de leerkrachten de kans die extra individuele icht te realiseren. de wettelijke eisen verwachten wij van de kandidaten dat zij: raring hebben in zowel onder- als bovenbouw, ed in teamverband kunnen samenwerken, positieve bijdrage kunnen leveren bij niet-lesgebonden activiteiten, enwichtig, flexibel en creatief zijn, led kunnen omgaan met individuele verschillen binnen de groep, xibel inzetbaar zijn. telijke sollicitaties, met CV, kunt u richten aan het bestuur van de Eerste Leidse Schoolvereniging, Hooftlaan 12, 2332 AX Leiden. informatie kunt u contact opnemen met de heer W. J. M. Streng (directeur) 071-5765266 (school) of >27963 (privé) 1IN HIGH is in Nederland de grootste touroperator gespecialiseerd in het organiseren van exclusieve golfreizen binnen en buiten Europa. Wij zijn een jong en dyna misch bedrijf met zeer enthousiaste medewerkers. Pin High kenmerkt zich door haar open cultuur en goede onderlinge sfeer. Wij zijn gevestigd in Hoofddorp en makkelijk met de auto en het openbaar vervoer te bereiken. Ook is er voldoende pa rkeergelegenheid. Vanwege de snelle groei van de organisatie zijn wij op zoek naar nieuwe collega's die ons team willen versterken: bewerkers sales support m/v 39 l I die het leuk vinden om binnen het sales team I verantwoordelijk te zijn voor de correcte I afhandeling van de reserveringen. De functie: Het samenstellen en verzenden van de reisbescheiden Het controleren van betalingen van klanten Het onderhouden van telefonisch contact met de klant Het inboeken van reserveringen en het maken van facturen Het filen van klantendossiers Het ad hoe oplossen van problemen Het volledig ondersteunen van de sales afdeling Het profiel: Je hebt MBO werk- en denkniveau Je hebt gevoel voor service en kwaliteit Je bent bekend met WP 5.1 en/of Word De ideale kandidaat is zelfstandig, accuraat, flexibel en een teamworker Pin High Golftravel biedt: Een leuke, zelfstandige baan met enthousiaste collega's Studiereizen naar bestemmingen in ons assortiment Een salaris boven het CAO-niveau voor de reisbranche Een gunstige studiekostenregeling en 27 vakantiedagen Een interessante spaarloon- en pensioenregeling Aantrekkelijke vakantiemogelijkheden voor jou en je partner Ben je aan een nieuwe uitdaging toe en werk je graag in een prettige en col legiale omgeving? Stuur dan binnen 10 werkdagen je sollicitatiebrief en cv naar: Pin High Golftravel, t.a.v. Sandra Ouderdorp, Opaallaan 1202,2132 LN Hoofddorp of e-mail naar SO@pinhigh.com Voor meer informatie surf naar www.pinhigh.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WAELES !*EDERIA.NI> Waeles Nederland B. V. is een ijzergieterij die hoofdzakelijk gietwerk in middelgrote tot grote series maakt. Zij levert toe aan automobiel- en vracht wagenfabrikanten en hun toeleveranciers, maar ook aan de aandrijftechniek-, machine-, tractoren-, landbouwwerktuigen-, en motorenbranche. Binnen deze gieterij zijn ongeveer 85 personen werkzaam. Op onze afdeling Technische Dienst is een vacature ontstaan voor een: STORING- ONDERHOUDS MONTEUR M/v (in ploegendienst) Werkzaamheden: Onderhoud van machines en installaties Analyseren en verhelpen van storingen Constructiewerkzaamheden Hiervoor gelden de volgende eisen: MTS-WTB Certificaten Hydrauliek/Pneumatiek Enige jaren ervaring in het onderhoudswerk Vermogen zelfstandig te werken en kennis van elektrotechniek geldt als een pre. Wij bieden een goede salariëring, alsmede prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden in 3-ploegendienst zijn van ma. t/m vr. 07.00-15.15 uur, van 15.00-23.15 uur en van 23.00-07.15 uur. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer M. Geerts, Personeelszaken 0252-629911Niet op woensdag. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan: Waeles Nederland B. V., Postbus 234, 2150 AE Nieuw Vennep, t.a.v. M. Geerts, afdeling Personeelszaken. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij vragen: De RK Jenaplanschool 'de Kring' in Oegstgeest zoekt met spoed voor de bovenbouw. (1 fte) Profiel: Wij zoeken een zelfstandige collega, die duidelijk en open naar kinderen, ouders en collega's kan communiceren. Ervaring in het Jenaplanonderwijs is gewenst. Wij verwachten dat de toekomstige collega het RK karakter van onze school onderschrijft. Onze school gaat uit van een leeromgeving waar ieder kind tot zijn recht kan komen. Ouders spelen in dit leerproces een belangrijke rol. Een en ander vereist intesief overleg met de hierboven benoemde groepen. Enthousiasme en humor zijn belangrijke eigenschappen. Voor verdere informatie over identiteit, activiteiten, schoolgids en andere informatie kunt u de website bezoeken; Wij bieden: Een hecht team met veel ervaring. De school is gehuisvest in twee schoolgebouwen. Locatie Willibrord en locatie 'de Kring'. Beide gevestigd in Oegstgeest. Het betreft een vacature bij locatie 'de Kring', Rembrandt van Rhijnlaan 26 in Oegstgeest. Ons schoolgebouw is het afgelopen jaar geheel vernieuwd en biedt een riante, open huisvestiging die is toegesneden op het door ons gewenste onderwijs. De viering staat zowel onderwijskundig als letterlijk centraal in het gebouw. Locatie 'de Kring': 3 kleuter-, 3 middenbouw- en 3 bovenbouw groepen (gemiddeld 31 kinderen). Locatie Willibrord: 2 kleuter-, 2 middenbouw- en 2 bovenbouw groepen. Totaal ongeveer 415 leerlingen. Een veilige leef- en werkgemeenschap. Reageren? Bellen; Ernst Weijzen. Directeur. 071-5177211/5173312. Privé 071-5283554. Schrijven: RK Jenaplanschool 'de Kring', Rembrandt van Rhijnlaan, 2343 SR, Oegstgeest, t.a.v. Ernst Weijzen. Mailen; Wvan Willigen@hotmail.com bestuurslid personeel. Wie komt z.s.m. ons team versterken? JIJ? Met ingang van a.s. maandag (02-09) hebben wij (ondanks vele advertenties) nog steeds plaats voor die breed inzetbaar is in de groepen 5 t/m 8 (deeltijd is natuurlijk ook bespreekbaar). Wij zoeken een collega die: >- van harte kiest voor het prot. chr. onderwijs en flexibel en collegiaal is en >- enthousiast en creatief is en kinderen, die moeite hebben met de leerstof, wil en kan helpen. Geïnteresseerd? Bel, mail of kom langs. Schriftelijke reacties binnen 14 dagen. Prot. Chr. Sjaloomschool Stadhoudersdreef 65 2224 BP Katwijk Dir. Aad Boer Tel. 071-4015768 (school) Tel. 071-3012417 (thuis) sial@tref.nl www.sialoomschool.nl Bewezen talenten kunnen bij ons nog aardig uitlopen. Een omgeving waar jouw creativiteit continu wordt gevoed. Waar je perfect kunt aarden. Waar mensen aandacht hebben voor jouw ideeën, jouw visie en jouw idealen. Als dat is wat je zoekt, dan moet je beslist kennis maken met Heemstede. Een verfrissend groene gemeente ten Zuid-Westen van Amsterdam. Bij ons werken mensen die slechts geïnteresseerd zijn in de inhoud. Vakmensen dus, die goede ideeën onmiddellijk herkennen. Die nieuwe zienswijzen de kans bieden om te rijpen en collega's de mogelijkheid om te groeien. Voor onze Financiële Administratie zoeken we een persoonlijkheid die het reilen en zeilen van onze gemeente in cijfers en woorden weet te vatten. Door, nu eens als sparring partner dan weer als meewerkend voorman, de negen medewerkers van het gelijknamige bureau te begeleiden bij hun dagelijkse werk. Of het nu gaat om interne controle, het beheer van de verzekeringsportefeuille of de debiteuren-, crediteuren- en grootboekadministratie het team kan altijd een beroep doen op jouw probleemoplossend vermogen en je creativiteit. Je zorgt voor een gestroomlijnde administratie, het btw-compensatiefonds en een duidelijke jaarrekening. Het is aan jou om management en bestuur continu te voeden met de juiste informatie. En om het team te faciliteren, ook op ICT-gebied. Je bent namelijk ook belast met pakketselectie en applicatiebeheer. Heb je een afgeronde hbo-opleiding en enige ervaring binnen het werkterrein, stuur dan je brief met cv voor 14 september a.s. naar Postbus 352, 2100 AJ Heemstede, e-mail: gemeente®heemstede.nl onder vermelding van het vacaturenummer. Salarisindicatie: maximaal 3.692.-- bruto per maand (op basis van 36 uur per week, schaal 10a). Meer weten? Bel met Ruud Lubberts, hoofd Financiën, telefoon (023) 548 56 28. Of kijk, o.a. voor onze prima secundaire arbeidsvoorwaarden, op www.heemstede.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Heemstede helpt je groeien. PAES NEDERLAND Instrumenten voor Medische en Technische Toepassingen Paes Nederland is een zelfstandig opererende onderneming gevestigd in Zoeterwoude. Het inmiddels 65 jaar bestaande bedrijf heeft een traditie opgebouwd als leverancier van geavanceerde instrumenten voor medische en technische toepassingen. Het aantal werknemers bedraagt op dit moment ca. 75 personen. Wij zijn op zoek naar een: Functie-inhoud: Het gaat om een afwisselende fulltime functie waarbij u naast dagelijkse secretariaatswerkzaamheden (als reizen boeken, notulen uitwerken, telefoon aannemen) ook projecten zult uitvoeren. Functie-eisen: MBO secretaresse opleiding Goede beheersing Nederlandse en Engelse taal Ervaring met Word en Excel Goede contactuele vaardigheden en een flexibele instelling Bereid om nieuwe zaken op te pakken Accurate en zelfstandige werkwijze Wat mag u verwachten? Bovengenoemde vacature is een zelfstandige functie met veel ruimte voor eigen initiatief. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals 13e maand en pensioenvoorziening) zijn uitstekend. Solliciteren Bent u geïnteresseerd in bovengenoemde functie, schrijf dan een korte brief met daarin vermeld uw motivatie en een beknopt Curriculum Vitac naar de heer H. Braat, Paes Nederland bv, Industrieweg 44; Postbus 18, 2380 AA Zoeterwoude of naar info@paes.nl. Voor meer informatie kunt u bellen: 071-5450810 of kijken op www.paes.nl. OLYMPUS THI VISIILC DIFFIKKNCC Rrww.pinhigh .nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 21