Personeel Personeel Personeel Personeel n Milieudeskundige v/m U zegt 't L I T I E De tuin van de Randstad Verkeerskundige m/v die graag aan de weg timmert! Inspecteur openbare ruimte m/v die orde op zaken stelt! [FbipETofMl 'ai/k tke, ktfayeucLj. Heeft u graag een vinger in de pap? HOOFD KEUKEN M/V Verpleeghuis "Leythenrode" Zorg die van twee kanten komt! Universiteit Leiden Administratief medewerker (v/m) een goed klimaat voor kwaliteit [ERDAG 31 AUGUSTUS 2002 V'i* .7 ft f gemeente Rijnwoude bestaat de kernen Benthuizen, ierswoude en Koudekerk aan Rijn en telt c«rca 20.000 oners. Week in week uit gen ruim 130 medewerkers de gemeente Rijnwoude >r een optimale dienst- lening aan burgers, irijven en organisaties. i gemeente met ambitie, toe- nstperspectief en ruimte >r ontwikkeling. Kwaliteit, mwork, kennis, flexibiliteit en dkracht zijn sleutelwoorden nen onze organisatie. I .Verkeerskundige De gemeente Rijnwoude is continu in beweging. Om dit op het gebied van verkeer en vervoer in goede banen te leiden, zijn wij op zoek naar een daadkrachtige, zelfstandige verkeerskundige voor 36 uur per week. Werkzaamheden: advisering aan het management over het beleid op het gebied van verkeer en vervoer participatie in zowel interne als externe werk- en projectgroepen beoordeling en toetsing plannen op verkeerskundige aspecten organisatie en coördinatie van activiteiten en uitwerking van vastgesteld beleid Profiel: relevante opleiding op HBO-niveau aangevuld met ervaring in soortgelijke werkzaamheden ervaring bij een gemeentelijke organisatie is een pré uitstekende communicatieve vaardigheden Wij bieden: Een interessante functie in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's. Een prima salaris van maximaal 3432.- (schaal 10) bruto per maand (excl. 8% vakantietoeslag). Aanvullende arbeidsvoorwaarden a la carte. Meer informatie: Wilt u nadere informatie, dan kunt d bellen naar de heer Jaap Goes, bureauhoofd MOW a.i. tel. 071 - 342 81 80. 2. Inspecteur openbare ruimte De gemeente Rijnwoude is op zoek naar een enthousiaste kandidaat die van afwisseling houdt voor de functie van inspecteur openbare ruimte voor 26 uur per week. Je vindt het leuk om een bijdrage te leveren aan de verbetering van de leef- en werkomgeving van de gemeente Rijnwoude. Werkzaamheden: controleren en handhaven van de Algemene Plaatselijke Verordening ondersteuning van het wijkbeheer; een signalerende taak verzorgen van voorlichting aan de burgers en klachtenafhandeling overleg met politie en justitie en rapportage van jouw bevindingen Profiel: opleiding op MBO-niveau of een combinatie van opleiding en ervaring aangevuld met een diploma buitengewoon opsporingsambtenaar eo/anng in een dergelijke functie is een pré ambitieus, energiek en slagvaardig Ons aanbod: Een aantrekkelijke werkomgeving en leuke collega's. Een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring van maximaal 2412.- bruto per maand, exclusief vakantietoeslag (schaal 7) op basis van een 36-unge werkweek Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals ruime opleidingsmogelijkheden, variabele werktijden, PC-privé en fietsregeling etc. Meer informatie: Inlichtingen over de functie zijn te verkrijgen bij Jaap Goes, hoofd bureau Milieu en Openbare Werken (a.i.) tel. 071 - 342 81 80 of bij Marius Keij, hoofd van het bureau Bestuursondersteuning tel. 071 - 342 82 30. Solliciteren: Als een van deze functies aansluit bij uw capaciteiten en ambities, nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie vóór 16 september te sturen naar het College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, postbus 115.2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk Mailen kan ook het adres is vacature@rijnwoude.nl. De sollicitatiegesprekken staan gepland voor week 39. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. POPULAR COMMUNICATION Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de 4 grootste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 2000 mannen en vrouwen, verdeeld over 4 districten, de divisie operationele ondersteuning. Hollands Midden de korpsrecherche, de stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in een dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousianste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren. Binnen het district Duin en Bollenstreek zijn wij op zoek naar een 36 uur per week, standplaats Noordwijk Uw functie: Als Milieudeskundige bent u als specialist ondersteunend werkzaam naar de gebiedsgebonden politieteams. Bij de eenvoudige milieuovertredingen adviseert u de collega's van de basispolitiezorg over de aanpak en afwerking van zaken. In de meer complexere delicten heeft u de regie of handelt u deze zelfstandig af. U heeft zicht op de milieuproblematiek in de Duin- en Bollenstreek en mede door de opbouw en het onderhoud van een goed netwerk bent u in staat om zowel intern als extern richting te geven aan de aanpak van deze problematiek. U heeft een pro-actieve en positieve houding ten opzichte van uw werk en uw collega's. Uw profiel: U bent in het bezit van een M.B.O. opleiding niveau milieukunde; U hebt de HAMIL opleiding gevolgd en positief afgerond; U bent in het bezit van het diploma Bijzonder Opsporings Ambtenaar; U bent zelfstandig en bent in staat anderen te enthousiasmeren; U heeft werkervaring op het gebied van milieuhandhaving; U bezit goede contactuele vaardigheden; U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 8 BBP (min. 1905,- tot maximaal 2906,- bruto) per maand voor 36 uur per week. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring; Een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder kinder opvang, spaarverlof, studiefaciliteiten, spaarloonregeling en aanbiedingen op verzekeringsgebied; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie over de vacature kan worden ingewonnen bij de heer L.H. Besseling, interim-teamleider van het milieuhandhavingsteam, te bereiken onder nummer (071) 3644615 en mevrouw P.J. Moens, personeelsmanagementadviseur, te bereiken onder nummer (071) 3644422. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen na publicatie hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan de districtschef van het district Duin en Bollenstreek, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, onder vermelding van vacature milieu deskundige. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Popcorn is een ambitieus communicatiebureau in Leiden. Wij vormen een enthousiast en geïnspireerd team van professionals die elkaar goed aanvullen. Kernwoorden voor onze houding zijn: verrassend, effectief, onderscheidend, denken en doen, betrouwbaar en resultaatgericht. Popcorn is jong en zit meer dan vol met opdrachten. Onze relaties zijn vaak internationaal georiënteerd. Popcorn groeit snel en zoekt nog meer toptalent (m/v) met veel of minder ervaring. Sla je vleugels verder uit en deel in ons succes en avontuur. Popcorn heeft op dit moment ruimte vo< een art director voor effectieve cross-media concepten designers voor verrassende digitale en grafische ontwerpen Creatieve bouwers van websites en presentaties een koelbloedige traffic coördinator een representatieve office coördinator Neem voor meer informatie contact op met Jaap Keus (06-4809 1030). Heb je interesse in één van de vacatures? Stuur of e-mail dan snel je CV met je motivatie naar: Popcorn BV Turkooislaan 131 2332 RK Leiden info@popcom.nl Leythenrode is een verpleeghuis en reactiveringscentrum in Leiderdorp met een capaciteit van 180 bedden en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Leythenrode heeft een moderne aanpak van zorgverlening. Er werken 400 mensen binnen Leythenrode. Voor onze centrale keuken zoeken wij een hoofd. U geeft leiding aan 26 medewerkers waaronder de koks, de keukenassistenten, de medewerkers van de afwas en de admi nistratie. De keuken verzorgt alle maaltijden en diëten voor de huisbewoners én voor de ouderen in Leiderdorp in het kader van het "open tafel" beleid. Als leidinggevende draagt u zorg voor het goed functioneren van de gehele keukenafdeling, onder meer volgens HACCP-normen. Onder uw regie vallen alle kookactiviteiten, de inkoop van voeding, kwaliteitsbewaking en de afdelingsadministratie Voor deze functie achten wij een opleiding als (dieet)kok een eerste vereiste. Daarnaast heeft u ruime leidinggevende ervaring in een vergelijkbare functie. Verder bent u een stimulerende persoonlijkheid die ontwikkelingsgericht leiding weet te geven vanuit een up-to-date kennis van het vakgebied. Inzicht in beleid en financiën mag daarbij niet ontbreken Voor meer informatie belt u met het huidige hoofd, de heer Wim van Egmond, op toestel 392. U kunt uw schriftelijke sollicitatie per post of mail binnen 10 dagen sturen naar: Verpleeghuis Leythenrode Afdeling P&O, postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp Mail. Leythenrode@planet.nl. Telefoon (071) 589 92 42 Afspraak is afspraak, wij zijn één en al oor! Verpleeghuis Leythenrode. Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. LEIDEN UNIVERSITY WORLDWIDE (24 uur per week) vacaturenummer: 2-146/1158 Leiden University Worldwide (luwp) is een bv, opgericht door de Universiteit Leiden, speciaal gericht op het werven en begeleiden van (betalende) internationale studenten die Engelstalig onderwijs aan de universiteit volgen. Momenteel zijn er 16 personeelsleden werkzaam bij de bv. Taak: Ter ondersteuning van het financiële team dat verantwoordelijk is voor de samenstelling van de jaarrekening en de begroting, zoeken wij een kandidaat die het leuk vindt zich bezig te houden met: opmaken, administreren en versturen van facturen aan internationale studenten; bijhouden van binnengekomen betalingen en de koppeling van deze betalingen aan de studentenadministratie-database; inschrijven van binnengekomen facturen, voorbereiden van de betaling van deze facturen; bijhouden van de kleine kas; acceptatie en verwerking van creditcard betalingen. Vereist: Je hebt een opleiding op MBO-niveau of een bedrijfsadministratieve opleiding en je hebt ervaring met administratieve ondersteuning op een financiële afdeling. Je bent collegiaal, communicatief en zelf standig. Tevens ben je in staat correspondentie in het Engels te voeren. Je hebt een goede beheersing van Windows 2000, Access, Excel en kunt gegevens invoeren in Exact 2000. Salaris afhankelijk van ervaring en opleiding, vergelijkbaar met schaal 7. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van een jaar, vanaf 1 oktober 2002. Uitzicht op een u^ebreider dienstverband voor onbepaalde tijd wWdt vooralsnog niet uitgesloten. Inlichtingen bij: Jantien Delwel, office-manager luwp, tel. 071-5277287, e-mail: worldwide@luwp.leidenuniv.nl, bezoekersadres: Rapenburg 67, 2311 gj Leiden. Sollicitaties, voorzien van curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: luwp bv, Deputy Director dhr. L. Engel, Postbus 9500, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 19